V BIEG LĄDUJ NA OSOWEJ

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2018-09-16
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
166
Wystartowało/ Started:
146
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
146
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Kobiety

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K16 | M16 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 3RUNNERSI S7 BANINOGDYNIAK301K 100:39:11.40 3:5515.3
2DZIEWIATOWSKA Joanna 20DIETETYKA-24.PLTUCHOMK401K 200:43:30.70+00:04:194:2113.8
3BIAŁA Beata 6GDAŃSKK501K 300:45:16.05+00:06:044:3113.3
4ZDROJEWSKA Katarzyna 139GDAŃSKK302K 400:46:29.05+00:07:174:3812.9
5WÓJCIK Małgorzata 134O-SOWA BIEGAGDAŃSKK402K 500:47:25.70+00:08:144:4412.6
6KOWALCZYK Magdalena 54GDAŃSKK303K 600:48:36.70+00:09:254:5112.3
7SZABAT Katarzyna 115GDAŃSKK161K 700:48:40.25+00:09:284:5212.3
8PUCHOWSKA Ewelina 96ENERGIA RUNING TEAM POLANDGDAŃSKK304K 800:49:19.65+00:10:084:5612.2
9KIEDACZ Agnieszka 42GDAŃSKK403K 900:50:02.40+00:10:515:0012
10KASPRZYK Katarzyna 38OSOWA BIEGAGDAŃSKK404K 1000:50:07.20+00:10:555:0012
11ŁUCZYŃSKA Agnieszka 72O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAK305K 1100:51:14.00+00:12:025:0711.7
12BŁOCH Joanna 10SZALONY GDAŃSK BIEGAGDAŃSKK405K 1200:51:22.00+00:12:105:0811.7
13BORYS Maria 11GDAŃSKK306K 1300:52:42.85+00:13:315:1611.4
14SZYCHTA Ania 125OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK162K 1400:52:59.20+00:13:475:1711.3
15KLIMASZEWSKA Gosia 47GDYNIAK307K 1500:53:04.30+00:13:525:1811.3
16BRONICKA Monika 12MARINA BIAŁE ŻAGLECHWASZCZYNOK406K 1600:54:13.60+00:15:025:2511.1
17HILLER Gabriela 29GDAŃSKK407K 1700:55:25.30+00:16:135:3210.8
18RUTKOWSKA Joanna 105GDAŃSKK408K 1800:56:01.10+00:16:495:3610.7
19WAŻNA Agnieszka 132GDAŃSKK308K 1900:56:05.45+00:16:545:3610.7
20DALKE Jowita 16ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK309K 2000:56:41.45+00:17:305:4010.6
21WIŚNIEWSKA Kornelia 133ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK409K 2100:56:41.45+00:17:305:4010.6
22ROMANOWSKA Samanta 100GDANSKK163K 2200:57:46.15+00:18:345:4610.4
23BENIUSZYS Arleta 5GDAŃSKK3010K 2300:57:50.25+00:18:385:4710.4
24BUZA Anastazja 13GDANSKK3011K 2400:59:36.65+00:20:255:5710.1
25KRUPCZYŃSKA Ewa 57GDAŃSKK164K 2501:00:47.75+00:21:366:049.9
26KORDEK Monika 50GDAŃSKK3012K 2601:00:59.15+00:21:476:059.8
27KURCZYŃSKA Aurelia 62GDAŃSKK165K 2701:01:48.25+00:22:366:109.7
28ZAKRZEWSKA Kasia 136GDANSKK3013K 2801:02:06.60+00:22:556:129.7
29STANIUKIEWICZ Anna 113GDAŃSKK3014K 2901:04:04.95+00:24:536:249.4
30LATOSINSKA Kamila 64GDAŃSKK3015K 3001:06:03.15+00:26:516:369.1
31PRZYBYŁA Kinga 95GDAŃSKK166K 3101:08:07.80+00:28:566:488.8
32MADANY Anita 74GDAŃSKK502K 3201:09:46.65+00:30:356:588.6
33STANIUKIEWICZ Grażyna 114GDAŃSKK60+1K 3301:10:55.80+00:31:447:058.5
Znaleziono 33 wynik(ów)