ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWOPEN1M 100:00:0202:06:5903:19:2604:28:4506:24:1008:02:5909:26:2510:58:0912:33:4814:07:1215:49:35.5515:49:38.45 6:468,8
2GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOOPEN2M 200:00:0202:12:1203:29:2404:41:1006:34:3108:16:3209:39:3711:14:4113:05:0614:52:0616:58:37.2016:58:39.20+01:09:007:168,2
3KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN3M 300:00:0502:10:0803:28:1804:45:1406:49:4508:37:3510:08:1911:50:4413:47:1815:34:0717:22:12.5517:22:18.10+01:32:397:268,1
4BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAOPEN4M 400:00:1702:16:0003:34:4204:50:5306:52:3308:44:4510:17:0311:58:5613:53:4515:40:1817:33:51.3017:34:08.60+01:44:307:318,0
5WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHOPEN5M 500:00:0502:28:0604:00:0105:15:4307:24:0709:12:0210:44:0812:36:0714:30:2216:25:4118:37:03.9518:37:08.95+02:47:307:587,5
6DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWOPEN6M 600:00:0302:22:0703:46:4305:07:0607:14:2209:12:0510:44:0212:34:3014:45:5816:36:4218:59:12.6518:59:16.40+03:09:378:087,4
7WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWOPEN7M 700:00:0402:25:0703:47:1505:08:1007:20:1209:23:4011:06:3212:56:0415:03:1116:55:4119:00:27.8519:00:32.05+03:10:538:087,4
8WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAOPEN8M 800:00:0202:36:1604:06:4905:35:1507:54:0509:51:0511:25:3813:13:5315:09:4117:03:5419:18:07.6019:18:10.10+03:28:318:167,3
9OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAOPEN9M 900:00:0302:36:2304:06:5205:35:1907:54:0209:50:5511:25:3013:13:4715:09:4217:03:4819:18:09.0519:18:12.50+03:28:348:167,3
10DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODOPEN10M 1000:00:0302:24:3203:47:2005:04:5907:21:0209:29:3011:13:1913:10:1915:21:5317:22:1419:19:23.1019:19:26.25+03:29:478:167,2
11DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN11M 1100:00:2702:42:4804:14:1605:47:0408:04:1810:14:4311:49:1013:37:0515:53:1417:46:1219:52:43.1019:53:10.60+04:03:328:317,0
12GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN12K 100:00:0402:34:3204:08:3205:40:3208:04:3810:08:0511:50:2413:40:5815:58:1718:15:3620:20:30.9520:20:35.75+04:30:578:436,9
13ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN13M 1200:00:1402:38:2104:14:3305:47:0208:07:5910:23:1912:07:2213:59:1616:08:3518:14:2820:22:22.2520:22:36.70+04:32:588:436,9
14STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEOPEN14M 1300:02:5902:38:5804:13:1305:46:0408:17:4810:30:2912:09:0714:06:5216:23:2618:33:5221:05:07.8521:08:07.70+05:18:299:026,6
15ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOOPEN15M 1400:00:2002:38:0804:12:1205:47:0608:17:4210:31:0712:18:2014:23:4116:47:0518:59:3121:15:24.7021:15:45.60+05:26:079:066,6
16GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEOPEN16K 200:00:0902:42:3204:20:5605:52:3908:30:2910:30:4212:11:2614:01:0316:15:2218:39:0821:26:37.8521:26:47.10+05:37:089:116,5
17BUK Sławomir 387GOSTYŃOPEN17M 1500:00:0502:39:3904:14:2705:49:1808:20:4610:39:0012:29:0014:34:1216:58:2619:12:1821:26:48.0521:26:53.35+05:37:149:116,5
17BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃOPEN17K 300:00:0502:40:0604:16:2305:49:1508:20:5110:39:0312:29:1314:34:0516:58:3219:12:2321:26:47.8021:26:53.35+05:37:149:116,5
19RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOPEN19M 1600:00:1802:45:4004:23:5605:58:3008:35:3210:55:0112:38:0214:44:3817:18:3119:21:1521:28:53.1521:29:11.15+05:39:329:126,5
20CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEOPEN20M 1700:00:0402:31:1804:08:5905:42:4908:17:1110:39:2312:26:2314:33:0717:11:3319:37:0322:02:36.3022:02:40.95+06:13:029:266,4
21MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN21M 1800:00:2002:39:3804:19:4006:06:3108:50:3111:06:2912:55:0014:57:5417:26:3219:45:5522:10:09.0522:10:30.00+06:20:519:306,3
22KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINOPEN22M 1900:00:0602:42:4004:16:5405:52:2208:27:5010:50:4612:35:4814:48:3417:17:2319:44:3422:16:14.7022:16:21.30+06:26:429:326,3
23KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN23M 2000:00:1102:35:2504:08:5805:52:5908:41:5811:02:1015:15:4117:46:2020:02:2722:32:18.2022:32:29.65+06:42:519:396,2
24LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOOPEN24M 2100:00:1302:39:3504:23:2705:59:3408:36:5011:01:3012:53:2915:09:3317:45:4220:02:1822:32:22.2022:32:35.40+06:42:569:396,2
25SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOPEN25K 400:00:1202:56:1404:42:0806:20:4709:00:4711:10:4913:03:2715:14:0217:42:0620:02:2222:33:18.1022:33:30.30+06:43:519:396,2
26TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃOPEN26M 2200:00:1602:51:0504:33:5806:12:0108:49:1811:08:4412:55:0814:58:2317:28:0619:45:5322:36:07.9522:36:24.25+06:46:459:416,2
27MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN27K 500:00:2102:51:1004:38:4306:19:5509:03:2711:15:5213:04:0515:18:2317:52:3520:07:5423:09:24.2023:09:45.25+07:20:069:556,0
28GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINOPEN28M 2300:00:1503:04:4905:11:5106:59:1009:55:4412:25:3114:26:1116:44:1219:09:0521:09:2323:39:36.0023:39:51.05+07:50:1210:085,9
29POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZOPEN29M 2400:00:1303:04:4605:11:5006:59:2709:55:3912:25:2414:26:0316:44:0819:09:0321:09:2923:39:37.2023:39:51.15+07:50:1210:085,9
30GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNOPEN30M 2500:00:1502:45:3704:59:3906:53:1609:29:5411:45:0113:38:1915:51:3618:33:3421:02:4423:40:07.0523:40:22.25+07:50:4310:085,9
31IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECOPEN31M 2600:00:0802:45:5604:32:5806:11:1809:08:2511:47:5513:58:4816:15:1618:52:1821:07:3823:40:15.2023:40:23.55+07:50:4510:085,9
32RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAOPEN32M 2700:00:2803:04:1304:59:4606:38:5609:29:5612:08:2314:02:4816:21:4519:04:3421:25:3523:42:50.1023:43:18.35+07:53:3910:095,9
33CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPOPEN33K 600:00:1402:55:5704:43:2806:22:5809:16:0211:47:3713:43:4416:05:4518:49:1821:17:4623:48:24.3023:48:39.05+07:59:0010:125,9
34DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEOPEN34M 2800:00:1902:45:4204:32:4406:11:4209:08:2311:47:5714:00:2016:15:2218:52:4121:07:3124:07:11.9524:07:31.80+08:17:5310:205,8
35MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECOPEN35M 2900:00:1402:58:4004:37:1106:17:3609:14:0212:00:2013:46:5616:01:3318:53:0521:31:5624:13:09.5024:13:23.95+08:23:4510:225,8
36WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAOPEN36M 3000:00:1502:50:5704:31:2406:10:2508:49:1411:30:1613:29:4415:47:1318:45:4021:25:5924:24:37.3024:24:53.05+08:35:1410:275,7
37KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWOPEN37M 3100:00:1002:47:1804:31:0206:15:5809:03:4411:47:3413:43:4116:06:0818:49:2621:19:3324:38:56.9024:39:07.85+08:49:2910:335,7
38KOSZAREK Maciej 379POZNAŃOPEN38M 3200:01:2002:41:1204:13:4005:47:0108:30:4411:09:3713:20:2116:05:0618:48:0521:28:2124:47:17.7024:48:38.15+08:58:5910:375,6
39BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN39M 3300:00:1603:08:2304:57:4206:40:3609:35:0312:10:0714:15:5816:53:5819:42:1222:09:1524:50:17.1524:50:34.05+09:00:5510:385,6
40KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWOPEN40M 3400:00:0003:02:0704:49:1706:36:4509:38:1012:20:2714:24:1716:44:5819:41:1622:06:1724:51:06.6524:51:06.65+09:01:2810:395,6
41ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIOPEN41M 3500:00:0903:03:2305:03:1806:47:5609:44:3512:25:4414:27:2016:44:4019:31:2422:03:3124:51:15.9524:51:25.85+09:01:4710:395,6
42GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAOPEN42M 3600:00:2402:58:2504:53:0706:41:0309:35:4812:09:5314:15:3916:44:3719:31:1422:10:0724:56:48.5024:57:12.85+09:07:3410:415,6
43ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEOPEN43M 3700:00:1902:52:3204:50:4606:38:3009:34:0812:00:0813:59:4616:24:1219:24:5421:59:0625:01:34.0025:01:53.35+09:12:1410:435,6
44GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECOPEN44M 3800:00:0802:45:3204:33:5206:17:4109:13:3111:49:1013:58:5316:30:3319:25:3322:03:4725:06:01.8025:06:10.30+09:16:3110:455,6
45MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN45M 3900:00:1303:01:0604:57:1606:43:1509:36:0212:17:5714:24:1516:44:5319:32:1222:06:0025:06:23.4025:06:36.95+09:16:5810:455,6
46WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN46M 4000:00:1202:45:2404:33:5206:10:3209:06:3811:45:2513:59:3616:44:2119:54:4422:17:3925:09:14.1525:09:26.15+09:19:4710:465,6
47JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEOPEN47K 700:00:2203:15:5005:15:3406:59:2209:48:2912:23:0214:30:1316:44:5119:34:4122:07:2525:17:55.5525:18:18.15+09:28:3910:505,5
48MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN48K 800:00:1903:13:5705:05:3206:46:5609:31:3412:04:0614:15:0216:39:1119:42:3522:26:4425:18:38.4025:18:57.45+09:29:1910:505,5
49ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIOPEN49K 900:00:1803:14:0705:05:3806:46:5909:31:4112:03:5814:15:0916:39:0719:42:3322:26:3825:18:39.1025:18:57.95+09:29:1910:505,5
50KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN50M 4100:00:1803:14:0305:05:4206:47:0109:31:4312:04:0114:14:5216:39:0219:42:3922:26:4225:18:40.7025:18:59.45+09:29:2110:505,5
51KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWOPEN51M 4200:00:2302:55:4504:44:4806:31:2309:15:5911:54:5513:48:2216:17:5619:07:4421:52:0925:29:40.6025:30:04.10+09:40:2510:555,5
52LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEOPEN52K 1000:00:0502:54:0004:38:0306:25:1609:18:4211:46:3013:49:1916:15:0119:09:3122:05:2025:37:08.6525:37:14.60+09:47:3610:585,5
53KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGOPEN53M 4300:00:1202:55:1404:43:1406:24:4809:20:3311:54:2714:04:4716:42:0919:54:4922:36:2525:42:51.8525:43:04.45+09:53:2611:015,4
54MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOPEN54M 4400:00:2602:53:2304:49:0706:37:1509:27:4112:10:5314:27:3216:56:1120:02:4922:48:4925:44:39.0525:45:05.40+09:55:2611:015,4
55ŻAK Krzysztof 389IWINYOPEN55M 4500:00:1202:55:5304:43:0406:29:5009:31:1112:20:1714:37:4017:11:5920:05:2922:45:3825:53:28.5025:53:41.25+10:04:0211:055,4
56WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃOPEN56M 4600:00:3903:06:4404:53:5206:45:1309:44:1512:25:3214:43:3417:26:4420:38:0923:31:1026:14:55.9526:15:35.45+10:25:5711:145,3
57MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWOPEN57M 4700:00:2303:02:5904:48:5606:28:5409:13:2112:14:2914:15:2016:46:1819:50:3122:52:0726:19:05.7526:19:29.65+10:29:5111:165,3
58SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWOPEN58M 4800:00:0803:03:3604:51:0006:45:2510:02:0612:43:2814:58:3417:39:3120:54:4823:38:2226:21:39.8026:21:48.25+10:32:0911:175,3
59PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAOPEN59K 1100:00:1203:17:1905:19:1707:10:2710:16:1013:14:2615:31:3318:22:0521:15:0423:52:3326:23:11.9526:23:24.75+10:33:4611:185,3
60MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWOPEN60M 4900:00:2103:14:5905:19:2507:13:4410:34:3413:27:2915:38:5518:09:4521:06:3623:59:0426:50:15.6526:50:37.20+11:00:5811:305,2
61OCHOTA Rafał 377STARGARDOPEN61M 5000:00:3603:17:0605:19:2507:11:0810:09:4412:54:0915:03:1717:42:0420:58:3223:55:4426:58:48.0526:59:24.40+11:09:4511:335,2
62PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINOPEN62M 5100:01:0203:08:4305:06:4807:04:0310:11:5713:02:5515:11:2417:41:5820:57:5723:51:4626:59:42.4027:00:44.85+11:11:0611:345,2
63KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAOPEN63M 5200:00:1902:45:2404:45:1406:33:4009:36:1412:33:3914:43:0417:33:0920:28:4523:33:5627:01:48.9527:02:08.90+11:12:3011:355,2
64BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKOPEN64M 5300:00:0803:17:2705:21:2507:14:0310:25:0013:08:2215:31:2218:22:1321:49:1324:27:5927:05:18.0527:05:27.00+11:15:4811:365,2
65GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINOPEN65M 5400:00:2702:59:2904:54:3406:44:3109:54:2112:32:5014:34:1517:53:3921:07:1924:25:3427:18:56.3527:19:23.60+11:29:4511:425,1
66KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWOPEN66K 1200:00:1803:09:1605:00:5206:43:0709:38:3512:32:0114:47:5617:35:1220:57:4023:53:1127:19:55.9027:20:13.90+11:30:3511:425,1
67SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWOPEN67M 5500:00:0802:57:4504:46:0206:33:3909:28:5912:28:3114:41:5717:21:3820:31:2423:29:1627:23:52.5027:24:01.00+11:34:2211:445,1
68KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWOPEN68M 5600:00:0802:57:4204:46:0006:33:3709:28:5712:28:3414:41:4717:21:3420:31:2923:29:1427:23:52.9027:24:01.40+11:34:2211:445,1
69OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAOPEN69M 5700:00:0903:17:3905:19:4507:13:3510:25:0913:08:3115:31:2518:22:5221:48:4624:47:1827:45:46.4527:45:55.70+11:56:1711:535,0
70SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN70M 5800:00:1303:16:0605:19:4607:17:0410:34:1813:43:3016:14:2219:08:4522:16:2225:03:4927:47:10.9527:47:23.95+11:57:4511:545,0
71PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOOPEN71M 5900:00:1303:14:5505:20:0007:24:1810:41:0513:48:2615:58:2618:45:5121:59:4224:49:0827:50:59.2027:51:12.20+12:01:3311:565,0
72RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN72M 6000:00:0203:01:3204:55:4706:44:1310:01:4112:42:2015:09:3618:09:1921:45:1524:49:3228:29:04.5028:29:07.35+12:39:2812:124,9
73CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOOPEN73M 6100:00:1203:29:1805:44:5307:46:4711:10:5814:15:3916:39:5619:46:4623:10:5625:54:1928:37:43.6528:37:55.65+12:48:1712:164,9
74WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃOPEN74M 6200:00:2403:20:1705:19:4007:15:1710:43:2714:03:1616:28:1219:22:2022:46:0125:49:0528:48:07.9528:48:32.25+12:58:5312:204,9
75POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAOPEN75M 6300:00:3003:09:2205:16:0007:06:2810:22:4713:02:2215:12:3818:12:0522:48:4825:53:2828:52:36.0028:53:06.15+13:03:2712:224,8
76KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECOPEN76M 6400:00:0903:15:1605:25:1607:14:3110:38:2813:40:5216:04:5019:08:2822:57:1925:54:3028:53:31.7028:53:41.25+13:04:0212:224,8
77DEKIERT Agnieszka 351LUBINOPEN77K 1300:00:1203:15:5405:19:0807:14:0410:38:3313:46:4516:19:5319:23:3222:49:3025:53:2328:56:23.5528:56:36.45+13:06:5812:244,8
78ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN78K 1400:00:1703:29:3605:33:4107:25:2110:38:2513:46:2016:19:3519:23:3222:49:1925:53:2628:56:18.7528:56:36.55+13:06:5812:244,8
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
79OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃOPEN79M 6500:00:2503:20:1105:33:2807:34:5210:52:5313:48:3316:17:1019:21:1822:56:0026:03:3631:18:20.2031:18:45.35+15:29:0613:254,5
Niesklasyfikowani
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOPENDNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF05:47:31 DNF08:27:08 DNF10:58:43 DNF13:00:50 DNF15:13:51 DNF17:41:48 DNF20:02:41 DNF DNF DNF--
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKOPENDNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF06:22:08 DNF09:16:09 DNF12:04:17 DNF14:15:25 DNF16:46:15 DNF20:34:07 DNF23:58:34 DNF DNF DNF--
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAOPENDNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF05:27:27 DNF07:51:12 DNF10:01:06 DNF11:41:10 DNF13:41:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOPENDNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF05:47:37 DNF08:20:11 DNF10:51:34 DNF12:55:42 DNF15:16:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEOPENDNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF06:18:31 DNF08:59:38 DNF11:19:57 DNF13:11:56 DNF15:34:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEOPENDNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF06:54:09 DNF10:00:04 DNF12:54:29 DNF15:09:19 DNF17:57:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAOPENDNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF07:00:55 DNF10:20:17 DNF13:02:56 DNF15:20:17 DNF18:19:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAOPENDNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF06:58:11 DNF09:53:24 DNF13:02:51 DNF15:20:06 DNF18:19:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
POLIWKA Adam 329RUDNAOPENDNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF06:58:40 DNF10:14:03 DNF13:23:27 DNF15:56:52 DNF19:18:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINOPENDNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF06:58:57 DNF10:15:36 DNF13:23:34 DNF15:57:15 DNF19:18:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEOPENDNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF07:01:42 DNF10:12:54 DNF13:27:06 DNF15:56:34 DNF19:25:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAOPENDNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF07:06:45 DNF10:24:18 DNF13:34:34 DNF16:18:46 DNF20:23:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAOPENDNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF05:53:01 DNF08:41:54 DNF11:02:04 DNF12:53:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF DNF DNF DNF12:54:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 332MROWINOOPENDNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF06:15:34 DNF09:02:56 DNF11:35:07 DNF13:49:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPENDNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF06:11:23 DNF09:08:44 DNF11:47:21 DNF13:58:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWOPENDNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF06:44:05 DNF09:37:56 DNF12:03:38 DNF14:08:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELOPENDNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF06:40:11 DNF DNF12:19:16 DNF14:12:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEOPENDNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF DNF12:19:29 DNF14:49:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMOPENDNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF06:46:38 DNF09:50:45 DNF12:44:52 DNF15:02:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZOPENDNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF10:12:50 DNF13:08:39 DNF15:31:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPENDNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF07:46:45 DNF11:22:50 DNF14:54:59 DNF18:02:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPENDNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF07:46:48 DNF11:22:53 DNF14:55:03 DNF18:02:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOOPENDNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF06:00:52 DNF09:01:37 DNF11:39:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEOPENDNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF04:44:39 DNF07:04:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVOPENDNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF05:04:46 DNF07:27:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEOPENDNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF05:26:25 DNF07:49:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOOPENDNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF05:47:47 DNF08:17:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKOPENDNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF06:36:39 DNF09:24:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWOPENDNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF06:30:11 DNF09:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAOPENDNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF06:36:26 DNF09:38:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWOPENDNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF06:31:53 DNF10:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNOPENDNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 304KIELCEOPENDNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINOPENDNF02:41:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINOPENDNF03:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 116 wynik(ów)