Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 88 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HORSTEN Bastian | 50 | TRI TALENT TEAM GDANSK | GDANSK | M16-17 | |
2 | HORSTEN Dorian | 51 | TRI TALENT TEAM GDANSK | GDANSK | M18-29 | |
3 | ŁOKUCIJEWSKI Patryk | 92 | BABILLONIA BABIENIEC | GDAŃSK | M18-29 | |
4 | PAŁASZ Edmund | 109 | RUMIA | M70+ | ||
5 | 225 | |||||
6 | BARWA Wojciech | 13 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | SPYTKOWICE | M18-29 | |
7 | BUGAJSKI Adam | 18 | POLANIE | GDAŃSK | M40-49 | |
8 | DEIK Elżbieta | 26 | PRZYJAŹŃ | K60-69 | ||
9 | DZIWOSZ Paweł | 29 | BEZTLENOWI MALBORK | MALBORK | M30-39 | |
10 | HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz | 49 | SIERAKOWICE | M18-29 | ||
11 | LEWANDOWSKI Przemysław | 85 | KIJANKA OSOWA | GDAŃSK | M30-39 | |
12 | RAKOCZY Marcin | 201 | Żórawski team | GDYNIA | M18-29 | |
13 | WAŚKIEWICZ Sebastian | 205 | LIPNO | M30-39 | ||
14 | ŻWIROWSKI Adam | 206 | GZSiSS | GDANSK | M16-17 | |
15 | ARNISTER-RUDNICKA Anna | 2 | TORUŃSKIE PIERNIKI | TORUN | K30-39 | |
16 | KAZYAKA Katarzyna | 60 | BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA | GDYNIA | K30-39 | |
17 | KUDUK Patrycja | 76 | WARCZ | K30-39 | ||
18 | NAWROCKI Dariusz | 102 | GDAŃSK | M30-39 | ||
19 | POCHOPIEŃ Mira | 122 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K30-39 | |
20 | RZEPECKI Radek | 134 | GDAŃSK | M40-49 | ||
21 | SKROUBA Magdalena | 141 | NADMORSKIE WILKI | CHWASZCZYNO | K30-39 | |
22 | TORBICZ Piotr | 176 | THALES | GDAŃSK | M40-49 | |
23 | WIECZOREK Tomasz | 183 | GDAŃSK | M50-59 | ||
24 | WITCZAK Arkadiusz | 184 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | M40-49 | |
25 | WITCZAK Bartek | 185 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | M16-17 | |
26 | WITCZAK Anna | 186 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | K40-49 | |
27 | JANCZAK Sławomir | 203 | DREAM TRI TEAM | PSZCZÓŁKI | M30-39 | |
28 | BARAN Seweryn | 7 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | GOŁCZEWO | M18-29 | |
29 | CHOŁOTA Sylwia | 22 | GDAŃSK | K18-29 | ||
30 | GRĘBECKA Magdalena | 41 | GDAŃSK | K30-39 | ||
31 | KELSZ-KARLIŃSKA Dorota | 61 | CURRENDA | SOPOT | K18-29 | |
32 | KUCHARSKI Paweł | 74 | GDAŃSK | M16-17 | ||
33 | KUKLIS Tomasz | 77 | OLIWA HOCKEY TEAM | GDANSK | M30-39 | |
34 | LIEDTKE Dariusz | 87 | 3ATHLETE | TCZEW | M40-49 | |
35 | NAWROCKI Mariusz | 103 | GDAŃSK | M40-49 | ||
36 | NOWOPOLSKI Leszek | 106 | GDYNIA | M40-49 | ||
37 | PASZKOWSKI Paweł | 110 | GDAŃSK | M30-39 | ||
38 | PIETRZAK Jacek | 114 | RUN LOG.COM | GDYNIA | M30-39 | |
39 | PIÓRKOWSKI Mariusz | 116 | TAKA RYBA | GDAŃSK | M30-39 | |
40 | SKRZECZOWSKI Bartosz | 142 | JAGUAR GDAŃSK | GDAŃSK | M30-39 | |
41 | SZUMACHER Marta | 163 | GDAŃSK | K18-29 | ||
42 | DUDA Krystian | 28 | CROSS ELITE | GDAŃSK | M30-39 | |
43 | BALUT Michal | 6 | KEMIRA SPORT TEAM | SOPOT | M18-29 | |
44 | ADAMOWICZ Michał | 1 | CURRENDA | SOPOT | M18-29 | |
45 | KRÓL Michał | 72 | SOPOT | M30-39 | ||
46 | SIENICKA Patrycja | 140 | GDYNIA | K30-39 | ||
47 | STOLTMANN Paulina | 153 | KOBIETY W BIEGU | GDAŃSK | K30-39 | |
48 | ŚNIEG Aleksandra | 169 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K50-59 | |
49 | ŚWIDERSKA Magdalena | 170 | RUSZ DUPKE | GDAŃSK | K40-49 | |
50 | TROJANOWSKA Bogumiła | 177 | GDAŃSK-OLIWA | K50-59 | ||
51 | WERYSZKO Marek | 182 | BANINO | M40-49 | ||
52 | WYSOCKA Dorota | 190 | GDAŃSK | K50-59 | ||
53 | JANIAK Dominika | 204 | GDYNIA | K30-39 | ||
54 | ZALEJASZ Sylwester | 210 | GDANSK | M30-39 | ||
55 | BŁASZKOWSKA Zofia | 217 | GDANSK | K16-17 | ||
56 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | GDAŃSK | K30-39 | ||
57 | KACZMAREK Magdalena | 59 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K40-49 | |
58 | STAJKOWSKA Helena | 149 | INOWROCŁAW | K16-17 | ||
59 | STAJKOWSKI Grzegorz | 150 | INOWROCŁAW | M30-39 | ||
60 | SZMAGLIK Lucyna | 161 | GDAŃSK | K30-39 | ||
61 | TALAGA Małgorzata | 172 | GDAŃSK | K30-39 | ||
62 | WYSOCKA Gabriela | 191 | GDAŃSK | K18-29 | ||
63 | NABAKOWSKA Barbara | 211 | GDANSK | K60-69 | ||
64 | JAKIMIUK Małgorzata | 54 | INOWROCŁAW | K40-49 | ||
65 | KREFT Ewa | 70 | DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | K40-49 | |
66 | MIODUCKI Jakub | 98 | GDAŃSK | M18-29 | ||
67 | PRZYBYSZ Monika | 128 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K30-39 | |
68 | WYSOCKI Mieczysław | 192 | GDAŃSK | M50-59 | ||
69 | BĄKOWSKI Zbigniew | 209 | GDANSK | M60-69 | ||
70 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 199 | GDYNIA | K40-49 | ||
71 | BARTSCH Aleksandra | 10 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K30-39 | |
72 | BURDA Robert | 19 | GROM | GDAŃSK | M50-59 | |
73 | FRYCZKE Maciej | 36 | T-MOBILE SPORT TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
74 | GRUBICH Marcin | 42 | APATOR METRIX S.A. | TCZEW | M30-39 | |
75 | PISKULSKA Nikola | 117 | GDYNIA | K18-29 | ||
76 | JACHOWICZ Dariusz | 202 | GDYNIA | M50-59 | ||
77 | KACZMARZ Agata | 216 | GDANSK | K18-29 | ||
78 | HINC Stanisław | 48 | KOWALE | M30-39 | ||
79 | PIASECKA Agata | 113 | IRON TEAM | GDAŃSK | K18-29 | |
80 | TOMICKA Marta | 174 | GARDNA MAŁA | K30-39 | ||
81 | BEGINSKI Sławomir | 207 | GDANSK | M40-49 | ||
82 | JASIONOWSKA Małgorzata | 57 | GDAŃSK | K30-39 | ||
83 | ŁAPIŃSKI Paweł | 90 | GDAŃSK | M30-39 | ||
84 | PIOTROWSKI Marek | 115 | GDYNIA | M40-49 | ||
85 | POBŁOCKA Lucyna | 119 | TCZEW | K40-49 | ||
86 | RZEPKA Katarzyna | 135 | GDAŃSK | K30-39 | ||
87 | RZEPKA Jakob | 136 | AC MILAN | GDAŃSK | M18-29 | |
88 | SZYMONIAK Jacek | 168 | GDAŃSK | M40-49 |
Znaleziono 88 wynik(ów)