VI BIEG PRZEŁAJOWY MARYNARSKA DYCHA - 10 KM
VI BIEG PRZEŁAJOWY MARYNARSKA DYCHA
Organizator : CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW)
Data : 2021-09-26
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 100
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JEFIMCZYK Norbert 261 BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORKM18-291M 100:36:03.25 4:3013,3
2HAJDUKIEWICZ Rafał 2312 WBOTCZERWONAKM30-391M 200:37:18.20+00:01:144:3912,9
3BOKACZ Piotr 5USTKAM30-392M 300:39:02.70+00:02:594:5212,3
4KUCZKOWSKI Miłosz 441 BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORKSM-M18-291M 400:39:17.95+00:03:144:5412,2
5STRUK Adam 91RCI GDYNIASŁUCHOWOSM-M30-391M 500:39:34.80+00:03:314:5612,1
6BRZOZOWSKA Monika 612 WBOTCZERWONAKK30-391K 100:41:20.75+00:05:175:1011,6
7PYTLAK Michał 1137 BOWSIEMIANICESM-M30-392M 600:41:39.50+00:05:365:1211,5
8TEREFENKO Joanna 99CSMW USTKAUSTKAK18-291K 200:42:13.50+00:06:105:1611,4
9PIONK Rafał 75KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAMISZEWOSM-M30-393M 700:42:38.50+00:06:355:1911,3
10ŚWIĘCICKI Arkadiusz 98KSZTAŁTOMANIAKIEKRZM40-491M 800:43:24.45+00:07:215:2511,1
11WEGNER Przemysław 103MOWIUSTKAM40-492M 900:43:59.55+00:07:565:2910,9
12MACIĄG Iwona 5312NBOTBOLEWICEK30-392K 300:44:20.70+00:08:175:3210,8
13DUDA Grzegorz 15BEST BEASTSSŁUPSKSM-M40-491M 1000:44:37.10+00:08:335:3410,8
14NOWICKI Artur 671 BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORKSM-M30-394M 1100:45:04.60+00:09:015:3810,7
15DYWELSKI Krzysztof 16RUMIASM-M30-395M 1200:45:10.70+00:09:075:3810,6
16STEC Jakub 114BEST BEASTSNIEMIEROWOM30-393M 1300:45:36.55+00:09:335:4210,5
17GUZIK Piotr 21USB USTKASŁUPSKM18-292M 1400:45:50.50+00:09:475:4310,5
18ANDRYSKOWSKI Zdzisław 112KOLARZ POLLĘBORKM50-591M 1500:46:06.35+00:10:035:4510,4
19KOCZOROWSKI Paweł 34W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-493M 1600:46:41.10+00:10:375:5010,3
20UROWSKI Wojciech 102TRI TUR CHOJNICECHARZYKOWYM40-494M 1700:46:41.70+00:10:385:5010,3
21DREWNIAK Tomasz 14SŁUPSKM40-495M 1800:47:18.10+00:11:145:5410,1
22KAMIŃSKI Marcin 31SMOŁDZINOM40-496M 1900:47:24.30+00:11:215:5510,1
23PĘKAŁA Piotr 72SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM50-592M 2000:47:24.75+00:11:215:5510,1
24PRĘTNIK Dawid 80OSNIP WPRUMIASM-M30-396M 2100:47:31.30+00:11:285:5610,1
25WIELGAT Łukasz 104KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM30-394M 2200:47:59.30+00:11:565:5910,0
26KOLIŃSKI Krzysztof 35LIPUSZM40-497M 2300:48:14.85+00:12:116:0110,0
27FIELEK Piotr 17IPA WROCLAWWROCŁAWSM-M40-492M 2400:48:34.35+00:12:316:049,9
28ŚWIDERSKI Michał 96SŁUPSKM18-293M 2500:48:41.20+00:12:376:059,9
29KAMIŃSKI Radosław 2912 WBOTROKIETNICAM30-395M 2600:49:07.85+00:13:046:089,8
30FIJAŁKA Ryszard 18BRODOWOM50-593M 2700:49:28.00+00:13:246:119,7
31WŁAŚNIAK Łukasz 106LUBUCZEWOM30-396M 2800:49:32.05+00:13:286:119,7
32NOWAK Paweł 65BALTIC SEALSSŁUPSKM18-294M 2900:50:02.65+00:13:596:159,6
33KULIŃSKA Justyna 451 BATALION ZMECHANIZOWANYGDAŃSKSM-K18-291K 400:50:20.35+00:14:176:179,5
34GRZECHULSKI Piotr 20MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWANOWY DWÓR WEJHEROWSKIM40-498M 3000:50:46.50+00:14:436:209,5
35TOMCZAK Dominik 100MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWASŁUPSKM50-594M 3100:50:59.40+00:14:566:229,4
36SZYSZKO Stanisław 9512 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM30-397M 3200:51:03.75+00:15:006:229,4
37WILCZOPOLSKI Ernest 105SŁUPSKM18-295M 3300:51:09.10+00:15:056:239,4
38OLESZEK Jerzy 69SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOSM-M50+1M 3400:51:21.50+00:15:186:259,3
39GRÓDECKI Krzysztof 1921BLTPŁOTYM30-398M 3500:51:49.35+00:15:466:289,3
40KWAŚNIAK Zdzisław 51PRO DYSTANSSŁUPSKM60+1M 3600:51:51.15+00:15:476:289,3
41MŁYNARCZYK Zbyszek 59CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁUPSKSM-M30-397M 3700:51:55.95+00:15:526:299,2
42SKOMOROWSKI Michał 88MOWI RUNNING TEAMUSTKAM30-399M 3800:52:04.00+00:16:006:309,2
43KAMIŃSKI Marcin 30SLUPSKM30-3910M 3900:52:12.50+00:16:096:319,2
44KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK Katarzyna 366 OLIWSKI OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNYRUMIASM-K40-491K 500:52:23.75+00:16:206:329,2
45BLUMA Tomasz 4SŁUPSKM30-3911M 4000:52:30.45+00:16:276:339,1
46KWAPIS Wojciech 49STRZELINOSM-M40-493M 4100:52:54.15+00:16:506:369,1
47ZIELONKA Mateusz 108BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM30-3912M 4200:53:16.10+00:17:126:399,0
48KAŁUŻA Kamila 28WARSZAWAK30-393K 600:53:30.85+00:17:276:419,0
49PIŁAT Paweł 74BEST BEASTSWŁYNKOWOM30-3913M 4300:53:48.70+00:17:456:438,9
50KWAPIS Olga 48STRZELINOK30-394K 700:53:57.35+00:17:546:448,9
51SZAJERKA Krzysztof 93RUMIAM50-595M 4400:54:49.35+00:18:466:518,8
52KOZIOŁ Krzysztof 41MORS TEAM LĘBORKLĘBORKM40-499M 4500:55:47.75+00:19:446:588,6
53KOSIEDOWSKI Sebastian 39USB USTKAUSTKAM40-4910M 4600:55:54.55+00:19:516:598,6
54PIOTROWSKI Szymon 76OSNIP WPRUMIASM-M30-398M 4700:56:27.60+00:20:247:038,5
55MIZERA Agnieszka 58LĘDOWO-OSIEDLEK50-591K 800:56:38.00+00:20:347:048,5
56CIESZYŃSKI Łukasz 9SZCZECINM30-3914M 4800:56:40.65+00:20:377:058,5
57NACZK Wiktoria 61KADET PCE LĘBORK/ LKB IM. BRACI PETKLĘBORKSM-K18-292K 900:56:42.40+00:20:397:058,5
58KONWIŃSKI Michał 38MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAINOWROCŁAWM18-296M 4900:56:42.45+00:20:397:058,5
59KWAS August 50CSILRYKISM-M40-494M 5000:56:49.60+00:20:467:068,4
60RATAJCZYK Monika 82MOWI RUNNING TEAMSŁUPSKK30-395K 1000:56:53.60+00:20:507:068,4
61CHABOWSKA Agnieszka 7MOWISŁUPSKK30-396K 1100:56:54.40+00:20:517:068,4
62RACZYŃSKA Anna 81BALTIC SEALS/AML/7BOWSŁUPSKSM-K40-492K 1200:56:55.00+00:20:517:068,4
63PIANKOWSKI Mateusz 73JW 5511WIELKI KLINCZSM-M30-399M 5100:57:40.70+00:21:377:128,3
64HAŁAS Piotr 24SŁUPSKM30-3915M 5200:58:13.75+00:22:107:168,2
65RZYMYSZKIEWICZ-FIJAŁKA Miłosz 86BRODOWOM18-297M 5300:58:50.90+00:22:477:218,2
66KRUKOWSKI Łukasz 43GŁOBINOM30-3916M 5400:59:04.55+00:23:017:238,1
67RUSZKOWSKI Arkadiusz 85MORS TEAM LĘBORKLĘBORKM30-3917M 5500:59:10.35+00:23:077:238,1
68ŚWIDERSKI Łukasz 97SLUPSKM30-3918M 5600:59:12.55+00:23:097:248,1
69NOWACKI Zbigniew 647 BOWBOLESŁAWICESM-M50+2M 5700:59:20.90+00:23:177:258,1
70MAJCHRZAK Dariusz 54CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKASM-M50+3M 5800:59:27.05+00:23:237:258,1
71MAJCHRZAK Łukasz 557 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSŁUPSKSM-M30-3910M 5900:59:27.15+00:23:237:258,1
72KRUKOWSKI Tadeusz 42DĘBNICA KASZUBSKAM60+2M 6000:59:27.95+00:23:247:258,1
73KOWALIK Mariusz 40CPSPGRABNOSM-M40-495M 6100:59:30.75+00:23:277:268,1
74ROZENTAL Basia 84KOBYLNICAK30-397K 1300:59:32.55+00:23:297:268,1
75SAGAŁA Patrycja 87SŁUPSKK30-398K 1400:59:32.70+00:23:297:268,1
76TÓRZ Andrzej 101USTKAUSTKAM60+3M 6200:59:45.10+00:23:417:288,0
77MUSZYŃSKI Marcel 6012 WBOT 125BLP LESZNOPOZNAŃM18-298M 6301:00:14.65+00:24:117:318,0
78KUREK Adrian 4776-015M40-4911M 6401:00:25.45+00:24:227:337,9
79KANIA Brajan 32SŁUPSKM18-299M 6501:00:45.05+00:24:417:357,9
80SUCHODOLSKA Aleksandra 92ROSNOWOK30-399K 1501:00:54.05+00:24:507:367,9
81PAWLIK Krystian 71CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH / USB USTKAUSTKASM-M18-292M 6601:01:01.45+00:24:587:377,9
82ZAGRODZKI Ireneusz 107KB TUPOT USTKAUSTKAM60+4M 6701:01:05.55+00:25:027:387,9
83BATIUK Rafał 3GRUDZIADZM40-4912M 6801:01:35.70+00:25:327:417,8
84BAŁUCH Paweł 2ŚRODA WIELKOPOLSKAM30-3919M 6901:01:49.15+00:25:457:437,8
85PISKÓRZ Justyna 77ROSNOWOK30-3910K 1601:01:51.60+00:25:487:437,8
86NIWIŃSKI Grzegorz 62K.B. TUPOT USTKAUSTKAM60+5M 7001:01:58.15+00:25:547:447,7
87NOWAK Agnieszka 667BOWKOBYLNICASM-K30-391K 1701:02:31.60+00:26:287:487,7
88OLEKSY Andrzej 68SAM SOBIE BIEGAMSŁUPSKM60+6M 7101:02:55.00+00:26:517:517,6
89KONKEL Joanna 37MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-592K 1801:03:18.70+00:27:157:547,6
90JÓSKOWSKI Bogdan 27RCI GDYNIAREDASM-M50+4M 7201:03:31.10+00:27:277:567,6
91DOBOSZ Romuald 12'TUPOT'USTKAUSTKAM60+7M 7301:03:45.75+00:27:427:587,5
92CICHAŁA Damian 8TDT SŁUPSKSŁUPSKSM-M30-3911M 7401:05:03.70+00:29:008:077,4
93NOWACKI Marek 63CS MW USTKAREDZIKOWOM40-4913M 7501:05:49.60+00:29:468:137,3
94KUREK Aneta 46Z BIEGIEM (LAT) MI DO TWARZYMANOWOK40-491K 1901:07:42.15+00:31:388:277,1
95LANDOWSKI Cezary 52JW 5511GDAŃSKSM-M30-3912M 7601:07:50.95+00:31:478:287,1
96STEPNOWSKI Krystian 89JW 5511SZCZYTNOSM-M18-293M 7701:08:32.50+00:32:298:347,0
97POKORNY Edward 79TUPOT USTKAUSTKAM60+8M 7801:09:07.25+00:33:048:386,9
98MARCZAK Andrzej 56W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAŻELKOWOM60+9M 7901:12:04.95+00:36:019:006,7
99MARCZAK Małgorzata 57W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAŻELKOWOK60+1K 2001:12:11.15+00:36:079:016,6
100KOCOŃ Sylwia 33SIEMIANICEK40-492K 2101:14:36.25+00:38:339:196,4
Znaleziono 100 wynik(ów)