VELO BALTIC POŁCZYN ZDRÓJ MAXI - 64KM
Velo Baltic Połczyn Zdrój
Organizator : Stowarzyszenie Kolarzy Zawodowych w Polsce
Data : 2021-06-27
Miejsce : Połczyn Zdrój
Dystans : 64 km
Zgłoszonych : 114
Wystartowało : 98
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 26km | 32km | 48km | 58km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40+ | M-40 | M-50 | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMundurowiLaps_1
16km
Premia Górska 1
26km
Laps_2
32km
Laps_3
48km
Premia Górska 2
58km
Czas
netto
64km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KONRADOWSKI Michal 135Protour racing teamSZCZECINM-301M 100:24:3500:41:1800:48:3201:12:5501:30:1901:37:57.02 1:3139,2
2PAWEŁCZAK Bartłomiej 197KOPERNIK TORUŃSKI PIERNIKTORUŃM-302M 2Tak00:24:3400:41:1900:48:3201:12:5501:30:2001:37:58.00+00:00:001:3139,2
3PITUCH Sławomir 28ROMET FACTORY TEAMBYTÓWM-303M 300:24:3200:41:3300:49:0501:13:3401:31:1101:38:54.62+00:00:571:3238,8
4FELISIAK Andrzej 118UKS RATUSZ MASZEWOGOLENIÓWM-304M 400:24:3300:41:3400:49:0401:13:3501:31:1501:38:55.45+00:00:581:3238,8
5MARZEC Tomasz 153Toyota KawisbajkSŁUPSKM-305M 500:24:3000:41:3300:49:0501:13:3401:31:2101:38:56.74+00:00:591:3238,8
6JANIC Łukasz 34STC STARGARDNOWOGARDM-306M 600:24:3100:41:3400:49:0701:13:3501:31:2101:38:56.85+00:00:591:3238,8
7ADAMSKI Bartosz 36KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKKRETA KASZUBSKAM-307M 700:24:3400:41:3500:49:0601:13:3701:31:1301:38:57.71+00:01:001:3238,8
8MODRZYŃSKI Jacek 157KOLARZ.PLPIŁAM-308M 800:24:3500:41:3200:49:0701:13:3701:31:1301:38:59.09+00:01:021:3238,8
9PIEPRZ Mateusz 163UKS Ratusz MaszewoMODRZEWIEM-201M 900:24:3500:41:3300:49:0701:13:3801:31:2201:38:59.12+00:01:021:3238,8
10POPŁAWSKI Jakub 168BikeUUPGDAŃSKM-309M 1000:24:3500:41:3200:49:0601:13:3801:31:1101:38:59.51+00:01:021:3238,8
11GRABARSKI Mateusz 123VeloGdGDAŃSKM-202M 1100:24:3400:41:3400:49:0701:13:3701:31:2301:39:09.24+00:01:121:3238,7
12ŻYCKI Paweł 31PREFABETBYTÓWM-3010M 1200:24:3300:41:3800:49:0701:13:3801:31:5201:40:01.47+00:02:041:3338,4
13GONERA Artur 122STC StargardSZCZECINM-401M 1300:24:3600:41:3500:49:0601:13:3601:32:2801:40:41.62+00:02:441:3438,1
14KISŁY Kamil 132MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIMYŚLIBÓRZM-3011M 1400:24:3300:42:0100:49:2701:15:4101:34:1401:42:17.52+00:04:201:3537,5
15LATAŃSKI Radosław 142Toyota Kawisbike MTB SłupskKUSICEM-402M 1500:24:3500:42:0100:49:2701:15:3901:34:1401:42:18.27+00:04:211:3537,5
16SZCZYGIEŁ Marek 27JF DUET SPECTRUM BIKEGOLENIÓWM-3012M 1600:24:3400:42:0200:49:2601:15:4001:34:1401:42:18.81+00:04:211:3537,5
17CZAJKOWSKI Waldemar 110Danielo SportswearSTARGARDM-501M 1700:24:3200:42:0100:49:2601:15:4001:35:1101:43:50.91+00:05:531:3737,0
18KUZYNIN Jacek 141Protour Racing TeamSZCZECINM-502M 1800:25:2700:43:3500:51:2601:18:0001:37:2701:45:28.15+00:07:311:3836,4
19MOMOT Przemysław 158Zwift Team PLGOLENIÓWM-3013M 1900:25:2600:43:3600:51:2401:17:5901:37:2801:45:30.68+00:07:331:3836,4
20ĆMIEL Artur 111BIALOGARDM-3014M 2000:25:2600:43:3600:51:2501:18:0001:37:2801:45:31.66+00:07:341:3836,4
21ARCIMOWICZ Piotr 102AZS Politechnika GdańskaUSTKAM-203M 2100:25:2700:43:3500:51:2601:17:5901:37:2701:45:37.50+00:07:401:3936,4
22KŁOSIŃSKI Miron 133FTI Racing TeamPOZNAŃM-3015M 2200:26:1300:44:3900:52:3501:19:4001:38:3801:46:21.03+00:08:241:3936,1
23KOŁAKOWSKI Marcin 39KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKIŁAWAM-3016M 23Tak00:25:5900:44:3700:52:3101:19:3701:38:4001:46:21.14+00:08:241:3936,1
24REŃSKI Krzysztof 170VIKIN Bike TeamKLĘPCZEWOM-3017M 2400:25:3100:44:3900:52:3301:19:3901:38:1901:46:23.11+00:08:261:3936,1
25GRZYBOWSKI Karol 125Kolarz.plPIŁAM-3018M 25Tak00:25:5900:44:3800:52:3301:19:3801:38:3901:46:23.60+00:08:261:3936,1
26WIŚNIEWSKI Paweł 189VeloGdGDAŃSKM-3019M 2600:25:5800:44:4000:52:3101:19:3601:38:3801:46:25.13+00:08:281:3936,1
27ZŁOTY Wojciech 194Lauridsen Solutions PLKOSZALINM-3020M 2700:25:4600:44:3800:52:3201:19:3501:38:3801:46:29.31+00:08:321:3936,1
28MICHOŃSKI Paweł 155Toyota kawisbike SłupskSŁUPSKM-204M 2800:25:5900:44:2400:52:3301:19:3601:38:4001:46:31.10+00:08:341:3936,1
29KWIATKOWSKI Tomasz 32SPEKTRUM BIKENOWOGARDM-3021M 2900:26:1800:44:4100:52:4601:19:4001:38:4101:46:31.14+00:08:341:3936,1
30CHLAŚCIAK Tomasz 107WARSZAWAM-3022M 3000:26:1800:44:4100:52:3601:19:3901:38:4201:46:31.63+00:08:341:3936,1
31KOTOWICZ Piotr 33PPTERM SZCZECINSZCZECINM-403M 3100:26:0200:44:3900:52:3301:19:4001:38:4201:46:32.39+00:08:351:3936,0
32ZYŚKO Paweł 195Marycz SportKOSZALINM-404M 3200:25:5800:44:3800:52:3101:19:3701:38:3901:46:32.80+00:08:351:3936,0
33TŁUSZCZAK Rafał 184HOTEL 4 BRZOZYGDYNIAM-405M 3300:26:0200:44:4000:52:3601:19:3701:38:4101:46:33.01+00:08:351:3936,0
34ŁOSOWSKI Piotr 147KOSZALINM-3023M 3400:25:5800:44:3600:52:3301:19:3801:38:4101:46:33.70+00:08:361:3936,0
35SERGIEL Damian 175POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-406M 3500:26:1100:44:4200:52:4201:19:4101:38:4001:46:41.57+00:08:441:4036,0
36SZULC Arek Arbuz 180Marycz TeamKOSZALINM-407M 3600:26:1500:44:4200:52:3601:19:4001:38:5001:46:46.32+00:08:491:4036,0
37WENTA Krzysztof 187KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM-408M 3700:26:0000:44:4000:52:3101:19:3801:38:5601:46:54.78+00:08:571:4035,9
38TACIAK Marek 183PIŁAM-60+1M 3800:26:0000:44:4100:52:3501:19:3901:38:5701:47:47.88+00:09:501:4135,6
39GÓRSKI Maciej 38KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-205M 3900:26:0000:44:3700:52:3501:19:3801:39:0101:48:14.76+00:10:171:4135,5
40KOZŁOWSKI Sławomir 138MastersBYTÓWM-60+2M 4000:26:0100:44:3900:52:3501:19:4001:39:2601:48:30.79+00:10:331:4135,4
41STANKIEWICZ Tomasz 178STC StargardSTARGARDM-3024M 4100:24:3400:43:5200:53:0501:21:4201:41:4801:50:08.01+00:12:101:4334,9
42GELLERT Rafal 120Zgrupka TeamPOZNAŃM-409M 4200:26:1900:44:4200:53:0401:21:4201:41:4801:50:33.04+00:12:361:4334,7
43OŚMIANA Adam 160Klub Sportowy Szosa ŻninSARBINOWO DRUGIEM-3025M 4300:26:1400:44:4200:52:3301:20:2101:42:2101:51:23.32+00:13:261:4434,5
44ZACZEK Szymon 192Masters GryficeNOWOGARDM-3026M 4400:26:1900:44:4400:53:0601:21:4301:42:1701:51:37.86+00:13:401:4434,4
45PINDERA Natalia 29VIKING BIKE TEAMSZCZECINK-40+1K 100:26:1600:44:4400:52:4901:22:1101:43:4201:52:45.86+00:14:481:4534,1
46CHEŁSTOWSKI Mieszko 196ZTPL.CCSTARGARDM-3027M 4500:26:1600:44:4400:52:5101:22:1101:43:4201:52:46.36+00:14:491:4534,1
47WEGNER Kamil 186KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-3028M 46Tak00:27:4100:47:4100:56:0701:25:0401:45:5501:54:27.41+00:16:301:4733,6
48MACIEJEWSKI Sławomir 40KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-503M 4700:26:5900:47:1400:55:5101:25:0401:45:5401:54:28.95+00:16:311:4733,5
49SZYSZKA Marcin 199 BIKE TO DOORKOŁOBRZEGM-4010M 4800:27:4200:47:4100:56:0701:25:0701:45:5601:54:29.55+00:16:321:4733,5
50DYMECKI Jan 116Eurobike Kaczmarek Electric TeamCZAPLINEKM-60+3M 4900:27:4200:47:3800:56:0801:25:0501:45:5301:54:30.35+00:16:331:4733,5
51MŁYNARCZUK Bolesław 156JF DUET GOLENIÓWRACIMIERZM-60+4M 5000:27:4100:47:4000:56:0701:25:0301:45:5501:54:30.47+00:16:331:4733,5
52MARCINIAK Andrzej 152RYBCZYŃSKI-BIKESRemmers TeamPOZNAŃM-504M 5100:27:4300:47:3800:56:0901:25:0601:45:5401:54:30.65+00:16:331:4733,5
53DEJNEKA Przemysław 113GDAŃSKM-4011M 5200:27:4400:47:4100:56:0801:25:0501:45:5601:54:30.79+00:16:331:4733,5
54RZEŹNIK Piotr 173GDAŃSKM-4012M 5300:26:5900:47:1400:56:0701:25:0501:45:5701:54:30.91+00:16:331:4733,5
55SZANOL Gerard 198BIKE TO DOORKOŁOBRZEGM-505M 5400:27:4400:47:4100:56:0801:25:0801:45:5701:54:31.85+00:16:341:4733,5
56MACIEJEWSKI Rafał 149Szosa ŻninŻNINM-4013M 5500:26:1900:45:0500:54:0301:24:3701:45:5301:54:32.13+00:16:351:4733,5
57RYCHLEWSKA Iwona 172MOYA RACING TEAMKOŁOBRZEGK-301K 200:27:4300:47:4000:56:0901:25:0601:45:5501:54:32.71+00:16:351:4733,5
58JĘDRUSZCZAK Adrian 126NIEKŁONICEM-206M 5600:27:3800:47:3700:56:0501:25:0201:45:5301:54:35.97+00:16:381:4733,5
59MAĆKOWSKI Bartosz 150Klub Sportowy Szosa ŻninŻNINM-207M 5700:27:3800:47:3900:56:0901:25:3601:46:4001:55:56.87+00:17:591:4833,1
60WOJCZAK Krzysztof 1903 Fale TEAMSŁUPSKM-60+5M 58Tak00:27:2600:47:3900:56:0501:25:2901:47:5001:57:19.40+00:19:221:4932,7
61BOREK Daniel 104KOSZALINM-3029M 59Tak00:29:0000:49:2300:58:1401:28:3001:49:5101:58:51.87+00:20:541:5132,3
62GAJ Marcin 119JF Duet GoleniówSZCZECINM-4014M 6000:28:2500:49:2000:58:1301:28:2801:49:5001:58:52.11+00:20:551:5132,3
63CHODOR Martyna 108KOSZALINK-302K 300:29:0400:49:1900:58:1601:28:3101:49:5201:58:56.14+00:20:591:5132,3
64POPŁAWSKI Tadeusz 167Bike U UpGDAŃSKM-506M 6100:29:0400:49:3300:58:1501:28:3001:49:5201:58:56.73+00:20:591:5132,3
65SADOWSKI Jakub 174BARWICEM-3030M 6200:29:0300:49:2000:58:1501:29:5201:51:2702:00:45.19+00:22:481:5331,8
66BIBLIW Marek 35KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-4015M 6300:27:4100:48:2800:57:1701:28:4701:52:3602:02:16.10+00:24:191:5431,4
67KOZŁOWSKI Marek 139Klub Sportowy Szosa ŻninŻNINM-4016M 6400:29:0400:49:3900:58:4401:30:0701:53:1102:03:08.10+00:25:111:5531,2
68KONDRACIUK Piotr 134Velo Basket Team KoszalinKOSZALINM-4017M 6500:30:5300:52:0001:01:2701:32:2601:54:2802:03:40.06+00:25:431:5531,1
69PIEPER Agnieszka 162KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKK-303K 400:30:0400:51:4401:01:2601:32:2901:54:2602:03:46.12+00:25:491:5631,0
70SZULC Paulina 181Girlpower.CCPOZNAŃK-304K 500:29:0200:50:1600:59:5001:32:3401:54:2702:03:50.88+00:25:531:5631,0
71STOLTMAN Sławomir 179Marycz.comBYTÓWM-4018M 6600:30:5400:52:4401:01:2501:32:2801:54:5502:04:32.16+00:26:351:5630,8
72KRZEWIŃSKI Mariusz 140KSW KoszalinKOSZALINM-3031M 6700:29:0800:50:0200:59:2601:32:2601:55:0302:04:43.68+00:26:461:5630,8
73KOZŁOWSKI Tomasz 200ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM-4019M 6800:29:0101:02:1101:32:2402:05:33.95+00:27:361:5730,6
74NICPOŃ Paweł 159KRTPOZNAŃM-3032M 6900:29:0900:50:1600:59:5001:32:3101:55:3002:05:47.03+00:27:501:5730,5
75LEWANDOWSKI Jacek 144Zona TapetySTARY BOREKM-4020M 7000:29:4500:51:3801:01:2001:32:3901:56:1302:05:57.18+00:28:001:5830,5
76KACZOR Jarosław 129ZŁOCIENIECM-3033M 7100:29:3400:51:2201:00:4201:32:2801:56:2102:06:26.99+00:28:291:5830,4
77ANIOŁKOWSKI Leszek 101POŁCZYN ZDRÓJM-4021M 7200:30:0300:52:1801:01:2501:33:2401:57:0802:07:03.78+00:29:061:5930,2
78PAWŁOWSKI Grzegorz 26MAKYCZMIELNOM-4022M 7300:30:0300:52:2101:01:2401:34:3401:58:3102:08:15.57+00:30:182:0029,9
79BORYSIEWICZ Ryszard 105Dziki KoszalinKOSZALINM-60+6M 7400:29:4500:52:1901:01:2601:33:2601:59:1402:10:08.69+00:32:112:0229,5
80BYCZYŃSKI Marek 106Bye ArchesŻNINM-507M 7500:30:5900:53:2701:03:3301:37:2902:01:4102:11:58.70+00:34:012:0329,1
81POTKAŃSKA Zofia 169Moya Racing TeamPOLICEK-201K 600:30:5300:53:2701:03:3201:37:2902:01:3902:11:59.70+00:34:022:0329,1
82SCIESIŃSKA-ANDRZEJAK Miłka 30KTC KOŁOBRZEGSIEMYŚLK-40+2K 700:31:0000:53:4201:03:3401:37:3002:01:4002:12:00.05+00:34:032:0329,1
83BORDOSZEWSKI Grzegorz 103DYGOWOM-60+7M 7600:31:2900:54:0301:04:5901:39:2502:03:0202:13:30.80+00:35:332:0528,8
84CHODOR Izabela 109Marycz sportKOSZALINK-40+3K 800:31:2300:54:0401:04:1501:39:1402:03:1802:13:54.11+00:35:572:0528,7
85GRZECHOWIAK Sławomir 124KCYNIAM-508M 7700:30:5400:53:2701:03:3201:38:1402:05:0902:16:21.48+00:38:242:0728,2
86LIPIAN Tomasz 145POŁCZYN-ZDRÓJM-4023M 7800:39:4701:02:5001:12:1401:43:5102:08:1802:18:02.83+00:40:052:0927,8
87ĆMIEL Adam 112BIAŁOGARDM-509M 7900:32:3100:56:1401:06:3001:41:5802:08:2302:19:15.40+00:41:182:1027,6
88DOMAGAŁA Daniel 114PYRZYCEM-4024M 8000:34:2100:58:4001:08:3501:43:1702:09:2302:19:56.32+00:41:592:1127,4
89PAWŁOWSKI Eryk 161BONINM-3034M 8100:32:5300:58:0201:08:2201:44:1002:11:2002:22:39.06+00:44:422:1326,9
90PLESIEWICZ Janusz 164WALCZM-60+8M 82Tak00:34:2600:59:2201:10:0101:47:0602:13:3502:23:58.88+00:46:012:1426,7
91SIKORA Krzysztof 176MastersPYRZYCEM-60+9M 83Tak00:35:1101:00:3201:10:4701:47:2302:13:3502:24:01.49+00:46:042:1526,7
92POLGUJ Piotr 166parkrun szczeccinekSZCZECINEKM-60+10M 8400:36:0201:00:2501:10:4601:47:5002:17:5102:29:47.81+00:51:502:2025,6
93JUCHNIEWICZ Henryk 127Team CoV 227STARGARDM-5010M 8500:35:5601:01:4301:12:1101:50:4302:19:3202:30:15.78+00:52:182:2025,6
94JUSZCZAK Krzysztof 128KOSZALINM-60+11M 8600:36:0901:12:5701:51:1802:30:49.58+00:52:522:2125,5
95PLONDER Marcin 165KOSZALINM-3035M 8700:40:0301:13:1101:20:4502:00:5802:46:59.12+01:09:022:3623,0
96KOTARSKI Konrad 136ŚWIDWINM-3036M 8800:38:3200:58:1101:18:4801:59:15+00:46:192:2924,2
97LEONCZYK Adrian 143ŚWIDWINM-3037M 8900:44:0901:26:2802:15:09+01:02:132:4821,3
Niesklasyfikowani
KALINOWSKI Rafał 130ProTour Racing TramSZCZECINM-3000:25:26 DNF00:43:36 DNF00:51:27 DNF01:18:00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 98 wynik(ów)