VI BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
VI BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-09-04
Miejsce : Słupsk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K16 | M16 | K30 | M30 | K45 | M45 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1PIĄTEK Michał 1267. BOWSIEMIENICEM30
2WALENSKI Michal 96TKKFSKIBIENKOM45
3OSIŃSKI Wojciech 68TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM30
4ŻULIŃSKI Jakub 116SŁUPSKM16
5DROZDOWSKI Filip 24SŁUPSKM16
6GRACHEL Przemek 33REDZIKOWOM30
7JANKOWSKI Grzegorz 36POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM45
8BOGDANOWICZ Paula 9SŁUPSKK30
9RACZYŃSKA Anna 108BALTIC SEALSPOLSKAK30
10WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM16
11LITWIN Barbara 58STOPA SŁUPSK/ LEASE&DRIVESŁUPSKK30
12MARUSZAK Anna 125BESTBEASTSSŁUPSKK30
13PŁODZIEŃ Karolina 74SŁUPSKK30
14SITEK Mariusz 82SŁUPSKM30
15ŻYLICZ Paweł 103ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSKSŁUPSKM16
16HORBACZ Grzegorz 35SŁUPSKM45
17CHUDY Henryk 15K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM56+
18LASZKIEWICZ Piotr 57UKS SPARTA SYCEWICESYCEWICEM30
19NIEMCZEWSKI Sebastian 67SŁUPSKM30
20RUMINKIEWICZ Monika 80KRĘPA SŁUPSKK45
21NODLISZEWSKA Aleksandra 117SŁUPSKK16
22DREWNIAK Tomasz 23SŁUPSKM45
23JAŻDŻYK Łukasz 119USTKAM30
24TOMCZAK Dominik 93W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
25CYWIŃSKI Tomasz 16SŁUPSKM16
26BIKUN Łukasz 104SŁUPSKM30
27KRZYŻANEK Marta 56GARDNA WIELKAK30
28KAMIŃSKI Marcin 42SMOŁDZINOM30
29KONKOL Kazimierz 105SŁUPSKM45
30GRABOWSKA Kinga 31ORANGE POLSKASŁUPSKK30
31CZERWIŃSKA Anna 19NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK30
32WEILAND Agnieszka 97NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK30
33MUSIAŁ Klałdia 66K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK16
34SZCZYGIEŁ Marcin 85KRĘPA SŁUPSKAM30
35KASPROWICZ Małgorzata 45SŁUPSKK30
36ŻĄDEŁEK Jarek 102SŁUPSKM45
37GRABOWSKI Grzegorz 32SŁUPSKM30
38KLIMEK Marcin 48SŁAWNOM30
39KRUPSKI Piotr 55SŁUPSKM45
40FIGURSKI Andrzej 25USTKAM45
41GAWEŁ Iza 29SŁUPSKK30
42POLAWSKI Łukasz 113SZOPAND JITSUM30
43KONKEL Bonita 51POZNAŃK30
44SZEWCZUK Piotr 86SŁUPSKM30
45SAGAŁA Patrycja 81ANANASY Z 3FALSŁUPSKK30
46ROZENTAL Basia 79KOBYLNICAK30
47KONKEL Joanna 50MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK45
48URBAN Ewelina 95GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK30
49KAMIŃSKI Marcin 41ANANASY Z 3FALSLUPSKM30
50ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM45
51KAMIŃSKA Monika 39ANANASY Z 3FALSŁUPSKK30
52RAHOZA Szymon 75SIEMIANICEM30
53GAFFKE Krzysztof 27W.P.K. SŁOŃ TEAMGŁOBINOM30
54PACHUTA Damian 69WRZEŚNICAM16
55MROZIK Joanna 65SŁUPSKK30
56PAKUŁA Mateusz 70SŁUPSKM30
57KRAJEWSKA Justyna 54SŁUPSKK30
58CZYGIER Tomasz 20SŁUPSKM30
59KIRZESZOWSKI Łukasz 110SŁUPSKM30
60ANDRZEJCZYK Ewelina 3ANANASY Z 3FALSŁUPSKK30
61ŻMIJEWSKI Wojciech 109MYT SERWIS SPORT TEAMSŁUPSKM30
62FURMAN Tomasz 17STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30
63SZMIGIERO Arkadiusz 87W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
64SZMIGIERO Sebastian 88W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKM30
65CISZEWSKA Anna 114SŁUPSKK30
66FRUBA Karina 26STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK30
67SKIBIŃSKI Rafał 84AJ TEAMSŁUPSKM45
68WYSZECKA Anna 101ANANASY Z 3 FALSŁUPSKK30
69WELTROWSKA Alicja 99ANANASY Z 3 FALSŁUPSKK16
70BURMAN Tomasz 12ANANASY Z 3FALSŁUPSKM16
71KNEBLEWSKA Joanna 111KOSZALINK30
72LESIAK Marcin 115SERKOLSŁUPSKM30
73KAMIŃSKI Witold 40STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM45
74KNEBIEWSKI Łukasz 112KOSZALINM30
75KARAŚ Radosław 43TERMOSOL TEAMSŁUPSKM30
76BORODZIUK Aneta 118SŁUPSKK30
77DYNARKOWSKI Michał 123CPSPSŁUPSKM16
78SKĘPIEC Adrian 83SŁUPSKM30
79KISIEL Paweł 47CEPELINBOOKSSŁUPSKM30
80ANTOSIAK Grzegorz 4SŁUPSKM16
81CHERVIAK Olha 13SLUPSKK16
82KOWALIK Mariusz 53CPSPGRABNOM45
83MAJCHRZAK Dariusz 120CPSPUSTKAM45
84KARWACKI Adrian 124CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM16
85KUBIAK Maciej 122CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHDĘBNICA KASZUBSKAM16
86KOS Krystian 52CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM30
87PIETRZYCKI Andrzej 73NIEZRZESZONYSŁUPSKM56+
88PIETRZYCKA Edyta 71SŁUPSKK30
88PIETRZYCKI Dariusz 72SŁUPSKM45
90DERRA Michał 22WPK SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM30
91KRYGIER Ireneusz 106WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM30
92MAJCIERZAK Łukasz 1217. PBOTSŁUPSKM30
93RAKOWSKA Katarzyna 76SŁUPSKK30
94KOWALCZYK Justyna 107WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK30
95TURCZYN Grzegorz 94W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
96GAJEWSKI Andrzej 28STOPA SŁUPSKDAMNICAM30
Znaleziono 96 wynik(ów)