ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZERNIAK Paweł 1426KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKAOPEN1M 100:00:0200:53:2901:46:5002:25:06.0502:25:08.65 4:1614,1
2SOBAS Jacek 1336ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN2M 200:00:0200:55:0301:50:0902:32:50.3502:32:52.65+00:07:444:2913,3
3BRÝDL Pavel 1443MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVOPEN3M 300:00:0200:56:3101:52:3602:35:26.4502:35:29.15+00:10:204:3413,1
4LAGNER Sebastian 1420KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSOBÓTKAOPEN4M 400:00:0300:57:3901:55:1702:38:43.5002:38:46.60+00:13:374:4012,9
5PAZDAN Piotr 1313140MINUT.PLKOWARYOPEN5M 500:00:0201:00:4802:01:0702:42:59.2002:43:02.10+00:17:534:4712,5
6RUTKOWSKI Dawid 1372GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINOPEN6M 600:00:0301:01:4402:01:1902:44:13.9002:44:17.20+00:19:084:4912,4
7SZKOŁA Wojciech 1354NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃOPEN7M 700:00:0301:01:3302:01:2102:45:59.4002:46:03.10+00:20:544:5212,3
8MICHAŁ Stopa 1375SPLA TYCHYTYCHYOPEN8M 800:00:0301:02:3602:07:5102:54:29.4502:54:32.65+00:29:245:0711,7
9CIEŚNIK Krzysztof 1490GRUDZIĄDZOPEN9M 900:00:0302:01:4002:54:50.2502:54:53.45+00:29:445:0811,7
10DUCZMAL Dominika 1421SOBAS TEAMJELENIA GÓRAOPEN10K 100:00:0301:04:3902:08:0802:55:17.6002:55:21.15+00:30:125:0911,6
11SKRAJNY Łukasz 1373JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWOPEN11M 1000:00:0301:02:1902:08:1402:58:12.7002:58:15.80+00:33:075:1411,4
12MIRECKI Tomasz 1328140MINUT.PLDOPIEWIECOPEN12M 1100:00:0401:06:2102:08:5602:59:03.4002:59:07.90+00:33:595:1511,4
13DZIENISZEWSKI Michał 1402DYNAFIT / SKALNIK.PLWROCŁAWOPEN13M 1200:00:0401:06:0602:09:0103:00:24.0503:00:28.25+00:35:195:1811,3
14OBSTÓJ Karolina 1339#SOBASTEAMWROCŁAWOPEN14K 200:00:0201:05:2202:11:1303:00:41.2503:00:44.10+00:35:355:1811,3
15KOTLAREK Dawid 1213VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAOPEN15M 1300:00:0301:04:2502:10:0903:04:08.8003:04:12.60+00:39:035:2411,1
16LULIS Anna 1424#SOBASTEAMWROCŁAWOPEN16K 300:00:0301:06:4202:12:1603:04:15.5503:04:18.65+00:39:105:2511,1
17CHYB Radosław 1425RUN-PASSION.PL TEAMGDYNIAOPEN17M 1400:00:0401:03:0902:21:1003:06:55.3003:06:59.30+00:41:505:2910,9
18MACIEJEWSKI Rafał 1410CZMOŃOPEN18M 1500:00:1901:08:2302:15:3803:08:36.3503:08:55.65+00:43:475:3210,8
19ŁUKASIEWICZ Ewa 1435OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAOPEN19K 400:00:0601:10:1802:18:2503:11:43.9503:11:50.45+00:46:415:3810,6
20DOMAGAŁA Grzegorz 1295JAWOROPEN20M 1600:00:0601:08:2902:18:5003:13:22.1503:13:28.15+00:48:195:4110,5
21WOJNAROWICZ Paweł 1446WILKSZYNOPEN21M 1700:00:0601:11:4802:21:3703:15:37.4503:15:43.90+00:50:355:4510,4
22PIĄTEK Jakub 1497OPEN22M 1800:00:1601:09:0802:19:5503:15:48.1003:16:04.85+00:50:565:4510,4
23KANIA Tomasz 1414#SOBASTEAMWROCŁAW, POW. WROCŁAWOPEN23M 1900:00:0401:08:2402:18:3103:16:13.0003:16:17.40+00:51:085:4610,4
24DUDEK Monika 1260PCH SPORT TEAMZIĘBICEOPEN24K 500:00:0301:09:5102:22:1403:17:10.9003:17:14.20+00:52:055:4710,3
25KARCZ Tomasz 1452TEALTREE.PLSTRZEGOMOPEN25M 2000:00:0301:08:3602:18:3503:18:26.9503:18:30.35+00:53:215:5010,3
26MOJEK Michał 1475DYNAFIT/GOPR KARKONOSZEKARPACZOPEN26M 2100:00:0501:08:5002:19:2503:18:25.4503:18:31.20+00:53:225:5010,3
27LISEK Andrzej 1498LISEKPOZNANOPEN27M 2200:00:0301:08:5002:21:2603:18:34.1003:18:37.80+00:53:295:5010,3
28ŚNIERZYŃSKI Robert 1469SADKÓWOPEN28M 2300:00:0501:11:3302:22:5203:19:38.3503:19:43.65+00:54:355:5210,2
29KURPIEWSKI Artur 1403TORUŃOPEN29M 2400:00:0401:12:0902:24:2703:20:31.1003:20:35.20+00:55:265:5310,2
30GAWRON Paweł 1466WARSZAWAOPEN30M 2500:00:0501:06:5102:19:2803:21:25.4503:21:30.55+00:56:215:5510,1
31KRZYŚKO Krzysztof 1346RUN-PASSION.PLBANINOOPEN31M 2600:00:0501:13:4402:26:0503:22:33.6003:22:39.45+00:57:305:5710,1
32GĄSIOROWSKI Jarosław 1302ŚWIEBODZINOPEN32M 2700:00:0301:11:1802:24:0803:23:13.0003:23:16.00+00:58:075:5810,0
33BIDER Małgorzata 1445FOR RUN TEAMPOZNAŃOPEN33K 600:00:1001:16:0602:27:1403:26:18.5003:26:29.10+01:01:206:049,9
34MROWCA Paweł 1280LUBAŃOPEN34M 2800:00:1501:11:1002:24:0803:26:14.4503:26:29.95+01:01:216:039,9
35WOZNIAK Grzegorz 1366LUBINOPEN35M 2900:00:2601:13:5102:27:1103:28:05.4003:28:31.55+01:03:226:079,8
36FERET Hubert 1325DERBYOPEN36M 3000:00:0401:14:1002:27:4403:32:03.0503:32:07.05+01:06:586:149,6
37PIOTROWICZ Kamila 1224JELENIA GÓRAOPEN37K 700:00:0401:16:5302:33:0303:32:23.6503:32:27.75+01:07:196:149,6
38MOCZULSKI Kamil 1478MOCNA GRUPA CEZARA/ SBRT WROCŁAWWROCŁAWOPEN38M 3100:00:1701:16:1702:33:4803:32:19.6003:32:37.05+01:07:286:149,6
39PASTERNAK Przemysław 1312POPIELÓWEKOPEN39M 3200:00:0601:09:5502:27:5803:32:48.3003:32:54.75+01:07:466:159,6
40KOKOTT Agnieszka 1275140MINUT.PLSMOLECOPEN40K 800:00:0801:16:2802:33:0203:32:56.2003:33:04.55+01:07:556:159,6
41PASZKIEWICZ Kamil 1208WROCŁAWOPEN41M 3300:00:1601:17:4302:33:2603:34:46.6503:35:03.55+01:09:546:199,5
42NAWROCKI Dominik 1332POZNAŃOPEN42M 3400:00:0801:14:2002:30:5203:37:58.8503:38:07.15+01:12:586:249,4
43GRABOWSKI Daniel 1360MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOPEN43M 3500:00:1501:17:1502:36:3803:38:55.1003:39:10.75+01:14:026:269,3
44CHABKO Jacek 1474WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWOPEN44M 3600:00:1201:21:2802:36:1603:39:17.8503:39:30.40+01:14:216:269,3
45GAŁAT Dominik 1457SZKLARSKA PORĘBAOPEN45M 3700:00:0901:16:0002:35:1203:41:10.5503:41:20.05+01:16:116:309,2
46GALEK Adam 1296WARSZAWAOPEN46M 3800:00:2101:17:5102:36:0303:41:21.8003:41:43.00+01:16:346:309,2
47WINIARSKI Jarosław 1298WINIARA TEAMPOZNAŃOPEN47M 3900:00:2001:20:0202:39:5303:41:23.6503:41:43.90+01:16:356:309,2
48POTAŚ Dariusz 1368ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAMKRAKÓWOPEN48M 4000:00:1401:17:4102:35:2703:42:25.2503:42:39.35+01:17:306:329,2
49HYSYK Jakub 1415NOAWROCLAWOPEN49M 4100:00:0401:19:0802:42:1703:43:05.6003:43:10.25+01:18:016:339,1
50DUJS Rafał 1456HANGARPOZNAŃOPEN50M 4200:00:1101:19:4902:39:3203:43:27.2003:43:38.55+01:18:296:349,1
51PIETRZYK Tomasz 1218140MINUT.PLŚWIDNICAOPEN51M 4300:00:0501:20:1202:39:4503:43:44.1003:43:49.50+01:18:406:349,1
52KUBIAK Dawid 1350POZNAŃOPEN52M 4400:00:0701:20:4602:41:5603:43:52.2003:43:59.30+01:18:506:359,1
53MUĆKA Paweł 1496JELENIA GÓRAOPEN53M 4500:00:3001:20:1602:40:1403:44:13.6503:44:43.65+01:19:356:359,1
54GOLA Henryk 1358SZKLARSKA PORĘBAOPEN54M 4600:00:0501:15:5802:38:4503:45:24.8503:45:30.25+01:20:216:379,1
55KRAJEWSKI Marcin 1437NOAWROCŁAWOPEN55M 4700:00:0501:19:0302:42:1403:45:42.0503:45:47.05+01:20:386:389,0
56MATYKIEWICZ Michał 1362LUSOWOOPEN56M 4800:00:1301:21:1402:41:5703:46:27.4003:46:40.70+01:21:326:399,0
57CYBULSKI Mariusz 1472BIEGAJ Z MAŃKIEM TEAM, SAINT-GOBAIN SQUADJELCZ-LASKOWICEOPEN57M 4900:00:0401:13:4902:35:1403:46:42.9503:46:47.10+01:21:386:409,0
58GANCZEWSKI Paweł 1500KS STASZEWSCYGRANICAOPEN58M 5000:00:1001:19:2302:41:2103:46:38.8003:46:49.75+01:21:416:399,0
59LESZCZYŃSKI Michał 1205SYBERIA HUSKY TEAMDESZCZNOOPEN59M 5100:00:0801:16:5602:35:1903:46:46.4003:46:55.05+01:21:466:409,0
60TOMELA Maciej 1343TEAM GOSZKAWROCŁAWOPEN60M 5200:00:2401:21:5502:42:1103:47:16.2503:47:41.05+01:22:326:419,0
61KOŚMIDER Piotr 1333ZAWODNIK ZDYSKWALIFIKOWANYPOZNAŃOPEN61M 5300:00:0701:20:4702:43:0903:47:38.3503:47:45.80+01:22:376:419,0
62KUCHARSKI Dariusz 1281KRZYKÓWOPEN62M 5400:00:1501:22:2402:44:4503:47:46.6003:48:02.35+01:22:536:419,0
63MIKOŁAJSKI Krzysztof 1481MUD FOXESBYDGOSZCZOPEN63M 5500:00:0901:15:5002:36:3703:48:45.4003:48:55.25+01:23:466:438,9
64BARSZCZYK Dawid 1393IZERY BOGATYNIASIENIAWKAOPEN64M 5600:00:2101:17:0502:41:3903:48:46.9503:49:08.45+01:23:596:438,9
65GRANIECZNY Dorota 1308GÓRKI MAŁEOPEN65K 900:00:2201:24:3602:46:4803:49:49.5503:50:12.30+01:25:036:458,9
66KOKOTT Marcin 1419140MINUT.PLSMOLECOPEN66M 5700:00:0901:09:4902:45:5803:50:15.3003:50:24.65+01:25:166:468,9
67ZAMBRZYCKI Leszek 1341POZNAŃOPEN67M 5800:00:1401:19:5402:40:0303:50:41.3503:50:55.95+01:25:476:478,8
68RYCHTYK Dawid 1371140MINUT.PLWROCŁAWOPEN68M 5900:00:0901:25:3702:48:3803:51:23.6003:51:33.25+01:26:246:488,8
69PODOLUK Marek 1291WROCŁAWOPEN69M 6000:00:0601:15:2802:44:3603:53:03.3503:53:09.85+01:28:016:518,8
70BŁASZKIEWICZ Bogusz 1488LUSOWOOPEN70M 6100:00:1301:21:2102:43:2303:53:01.4503:53:15.40+01:28:066:518,8
71NECKAR Michał 1363HWBCWROCŁAWOPEN71M 6200:00:1801:18:5402:42:2703:52:58.6003:53:17.00+01:28:086:518,8
72MARTA Marta 1361PRZYTOKOPEN72K 1000:00:1201:25:2802:48:5203:53:05.8503:53:18.45+01:28:096:518,8
73GOŁĘBIEWICZ Wojciech 1214WROCŁAWOPEN73M 6300:00:1801:18:4302:40:4903:53:33.5503:53:52.15+01:28:436:528,7
74OLESIAK Roman 1385KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN74M 6400:00:1201:23:4602:45:0303:53:40.0003:53:52.75+01:28:446:528,7
75PIĄTEK Aleksandra 1444RĘCZNOOPEN75K 1100:00:0401:16:1402:40:4803:54:21.1503:54:25.95+01:29:176:538,7
76PALCZYŃSKI Krzysztof 1409BOLESŁAWIECOPEN76M 6500:00:1601:20:1502:45:4803:55:11.2503:55:27.40+01:30:186:558,7
77SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 1416WROCLAWOPEN77K 1200:00:0601:23:5002:48:4803:56:30.8003:56:37.60+01:31:286:578,6
78FIJOŁEK Tomek 1370FIZJOTERAPIA HDWROCŁAWOPEN78M 6600:00:1801:21:3402:46:5803:58:54.8503:59:13.75+01:34:057:018,5
79CHWIEJ Michał 1241KS SZRENICAPIECHOWICEOPEN79M 6700:00:2901:24:3302:51:2503:59:27.5503:59:56.75+01:34:487:028,5
80MAKOCKI Michal 1365SZCZECINOPEN80M 6800:00:2301:28:4902:51:4304:01:10.3004:01:33.95+01:36:257:058,5
81WALKOWIAK Dawid 1201SWARZĘDZOPEN81M 6900:00:2401:26:1702:51:5004:01:58.3004:02:23.10+01:37:147:078,4
82KSIĘŻAREK Łukasz 1359XC-SPORT TEAMJELENIA GÓRAOPEN82M 7000:00:0701:23:2802:45:4504:02:42.8004:02:50.20+01:37:417:088,4
83TUŃSKI Adam 1294GNIEZNOOPEN83M 7100:00:1301:25:1402:56:2504:02:39.3504:02:52.95+01:37:447:088,4
84KRAMPICHOWSKI Paweł 1293STUDZIENICEOPEN84M 7200:00:1301:25:1602:56:2304:02:40.0004:02:53.20+01:37:447:088,4
85NOGANOWICZ Agata 1257PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNOPEN85K 1300:00:2201:28:0102:56:5704:02:56.7504:03:19.45+01:38:107:088,4
86BRZÓSKA Aldona 1378PANDA TEAMWRONKIOPEN86K 1400:00:2701:27:2002:51:0604:03:41.6004:04:08.90+01:39:007:108,4
87MERK Michal 1261SZCZECINEKOPEN87M 7300:00:1201:15:2602:46:0504:04:29.0504:04:42.00+01:39:337:118,3
88GÓRECKI Krzysztof 1326JELENIA GÓRAOPEN88M 7400:00:0701:24:4802:52:4104:04:45.2004:04:52.65+01:39:447:118,3
89MIŚKIEWICZ Karolina 1480WROCŁAWOPEN89K 1500:00:1701:32:0502:55:4104:04:39.0004:04:56.80+01:39:487:118,3
90PIASKOWSKI Mateusz 1203KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃOPEN90M 7500:00:2401:26:1602:51:5304:05:16.4004:05:40.65+01:40:327:128,3
91DWORECKA Ewa 1483WROCLAWOPEN91K 1600:00:1101:28:4502:55:5604:05:38.4004:05:49.65+01:40:417:138,3
92PTAK Patryk 1236CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWOPEN92M 7600:00:1901:27:5502:53:0604:07:23.7504:07:43.15+01:42:347:168,2
93PLOK Krzysztof 1387TEAMPLOKPOLKOWICEOPEN93M 7700:00:0701:23:1002:52:3204:07:49.8504:07:57.25+01:42:487:178,2
94FORNALIK Adam 1462WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBWARSZAWAOPEN94M 7800:00:2501:27:4502:59:3904:07:46.0504:08:11.15+01:43:027:178,2
95BIELAWSKI Paweł 1327JELENIA GÓRAOPEN95M 7900:00:0001:20:2702:52:1104:08:18.9004:08:18.90+01:43:107:188,2
96LISOWSKI Grzegorz 1329JAWOROPEN96M 8000:00:0501:25:0302:52:5704:09:05.5504:09:10.90+01:44:027:198,2
97JURDZIAK Jakub 1349WROCŁAWOPEN97M 8100:00:1901:26:1502:54:3504:09:00.6004:09:19.90+01:44:117:198,2
98SOŁTYSIAK Marta 1239ŁÓDŹOPEN98K 1700:00:0801:24:4202:55:5404:10:52.8504:11:01.60+01:45:527:228,1
99GACKOWSKI Jarek 1430TRISTYLE.PLBYDGOSZCZOPEN99M 8200:00:2601:33:1003:00:1104:11:06.9504:11:33.35+01:46:247:238,1
100OSTROWSKI Rafał 1300BIEGAMY-UZALEŻNIAMYPŁOCKOPEN100M 8300:00:2101:27:3002:56:5004:11:22.9504:11:44.70+01:46:367:238,1
101LIPCZYŃSKI Tomasz 1390AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKOPEN101M 8400:00:2201:01:3402:56:4004:11:23.8004:11:45.90+01:46:377:238,1
102KOPANIA Kamil 1288K.S TĘCZAWARSZAWAOPEN102M 8500:00:1801:32:4103:02:4304:11:51.2004:12:09.65+01:47:017:248,1
103PIASKOWSKI Marcin 1455BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN103M 8600:00:0601:29:4303:01:4504:12:47.0004:12:53.60+01:47:447:268,1
104SAMEK Aleksander 1222ŚWIDNICAOPEN104M 8700:00:0701:25:3403:00:2604:12:57.8504:13:05.20+01:47:567:268,1
105DUDZIAK Tomasz 1299SIERADZOPEN105M 8800:00:2101:25:5602:57:2404:12:47.9504:13:09.75+01:48:017:268,1
106GACA Maciej 1364FORMOSAN BEARSCHYBYOPEN106M 8900:00:2201:28:4302:57:2904:13:24.9004:13:47.85+01:48:397:278,1
107BERESIŃSKA Dorota 1438SIEDLĘCINOPEN107K 1800:00:1601:31:1202:58:5604:13:58.9504:14:15.50+01:49:067:288,0
108PIETRZAK Marek 1290SWARZĘDZOPEN108M 9000:00:1601:31:5603:01:3204:15:23.0504:15:39.35+01:50:307:308,0
109HORBATIUK Oleksii 1316GORZÓW WLKPOPEN109M 9100:00:0701:21:2302:57:0104:15:56.2504:16:03.30+01:50:547:318,0
110KUBIAK Karolina 1411WEJHEROWOOPEN110K 1900:00:1401:33:3903:06:2604:15:53.3504:16:07.45+01:50:587:318,0
111KUC Patryk 1486SZPROTAWAOPEN111M 9200:00:1001:26:1903:00:3504:16:24.3004:16:34.45+01:51:257:328,0
112TARNAWSKI Andrzej 1448JAWORZNOOPEN112M 9300:00:2301:36:4203:05:5504:16:18.6004:16:41.95+01:51:337:328,0
113TRACZYK Piotr 1491JELENIA GÓRAOPEN113M 9400:00:1101:25:3702:59:1604:16:32.6004:16:44.15+01:51:357:328,0
114KACZMAREK Mirosław 1406WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYNOPEN114M 9500:00:1101:25:2402:59:0604:16:32.9004:16:44.55+01:51:357:328,0
115SZPYTMA Remigiusz 1479ABY DO PRZODUBYSTRZYCAOPEN115M 9600:00:2101:28:4203:01:2604:18:24.5004:18:45.50+01:53:367:367,9
116STASZYŃSKA Karolina 1348BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEOPEN116K 2000:00:1501:28:3303:02:0604:18:40.8504:18:56.00+01:53:477:367,9
117BANASZAK Maria 1397WARSZAWA (MOKOTÓW)OPEN117K 2100:00:2901:31:5703:00:3204:18:28.5004:18:58.20+01:53:497:367,9
118JODŁOWSKA Ewa 1319BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZOPEN118K 2200:00:0801:30:3303:02:1604:19:00.0004:19:08.05+01:53:597:377,9
119WĄSIK Elżbieta 1337PIECHOWICEOPEN119K 2300:00:1901:32:3403:03:2304:18:52.1504:19:11.90+01:54:037:367,9
120RABIEJ Wojciech 1461DUCLA ACADEMYWARSZAWAOPEN120M 9700:00:2501:26:2702:57:0004:18:53.8004:19:18.90+01:54:107:367,9
121PURCZYŃSKI Grzegorz 1227ZIELONA GÓRAOPEN121M 9800:00:0501:25:5003:05:3704:19:53.1004:19:58.10+01:54:497:387,8
122MATYSIAK Karol 1447SMAZALNIA RYB U BIEGACZY/ OSHPOZNAŃOPEN122M 9900:00:1001:25:1204:20:12.8004:20:23.25+01:55:147:397,8
123KMIT Marcin 1400WROCŁAWOPEN123M 10000:00:1501:34:1603:04:0104:20:12.7004:20:28.65+01:55:207:397,8
124BIAZIK Bartosz 1465ZIELONA GÓRAOPEN124M 10100:00:1401:31:0803:01:2704:20:32.1504:20:46.85+01:55:387:397,8
125RATAJCZAK Robert 1458ZIELONA GÓRAOPEN125M 10200:00:1501:31:0203:01:2804:20:33.4504:20:49.20+01:55:407:397,8
126MACIEJEC Dorota 1380WARSZAWAOPEN126K 2400:00:1701:35:3203:09:2104:21:29.2504:21:46.45+01:56:377:417,8
127ŁOWICKA Maja 1234MAMY-BIEGAMYKOZIEGŁOWYOPEN127K 2500:00:1001:35:1603:10:4604:22:15.8504:22:26.60+01:57:177:427,8
128KUBIAK Andrzej 1379RUMIAOPEN128M 10300:00:1301:28:3203:04:0004:22:40.6504:22:53.85+01:57:457:437,8
129KOZIEŁ Szymon 1417TOUR DE RUNGOLĘCZEWOOPEN129M 10400:00:2701:24:4603:01:1204:22:29.5504:22:56.55+01:57:477:437,8
130ROGOWSKI Tomasz 1382UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN130M 10500:00:0301:31:5903:05:5004:23:04.4004:23:07.85+01:57:597:447,8
131SERAFIN Michał 1353HWBCWROCŁAWOPEN131M 10600:00:1801:30:1703:04:4004:23:37.4504:23:55.85+01:58:477:457,7
132SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 1374ULTRA TRIAL MAŁOPOLSKAKRAKÓWOPEN132K 2600:00:1301:30:4803:06:1104:23:52.1504:24:05.45+01:58:567:457,7
133WITLICKI Kacper 1476KROŚNIEŃSKIE WYDARZENIAKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN133M 10700:00:0601:28:2503:05:3304:24:14.8004:24:21.55+01:59:127:467,7
134GRELA Michał 1398BIEGAMY WE WROCAWIUWROCŁAWOPEN134M 10800:00:1701:35:3703:07:0204:24:12.2004:24:29.20+01:59:207:467,7
135KULAS Katarzyna 1221POZNAŃOPEN135K 2700:00:1001:36:4903:13:3604:24:22.8004:24:33.55+01:59:247:467,7
136POŁOM Rafał 1459NOAWROCŁAWOPEN136M 10900:00:0501:32:4203:03:2204:24:58.0004:25:03.00+01:59:547:477,7
137BUGAJ Alan 1344CZARNY BÓROPEN137M 11000:00:1901:33:3703:07:2204:24:54.2504:25:14.00+02:00:057:477,7
138KAMINSKI Jan 1396WROCŁAWOPEN138M 11100:00:1701:33:5003:07:0604:25:07.1004:25:24.55+02:00:157:477,7
139IGNASZEWSKI Łukasz 1422ZIELONA GÓRAOPEN139M 11200:00:0501:32:1303:09:3704:25:51.8004:25:57.70+02:00:497:497,7
140IGNASZEWSKI Paweł 1423STRZEGOMOPEN140M 11300:00:0501:32:2703:09:3604:26:08.1504:26:13.70+02:01:057:497,7
141ZYGOŃ Artur 1431STARGARDOPEN141M 11400:00:3001:31:5603:00:3604:26:28.6504:26:58.65+02:01:507:507,7
142MATUSIAK Jakub 1228STYL KARKONOSKIPIECHOWICEOPEN142M 11500:00:2701:31:4903:05:0504:26:55.4004:27:22.65+02:02:147:517,6
143ROŻNIATA Iwona 1434SNG WILD DUCKSGŁOWNOOPEN143K 2800:00:1401:33:3803:09:4504:27:15.3004:27:29.60+02:02:207:517,6
144MAZUR Anna 1307GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN144K 2900:00:0501:33:0903:16:2904:28:55.5504:29:01.10+02:03:527:547,6
145ŻABIEREK Tomasz 1311GORZÓW WLKP.OPEN145M 11600:00:0601:33:1203:16:2504:28:55.7504:29:01.90+02:03:537:547,6
146BUJAK Łukasz 1232#BIEGAMBOMAMZONEWROCŁAWOPEN146M 11700:00:2601:34:0303:09:0804:29:54.4504:30:20.55+02:05:117:567,6
147HAŁUBEK Adam 1233WROCŁAWOPEN147M 11800:00:2601:33:4703:09:0604:30:05.8004:30:32.15+02:05:237:567,6
148NOWAK Tomasz 1485WROCŁAWOPEN148M 11900:00:0501:30:0803:07:0604:30:34.0004:30:39.35+02:05:307:577,5
149FANAJŁO Kasia 1266ZGZBZIELONA GÓRAOPEN149K 3000:00:1101:36:5303:11:3504:30:31.5504:30:42.90+02:05:347:577,5
150GRACZYK Mariusz 1317ZIELONA GÓRAOPEN150M 12000:00:1101:40:2003:11:3004:30:32.1004:30:44.05+02:05:357:577,5
151PORĘBSKI Tomasz 1277#STANDARDASAPTEAMKAMIENNA GÓRAOPEN151M 12100:00:1601:35:1803:13:2204:31:51.9004:32:08.05+02:06:597:597,5
152GAŁKOWSKI Paweł 1315POZNAŃOPEN152M 12200:00:2801:27:4003:08:3504:31:48.6504:32:17.00+02:07:087:597,5
153WOJAS-KRAWCZYK Kamila 1283LUBLINOPEN153K 3100:00:1001:37:1903:15:3204:32:21.7004:32:31.85+02:07:238:007,5
154KLECZKOWSKI Jakub 1259GNIEZNOOPEN154M 12300:00:1301:26:0703:10:4504:32:18.3504:32:31.95+02:07:238:007,5
155KUDELSKI Ireneusz 1489ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAOPEN155M 12400:00:0401:27:3903:12:0804:36:43.0504:36:48.00+02:11:398:087,4
156ŻYDEK Piotr 1314CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWOPEN156M 12500:00:2301:27:4803:14:2104:37:28.3504:37:51.60+02:12:428:097,4
157CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 1492MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOPEN157K 3200:00:1701:38:2103:15:2204:37:37.4004:37:54.55+02:12:458:097,3
158MARKIEWICZ Joanna 1220TJPOZNAŃOPEN158K 3300:00:1001:41:2003:19:2904:37:55.3504:38:05.95+02:12:578:107,3
159DUDEK Mariusz 1369GOSTYŃOPEN159M 12600:00:0401:25:5203:11:2704:38:06.3504:38:10.55+02:13:018:107,3
160KŁOCZKO Marcin 1468LUBOŃOPEN160M 12700:00:1201:29:5203:07:4704:38:08.3004:38:20.95+02:13:128:107,3
161ŁABĘDZKI Piotr 1202ZALESIE DOLNEOPEN161M 12800:00:2401:36:2803:15:2304:37:58.3504:38:22.65+02:13:148:107,3
162STYCZYŃSKI Dawid 1287WROCŁAWOPEN162M 12900:00:3101:36:1303:18:4404:39:06.2004:39:37.75+02:14:298:127,3
163KOSTRZEWSKI Maciej 1355WROCŁAWOPEN163M 13000:00:1601:40:2303:19:0204:40:09.5504:40:25.80+02:15:178:147,3
164BĘBAS Paweł 1215WROCŁAWOPEN164M 13100:00:2001:38:4303:15:1004:40:09.4004:40:29.70+02:15:218:147,3
165BOBROWSKI Marcin 1274RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAOPEN165M 13200:00:1201:33:4503:12:3204:40:37.2504:40:49.80+02:15:418:157,3
166BOROŃ Wojciech 1254CZACZOPEN166M 13300:00:2701:33:3503:06:1704:41:30.4504:41:58.35+02:16:498:167,2
167TOMCZYK Alina 1335NOWOGARDOPEN167K 3400:00:0601:31:3103:09:1404:41:59.7004:42:06.55+02:16:578:177,2
168HILDEBRAND Daniel 1252A MOGŁEM JEŹDZIĆ NA ROWERZEZALASEWOOPEN168M 13400:00:0001:28:4303:09:0804:42:18.7504:42:18.75+02:17:108:187,2
169ZIELIŃSKI Karol 1250POZNAŃOPEN169M 13500:00:0001:28:5003:09:1404:42:20.0004:42:20.00+02:17:118:187,2
170SZUBARSKI Krzysztof 1412PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWOPEN170M 13600:00:0401:32:5003:13:5404:42:26.0504:42:30.55+02:17:218:187,2
171POLACZYK Bartosz 1255KOMORNIKIOPEN171M 13700:00:2701:33:2303:13:3304:42:11.7504:42:38.90+02:17:308:177,2
172KAWIK Janusz 1357ZEBRZYDOWICEOPEN172M 13800:00:0601:38:3403:18:5504:43:36.2504:43:42.55+02:18:338:207,2
173MATUSIAK Mateusz 1223ARDENTCODEWROCŁAWOPEN173M 13900:00:2502:59:0804:43:52.9004:44:18.75+02:19:108:207,2
174KACZANOWSKI Marcin 1407MTS DRUŻYNA SZPIKULUBINOPEN174M 14000:00:2501:34:1003:14:1304:44:06.9004:44:32.65+02:19:248:217,2
175PAŁUCKA Marta 1482PROJEKT ULTRAZALASEWOOPEN175K 3500:00:1201:40:1403:19:2404:44:36.9504:44:48.95+02:19:408:227,2
176GORZKOWSKA Zuzanna 1477TARNOWSKIE GÓRYOPEN176K 3600:00:1001:36:1903:18:2704:44:55.6004:45:05.80+02:19:578:227,2
177KARKOWSKA Wiesława 1442BARANOWOOPEN177K 3700:00:0801:41:5103:29:1504:45:18.3004:45:26.35+02:20:178:237,2
178ZAWADZKI Bartosz 1487ZIELONA GÓRAOPEN178M 14100:00:0801:30:0403:12:2704:45:25.8004:45:34.70+02:20:268:237,1
179JEKA Piotr 1449CHOJNÓWOPEN179M 14200:00:2201:41:3103:19:0704:46:02.2004:46:24.55+02:21:158:247,1
180BIAŁEK Kamila 1464GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹOPEN180K 3800:00:0501:40:3203:23:3204:46:39.5004:46:44.50+02:21:358:257,1
181KAWA-JERKA Agata 1356GNAJĄCA TEMIDAKOSKOWICEOPEN181K 3900:00:2101:43:1403:25:4304:46:48.2004:47:10.15+02:22:018:267,1
182STELMACH Barbara 1381STELMACH TEAMWROCŁAWOPEN182K 4000:00:0801:41:2003:24:4904:47:14.6504:47:23.15+02:22:148:267,1
183STROJNY Radosław 1377KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAOPEN183M 14300:00:1601:40:1003:23:2904:47:42.6504:47:59.50+02:22:508:277,1
184RADOMSKI Bartosz 1376POZNAŃOPEN184M 14400:00:1601:40:2903:23:3704:47:44.9504:48:01.65+02:22:538:277,1
185BRAUN Ewelina 1439KOŚCIANOPEN185K 4100:00:0801:41:5503:29:1204:47:59.2004:48:08.00+02:22:598:287,1
186ZIELIŃSKA Kinga 1432OKFIR ŚMIGIEL /SPEED FEET'16KOŚCIANOPEN186K 4200:00:0801:42:0303:29:1904:48:00.1004:48:08.30+02:22:598:287,1
187RABIEJ Kazimierz 1408ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWOPEN187M 14500:00:2101:38:5003:21:1004:48:07.2004:48:28.65+02:23:208:287,1
188BARAN Bogdan 1334PRO-RUNWROCLAWOPEN188M 14600:00:2301:36:0903:18:1904:49:04.4504:49:28.05+02:24:198:307,1
189FIERKOWICZ Teresa 1253ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOŚWIERADÓW-ZDRÓJOPEN189K 4300:00:2001:41:5803:25:3004:49:26.6504:49:47.30+02:24:388:307,0
190MALINOWSKI Jakub 1467ZIELONOWO DRINKERSPOZNAŃOPEN190M 14700:00:2101:31:4503:13:0804:49:30.7004:49:51.90+02:24:438:307,0
191KACPRZYCKI Tomasz 1323DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOZNAŃOPEN191M 14800:00:2901:42:0003:29:0804:49:27.1004:49:56.10+02:24:478:307,0
192BOGACKA Aneta 1267ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN192K 4400:00:1101:42:2903:26:2804:49:56.1004:50:07.45+02:24:588:317,0
193GRABOWIECKA Marta 1268ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN193K 4500:00:1001:42:3403:26:3104:49:57.4004:50:07.60+02:24:588:317,0
194ANTKOWIAK Mirosław 1264ZIELONA GÓRAOPEN194M 14900:00:0401:34:2303:24:3804:50:20.7504:50:24.85+02:25:168:327,0
195ŁAPIŃSKI Mateusz 1338MANHUTORUŃOPEN195M 15000:00:1801:40:1403:26:4804:54:11.3004:54:29.35+02:29:208:396,9
196KROSZKA Beata 1347KS STASZEWSCYWARSZAWAOPEN196K 4600:00:1101:41:1303:24:4104:54:58.9504:55:10.45+02:30:018:406,9
197WRÓBLEWSKA Małgorzata 1384BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINOPEN197K 4700:00:0601:36:3703:21:1104:56:29.0504:56:35.50+02:31:268:436,9
198WRÓBLEWSKI Janusz 1383BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINOPEN198M 15100:00:0601:35:3003:21:4704:56:33.8504:56:39.90+02:31:318:436,9
199GĘSICKA Marta 1454BYDGOSZCZOPEN199K 4800:00:2501:42:4903:26:0904:56:33.9504:56:59.35+02:31:508:436,9
200OLEŚ Ewa 1320JEŻÓW SUDECKIOPEN200K 4900:00:2501:42:5403:26:1304:56:34.5004:56:59.50+02:31:508:436,9
201JANISZEWSKA Joanna 1495POZNAŃOPEN201K 5000:00:1401:39:4203:27:3504:58:52.7004:59:07.10+02:33:588:476,8
202TASZAREK Ewa 1216MROWINOOPEN202K 5100:00:2401:38:0503:27:4905:00:14.5005:00:38.80+02:35:308:496,8
203DUBOWIK Ania 1386GOSTYNOPEN203K 5200:00:0401:41:5803:31:3005:00:40.9505:00:45.70+02:35:378:506,8
204KIM Renata 1273WARSZAWAOPEN204K 5300:00:1001:42:3803:31:5405:00:35.5005:00:46.40+02:35:378:506,8
205GŁADYSIAK Przemysław 1388KOMORNIKIOPEN205M 15200:00:2001:53:3303:41:2805:06:22.2005:06:42.75+02:41:349:006,7
206DUBAS Anna 1401SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOŚCI.PLPOZNAŃOPEN206K 5400:00:2801:43:2503:33:4605:06:22.2505:06:50.75+02:41:429:006,7
207PYZIO Magdalena 1399KOMORNIKIOPEN207K 5500:00:2801:43:2203:33:4305:06:22.7005:06:51.00+02:41:429:006,7
208BARTOSZEWSKA Katarzyna 1285WATAHADŁUGOŁĘKAOPEN208K 5600:00:1701:42:0303:33:0505:07:29.8005:07:47.15+02:42:389:026,6
209KOŁACZEK Sylwia 1263WROCLAWOPEN209K 5700:00:2501:44:1803:31:3705:07:21.8505:07:47.25+02:42:389:026,6
210BORUCKI Rafał 1282WILKÓW OSIEDLEOPEN210M 15300:00:1901:41:0503:37:4505:11:18.1505:11:37.45+02:46:289:096,6
211SKRZYŃSKA Marlena 1270ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN211K 5800:00:1201:40:2103:31:1705:12:20.3505:12:32.75+02:47:249:116,5
212GOŹDZICKA Iwona 1269GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAOPEN212K 5900:00:1201:40:5103:31:2705:12:23.3505:12:35.65+02:47:279:116,5
213KARPIESIUK Adam 1451AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKOPEN213M 15400:00:2001:42:5203:35:4905:14:04.7005:14:25.65+02:49:179:146,5
214CISKA Renata 1450RYKOWISKO TEAM/CZARNE OWCEPŁOCKOPEN214K 6000:00:2001:42:5103:35:5205:14:05.8505:14:25.85+02:49:179:146,5
215SZUL Eugeniusz 1484HAMMELBURGOPEN215M 15500:00:3001:43:5503:47:0805:16:02.4005:16:32.90+02:51:249:176,5
216SYNOWIEC-JUDA Agata 1246JELENIA GÓRAOPEN216K 6100:00:0801:50:5903:46:4505:16:56.5005:17:05.25+02:51:569:196,4
217JUDA Jarosław 1217TORUŃOPEN217M 15600:00:0801:51:0003:46:4105:17:00.0005:17:08.65+02:52:009:196,4
218BARTOSIEWICZ Gosia 1286SOCHACZEWOPEN218K 6200:00:0801:42:4403:40:0805:20:13.8505:20:21.95+02:55:139:256,4
219HAGEL Julita 1225LUBINOPEN219K 6300:00:1101:43:3103:34:4605:20:21.4005:20:33.35+02:55:249:256,4
220TOMASZCZYK Małgorzata 1494WROCŁAWOPEN220K 6400:00:1301:46:3603:42:0205:21:16.1005:21:29.70+02:56:219:266,3
220AWIŻEŃ Łukasz 1342PURDAOPEN220M 15700:00:1401:46:2403:41:5605:21:15.3005:21:29.70+02:56:219:266,4
222SUWAJ Roman 1240ZOMBIEZIELONA GÓRAOPEN222M 15800:00:2101:42:0303:39:5705:22:11.6505:22:33.30+02:57:249:286,3
223WALIŃSKA Agata 1404WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKIOPEN223K 6500:00:2801:47:5303:49:1605:22:13.8005:22:42.60+02:57:339:286,3
224PIETRZAK Agnieszka 1460BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN224K 6600:00:1501:45:0403:47:1705:25:21.1505:25:36.20+03:00:279:346,3
225DOMINIAK Katarzyna 1471TIGERS TEAMŁÓDŹOPEN225K 6700:00:0701:48:5203:49:2005:25:32.9005:25:40.80+03:00:329:346,3
226KRAWCZYK Paweł 1284MEDYCZNY KLUB TURYSTYCZNYLUBLINOPEN226M 15900:00:1001:40:0003:45:2105:26:56.9505:27:07.50+03:01:589:366,2
227OKULICZ Anita 1413MUDFOXESBYDGOSZCZOPEN227K 6800:00:0901:46:3703:49:5305:30:36.1505:30:45.55+03:05:369:436,2
228NOWACKA Katarzyna 1427MUDFOXESBYDGOSZCZOPEN228K 6900:00:0901:47:0003:49:5105:31:14.5005:31:23.80+03:06:159:446,2
229MACHNACZ Przemysław 1493WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIWROCŁAWOPEN229M 16000:00:1801:49:3503:53:4405:32:06.9505:32:25.65+03:07:179:466,1
230ROŻNIATA Andrzej 1433SNG WILD DUCKSGŁOWNOOPEN230M 16100:00:1501:43:2103:49:3805:35:31.5005:35:46.70+03:10:389:526,1
231HAKAŁO Grzegorz 1389KOMORNIKIOPEN231M 16200:00:2001:53:3303:53:0505:35:55.7005:36:15.80+03:11:079:526,1
232LACH Jakub 1473JELENIA GÓRAOPEN232M 16300:00:1501:55:0104:03:0705:37:18.1505:37:33.55+03:12:249:556,0
233NAWROT Katarzyna 1324MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICEOPEN233K 7000:00:0701:54:2803:54:0505:37:38.7005:37:46.40+03:12:379:556,0
234KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 1340RUN4GOLDZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN234K 7100:00:0801:50:3704:03:3805:42:24.4505:42:33.05+03:17:2410:046,0
235JASIŃSKI Paweł 1331ZMASAKROWANIWILCZYNOPEN235M 16400:00:0001:49:4103:58:2405:50:16.3505:50:16.35+03:25:0710:185,8
Niesklasyfikowani
JODŁOWSKI Marek 1318BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZOPENDNF01:14:45 DNF02:26:34 DNF DNF DNF--
JAROSZYŃSKI Piotr 1499OPENDNF01:34:25 DNF03:14:42 DNF DNF DNF--
PIETRZAK Konrad Pietrzak 1453SZKLARSKA PORĘBAOPENDNF01:12:33 DNF DNF DNF DNF--
FRANCHUK Dmytro 1436WINNICAOPENDNF01:37:40 DNF DNF DNF DNF--
WOŚ Łukasz 1429RAKONIEWICEOPENDNF01:53:53 DNF DNF DNF DNF--
KMIECIK Mirosław 1405RAKONIEWICEOPENDNF01:53:58 DNF DNF DNF DNF--
BOLESZCZUK Anna 1238OSP SZKLARSKA PORĘBASZKLARSKA PORĘBAOPENDNF DNF DNF DNF DNF--
WYLEGAŁA Marcin 1237OSP SZKLARSKA PORĘBAPIECHOWICEOPENDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 243 wynik(ów)