VI MARSZ PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
VI BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-09-04
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 28
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAWORSKI Robert 37PIESZCZOPEN -M1M 100:38:54.90 6:299,3
2MAŚLANKA Jacek 61SŁUPSKOPEN -M2M 200:39:20.95+00:00:246:339,2
3SZYCKO Oliwia 92KOBYLNICAOPEN -K1K 100:40:26.75+00:01:306:448,9
4BRZEZIŃSKA Agnieszka 10SŁUPSKOPEN -K2K 200:40:46.35+00:01:506:478,8
5SZUDARSKI Edward 89DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M3M 300:41:20.85+00:02:246:538,7
6ĆWIL Tomasz 30SŁUPSKOPEN -M4M 400:42:57.60+00:04:027:098,4
7SZUDARSKI Marek 90DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M5M 500:43:04.85+00:04:097:108,4
8WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 100DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K3K 300:44:12.15+00:05:157:228,1
9BRZEZIŃSKI Henryk 11SŁUPSKOPEN -M6M 600:44:46.15+00:05:517:278,0
10ANTOSIK Grażyna 5K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K4K 400:45:27.85+00:06:327:347,9
11MACIEJEWSKI Tomasz 60NIGHT WOLVES SŁUPSKUSTKAOPEN -M7M 700:45:42.00+00:06:467:377,9
12RODZIEWICZ Wioletta 77BRAKUSTKAOPEN -K5K 500:45:52.80+00:06:567:387,8
13ADAMCZYK Aleksandra 1SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAOPEN -K6K 600:46:33.35+00:07:377:457,7
14ĆWIL Karolina 78SŁUPSKOPEN -K7K 700:46:55.45+00:07:597:497,7
15KOCOŃ Sylwia 49SIEMIANICEOPEN -K8K 800:48:19.15+00:09:238:037,5
16DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna 21SŁUPSKOPEN -K9K 900:49:15.35+00:10:208:127,3
17ŁUKASIK Anna 59SŁUPSKOPEN -K10K 1000:49:50.60+00:10:558:187,2
18KENIG Renata 46K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K11K 1100:50:19.65+00:11:258:237,2
19HORBACZ Iwona 34SŁUPSKOPEN -K12K 1200:50:20.50+00:11:268:237,2
20SZYCKO Radosław 91KOBYLNICAOPEN -M8M 800:51:10.05+00:12:158:317,0
21CZERNICHOWSKA Teresa 18DWA KIJE SŁUPSKREBLINOOPEN -K13K 1300:51:11.55+00:12:158:317,0
22ANTOSIK Mikołaj 6K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -M9M 900:59:26.55+00:20:329:546,1
23MIMIEC Jakub 62TERMOSOL TEAMSŁUPSKOPEN -M10M 1000:59:27.90+00:20:349:546,1
24KARAŚ Agnieszka 44TERMOSOL TEAMSŁUPSKOPEN -K14K 1400:59:28.15+00:20:349:546,1
25MIMIEC Dorota 63TERMOSOL TEAMSŁUPSKOPEN -K15K 1500:59:28.20+00:20:349:546,1
26ANTOSIK Barbara 7KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K16K 1601:03:56.85+00:25:0210:395,6
27ANTOSIK Julia 8K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K17K 1701:09:25.20+00:30:3011:345,2
28CHUDY Janina 14K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K18K 1801:09:24.20+00:30:3111:345,2
Znaleziono 28 wynik(ów)