V SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – KAZIUKOWA PIĄTKA
V Słupski Bieg Kaziuków
Organizator : Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”, Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data : 2021-05-29
Miejsce : Słupsk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 127
Wystartowało : 119
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 116
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 1197 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSKM-Open1M 100:25:36.65 4:1614,1
2PYTLAK Michał 1447 Brygada Obrony WybrzeżaSIEMIANICEM-Open2M 200:26:03.05+00:00:264:2013,8
3WENT Jakub 108ŁEBAM-Open3M 300:26:37.10+00:01:004:2613,5
4SZYMAŃSKI Krzysztof 101DOMATÓWKOM-Open4M 400:28:36.50+00:02:594:4612,6
5OSIŃSKI Wojciech 74TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-Open5M 500:28:49.55+00:03:124:4812,5
6DUDA Grzegorz 23BEST BEASTSBUKÓWKAM-Open6M 600:29:07.05+00:03:304:5112,4
7DROZDOWSKI Filip 22SŁUPSKM-Open7M 700:29:30.65+00:03:544:5512,2
8GARDYLSKI Cyprian 120ZSM SŁUPSKSŁUPSKM-Open8M 800:29:46.55+00:04:094:5712,1
9SITEK Mariusz 88SŁUPSKM-Open9M 900:30:14.30+00:04:375:0211,9
10ROGOZA Mateusz 83NIEZRZESZONYSŁUPSKM-Open10M 1000:30:58.65+00:05:225:0911,6
11MARKIEWICZ Damian 67SŁUPSKM-Open11M 1100:31:40.80+00:06:045:1611,4
12SITNIK Mikołaj 89USTKAM-Open12M 1200:31:43.80+00:06:075:1711,4
13JĘCEK Krzysztof 38MARKS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open13M 1300:32:06.30+00:06:295:2111,2
14CYPRYCH Katarzyna 148Batalion Ochrony BazySŁUPSKK-Open1K 100:32:10.35+00:06:335:2111,2
15OLESZEK Jerzy 73SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open14M 1400:32:22.90+00:06:465:2311,1
16ROLBIECKI Łukasz 85APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-Open15M 1500:32:31.80+00:06:555:2511,1
17JANKOWSKI Grzegorz 35POZYTYWNIE NAKRECONYBYTÓWM-Open16M 1600:32:42.90+00:07:065:2711,0
18WIELGAT Łukasz 118KB BRYZA POSTOMINOSŁUPSKM-Open17M 1700:32:54.25+00:07:175:2910,9
19SIWAK Marcin 90PHU GAST-EKO MARCIN SIWAKSŁUPSKM-Open18M 1800:33:04.40+00:07:275:3010,9
20MŁYNARCZYK Zbyszek 70CPSPSŁUPSKM-Open19M 1900:33:05.70+00:07:295:3010,9
21ROCŁAWSKI Grzegorz 80SZOPANDJITSUKOBYLNICAM-Open20M 2000:33:23.60+00:07:465:3310,8
22KASPEROWICZ Zdzisław 46PRO DYSTANS KASPEROWICZSŁUPSKM-Open21M 2100:33:34.00+00:07:575:3510,7
23RACZYŃSKA Anna 78BALTIC SEALS/AML SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:33:34.75+00:07:585:3510,7
24DREWNIAK Tomasz 21SŁUPSKM-Open22M 2200:33:39.20+00:08:025:3610,7
25CHUDY Henryk 14K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open23M 2300:33:43.45+00:08:065:3710,7
26ŁEPEK Karol 129SŁUPSKM-Open24M 2400:33:49.20+00:08:125:3810,6
27SZCZYGIEŁ Marcin 96KRĘPA SŁUPSKAM-Open25M 2500:33:52.35+00:08:155:3810,6
28ZALEWSKI Grzegorz 112W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open26M 2600:34:02.50+00:08:255:4010,6
29WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 109KOBYLNICAK-Open3K 300:34:03.55+00:08:265:4010,6
30GAWEŁ Iza 30SŁUPSKK-Open4K 400:34:08.00+00:08:315:4110,5
31SZEWCZYK Karolina 98SŁUPSKK-Open5K 500:34:14.30+00:08:375:4210,5
32LEWANDOWSKA Maria 60W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open6K 600:34:20.05+00:08:435:4310,5
33LEWANDOWSKI Adam 61W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open27M 2700:34:20.75+00:08:445:4310,5
34GAWEŁ Zbigniew 28POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open28M 2800:34:26.75+00:08:505:4410,5
35FRUBA Karina 26STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open7K 700:34:26.85+00:08:505:4410,5
36HORBACZ Grzegorz 32SŁUPSKM-Open29M 2900:34:29.75+00:08:535:4410,4
37SZYMAŃSKI Rafał 117SŁUPSKM-Open30M 3000:34:31.00+00:08:545:4510,4
38SOBOŃ Wojciech 93:)SŁUPSKM-Open31M 3100:34:33.25+00:08:565:4510,4
39KAMIŃSKI Marcin 42SMOŁDZINOM-Open32M 3200:34:34.65+00:08:585:4510,4
40KONKEL Joanna 50MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open8K 800:34:35.60+00:08:585:4510,4
41TOMCZAK Dominik 103W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open33M 3300:34:38.05+00:09:015:4610,4
42MICKIEWICZ Ilona 69WEJHEROWOK-Open9K 900:34:43.30+00:09:065:4710,4
43MURAWSKI Rafał 71MYWYONISŁUPSKM-Open34M 3400:34:46.85+00:09:105:4710,4
44DERRA Michał 19W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-Open35M 3500:34:58.00+00:09:215:4910,3
45RZĄDKOWSKA Maria 132USTKAK-Open10K 1000:35:01.70+00:09:255:5010,3
46USOWICZ Łukasz 107SŁUPSKM-Open36M 3600:35:08.60+00:09:315:5110,2
47KRAJEWSKA Justyna 53SŁUPSKK-Open11K 1100:35:18.85+00:09:425:5310,2
48MROZIK Janina 123SŁUPSKK-Open12K 1200:35:24.00+00:09:475:5410,2
49JÜNGLING Aleksandra 39KĘPICEK-Open13K 1300:35:29.05+00:09:525:5410,1
50KARCZ Andrzej 44SŁUPSKM-Open37M 3700:35:33.95+00:09:575:5510,1
51KRASUCKA Izabela 54SŁUPSKK-Open14K 1400:35:34.80+00:09:585:5510,1
52ROKUSZEWSKI Piotr 84APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM-Open38M 3800:35:38.30+00:10:015:5610,1
53RAHOZA Szymon 131AnanaskiSIEMIANICEM-Open39M 3900:35:39.75+00:10:035:5610,1
54FIGURSKI Andrzej 25USTKAM-Open40M 4000:35:45.25+00:10:085:5710,1
55ZDANOWICZ Kamil 113SŁUPSKM-Open41M 4100:35:50.05+00:10:135:5810,0
56ŁUBKOWSKA Magdalena 62SŁUPSKK-Open15K 1500:35:57.25+00:10:205:5910,0
57ANTOSIAK Grzegorz 3SŁUPSKM-Open42M 4200:35:59.75+00:10:235:5910,0
58URBAN Ewelina 106GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open16K 1600:36:06.45+00:10:296:0110,0
59ŻYCKA Ewelina 115SŁUPSKK-Open17K 1700:36:45.80+00:11:096:079,8
60CICHAŁA Damian 15TDTSŁUPSKM-Open43M 4300:36:53.20+00:11:166:089,8
61CZERWIŃSKI Przemysław 17SŁUPSKM-Open44M 4400:36:54.00+00:11:176:099,8
62CZERWIŃSKA Anna 16SŁUPSKK-Open18K 1800:36:54.50+00:11:176:099,8
63SZYMAŃSKI Damian 102SŁUPSKM-Open45M 4500:37:05.55+00:11:286:109,7
64GRUSZKA Dominik 139NORDMEDICPĘPLINOM-Open46M 4600:37:08.85+00:11:326:119,7
65KURLAPSKA Anna 135NORDMEDICK-Open19K 1900:37:11.50+00:11:346:119,7
66ADAMIEC Marek 1W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open47M 4700:37:13.00+00:11:366:129,7
67BIKUN Łukasz 116SŁUPSKM-Open48M 4800:37:14.00+00:11:376:129,7
68LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 59BEST BEASTSSŁUPSKK-Open20K 2000:37:16.90+00:11:406:129,7
69SKÓRA Aleksandra 150WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-Open21K 2100:37:21.45+00:11:446:139,6
69PSZON Katarzyna 149MPK SZON TEAMUSTKAK-Open21K 2100:37:21.45+00:11:446:139,6
71SZMIGIERO Arkadiusz 99W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open49M 4900:37:26.80+00:11:506:149,6
72DUDA Róża 24BUKÓWKAK-Open23K 2300:37:41.55+00:12:046:169,6
73SPYCHALSKI Artur 94GARDNA WIELKAM-Open50M 5000:37:49.55+00:12:126:189,5
74SZMIGIERO Sebastian 100BIEGAMPOLESIESŁUPSKM-Open51M 5100:38:23.10+00:12:466:239,4
75TYBURCZY Alicja 143NORDMEDICSŁUPSKK-Open24K 2400:38:24.70+00:12:486:249,4
76MAJCHRZAK Dariusz 66CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Open52M 5200:38:30.70+00:12:546:259,4
77RACZYŃSKI Roman 79GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open53M 5300:38:36.65+00:13:006:269,3
78NOWACKI Zbigniew 72BOLESŁAWICEM-Open54M 5400:38:54.45+00:13:176:299,3
79MICHAŁOWSKI Marcin 142SŁUPSKM-Open55M 5500:39:01.65+00:13:256:309,2
80ŻĄDEŁEK Jarek 114USTKAM-Open56M 5600:39:12.55+00:13:356:329,2
81CHALECKI Piotr 147STRZELINOM-Open57M 5700:39:12.85+00:13:366:329,2
82SUFRYT Kuba 133ZSM SŁUPSKSŁUPSKM-Open58M 5800:39:34.50+00:13:576:359,1
83KAMIŃSKA Monika 41SŁUPSKK-Open25K 2500:39:49.55+00:14:126:389,0
83KAMIŃSKI Marcin 40SŁUPSKM-Open59M 5900:39:49.55+00:14:126:389,0
85SOBCZYK Patryk 92APATOR TELEMETRIABIERKOWOM-Open60M 6000:39:55.30+00:14:186:399,0
86MAGIŃSKA Edyta 65REDZIKOWOK-Open26K 2600:40:11.25+00:14:346:419,0
87BORODZIUK Aneta 10SŁUPSKK-Open27K 2700:40:22.70+00:14:466:438,9
88PROKOP Renata 76AnanaskiSŁUPSKK-Open28K 2800:41:21.40+00:15:446:538,7
89WYSZECKA Anna 111SŁUPSKK-Open29K 2900:41:21.70+00:15:456:538,7
90ROZENTAL Basia 86AnanaskiSŁUPSKK-Open30K 3000:41:23.15+00:15:466:538,7
91JANCZAK Alicja 34SŁUPSKK-Open31K 3100:41:23.75+00:15:476:538,7
92BURMAN Tomasz 13SŁUPSKM-Open61M 6100:41:28.80+00:15:526:548,7
93WOJCIŃSKA Iwona 110SŁUPSKK-Open32K 3200:41:29.00+00:15:526:548,7
94ANDRZEJCZYK Ewelina 2SŁUPSKK-Open33K 3300:41:29.30+00:15:526:548,7
95KARAŚ Radosław 43NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open62M 6200:41:42.05+00:16:056:578,6
96KRZESZOWSKI Łukasz 56GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open63M 6300:42:23.85+00:16:477:038,5
97KOCUR Monika 49SŁUPSKK-Open34K 3400:42:30.85+00:16:547:058,5
98ISKRA Joanna 33USTKAK-Open35K 3500:42:38.75+00:17:027:068,4
99BUZIN Arsenii 121ZSM SŁUPSKSŁUPSKM-Open64M 6400:42:42.15+00:17:057:078,4
100SKIBIŃSKI Rafał 91AJ TEAMSŁUPSKM-Open65M 6500:42:55.50+00:17:187:098,4
101KARWASZ Krzysztof 45KWAKOWOM-Open66M 6600:44:12.80+00:18:367:228,1
102ROGALA Łukasz 82SŁUPSKM-Open67M 6700:44:54.85+00:19:187:298,0
103TURCZYN Grzegorz 105SŁUPSKM-Open68M 6800:44:55.40+00:19:187:298,0
104KOWALCZYK Justyna 51W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open36K 3600:45:00.25+00:19:237:308,0
105KRYGIER Ireneusz 55W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open69M 6900:45:01.60+00:19:247:308,0
106WIERNICKI O 136NORDMEDICM-Open70M 7000:46:24.40+00:20:477:447,8
107PADIAS Paweł 75GDYNIAM-Open71M 7100:47:34.30+00:21:577:557,6
108KNIEĆ Krystian 128M-Open72M 7200:47:59.35+00:22:227:597,5
109IZYKOWICZ Daria 127SŁUPSKK-Open37K 3700:50:41.00+00:25:048:267,1
110PAŁUCKA Lena 126SŁUPSKK-Open38K 3800:50:41.90+00:25:058:267,1
111JENDERNALIK Alicja 134ZSM SŁUPSKSŁUPSKK-Open39K 3900:50:46.55+00:25:098:277,1
112RUSINOWICZ Justyna 122ZSM SŁUPSKSŁUPSKK-Open40K 4000:50:47.00+00:25:108:277,1
113TRUSIAK Agnieszka 104NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open41K 4100:50:58.30+00:25:218:297,1
114TYLKA Amelia 125SŁUPSKK-Open42K 4200:50:58.85+00:25:228:297,1
115PSUJEK Seweryn 130SŁUPSKM-Open73M 7300:59:55.45+00:34:189:596,0
116PSUJEK Alan 7SŁUPSKM-Open74M 7400:59:57.30+00:34:209:596,0
117A Basia 9SŁUPSKK-Open43K 43   
118KWAŚNIAK Zdzisław 57TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSKSŁUPSKM-Open75M 75   
Niesklasyfikowani
MIELCZAREK Mateusz 137NORDMEDICSŁUPSKM-Open DNF--
Znaleziono 119 wynik(ów)