ULTRAKOTLINA 180
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 181 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 104
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 31
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | 28km | 42km | 61km | 73km | 84km | 102km | 117km | 129km | 142km | 156km | 167km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRozdroże Izerskie
14km
Świeradów
28km
Huta
42km
Przeł. Karkonowska
61km
Karpacz
73km
P.Kowarska
84km
Janowice
102km
Komarno
117km
Góra Szybowcowa
129km
Goduszyn
142km
Górzyniec
156km
Kopalnia
167km
Czas
netto
181km
Czas
brutto
181km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1REWERS Dariusz 153ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN1M 100:00:0601:26:3002:36:2904:07:3106:45:4808:14:1509:40:3611:54:4513:51:2315:21:4617:02:5318:58:2920:45:4222:36:24.6522:36:31.50 7:298,0
2FUDALI Bartosz 195NORDAN / WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYNIAŁEK WIELKIOPEN2M 200:00:0301:27:5902:46:1704:28:4306:58:1708:27:1609:51:0012:03:4113:55:4915:26:4417:09:5319:11:2821:07:0223:09:56.8023:10:00.20+00:33:287:407,8
3DĄBROWSKI Kamil 108MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWOPEN3M 300:00:0401:26:4402:36:1304:12:0106:53:5508:23:0809:51:1512:08:0713:55:4315:27:1017:12:1719:11:3021:06:5723:09:56.0523:10:00.25+00:33:287:407,8
4PIGŁOWSKI Dawid 129S-ULTRAGORZÓW WLKP.OPEN4M 400:00:1901:26:0302:34:3304:06:4007:06:4508:56:2810:25:5912:59:3715:07:4316:49:5318:53:4020:57:5322:57:2425:26:00.2525:26:19.35+02:49:478:257,1
5BORÓWKA Ryszard 126GDYNIAOPEN5M 500:00:0501:28:2602:50:5504:53:4107:53:4309:33:5311:11:1813:48:2316:01:4217:48:0119:54:5522:30:4424:47:2927:34:28.1027:34:33.75+04:58:029:086,6
6RUTKA Marek 157BIEGAJĄCE KREJZOLE /ULTRA -TRAIL MAŁOPOLSKA TEAMPOZNANOPEN6M 600:00:0401:44:1203:18:1605:27:2608:09:0309:52:4111:29:3216:01:4017:47:5219:55:0422:30:5024:47:2627:34:29.5527:34:33.85+04:58:029:086,6
7SPRENGER Mirosław 159TRAWERS TEAM NAKŁOPATEREKOPEN7M 700:00:0601:27:5302:46:2204:26:4807:21:0009:12:1810:52:2513:36:4115:52:5317:44:4220:09:3822:45:5825:02:5827:43:00.7527:43:07.15+05:06:359:116,5
8GORZKOWSKI Bartłomiej 196TARNOWSKIE GÓRYOPEN8M 800:00:0401:26:2102:41:1004:34:3207:26:3709:18:3411:04:2413:49:0816:06:2818:12:0920:31:2523:15:5025:55:1928:37:40.1028:37:44.35+06:01:129:296,3
9HIBNER Jacek 166GÓRSKIE RESORTYŁÓDŹOPEN9M 900:00:1101:43:4003:11:5805:06:3908:10:5910:05:2011:45:3214:27:1216:49:0718:43:2021:03:3323:38:4926:02:4028:46:24.1028:46:35.15+06:10:039:326,3
10KORUS Marek 174KORUSIK_TEAMKIELCEOPEN10M 1000:00:0701:27:1002:50:4305:03:2708:09:0509:49:5111:29:1914:03:3116:29:5518:27:3720:51:1723:42:1726:14:4029:24:42.7029:24:49.85+06:48:189:446,2
11HEJKRLÍK Jiří 103BRUBECK.CZNESOVICEOPEN11M 1100:00:1001:41:3603:23:2105:32:4608:49:1710:49:0112:43:0315:36:5518:10:5920:18:2022:39:5725:14:0027:40:1430:03:44.5530:03:54.90+07:27:239:576,0
12SZYNWELSKI Tomasz 130BIEGOWA ŚRODAŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN12M 1200:00:0901:44:0403:14:2905:10:4308:35:1110:32:1212:20:4815:10:1417:25:0119:27:5222:06:3424:54:2527:17:2630:09:03.6530:09:13.30+07:32:419:596,0
13STEPAK Włodzimierz 139KB AKTYWNI KONINRUDZICAOPEN13M 1300:00:1001:43:1103:12:0705:09:4108:26:2210:19:1212:11:1715:13:5917:48:1219:54:0622:28:1225:22:1127:45:2130:12:19.2030:12:30.10+07:35:5810:006,0
14DYDUŁA Renata 178ITALCAR TEAMKRAKÓWOPEN14K 100:00:0801:50:2403:28:5905:35:4308:50:5010:45:2712:38:2815:38:1218:02:4820:12:3422:40:3525:24:1927:45:0530:24:15.1030:24:23.50+07:47:5210:046,0
15KRZYSZŁOWSKI Rafał 115ŚWIŃSKIM TRUCHTEMOPOLEOPEN15M 1400:00:0801:47:2603:28:3205:36:1609:02:5310:59:5912:56:3215:45:5918:24:4020:16:3123:14:0926:15:0228:52:3431:56:49.7031:56:58.15+09:20:2610:355,7
16TOMIK Małgorzata 149TEAM MOUNTAIN FUELDZIEKANOWICEOPEN16K 200:00:0501:43:3403:17:1305:28:1508:49:4010:41:0412:27:3515:40:4918:36:2520:58:2923:47:5927:05:5729:52:5932:48:26.1032:48:32.05+10:12:0010:525,5
17MALINOWSKI Jerzy 111ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEOPEN17M 1500:00:0701:38:5103:11:3405:10:3808:40:1310:55:4812:54:2016:00:4918:38:4020:46:2223:44:5826:44:3729:28:3732:50:41.5032:50:48.50+10:14:1710:535,5
18CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWOPEN18M 1600:00:1601:48:4403:29:4405:42:4109:06:2011:09:2713:08:2216:15:0018:48:1320:58:2523:36:4426:32:2129:25:3632:52:02.7532:52:19.45+10:15:4710:535,5
19NOCOŃ Kamil 138KATOWICEOPEN19M 1700:00:1301:52:1803:31:0205:31:2108:38:4510:47:5012:37:2215:52:5918:23:0120:15:5723:25:3126:55:2429:52:5732:57:47.9032:58:01.20+10:21:2910:555,5
20JÓZEFACIUK Marcin 141ŁÓDŹOPEN20M 1800:00:0701:40:2903:14:3705:08:2708:19:3810:23:0212:02:3214:48:4016:56:5619:01:4521:38:5524:58:2528:20:3932:59:17.5032:59:24.65+10:22:5310:565,5
21SIWIEC Stanisław 189RZESZÓWOPEN21M 1900:00:0901:44:5403:18:1905:22:1209:01:5011:06:1313:17:5416:19:1619:02:2921:28:2524:23:0827:45:5830:35:3033:14:41.9533:14:51.10+10:38:1911:015,4
22KOZŁOWSKI Marek 179JAWOROPEN22M 2000:00:0901:47:1503:29:4205:46:3409:09:2511:10:5013:17:2916:28:2019:23:2721:49:1325:02:5128:10:3531:03:0333:37:33.0033:37:42.00+11:01:1011:085,4
23ADAMOWYCZ Bogusław 184BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWABOJADŁAOPEN23M 2100:00:0601:52:3903:37:4705:45:1009:12:3311:11:4013:13:2616:28:4519:23:3121:49:2125:03:0028:10:4231:03:0133:51:20.2533:51:26.65+11:14:5511:135,3
24OSTAPIŃSKI Wojtek Ostapiński 123OSTRESROKIPIASECZNOOPEN24M 2200:00:1701:47:2003:28:2605:40:0909:14:4711:18:0413:14:5016:29:0819:23:5421:56:4725:06:4428:25:4631:20:1733:53:01.8533:53:19.80+11:16:4811:135,3
25KRĘPA Daniel 156EXTREME WOLFDOBRAOPEN25M 2300:00:0301:53:1003:34:5905:42:2309:02:3011:16:2313:12:1816:29:0519:24:2221:57:0725:06:5228:26:0431:20:3433:53:29.1033:53:32.80+11:17:0111:145,3
26DETTLAFF Patrycja 146PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMNOWA IWICZNAOPEN26K 300:00:0501:45:3603:18:1105:22:0008:46:5310:56:0013:08:1216:22:5819:22:0922:06:2425:36:3628:39:0931:32:0134:26:23.1534:26:28.80+11:49:5711:245,3
27KWIECIŃSKI Norbert 106SZCZECINOPEN27M 2400:00:0601:52:2203:39:4605:57:0009:54:0012:11:4114:19:1117:48:4920:56:1823:22:2426:24:4629:45:0432:15:1234:56:42.1034:56:48.50+12:20:1711:355,2
28DORSZ Beata 162GDYNIAOPEN28K 400:00:1101:54:5103:41:5706:04:1009:58:1312:35:1914:39:3118:11:3821:16:0823:50:0126:37:4329:59:3732:16:1334:56:37.2034:56:48.55+12:20:1711:355,2
29LECHOWICZ Mariusz 190KRAKÓWOPEN29M 2500:00:1001:53:2603:41:5505:59:0209:52:0512:11:4114:19:1417:48:4220:56:1023:22:1126:24:5629:45:0432:15:1134:56:37.9534:56:48.80+12:20:1711:355,2
30RATAJCZAK Marek 152SWARZĘDZOPEN30M 2600:00:0801:55:0203:46:3206:10:3610:18:4912:55:5015:16:2618:25:1421:01:4223:03:1926:00:3929:01:2732:05:0834:58:24.1534:58:32.55+12:22:0111:355,2
31SĄDEL Bogdan 193ZIELONA GÓRAOPEN31M 2700:00:1402:01:0103:57:5806:17:4909:56:0712:12:2914:19:4917:50:1021:00:0523:33:4126:51:4630:02:4632:22:5334:59:18.8034:59:33.65+12:23:0211:355,2
32LIK Marek 181CHEŁM BIEGACHEŁMOPEN32M 2800:00:0901:45:1103:32:0105:51:3609:49:3612:36:2414:39:4218:11:4421:16:5423:50:1126:37:5930:01:0432:23:4835:09:41.3535:09:50.35+12:33:1811:395,1
33KRÓL Maciej 160WIRAN TEAMREDAOPEN33M 2900:00:0701:45:0603:17:3605:21:4208:54:4611:10:3913:09:2916:25:3119:17:3221:49:0425:07:0028:26:1731:40:0535:24:55.7535:25:03.30+12:48:3111:445,1
34ZIMKOWSKI Marcin 200KGHM ZG RUNGŁOGÓWOPEN34M 3000:00:0401:33:0003:08:4005:57:4710:11:2612:23:1814:37:4918:03:2821:20:2523:53:1727:01:4430:14:1833:30:4235:54:13.9535:54:18.50+13:17:4711:545,0
35PRZYBYŁ Piotr 114EASY RUNNERSGOSTYŃOPEN35M 3100:00:1902:16:1504:23:2106:43:3310:26:4812:37:4914:56:4818:14:2621:35:0824:19:5627:32:4130:52:0133:28:4235:59:17.5535:59:37.45+13:23:0511:555,0
36MALEC Mariusz 110NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDOPEN36M 3200:00:0501:55:0703:39:3205:45:2609:14:5211:42:2813:41:3017:10:4420:15:4223:09:0126:39:2630:28:0133:30:1935:59:54.3035:59:59.40+13:23:2711:555,0
37MUC Tomasz 183AKADEMIA BIEGANIA 42KLĘDZINYOPEN37M 3300:00:1101:47:4603:28:3405:40:0509:13:5311:25:3113:27:4516:50:1219:53:3922:59:2826:24:2930:12:3133:04:4636:20:59.7036:21:11.45+13:44:3912:025,0
38HONBRECHTS Tomasz 169SOBINOPEN38M 3400:00:1701:49:3003:29:4805:38:5109:12:2711:29:1013:36:0617:11:2420:15:3223:09:1626:42:4130:29:1833:30:4336:27:33.9536:27:51.20+13:51:1912:055,0
39ZDANOWSKI Dawid 109WKURW TEAM POZNAŃPOZNAŃOPEN39M 3500:00:1402:02:0604:07:0306:20:3109:52:2511:37:2113:55:5820:07:1523:09:2426:42:3730:34:3833:32:0236:51:55.7036:52:10.50+14:15:3912:134,9
40BUJLIS Eugeniusz 191GIENO BIEGAWRÓBLOWICEOPEN40M 3600:00:1301:54:5203:40:2505:54:0409:52:3512:07:3214:16:1717:19:2521:08:5223:42:5326:37:4730:11:2333:05:1336:51:57.1536:52:10.60+14:15:3912:134,9
41POBŁOCKI Jan 122GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAOPEN41M 3700:00:2002:22:1704:32:5407:12:1011:21:1713:55:0416:04:5720:14:2423:34:0026:26:0329:42:5732:38:1735:03:5837:26:27.3537:26:47.35+14:50:1512:244,8
42KUSZTELAK Jacek 172ZIEMO WIT TEAMPIERWOSZÓWOPEN42M 3800:00:0901:56:0203:42:2006:09:4210:11:3412:52:5215:03:1318:50:2822:28:1325:40:0929:51:2533:53:1435:34:2337:42:08.2037:42:17.85+15:05:4612:294,8
43WOJCIECHOWSKI Paweł 180BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAMKICINOPEN43M 3900:00:0401:53:0303:36:3905:53:0509:53:1212:17:1514:42:2118:40:3422:10:0225:30:3129:18:0832:25:5135:16:4238:05:01.4038:05:05.95+15:28:3412:374,8
44RUTKOWSKI Mariusz 118LEGNICAOPEN44M 4000:00:0702:00:1403:56:2806:19:2110:08:4912:25:1314:52:3518:40:2922:10:0525:30:1929:24:3732:29:1135:25:3138:22:41.2538:22:48.90+15:46:1712:434,7
45ZIEMNIAK Marcin 161WARSZAWAOPEN45M 4100:00:1202:01:2904:02:0606:47:1410:24:1912:36:3314:46:3318:19:5221:25:4624:20:1028:13:2132:24:3335:17:5438:36:45.2038:36:57.25+16:00:2512:474,7
46KASZTELANIC Rafał 154NADARZYNOPEN46M 4200:00:1402:12:4304:28:1406:59:2411:03:2613:39:3615:57:0219:57:0423:34:0326:26:0429:43:0833:02:2735:41:0338:44:58.0038:45:12.10+16:08:4012:504,7
47GRZEGORCZYK Wojciech 107KONDYCJAWARSZAWAOPEN47M 4300:00:1502:10:0104:20:0706:45:3710:39:0613:00:2615:14:0619:11:3422:31:5525:09:2028:28:2632:24:2235:18:5338:47:06.1038:47:21.80+16:10:5012:514,7
48KWIECIŃSKI Feliks 102WOLINOPEN48M 4400:00:0402:01:1503:56:3606:19:3210:10:4112:45:0515:13:0018:50:3022:28:3525:37:4129:50:5033:53:4535:49:5639:10:49.6539:10:53.75+16:34:2212:594,6
49KWAŚNIEWSKI Tomasz 113ZABIEGANY SULECHÓWSULECHÓWOPEN49M 4500:00:0501:53:0903:40:5606:09:5210:11:4112:52:5915:04:4018:50:2622:28:2825:38:0229:51:3433:53:3635:49:5739:10:48.9039:10:54.25+16:34:2212:594,6
50GNIEWEK Dariusz 134JELENIA GÓRAOPEN50M 4600:00:1802:02:3703:58:5406:25:4410:10:4112:37:0514:40:4318:20:0621:25:3724:19:5028:13:1232:24:3435:35:1639:39:21.7039:39:39.70+17:03:0813:084,6
51KOWALEWSKI Robert 112WROCŁAWOPEN51M 4700:00:0902:14:5204:39:1907:16:4111:32:1414:11:5716:46:4921:01:4124:49:1127:58:5731:19:5534:27:4037:08:5539:48:07.7539:48:17.10+17:11:4513:114,5
52MRÓZ Marcin 158STR POZNAŃ / DZIKIE BOBRYZALASEWOOPEN52M 4800:00:0701:54:2503:46:3106:10:4310:19:3412:56:4015:17:2019:12:5122:32:5525:41:0632:01:2534:41:1537:08:4939:51:06.7539:51:14.55+17:14:4313:124,5
53SANKOWSKI Jacek 147PLACKI TEAMKŁODZKOOPEN53M 4900:00:1802:16:2004:27:3707:05:0711:31:1414:07:2416:42:2620:36:2724:11:2927:06:5730:39:5834:26:0537:14:4340:01:26.0540:01:44.65+17:25:1313:164,5
54MASZEWSKA-WACH Mariola 188POJEBY.COM.PLRAWA MAZOWIECKAOPEN54K 500:00:1702:18:0804:37:5307:12:3911:08:5213:41:4215:50:0719:46:2423:45:1928:02:3630:58:0834:13:0737:15:4240:31:44.8040:32:02.75+17:55:3113:264,5
55DZISZKIEWICZ Grzegorz 187BIELSKO BIAŁAOPEN55M 5000:00:1702:18:3904:37:5007:12:3411:06:4513:41:3915:48:4919:45:0923:45:1428:02:2830:57:5634:13:0437:14:5940:31:47.1540:32:04.40+17:55:3213:264,5
56MALUNG Jarosław 145NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOLSZYNAOPEN56M 5100:00:1202:09:0904:05:0606:29:3010:32:2713:15:4315:36:0219:54:1624:04:5426:56:5431:22:0634:45:5637:34:2140:47:54.0540:48:06.40+18:11:3413:314,4
57MICHALAK Sławomir 163INZYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWOPEN57M 5200:00:1602:15:5604:24:0206:59:3111:08:4613:36:2315:59:1920:14:2423:58:1227:07:0430:56:4434:34:0537:36:2841:02:18.4041:02:34.55+18:26:0313:364,4
58OLBRYŚ Stanisław Adam 164KB LEGIONOWONASIELSKOPEN58M 5300:00:1302:19:4504:38:5607:27:0911:53:2414:37:4117:19:3921:51:4425:40:4228:49:1532:36:1136:11:0138:41:5841:30:34.4041:30:47.55+18:54:1613:454,4
59KACZMAREK Damian 202ULTRAMANPL TEAMPOZNAŃOPEN59M 5400:00:0502:06:4903:57:4306:09:3910:18:3313:01:5515:25:4619:30:4523:16:3426:04:4031:22:0034:55:4538:13:1941:33:57.8541:34:02.85+18:57:3113:464,4
60KRUZEL Rafał 124LEGNICAOPEN60M 5500:00:1302:24:2704:47:3507:37:1012:15:2414:55:1917:47:5822:02:1925:49:3129:02:5632:56:3636:10:3938:49:1241:42:11.3041:42:25.05+19:05:5313:494,3
61ROLICZ Tomasz 137JUGÓWOPEN61M 5600:00:1502:02:1004:16:2006:46:2310:39:5712:47:3615:11:4519:14:0924:16:2828:49:1832:45:1136:10:4738:41:3841:43:15.7541:43:31.20+19:06:5913:494,3
62GŁOGOWSKI Adam 104NOAWROCŁAWOPEN62M 5700:00:1602:28:2804:36:5307:07:1011:42:3214:17:2916:42:3221:12:0125:10:3328:41:5633:01:1636:50:4840:14:5743:38:51.9543:39:07.95+21:02:3614:284,1
63RÓŻEK Paulina 203FRANKOPEN63K 600:00:0802:13:5604:28:1707:06:3011:43:5714:58:3217:49:3522:35:5426:16:4629:31:5733:02:2236:55:3340:19:2043:42:37.0543:42:45.75+21:06:1414:294,1
64SYPNIEWSKA Hanna 121SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAOPEN64K 700:00:1102:22:0904:32:1907:12:5511:51:3214:40:5117:16:4522:07:3726:16:0729:44:4033:39:0337:56:0140:43:0543:57:32.4543:57:44.00+21:21:1214:344,1
65FALKOWSKI Michał 201KOWALEWO POMORSKIEOPEN65M 5800:00:1702:15:5904:32:1807:12:5711:51:1914:36:5017:17:4422:07:3426:15:5829:44:3933:39:0637:24:1040:42:5643:57:29.7543:57:47.00+21:21:1514:344,1
Niesklasyfikowani
NOSAL Krzysztof 101WROCŁAWOPENDNF01:57:06 DNF04:09:03 DNF06:20:50 DNF10:20:30 DNF13:12:07 DNF15:43:19 DNF20:45:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚMIERSKI Michał 117BIELSKO-BIAŁAOPENDNF01:42:48 DNF03:17:40 DNF05:10:24 DNF08:27:36 DNF10:24:49 DNF12:06:00 DNF15:16:20 DNF17:55:48 DNF20:03:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARMUŻEK Paweł 120A-TTARNOWO PODGÓRNEOPENDNF01:37:42 DNF03:10:27 DNF05:10:28 DNF08:40:16 DNF10:55:48 DNF12:54:16 DNF16:19:12 DNF19:11:08 DNF21:30:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEKA Mateusz 185WROCŁAWOPENDNF01:44:04 DNF03:15:45 DNF05:22:05 DNF09:01:31 DNF11:05:00 DNF13:11:56 DNF16:29:11 DNF19:24:23 DNF21:57:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALEMBKIEWICZ Piotr 170WROCŁAWOPENDNF01:59:52 DNF03:48:59 DNF06:16:07 DNF10:18:32 DNF12:46:19 DNF15:09:06 DNF18:50:19 DNF22:28:07 DNF25:40:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 136PKB ENDORFINARAKÓWOPENDNF02:21:18 DNF04:39:47 DNF07:32:08 DNF12:02:21 DNF14:46:10 DNF17:19:27 DNF22:07:25 DNF25:40:46 DNF29:06:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZACHEWICZ Slawek 105WROCŁAWOPENDNF02:11:26 DNF04:07:55 DNF06:34:29 DNF10:32:19 DNF13:05:45 DNF15:18:54 DNF19:13:11 DNF22:44:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MLOST Tomasz 167WADOWICEOPENDNF01:55:57 DNF03:42:22 DNF06:05:26 DNF10:05:09 DNF12:48:15 DNF DNF13:57:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Marcin 173OBORNIKI ŚLĄSKIEOPENDNF01:59:19 DNF03:43:41 DNF05:49:35 DNF09:05:50 DNF11:13:03 DNF13:05:05 DNF16:07:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNARZ Krzysztof 127JELENIA GÓRAOPENDNF01:44:13 DNF03:18:38 DNF05:31:09 DNF09:28:48 DNF11:41:55 DNF13:48:28 DNF17:19:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MYSTKOWSKI Grzegorz 132PSIA KOŚĆLUBICHOWOOPENDNF01:54:23 DNF03:42:17 DNF06:07:32 DNF10:08:51 DNF13:05:12 DNF15:03:07 DNF18:55:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GIERSZEWSKI Marek 175STAROGARD GDAŃSKIOPENDNF02:04:46 DNF03:58:15 DNF06:26:57 DNF10:18:36 DNF12:51:30 DNF15:09:19 DNF19:02:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEROCIUK Adrian 125WROCŁAWOPENDNF01:56:59 DNF03:41:15 DNF05:58:49 DNF11:06:22 DNF13:36:20 DNF15:47:41 DNF19:43:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWICZ Przemysław 198LEGNICAOPENDNF02:24:30 DNF04:47:31 DNF07:37:18 DNF12:16:06 DNF14:55:31 DNF17:50:10 DNF22:00:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAĆKOWIAK Michał 171MAĆKOWIAK TEAMŚREMOPENDNF02:05:16 DNF04:04:45 DNF06:29:00 DNF10:24:38 DNF12:50:21 DNF15:14:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWIETZ Tomasz 194IZERSKI NIEDŹWIEDŹ VERCIKAL INDUSTRIALSZKLARSKA PORĘBAOPENDNF02:16:13 DNF04:39:21 DNF07:16:59 DNF12:02:32 DNF14:55:21 DNF17:49:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Łukasz 148STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWOPENDNF01:38:20 DNF03:10:12 DNF05:10:09 DNF08:45:48 DNF10:58:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECHANOWSKI Bartłomiej 199MILICZOPENDNF01:42:34 DNF03:15:34 DNF05:21:41 DNF09:05:59 DNF11:29:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STANGIERSKI Adam 144POZNANOPENDNF01:50:00 DNF03:34:42 DNF05:54:42 DNF09:48:02 DNF12:12:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁACHOWSKI Dawid 128JEST MOCRĘBISZÓWOPENDNF02:13:33 DNF04:43:46 DNF07:42:35 DNF13:47:36 DNF17:50:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORZENIOWSKI Mirek 150NIE BIEGAJWROCŁAWOPENDNF02:10:11 DNF04:20:19 DNF06:49:35 DNF11:09:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZYGOCKI Maciej 165BLACK DEVILSŻARYOPENDNF01:48:45 DNF03:29:36 DNF05:46:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPKO Łukasz 133LUBAŃOPENDNF01:44:16 DNF03:22:30 DNF05:48:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUPCZYK Rafał 155LEŚNE DZIKI PRZYJACIELSKA GRUPA BIEGOWARAWICZOPENDNF02:01:26 DNF04:16:33 DNF06:55:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GERONO Arkadiusz 142JELENIA GÓRAOPENDNF02:28:30 DNF05:03:46 DNF08:09:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAREK Michał 192POLISH RUNNERS CLUB IRELANDÖSTERHANINGE/SZWECJAOPENDNF01:25:58 DNF02:41:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Stefan 143JELENIA GÓRAOPENDNF01:37:52 DNF03:06:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SMEREKA Tomasz 177RUNNING TEAM MILICZ / BLACK METAL RUNNERSMILICZOPENDNF01:45:05 DNF03:30:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SLEZÁK Radim 182OSTRAVA - POLANKAOPENDNF01:53:07 DNF03:43:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAKOWSKI Robert 176WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃOPENDNF02:02:03 DNF04:07:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 186WOLNY RYŚ 8*LEGNICAOPENDNF02:31:15 DNF06:05:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Krzysztof 140WROCŁAWOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)