V OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY IM. BRACI MIKRUT
Organizator : Gmina Koronowo
Data : 2015-04-25
Miejsce : Koronowo
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 273
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 7km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3km7km9.6kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KULPA Michał 198BUKOWIECM20-291M 100:00:0200:10:2100:23:5600:32:4700:33:5800:34:00 3:2317,7
2PAWŁOWSKI Mariusz 220KURZĘTNIKM30-391M 200:00:0300:10:2100:23:5700:33:0300:34:1400:34:17+00:00:173:2517,5
3WOJTAS Marek 279Tucholanka TucholaTUCHOLAM40-491M 300:00:0300:10:2000:23:5600:33:1700:34:3200:34:35+00:00:353:2717,4
4PIPOWSKI Tomasz 309LUKS Serock/The Runners ŚwiecieŚWIECIEM20-292M 400:00:0200:10:2200:24:4600:34:4000:35:5100:35:53+00:01:533:3516,7
5PODOLSKI Tomasz KORONOWOM16-191M 500:00:0300:10:4100:25:1600:35:0400:36:1800:36:21+00:02:213:3716,5
6KOKOCKI Paweł 200NiezrzeszonyWIELKA NIESZAWKAM20-293M 600:00:0300:10:4300:25:3000:35:2800:36:4400:36:47+00:02:473:4016,3
7CHĘTNIK Rafał 35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM30-392M 700:00:0400:11:2900:26:1200:36:0100:37:2100:37:25+00:03:253:4416,1
8JENDRYKA Marek 306BYDGOSZCZM50-591M 800:00:0300:11:1900:26:1100:36:2000:37:3500:37:38+00:03:383:4516,0
9KLÓSKA Fabian 321BYDGOSZCZM20-294M 900:00:0300:11:2500:26:2700:36:3600:37:4900:37:52+00:03:523:4615,9
10HORODYSKI Piotr 340TKKF Kolejarz bydgoszczBYDGOSZCZM30-393M 1000:00:0300:11:2700:26:3900:36:5100:38:0700:38:10+00:04:103:4815,7
11SZCZYGŁOWSKI Jacek 115Paged Sklejka MorągMORĄGM40-492M 1100:00:0300:11:2600:26:4300:36:5900:38:1000:38:13+00:04:133:4915,7
12HAPKE Tomasz 199NiezrzeszonyWILKOWOM30-394M 1200:00:0300:11:3000:26:4400:36:5800:38:1200:38:15+00:04:153:4915,7
13GROCHOWALSKI Tomasz 338TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-395M 1300:00:0300:11:3200:27:0400:37:3600:38:5500:38:58+00:04:583:5315,4
14PIEKARSKI Marek 47Fides-TravelBYDGOSZCZM40-493M 1400:00:0400:11:4900:27:2900:37:4900:39:0900:39:13+00:05:133:5415,3
15PAWŁOWSKA Dorota 219KURZĘTNIKK30-391K 100:00:0300:11:4700:27:3000:38:1200:39:2900:39:32+00:05:323:5615,2
16GOŁEMBIEWSKI Marek 132B4sportBYDGOSZCZM40-494M 1500:00:0400:11:4900:27:3600:38:1500:39:3100:39:35+00:05:353:5715,2
17BRZOZOWSKI Krzysztof 257BYDGOSZCZM30-396M 1600:00:0300:11:4800:27:4100:38:4600:40:0900:40:12+00:06:124:0014,9
18CHRUSZCZEWSKI Andrzej 335GRUDZIĄDZM40-495M 1700:00:0400:12:0000:28:1500:39:0000:40:1800:40:22+00:06:224:0114,9
19KUK Piotr 300lksOSTROMECKOM30-397M 1800:00:0400:11:5000:28:2000:39:3200:40:5000:40:54+00:06:544:0514,7
20PACZKOWSKA Patrycja 291LUKS SerockSEROCKK20-291K 200:00:0300:11:5900:28:2800:39:3500:40:5800:41:01+00:07:014:0514,6
21CHMIELEWSKI Tomasz 314FIT-MAX BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-592M 1900:00:0800:12:1300:28:4200:39:3700:40:5600:41:04+00:07:044:0514,7
22WESOŁOWSKI Zbigniew 265stowarzyszenie Akrtywni KociewiacySKÓRCZM50-593M 2000:00:0600:12:0500:28:4500:39:4600:41:1000:41:16+00:07:164:0714,6
23WYSMOLIŃSKI Piotr 121OSIELSKO M40-496M 2100:00:0700:12:3300:29:0500:40:0400:41:2800:41:35+00:07:354:0814,5
24CHOLEWIŃSKI Dariusz 303BYDGOSZCZM40-497M 2200:00:0400:12:1700:29:0600:40:2500:41:4400:41:48+00:07:484:1014,4
24GUT Rafał 84KORONOWOM20-295M 2300:00:0600:12:2000:29:1100:40:3000:41:4200:41:48+00:07:484:1014,4
26MATUSZEWSKI Zbigniew 153BYDGOSZCZM20-296M 2400:00:0700:12:2800:29:1500:40:3000:41:4200:41:49+00:07:494:1014,4
27ZYGAROWICZ Janusz 264KORONOWOM40-498M 2500:00:1100:13:0500:29:3100:40:2600:41:3900:41:50+00:07:504:0914,4
28SZOCH Tomasz 252BYDGOSZCZM40-499M 2600:00:0400:12:2200:29:1200:40:3400:41:5100:41:55+00:07:554:1114,3
29BRZEZIŃSKI Maciej 56kb tokio 64OSIEKM40-4910M 2700:00:0900:12:3300:29:0600:40:3800:41:5400:42:03+00:08:034:1114,3
30MALECHA Łukasz 65GRÓDEKM30-398M 2800:00:0500:12:1700:29:2800:40:4700:41:5900:42:04+00:08:044:1114,3
31OKONEK Grzegorz 256SUCHAM50-594M 2900:00:0500:12:3800:29:2500:40:4200:42:0200:42:07+00:08:074:1214,3
32GŁOGOWSKI Krzysztof 317KORONOWOM30-399M 3000:00:0300:12:0100:28:5800:40:3800:42:1000:42:13+00:08:134:1314,2
33SKARBEK Marek 244BYDGOSZCZM40-4911M 3100:00:0600:12:2800:29:2900:41:0300:42:2500:42:31+00:08:314:1414,1
34OCHENDAL Maciej 261Victoria KoronowoBYDGOSZCZM30-3910M 3200:00:0700:12:5300:29:5200:41:0700:42:2900:42:36+00:08:364:1414,1
35STASIAK Michał 51BYDGOSZCZM20-297M 3300:00:0900:13:1500:30:1600:41:2700:42:5300:43:02+00:09:024:1714,0
36ROMPALSKI Jakub 50Tucholanka Tuchola TUCHOLAM16-192M 3400:00:0500:12:2300:29:5700:41:4000:43:0400:43:09+00:09:094:1813,9
37IZDEBSKI Paweł 318NiezrzeszonyKORONOWOM30-3911M 3500:00:0700:12:2400:29:5500:41:5500:43:1000:43:17+00:09:174:1913,9
38NAWROCKI Tomasz 102PAKOŚĆM30-3912M 3600:00:1500:13:2200:30:4000:41:5100:43:0500:43:20+00:09:204:1813,9
39BRACHOWSKI Tomasz 222NIEZRZESZONYKORONOWOM40-4912M 3700:00:0600:12:2500:29:5400:41:5800:43:2600:43:32+00:09:324:2013,8
40KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 61TriSpaceBYDGOSZCZM20-298M 3800:00:0700:12:5300:30:3000:42:0700:43:3400:43:41+00:09:414:2113,8
41LIS Janusz 150TKKF ChełmnoGRUDZIĄDZM50-595M 3900:00:0400:12:2700:30:0700:42:1300:43:4600:43:50+00:09:504:2213,7
42SAWICKI Łukasz 250BYDGOSZCZM30-3913M 4000:00:1300:13:0700:30:2300:42:2000:43:4600:43:59+00:09:594:2213,7
43FRĄCKOWIAK Marek 130NAKŁO NAD NOTECIĄM40-4913M 4100:00:0500:12:4400:30:2300:42:2500:43:5500:44:00+00:10:004:2313,7
44IZBANER Piotr 267KORONOWOM30-3914M 4200:00:0600:12:5300:30:5000:42:4800:43:5600:44:02+00:10:024:2313,7
45SZCZERBA Szymon 328KORONOWOM20-299M 4300:00:1300:13:4700:31:4200:42:4500:43:5400:44:07+00:10:074:2313,7
46KARBOWNIK Daniel 90The Runners ŚwiecieŚWIECIEM20-2910M 4400:00:0300:12:3100:30:4800:42:5100:44:0500:44:08+00:10:084:2413,6
47KAŹMIERCZAK Paweł 142TKKF Kubuś SierpcZAWIDZM60-691M 4500:00:0500:12:4800:30:5700:42:4100:44:0600:44:11+00:10:114:2413,6
48CIEŚLIK Marek 57NiezrzeszonyŚLESINM50-596M 4600:00:1100:13:1200:30:5500:42:4400:44:1000:44:21+00:10:214:2513,6
49SCHRODER Krzysztof 111KORONOWOM20-2911M 4700:00:0600:12:4800:30:4200:42:5400:44:1900:44:25+00:10:254:2513,5
50GIOLDA Paweł 58BYDGOSZCZM30-3915M 4800:00:0600:13:4000:31:2300:43:0300:44:2300:44:29+00:10:294:2613,5
51SOWIŃSKI Jakub 169BYDGOSZCZM20-2912M 4900:00:1000:13:0100:30:4700:42:5400:44:2200:44:32+00:10:324:2613,5
51MIĘTKIEWICZ Rafał 155BIAŁOŚLIWIEM20-2913M 5000:00:1100:13:1000:30:5100:43:0000:44:2100:44:32+00:10:324:2613,5
51SKRZESZEWSKI Rafał 214KORONOWOM16-193M 5100:00:0400:12:4700:30:5000:43:0800:44:2800:44:32+00:10:324:2613,5
54PAWLAK Robert 162IPABYDGOSZCZM40-4914M 5200:00:1600:13:4200:31:3200:43:0200:44:2200:44:38+00:10:384:2613,5
55PASIEKA Tomasz 46Klub Żołnierzy Rezerwy LOK Nakło / Nakielski Klub BiegaczaDRZEWIANOWOM30-3916M 5300:00:1000:13:4300:31:3000:43:2400:44:4900:44:59+00:10:594:2813,4
56LUBIEWSKI Szymon 195NOWY DWÓRM20-2914M 5400:00:1500:13:2400:31:2100:43:3900:44:5900:45:14+00:11:144:2913,3
57DREWS Grzegorz 129BYDGOSZCZM40-4915M 5500:00:0900:13:2700:31:4000:43:4400:45:0600:45:15+00:11:154:3013,3
58DRABJEWSKI Paweł 304tkkf Wodnik WięcborkWIĘCBORKM30-3917M 5600:00:1100:13:3800:31:4100:43:4400:45:1000:45:21+00:11:214:3113,3
59BLACHOWSKA Anna Torec Toruń KARNKOWOK16-191K 300:00:0900:13:3400:31:3800:43:4400:45:1300:45:22+00:11:224:3113,3
60KOŁODZIEJSKI Dawid 62ŻNINM20-2915M 5700:00:0800:13:1600:31:4500:44:1500:45:2700:45:35+00:11:354:3213,2
61PIOTROWSKI Dariusz 290BYDGOSZCZM40-4916M 5800:00:1000:13:2300:31:5600:44:1100:45:2600:45:36+00:11:364:3213,2
62NOWAK Rafał 45BIAŁE BŁOTAM20-2916M 5900:00:0700:13:4500:32:0000:44:0900:45:3700:45:44+00:11:444:3313,2
63MURAWIEC Izabela 66MUROWANIEC NADKANALEK30-392K 400:00:0700:13:5200:31:5700:44:0800:45:3800:45:45+00:11:454:3313,1
64TYMOSIAK Mateusz 177BIAŁE BŁOTAM20-2917M 6000:00:1000:13:0100:31:5800:44:1300:45:4000:45:50+00:11:504:3413,1
65GACKOWSKA Katarzyna 337TKKF KolejarzBYDGOSZCZK20-292K 500:00:0800:13:5800:32:0900:44:3000:45:5600:46:04+00:12:044:3513,1
66KĘPA Dawid 243KORONOWOM30-3918M 6100:00:0800:13:3900:32:0800:44:3000:46:0200:46:10+00:12:104:3613,0
67KĘSKRAWIEC Piotr 320KORONOWOM30-3919M 6200:00:1200:13:4800:32:0100:44:3900:46:0700:46:19+00:12:194:3613,0
68CIRSON Marek 336BYDGOSZCZM40-4917M 6300:00:0500:13:2600:32:0000:44:4500:46:1800:46:23+00:12:234:3713,0
69KOCHAŃSKI Dariusz 145BUKOWIECM40-4918M 6400:00:0900:13:3900:32:0000:44:4400:46:1600:46:25+00:12:254:3713,0
70ZUBIK Mateusz 285ZSZ KoronowoKORONOWOM16-194M 6500:00:1200:13:0200:30:4400:44:5800:46:1400:46:26+00:12:264:3713,0
71MUSIAŁ Marek M40-4919M 6600:00:0700:13:4100:32:1400:44:5400:46:2100:46:28+00:12:284:3812,9
72PALACZ Wioletta 161BYDGOSZCZK30-393K 600:00:0700:13:4000:32:2100:44:5400:46:2200:46:29+00:12:294:3812,9
73ŚRUBKA Patryk 119BYDGOSZCZM20-2918M 6700:00:1300:13:4000:31:5200:45:0800:46:1900:46:32+00:12:324:3713,0
74NAPORA Mateusz 157BYDGOSZCZM20-2919M 6800:00:0600:13:2400:32:2500:45:0800:46:2700:46:33+00:12:334:3812,9
75PAKULSKI Rafał 160BYDGOSZCZM40-4920M 6900:00:0600:13:5300:32:5300:45:1000:46:2800:46:34+00:12:344:3812,9
76NABIAŁKOWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZ/WOJNOWOM20-2920M 7000:00:1000:13:1400:31:5300:44:5100:46:2500:46:35+00:12:354:3812,9
76JAGIELSKI Aleksander 137GDAŃSKM20-2921M 7100:00:1800:14:1800:32:3900:44:5300:46:1700:46:35+00:12:354:3713,0
78BRZEZIŃSKI Jakub 313Zespół Szkół Zawodowych w KoronowieKORONOWOM20-2922M 7200:00:0600:12:5000:31:4200:45:0700:46:3500:46:41+00:12:414:3912,9
79DACH Łukasz 77BYDGOSZCZM30-3920M 7300:00:0400:13:4000:32:5300:45:1400:46:3800:46:42+00:12:424:3912,9
80DOLATOWSKI Tomasz 128Acid DrinkersKORONOWOM30-3921M 7400:00:1300:13:4500:32:2500:45:0200:46:3200:46:45+00:12:454:3912,9
80URBAŃSKA Ewa 310TrispaceBYDGOSZCZK30-394K 700:00:0800:14:1300:33:0100:45:1400:46:3700:46:45+00:12:454:3912,9
82SUCZYŃSKI Błażej 52BYDGOSZCZM30-3922M 7500:00:1400:13:4700:32:3500:45:1700:46:3300:46:47+00:12:474:3912,9
82KOKOCIŃSKI Michał 42BARCINM30-3923M 7600:00:1400:13:4700:32:3600:45:1700:46:3300:46:47+00:12:474:3912,9
84GIERSZ Krzysztof 316BYDGOSZCZM40-4921M 7700:00:1000:14:3400:33:0200:45:1400:46:4000:46:50+00:12:504:4012,9
85WÓJCIK-DĄBROWSKA Marta 186TORUŃK30-395K 800:00:0800:14:0100:32:3800:45:1400:46:4300:46:51+00:12:514:4012,8
86GAWRYSIAK Mariusz 225BYDGOSZCZM50-597M 7800:00:0800:13:5500:32:4300:45:1600:46:4800:46:56+00:12:564:4012,8
87MUSIAŁ Radosław 211KORONOWOM30-3924M 7900:00:0900:13:4900:32:3800:45:3100:47:0700:47:16+00:13:164:4212,7
87RYDLEWSKI Marek 109RUN BYDGOSZCZCIELEM40-4922M 8000:00:1000:13:4200:32:4200:45:3100:47:0600:47:16+00:13:164:4212,7
89DOBEK Tomasz 127PLOCKM40-4923M 8100:00:0800:13:5700:32:4300:45:3400:47:1400:47:22+00:13:224:4312,7
90DZUDZEWICZ Kamil 224STARY DWÓRM20-2923M 8200:00:1600:14:2000:33:3200:45:5300:47:2300:47:39+00:13:394:4412,7
91MICHALSKI Maciej 301WIĘCBORKM20-2924M 8300:00:1500:14:1700:33:3000:46:0200:47:3200:47:47+00:13:474:4512,6
92WINKLEWSKA Magdalena 180BYDGOSZCZK30-396K 900:00:1100:14:3000:33:3600:46:1100:47:4000:47:51+00:13:514:4612,6
93NOWACKA Gabriela 158Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK50-591K 1000:00:1000:14:2700:33:3900:46:1300:47:4400:47:54+00:13:544:4612,6
94KACZYŃSKI Maksymilian 194BYDGOSZCZM20-2925M 8400:00:0800:14:0700:33:4700:46:2500:47:4700:47:55+00:13:554:4612,6
95GIERACH Marcin TrispaceNIEMCZM30-3925M 8500:00:1400:14:3600:33:2600:46:1600:47:4700:48:01+00:14:014:4612,6
96BIAŁOUS Krzysztof 332NiezrzeszonyBYDGOSZCZM50-598M 8600:00:0900:14:0200:33:1400:46:2400:47:5900:48:08+00:14:084:4712,5
96SZTEJKA Damian 116BenefitKSO OdszkodowaniaBYDGOSZCZM30-3926M 8700:00:1200:14:2600:33:4900:46:3200:47:5600:48:08+00:14:084:4712,5
98SZYLING Emilia 53WIĘCBORKK20-293K 1100:00:1500:13:5500:33:3300:46:1800:47:5400:48:09+00:14:094:4712,5
99JAGODZIŃSKI Marcin 41DĄBKIM30-3927M 8800:00:1300:14:0400:33:4400:46:3300:47:5700:48:10+00:14:104:4712,5
100MIKRUT Jarosław 293Akademia biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4924M 8900:00:2200:14:4200:33:4100:46:1700:47:5500:48:17+00:14:174:4712,5
101GÓRNA-MARTIN Karolina 40WIĘCBORKK20-294K 1200:00:1000:14:2300:33:4700:46:3400:48:0800:48:18+00:14:184:4812,5
102BRONIKOWSKI Karol KORONOWOM30-3928M 9000:00:0600:13:4700:33:2500:46:4100:48:1800:48:24+00:14:244:4912,4
103LEWANDOWSKI Tomasz 149WIERZCHUCINEKM30-3929M 9100:00:1200:14:1000:33:0800:46:3400:48:1800:48:30+00:14:304:4912,4
104LOTA Marcin 98LotkiOSÓWIECM30-3930M 9200:00:1500:13:4300:33:1900:46:3800:48:1600:48:31+00:14:314:4912,4
105WOJTAS Magdalena 280Tucholanka TucholaTUCHOLAK16-192K 1300:00:0500:13:5900:33:5000:47:0200:48:3200:48:37+00:14:374:5112,4
106JASINIEWSKI Sławomir 140niezrzeszonyŚWIECIEM40-4925M 9300:00:2000:15:0100:34:2600:47:0300:48:2400:48:44+00:14:444:5012,4
107PRZYGODA Artur 164BYDGOSZCZM40-4926M 9400:00:1000:13:5500:33:3100:46:5600:48:3600:48:46+00:14:464:5112,3
108PAWLACZYK Paweł 104BYDGOSZCZM20-2926M 9500:00:1000:14:4300:34:0600:47:0700:48:3900:48:49+00:14:494:5112,3
109KARWASZ Andrzej 92PAKOŚĆM30-3931M 9600:00:1300:13:3700:33:1200:47:0100:48:3700:48:50+00:14:504:5112,3
110PLUTKA Robert 283WIĘCBORKM20-2927M 9700:00:1500:14:2300:33:4700:47:1100:48:3700:48:52+00:14:524:5112,3
111HENICZ Grzegorz 135GDYNIAM50-599M 9800:00:1600:14:0900:33:3800:47:0300:48:4200:48:58+00:14:584:5212,3
112REMBACZ Agnieszka 166RunedaREDAK30-397K 1400:00:1600:14:0900:33:3700:47:0400:48:4300:48:59+00:14:594:5212,3
113WIESE Grzegorz 281TKKF Kolejarz BydgoszczKORONOWOM50-5910M 9900:00:2100:14:3700:33:4900:47:0700:48:4100:49:02+00:15:024:5212,3
114MIELCARSKI Michał 154MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM30-3932M 10000:00:1300:14:2100:34:0100:47:2200:48:5500:49:08+00:15:084:5312,3
114WASZAK Ireneusz 273WIĘCBORKM40-4927M 10100:00:1600:15:2800:35:1000:47:3100:48:5200:49:08+00:15:084:5312,3
116KOSIŁO Marcin 96BYDGOSZCZM30-3933M 10200:00:2300:14:3900:34:2600:47:2300:48:4700:49:10+00:15:104:5212,3
117BIRKHOLZ Paweł 333BYDGOSZCZM40-4928M 10300:00:1100:14:4500:34:2600:47:2700:49:0200:49:13+00:15:134:5412,2
118PARTATUS Andrzej 251WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM30-3934M 10400:00:1000:14:5300:34:4400:47:2400:49:0400:49:14+00:15:144:5412,2
119NAGÓRKA Artur 258Decathlon FordonTUCHOLAM40-4929M 10500:00:1200:14:5400:34:4800:47:5000:49:1400:49:26+00:15:264:5512,2
120PISZCZEK Jakub 326Astoria BydgoszczPOZNAŃM30-3935M 10600:00:1200:15:0600:34:4000:47:4200:49:1600:49:28+00:15:284:5512,2
121KRAHL Radek 323BYDGOSZCZM30-3936M 10700:00:2200:14:5100:34:3200:47:3000:49:0700:49:29+00:15:294:5412,2
122GŻYL Mikołaj 339'Exodus'BYDGOSZCZM30-3937M 10800:00:1500:14:0400:34:1100:47:4200:49:1600:49:31+00:15:314:5512,2
123ŁAZNOWSKI Janusz 44TKKF WODNIKWIĘCBORKM30-3938M 10900:00:1700:15:2800:35:1100:47:4700:49:1500:49:32+00:15:324:5512,2
124BIZOŃ Michał 54BYDGOSZCZM30-3939M 11000:00:1700:14:5800:34:4600:47:4900:49:1600:49:33+00:15:334:5512,2
124DAWIDOWICZ Maciej 125pogranicznik.plBRZOZAM30-3940M 11100:00:1400:14:4300:34:2700:49:1900:49:33+00:15:334:5512,2
124NOWAK Jacek 210KORONOWOM30-3941M 11200:00:0600:14:1000:34:3300:49:2700:49:33+00:15:334:5612,1
127BRZYKCY Karolina 334WTELNOK20-295K 1500:00:1200:14:2900:34:2800:47:5000:49:3600:49:48+00:15:484:5712,1
128FOTEK Roman 78LIMŻAM50-5911M 11300:00:0500:14:0600:34:2600:48:0700:49:4700:49:52+00:15:524:5812,1
129MIKOŁAJCZYK Dariusz 99KORONOWOM40-4930M 11400:00:1100:14:4400:34:4200:48:1300:49:5100:50:02+00:16:024:5912,0
130SZNAJDROWSKI Mateusz 253KORONOWOM20-2928M 11500:00:1700:15:3600:35:1900:48:2400:49:5000:50:07+00:16:074:5912,0
131WIŚNIEWSKI Filip 282Pindi TeamWIĘCBORKM16-195M 11600:00:1700:15:2600:35:1000:48:1600:49:5100:50:08+00:16:084:5912,0
132NOWAK Agnieszka 159BYDGOSZCZK30-398K 1600:00:2100:15:4000:35:3800:48:2400:49:4900:50:10+00:16:104:5812,0
133SUCHOMSKA Beata 171OPENTAX24.PLŚWIECIEK30-399K 1700:00:1000:14:5000:34:5400:48:2500:50:0800:50:18+00:16:185:0012,0
134JASKULSKI Ariel 218KORONOWOM30-3942M 11700:00:1300:14:1100:34:3300:48:3800:50:1300:50:26+00:16:265:0111,9
135DUDEK Dawid 38Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM30-3943M 11800:00:0900:14:0900:35:0400:48:4800:50:1900:50:28+00:16:285:0111,9
136WIKTORSKI Tomasz 179KOŁOM20-2929M 11900:00:0900:14:1200:35:2200:48:5200:50:2000:50:29+00:16:295:0211,9
136SOBKOWIAK Karol Bank Spółdzielczy w KoronowieKORONOWOM20-2930M 12000:00:0800:14:2600:34:5700:48:5300:50:2100:50:29+00:16:295:0211,9
138SZULC Rafał 173TARKOWO DOLNEM30-3944M 12100:00:0900:14:5000:35:2200:48:5600:50:3100:50:40+00:16:405:0311,9
139KOSCIELAK Maciej 148ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM30-3945M 12200:00:2100:15:2700:35:4500:48:4600:50:2000:50:41+00:16:415:0211,9
139RAKOWSKI Paweł 165Żandarmi z BydgoszczyBYDGOSZCZM30-3946M 12300:00:2000:15:2800:35:4700:48:4700:50:2100:50:41+00:16:415:0211,9
141KAMIŃSKI Paweł 319MUROWANIECM40-4931M 12400:00:1100:15:1000:35:3000:48:5800:50:3600:50:47+00:16:475:0311,9
142PIETREWICZ Patryk 277WIĘCBORKM30-3947M 12500:00:2800:25:4700:47:2700:50:2500:50:53+00:16:535:0211,9
143POPOWSKI Zbigniew 107RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60-692M 12600:00:0900:15:1000:35:2200:49:0100:50:4500:50:54+00:16:545:0411,8
144ŚPIONKOWSKI Patryk 247Run BydgoszczKORONOWO M16-196M 12700:00:1200:15:1200:35:1200:49:1200:50:4800:51:00+00:17:005:0411,8
145JACIUBEK Andrzej 136BYDGOSZCZM50-5912M 12800:00:2300:15:1200:35:2300:48:5400:50:3900:51:02+00:17:025:0311,8
146MIELCAREK Zdzisław 215BYDGOSZCZM70+1M 12900:00:0500:15:1800:35:5100:49:1800:51:0200:51:07+00:17:075:0611,8
147KULINSKI Zbigniew 63INOWROCŁAWM20-2931M 13000:00:0500:14:1300:35:2600:49:2500:51:1000:51:15+00:17:155:0711,7
148GROCHOWSKI Jakub 133WITOSŁAWM20-2932M 13100:00:1500:15:2400:36:0100:49:4800:51:1100:51:26+00:17:265:0711,7
149SCIGOCKI Waldemar 287BYDGOSZCZM40-4932M 13200:00:1200:15:0300:35:4400:49:5000:51:2600:51:38+00:17:385:0811,7
150KOLANOWSKI Wojciech 147BYDGOSZCZM50-5913M 13300:00:1200:15:1000:35:5800:49:5200:51:3000:51:42+00:17:425:0911,7
151GIERSZEWSKA Grażyna 315BYDGOSZCZK40-491K 1800:00:2200:15:1600:36:0100:49:5700:51:2500:51:47+00:17:475:0811,7
152MUSIAŁ Krystian 100ŁOWIŃM20-2933M 13400:00:1600:15:0000:35:1600:49:4700:51:3300:51:49+00:17:495:0911,6
153BRZYKCY Mateusz 122WTELNOM30-3948M 13500:00:1100:14:2800:35:2300:49:5200:51:3900:51:50+00:17:505:0911,6
153RZEMEK Sławomir 69ErzetBYDGOSZCZM30-3949M 13600:00:1200:14:5900:35:4500:50:0200:51:3800:51:50+00:17:505:0911,6
155PERLIK Grzegorz 105miałem szczęście...BYDGOSZCZM60-693M 13700:00:0900:15:4500:36:4600:50:1000:51:4300:51:52+00:17:525:1011,6
156JAROSZEWSKI Wojciech 139TRYSZCZYNM30-3950M 13800:00:2400:15:3800:36:2400:50:0000:51:3200:51:56+00:17:565:0911,6
156ROGOŚ Renek 217VECTRA WłocławekBUSZKOWOM40-4933M 13900:00:2400:15:2600:36:0900:50:0200:51:3200:51:56+00:17:565:0911,6
158ŁOŚ Piotr 307KRUSZYNM30-3951M 14000:00:2300:15:0900:36:0100:50:0300:51:3600:51:59+00:17:595:0911,6
159KEMPIŃSKI Michał 60Tucholanka TucholaTUCHOLAM16-197M 14100:00:0500:13:5100:35:1800:50:1300:51:5500:52:00+00:18:005:1111,6
160CHODUR Agnieszka 76BYDGOSZCZK30-3910K 1900:00:1400:15:2400:36:1700:50:1200:51:5400:52:08+00:18:085:1111,6
161GODZIUK Roman 80TORUŃM50-5914M 14200:00:1300:15:1000:36:0200:50:0900:51:5600:52:09+00:18:095:1111,6
162SUCHOMSKI Marek 172OPENTAX24.PLŚWIECIEM40-4934M 14300:00:1500:16:1000:36:5400:50:4100:52:1100:52:26+00:18:265:1311,5
163DĄBROWSKI Artur 37Wojskowa Komenda Transportu WrocławWROCŁAWM30-3952M 14400:00:1100:15:2100:36:2400:50:3800:52:1900:52:30+00:18:305:1311,5
163DĄBROWSKA Ewelina 36Pro-Run WrocławWROCŁAWK30-3911K 2000:00:1100:15:2300:36:2500:50:3800:52:1900:52:30+00:18:305:1311,5
165NALEWAJKO Adrian 262KORONOWOM16-198M 14500:00:1300:15:1100:36:0900:50:4600:52:1800:52:31+00:18:315:1311,5
166ŚLUGAJ Tomasz 254KORONOWOM20-2934M 14600:00:2700:15:5700:36:4100:50:2800:52:0600:52:33+00:18:335:1211,5
167KOZIEŁ Tomasz 43BYDGOSZCZM30-3953M 14700:00:1800:15:2300:36:3900:50:4200:52:1600:52:34+00:18:345:1311,5
168ZAGOŻDŻON Wioleta 187Run BydgoszczSOLEC KUJAWSKIK30-3912K 2100:00:1800:14:4200:35:4400:50:4000:52:2100:52:39+00:18:395:1411,5
169SOPOLIŃSKI Jacek 168SAMOCIĄŻEKM30-3954M 14800:00:1700:15:5600:36:5100:50:4100:52:2700:52:44+00:18:445:1411,4
169TRACKI Arkadiusz 175ŁABISZYNM20-2935M 14900:00:1700:17:2000:38:0100:51:0200:52:2700:52:44+00:18:445:1411,4
171ŁAPIŃSKA Katarzyna 64NAKŁO NAD NOTECIĄK30-3913K 2200:00:0700:15:1000:36:4300:50:5900:52:4500:52:52+00:18:525:1611,4
172KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA Paulina 93TKKF Kubuś SierpcZAWIDZK30-3914K 2300:00:2300:15:4000:36:5500:51:0100:52:3900:53:02+00:19:025:1511,4
173KARWACKI Dariusz 204M40-4935M 15000:00:0800:15:2100:36:5600:51:3300:52:5500:53:03+00:19:035:1711,3
174RYBKA Ilona 327Husky-Team BydgoszczBYDGOSZCZK40-492K 2400:00:0900:15:2200:36:5000:51:3000:53:0700:53:16+00:19:165:1811,3
175HOŁOWNIA Karolina 85ZAMOŚĆK20-296K 2500:00:1800:15:5600:37:2700:51:4200:53:2500:53:43+00:19:435:2011,2
176MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 242Zespół Szkół Zawodowych w KoronowieBYDGOSZCZK30-3915K 2600:00:1700:15:4700:37:3100:51:5100:53:2900:53:46+00:19:465:2011,2
177KARBOWSKA Alina 91WIĘZOWNOK20-297K 2700:00:2300:16:1300:37:5300:52:0500:53:3900:54:02+00:20:025:2111,2
178WEGNER Roman 255NIEMCZM50-5915M 15100:00:1400:15:0600:36:3600:52:0000:53:5200:54:06+00:20:065:2311,1
179KŁYZA Aleksander 144KORONOWOM20-2936M 15200:00:0700:15:0300:38:0200:52:4100:54:0500:54:12+00:20:125:2411,1
180BIAŁOBŁOCKI Marek 74WĄBRZEŹOM30-3955M 15300:00:1000:15:1600:37:2000:52:2000:54:1000:54:20+00:20:205:2511,1
181BYCZKOWSKI Zenon 75MUROWANIECM50-5916M 15400:00:1400:15:0700:36:5300:52:1300:54:1300:54:27+00:20:275:2511,1
182SYCZUK Grzegorz 71STRZYŻAWAM40-4936M 15500:00:2900:16:2200:37:5600:52:4200:54:1300:54:42+00:20:425:2511,1
182LATOS Aleksandra 325KORONOWOK30-3916K 2800:00:1000:16:0900:38:0500:52:4800:54:3200:54:42+00:20:425:2711,0
184TWARDOWSKI Wojciech 176RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4937M 15600:00:1900:15:2100:37:0500:52:2700:54:2500:54:44+00:20:445:2611,0
185JASINIECKI Wojciech 88RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3956M 15700:00:2500:15:4300:37:4000:52:3500:54:2000:54:45+00:20:455:2611,0
186KOCHAŃSKA Magdalena 295KORONOWOK16-193K 2900:00:0600:16:2600:38:1900:53:0500:54:4700:54:53+00:20:535:2811,0
187GROTT Bartłomiej 82BYDGOSZCZM30-3957M 15800:00:2900:16:2200:37:5700:52:4200:54:2500:54:54+00:20:545:2611,0
187GRYLEWICZ Tomasz 83BYDGOSZCZM30-3958M 15900:00:2800:16:2400:37:5800:52:4300:54:2600:54:54+00:20:545:2611,0
189GÓLCZ Katarzyna 59ŻNINK20-298K 3000:00:0900:15:3300:37:5700:53:1200:54:4700:54:56+00:20:565:2811,0
190KOŚMICKA Sylwia 192BYDGOSZCZK20-299K 3100:00:2100:15:5000:37:5900:52:5300:54:3900:55:00+00:21:005:2711,0
191MURAWIEC Krzysztof 308MUROWANIEC NADKANALEM30-3959M 16000:00:0700:15:2600:38:0200:53:1600:55:0400:55:11+00:21:115:3010,9
192MARKLIK Grażyna 276BYDGOSZCZK40-493K 3200:00:1400:16:4700:38:4800:53:1100:54:5900:55:13+00:21:135:2910,9
193MIKRUT Małgorzata 292Akademia biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK40-494K 3300:00:2100:16:1600:38:0500:53:2100:54:5900:55:20+00:21:205:2910,9
194MAJEWSKI Andrzej 152PŁOCICZM20-2937M 16100:00:2500:15:5400:38:3600:53:2200:54:5900:55:24+00:21:245:2910,9
195PYJOS Marcin 48TrispaceBYDGOSZCZM30-3960M 16200:00:1600:16:4500:38:5900:53:3300:55:0900:55:25+00:21:255:3010,9
196STANKIEWICZ Dariusz 114MAKSYMILIANOWOM40-4938M 16300:00:1800:15:2200:38:1900:53:3200:55:1700:55:35+00:21:355:3110,9
197KACZYŃSKI Maciej 193Zespół Szkół Zawodowych im. Generała Stanisława MaczkaKORONOWOM40-4939M 16400:00:2200:16:0400:38:1300:53:2900:55:1700:55:39+00:21:395:3110,9
198KOLANOWSKA Grażyna 146BYDGOSZCZK50-592K 3400:00:1400:16:0100:38:2000:53:3900:55:3300:55:47+00:21:475:3310,8
199SŁOMA Edyta 274WIĘCBORKK30-3917K 3500:00:2600:27:3900:52:1000:55:4100:56:07+00:22:075:3410,8
200GUMIENNA Natalia 134BYDGOSZCZK20-2910K 3600:00:1700:17:0200:39:3200:54:1800:55:5200:56:09+00:22:095:3510,7
201DOMAGAŁA Janina WIĘCBORKKobiety1K 3700:00:2700:27:3900:52:1300:55:4500:56:12+00:22:125:3410,8
201KANTAK Aneta 202WIĘCBORKK40-495K 3800:00:2600:27:4000:52:1300:55:4600:56:12+00:22:125:3410,8
203GNIOT Bożena 79MINIKOWOK30-3918K 3900:00:1400:16:3600:39:1500:54:1700:56:0000:56:14+00:22:145:3610,7
204KEMPA Arkadiusz 94RUN BydgoszczBYDGOSZCZM40-4940M 16500:00:2200:17:1100:39:4200:54:2100:55:5800:56:20+00:22:205:3510,7
204STEFANOWICZ Wojtek 170RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3961M 16600:00:2200:17:1200:39:4300:54:2100:55:5800:56:20+00:22:205:3510,7
206OSKA Beata 103KORONOWOK20-2911K 4000:00:1700:16:2500:39:0800:54:2100:56:0700:56:24+00:22:245:3610,7
207SIEŃSKI Jacek 113RUN BydgoszczNIEMCZM50-5917M 16700:00:2100:16:5600:39:2400:54:2200:56:0400:56:25+00:22:255:3610,7
208GAJZLER Jerzy 131BartodziejeBYDGOSZCZM60-694M 16800:00:1300:16:0700:39:0900:54:4100:56:2700:56:40+00:22:405:3810,6
209MIKUŁA Tomasz 156GORDON RUN TEAMRYNARZEWOM30-3962M 16900:00:2200:16:3400:39:1000:54:3500:56:3000:56:52+00:22:525:3910,6
210SCHMIDT Robert 110RUN BDGBYDGOSZCZCZM40-4941M 17000:00:1900:16:3000:39:4700:55:0700:57:0800:57:27+00:23:275:4210,5
211KOCHAŃSKI Mateusz 296KORONOWOM20-2938M 17100:00:0600:16:2700:39:5200:55:5200:57:2300:57:29+00:23:295:4410,5
212SZYMCZAK Tomasz 118SAMOCIĄŻEKM50-5918M 17200:00:2000:16:5800:39:4800:55:3500:57:1500:57:35+00:23:355:4310,5
213OZIMKOWSKA Hanna 270WIECBORKK30-3919K 4100:00:2700:27:5300:53:4400:57:1400:57:41+00:23:415:4310,5
214KOTWICA Katarzyna 241WIĘCBORKK40-496K 4200:00:2600:27:5600:53:4500:57:1600:57:42+00:23:425:4310,5
215REMLINGER Michał 49RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3963M 17300:00:2600:18:0200:40:5000:55:2800:57:1700:57:43+00:23:435:4310,5
216KOCHAŃSKI Roman 297KORONOWOM40-4942M 17400:00:0600:16:2800:39:5200:55:5800:57:4400:57:50+00:23:505:4610,4
217TOBOLEWSKI Jan 245KS KoronowoKORONOWOM16-199M 17500:00:1300:15:5300:39:2100:55:5800:57:4600:57:59+00:23:595:4610,4
218TOBOLEWSKA Maria 246KORONOWOK16-194K 4300:00:1200:15:5500:39:2300:56:0200:57:5600:58:08+00:24:085:4710,4
219CIESIELSKA Oktawia 124SOLEC KUJAWSKIK20-2912K 4400:00:2200:17:2000:40:3900:56:0600:57:5100:58:13+00:24:135:4710,4
220SZYMCZAK Małgorzata 206SAMOCIAZEKK40-497K 4500:00:2000:17:0500:40:2000:56:0900:57:5500:58:15+00:24:155:4710,4
221SŁAWETA Michał 216BYDGOSZCZM40-4943M 17600:00:2800:17:0800:40:2300:56:0900:57:5500:58:23+00:24:235:4710,4
222REMUS Sandra 167BYDGOSZCZK20-2913K 4600:00:2300:17:1400:40:4400:56:3700:58:1300:58:36+00:24:365:4910,3
223JANKOWIAK Barbara 86BYDGOSZCZK40-498K 4700:00:1700:16:5300:40:2700:56:3300:58:3500:58:52+00:24:525:5110,2
223LOTA Aleksandra 151LotkiOSÓWIECK30-3920K 4800:00:1600:16:5600:40:3200:56:3400:58:3600:58:52+00:24:525:5110,2
225GMITRUK Katarzyna BYDGOSZCZK20-2914K 4900:00:1900:16:2400:40:4100:57:0500:58:4900:59:08+00:25:085:5210,2
225LIS Marcin 212Bank PKO BPM30-3964M 17700:00:2500:17:5300:41:1400:57:1500:58:4300:59:08+00:25:085:5210,2
227TROJAN Łukasz 271KS KoronowoBYDGOSZCZM30-3965M 17800:00:1900:16:2600:40:4000:57:0400:58:5000:59:09+00:25:095:5310,2
228WOLSKI Przemysław 120KORONOWOM30-3966M 17900:00:0900:15:1100:39:3000:57:2100:59:2100:59:30+00:25:305:5610,1
229ADRYCH Karol 299BYDGOSZCZM30-3967M 18000:00:0800:15:3800:39:4900:57:4300:59:2600:59:34+00:25:345:5610,1
230NOWAK-MACIEJEWSKA Eliza 259KS KoronowoKORONOWOK30-3921K 5000:00:0800:16:4200:40:5500:57:4600:59:3300:59:41+00:25:415:5710,1
231KRYGER Agnieszka 196Drużyna SzpikuBAGIENICAK20-2915K 5100:00:2400:17:1500:41:0100:57:4900:59:3701:00:01+00:26:015:5710,1
232SZARLEJ Marcin 213Bank PKO BPM30-3968M 18100:00:2400:18:1700:42:4300:58:0900:59:4201:00:06+00:26:065:5810,1
233BUCHOLC Andrzej 221KORONOWOM40-4944M 18200:00:1500:17:2300:41:5100:58:0100:59:5501:00:10+00:26:105:5910,0
234WIŚNIEWSKI Włodzimierz 182TORUŃM50-5919M 18300:00:2300:16:2700:42:0200:58:1500:59:5101:00:14+00:26:145:5910,0
235POPOWSKA Barbara 106RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK60-691K 5200:00:1800:17:0900:41:2000:57:5300:59:5801:00:16+00:26:165:5910,0
236JAKUBOWSKA Anna 138KORONOWOK30-3922K 5300:00:2000:17:4400:42:0100:58:0901:00:0501:00:25+00:26:256:0010,0
237SZTEJKA Jolanta 117BenefitKSO OdszkodowaniaBYDGOSZCZK30-3923K 5400:00:2400:17:5600:42:1800:58:3401:00:1101:00:35+00:26:356:0110,0
238KĘSKRAWIEC Roma 95KORONOWOK30-3924K 5500:00:2000:17:2100:42:0200:58:3501:00:3201:00:52+00:26:526:039,9
238SOJKA Jerzy 286TUCHOLAM70+2M 18400:00:2000:17:2100:42:0300:58:3501:00:3201:00:52+00:26:526:039,9
240GRACZKOWSKA Mirosława 81BYDGOSZCZK40-499K 5600:00:1400:17:0500:41:5600:58:4501:00:4301:00:57+00:26:576:049,9
241KANTAK Wojciech 201WIĘCBORKM40-4945M 18500:00:2700:16:4400:41:3100:58:5101:00:4201:01:09+00:27:096:049,9
242SZYMAŃSKI Zbigniew 249RYNARZEWOM50-5920M 18600:00:2100:17:1100:40:5300:58:3801:00:4901:01:10+00:27:106:049,9
243ŁAZNOWSKI Karol 266WIĘCBORKM30-3969M 18700:00:2200:18:3800:43:5000:59:3301:01:1501:01:37+00:27:376:079,8
244MUSIAŁ Mirela 101ŁOWIŃK40-4910K 5700:00:1600:17:2200:42:4400:59:3601:01:3301:01:49+00:27:496:099,7
245WOŹNIAK Monika 185BYDGOSZCZK30-3925K 5800:00:1700:17:2000:42:5601:00:1801:01:5901:02:16+00:28:166:119,7
246WOJTAS Maria 184TUCHOLAK40-4911K 5900:00:1900:19:2300:43:4901:00:1101:02:0101:02:20+00:28:206:129,7
247ŚWIERCZEWSKA Sylwia 268K30-3926K 6000:00:2200:18:3800:43:5201:00:2001:02:2101:02:43+00:28:436:149,6
248BILSKI Michał BYDGOSZCZM30-3970M 18800:00:2700:18:2500:44:1301:01:1501:02:5801:03:25+00:29:256:179,5
249BONA-SZWEDA Justyna 55WIĘCBORKK30-3927K 6100:00:2700:18:1100:43:0501:01:0101:03:0001:03:27+00:29:276:189,5
250SZWEDA Wojciech 72TKKF WODNIK WięcborkWIĘCBORKM30-3971M 18900:00:2700:18:1100:43:0601:01:0001:03:0101:03:28+00:29:286:189,5
251SEROCKI Bartosz 70Franek i RóżaBYDGOSZCZM30-3972M 19000:00:2400:17:5700:44:3501:01:2301:03:0601:03:30+00:29:306:189,5
252RADZIŃSKA Aleksandra 108NiezrzeszonaGOGOLINK30-3928K 6200:00:1900:18:3500:43:4801:01:1401:03:1801:03:37+00:29:376:199,5
253ŻYCHOWSKA Zuzanna 188BOLS - Biegający okazyjnie ludzie SzubinaSZUBIN WIEŚK20-2916K 6300:00:2600:18:3400:44:0301:01:3101:03:2001:03:46+00:29:466:209,5
254ŻYCHOWSKI Rafał 189BOLS - Biegający okazyjnie ludzie SzubinaZALESIEM30-3973M 19100:00:2700:18:3300:44:0201:01:3101:03:4201:04:09+00:30:096:229,4
255CIESIELSKI Damian Bank Spółdzielczy w KoronowieKORONOWOM30-3974M 19200:00:2900:17:5500:44:0301:01:4301:03:4501:04:14+00:30:146:229,4
256BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia CEKCYNK30-3929K 6400:00:2000:18:1000:44:2201:02:0001:04:1501:04:35+00:30:356:259,3
256HAFFKE Krzysztof CEKCYNM40-4946M 19300:00:1900:18:1400:44:2401:02:0001:04:1601:04:35+00:30:356:259,3
258KRUTNIK-RATKOWSKA Maria 284ŚWIECIEK50-593K 6500:00:1800:18:2300:44:5101:02:2901:04:2401:04:42+00:30:426:269,3
259ŻOŁĄDKIEWICZ Elżbieta 73RUNOWO KRAJEŃSKIEK40-4912K 6600:00:2000:18:3300:44:4101:02:1901:04:2601:04:46+00:30:466:269,3
260BOBEK Klaun 312SAMOCIĄŻEKM30-3975M 19400:00:2300:18:4000:45:0801:02:2901:04:2801:04:51+00:30:516:269,3
261KRYGER Martyna 197BAGIENICAK16-195K 6700:00:2400:18:1500:46:0901:04:0501:06:0301:06:27+00:32:276:369,1
262KOŁODZIEJCZAK Piotr 322Husky-Team BydgoszczBYDGOSZCZM30-3976M 19500:00:2500:18:5400:46:3501:04:0901:06:2001:06:45+00:32:456:389,0
263SŁOMA Michał 272WIĘCBORKM30-3977M 19600:00:2500:18:3800:44:4701:04:0701:06:2401:06:49+00:32:496:389,0
264KOWALIŃSKA Małgorzata 97niezrzeszonaOKOLEK40-4913K 6800:00:2100:19:4700:46:3901:04:3401:06:3801:06:59+00:32:596:399,0
265BIRKHOLZ Jolanta WIĘCBORKK50-594K 6900:00:2900:33:3701:06:3701:07:06+00:33:066:399,0
266KRASICKA-ĆWIKŁA Wiesława 203WIĘCBORKK30-3930K 7000:00:2900:33:3701:06:3801:07:07+00:33:076:399,0
267KLISZEWSKA Katarzyna 240WIĘCBORKK30-3931K 7100:00:2800:33:3901:06:4001:07:08+00:33:086:409,0
267STARZECKI Michał 269WIĘCBORKM30-3978M 19700:00:2500:33:4101:06:4301:07:08+00:33:086:409,0
269KWIATKOWSKA Elżbieta 324BYDGOSZCZK40-4914K 7200:00:2200:20:3800:48:1001:06:3801:08:4101:09:03+00:35:036:528,7
270KAŹMIERCZAK Bogumiła 141TKKF Kubuś SierpcZAWIDZK50-595K 7300:00:2300:20:3300:48:3201:07:4501:10:1101:10:34+00:36:347:018,5
271WŁODARCZYK Aleksandra 248PIŁAK30-3932K 7400:00:2500:20:3300:48:2801:07:4201:10:1201:10:37+00:36:377:018,5
272ZYGAROWICZ Anna 263Bank SpółdzielczyKORONOWOK40-4915K 7500:00:2100:20:3700:49:2601:09:1901:11:4801:12:09+00:38:097:108,4
273NOWAK Andrzej 260KORONOWOM60-695M 19800:00:0800:24:0600:58:0301:21:1501:24:0801:24:16+00:50:168:247,1
274GACKOWSKA Beata 305KB ŁAPKABYDGOSZCZK40-4916K 7600:00:0800:14:5100:37:43+00:13:535:2311,1
275WAŁDOCH Agnieszka 331KS SPARTAKUSKORONOWO K20-2917K 7700:00:0700:15:51+00:05:355:1711,4
Znaleziono 275 wynik(ów)