V EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-08-18
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1078
Wystartowało:
904
Nie ukończyło:
21
Ukończyło:
883
Na trasie:
20
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKÓRSKI Łukasz 980MYŚLIBÓRZM2 30-391M 100:00:0000:51:18.0500:51:18.05 6:508,8
2PAWLISIAK Paweł 347Bbl policeSZCZECINM2 30-392M 200:00:0000:52:47.7000:52:47.70+00:01:297:028,5
3PLESNER Krzysztof 1283Jrg3 szczecinSTARGARDM3 40-491M 3Psp szczecin00:00:0000:54:02.5500:54:02.55+00:02:447:128,3
4POKRZYWIŃSKI Zbigniew 208XrunnersPOLICEM2 30-393M 412 bz szczecinXrunners00:00:0000:56:01.5000:56:01.50+00:04:437:288,0
5PAWŁOWSKI Kamil 899Ocr team włocławekCHOCEŃM1 16-291M 5Ocr team włocławek00:00:0000:56:09.7000:56:09.70+00:04:517:298,0
6PRZEKOPOWICZ Bartosz 928Wojsko polskie/teamszwarcSTARGARDM1 16-292M 600:00:0000:56:34.1000:56:34.10+00:05:167:328,0
7ZGUTKA Tomasz 1116Husaria race teamSZCZECINM3 40-492M 7Husaria race team00:00:0000:57:24.7500:57:24.75+00:06:067:397,8
8ADAMSKI Janusz 505Duolife teamSZCZECINM4 50-591M 8Duolife team00:00:0000:59:24.2500:59:24.25+00:08:067:557,6
9DOLEŻEK Krystian 601SZCZECINM3 40-493M 900:00:0000:59:56.3000:59:56.30+00:08:387:597,5
10APIECIONEK Mateusz 510Ukl ósemka policePOLICEM1 16-293M 1000:00:0001:00:16.0001:00:16.00+00:08:578:027,5
11RUDZIŃSKI Jacek 952Kw psp szczecinGRYFINOM4 50-592M 11Psp szczecin00:00:0001:00:24.9001:00:24.90+00:09:068:037,5
12KUPIS Hubert 775Akademia marynarki wojennejOPOCZNOM1 16-294M 12Akademia marynarki wojennejAkademia marynarki wojennej00:00:0001:01:16.0001:01:16.00+00:09:578:107,3
13ZYCH Krzysztof 1120Triumf sławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-394M 1300:00:0001:03:11.5001:03:11.50+00:11:538:257,1
14SŁOWIK Jacek 984ŚWIDWINM2 30-395M 1400:00:0001:04:45.3001:04:45.30+00:13:278:386,9
15PAWLAK Bartosz 896Husaria race teamSZCZECINM1 16-295M 15Husaria race team00:00:0001:04:54.6001:04:54.60+00:13:368:396,9
16GERLICH Michael 637Braunschweig hash house harriersUELZENM4 50-593M 1600:00:0001:05:00.4001:05:00.40+00:13:428:406,9
17ZYGMUNT Tomasz 1140SZCZECINM3 40-494M 17Ożw szczecin00:00:0001:05:11.2001:05:11.20+00:13:538:416,9
18GRYGORCEWICZ Jan 654POLICEM4 50-594M 18Morsy Polickie00:00:0001:05:41.7001:05:41.70+00:14:238:456,9
19PRZYBYSZ Marcin 930SZCZECINM2 30-396M 1900:00:0001:05:56.7501:05:56.75+00:14:388:476,8
20HOŁYŃSKI Leszek 672Wieczorne bieganie w szczeciniePRZECŁAWM2 30-397M 2000:00:0001:05:58.1501:05:58.15+00:14:408:476,8
21KORDYS Michał 74023. baza lotnictwa taktycznegoWIŚNIEWM1 16-296M 2123. baza lotnictwa taktycznego23. baza lotnictwa taktycznego00:00:0001:06:56.6001:06:56.60+00:15:388:556,7
22KWIATKOWSKI Kajetan 782Gdańskie dzikiGDAŃSKM2 30-398M 2200:00:0001:07:07.2501:07:07.25+00:15:498:566,7
23ZABOROWSKA Małgorzata 1104Grarunners/osp płotyRZĘSKOWOK2 30-391K 100:00:0001:07:18.6501:07:18.65+00:16:008:586,7
24PEDZIWIATR Marek 903LONDYNM3 40-495M 2300:00:0001:07:55.2001:07:55.20+00:16:379:036,6
25DYDEK Edyta 1396Skb dzikSZCZECINK1 16-291K 2Skb dzik00:00:0001:08:03.9501:08:03.95+00:16:459:046,6
26GOŁĘBIEWSKI Tomasz 642SZCZECINM2 30-399M 24Psp szczecin00:00:0001:08:11.3001:08:11.30+00:16:539:056,6
27DOLIWKA Kamil 602Kpp wałczWAŁCZM2 30-3910M 2500:00:0001:08:14.7001:08:14.70+00:16:569:056,6
28NABRZEWSKI Artur 298PŁOTYM2 30-3911M 2600:00:0001:08:24.9001:08:24.90+00:17:069:076,6
29WRÓBLEWSKI Michał 1097Gra runnersBORZYSZEWO 19M2 30-3912M 2700:00:0001:08:34.1001:08:34.10+00:17:169:086,6
30SICIŃSKI Damian 377PRZEMOCZEM1 16-297M 2800:00:0001:08:49.1001:08:49.10+00:17:319:106,5
31KIEŁBASIEWICZ Dawid 1413Decathlon SzczecinM1 16-298M 2900:00:0001:08:51.8501:08:51.85+00:17:339:106,5
32NIESTEROWICZ Karol 170Total funSZCZECINM1 16-299M 3000:00:0001:09:03.0001:09:03.00+00:17:449:126,5
33SZMYCIŃSKI Piotr 376MASZEWOM1 16-2910M 3100:00:0001:09:25.2001:09:25.20+00:18:079:156,5
34WEŁNA Rafał 807STARGARDM1 16-2911M 3200:00:0001:09:33.3001:09:33.30+00:18:159:166,5
35RUDZIŃSKI Jakub 953Sa pspGRYFINOM1 16-2912M 33Psp szczecin00:00:0001:09:40.2501:09:40.25+00:18:229:176,5
36BABKIL Tomasz 187SZCZECINM3 40-496M 3400:00:0001:09:54.2001:09:54.20+00:18:369:196,4
37PASIKOWSKI Kamil 1394Skb dzikSZCZECINM1 16-2913M 35Skb dzik00:00:0001:10:27.7001:10:27.70+00:19:099:236,4
38KOZŁOWSKI Artur 1388GRYFICEM2 30-3913M 3600:00:0001:10:31.4501:10:31.45+00:19:139:246,4
39SZYPKOWSKI Marek 1027ChwiramWAŁCZM3 40-497M 3700:00:0001:10:47.6501:10:47.65+00:19:299:266,4
40OLEJARZ Damian 881POLICEM2 30-3914M 3800:00:0001:10:48.1501:10:48.15+00:19:309:266,4
41WOSZCZYK Sebastian 1088MIĘDZYRZECZM3 40-498M 39Dzikie dziki gorzów00:00:0001:10:57.9001:10:57.90+00:19:399:276,3
42KRZACZKOWSKA Iwona 761Dziki wrocławWROCŁAWK2 30-392K 3Dziki wrocław00:00:0001:11:01.4001:11:01.40+00:19:439:286,3
43ŻMUDA Krzysztof 1125Husaria race teamBEZRZECZEM2 30-3915M 40Husaria race team00:00:0001:11:43.3501:11:43.35+00:20:259:336,3
44DINTER Marcin 317POLICEM1 16-2914M 4100:00:0001:11:57.7501:11:57.75+00:20:399:356,3
45KATRYCZ Zbigniew 715ŚWIERCZYNAM4 50-595M 4200:00:0001:12:07.4501:12:07.45+00:20:499:366,2
46CYTLOCH Jacek 34WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-3916M 4300:00:0001:13:31.6001:13:31.60+00:22:139:486,1
47RUTKOWSKI Michał 372Skb dzikM3 40-499M 44Skb dzik00:00:0001:14:25.2501:14:25.25+00:23:079:556,0
48OSTOJSKI Ireneusz 889Dll partnersPOLICEM3 40-4910M 4500:00:0001:14:44.3001:14:44.30+00:23:269:576,0
49MARZEC Karolina 828Dzikie dziki gorzówDESZCZNOK3 40-491K 4Dzikie dziki gorzów00:00:0001:14:52.8501:14:52.85+00:23:349:586,0
50ROZICKI Krzysztof 22112bzSZCZECINM2 30-3917M 463kpzmot/1bpzmot/12bz3kpzmt/1bpzmot/12bz00:00:0001:15:01.3001:15:01.30+00:23:4310:006,0
51JASTRZĘBSKI Daniel 695SZCZECINM3 40-4911M 4700:00:0001:15:03.4501:15:03.45+00:23:4510:006,0
52PŁAŻALSKI Przemysław 203Husaria race polskaBROJCEM2 30-3918M 4800:00:0001:15:09.5001:15:09.50+00:23:5110:016,0
53NEJMAN Marcin 14242 Fala1M 4900:00:0001:15:19.6001:15:19.60+00:24:0110:026,0
54PORZYCH Zbigniew 920SZCZECINM2 30-3919M 5000:00:0001:15:24.9501:15:24.95+00:24:0610:036,0
55KOWAL Tomasz 748SZCZECINM3 40-4912M 5100:00:0001:15:35.0001:15:35.00+00:24:1610:046,0
56WOŁOSZYN Wojciech 1086STARGARDM2 30-3920M 52Bk-12700:00:0001:15:43.2501:15:43.25+00:24:2510:055,9
56KISIEL Łukasz 720STARGARDM2 30-3921M 53Bk-12700:00:0001:15:43.2501:15:43.25+00:24:2510:055,9
58POCIERZNICKI Rafał 2053kpzmot/1bpzmot/12bzSZCZECINM2 30-3922M 543kpzmot/1bpzmot/12bz3kpzmot/1bpzomt/12bz00:00:0001:15:52.5001:15:52.50+00:24:3410:065,9
59ADAMSKA Barbara 503Duolife teamSZCZECINK1 16-292K 5Duolife team00:00:0001:16:34.8501:16:34.85+00:25:1610:125,9
60SCHERFENBERG Łukasz 964Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3923M 5500:00:0001:16:57.0501:16:57.05+00:25:3910:155,8
61ZELEK Darek 1113POLICEM3 40-4913M 5600:00:0001:17:17.6501:17:17.65+00:25:5910:185,8
62GABOR Krzysztof 51GRYFINOM2 30-3924M 5700:00:0001:17:22.5001:17:22.50+00:26:0410:185,8
63SAWICKI Bartosz 963Dzikie dziki gorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2915M 58Dzikie dziki gorzów00:00:0001:17:34.2001:17:34.20+00:26:1610:205,8
64GIZICKI Tomasz 60Kp psp policePOLICEM1 16-2916M 59Kp psp policeKp psp police00:00:0001:17:37.4501:17:37.45+00:26:1910:205,8
65KOTYNIA Dawid 113SZCZECINM2 30-3925M 6000:00:0001:17:40.7501:17:40.75+00:26:2210:215,8
66PAWLUK Adrian 368STARGARDM1 16-2917M 6100:00:0001:17:43.1501:17:43.15+00:26:2510:215,8
67DZIEMECKI Grzegorz 616Sks husariaSZCZECINM3 40-4914M 62Sks husaria00:00:0001:17:47.1001:17:47.10+00:26:2910:225,8
68KACZMAREK Maciej 706Bros teamSZCZECINM1 16-2918M 6300:00:0001:17:50.5501:17:50.55+00:26:3210:225,8
69LACHOWICZ Blanka 785Husaria race teamSTARGARDK2 30-393K 6Husaria race team00:00:0001:18:04.3001:18:04.30+00:26:4610:245,8
70NOWAK Jakub 876SZCZECINM2 30-3926M 6400:00:0001:18:07.2501:18:07.25+00:26:4910:245,8
71BLAHAK David 539Duolife teamSZCZECINM1 16-2919M 65Duolife team00:00:0001:18:32.9501:18:32.95+00:27:1410:285,7
72KABAŁA Rafał 383POLICEM3 40-4915M 6600:00:0001:18:35.7001:18:35.70+00:27:1710:285,7
73MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 816Husaria race teamBEZRZECZEK2 30-394K 7Husaria race team00:00:0001:18:52.2501:18:52.25+00:27:3410:305,7
74KOSTRZEWA Mariusz 744Dzikie wieprze crmWAŁCZM3 40-4916M 6700:00:0001:18:55.5501:18:55.55+00:27:3710:315,7
75BULLER Michał 19STEPNICAM1 16-2920M 6800:00:0001:19:06.3501:19:06.35+00:27:4810:325,7
76GRZEGORCZYK Marcin 346SZCZECINM2 30-3927M 6900:00:0001:19:13.4001:19:13.40+00:27:5510:335,7
77OLEJNIK Przemek 882SZCZECINM4 50-596M 7000:00:0001:19:30.2001:19:30.20+00:28:1210:365,7
78SROGA Maciej 996NAMYSŁÓWM2 30-3928M 7100:00:0001:19:33.0501:19:33.05+00:28:1510:365,7
79DOLEŻEK Agnieszka 600Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-395K 800:00:0001:19:34.3501:19:34.35+00:28:1610:365,7
80ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 1423K2 30-396K 900:00:0001:19:34.7001:19:34.70+00:28:1610:365,7
81PILARCZYK Katarzyna 200KsfNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-397K 10Ksf00:00:0001:19:41.9001:19:41.90+00:28:2310:375,6
82JASTAK Paweł 694SZCZECINM2 30-3929M 7200:00:0001:19:48.0001:19:48.00+00:28:2910:385,6
83KRZEŚNIOWSKI Marcin 1305Rowerowy załomSZCZECINM3 40-4917M 7300:00:0001:20:04.3001:20:04.30+00:28:4610:405,6
84BUŁAWA Michał 563SZCZECINM1 16-2921M 7400:00:0001:20:11.1501:20:11.15+00:28:5310:415,6
85POZNAK Wojciech 209WAWELNICAM2 30-3930M 7500:00:0001:20:33.1501:20:33.15+00:29:1510:445,6
86REMPLEWICZ Mariusz 320GRYFICEM2 30-3931M 7600:00:0001:20:49.4501:20:49.45+00:29:3110:465,6
87KANIA Rafał 87Kp psp policePOLICEM2 30-3932M 77Kp psp policeKp psp police00:00:0001:20:58.4501:20:58.45+00:29:4010:475,6
88KOWALSKI Tomasz 304Zmęczony sezonemDĘBNOM2 30-3933M 7800:00:0001:21:12.1001:21:12.10+00:29:5410:495,5
89MAZUR Katarzyna 155INSKOK2 30-398K 1100:00:0001:22:11.0001:22:11.00+00:30:5210:575,5
90SIEDLER Martin 969Sv donsbruggen 06KOLOBRZEGM2 30-3934M 7900:00:0001:22:39.1001:22:39.10+00:31:2111:015,4
91KOPYŚĆ Bartlomiej 111SZCZECINM2 30-3935M 8000:00:0001:22:49.0501:22:49.05+00:31:3111:025,4
92DYDEK Arkadiusz 1395SZCZECINM1 16-2922M 8100:00:0001:22:59.2001:22:59.20+00:31:4111:035,4
93KNIAŹ Tomasz 99DOBRAM2 30-3936M 8200:00:0001:23:04.2001:23:04.20+00:31:4611:045,4
94CHOMONT Magdalena 334GOLENIOWK3 40-492K 1200:00:0001:23:11.0001:23:11.00+00:31:5211:055,4
95SKRZYPKOWSKI Łukasz 982LuksmasażSZCZECINM2 30-3937M 8300:00:0001:23:14.3501:23:14.35+00:31:5611:055,4
96PEDA Leszek 902POLICEM5 60+1M 8400:00:0001:23:16.9001:23:16.90+00:31:5811:065,4
97FUDRO Edward 627POLICEM5 60+2M 8500:00:0001:23:26.4501:23:26.45+00:32:0811:075,4
98STYMA Sławomir 240HusariaGRYFICEM3 40-4918M 8600:00:0001:23:39.0501:23:39.05+00:32:2111:095,4
99BLICHARSKA Marta 54012 bzSZCZECINK2 30-399K 1300:00:0001:23:48.5501:23:48.55+00:32:3011:105,4
100SŁODZIŃSKI Gabriel 983Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM1 16-2923M 87Łosoś t.e.a.m.00:00:0001:23:57.5001:23:57.50+00:32:3911:115,4
101GONTEK Łukasz 643Łosoś t.e.a.m.SŁUPSKM2 30-3938M 88Łosoś t.e.a.m.00:00:0001:23:57.8001:23:57.80+00:32:3911:115,4
102RYŻ Arkadiusz 956POLICEM2 30-3939M 8900:00:0001:24:15.6001:24:15.60+00:32:5711:145,3
103SZATANEK Ewa 1016DOBRAK3 40-493K 1400:00:0001:24:16.1501:24:16.15+00:32:5811:145,3
104ROTKIEWICZ Daria 220MIERZYNK1 16-293K 1500:00:0001:24:20.6501:24:20.65+00:33:0211:145,3
105LASKOWSKI Tomasz 787Piękni i bestieSZCZECINM2 30-3940M 9000:00:0001:24:21.3501:24:21.35+00:33:0311:145,3
106LIS Remigiusz 309SZCZECINM2 30-3941M 9100:00:0001:24:22.4501:24:22.45+00:33:0411:145,3
107GRZYBOWSKI Przemysław 661Kp psp policeSZCZECINM3 40-4919M 92Kp psp police00:00:0001:24:26.7501:24:26.75+00:33:0811:155,3
108ŁYSEK Grzegorz 810ŁyskeySZCZECINM2 30-3942M 9300:00:0001:24:27.0001:24:27.00+00:33:0811:155,3
109SZKUTNIK Arkadiusz 10192 brygada zmechanizowanaSTARGARDM4 50-597M 942 brygada zmechanizowana00:00:0001:24:33.7501:24:33.75+00:33:1511:165,3
110WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 1053DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4920M 9500:00:0001:24:34.1001:24:34.10+00:33:1611:165,3
111MAŁOCHA Klaudyna 822Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK1 16-294K 1600:00:0001:24:48.8001:24:48.80+00:33:3011:185,3
112GŁADYSZ Jarosław 640KOBYLANKAM2 30-3943M 9600:00:0001:24:52.4001:24:52.40+00:33:3411:185,3
113SZERLĄG Paweł 1288Kp psp policePOLICEM2 30-3944M 9700:00:0001:24:54.4001:24:54.40+00:33:3611:195,3
114CHRAPKOWSKI Marcel 574Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKM2 30-3945M 98Ocr team włocławek00:00:0001:24:56.3001:24:56.30+00:33:3811:195,3
115ZARĘBA Piotr 1110Kp psp policePOLICEM2 30-3946M 99Kp psp policeKp psp police00:00:0001:24:59.1001:24:59.10+00:33:4111:195,3
116SZULC Marcin 1021POLICEM2 30-3947M 10000:00:0001:25:08.2501:25:08.25+00:33:5011:215,3
116ŁUKASZEWSKI Michał 809POLICEM2 30-3948M 10100:00:0001:25:08.2501:25:08.25+00:33:5011:215,3
118GRYGORCEWICZ Władysław 655Skb dzik policePOLICEM5 60+3M 10200:00:0001:25:13.0001:25:13.00+00:33:5411:215,3
119SZOTA Robert 244Smt szczecinSZCZECINM2 30-3949M 10300:00:0001:25:14.0501:25:14.05+00:33:5611:215,3
120SERWIN Krzysztof 966Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3950M 10400:00:0001:25:26.2501:25:26.25+00:34:0811:235,3
121BURDZIŃSKI Mateusz 306SZCZECINM2 30-3951M 10500:00:0001:25:27.2501:25:27.25+00:34:0911:235,3
122HAWRYLAK Marcin 668Sosw nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w policachSZCZECINM4 50-598M 106Ampio Team00:00:0001:25:28.4501:25:28.45+00:34:1011:235,3
123KULA Dawid 769Ożw szczecinWIERZCHOWOM1 16-2924M 107Ożw szczecin00:00:0001:25:32.9501:25:32.95+00:34:1411:245,3
124LANG Monika 786AwlWIERZCHOWOK1 16-295K 17Awl00:00:0001:25:33.3501:25:33.35+00:34:1511:245,3
125CHEŁSTOWSKI Adrian 22WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-3952M 10800:00:0001:25:54.1001:25:54.10+00:34:3611:275,2
126ŁAWNICZAK Sebastian 801POLICEM3 40-4921M 10900:00:0001:26:13.3001:26:13.30+00:34:5511:295,2
127KRUK Bartosz 1380BEZRZECZEM2 30-3953M 11000:00:0001:26:21.4001:26:21.40+00:35:0311:305,2
128BAGIŃSKI Marcin 4Koniuchy ocrKOBYLANKAM2 30-3954M 11100:00:0001:26:39.4001:26:39.40+00:35:2111:335,2
129DUSZA Robert 614ŚWINOUJŚCIEM3 40-4922M 11200:00:0001:26:44.9001:26:44.90+00:35:2611:335,2
130DUBIEL Monika 41DOBRAK2 30-3910K 1800:00:0001:26:46.5501:26:46.55+00:35:2811:345,2
131MURAWSKA Wioletta 852Kb dzik policePOLICEK4 50-591K 1900:00:0001:27:09.0501:27:09.05+00:35:5111:375,2
132STRZEMIŃSKI Bartłomiej 1010SZCZECINM1 16-2925M 11300:00:0001:27:25.7501:27:25.75+00:36:0711:395,1
133CIĘŻKI Mariusz 329SZCZECINM3 40-4923M 11400:00:0001:27:28.8501:27:28.85+00:36:1011:395,1
134TURCZYŃSKI Marcin 1042BIELICEM2 30-3955M 11500:00:0001:27:40.6501:27:40.65+00:36:2211:415,1
135SOBCZAK Wojciech 988POLICEM2 30-3956M 11600:00:0001:27:40.8501:27:40.85+00:36:2211:415,1
136ARLUKIEWICZ Grzegorz 511POLICEM2 30-3957M 11700:00:0001:28:01.3001:28:01.30+00:36:4311:445,1
137NĘDZUSIAK Dariusz 864Polkrys teamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-599M 11800:00:0001:28:01.6001:28:01.60+00:36:4311:445,1
138SOBAŃSKA Karolina 987Skb dzikSZCZECINK2 30-3911K 2012 bz szczecinSkb dzik00:00:0001:28:04.8001:28:04.80+00:36:4611:445,1
139SZYNTOR Mateusz 1026Gra runnersGRYFICEM1 16-2926M 119Gryficka siła biegowa00:00:0001:28:18.9001:28:18.90+00:37:0011:465,1
140PONIEWIERKA Remigiusz 917Dragon 10IŁOWAM3 40-4924M 12000:00:0001:28:34.3501:28:34.35+00:37:1611:485,1
141CIĘŻKI Kuba 1150SZCZECINM1 16-2927M 12100:00:0001:28:37.5501:28:37.55+00:37:1911:485,1
142PAŃCZYK Tomasz 894SZCZECINM2 30-3958M 12200:00:0001:28:41.2001:28:41.20+00:37:2311:495,1
143BŁAŻEJEWSKI Wojciech 543STARE CZARNOWOM2 30-3959M 12300:00:0001:28:50.9001:28:50.90+00:37:3211:505,1
144CHODAK Monika 571Husaria race team73-110 STARGARDK3 40-494K 21Husaria race team00:00:0001:28:52.3001:28:52.30+00:37:3411:505,1
145LEWANDOWSKI Piotr 341POLICEM2 30-3960M 124Skb dzik00:00:0001:29:02.4001:29:02.40+00:37:4411:525,1
146ŚWIERCZ Dariusz 1030Watacha wałczWAŁCZM4 50-5910M 125Watacha wałczWatacha wałcz00:00:0001:29:02.6501:29:02.65+00:37:4411:525,1
147ROJEWSKI Mateusz 946SZCZECINM2 30-3961M 12600:00:0001:29:03.7501:29:03.75+00:37:4511:525,1
148WITORZĘĆ Dariusz 1076ŁĘGIM3 40-4925M 12700:00:0001:29:12.2501:29:12.25+00:37:5411:535,0
149GARCON Łukasz 335STARGARDM2 30-3962M 128Ożw szczecin00:00:0001:29:12.4501:29:12.45+00:37:5411:535,0
150LIPECKI Wojciech 336GRZĘDZICEM1 16-2928M 129Ożw szczecin00:00:0001:29:13.2501:29:13.25+00:37:5511:535,0
151JAKUBIAK Anna 679Raz szczecinSZCZECINK4 50-592K 2200:00:0001:29:13.4501:29:13.45+00:37:5511:535,0
152PIEKARZ Agata 375MIELENKOK1 16-296K 2300:00:0001:29:14.1001:29:14.10+00:37:5611:535,0
153CZYLKOWSKI Patryk 587100%egBANIEM2 30-3963M 13000:00:0001:29:18.9001:29:18.90+00:38:0011:545,0
154KOCZKODAJ Kamil 733SZCZECICNM2 30-3964M 131Ożw szczecinOżw szczecin00:00:0001:29:29.1501:29:29.15+00:38:1111:555,0
155MILEJSKI Paweł 843ZIELONA GÓRAM2 30-3965M 13200:00:0001:29:35.5001:29:35.50+00:38:1711:565,0
156JOŃCA Marcin 83WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-3966M 13300:00:0001:29:39.3501:29:39.35+00:38:2111:575,0
157MAJCHER Piotr 815Piła teamPIŁAM3 40-4926M 13400:00:0001:29:44.3501:29:44.35+00:38:2611:575,0
158MARTUSZEWSKI Ryszard 827WAŁCZM3 40-4927M 13500:00:0001:29:45.7501:29:45.75+00:38:2711:585,0
159KOBIAŁKA Kamil 101Mk fizjoterapia szczecinBOOCKM2 30-3967M 13600:00:0001:30:05.9001:30:05.90+00:38:4712:005,0
160LUDWICZAK Jarosław 800Kościan teamKOSCIANM2 30-3968M 13700:00:0001:30:15.8001:30:15.80+00:38:5712:025,0
161GRABOWSKA Joanna 648SpcTORUŃK3 40-495K 2400:00:0001:30:24.6001:30:24.60+00:39:0612:035,0
162ULASS Patrycja 1045MIERZYNK1 16-297K 2500:00:0001:30:30.3501:30:30.35+00:39:1212:045,0
163SITEK Alfred 971SZCZECINM2 30-3969M 138Ubawieni po pachy v00:00:0001:30:30.5001:30:30.50+00:39:1212:045,0
164BOROWSKI Tomasz 552SZCZECINM1 16-2929M 13900:00:0001:31:00.6501:31:00.65+00:39:4212:084,9
165DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 618SZCZECINM2 30-3970M 14000:00:0001:31:33.7001:31:33.70+00:40:1512:124,9
166SOWISZ Adrianna 995Sowisz teamSZCZECINK1 16-298K 26Sowisz team00:00:0001:31:38.9001:31:38.90+00:40:2012:134,9
167BAGIŃSKA Laura 516ŚWIEBODZINK1 16-299K 2700:00:0001:31:42.7501:31:42.75+00:40:2412:134,9
168GERWICKI Paweł 1268SZCZECINM2 30-3971M 14100:00:0001:31:46.3001:31:46.30+00:40:2812:144,9
169GROCHOWSKI Rafał 69Kp psp policePOLICEM1 16-2930M 142Kp psp policeKp psp police00:00:0001:31:46.7501:31:46.75+00:40:2812:144,9
170MAJ Patryk 812Bar dancerzSZCZECINM1 16-2931M 14300:00:0001:31:53.0001:31:53.00+00:40:3412:154,9
171KOZŁOWSKI Piotr 305SZCZECINM2 30-3972M 14400:00:0001:32:41.9001:32:41.90+00:41:2312:214,9
172HALECZKO Matesz 73Dzikie dziki gorzówSZCZECINM1 16-2932M 145Dzikie dziki gorzów00:00:0001:32:43.9501:32:43.95+00:41:2512:214,9
173KWIATKOWSKA Aleksandra 779Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK1 16-2910K 2800:00:0001:32:47.1001:32:47.10+00:41:2912:224,9
174DROZD Dariusz 321SZCZECINM2 30-3973M 146Eichhornchen00:00:0001:32:50.0001:32:50.00+00:41:3112:224,8
175MEUSIAK Rafał 156SZCZECINM2 30-3974M 14700:00:0001:32:53.5001:32:53.50+00:41:3512:234,8
176RYWACKI Karol 1415POLICEM2 30-3975M 14800:00:0001:32:54.5001:32:54.50+00:41:3612:234,8
177STERNA Maciej 236POLICEM2 30-3976M 14900:00:0001:32:54.7001:32:54.70+00:41:3612:234,8
178GĄGOL Marwk 58POLICEM2 30-3977M 15000:00:0001:32:55.3501:32:55.35+00:41:3712:234,8
179WAHN Przemysław 1130SZCZECINM2 30-3978M 15100:00:0001:33:00.1001:33:00.10+00:41:4212:244,8
180KNIOŁA Łukasz 730Piła teamPIŁAM2 30-3979M 15200:00:0001:33:02.8501:33:02.85+00:41:4412:244,8
181KNIOŁA Agnieszka 729Piła teamPIŁAK2 30-3912K 2900:00:0001:33:03.0001:33:03.00+00:41:4412:244,8
182STEFAŃCZYK Przemysław 1002Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4928M 15300:00:0001:33:05.3001:33:05.30+00:41:4712:244,8
183STEFAŃCZYK Małgorzata 1001Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-496K 3000:00:0001:33:05.4001:33:05.40+00:41:4712:244,8
184KUBIACZYK Ireneusz 123MOSTYM3 40-4929M 15400:00:0001:33:08.7501:33:08.75+00:41:5012:254,8
185ZERZUT Jarosław 1115Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5911M 15500:00:0001:33:15.0001:33:15.00+00:41:5612:264,8
186SKOKOWSKI Jacek 976Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5912M 156Śrundunia szczecin00:00:0001:33:15.0501:33:15.05+00:41:5712:264,8
187LIPERTOWICZ Sebastian 1144POLICEM2 30-3980M 15700:00:0001:33:21.7501:33:21.75+00:42:0312:264,8
188KĘDZIELEWSKI Łukasz 717Zawadzkiego szczecinSZCZECINM2 30-3981M 15800:00:0001:33:23.2501:33:23.25+00:42:0512:274,8
189LEWANDOWSKI Mirosław 134GoleniówGOLENIÓWM4 50-5913M 15900:00:0001:33:32.3501:33:32.35+00:42:1412:284,8
190CHUDY Kamil 26WARZYMICEM2 30-3982M 16000:00:0001:33:34.0001:33:34.00+00:42:1512:284,8
191CHARĘZA Marcin 569Zawadzkiego szczceinSZCZECINM2 30-3983M 16100:00:0001:33:36.2501:33:36.25+00:42:1812:284,8
192CHMUROWICZ Barnima 23SZCZECINK2 30-3913K 3100:00:0001:33:45.4501:33:45.45+00:42:2712:304,8
193LENCEWICZ Grzegorz 300Husaria race teamSZCZECINM2 30-3984M 16200:00:0001:33:45.8501:33:45.85+00:42:2712:304,8
194BUDNY Wojciech 562SZCZECINM2 30-3985M 16300:00:0001:33:46.2501:33:46.25+00:42:2812:304,8
195BUDNA Anna 561SZCZECINK3 40-497K 3200:00:0001:33:46.3001:33:46.30+00:42:2812:304,8
196GRZELAK Kacper 659Kb hermes gryfinoGRYFINOM1 16-2933M 16400:00:0001:33:50.2001:33:50.20+00:42:3212:304,8
197DEPA Bogusława 38SZCZECINK3 40-498K 3300:00:0001:33:57.2001:33:57.20+00:42:3912:314,8
198BĄK Sebastian 526Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM2 30-3986M 165Łosoś t.e.a.m.00:00:0001:34:03.4001:34:03.40+00:42:4512:324,8
199RUTKOWSKA Anna 954Wataha wałczWAŁCZK4 50-593K 34Wataha wałcz00:00:0001:34:19.2001:34:19.20+00:43:0112:344,8
200ZADROŻNY Szymon 1106Wataha wałczWAŁCZM3 40-4930M 166Ożw szczecinWataha wałcz00:00:0001:34:19.5001:34:19.50+00:43:0112:344,8
200PYREK Krzysztof 9371 rblogWAŁCZM2 30-3987M 16700:00:0001:34:19.5001:34:19.50+00:43:0112:344,8
202PYREK Iwona 938WAŁCZK2 30-3914K 3500:00:0001:34:19.6001:34:19.60+00:43:0112:344,8
203WUJDA Mirosław 1100Erni rulezDĘBNOM3 40-4931M 16800:00:0001:34:36.2501:34:36.25+00:43:1812:364,8
204KOWALSKI Daniel 749Dragon 10KOŚCIELEC 15 BM2 30-3988M 16900:00:0001:34:36.4501:34:36.45+00:43:1812:364,8
205MAĆKIEWICZ Zbigniew 147SZCZECINM4 50-5914M 17000:00:0001:35:11.4501:35:11.45+00:43:5312:414,7
206MATUSIAK Rafał 1278SZCZECINM1 16-2934M 17100:00:0001:35:31.6001:35:31.60+00:44:1312:444,7
207WOJTKOWIAK Rafał 1080SZCZECINM3 40-4932M 17200:00:0001:35:37.9001:35:37.90+00:44:1912:444,7
208ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 280PECNAK2 30-3915K 3600:00:0001:35:38.4001:35:38.40+00:44:2012:454,7
209SENDEROWSKI Maciej 198Drink teamPOLICEM2 30-3989M 173Drink team00:00:0001:35:52.1501:35:52.15+00:44:3412:464,7
210MATYSEK Ireneusz 1147Komandos wałeckiWAŁCZM5 60+4M 17400:00:0001:36:01.6001:36:01.60+00:44:4312:484,7
211NOWEK Dawid 878Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2935M 175Chude byki00:00:0001:36:39.2501:36:39.25+00:45:2112:534,7
212JODŁOWSKA Ewa 700KROSNO ODRZK2 30-3916K 3700:00:0001:36:49.6501:36:49.65+00:45:3112:544,6
212JODŁOWSKI Marek 701KROSNO ODRZM3 40-4933M 17600:00:0001:36:49.6501:36:49.65+00:45:3112:544,6
214JUŻYK Patrycja 895Incom polskaSZCZECINK2 30-3917K 3800:00:0001:36:50.1501:36:50.15+00:45:3212:544,6
215OSTOLSKA Ewelina 183KsfSITNOK1 16-2911K 39Ksf00:00:0001:36:50.2001:36:50.20+00:45:3212:544,6
216BILIŃSKI Zbigniew 536SZCZECINM4 50-5915M 17700:00:0001:37:03.6001:37:03.60+00:45:4512:564,6
217NICEWICZ Beata 865Ubawieni po pachy vDOBRAK3 40-499K 4000:00:0001:37:06.9501:37:06.95+00:45:4812:564,6
218SZYSZKO Filip 253SZCZECINM1 16-2936M 17800:00:0001:37:07.7001:37:07.70+00:45:4912:564,6
219SZYSZKO Artur 252SZCZECINM3 40-4934M 17900:00:0001:37:14.0001:37:14.00+00:45:5512:574,6
220SAWA Piotr 962Iron team szczecinSZCZECINM2 30-3990M 18000:00:0001:37:14.3501:37:14.35+00:45:5612:574,6
221ZIÓŁKOWSKI Filip 111812 batalion dowodzenia ułanów podolskichSZCZECINM2 30-3991M 18100:00:0001:37:16.3001:37:16.30+00:45:5812:584,6
222KAMIŃSKI Kacper 710POLICEM2 30-3992M 18200:00:0001:37:21.4501:37:21.45+00:46:0312:584,6
223TOMCZAK Artur 1038Osp ocieszynOBORNIKIM2 30-3993M 183Wataha wałcz00:00:0001:37:23.0001:37:23.00+00:46:0412:594,6
224TOMCZAK Joanna 1039Osp ocieszynOBORNIKIK2 30-3918K 4100:00:0001:37:23.3001:37:23.30+00:46:0512:594,6
225KAMIONKA Andrzej 711Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3994M 18400:00:0001:37:29.4501:37:29.45+00:46:1112:594,6
226KOZŁOWSKA Justyna 753Klub biegowy wikon nowa sólBYTOM ODRZAŃSKIK1 16-2912K 4200:00:0001:37:34.3501:37:34.35+00:46:1613:004,6
227WÓJCIAK Marcin 1412M1 16-2937M 18500:00:0001:37:42.1501:37:42.15+00:46:2413:014,6
228KOWALSKI Piotr 116SZCZECINM1 16-2938M 18600:00:0001:38:13.5001:38:13.50+00:46:5513:054,6
229NOWAK Maciej 174POLICEM1 16-2939M 18700:00:0001:38:26.2001:38:26.20+00:47:0813:074,6
230PLISZKA Dariusz 1284PdcSZCZECINM1 16-2940M 18800:00:0001:38:46.0001:38:46.00+00:47:2713:104,6
231ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 1129Nie prowokuj lochyMIERZYNK2 30-3919K 4300:00:0001:38:50.5001:38:50.50+00:47:3213:104,6
232SKRZYPIEC Andrzej 981Mkl maraton świnoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+5M 18900:00:0001:39:23.6001:39:23.60+00:48:0513:154,5
233GADOWSKI Wojciech 628Nie prowokuj lochyMIERZYNM2 30-3995M 19000:00:0001:39:28.5501:39:28.55+00:48:1013:154,5
234CHRZANOWSKA Emilia 25KRZEMLINK2 30-3920K 44Passion fitness00:00:0001:39:50.4001:39:50.40+00:48:3213:184,5
235STÓJ Paulina 239PYRZYCEK2 30-3921K 45Passion fitness00:00:0001:39:50.4501:39:50.45+00:48:3213:184,5
236CIESZYNSKI Wojciech 582PNIEWOM3 40-4935M 19100:00:0001:39:52.7501:39:52.75+00:48:3413:184,5
237KLESZOWSKI Daniel 724SZCZECINM3 40-4936M 19200:00:0001:39:53.9001:39:53.90+00:48:3513:194,5
238SMYKA Jarosław 232PRZELEWICEM3 40-4937M 19300:00:0001:39:55.6001:39:55.60+00:48:3713:194,5
239BOBEL Urszula 544GOLENIÓWK2 30-3922K 4600:00:0001:39:56.7501:39:56.75+00:48:3813:194,5
240WOŁK Marcin 1084KsfMYSLIBORZM2 30-3996M 194Ksf00:00:0001:40:25.1501:40:25.15+00:49:0713:234,5
241NIKLAS Malgorzata 872KsfMYŚLIBÓRZK2 30-3923K 47Ksf00:00:0001:40:25.2001:40:25.20+00:49:0713:234,5
242BRZOZA Maciek 14POLICEM3 40-4938M 19500:00:0001:40:41.8001:40:41.80+00:49:2313:254,5
243KOMSTA Rafał 736POLICEM2 30-3997M 19600:00:0001:40:42.9501:40:42.95+00:49:2413:254,5
244ANTOSZEWSKI Adam 3SZCZECINM2 30-3998M 19700:00:0001:40:45.5001:40:45.50+00:49:2713:264,5
245KRAWIEC Mateusz 757OLECKOM1 16-2941M 19800:00:0001:40:52.2501:40:52.25+00:49:3413:264,5
246MĄDRAWSKI Tomasz 836SZCZECINM3 40-4939M 19900:00:0001:40:54.2501:40:54.25+00:49:3613:274,5
247PRZYBYLSKI Damian 210SZCZECINM1 16-2942M 20000:00:0001:40:57.8501:40:57.85+00:49:3913:274,5
248ROSIK Sebastian 1377Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3999M 20100:00:0001:40:58.5501:40:58.55+00:49:4013:274,5
249MARKS Maciej 826Stowarzyszenie dołuje-KościnoDOŁUJEM3 40-4940M 20200:00:0001:40:59.0001:40:59.00+00:49:4013:274,5
250STRĄG Izabela 379K3 40-4910K 4800:00:0001:40:59.1001:40:59.10+00:49:4113:274,5
251POST Marcin 921KURÓWM2 30-39100M 203Goodfellas00:00:0001:41:00.7001:41:00.70+00:49:4213:284,5
252JANUS Grzegorz 685SZCZECINM2 30-39101M 20400:00:0001:41:14.4001:41:14.40+00:49:5613:294,4
253MILANOWSKA Paula 345SZCZECINK1 16-2913K 4900:00:0001:41:16.1001:41:16.10+00:49:5813:304,4
254ZYSKOWSKI Mirosław 292SZCZECINM2 30-39102M 20500:00:0001:41:17.0501:41:17.05+00:49:5913:304,4
255BRANDEBURA Paweł 12SZCZECINM4 50-5916M 20600:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:50:2013:334,4
256LINKOWSKI Sławomir 139SZCZECINM2 30-39103M 20700:00:0001:41:40.4001:41:40.40+00:50:2213:334,4
257ŻELISKO Łukasz 11242kpzmotSZCZECINM1 16-2943M 20800:00:0001:41:45.2001:41:45.20+00:50:2713:344,4
257KUCZA Szymon 7672 kpzmotSZCZECINM1 16-2944M 2092 kpzmot00:00:0001:41:45.2001:41:45.20+00:50:2713:344,4
259ORECKI Radoslaw 181SZCZECINM2 30-39104M 21000:00:0001:41:55.2501:41:55.25+00:50:3713:354,4
260PRZYBYSZEWSKI Michał 931Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2945M 21100:00:0001:41:59.9501:41:59.95+00:50:4113:354,4
261LEWANDOWSKI Bartosz 794Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2946M 212Ocr team włocławek00:00:0001:42:00.1501:42:00.15+00:50:4213:364,4
262BŁASIAK Radosław 1133SZCZECINM3 40-4941M 21300:00:0001:42:12.8501:42:12.85+00:50:5413:374,4
263KOLEJ Monika 734Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K3 40-4911K 50Dzikie dziki gorzów00:00:0001:42:16.8501:42:16.85+00:50:5813:384,4
264KRAMER Krzysztof 371Skb dzikSZCZECINM2 30-39105M 214Skb dzik00:00:0001:42:18.5501:42:18.55+00:51:0013:384,4
265KRZACZKOWSKI Łukasz 762WROCŁAWM2 30-39106M 215Dziki wrocław00:00:0001:42:20.7501:42:20.75+00:51:0213:384,4
266KUSAK Bartłomiej 778Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2947M 216Dziki wrocław00:00:0001:42:21.2001:42:21.20+00:51:0313:384,4
267MASZKIEWICZ Mariusz 831Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2948M 21700:00:0001:42:21.5501:42:21.55+00:51:0313:384,4
268BOSSENKO Dmitriy 553Dziki wrocławWROCŁAWM2 30-39107M 21800:00:0001:42:21.9501:42:21.95+00:51:0313:384,4
269QUESADO Paulo 939Dziki wroclawWROCLAWM2 30-39108M 21900:00:0001:42:22.0001:42:22.00+00:51:0313:384,4
270GREGUŁA Joanna 1421K1 16-2914K 51Kp psp GryfinoTak00:00:0001:42:43.7001:42:43.70+00:51:2513:414,4
271GREGUŁA Wojciech 1422M2 30-39109M 220Kp psp GryfinoTak00:00:0001:42:44.0001:42:44.00+00:51:2513:414,4
272WIECZORKOWSKI Paweł 1064POLICEM3 40-4942M 22100:00:0001:42:46.0001:42:46.00+00:51:2713:424,4
273ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta 1SZCZECINK2 30-3924K 5200:00:0001:43:05.7501:43:05.75+00:51:4713:444,4
274ZDUŃCZYK Paweł 283POLICEM3 40-4943M 222Ósemkowa petarda00:00:0001:43:08.7501:43:08.75+00:51:5013:454,4
275FILIPOWICZ Klaudia 46POLICEK1 16-2915K 5300:00:0001:43:12.8001:43:12.80+00:51:5413:454,4
276BUBEŁA Kamila 1419GDAŃSKK2 30-3925K 5400:00:0001:43:13.8001:43:13.80+00:51:5513:454,4
277TSYNKEL Paweł 261SZCZECINM2 30-39110M 22300:00:0001:43:13.9001:43:13.90+00:51:5513:454,4
278WRÓBLEWSKI Jarosław 1098Raz szczecinSZCZECINM3 40-4944M 224Raz szczecin00:00:0001:43:13.9501:43:13.95+00:51:5513:454,4
279GOZDYRA Darek 646SZCZECINM3 40-4945M 22500:00:0001:43:14.1501:43:14.15+00:51:5613:454,4
280JAROSŁAWSKA Sandra 687GOLENIÓWK1 16-2916K 5500:00:0001:43:20.7001:43:20.70+00:52:0213:464,4
281KOMAKOWSKA Sylwia 104SZCZECINK3 40-4912K 5600:00:0001:43:26.6501:43:26.65+00:52:0813:474,4
282TUSZYŃSKI Rafał 366M2 30-39111M 22600:00:0001:43:38.0001:43:38.00+00:52:1913:494,3
283GŁOWACKI Grzegorz 61SZCZECINM2 30-39112M 22700:00:0001:43:44.1001:43:44.10+00:52:2613:494,3
284MADRAK Anna 148Hulk teamUNIEMYŚLK3 40-4913K 5700:00:0001:43:50.2001:43:50.20+00:52:3213:504,3
285CISZEWSKI Marek 31SZCZECINM3 40-4946M 22800:00:0001:43:59.0001:43:59.00+00:52:4013:514,3
286NOWICKI Jakub 314Osp sownoSTARGARDM1 16-2949M 22900:00:0001:44:05.0001:44:05.00+00:52:4613:524,3
287NOWICKI Tomasz 313Psp stargardSTARGARDM2 30-39113M 23000:00:0001:44:05.1501:44:05.15+00:52:4713:524,3
288WITKOWSKI Bartek 311POZNAŃM1 16-2950M 23100:00:0001:44:05.3501:44:05.35+00:52:4713:524,3
289CINDZIRAS Tomasz 29POLICEM2 30-39114M 23200:00:0001:44:06.5001:44:06.50+00:52:4813:524,3
290SZYMAŃSKA Jolanta 1023MOSTYK2 30-3926K 5800:00:0001:44:10.7001:44:10.70+00:52:5213:534,3
291WASILEWSKI Andrzej 1055SZCZECINM3 40-4947M 23300:00:0001:44:11.0501:44:11.05+00:52:5313:534,3
292PETRUSIEWICZ Paweł 907GOLENIÓWM1 16-2951M 23400:00:0001:44:20.0001:44:20.00+00:53:0113:544,3
293JAROSŁAWSKA Jowita 688SZCZECINK2 30-3927K 5900:00:0001:44:22.4001:44:22.40+00:53:0413:544,3
294TYRCHA Szymon 1043Incom polskaSZCZECINM2 30-39115M 23500:00:0001:44:39.2001:44:39.20+00:53:2113:574,3
295PTAK Patrycja 932Husaria race teamGOLCZEWOK2 30-3928K 6000:00:0001:44:54.1501:44:54.15+00:53:3613:594,3
296PTAK Daniel 933Husaria race teamGOLCZEWOM2 30-39116M 23600:00:0001:44:54.9001:44:54.90+00:53:3613:594,3
297MARCHEWKA Łukasz 824SZCZCECINM2 30-39117M 23700:00:0001:44:55.2001:44:55.20+00:53:3713:594,3
298SKOCZYLAS Patryk 975Incom polskaSZCZECINM1 16-2952M 23800:00:0001:45:10.5001:45:10.50+00:53:5214:014,3
299KOTWAS Paweł 353M2 30-39118M 23900:00:0001:45:28.1001:45:28.10+00:54:1014:034,3
300JERZAK Bożena 324ŚWINOUJŚCIEK2 30-3929K 6100:00:0001:45:28.7001:45:28.70+00:54:1014:034,3
301JAKUBOWSKA Dorota 68123. baza lotnictwa taktycznegoMINSK MAZOWIECKIK2 30-3930K 6223. baza lotnictwa taktycznego23. baza lotnictwa taktycznego00:00:0001:45:55.8001:45:55.80+00:54:3714:074,2
302WIERZYCKA Kinga 302BblSZCZECINK3 40-4914K 6300:00:0001:46:11.8001:46:11.80+00:54:5314:094,2
303JAKUBOWSKA Aneta 682DzikusPOLICZNAK3 40-4915K 6400:00:0001:46:16.9001:46:16.90+00:54:5814:104,2
304MACIEJEWSKA Agnieszka 1277SZCZECINK2 30-3931K 6500:00:0001:46:22.7501:46:22.75+00:55:0414:104,2
305WOLANICKA Alicja 315SZCZECINK2 30-3932K 6600:00:0001:46:23.1001:46:23.10+00:55:0514:114,2
306GUCZE Anna 1270SZCZECINK2 30-3933K 6700:00:0001:46:23.2001:46:23.20+00:55:0514:114,2
306NAGOT Sandra 310SZCZECINK1 16-2917K 6800:00:0001:46:23.2001:46:23.20+00:55:0514:114,2
308MAREK Anna 1389EichhörnchenSZCZECINK1 16-2918K 6900:09:4701:36:39.9001:46:26.90+00:55:0812:534,7
309ADAMSKA Karolina 504Duolife teamSZCZECINK1 16-2919K 70Duolife team00:00:0001:46:29.8001:46:29.80+00:55:1114:114,2
310MAĆKIEWICZ Aleksandra 145MORYŃK2 30-3934K 7100:00:0001:46:34.4001:46:34.40+00:55:1614:124,2
311ORNATEK Łukasz 888SZCZECINM2 30-39119M 24000:00:0001:46:51.0001:46:51.00+00:55:3214:144,2
312NOWAK Zbigniew 875KbdzikPOLICEM5 60+6M 24100:00:0001:46:51.6501:46:51.65+00:55:3314:144,2
313GARBACIAK Łukasz 56Drink teamPOLICEM2 30-39120M 242Drink team00:00:0001:46:52.5501:46:52.55+00:55:3414:144,2
314OLBRACHT Anna 176SZCZECINK2 30-3935K 7200:00:0001:46:58.5001:46:58.50+00:55:4014:154,2
314OLBRACHT Wojciech 916STARGARDM2 30-39121M 24300:00:0001:46:58.5001:46:58.50+00:55:4014:154,2
316BOBROWICZ Jakub 545T.ch. szczecinWEŁTYŃM2 30-39122M 24400:00:0001:47:05.9501:47:05.95+00:55:4714:164,2
317SAJKOWSKI Kamil 959Zespół niespokojnych nógSZCZECINM1 16-2953M 245Zespół niespokojnych nóg00:00:0001:47:17.8001:47:17.80+00:55:5914:184,2
318WITKOWSKA Anna 535POLICEK3 40-4916K 7300:00:0001:47:17.9501:47:17.95+00:55:5914:184,2
319DĄBEK Alicja 36SZCZECINK2 30-3936K 7400:00:0001:47:19.6501:47:19.65+00:56:0114:184,2
320ŻAK Jakub 1122Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2954M 246Chude byki00:00:0001:47:20.8501:47:20.85+00:56:0214:184,2
321GRALEWICZ Albert 358M1 16-2955M 24700:00:0001:47:29.9001:47:29.90+00:56:1114:194,2
322GODEK Cezary 63SZCZECINM2 30-39123M 24800:00:0001:47:37.5501:47:37.55+00:56:1914:204,2
323BOGACKA Małgorzata 549POLICEK2 30-3937K 7500:00:0001:47:48.1001:47:48.10+00:56:3014:224,2
324JEZIOREK Agnieszka 697Babinek biegaBANIEK3 40-4917K 7600:00:0001:47:49.5501:47:49.55+00:56:3114:224,2
325MLECZEK Roman 846Babinek biegaSZCZECINM3 40-4948M 24900:00:0001:47:50.0001:47:50.00+00:56:3114:224,2
326CZAPLIŃSKA Magdalena 586WARSZAWAK2 30-3938K 7700:00:0001:47:57.1501:47:57.15+00:56:3914:234,2
327ORNATEK Paweł 887SZCZECINM2 30-39124M 25000:00:0001:48:05.8001:48:05.80+00:56:4714:244,2
328WITKOWSKA Kamila 1075POLICEK2 30-3939K 7800:00:0001:48:14.1501:48:14.15+00:56:5614:254,2
329NOWACZYK Wojciech 1281SZCZECINM2 30-39125M 25100:00:0001:48:24.8001:48:24.80+00:57:0614:274,2
330KAPUSZYŃSKI Rafał 88SZCZECINM1 16-2956M 252Falubaz00:00:0001:48:28.0001:48:28.00+00:57:0914:274,1
331WALKOWIAK Kacper 264Osp obrzyckoOBRZYCKOM1 16-2957M 25300:00:0001:48:44.1501:48:44.15+00:57:2614:294,1
332KNOT Martyna 731Piękni i bestieBORKOWOK2 30-3940K 7900:00:0001:48:58.5001:48:58.50+00:57:4014:314,1
333PAWLUŚ Tomasz 897Wolni w bieguTANOWOM2 30-39126M 254Wolni w biegu00:00:0001:49:06.1001:49:06.10+00:57:4814:324,1
333WÓJCIK Krzysztof 1093BANIEM2 30-39127M 255Wolni w biegu00:00:0001:49:06.1001:49:06.10+00:57:4814:324,1
335MAŁOCHA Mariusz 821Dziady ocrŚWINOUJŚCIEM3 40-4949M 25600:00:0001:49:08.8501:49:08.85+00:57:5014:334,1
336MAŁOCHA Adam 823Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM1 16-2958M 25700:00:0001:49:08.9501:49:08.95+00:57:5014:334,1
337MAJKA Dariusz 817Herr dariuszŚWINOUJŚCIEM2 30-39128M 25800:00:0001:49:11.7501:49:11.75+00:57:5314:334,1
338ZAGÓRSKI Krzysztof 1107NOWOGARDM2 30-39129M 25900:00:0001:49:25.7001:49:25.70+00:58:0714:354,1
339GANCKE Grzegorz 631POLICEM3 40-4950M 26000:00:0001:49:58.1001:49:58.10+00:58:4014:394,1
340KACZOR Mariusz 707Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-39130M 26100:00:0001:50:05.6501:50:05.65+00:58:4714:404,1
341SOWISZ Danuta 993Sowisz teamSZCZECINK3 40-4918K 80Sowisz team00:00:0001:50:07.4501:50:07.45+00:58:4914:404,1
342SOWISZ Cezary 994Sowisz teamSZCZECINM4 50-5917M 262Sowisz team00:00:0001:50:07.6501:50:07.65+00:58:4914:404,1
343OSTROWSKI Piotr 89123. baza lotnictwa taktycznegoBARCZĄCAM3 40-4951M 26323. baza lotnictwa taktycznego23. baza lotnictwa taktycznego00:00:0001:50:11.4001:50:11.40+00:58:5314:414,1
344DIKTA Anna 59623. baza lotnictwa taktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-2920K 8123. baza lotnictwa taktycznego23. baza lotnictwa taktycznego00:00:0001:50:11.6001:50:11.60+00:58:5314:414,1
345ŚWIETLIK Alicja 1031SZCZECINK3 40-4919K 8200:00:0001:50:12.4001:50:12.40+00:58:5414:414,1
346GUTOWSKI Paweł 662Emka stargardSTARGARDM2 30-39131M 26400:00:0001:50:22.0501:50:22.05+00:59:0414:424,1
347LACHOWICZ Bartosz 784STARGARDM2 30-39132M 26500:00:0001:50:24.4501:50:24.45+00:59:0614:434,1
348ADAMSKA Anna 2Duolife teamSZCZECINK4 50-594K 83Duolife team00:00:0001:50:25.8001:50:25.80+00:59:0714:434,1
349BIRULA Michał 538SZCZECINM2 30-39133M 26600:00:0001:50:27.5001:50:27.50+00:59:0914:434,1
350MAĆKIEWICZ Mateusz 146SZCZECINM2 30-39134M 26700:00:0001:50:27.6501:50:27.65+00:59:0914:434,1
351HANDKE Justyna 666XrunnersSZCZECINK2 30-3941K 8400:00:0001:50:27.7501:50:27.75+00:59:0914:434,1
352SURGUCKI Sebastian 1012W pogoni za duchemCHORZÓWM3 40-4952M 26800:00:0001:50:30.6001:50:30.60+00:59:1214:444,1
353SURGUCKA Iwona 1011W pogoni za duchemCHORZÓWK3 40-4920K 8500:00:0001:50:30.7501:50:30.75+00:59:1214:444,1
354SĄCZ Dariusz 373SZCZECINM3 40-4953M 26900:00:0001:50:33.1501:50:33.15+00:59:1514:444,1
355KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 92SZCZECINK3 40-4921K 8600:00:0001:50:35.1001:50:35.10+00:59:1714:444,1
356MICHALSKA Magdalena 838SZCZECINK2 30-3942K 8700:00:0001:50:36.2001:50:36.20+00:59:1814:444,1
357WEYTS Jeroen 1059SZCZECINM2 30-39135M 27000:00:0001:50:36.4501:50:36.45+00:59:1814:444,1
358GIETKO Piotr 378SZCZECINM3 40-4954M 27100:00:0001:50:39.8501:50:39.85+00:59:2114:454,1
359MIKICIUK Natalia 841SZCZECINK1 16-2921K 8800:00:0001:50:48.1001:50:48.10+00:59:3014:464,1
359KORZENIAK Wojciech 741KISIELICEM1 16-2959M 27200:00:0001:50:48.1001:50:48.10+00:59:3014:464,1
361TRZMIELEWSKI Grzegorz 260STARGARDM2 30-39136M 27300:00:0001:50:52.0001:50:52.00+00:59:3314:464,1
362GARBACIAK Grzegorz 54POLICEM3 40-4955M 274Drink team00:00:0001:50:56.0001:50:56.00+00:59:3714:474,1
363JUSINSKA Anna 703Kbsprint swidwinSLAWOBORZEK3 40-4922K 8900:00:0001:51:05.2001:51:05.20+00:59:4714:484,1
364GRAŻEWICZ Marek 319SZCZECINM3 40-4956M 27500:00:0001:51:16.1001:51:16.10+00:59:5814:504,0
365OLENICZAK Konrad 350SZCZECINM3 40-4957M 276TAK BOMO00:00:0001:51:19.0501:51:19.05+01:00:0114:504,0
366HRYNIŁO Marcin 1407Bemo MotorSZCZECINM3 40-4958M 277Bemo Motor00:00:0001:51:19.6501:51:19.65+01:00:0114:504,0
367BOJANOWSKI Piotr 1408Bemo MotorSZCZECINM3 40-4959M 278Bemo Motor00:00:0001:51:19.7501:51:19.75+01:00:0114:504,0
368RASZEWSKI Damian 941SZCZECINM2 30-39137M 27900:00:0001:51:21.6001:51:21.60+01:00:0314:504,0
368CHODYNIECKI Tomasz 572WARZYMICEM2 30-39138M 28000:00:0001:51:21.6001:51:21.60+01:00:0314:504,0
370KOZAK Mirosław 752SZCZECINM2 30-39139M 28100:00:0001:51:29.0501:51:29.05+01:00:1114:514,0
371ROMANOWICZ Marek 948Parkrun szczecinSZCZECINM4 50-5918M 28200:00:0001:51:48.4001:51:48.40+01:00:3014:544,0
372SCHERFENBERG-KERL Katarzyna 965SZCZECINK2 30-3943K 9000:00:0001:51:51.9001:51:51.90+01:00:3314:544,0
373KERL Kamil 96SZCZECINM1 16-2960M 28300:00:0001:51:52.0001:51:52.00+01:00:3314:544,0
374TUMANOWICZ Tomasz 1041GRYFICEM3 40-4960M 28400:00:0001:51:59.4501:51:59.45+01:00:4114:554,0
375MIKOŁAJCZAK Joanna 161Drużyna ksfSTAWK2 30-3944K 9100:00:0001:52:00.0501:52:00.05+01:00:4214:564,0
376MAJCHER Małgorzata 814Piła teamPIŁAK3 40-4923K 9200:00:0001:52:01.5001:52:01.50+01:00:4314:564,0
377WALENT Marta 1052SZCZECINK2 30-3945K 9300:00:0001:52:12.2501:52:12.25+01:00:5414:574,0
378SŁOJKOWSKI Przemysław 231STARGARDM3 40-4961M 28500:00:0001:52:20.4001:52:20.40+01:01:0214:584,0
379JAWORSKI Dawid 1400SZMERFPOLICEM1 16-2961M 286SZMERF00:00:0001:52:21.5001:52:21.50+01:01:0314:584,0
380RYBACKI Roman 955Gimela teamNOWA SÓLM2 30-39140M 287Gimela team00:00:0001:52:26.7001:52:26.70+01:01:0814:594,0
381CIOŁEK Paulina 30KfsLUBISZYNK1 16-2922K 94Kfs00:00:0001:52:33.3501:52:33.35+01:01:1515:004,0
382PCIONEK Jacek 900SZCZECINM2 30-39141M 28800:00:0001:52:46.3001:52:46.30+01:01:2815:024,0
383WRÓBLEWSKA Małgorzata 1096PołupinPOŁUPINK3 40-4924K 9500:00:0001:52:47.8501:52:47.85+01:01:2915:024,0
384WRÓBLEWSKI Janusz 1099PołupinPOŁUPINM4 50-5919M 28900:00:0001:52:48.0501:52:48.05+01:01:3015:024,0
385POST Mariola 922KURÓWK3 40-4925K 96Goodfellas00:00:0001:52:58.3501:52:58.35+01:01:4015:034,0
386KLIMCZEWSKI Arkadiusz 98-SZCZECINM2 30-39142M 29000:00:0001:53:05.9001:53:05.90+01:01:4715:044,0
387LEWANIAK Elżbieta 136-SZCZECINK3 40-4926K 9700:00:0001:53:06.0501:53:06.05+01:01:4815:044,0
388RAWA Donata 942DOBRAK3 40-4927K 9800:00:0001:53:16.7501:53:16.75+01:01:5815:064,0
389DOBACZEWSKA-WASEK Ewa 597BEZRZECZEK3 40-4928K 9900:00:0001:53:16.8001:53:16.80+01:01:5815:064,0
390NIEWADZIK Ula 868SZCZECINK3 40-4929K 10000:00:0001:53:17.1501:53:17.15+01:01:5915:064,0
391ZASADA Jarosław 281STARGARDM3 40-4962M 291Kp psp stargard00:00:0001:53:18.8001:53:18.80+01:02:0015:064,0
392ZYGIEL- SZAKOŁA Szakoła 1121MIERZYNK2 30-3946K 10100:00:0001:53:21.2001:53:21.20+01:02:0315:064,0
393DZIURKA Mikołaj 43OBRZYCKOM1 16-2962M 29200:00:0001:53:45.8001:53:45.80+01:02:2715:104,0
394WĘGIELNIK Patryk 271WARZYMICEM1 16-2963M 29300:00:0001:53:48.0001:53:48.00+01:02:2915:104,0
395ZACHARSKI Daniel 279Drink teamPOLICEM2 30-39143M 294Drink team00:00:0001:53:48.9001:53:48.90+01:02:3015:104,0
396SZAKOŁA Paweł 1015MIERZYNM2 30-39144M 29500:00:0001:53:49.4501:53:49.45+01:02:3115:104,0
397MARCHIEL Lena 825SZCZECINK4 50-595K 10200:00:0001:53:50.5001:53:50.50+01:02:3215:104,0
398KAŹMIERSKI Andrzej 716SZCZECINM4 50-5920M 29600:00:0001:53:50.8001:53:50.80+01:02:3215:104,0
399FRYDRYCH Michał 625Fc aquila szczecinSZCZECINM2 30-39145M 29700:00:0001:53:54.3501:53:54.35+01:02:3615:114,0
400DUTKIEWICZ Urszula 615Luna wolvesBYDGOSZCZK2 30-3947K 10300:00:0001:54:15.0001:54:15.00+01:02:5615:143,9
401MALEC Kamil 819SZCZECINM2 30-39146M 29800:00:0001:54:22.3501:54:22.35+01:03:0415:143,9
402SIDORCZUK Tomasz 968Klub biegających leśnikówTRZEBIEŻM2 30-39147M 29900:00:0001:54:31.2501:54:31.25+01:03:1315:163,9
403STASIUK Robert 1000SZCZECINM2 30-39148M 30000:00:0001:54:32.5501:54:32.55+01:03:1415:163,9
404NIEWIADOMSKA Magda 869Kobiece bieganieWARZYMICEK2 30-3948K 10400:00:0001:54:44.5001:54:44.50+01:03:2615:173,9
405POKORSKI Rafał 207Husaria race teamGOLCZEWOM3 40-4963M 30100:00:0001:54:49.5501:54:49.55+01:03:3115:183,9
406BIAŁKOWSKA Katarzyna 1151Kobiece bieganieSIADŁO DOLNEK3 40-4930K 10500:00:0001:54:54.1001:54:54.10+01:03:3615:193,9
407KOBUS Natalia 732Iron houseFABIANKIK2 30-3949K 106Ocr team włocławek00:00:0001:55:10.8001:55:10.80+01:03:5215:213,9
408BARTOSZEK Michał 523Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39149M 302Ocr team włocławek00:00:0001:55:10.9001:55:10.90+01:03:5215:213,9
409SADOWSKI Mariusz 957Iron houseFABIANKIM3 40-4964M 303Ocr team włocławek00:00:0001:55:11.1001:55:11.10+01:03:5315:213,9
410PIEKARSKI Kamil 908SKARBIMIERZYCEM2 30-39150M 30400:00:0001:55:13.8001:55:13.80+01:03:5515:213,9
411HAJDUK Maciej 663SZCZECINM3 40-4965M 30500:00:0001:55:17.0001:55:17.00+01:03:5815:223,9
412JĘDRYKA Anna 698TRZEBINIAK1 16-2923K 10700:00:0001:55:28.7501:55:28.75+01:04:1015:233,9
413MATYSIAK Sławomir 835CHRZANÓWM2 30-39151M 30600:00:0001:55:28.8001:55:28.80+01:04:1015:233,9
414JA Małgorzata 1142Kobiece bieganieSZCZECINK3 40-4931K 10800:00:0001:55:36.2501:55:36.25+01:04:1815:243,9
415GABERT-JAWORSKA Klaudia 1372SZCZECINK1 16-2924K 10900:00:0001:55:48.0001:55:48.00+01:04:2915:263,9
416GABERT Beata 1267Raz szczecinSZCZECINK3 40-4932K 11000:00:0001:55:48.1001:55:48.10+01:04:3015:263,9
417WOŁYŃSKI Dominik 274POLICEM2 30-39152M 30700:00:0001:55:58.2001:55:58.20+01:04:4015:273,9
418WARKOCZYŃSKI Marcin 265Dla eluniSZCZECINM3 40-4966M 30800:00:0001:56:03.7501:56:03.75+01:04:4515:283,9
419BORODYN Andrzej 551Grupa dochodzeniowa save the beatSZCZECINM3 40-4967M 30900:00:0001:56:03.9001:56:03.90+01:04:4515:283,9
420JAWORSKI Krystian 1399SZMERFPOLICEM1 16-2964M 310SZMERF00:00:0001:56:10.4501:56:10.45+01:04:5215:293,9
421GAŁECKA Kamila 297SZCZECINK1 16-2925K 11100:00:0001:56:25.1501:56:25.15+01:05:0715:313,9
422MIZIELINSKA Darinka 318Wieczorne bieganieSZCZECINK2 30-3950K 11200:00:0001:56:25.6501:56:25.65+01:05:0715:313,9
423HNAT Rafał 671Wataha wałczWAŁCZM3 40-4968M 311Wataha wałczWataha wałcz00:00:0001:56:35.6501:56:35.65+01:05:1715:323,9
424FUŁAWKA Artur 47SZCZECINM4 50-5921M 31200:00:0001:56:35.7001:56:35.70+01:05:1715:323,9
425SZUFRANOWICZ Mirosław 246Klub biegacza santanderSZCZECINM3 40-4969M 31300:00:0001:56:49.3501:56:49.35+01:05:3115:343,9
426DUDKA Robert 612SZCZECINM2 30-39153M 31400:00:0001:57:18.2001:57:18.20+01:06:0015:383,8
427POSZUMSKA Gabriela 923SZCZECINK1 16-2926K 11300:00:0001:57:21.0001:57:21.00+01:06:0215:383,8
428SIELICKI Patryk 970SZCZECINM1 16-2965M 315Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.2001:57:30.20+01:06:1215:403,8
429KAROL Monika 712Loszki i warchlakiPOLICEK1 16-2927K 114Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.3501:57:30.35+01:06:1215:403,8
429KAROL Sławomir 714Loszki i warchlakiPOLICEM4 50-5922M 316Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.3501:57:30.35+01:06:1215:403,8
431PIESYK Damian 911Loszki i warchlakiPOLICEM2 30-39154M 317Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.4001:57:30.40+01:06:1215:403,8
431LEWANDOWSKA Dorota 792Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4933K 115Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.4001:57:30.40+01:06:1215:403,8
433KAROL Agnieszka 713Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4934K 116Loszki i warchlaki00:00:0001:57:30.7001:57:30.70+01:06:1215:403,8
434PIERZAKOWSKA Agnieszka 195Szalone mamuśkiSTARGARDK2 30-3951K 11700:00:0001:57:36.7001:57:36.70+01:06:1815:403,8
435MISIUK Marta 164Szalone mamuśkiPOLICEK2 30-3952K 11800:00:0001:57:37.2001:57:37.20+01:06:1915:403,8
436REDMERSKI Konrad 217GOLENIÓWM3 40-4970M 31800:00:0001:57:43.6001:57:43.60+01:06:2515:413,8
437MICHALAK Tomasz 837GORZÓW WLKP.M4 50-5923M 31900:00:0001:57:58.3001:57:58.30+01:06:4015:433,8
438STRELCOW Krzysztof 1149SZCZECINM3 40-4971M 32000:00:0001:57:58.6501:57:58.65+01:06:4015:433,8
439MAKOWSKA Joanna 149GORZÓW WLKP.K2 30-3953K 11900:00:0001:58:21.6501:58:21.65+01:07:0315:463,8
440JÓZEFOWICZ Anna 702Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3954K 120Piękni i bestie00:00:0001:58:31.4501:58:31.45+01:07:1315:483,8
441GITNER Marcin 639Biękni i bestieGDYNIAM3 40-4972M 321Piękni i bestie00:00:0001:58:31.7001:58:31.70+01:07:1315:483,8
441ROGOWSKA Agnieszka 945Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3955K 121Piękni i bestie00:00:0001:58:31.7001:58:31.70+01:07:1315:483,8
443SAKOWSKA-CARŁO Magda 960Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3956K 12200:00:0001:58:32.9001:58:32.90+01:07:1415:483,8
444CARŁO Marcin 568Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-4973M 32200:00:0001:58:33.1001:58:33.10+01:07:1515:483,8
445FIJAŁKOWSKI Karol 45Rosarios zakyntosSZCZECINM2 30-39155M 323Rosarios zakyntos00:00:0001:58:46.8001:58:46.80+01:07:2815:503,8
446FIJAŁKOWSKA Aleksandra 44Rosarios zakyntosSZCZECINK2 30-3957K 123Rosarios zakyntos00:00:0001:58:46.9501:58:46.95+01:07:2815:503,8
447WOLSKA Agnieszka 1082SZCZECINK2 30-3958K 12400:00:0001:58:48.3001:58:48.30+01:07:3015:503,8
448BEDNARZ Katarzyna 527KOŁOBRZEGK3 40-4935K 12500:00:0001:58:48.5001:58:48.50+01:07:3015:503,8
449POKORSKI Jędrzej 206Husaria race teamGOLCZEWOM1 16-2966M 32400:00:0001:58:49.1001:58:49.10+01:07:3115:503,8
450MAKSAJDA Dariusz 818SZCZECINM3 40-4974M 32500:00:0001:58:54.0001:58:54.00+01:07:3515:513,8
451BOCK Agnieszka 546Braunschweig hash house harriersMEINEK2 30-3959K 126Braunschweig hash house harriers00:00:0001:59:13.0001:59:13.00+01:07:5415:533,8
452GERLICH Klaus-Stephan 635Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5924M 32600:00:0001:59:13.0501:59:13.05+01:07:5515:533,8
453GEILICH Katja 634Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3960K 12700:00:0001:59:13.1001:59:13.10+01:07:5515:533,8
454GERLICH Kai 636Braunschweig hash house harriersMEINEM1 16-2967M 32700:00:0001:59:13.6001:59:13.60+01:07:5515:533,8
455WOSZCZYK Renata 1087SZCZECINK3 40-4936K 12800:00:0001:59:29.8501:59:29.85+01:08:1115:553,8
456KLIMEK Paweł 728PILCHOWOM2 30-39156M 32800:00:0001:59:29.9001:59:29.90+01:08:1115:553,8
457WYSZKOWSKI Michał 1102SZCZECINM2 30-39157M 32900:00:0001:59:40.7001:59:40.70+01:08:2215:573,8
458PACH Karolina 184WYSOKA GRYFIŃSKAK2 30-3961K 129Dżesiki00:00:0001:59:53.9001:59:53.90+01:08:3515:593,8
459CYTLOCH Martyna 35WYSOKA GRYFIŃSKAK1 16-2928K 130Dżesiki00:00:0001:59:54.1001:59:54.10+01:08:3615:593,8
460CHEŁSTOWSKA Marta 21WYSOKA GRYFIŃSKAK4 50-596K 131Dżesiki00:00:0001:59:54.2001:59:54.20+01:08:3615:593,8
461CYTLOCH Jolanta 33WYSOKA GRYFIŃSKAK1 16-2929K 132Dżesiki00:00:0001:59:54.5001:59:54.50+01:08:3615:593,8
462MATUSZAK Kamila 834Matuszak teamSZCZECINK1 16-2930K 133Matuszak team00:00:0002:00:20.9502:00:20.95+01:09:0216:023,7
463MATUSZAK Mateusz 833Matuszak teamSZCZECINM1 16-2968M 330Matuszak00:00:0002:00:21.9002:00:21.90+01:09:0316:023,7
464PRZYBYSZ Katarzyna 929SZCZECINK2 30-3962K 13400:00:0002:00:22.4002:00:22.40+01:09:0416:023,7
465MATUSZAK Anita 832SZCZECINK3 40-4937K 135Matuszak team00:00:0002:00:22.8002:00:22.80+01:09:0416:023,7
466WIECZOREK Wojciech 1062STARGARDM3 40-4975M 33100:00:0002:00:33.6002:00:33.60+01:09:1516:043,7
467WIECZOREK Magdalena 1061STARGARDK3 40-4938K 13600:00:0002:00:33.7002:00:33.70+01:09:1516:043,7
468WIECZOREK Jakub 1063STARGARDM1 16-2969M 33200:00:0002:00:33.8002:00:33.80+01:09:1516:043,7
469KLIMEK Krzysztof 727SZCZECINM3 40-4976M 33300:00:0002:00:42.4502:00:42.45+01:09:2416:053,7
470KOWALSKA Anna 1371SZCZECINK2 30-3963K 13700:00:0002:00:46.0502:00:46.05+01:09:2816:063,7
471ZEMANKIEWICZ Łukasz 1114Kanał 6amSZCZECINM2 30-39158M 33400:00:0002:01:00.9002:01:00.90+01:09:4216:083,7
472OLEKSIAK Marcin 178SZCZECINM3 40-4977M 33500:00:0002:01:06.3502:01:06.35+01:09:4816:083,7
473DĄBROWSKI Wojciech 179SZCZECINM2 30-39159M 33600:00:0002:01:09.1502:01:09.15+01:09:5116:093,7
474SMOCZYK Łukasz 985POLICEM1 16-2970M 33700:00:0002:01:24.4502:01:24.45+01:10:0616:113,7
475CYCULAK Jowita 32POLICEK1 16-2931K 13800:00:0002:01:24.6502:01:24.65+01:10:0616:113,7
476ABRAMOWICZ Tomasz 1152SZCZECINM2 30-39160M 33800:00:0002:01:28.5502:01:28.55+01:10:1016:113,7
477GARBACIAK Przemysław 632Together4everSTARGARDM2 30-39161M 339Together4ever00:00:0002:01:30.3002:01:30.30+01:10:1216:123,7
478GARBACIAK Justyna 53Together4everSTARGARDK2 30-3964K 139Together4ever00:00:0002:01:32.9502:01:32.95+01:10:1416:123,7
479KOMSTA Beata 105POLICEK3 40-4939K 14000:00:0002:01:38.9002:01:38.90+01:10:2016:133,7
480ŚWITALSKA Edyta 1032Szczecińskie centrum treningu personalnegoSZCZECINK3 40-4940K 14100:00:0002:01:39.6002:01:39.60+01:10:2116:133,7
481OLICHWER Rafał 884POZNAŃM1 16-2971M 34000:00:0002:01:59.4502:01:59.45+01:10:4116:153,7
482PŁAŻALSKA Sylwia 204Husaria race teamBROJCEK2 30-3965K 14200:00:0002:02:13.3502:02:13.35+01:10:5516:173,7
483SIKORA Magdalena 229SZCZECINK2 30-3966K 14300:00:0002:02:24.1502:02:24.15+01:11:0616:193,7
484ULASS Agnieszka 1044MIERZYNK3 40-4941K 14400:00:0002:02:28.6502:02:28.65+01:11:1016:193,7
485PIĘTKA Grzegorz 1991973SZCZECINM3 40-4978M 34100:00:0002:02:31.3002:02:31.30+01:11:1316:203,7
486DUDARONEK Paulina 611Husaria race teamSZCZECINK1 16-2932K 145Husaria race team00:00:0002:02:33.4002:02:33.40+01:11:1516:203,7
487MOSZYŃSKI Patryk 850Husaria race teamSZCZECINM1 16-2972M 342Husaria race team00:00:0002:02:33.7002:02:33.70+01:11:1516:203,7
488KAROLAK Łukasz 93SZCZECINM2 30-39162M 34300:00:0002:02:39.4002:02:39.40+01:11:2116:213,7
489KAROLAK Karolina 94SZCZECINK2 30-3967K 14600:00:0002:02:39.8002:02:39.80+01:11:2116:213,7
490SPRYSZYŃSKA Małgorzata 233SZCZECINK1 16-2933K 14700:00:0002:02:46.1502:02:46.15+01:11:2816:223,7
491KISIEL Kisiel 97SZCZECINM1 16-2973M 34400:00:0002:02:46.4002:02:46.40+01:11:2816:223,7
492PORAZIŃSKI Przemysław 919CHOJNAM1 16-2974M 34500:00:0002:02:49.3502:02:49.35+01:11:3116:223,7
493PORAZIŃSKA Dagmara 918CHOJNAK1 16-2934K 14800:00:0002:02:52.5002:02:52.50+01:11:3416:223,7
494ULASS Robert 1046MIERZYNM3 40-4979M 34600:00:0002:03:03.0502:03:03.05+01:11:4516:243,7
495OSTOLSKA Sylwia 890SZCZECINK3 40-4942K 14900:00:0002:03:03.7502:03:03.75+01:11:4516:243,7
496MALEC Edyta 150Skm miedwianieSTARGARDK3 40-4943K 15000:00:0002:03:09.6502:03:09.65+01:11:5116:253,7
497NAPOROWSKA Monika 1319POLICEK2 30-3968K 15100:00:0002:03:15.3002:03:15.30+01:11:5716:263,7
498SYCHEL Magdalena 1014POLICEK2 30-3969K 15200:00:0002:03:18.4502:03:18.45+01:12:0016:263,6
499BIELSKA Ola 533ŁÓDŹK2 30-3970K 153Ockkt00:00:0002:03:27.3502:03:27.35+01:12:0916:273,6
499MRÓZ Tomek 851ŁÓDŹM3 40-4980M 347Ockkt00:00:0002:03:27.3502:03:27.35+01:12:0916:273,6
501LIPSKI Łukasz 796BiegohollicaSZCZECINM2 30-39163M 34800:00:0002:03:27.6002:03:27.60+01:12:0916:273,6
502CIEPIELA Dariusz 580BiegohollicaSZCZECINM2 30-39164M 34900:00:0002:03:27.7002:03:27.70+01:12:0916:273,6
503NANU Justyna 859Gryfus szczecinSZCZECINK2 30-3971K 154Gryfus szczecin00:00:0002:03:32.7002:03:32.70+01:12:1416:283,6
504KUŹMIŃSKA Weronika Ewa 339POLICE25 Fala1K 15500:00:0002:03:45.3002:03:45.30+01:12:2716:303,6
505HERMANOWICZ Miłosz 670Zs zwyroleSZCZECINM2 30-39165M 350Zs zwyrole00:00:0002:03:49.5002:03:49.50+01:12:3116:303,6
506NIEDZIAŁEK Paulina 169Zs zwyroleSZCZECINK2 30-3972K 156Zs zwyrole00:00:0002:03:49.7502:03:49.75+01:12:3116:303,6
507WIŚNIEWSKI Mariusz 1074POZNAŃM1 16-2975M 35100:00:0002:03:50.7002:03:50.70+01:12:3216:303,6
508BRZESKA Ewa 557STRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2935K 15700:00:0002:03:56.5002:03:56.50+01:12:3816:313,6
509BERNACKA-SZYDLIK Karolina 528SZCZECINK2 30-3973K 15800:00:0002:03:56.5502:03:56.55+01:12:3816:313,6
510SZYDLIK Łukasz 248SZCZECINM1 16-2976M 35200:00:0002:03:56.7002:03:56.70+01:12:3816:313,6
511KUCHARSKI Kamil 308SZCZECINM2 30-39166M 35300:00:0002:03:57.9002:03:57.90+01:12:3916:313,6
512WOŹNIAK Rafał 1090POZNAŃM2 30-39167M 35400:00:0002:04:10.3502:04:10.35+01:12:5216:333,6
513CUPRYJAK Sebastian 584SZCZECINM2 30-39168M 355Kwp/opp szczecinKwp/opp szczecin00:00:0002:04:12.0002:04:12.00+01:12:5316:333,6
514KURDZIEL Michał 777SZCZECINM2 30-39169M 356Kwp/opp szczecinKwp/opp szczecin00:00:0002:04:12.3002:04:12.30+01:12:5416:333,6
514PŁOSAJ Kamila 296SZCZECINK2 30-3974K 15900:00:0002:04:12.3002:04:12.30+01:12:5416:333,6
516PŁOSAJ Przemysław 295SZCZECINM2 30-39170M 35700:00:0002:04:12.4002:04:12.40+01:12:5416:333,6
517WOJCIECHOWSKA Maja 273SZCZECINK1 16-2936K 16000:00:0002:04:12.4502:04:12.45+01:12:5416:333,6
518SKONECZNY Przemysław 977SZCZECINM2 30-39171M 358Kwp/opp szczecinKwp/opp szczecin00:00:0002:04:12.8002:04:12.80+01:12:5416:333,6
519BRATKO Przemysław 554SZCZECINM1 16-2977M 35900:00:0002:04:18.0002:04:18.00+01:12:5916:343,6
520ŻUROWSKI Jarosław 1127SZCZECINM3 40-4981M 36000:00:0002:04:30.3502:04:30.35+01:13:1216:363,6
520ŻUROWSKA Agnieszka 1126SZCZECINK3 40-4944K 16100:00:0002:04:30.3502:04:30.35+01:13:1216:363,6
520ŻUROWSKI Leszek 1128Pogoń szczecinSZCZECINM2 30-39172M 361Żurki00:00:0002:04:30.3502:04:30.35+01:13:1216:363,6
523SAMBORSKI Radek 961KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2978M 36200:00:0002:04:40.9002:04:40.90+01:13:2216:373,6
524ZIELIŃSKA Michał 1117POLICEM1 16-2979M 36300:00:0002:04:42.6002:04:42.60+01:13:2416:373,6
525POŹNIAK Aleksandra 926Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3975K 162Dzikie dziki00:00:0002:04:49.9502:04:49.95+01:13:3116:383,6
526GLIŃSKI Zygmunt 307BEZRZECZEM2 30-39173M 36400:00:0002:04:51.8002:04:51.80+01:13:3316:383,6
527JASIŃSKA Natalia 693Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3976K 16300:00:0002:04:58.7002:04:58.70+01:13:4016:393,6
528WIECZOREK Mariusz 1060SZCZECINM3 40-4982M 36500:00:0002:05:08.0002:05:08.00+01:13:4916:413,6
529ROMAN Ewelina 690SZCZECINK2 30-3977K 16400:00:0002:05:16.4002:05:16.40+01:13:5816:423,6
530SETA Krysia 967Monia gymSZCZECINK2 30-3978K 16500:00:0002:05:17.4002:05:17.40+01:13:5916:423,6
531FIJOŁEK Krzysztof 623Viking bike teamPOLICEM3 40-4983M 36600:00:0002:05:19.2002:05:19.20+01:14:0116:423,6
532WOLANO Anna 1081Cf prawy brzegSZCZECINK2 30-3979K 16600:00:0002:05:38.7002:05:38.70+01:14:2016:453,6
533CIEMCIOCH Pawel 579UXBRIDGEM3 40-4984M 36700:00:0002:05:39.3502:05:39.35+01:14:2116:453,6
534KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 118POLICEK2 30-3980K 16700:00:0002:05:48.1502:05:48.15+01:14:3016:463,6
535GAWRYSIAK Ewa 337SZCZECINK2 30-3981K 16800:00:0002:05:48.2002:05:48.20+01:14:3016:463,6
536LESZKIEWICZ Roman 132Ctf szczecinSZCZECINM2 30-39174M 36800:00:0002:05:48.3002:05:48.30+01:14:3016:463,6
537MOSKWA Akadiusz 166SZCZECINM3 40-4985M 36900:00:0002:05:48.5002:05:48.50+01:14:3016:463,6
538CZYŻEWSKA Mirosława 591SZCZECINK2 30-3982K 16900:00:0002:05:49.0502:05:49.05+01:14:3116:463,6
539CZYŻEWSKI Mateusz 592SZCZECINM2 30-39175M 37000:00:0002:05:49.1002:05:49.10+01:14:3116:463,6
540ZIĘCINA Monika 75KsfDARŁOWOK2 30-3983K 17000:00:0002:05:53.9502:05:53.95+01:14:3516:473,6
541DZIEDZINA Roksana 42KsfNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-3984K 171Ksf00:00:0002:05:54.0502:05:54.05+01:14:3616:473,6
542DĘBSKA Kamila 214KsfALEKSANDRÓW KUJAWSKIK2 30-3985K 172Ksf00:00:0002:05:54.2002:05:54.20+01:14:3616:473,6
543DUBICKA Marta 40KsfMYŚLIBÓRZK3 40-4945K 173Ksf00:00:0002:05:54.3502:05:54.35+01:14:3616:473,6
544GUZOWSKA Marta 72KsfMYŚLIBÓRZK2 30-3986K 174Ksf00:00:0002:05:54.4002:05:54.40+01:14:3616:473,6
545KWAŚNA Katarzyna 129KsfMYŚLIBÓRZK3 40-4946K 175Ksf00:00:0002:05:54.6502:05:54.65+01:14:3616:473,6
546GRALEWICZ Magdalena 651Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAK3 40-4947K 17600:00:0002:06:17.0002:06:17.00+01:14:5816:503,6
547ŻBIKOWSKA Małgorzata 1123SpcTORUŃK4 50-597K 17700:00:0002:06:17.4502:06:17.45+01:14:5916:503,6
548WOŹNIAK Beata 1089KOZIEGŁOWYK3 40-4948K 17800:00:0002:06:17.7502:06:17.75+01:14:5916:503,6
549NASKRĘT Dariusz 863MUROWANA GOSLINAM3 40-4986M 37100:00:0002:06:18.0502:06:18.05+01:15:0016:503,6
549GRALEWICZ Robert 650Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAM3 40-4987M 37200:00:0002:06:18.0502:06:18.05+01:15:0016:503,6
551BŁACHOWIAK Małgorzata 541Czerwonak biegaMUROWANA GOSLINAK4 50-598K 17900:00:0002:06:18.1002:06:18.10+01:15:0016:503,6
552DOMASIK Izabela 605MUROWANA GOŚLINAK3 40-4949K 18000:00:0002:06:18.7002:06:18.70+01:15:0016:503,6
553JAKUBOWSKA Angelika 76Koniuchy ocrSTARGARDK1 16-2937K 18100:00:0002:06:34.6502:06:34.65+01:15:1616:523,6
554KARDACKI Rafał 621SZCZECINM3 40-4988M 37300:00:0002:06:41.0002:06:41.00+01:15:2216:533,6
555TRUKAWKA Andrzej 1040SZCZECINM2 30-39176M 37400:00:0002:06:43.2002:06:43.20+01:15:2516:533,6
556MISTAK Paula 845NiezdecydowaniGORZÓW WLKP.K2 30-3987K 18200:00:0002:06:43.6002:06:43.60+01:15:2516:533,6
557ZDUNEK Piotr 1112SZCZECINM2 30-39177M 375Niezdecydowani00:00:0002:06:44.3002:06:44.30+01:15:2616:533,6
558ADAM Kamila 500Dll partnersPOLICEK2 30-3988K 183Dll partners00:00:0002:06:45.9002:06:45.90+01:15:2716:543,6
559ŁEMPKOWSKA Beata 805Dll partnersPOLICEK3 40-4950K 184BBL Police00:00:0002:06:46.0002:06:46.00+01:15:2716:543,5
560KUSTRA Paulina 1392Bbl policePOLICEDrużyna Kluby1K 185BBL Police00:00:0002:06:46.1002:06:46.10+01:15:2816:543,5
561KRASNODĘBSKI Konrad 1405Bbl policePOLICEM3 40-4989M 376BBL Police00:00:0002:06:46.2002:06:46.20+01:15:2816:543,5
561ŁEMPKOWSKI Janusz 806Dll partnersPOLICEM3 40-4990M 377BBL Police00:00:0002:06:46.2002:06:46.20+01:15:2816:543,5
563SZOT Justyna 243SZCZECINK2 30-3989K 18600:00:0002:06:46.2502:06:46.25+01:15:2816:543,5
564KAMIŃSKA Adriana 709Bbl policePOLICEK2 30-3990K 187BBL Police00:00:0002:06:46.3502:06:46.35+01:15:2816:543,5
565CYBULSKA Anna 1402POLICEK2 30-3991K 18800:00:0002:06:51.8002:06:51.80+01:15:3316:543,5
566HARNER Jacek 667Panda i bandaPOLICEM2 30-39178M 37800:00:0002:06:52.1002:06:52.10+01:15:3416:543,5
567BANAŚ Marcin 8Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-4991M 37900:00:0002:06:53.1502:06:53.15+01:15:3516:553,5
568CYBULSKI Grzegorz 585POLICEM5 60+7M 38000:00:0002:06:54.2502:06:54.25+01:15:3616:553,5
569BRZEZIŃSKI Radosław 357M2 30-39179M 38100:00:0002:06:54.3502:06:54.35+01:15:3616:553,5
570STĘPIEŃ Agnieszka 1007AgaSZCZECINK2 30-3992K 18900:00:0002:07:03.7002:07:03.70+01:15:4516:563,5
571STĘPIEŃ Adrian 1008AdiSZCZECINM2 30-39180M 38200:00:0002:07:05.2502:07:05.25+01:15:4716:563,5
572SZELONG Agnieszka 303SZCZECINK2 30-3993K 19000:00:0002:07:06.5502:07:06.55+01:15:4816:563,5
573PACHNOWSKI Sławomir 301SZCZECIBM2 30-39181M 38300:00:0002:07:06.6502:07:06.65+01:15:4816:563,5
574RODAK Agnieszka 944GŁOGÓWK3 40-4951K 19100:00:0002:07:14.2502:07:14.25+01:15:5616:573,5
575GRZEGORZEWSKI Krzysztof 658GŁOGÓWM3 40-4992M 38400:00:0002:07:14.7002:07:14.70+01:15:5616:573,5
575JAŚKIEWICZ Krzysztof 696Rx fitness lubinLUBINM3 40-4993M 38500:00:0002:07:14.7002:07:14.70+01:15:5616:573,5
577STEMPNIAK Katarzyna 1003Rebels legion teamHELK2 30-3994K 19200:00:0002:07:19.4002:07:19.40+01:16:0116:583,5
578STEMPNIAK Zbigniew 1005Rebels legion teamHELM3 40-4994M 38600:00:0002:07:19.5502:07:19.55+01:16:0116:583,5
579DEPTUŁA-BILL Bożena 595Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOK2 30-3995K 19300:00:0002:07:50.7502:07:50.75+01:16:3217:023,5
580BILL Łukasz 537Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOM2 30-39182M 38700:00:0002:07:50.9002:07:50.90+01:16:3217:023,5
581FINSTER Joanna 624KOŁOBRZEGK1 16-2938K 194Drużyna aaa00:00:0002:07:51.9502:07:51.95+01:16:3317:023,5
582WAJDA Waldemar 1050BORNE SULINOWOM3 40-4995M 38800:00:0002:07:52.1502:07:52.15+01:16:3417:023,5
583PRĘTKI Robert 927ŚWIERCZYNAM3 40-4996M 38900:00:0002:07:52.9002:07:52.90+01:16:3417:023,5
584DUDKA Agata 613ZŁOCIENIECK1 16-2939K 195Piękni i bestie00:00:0002:07:53.0502:07:53.05+01:16:3517:033,5
585KLIMECKI Michał 726Cross freaks goleniówGOLENIÓWM2 30-39183M 39000:00:0002:07:58.2502:07:58.25+01:16:4017:033,5
586SIERAKOWSKA-WCIÓRKA Katarzyna 228SZCZECINK2 30-3996K 196Black angel divers00:00:0002:08:02.0002:08:02.00+01:16:4317:043,5
587PIETRUKANIEC Wojciech 196GOLENIÓWM3 40-4997M 39100:00:0002:08:02.2502:08:02.25+01:16:4417:043,5
588CIEŚLA Beata 583Zabiegani goleniówGOLENIÓWK4 50-599K 19700:00:0002:08:02.7002:08:02.70+01:16:4417:043,5
589WAGNER Piotr 287Black angel diversGOLENIÓWM2 30-39184M 39200:00:0002:08:03.2002:08:03.20+01:16:4517:043,5
590KRUBER Katarzyna 759SZCZECINK2 30-3997K 19800:00:0002:08:03.6002:08:03.60+01:16:4517:043,5
591KLIMECKA Katarzyna 725GOLENIÓWK2 30-3998K 19900:00:0002:08:04.2002:08:04.20+01:16:4617:043,5
592ZIOMECKI Maciej 288Mokry pośladGOLENIÓWM2 30-39185M 393Mokry poślad goleniowskie morsy00:00:0002:08:04.4002:08:04.40+01:16:4617:043,5
593KWAŚNIEWSKI Wojciech 130KIELCEM2 30-39186M 39400:00:0002:08:18.3002:08:18.30+01:17:0017:063,5
594MIKOŁAJCZAK Adrian 162SZCZECINM2 30-39187M 39500:00:0002:08:30.0002:08:30.00+01:17:1117:083,5
595JASIK Mariusz 692POLICEM3 40-4998M 39600:00:0002:08:35.2502:08:35.25+01:17:1717:083,5
596JASIK Agnieszka 691POLICEK3 40-4952K 20000:00:0002:08:35.4502:08:35.45+01:17:1717:083,5
597KRAWCZYK Paweł 756SZCZECINM1 16-2980M 397Oponki team00:00:0002:08:41.3502:08:41.35+01:17:2317:093,5
598LEONOWICZ Martyna 1276SZCZECINK1 16-2940K 201Oponki team00:00:0002:08:41.5002:08:41.50+01:17:2317:093,5
599CHODUBSKI Filip 24SZCZECINM1 16-2981M 398Oponki team00:00:0002:08:41.7002:08:41.70+01:17:2317:093,5
600LIEBNER Patryk 1404Aka dochodzenie odszkodowańSZCZECINM2 30-39188M 39900:00:0002:08:41.9502:08:41.95+01:17:2317:093,5
601MICHALSKI Roman 158Pośpiech niewskazanySZCZECINM1 16-2982M 400Pośpiech niewskazany00:00:0002:08:53.5502:08:53.55+01:17:3517:113,5
602BABIJ Adrian 514-M2 30-39189M 40100:00:0002:08:54.0502:08:54.05+01:17:3617:113,5
603CHMIELEWSKI Radosław 385SZCZECINM2 30-39190M 40200:00:0002:08:59.5002:08:59.50+01:17:4117:113,5
604CHMIELEWSKA Sylwia 384SZCZECINK2 30-3999K 20200:00:0002:08:59.5502:08:59.55+01:17:4117:113,5
605KRUBER Piotr 758SZCZECINM2 30-39191M 40300:00:0002:09:06.9002:09:06.90+01:17:4817:123,5
606GARBACIAK Marta 55POLICEK2 30-39100K 203Drink team00:00:0002:09:08.6002:09:08.60+01:17:5017:133,5
607GOLAŃSKA Agnieszka 64Drink teamPOLICEK2 30-39101K 204Drink team00:00:0002:09:08.6502:09:08.65+01:17:5017:133,5
608BROCZKOWSKA Żaneta 555KRĘŻELK2 30-39102K 20500:00:0002:09:12.6002:09:12.60+01:17:5417:133,5
609MULARCZYK Krzysztof 1141KRĘŻELM2 30-39192M 40400:00:0002:09:12.7002:09:12.70+01:17:5417:133,5
610WASILKO Grzegorz 1056WARSZAWAM2 30-39193M 40500:00:0002:09:13.0502:09:13.05+01:17:5517:133,5
611LIS Piotr 140POŁCZYN-ZDRÓJM2 30-39194M 40600:00:0002:09:14.5002:09:14.50+01:17:5617:133,5
612LIS Klaudia 797POŁCZYN-ZDRÓJK1 16-2941K 20600:00:0002:09:14.6002:09:14.60+01:17:5617:133,5
612DZIEMIANKO Ilona 617KOŁACZK1 16-2942K 20700:00:0002:09:14.6002:09:14.60+01:17:5617:133,5
612MOSKWA Grzegorz 84912bzSZCZECINM3 40-4999M 40700:00:0002:09:14.6002:09:14.60+01:17:5617:133,5
615PIERŚCIŃSKI Sławomir 910POLICEM3 40-49100M 40800:00:0002:09:17.6002:09:17.60+01:17:5917:143,5
616PIERŚCIŃSKA Marzena 909POLICEK3 40-4953K 20800:00:0002:09:18.4002:09:18.40+01:18:0017:143,5
617LISIECKA Barbara 798PRZELEWICEK4 50-5910K 20900:00:0002:09:25.6002:09:25.60+01:18:0717:153,5
618SZKUP Rafał 363OptimaSZCZECINM3 40-49101M 409Optima00:00:0002:09:45.3002:09:45.30+01:18:2717:183,5
619MATEUSZCZYK Michał 152Pośpiech niewskazanySZCZECINM1 16-2983M 410Pośpiech niewskazany00:00:0002:09:54.0002:09:54.00+01:18:3517:193,5
620STEMPNIAK Ewa 1004SZAMOCINK2 30-39103K 21000:00:0002:10:04.3502:10:04.35+01:18:4617:203,5
621STECIUK Michał 348SZCZECINM1 16-2984M 41100:00:0002:10:06.8002:10:06.80+01:18:4817:203,5
622STECIUK Hanna 349SZCZECINK2 30-39104K 21100:00:0002:10:08.2002:10:08.20+01:18:5017:213,5
623JAKUBOWSKA Anna 683SZCZECINK2 30-39105K 21200:00:0002:10:10.4002:10:10.40+01:18:5217:213,5
624ZAMOŻNY Anna 428SZCZECINK2 30-39106K 21300:00:0002:10:10.5502:10:10.55+01:18:5217:213,5
625HOSZOWSKI Rafał 673BYTOMODRZAŃSKIM2 30-39195M 41200:00:0002:10:24.4502:10:24.45+01:19:0617:233,5
626MALEC Mariusz 299Stargardzki klub morsów miedwianieSTSRGARDM3 40-49102M 41300:00:0002:10:27.1002:10:27.10+01:19:0917:233,4
627BLOK Barbara 10LOCKNITZK2 30-39107K 21400:00:0002:10:34.9002:10:34.90+01:19:1617:243,4
628WOJCIECHOWSKI Maksymilian 1411Stargard ja się nie scigamSTARGARDM1 16-2985M 41400:00:0002:10:43.6502:10:43.65+01:19:2517:253,4
628LIPIŃSKA Sylwia 795SZCZECINK1 16-2943K 21500:00:0002:10:43.6502:10:43.65+01:19:2517:253,4
630GABARA MONCZKA Gracjanna 48ŁaweczkaDOŁUJEK3 40-4954K 21600:00:0002:10:47.6002:10:47.60+01:19:2917:263,4
631BALANDYK Jacek 5WROCŁAWM2 30-39196M 41500:00:0002:11:14.7502:11:14.75+01:19:5617:293,4
632BALANDYK Olga 6WROCŁAWK2 30-39108K 21700:00:0002:11:14.8502:11:14.85+01:19:5617:293,4
632TOMASIŃSKI Szymon 1037Osowa-BiegaBANINOM3 40-49103M 41600:00:0002:11:14.8502:11:14.85+01:19:5617:293,4
634KUZMICKI Krzysztof 128WROCŁAWM2 30-39197M 41700:00:0002:11:15.6002:11:15.60+01:19:5717:303,4
635SKIBA Michał 974Parkrun szczecinSZCZECINM2 30-39198M 41800:00:0002:11:18.1002:11:18.10+01:20:0017:303,4
636KLAUZINSKI Michał 721TANOWOM1 16-2986M 41900:00:0002:11:19.6502:11:19.65+01:20:0117:303,4
637WOJSZCZYK Michał 1078Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39199M 42000:00:0002:11:23.6502:11:23.65+01:20:0517:313,4
637ZAWISZA Tomasz 1111Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39200M 42100:00:0002:11:23.6502:11:23.65+01:20:0517:313,4
639KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 754Bridgestone stargard runnersSTARGARDK3 40-4955K 218Bridgestone stargard runners00:00:0002:11:23.7002:11:23.70+01:20:0517:313,4
639WIERZCHOWSKI Arkadiusz 1067Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-49104M 42200:00:0002:11:23.7002:11:23.70+01:20:0517:313,4
641KOTWICKI Mariusz 747SZCZECINM2 30-39201M 42300:00:0002:11:24.1002:11:24.10+01:20:0617:313,4
642DOBRYCKI Piotr 599Bridgestone stargard runnersSZCZECINM3 40-49105M 424Bridgestone stargard runners00:00:0002:11:24.3502:11:24.35+01:20:0617:313,4
642WOJSZCZYK Marlena 1079Tryton bike teamSZCZECINK2 30-39109K 21900:00:0002:11:24.3502:11:24.35+01:20:0617:313,4
644ROSIŃSKA Kamila 950Bridgestone stargard runnersSTARGARDK2 30-39110K 220Bridgestone stargard runners00:00:0002:11:24.5502:11:24.55+01:20:0617:313,4
645WOŁCZAK Iwona 1083SZCZECINK2 30-39111K 22100:00:0002:11:24.6002:11:24.60+01:20:0617:313,4
646BIEGANSKI Tomasz 530SZCZECINM2 30-39202M 42500:00:0002:11:42.5002:11:42.50+01:20:2417:333,4
647GOWORSKI Jerzy 645Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM1 16-2987M 42600:00:0002:11:47.3002:11:47.30+01:20:2917:343,4
648CHROBOCIŃSKA Elżbieta 576SZCZECINK4 50-5911K 22200:00:0002:11:51.7002:11:51.70+01:20:3317:343,4
649SZYMAŃSKA Mirela 1289Hardcorowe wychylylybymyBYDGOSZCZK1 16-2944K 22300:00:0002:12:04.3002:12:04.30+01:20:4617:363,4
650WALEWICZ Piotr 1290Hardcorowe wychylylybymyWŁOCŁAWEKM2 30-39203M 42700:00:0002:12:04.4502:12:04.45+01:20:4617:363,4
651CHROBOCINSKI Daniel 575SZCZECINM1 16-2988M 42800:00:0002:12:08.9002:12:08.90+01:20:5017:373,4
652ŁEMPICKI Maciej 804SZCZECINM2 30-39204M 42900:00:0002:12:08.9502:12:08.95+01:20:5017:373,4
653ŁEMPICKA Karolina 803SZCZECINK1 16-2945K 22400:00:0002:12:09.2502:12:09.25+01:20:5117:373,4
654KOŹLIK Teresa 755CHOJNAK4 50-5912K 22500:00:0002:12:23.0002:12:23.00+01:21:0417:393,4
654KUBÓW Katarzyna 1275Śrundunia szczecinSZCZECINK3 40-4956K 22600:00:0002:12:23.0002:12:23.00+01:21:0417:393,4
656BARTNIK Jarosław 1266Śrundunia szczecinSZCZECINM3 40-49106M 43000:00:0002:12:23.2002:12:23.20+01:21:0517:393,4
657NOWOTNIK Wojciech 879ZBĄSZYŃM2 30-39205M 43100:00:0002:12:39.1502:12:39.15+01:21:2117:413,4
658STACH Sara 997ZBĄSZYŃK1 16-2946K 22700:00:0002:12:40.5502:12:40.55+01:21:2217:413,4
659RADCZUK Karolina 839POLICEK2 30-39112K 22800:00:0002:12:44.0502:12:44.05+01:21:2617:413,4
660 1499  100:00:0002:12:49.9502:12:49.95+01:21:3117:423,4
661SOBOLEWSKA Agata 989Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39113K 229Wieczorne bieganie w szczecinie00:00:0002:13:00.6502:13:00.65+01:21:4217:443,4
662KACZMAREK Krzysztof 704Osowa biegaGDAŃSKM3 40-49107M 43200:00:0002:13:12.5002:13:12.50+01:21:5417:453,4
663TOMASIŃSKA Monika 1036Osowa-BiegaBANINOK3 40-4957K 23000:00:0002:13:12.6502:13:12.65+01:21:5417:453,4
664KACZMAREK Sylwia 705GDAŃSKK3 40-4958K 23100:00:0002:13:12.8002:13:12.80+01:21:5417:453,4
665STACIWA Marcin 234SZCZECINM2 30-39206M 43300:00:0002:13:25.0002:13:25.00+01:22:0617:473,4
666JURKIEWICZ Małgorzata 85SZCZECINK1 16-2947K 23200:00:0002:13:25.1502:13:25.15+01:22:0717:473,4
667TOMASZEWSKI Michał 259SZCZECINM1 16-2989M 43400:00:0002:13:29.3002:13:29.30+01:22:1117:473,4
668TOKARCZYK Igor 257SZCZECINM1 16-2990M 43500:00:0002:13:38.7002:13:38.70+01:22:2017:493,4
668TOKARCZYK Marta 1035SZCZECINK3 40-4959K 23300:00:0002:13:38.7002:13:38.70+01:22:2017:493,4
670TOKARCZYK Grzegorz 256SZCZECINM3 40-49108M 43600:00:0002:13:38.7502:13:38.75+01:22:2017:493,4
671CHMIELEWSKA Agnieszka 364OptimaK4 50-5913K 234Optima00:00:0002:13:46.0502:13:46.05+01:22:2817:503,4
672KOŁCZ-HOWACKA Monika 361OptimaK3 40-4960K 235Optima 00:00:0002:13:46.1002:13:46.10+01:22:2817:503,4
673GAWROŃSKA Marianna 57KrejzoleSZCZECINK1 16-2948K 236Krejzole00:00:0002:13:46.3002:13:46.30+01:22:2817:503,4
674NOWACKI Tomasz 360OptimaSZCZECINM3 40-49109M 437Optima 00:00:0002:13:46.4002:13:46.40+01:22:2817:503,4
675CHMIELEWSKI Adam 359OptimaM3 40-49110M 438Optima00:00:0002:13:46.6502:13:46.65+01:22:2817:503,4
676STEMPNIAK-LECHOWICZ Lidia 1006SZAMOCINK2 30-39114K 23700:00:0002:14:37.9002:14:37.90+01:23:1917:563,3
677LECHOWICZ Jacek 789SZAMOCINM2 30-39207M 43900:00:0002:14:42.5502:14:42.55+01:23:2417:573,3
678ADAMCZEWSKA Agnieszka 5013ateamLUBANIEK3 40-4961K 23800:00:0002:14:53.9002:14:53.90+01:23:3517:593,3
679CZYŻ Anna 5893ateamSZCZECINK3 40-4962K 23900:00:0002:14:54.0002:14:54.00+01:23:3517:593,3
680ADAMCZEWSKA Anna 5023ateamLUBANIEK3 40-4963K 24000:00:0002:14:54.0502:14:54.05+01:23:3617:593,3
681WILEMSKA Justyna 1070Dll partnersPOLICEK2 30-39115K 24100:00:0002:14:56.3002:14:56.30+01:23:3817:593,3
682KLEPAKI Bartosz 723POLICEM2 30-39208M 44000:00:0002:14:57.0502:14:57.05+01:23:3917:593,3
683JARZĘBSKA Nina 80POLICEK2 30-39116K 24200:00:0002:14:57.1502:14:57.15+01:23:3917:593,3
684TALARCZYK Weronika 1033CZERWONAKK1 16-2949K 24300:00:0002:15:02.5002:15:02.50+01:23:4418:003,3
685KIELISZEK Anna 719Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39117K 24400:00:0002:15:57.3502:15:57.35+01:24:3918:073,3
686SIWIELA Jacek 1287POLICEM2 30-39209M 44100:00:0002:16:09.2002:16:09.20+01:24:5118:093,3
687SIWIELA Katarzyna 972Kp psp policePOLICEK2 30-39118K 245Kp psp police00:00:0002:16:09.2502:16:09.25+01:24:5118:093,3
688STERNA Magdalena 237POLICEK1 16-2950K 24600:00:0002:16:27.1002:16:27.10+01:25:0918:113,3
689MOŻDŻEŃ Anna 1145KOSZALINK2 30-39119K 24700:00:0002:16:50.2002:16:50.20+01:25:3218:143,3
690KWIATKOWSKA Alicja 781Gdańskie dzikiGDAŃSKK2 30-39120K 24800:00:0002:16:50.3502:16:50.35+01:25:3218:143,3
691MAŁKOWSKA Edyta 820IŃSKOK2 30-39121K 24900:00:0002:17:16.5502:17:16.55+01:25:5818:183,3
692KASZA Dawid 325SZCZECINM1 16-2991M 44200:00:0002:17:17.1502:17:17.15+01:25:5918:183,3
693ZAJĄCZKOWSKA LEWANDOWSKA Marika 1108Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK2 30-39122K 25000:00:0002:17:32.2502:17:32.25+01:26:1418:203,3
694NOWAKOWSKA Oiwia 877Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK1 16-2951K 25100:00:0002:17:32.3002:17:32.30+01:26:1418:203,3
695LIPIŃSKI Paweł 332GRYFICEM2 30-39210M 44300:00:0002:17:39.2002:17:39.20+01:26:2118:213,3
696LIPIŃSKA Małgorzata 333GRYFICEK3 40-4964K 25200:00:0002:17:39.3002:17:39.30+01:26:2118:213,3
697LIASHENKO Liliia 137Gang dzikich wieprzySZCZECINK1 16-2952K 25300:00:0002:17:40.0002:17:40.00+01:26:2118:213,3
697MACKOWICZ Aneta 144SZCZECINK3 40-4965K 254Gang dzikich wieprzy00:00:0002:17:40.0002:17:40.00+01:26:2118:213,3
697FĄFEREK Piotr 622SZCZECINM2 30-39211M 44400:00:0002:17:40.0002:17:40.00+01:26:2118:213,3
700KRYWAN Piotr 121SZCZECINM2 30-39212M 445Gang dzikich wieprzy00:00:0002:17:40.3502:17:40.35+01:26:2218:213,3
701GAJA Krzysztof 330GRYFICEM2 30-39213M 44600:00:0002:17:40.4002:17:40.40+01:26:2218:213,3
702STASZEWSKI Łukasz 387SZCZECINM2 30-39214M 44700:00:0002:17:40.5002:17:40.50+01:26:2218:213,3
703WOŁKOWICZ Radosława 331GRYFICEK2 30-39123K 25500:00:0002:17:41.0502:17:41.05+01:26:2318:213,3
704MARGUŁA-JAŚKOWSKA Dorota 351SZCZECINK2 30-39124K 25600:00:0002:17:46.9502:17:46.95+01:26:2818:223,3
705SZYDŁOWSKA Alina 249SZCZECINK2 30-39125K 25700:00:0002:17:47.7002:17:47.70+01:26:2918:223,3
706STANEJKO Agata 235KOBYLANKAK2 30-39126K 25800:00:0002:17:47.8502:17:47.85+01:26:2918:223,3
707JARZĄBKIEWICZ Dagmara 79POLICEK1 16-2953K 25900:00:0002:18:06.8502:18:06.85+01:26:4818:243,3
708GRABOWSKI Maciej 649TANOWOM2 30-39215M 44800:00:0002:18:34.5002:18:34.50+01:27:1618:283,2
709NAREJKO Paweł 860WARZYMICEM1 16-2992M 44900:00:0002:18:43.5002:18:43.50+01:27:2518:293,2
710SKARŻYŃSKA Anna 973CHOJNAK1 16-2954K 260Łosoś t.e.a.m.00:00:0002:18:43.6502:18:43.65+01:27:2518:293,2
711NIERZWICKI Krzysztof 867ŚWINOUJŚCIEM1 16-2993M 45000:00:0002:18:43.9502:18:43.95+01:27:2518:293,2
712PAKURA Krzysztof 185DOŁUJEM3 40-49111M 451Ławeczka00:00:0002:19:01.1502:19:01.15+01:27:4318:323,2
713PAKURA Magdalena 186DOŁUJEK2 30-39127K 261Ławeczka00:00:0002:19:01.5502:19:01.55+01:27:4318:323,2
714GŁUSZYK Małgorzata 641POLICEK2 30-39128K 26200:00:0002:19:04.9502:19:04.95+01:27:4618:323,2
715PARYPA Hanna 189SZCZECINK2 30-39129K 26300:00:0002:19:05.0502:19:05.05+01:27:4718:323,2
716BODNAR Zbigniew 548SZCZECINM5 60+8M 45200:00:0002:19:16.5002:19:16.50+01:27:5818:343,2
717GRODZIŃSKI Arkadiusz 653Stargardzki klub morsów miedwianieSTARGARDM3 40-49112M 45300:00:0002:19:22.7502:19:22.75+01:28:0418:343,2
718GRODZIŃSKA Agnieszka 652Klub morsów miedwianieSTARGARDK3 40-4966K 26400:00:0002:19:23.3502:19:23.35+01:28:0518:353,2
719ŁOSIEWICZ Adam 142SZCZECINM1 16-2994M 454Pośpiech niewskazany00:00:0002:19:38.2002:19:38.20+01:28:2018:373,2
720MASZCZYK Marta 830GRYFINOK2 30-39130K 26500:00:0002:20:20.9002:20:20.90+01:29:0218:423,2
721JAROSZ Artur 689SZCZECINM2 30-39216M 45500:00:0002:20:51.3002:20:51.30+01:29:3318:463,2
722KRYSA Magda 760KURÓWK2 30-39131K 26600:00:0002:20:56.0502:20:56.05+01:29:3818:473,2
723REMLAJN Adam 943Grupa malborkMALBORKM3 40-49113M 45600:00:0002:21:01.7002:21:01.70+01:29:4318:483,2
724WIELGOSZEWSKA Olga 1065SZCZECINK2 30-39132K 26700:00:0002:21:03.7502:21:03.75+01:29:4518:483,2
725NIEMIERKO Magdalena 866SZCZECINK3 40-4967K 26800:00:0002:21:03.9502:21:03.95+01:29:4518:483,2
726CIEPIELA Przemysław 581BEZRZECZEM3 40-49114M 45700:00:0002:21:05.3502:21:05.35+01:29:4718:483,2
727ORLON Barbara 886Run happySZCZECINK3 40-4968K 269Run happy00:00:0002:21:11.4002:21:11.40+01:29:5318:493,2
728ZUBKIEWICZ Michał 290SZCZECINM1 16-2995M 458Pośpiech niewskazany00:00:0002:21:22.7502:21:22.75+01:30:0418:503,2
729RYBIŃSKA Anna 224JENINK2 30-39133K 27000:00:0002:21:33.6002:21:33.60+01:30:1518:523,2
729PRZYBYSZ Marta 211GORZÓW WLKP.K2 30-39134K 27100:00:0002:21:33.6002:21:33.60+01:30:1518:523,2
731CHODZICKI Janusz 573Zs zwyroleSZCZECINM1 16-2996M 45900:00:0002:22:00.4002:22:00.40+01:30:4218:563,2
732NIEWIADOMSKA Kamila 870Zs zwyroleSZCZECINK1 16-2955K 27200:00:0002:22:00.7002:22:00.70+01:30:4218:563,2
733PUPEK Małgorzata 935SZCZECINK2 30-39135K 27300:00:0002:22:12.9502:22:12.95+01:30:5418:573,2
733ŁEBKOWSKI Karol 802GRYFINOM2 30-39217M 46000:00:0002:22:12.9502:22:12.95+01:30:5418:573,2
735PERROT Magdalena 905SZCZECINK3 40-4969K 27400:00:0002:22:13.3002:22:13.30+01:30:5518:573,2
736AMBROZIAK Adam 386KAMIEŃ POMORSKIM2 30-39218M 46100:00:0002:22:31.8002:22:31.80+01:31:1319:003,2
737DACH Eryk 593Fifne pyrkiPOZNAŃM1 16-2997M 462Fifne pyrki00:00:0002:23:04.2002:23:04.20+01:31:4619:043,1
738WOŹNIAK Wiktoria 1091Fifne pyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2956K 27500:00:0002:23:04.4502:23:04.45+01:31:4619:043,1
739KREJNER Rafał 374SZCZECINM1 16-2998M 46300:00:0002:23:10.0502:23:10.05+01:31:5219:053,1
740ZDZIEBŁOWSKI Wiktor 285SZCZECINM1 16-2999M 46400:00:0002:23:12.2002:23:12.20+01:31:5419:053,1
741WOŹNA Edyta 276SZCZECINK3 40-4970K 27600:00:0002:23:12.3502:23:12.35+01:31:5419:053,1
742WOŹNY Mateusz 277SZCZECINM1 16-29100M 46500:00:0002:23:12.4502:23:12.45+01:31:5419:053,1
743ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 284SZCZECINM3 40-49115M 46600:00:0002:23:13.0002:23:13.00+01:31:5419:053,1
744WOŹNY Kacper 278SZCZECINM1 16-29101M 46700:00:0002:23:13.2002:23:13.20+01:31:5519:053,1
745SZYSZKOWSKA Katarzyna 254SZCZECINK2 30-39136K 277Krejzole00:00:0002:23:17.3002:23:17.30+01:31:5919:063,1
746KROTECKA Anna 1273KrejzolePOLICEK2 30-39137K 278Krejzole00:00:0002:23:17.5002:23:17.50+01:31:5919:063,1
747DYMSZA Aleksandra 322SZCZECINK1 16-2957K 27900:00:0002:23:18.0002:23:18.00+01:31:5919:063,1
748STODZIESZ Anna 238KrejzoleSZCZECINK2 30-39138K 28000:00:0002:23:18.0502:23:18.05+01:32:0019:063,1
748SARABURA Magdalena 1286KrejzolePOLICEK3 40-4971K 281Krejzole00:00:0002:23:18.0502:23:18.05+01:32:0019:063,1
750DROZDEK Joanna 39Kompas teamSZCZECINK3 40-4972K 28200:00:0002:23:18.2502:23:18.25+01:32:0019:063,1
751REGULINSKA Kamila 1285KrejzolePOLICEK3 40-4973K 283Krejzole00:00:0002:23:18.3502:23:18.35+01:32:0019:063,1
752KUPNIEWSKA Aleksandra 776Kompas teamPOLICEK2 30-39139K 28400:00:0002:23:18.8002:23:18.80+01:32:0019:063,1
753KARCZMARCZYK Adriana 90KrejzolePOLICEK2 30-39140K 28500:00:0002:23:18.9502:23:18.95+01:32:0019:063,1
753NIEZGODA Adam 871Kompas teamPOLICEM3 40-49116M 46800:00:0002:23:18.9502:23:18.95+01:32:0019:063,1
755CHAMUCZYŃSKI Łukasz 20POLICEM2 30-39219M 46900:00:0002:23:22.8502:23:22.85+01:32:0419:063,1
756KOCÓR Agnieszka 103POLICEK2 30-39141K 28600:00:0002:23:22.9502:23:22.95+01:32:0419:063,1
757KOCÓR Tomasz 102POLICEM2 30-39220M 47000:00:0002:23:23.1002:23:23.10+01:32:0519:073,1
758OGRODZIŃSKI Przemysław 880SZCZECINM2 30-39221M 47100:00:0002:23:23.7502:23:23.75+01:32:0519:073,1
759TITONI Marta 1034Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2958K 28700:00:0002:23:24.0502:23:24.05+01:32:0619:073,1
759WIETRZYŃSKA Agnieszka 1068Masz przebieganePYRZYCEK2 30-39142K 288Masz przebiegane00:00:0002:23:24.0502:23:24.05+01:32:0619:073,1
761BABIŁO Natalia 515Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2959K 289Masz przebiegane00:00:0002:23:24.2502:23:24.25+01:32:0619:073,1
762MOSKWA Martyna 848Go sport/masz przebieganeSZCZECINK1 16-2960K 290Masz przebiegane00:00:0002:23:24.3502:23:24.35+01:32:0619:073,1
763JEŻ Maja 81OLSZTYNK1 16-2961K 291Swishing axe enchiladas00:00:0002:23:37.5502:23:37.55+01:32:1919:083,1
764MIKLEWICZ Agata 160SZCZECINK1 16-2962K 292Swishing axe enchiladas00:00:0002:23:38.4002:23:38.40+01:32:2019:093,1
765WIKA Marta 1069TRZEBIEŻK1 16-2963K 29300:00:0002:23:48.2502:23:48.25+01:32:3019:103,1
766WOROCH Tomasz 275SZCZECINM2 30-39222M 472Swishing axe enchiladas00:00:0002:23:59.9002:23:59.90+01:32:4119:113,1
767BOBROWSKI Emanuel 343Skb dzikPOLICEM1 16-29102M 473Skb dzik00:00:0002:24:08.5502:24:08.55+01:32:5019:133,1
768SOWA Krzysztof 992SZCZECINM2 30-39223M 47400:00:0002:24:17.8502:24:17.85+01:32:5919:143,1
769KOWNACKA Aleksandra 750Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWK2 30-39143K 29400:00:0002:24:33.3002:24:33.30+01:33:1519:163,1
770BARSZCZEWSKA Marlena 520Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNK3 40-4974K 29500:00:0002:24:33.4502:24:33.45+01:33:1519:163,1
771OMELAŃCZUK Piotr 885Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM3 40-49117M 47500:00:0002:24:39.4502:24:39.45+01:33:2119:173,1
772KOWNACKI Bartosz 751Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM2 30-39224M 47600:00:0002:24:40.2502:24:40.25+01:33:2219:173,1
773PAWLAK Katarzyna 191BrakPNIEWOK2 30-39144K 29600:00:0002:25:15.1502:25:15.15+01:33:5719:223,1
774ŻABA Aleksandra 293NOWE CZARNOWOK2 30-39145K 29700:00:0002:25:16.2002:25:16.20+01:33:5819:223,1
775BARSZCZEWSKI Jacek 522Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNM3 40-49118M 47700:00:0002:25:28.8002:25:28.80+01:34:1019:233,1
776SZLACHTEWICZ-PITURA Joanna 242STARGARDK2 30-39146K 29800:00:0002:25:41.2502:25:41.25+01:34:2319:253,1
777DĄBROWSKA Aneta 37GRZĘDZICEK3 40-4975K 29900:00:0002:25:41.7002:25:41.70+01:34:2319:253,1
778WARYCH Marta 266PolskaGRZĘDZICEK2 30-39147K 30000:00:0002:25:41.8002:25:41.80+01:34:2319:253,1
779WARYCH Adam 267GRZĘDZICEM2 30-39225M 47800:00:0002:25:41.8502:25:41.85+01:34:2319:253,1
780NOWAK Marta 175STARGARDK1 16-2964K 30100:00:0002:25:42.0502:25:42.05+01:34:2419:253,1
780JANOWICZ Paulina 77SZCZECINK2 30-39148K 30200:00:0002:25:42.0502:25:42.05+01:34:2419:253,1
782WEYLAND Anna 270STARGARDK3 40-4976K 30300:00:0002:25:42.6002:25:42.60+01:34:2419:253,1
783JAKUBIK Anna 680Husaria race teamSZCZECINK1 16-2965K 304Husaria race team00:00:0002:25:44.4002:25:44.40+01:34:2619:253,1
784WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 1066Husaria race teamSZCZECINK2 30-39149K 305Husaria race team00:00:0002:25:51.5002:25:51.50+01:34:3319:263,1
785ULATOWSKI Tomasz 1047Husaria race teamSZCZECINM2 30-39226M 47900:00:0002:25:51.7502:25:51.75+01:34:3319:263,1
786KUCHARCZYK Elżbieta 765RungryfGRYFICEK3 40-4977K 306Rungryf00:00:0002:26:08.4002:26:08.40+01:34:5019:293,1
786NOWAK Irena 873RungryfGRYFICEK4 50-5914K 307Rungryf00:00:0002:26:08.4002:26:08.40+01:34:5019:293,1
788SKOWYRA Arkadiusz 979Rungryf gryficePŁOTYM2 30-39227M 48000:00:0002:26:08.5502:26:08.55+01:34:5019:293,1
789SKOWYRA Wioletta 978Rungryf gryficeBARKOWOK3 40-4978K 30800:00:0002:26:08.6502:26:08.65+01:34:5019:293,1
790KUCHARCZYK Robert 764RungryfGRYFICEM3 40-49119M 481Rungryf00:00:0002:26:08.9502:26:08.95+01:34:5019:293,1
791KONIECKA Basia 108STARGARDK1 16-2966K 309Pustynny orzeł00:00:0002:26:12.2002:26:12.20+01:34:5419:293,1
792SZAFRAN Szymon 344ŚWIEBODZINM1 16-29103M 48200:00:0002:26:12.3002:26:12.30+01:34:5419:293,1
793TOMIAŁOJĆ-BIWOJNO Ewelina 327Life4fitGRYFICEK2 30-39150K 31000:08:0802:18:17.5002:26:25.50+01:35:0718:263,3
794BODNAR Magdalena 380GRYFICEK2 30-39151K 31100:08:0402:18:21.6002:26:25.60+01:35:0718:263,3
795KOŁTAN Piotr 312SZCZECINM1 16-29104M 48300:00:0002:26:45.4002:26:45.40+01:35:2719:343,1
796JARZĄBKIEWICZ Dominika 78POLICEK1 16-2967K 31200:00:0002:27:23.7002:27:23.70+01:36:0519:393,1
797BOBROWSKA Maya 342OLECKOK1 16-2968K 31300:00:0002:27:37.6002:27:37.60+01:36:1919:403,0
798RUDZIK Gabriela 223SZCZECINK2 30-39152K 314Xxx0100:00:0002:28:14.2502:28:14.25+01:36:5619:453,0
799MICHALSKA Aleksandra 157SZCZECINK1 16-2969K 31500:00:0002:28:14.5502:28:14.55+01:36:5619:453,0
799SZYMANIAK Justyna 250SZCZECINK2 30-39153K 316Xxx0100:00:0002:28:14.5502:28:14.55+01:36:5619:453,0
801KULIK Bogdan 127Xxx01SZCZECINM4 50-5925M 484Xxx0100:00:0002:28:14.6002:28:14.60+01:36:5619:453,0
802PEDA Kamila 901POLICEK2 30-39154K 31700:00:0002:28:42.8502:28:42.85+01:37:2419:493,0
803CHUDZIŃSKA Dorota 27SZCZECINK3 40-4979K 31800:00:0002:28:48.2002:28:48.20+01:37:3019:503,0
804PEDA Mateusz 192POLICEM1 16-29105M 48500:00:0002:28:54.0502:28:54.05+01:37:3619:513,0
805KONIECKA Barbara 107STARGARDK3 40-4980K 319Pustynny orzeł00:00:0002:28:54.5502:28:54.55+01:37:3619:513,0
806LOBA Zuzanna 2191K1 16-2970K 32000:00:0002:29:07.2002:29:07.20+01:37:4919:523,0
807DYDEK Dorota 338SZCZECINK4 50-5915K 32100:00:0002:29:44.0502:29:44.05+01:38:2619:573,0
808SAJDAK Michael 225SZCZECINM1 16-29106M 48600:00:0002:29:46.3002:29:46.30+01:38:2819:583,0
809KONIECKI Edgar 110STARGARDM1 16-29107M 487Pustynny orzeł00:00:0002:29:46.5002:29:46.50+01:38:2819:583,0
810ZIEMIĘCKI Krystian 286STARGARDM1 16-29108M 48800:00:0002:30:05.2502:30:05.25+01:38:4720:003,0
811KONDELA Paweł 737Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM3 40-49120M 48900:00:0002:30:17.3002:30:17.30+01:38:5920:023,0
812CHUDZIŃSKI Bartosz 577SZCZECINM3 40-49121M 490Ożw szczecin00:00:0002:30:17.4002:30:17.40+01:38:5920:023,0
813KONDELA Mikołaj 106Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM1 16-29109M 49100:00:0002:30:17.4502:30:17.45+01:38:5920:023,0
814CHUDZIŃSKI Filip 28SZCZECINM1 16-29110M 49200:00:0002:30:18.0002:30:18.00+01:38:5920:023,0
815NASIADEK Arkadiusz 862SZCZECINM3 40-49122M 493Ożw szczecin00:00:0002:30:18.4002:30:18.40+01:39:0020:023,0
815NASIADEK Agnieszka 168SZCZECINK1 16-2971K 32200:00:0002:30:18.4002:30:18.40+01:39:0020:023,0
817GORYŃSKA Daria 644GDYNIAK1 16-2972K 32300:00:0002:31:14.7502:31:14.75+01:39:5620:093,0
818HAŁAS Renata 665Szybciej nie mogęMIĘDZYWODZIEK4 50-5916K 32400:00:0002:31:15.9502:31:15.95+01:39:5720:103,0
819JADCZAK Danuta 678Szczecinsko-Policki klub morsySZCZECINK5 60+1K 32500:00:0002:31:17.6502:31:17.65+01:39:5920:103,0
820LEWANDOWSKI Janusz 793Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM5 60+9M 49400:00:0002:31:17.7502:31:17.75+01:39:5920:103,0
821MAŁECKA Karolina 151SZCZECINK2 30-39155K 32600:00:0002:31:53.3002:31:53.30+01:40:3520:153,0
821WASYLÓW Katarzyna 1058SZCZECINK4 50-5917K 32700:08:1302:23:40.3002:31:53.30+01:40:3519:093,1
823WASYLÓW Karolina 268SZCZECINK1 16-2973K 32800:00:0002:31:53.3502:31:53.35+01:40:3520:153,0
824LEWANDOWSKI Michał 135GRZĘDZICEM2 30-39228M 49500:00:0002:33:49.5502:33:49.55+01:42:3120:302,9
825LEWANDOWSKA Anita 133GRZĘDZICEK2 30-39156K 32900:00:0002:33:49.7002:33:49.70+01:42:3120:302,9
826ŚLIWA Monika 255KOŚCINOK2 30-39157K 33000:00:0002:33:49.9002:33:49.90+01:42:3120:302,9
827PURCHALAK Monika 212GRZĘDZICEK2 30-39158K 33100:00:0002:33:50.2002:33:50.20+01:42:3220:302,9
828PURCHALAK Paweł 213GRZĘDZICEM2 30-39229M 49600:00:0002:33:50.4502:33:50.45+01:42:3220:302,9
829BŁAZIAK Sebastian 542SZCZECINM2 30-39230M 49700:00:0002:34:08.8502:34:08.85+01:42:5020:332,9
830PŁOSA Monika 915SZCZECINK2 30-39159K 33200:00:0002:34:09.0002:34:09.00+01:42:5020:332,9
831KRAKOWIAK Łukasz 1148STARGARDM2 30-39231M 49800:00:0002:35:19.7502:35:19.75+01:44:0120:422,9
831WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1077Stargard,ja się nie ścigamSTARGARDM4 50-5926M 49900:00:0002:35:19.7502:35:19.75+01:44:0120:422,9
831CHENON Guillaume 570Wieczorne bieganie w szczecinieMAYETM2 30-39232M 50000:00:0002:35:19.7502:35:19.75+01:44:0120:422,9
834KLEJNOWSKA Kamila 722Stargard ja się nie ścigamSTAGARDK2 30-39160K 33300:00:0002:35:19.9002:35:19.90+01:44:0120:422,9
835BAUMGART Grzegorz 524Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDM2 30-39233M 50100:00:0002:35:20.2502:35:20.25+01:44:0220:422,9
836OLESZEK Krzysztof 883Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39234M 50200:00:0002:35:20.5502:35:20.55+01:44:0220:422,9
837STAŃCZYK Sławomir 998Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39235M 503Stargard. ja się nie ścigam00:00:0002:35:20.6502:35:20.65+01:44:0220:422,9
838KUNIKOWSKI Patryk 774Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39236M 504Stargard. ja się nie ścigam00:00:0002:35:20.7502:35:20.75+01:44:0220:422,9
838KUNIKOWSKA Patrycja 773Stargard. ja się nie ścigam.STARGARDK2 30-39161K 33400:00:0002:35:20.7502:35:20.75+01:44:0220:422,9
840CZYNSZAK Krystian 1146STARGARDM3 40-49123M 50500:00:0002:35:20.8002:35:20.80+01:44:0220:422,9
841GĘBICKA Agata 638Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-39162K 33500:00:0002:35:20.9502:35:20.95+01:44:0220:422,9
841KWIATKOWSKA Julita 780STARGARDK2 30-39163K 33600:00:0002:35:20.9502:35:20.95+01:44:0220:422,9
843BAUMGART Katarzyna 525Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDK2 30-39164K 337Stargard. ja się nie ścigam!00:00:0002:35:21.1502:35:21.15+01:44:0320:422,9
844WROŃSKA Sandra 1094Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2974K 33800:00:0002:35:21.3002:35:21.30+01:44:0320:422,9
844STAŃKO Agnieszka 999Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK2 30-39165K 33900:00:0002:35:21.3002:35:21.30+01:44:0320:422,9
846NADOBNA Kamila 856Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-39166K 34000:00:0002:35:21.4002:35:21.40+01:44:0320:422,9
847IZYDORCZYK Kinga 677Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-39167K 34100:00:0002:35:21.8002:35:21.80+01:44:0320:422,9
848DOBIECKA Joanna 598STAGARDK2 30-39168K 34200:00:0002:35:22.0002:35:22.00+01:44:0320:422,9
849GÓRSKA Agnieszka 647Nordicowe love policePOLICEK3 40-4981K 34300:00:0002:36:20.5502:36:20.55+01:45:0220:502,9
850NAJMARK Małgorzata 858Skb dzikPOLICEK3 40-4982K 34400:00:0002:36:20.6002:36:20.60+01:45:0220:502,9
851NOWAK Aneta 874NordicowelovePOLICEK3 40-4983K 34500:00:0002:36:20.9002:36:20.90+01:45:0220:502,9
852KULEWSKA Joanna 771NordicowelovePOLICEK3 40-4984K 34600:00:0002:36:20.9502:36:20.95+01:45:0220:502,9
852PIEPRZOWSKA Sylwia 194SZCZECINK3 40-4985K 34700:00:0002:36:20.9502:36:20.95+01:45:0220:502,9
854RUBAJ -FIEDZIUSZKO Anna 222SZCZECINK2 30-39169K 34800:00:0002:36:21.2002:36:21.20+01:45:0320:502,9
855GAJEK Łukasz 629Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-39237M 506Gimela team00:00:0002:36:28.4002:36:28.40+01:45:1020:512,9
856JĘZIÓRSKI Wojciech 699Gimela teamZIELONA GÓRAM1 16-29111M 507Gimela team00:00:0002:36:28.5502:36:28.55+01:45:1020:512,9
857JANUSZEWSKI Bartosz 686Gimela teamNOWA SÓLM2 30-39238M 508Gimela team00:00:0002:36:28.6502:36:28.65+01:45:1020:512,9
858BIAZIK Piotr 529NOWA SÓLM2 30-39239M 509Gimela team00:00:0002:36:28.7002:36:28.70+01:45:1020:512,9
859CICHARSKI Rafał 578Gimela teamNOWA SÓLM1 16-29112M 510Gimela team00:00:0002:36:28.8502:36:28.85+01:45:1020:512,9
860ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 619ŚWINOUJŚCIEK3 40-4986K 34900:00:0002:36:40.7502:36:40.75+01:45:2220:532,9
861ZABROCKI Karol 1105ŚWINOUJŚCIEM2 30-39240M 51100:00:0002:36:40.8502:36:40.85+01:45:2220:532,9
862MAĆKÓW Natalia 811ŚWINOUJŚCIEK3 40-4987K 35000:00:0002:36:40.9002:36:40.90+01:45:2220:532,9
863DRZEWIECKA Agnieszka 607Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4988K 351Biegacze świnoujście00:00:0002:36:41.1502:36:41.15+01:45:2320:532,9
863BURAKOWSKI Grzegorz 564ŚWINOUJŚCIEM3 40-49124M 51200:00:0002:36:41.1502:36:41.15+01:45:2320:532,9
863BZDAWKA Joanna 5671976ŚWINOUJŚCIEK3 40-4989K 35200:00:0002:36:41.1502:36:41.15+01:45:2320:532,9
863BARSZCZEWSKA Małgorzata 519ŚWINOUJŚCIEK3 40-4990K 35300:00:0002:36:41.1502:36:41.15+01:45:2320:532,9
867BARSZCZEWSKI Stanisław 521Kpw świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-49125M 51300:00:0002:36:41.3002:36:41.30+01:45:2320:532,9
868GRYTA Dariusz 657Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEM4 50-5927M 514Biegacze świnoujście00:00:0002:36:41.3502:36:41.35+01:45:2320:532,9
869BZDAWKA Rafał 566ŚWINOUJŚCIEM3 40-49126M 51500:00:0002:36:41.6502:36:41.65+01:45:2320:532,9
870DRZEWIECKI Arkadiusz 608Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM4 50-5928M 51600:00:0002:36:41.8002:36:41.80+01:45:2320:532,9
871CZYŻEWSKA Danuta 590Biegacze świnoujścieWARSZAWAK4 50-5918K 354Biegacze świnoujście00:00:0002:36:42.2502:36:42.25+01:45:2420:532,9
872GRYTA Janina 656Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEK4 50-5919K 355Biegacze świnoujście00:00:0002:36:42.4002:36:42.40+01:45:2420:532,9
873KOŁACZYŃSKA Monika 735POGÓRZEK3 40-4991K 35600:00:0002:37:14.4002:37:14.40+01:45:5620:572,9
874KOSIANOWSKA Monika 742Grupa malborkMALBORKK4 50-5920K 35700:00:0002:38:38.3502:38:38.35+01:47:2021:092,8
875MASYS Agnieszka 829Grupa malborkMALBORKK3 40-4992K 35800:00:0002:38:38.4502:38:38.45+01:47:2021:092,8
876WINIARSKA-GRABOWSKA Agnieszka 1071MALBORKK2 30-39170K 35900:00:0002:38:38.5002:38:38.50+01:47:2021:092,8
877PUZIO Hanna 936SZCZECINK2 30-39171K 36000:00:0002:44:51.0002:44:51.00+01:53:3221:582,7
878MUSZYŃSKA Barbara 854Piła teamPIŁAK3 40-4993K 36100:00:0003:03:32.5503:03:32.55+02:12:1424:282,5
879MUSZYŃSKA Oliwia 853Piła teamPIŁAK1 16-2975K 36200:00:0003:03:33.3503:03:33.35+02:12:1524:282,5
880LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 799Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39172K 36300:00:0003:18:35.3503:18:35.35+02:27:1726:282,3
881REDLARSKA Anna 294Kobiece bieganiePRZECŁAWK2 30-39173K 36400:00:0003:18:35.8503:18:35.85+02:27:1726:282,3
882- - 2165  200:00:0003:21:02.6003:21:02.60+02:29:4426:482,2
883 1500  300:00:0004:45:26.4004:45:26.40+03:54:0838:031,6
884WIŚNIEWSKA Karolina 1072SZCZECINK1 16-2976K 365Gang dzikich wieprzy00:00:00   
885BRANDEBURA Cezary 11SZCZECINM2 30-39241M 51700:00:00   
886RELL Paweł 326SZCZECINM1 16-29113M 51800:00:00   
887KLAUZINSKI Michał 721TANOWOM1 16-29114M 51900:00:00   
888BOCK Udo 547Braunschweig hash house harriersMEINEM3 40-49127M 520Braunschweig hash house harriers00:00:00   
889AYAN Ismail 512Braunschweig hash house harriersSALZGITTERM3 40-49128M 52100:00:00   
890WÓJCIK Jan 188SZCZECINM1 16-29115M 52200:00:00   
891BULIŃSKI Jacek 18SZCZECINM2 30-39242M 52300:00:00   
892KERAJ Jarosław 38Sks husaria szczecinSZCZECINM2 30-39243M 52400:00:00   
893LEŚNIEWSKI Wojciech 791-M3 40-49129M 52500:00:00   
894ORYL Grzegorz 1282ŁĘGIM1 16-29116M 52600:00:00   
895ZDRZENICKA Beata 2164KsfMYŚLIBÓRZK3 40-4994K 366Ksf00:00:00   
896KOZIARSKA Justyna 117STARGARDK3 40-4995K 36700:00:00   
897JOŃCA Magdalena 84WYSOKA GRYFIŃSKAK2 30-39174K 368Dżesiki00:00:00   
898STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 1009Kalmar runnersSZCZECINK2 30-39175K 36900:00:00   
899- - 14458 Fala1 400:00:00   
900MAJCHER Agata 813Piła teamPIŁAK1 16-2977K 37000:00:00   
901WROŃSKI Julian 1095Stargard ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39244M 52700:00:00   
902WICK Emilian 340M2 30-39245M 52800:00:00   
903DESZCZ Artur 365POLICEM2 30-39246M 52900:00:00   
SZUFRANOWICZ Marcin 247SZCZECINM1 16-29DNF DNF DNF--
Znaleziono 904 wynik(ów)