Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2017-10-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 221 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻYGENDA Krzysztof | 498 | LKS ZORZA GDYNIA | GDYNIA | M2 | |
2 | BEHOUNEK Leszek | 8 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M5 | |
3 | GACH Maciej | 41 | POMORZE BIEGA I POMAGA | GDAŃSK | M3 | |
4 | LASOTA Andrzej | 92 | GDAŃSK | M3 | ||
5 | KUBIN Ireneusz | 86 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M4 | |
6 | GĄSIENICA-ROJ Anna | 42 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | K4 | |
7 | BRZEZIŃSKI Grzegorz | 17 | GDAŃSK | M5 | ||
8 | BURDA Robert | 19 | GDAŃSK | M5 | ||
9 | KRAJEWSKA Justyna | 492 | K2 | |||
10 | SZPYRA Edward | 166 | GDYNIA | M7 | ||
11 | DEMBIŃSKA Żaneta | 34 | GDAŃSK | K3 | ||
12 | CHMIELOWSKI Michał | 23 | GÓRSKIE PĘDZIWIATRY | JUSZKOWO | M3 | |
13 | DEDO Mateusz | 33 | DZIKIE STACHY | GARCZEGORZE | M2 | |
14 | GRABIAS Aleksandra | 47 | GDAŃSK | K2 | ||
15 | TATYS Tomasz | 172 | - | ŚWIDWIN | M4 | |
16 | TRZEBUNIA Alicja | 173 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | K3 | |
17 | PAGACOVA Zuzanna | 124 | GDAŃSK | K2 | ||
18 | KLIMASZEWSKA Lucyna | 73 | BRANIEWO | K3 | ||
19 | KUBIN Ewa | 87 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | K4 | |
20 | BYSTRAM Justyna | 21 | GDAŃSK | K3 | ||
21 | MASYS Agnieszka | 108 | GRUPA MALBORK | MALBORK | K3 | |
22 | KOSIANOWSKA Monika | 504 | GRUPA MALBORK | MALBORK | K4 | |
23 | PYTEL Marcin | 139 | GDAŃSK | M3 | ||
24 | MIGOWSKI Ireneusz | 499 | Wild Morsy | STAROGARD | M4 | |
25 | ZAMARRIPA Karolina | 193 | LKS ZORZA GDYNIA | GDYNIA | K1 | |
26 | WITCZAK Arkadiusz | 491 | M4 | |||
27 | PIEŃKOWSKI Tomasz | 379 | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | GDAŃSK | M3 | |
28 | LUDWIKOWSKA Anna | 97 | GDYNIA | K2 | ||
29 | NAWROT Agnieszka | 115 | GDAŃSK | K3 | ||
30 | PODLACHA Izabela | 136 | GDAŃSK | K3 | ||
31 | KARCZEWSKA Maria | 68 | GDAŃSK | K2 | ||
32 | ZŁOTOŚ Andrzej | 194 | WILD MORSY | GDAŃSK | M4 | |
33 | RICHERT Danuta | 143 | KOBIETA W BIEGU | TUCHOM | K4 | |
34 | RYDLEWICZ Justyna | 151 | KOBIETA W BIEGU | TUCHOM | K2 | |
35 | SZYDŁOWSKA Gosia | 440 | ASICS FRONTRUNNER POLSKA | GDAŃSK | K3 | |
36 | MAJCHROWICZ Maciej | 102 | GDAŃSK | M2 | ||
37 | WODKOWSKA Dorota | 184 | GDAŃSK | K2 | ||
38 | PILECKA Agnieszka | 132 | AGAPILECKA.PL | GDAŃSK | K2 | |
39 | KLOC Katarzyna | 74 | OSOWIANKI | GDAŃSK | K2 | |
40 | KOWALIK Aleksandra | 79 | HUDDINGE | K4 | ||
41 | WIECZOREK Tomasz | 180 | GDAŃSK | M5 | ||
42 | SOWIŃSKA Olga | 159 | BBL AWFIS GDAŃSK | GDAŃSK | K3 | |
43 | JACHOWICZ Dariusz | 502 | GDYNIA | M5 | ||
44 | FIGURA Mateusz | 38 | KWIDZYŃ | M2 | ||
45 | SMORCZEWSKI Adam | 158 | GDYNIA | M4 | ||
46 | FIGURA Estera | 37 | KWIDZYŃ | K2 | ||
47 | ŁUKAWSKA Aleksandra | 99 | GDYNIA | K3 | ||
48 | BOGDANOWICZ Monika | 12 | OLIVIA BUSINESS CENTRE | GDAŃSK | K4 | |
49 | JERWCZEK Anna | 278 | PARCHOWO | K2 | ||
50 | JACEWICZ Paweł | 54 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | M2 | |
51 | BARAN Seweryn | 6 | DRUTEX BYTÓW | GOŁCZEWO | M2 | |
52 | ROSZYK Paweł | 147 | WITKOWO | M5 | ||
53 | KOWALSKI Adam | 80 | MIELŻYN | M5 | ||
54 | LIS Marta | 95 | KŁANINO | K3 | ||
55 | ŁUKOWICZ Dorota | 100 | GDAŃSK | K3 | ||
56 | DĄBROWSKI Łukasz | 32 | GDAŃSK | M3 | ||
57 | LUCZYNSKA Agnieszka | 96 | GDAŃSK | K3 | ||
58 | PATOCKI Wojtek | 127 | GDAŃSK | M3 | ||
59 | ŻBIKOWSKA Natalia | 199 | WŁADYSŁAWOWO | K2 | ||
60 | ŁUCZYŃSKI Rafał | 145 | DESPACITO :) | GDAŃSK | M3 | |
61 | PAWŁOSKA GUZ Karolina | 128 | SP1 | ELBLĄG | K3 | |
62 | MODRZEJEWSKA Anna | 111 | MIŁORADZ | K3 | ||
63 | JAKIMIAK-RYCHLICKA Beata | 56 | GDAŃSK | K2 | ||
64 | KANCELARCZYK Joanna | 67 | ELBLĄG | K2 | ||
65 | STANISZEWSKA Joanna | 160 | SPORTEVO | GDAŃSK | K3 | |
66 | ANDRYSZAK Justyna | 4 | PROSTO Z MELANZU RUNNING TEAM | GDAŃSK | K3 | |
67 | WYTRWAŁ Barbara | 191 | GDYNIA | K4 | ||
68 | FRYCZKE Ewa | 40 | GDAŃSK | K3 | ||
69 | JANKOWSKA Katarzyna | 500 | K4 | |||
70 | KUPCZAK Natalia | 90 | KĘTRZYN | K1 | ||
71 | NAPIERAJ Rafał | 114 | WARSZAWA | M3 | ||
72 | ROŚCISZEWSKI Michał | 148 | GDAŃSK | M2 | ||
73 | KUCHTA Małgorzata | 88 | GDAŃSK | K4 | ||
74 | JERECZEK Iwona | 63 | BRUSY | K2 | ||
75 | JERECZEK Aleksandra | 62 | BRUSY | K2 | ||
76 | BIEŁOUS Lucyna | 9 | GDAŃSK | K3 | ||
77 | SKWIOT Agnieszka | 157 | GDAŃSK | K3 | ||
78 | NITKA Piotr | 116 | TEKTON TRITEAM | GDAŃSK | M3 | |
79 | OKAPIEC Dagmara | 119 | GÓRSKIE PĘDZIWIATRY | NULL | K3 | |
80 | OSTROWSKA Katarzyna | 123 | RUMIA | K2 | ||
81 | JEWSTAFIEW Mateusz | 64 | GDAŃSK | M1 | ||
82 | STECIAK Adam | 162 | GDAŃSK | M3 | ||
83 | RUTKOWSKA Ewelina | 150 | GDAŃSK | K3 | ||
84 | PĘDZISZEWSKA Sylwia | 130 | GDAŃSK | K4 | ||
85 | TADEUSIAK-WĄDOŁOWSKA Katarzyna | 171 | GDAŃSK | K2 | ||
86 | WĄDOŁOWSKI Rafał | 179 | SGS POLAND TEAM | GDAŃSK | M2 | |
87 | SKROCKI Andrzej | 155 | SÓWKI GARAGE | GDAŃSK | M3 | |
88 | PIECHOWIAK Aleksandra | 131 | SPORTEVO | GDAŃSK | K2 | |
89 | EJSMONT Mateusz | 36 | GDAŃSK | M3 | ||
90 | JACHIM Magdalena | 55 | GDAŃSK OLIWA | K4 | ||
91 | RAMCZYK Kamil | 141 | GDAŃSK | M3 | ||
92 | POCHOPIEŃ Mira | 135 | GDAŃSK | K3 | ||
93 | ADAMUS Ewelina | 3 | GDAŃSK | K3 | ||
94 | KORNACKA Kamila | 77 | GDAŃSK | K3 | ||
95 | KACZMAREK Sylwia | 281 | GDAŃSK | K4 | ||
96 | KACZMAREK Krzysztof | 65 | BIEGACZE PÓŁNOCY | GDAŃSK | M4 | |
97 | PIÓRKOWSKI Mariusz | 133 | GDAŃSK | M3 | ||
98 | WITCZAK Anna | 501 | Ironteam3City | K4 | ||
99 | DYMARCZYK Weronika | 35 | SOPOT | K3 | ||
100 | NOGA Daria | 117 | AWFIS GDAŃSK | RAWA MAZOWIECKA | K2 | |
101 | WYSZOMIRSKA Ewa | 82 | DESPACITO :) | GDAŃSK | K3 | |
102 | BOBCOV Dżoana | 11 | WILD MORSY | GDAŃSK | K3 | |
103 | BOROWSKI Mateusz | 14 | WILD MORSY | GDAŃSK | M2 | |
104 | CIESIELSKA Aleksandra | 27 | GDAŃSK | K4 | ||
105 | BURDZEL Ryszard | 20 | WILD MORSY | GDAŃSK | M4 | |
106 | SKIBIŃSKA Magdalena | 154 | WILD MORSY | GDAŃSK | K4 | |
107 | WYSOCKI Michał | 190 | GDYNIA | M4 | ||
108 | KOŁODZIEJEK Paweł | 75 | WILD MORSY | GDAŃSK | M3 | |
109 | LASKOWSKA Jolanta | 91 | WILD MORSY | GDAŃSK | K4 | |
110 | PIERZYNOWSKI Artur | 24 | PŁOŃSK | M4 | ||
111 | KOTLIK Łukasz | 78 | CONRAD GDAŃSK | GDAŃSK | M2 | |
112 | REDYNK Mateusz | 142 | JJ | GDAŃSK | M2 | |
113 | SUKALSKI Maciej | 165 | GDAŃSK | M2 | ||
114 | VASYLEVSKYI Oleksii | 177 | GDAŃSK | M3 | ||
115 | OSOWSKI Maciej | 122 | GDYNIA | M5 | ||
116 | AUGUSTYNIAK Jakub | 5 | GDAŃSK | M2 | ||
117 | KLEWEK Andrzej | 297 | ZBIERACZE ZŁOMU | GDAŃSK | M4 | |
118 | REDWANZ Tomasz | 494 | OBC | M2 | ||
119 | NADZIEJA Jakub | 495 | DBC | GDAŃSK | M2 | |
120 | AKSANIT-KRÓLEWICZ Magdalena | 506 | K-OPEN | |||
121 | WYSOCKA Dorota | 187 | GDAŃSK OLIWA | K5 | ||
122 | GRESIK Magdalena | 48 | GDAŃSK | K3 | ||
123 | BIESZKE Gabi | 10 | KEEP CALM & U.P. | GDYNIA | K5 | |
124 | PAJĄK Beata | 125 | KEEP CALM @ U.P. | GDYNIA | K4 | |
125 | WASILCZUK Julita | 178 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY | GDAŃSK | K5 | |
126 | WLODARCZYK Kamila | 183 | ZBIERACZE ZŁOMU | GDAŃSK | K3 | |
127 | KRAWIEC Agnieszka | 84 | GDAŃSK | K3 | ||
128 | KOWNACKI Bartłomiej | 81 | MALBORK | M4 | ||
129 | MICHALAK Karolina | 493 | Olivia Business Centre | GDAŃSK | K3 | |
130 | ORŁOWSKA Agata | 121 | FRACTAL FLYBALL TEAM | GDYNIA | K3 | |
131 | SEROKA Justyna | 152 | PRZYJAŹŃ | K3 | ||
132 | SĘPIŃSKA Agnieszka | 197 | Navigator | GDYNIA | K3 | |
133 | SĘPIŃSKI Marcin | 198 | Navigator | GDYNIA | M4 | |
134 | REYER Aleksandra | 50 | KASIAPOWER | GDYNIA | K2 | |
135 | MALINOWSKA Katarzyna | 105 | GDAŃSK | K2 | ||
136 | LEMAŃSKA Kamila | 505 | K4 | |||
137 | BRYŁKA Katarzyna | 16 | GDAŃSK | K3 | ||
138 | CZERWIŃSKA Agnieszka | 29 | GDAŃSK | K4 | ||
139 | KLAWIKOWSKA Magdalena | 71 | RUMIA | K4 | ||
140 | WOLIŃSKA Róża | 186 | GDAŃSK | K2 | ||
141 | STELMACH Krzysztof | 163 | GDAŃSK | M2 | ||
142 | PRZEŹDZIAK Anna | 137 | GDAŃSK | K2 | ||
143 | WYSOCKI Mieczysław | 189 | GDAŃSK OLIWA | M5 | ||
144 | CZERWIŃSKI Marek | 30 | CHEŁMŻA | M3 | ||
145 | BĄKOWSKI Zbigniew | 7 | AKADEMIA BIEGANIA | GDAŃSK | M6 | |
146 | KLAWIKOWSKA Martyna | 72 | RUMIA | K2 | ||
147 | WINIARSKA Anita | 181 | GDAŃSK | K4 | ||
148 | MAKOWSKI Przemek | 104 | GONDOR | GDYNIA | M4 | |
149 | MIOTKE Maciej | 345 | REDA | M2 | ||
150 | SUŁKOWSKA Agnieszka | 200 | GDAŃSK | K2 | ||
151 | BURAŚ Maja | 18 | IŁAWA | K2 | ||
152 | WYSOCKA Gabriela | 188 | GDAŃSK OLIWA | K1 | ||
153 | SADECKA Monika | 496 | BYDGOSZCZ | K2 | ||
154 | NIWIŃSKI Stanisław | 266 | Pomorski Klub weteranow | WEJHEROWO | M7 | |
155 | ROSIŃSKA Patrycja | 508 | Kraby Eks | GDYNIA | K3 | |
156 | MARSZAŁEK Tomasz | 107 | - | GDYNIA | M2 | |
157 | GODLEWSKA Dominika | 45 | GDAŃSK | K3 | ||
158 | PŁOTKA Grzegorz | 134 | GDAŃSK | M3 | ||
159 | JARZYŃSKA Marta | 59 | GDAŃSK | K2 | ||
160 | KRZYNÓWEK Weronika | 85 | GDAŃSK OLIWA | K3 | ||
161 | JELNICKI Łukasz | 61 | GDAŃSK OLIWA | M4 | ||
162 | JELNICKA Anna | 60 | BBL | GDAŃSK OLIWA | K4 | |
163 | WIŚNIEWSKA Daria | 182 | GDYNIA | K2 | ||
164 | JABŁOŃSKI Ryszard | 53 | GDYNIA | M5 | ||
165 | SKRZYPCZAK Artur | 156 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | |
166 | MARCINKOWSKA Dorota | 106 | BIEGUNKA | GDAŃSK | K2 | |
167 | PETKE Krzysztof | 129 | LPP TEAM | GDYNIA | M3 | |
168 | N-SKA Ania Maria | 113 | GDAŃSK | K3 | ||
169 | ŚWIAT Łukasz | 169 | GDAŃSK | M2 | ||
170 | ŚWIAT Urszula | 168 | GDAŃSK | K3 | ||
171 | LESZCZUK Łukasz | 94 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | |
172 | HAJDYSZ Paweł | 51 | RUMIA | M3 | ||
173 | CYBULSKA Agnieszka | 28 | GDAŃSK | K3 | ||
174 | ADAMCZYK Wojciech | 1 | GDYNIA | M3 | ||
175 | ROGINSKA Ewelina | 146 | FROMBORK | K2 | ||
176 | ĆWIKAŁOWSKI Bartłomiej | 31 | ROTMANKA | M3 |
Znaleziono 176 wynik(ów)