V PÓŁMARATON JAŚLISKI
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Jaśliskach
Data : 2021-07-24
Miejsce : Jaśliska
Dystans : 21,097 km
Zgłoszonych : 39
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 34
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21.097km
Czas
brutto
21.097km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIERNUSZ Krzysztof 9FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAOPEN M1M 100:00:0001:32:04.0001:32:04.00 4:2113,7
2SMOLIK Bartosz 24TURASZÓWKAKROSNOOPEN M2M 200:00:0001:35:30.0001:35:30.00+00:03:264:3113,3
3SZMIST Jarosław 25ATLETIC ZRECINSWIERZOWA POLSKAOPEN M3M 300:00:0001:39:00.0001:39:00.00+00:06:564:4112,8
4WILK Antoni 23N.P.OPEN M4M 400:00:0001:41:58.0001:41:58.00+00:09:544:4912,4
5KOSTKA Janusz 34POSMAKUJ RUN TEAMSZCZEPAŃCOWAOPEN M5M 500:00:0001:46:44.0001:46:44.00+00:14:405:0311,9
6BIELSKI Roman 27ATLETIC ZRECINPOTOKOPEN M6M 600:00:0001:47:28.0001:47:28.00+00:15:245:0511,8
7KRAWCZYK Karolina 17NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMN.P.OPEN K1K 100:00:0001:48:28.0001:48:28.00+00:16:245:0811,7
8JASLOWSKA Justyna 33-WARSZAWAOPEN K2K 200:00:0001:49:14.0001:49:14.00+00:17:105:1011,6
9KWIATEK Jakub 1KROSNOOPEN M7M 700:00:0001:50:27.0001:50:27.00+00:18:235:1411,5
10STEC Beata 13TEAM IWORABKA-ZDRÓJOPEN K3K 300:00:0001:50:45.0001:50:45.00+00:18:415:1411,4
11KRAWCZYK Michał 19RUN RUN OLESZYCEN.P.OPEN M8M 800:00:0001:51:10.0001:51:10.00+00:19:065:1611,4
12SUCHOLEWSKI Damian 12KONDYCJA PIASECZNOWARSZAWAOPEN M9M 900:00:0001:51:26.0001:51:26.00+00:19:225:1611,4
13GAZDA Mariusz 28KKB MOSIR KROSNO DZ.ŻYCIE RUN TEAMN.P.OPEN M10M 1000:00:0001:51:47.0001:51:47.00+00:19:435:1711,3
14KUBICKI Łukasz 2KUBICCYIWONICZ ZDRÓJOPEN M11M 1100:00:0001:52:43.0001:52:43.00+00:20:395:2011,2
15RECZKOWSKI Andrzej 20KB ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓWOPEN M12M 1200:00:0001:56:31.0001:56:31.00+00:24:275:3110,9
16PIETRUŚ Krystian Pietruś 15MOSIR DUKLADUKLAOPEN M13M 1300:00:0001:59:23.0001:59:23.00+00:27:195:3910,6
17WOŹNIAK Marek 32UMCS BIEGA/AKM PROMILEKLUBLINOPEN M14M 1400:00:0001:59:35.0001:59:35.00+00:27:315:4010,6
18GAJEK Magdalena 30WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINOPEN K4K 400:00:0001:59:37.0001:59:37.00+00:27:335:4010,6
19WOŹNIAK Katarzyna 31UMCS BIEGA/AKM PROMILEKLUBLINOPEN K5K 500:00:0001:59:38.0001:59:38.00+00:27:345:4010,6
20GAJEK Grzegorz 29WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAOPEN M15M 1500:00:0001:59:41.0001:59:41.00+00:27:375:4010,6
21ZIOBRO Tomasz 18KROSNO MIASTO SZKŁA(KGB)KROSNOOPEN M16M 1600:00:0002:00:51.0002:00:51.00+00:28:475:4310,5
22RĘPALSKA Agata 16KROŚCIENKO WYŻNEOPEN K6K 600:00:0002:04:47.0002:04:47.00+00:32:435:5410,1
23TATRZAŃSKI Tomasz 6KKB MOSIR KROSNO DZ.ŻYCIE RUN TEAMKROSNOOPEN M17M 1700:00:0002:07:31.0002:07:31.00+00:35:276:029,9
24CICHOWSKI Mieczysław 14KRÓLEWSKIE PILZNOPILZNOOPEN M18M 1800:00:0002:10:58.0002:10:58.00+00:38:546:129,7
25RZĄCA Magdalena 3KRÓLEWSKIE PILZNOJASŁOOPEN K7K 700:00:0002:12:44.0002:12:44.00+00:40:406:179,5
26URBAŃSKI Józef 22N.P.OPEN M19M 1900:00:0002:15:07.0002:15:07.00+00:43:036:249,4
27GUT Marcin 10URAL BIKERGIEDLAROWAOPEN M20M 2000:00:0002:15:59.0002:15:59.00+00:43:556:269,3
28LIBERACKI Grzegorz 21NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMNOWY SĄCZOPEN M21M 2100:00:0002:18:31.0002:18:31.00+00:46:276:339,1
29HELINSKI Jacek 4DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOOPEN M22M 2200:00:0002:20:36.0002:20:36.00+00:48:326:399,0
30POŻOGA Anna 8PKO BANK POLSKI SAN.P.OPEN K8K 800:00:0002:25:04.0002:25:04.00+00:53:006:528,7
31ĆWIĄKAŁA Halina 5ATHLETIC ZRĘCINKROSNOOPEN K9K 900:00:0002:30:03.0002:30:03.00+00:57:597:068,4
32KOZIOŁ Wiesław 7WIEŚ TAŃCZY I BIEGAN.P.OPEN M23M 2300:00:0002:30:04.0002:30:04.00+00:58:007:068,4
33KAWALEC Jacek 11TEAM IWOTRZCIANA K. RZESZOWAOPEN M24M 2400:00:0002:31:00.0002:31:00.00+00:58:567:098,4
34MARSZAŁEK Sabina 26-KROSNOOPEN K10K 1000:00:0002:42:21.0002:42:21.00+01:10:177:417,8
Znaleziono 34 wynik(ów)