Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 88 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEIK Elżbieta | 26 | PRZYJAŹŃ | K60-69 | ||
2 | ARNISTER-RUDNICKA Anna | 2 | TORUŃSKIE PIERNIKI | TORUN | K30-39 | |
3 | KAZYAKA Katarzyna | 60 | BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA | GDYNIA | K30-39 | |
4 | KUDUK Patrycja | 76 | WARCZ | K30-39 | ||
5 | POCHOPIEŃ Mira | 122 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K30-39 | |
6 | SKROUBA Magdalena | 141 | NADMORSKIE WILKI | CHWASZCZYNO | K30-39 | |
7 | WITCZAK Anna | 186 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | K40-49 | |
8 | CHOŁOTA Sylwia | 22 | GDAŃSK | K18-29 | ||
9 | GRĘBECKA Magdalena | 41 | GDAŃSK | K30-39 | ||
10 | KELSZ-KARLIŃSKA Dorota | 61 | CURRENDA | SOPOT | K18-29 | |
11 | SZUMACHER Marta | 163 | GDAŃSK | K18-29 | ||
12 | SIENICKA Patrycja | 140 | GDYNIA | K30-39 | ||
13 | STOLTMANN Paulina | 153 | KOBIETY W BIEGU | GDAŃSK | K30-39 | |
14 | ŚNIEG Aleksandra | 169 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K50-59 | |
15 | ŚWIDERSKA Magdalena | 170 | RUSZ DUPKE | GDAŃSK | K40-49 | |
16 | TROJANOWSKA Bogumiła | 177 | GDAŃSK-OLIWA | K50-59 | ||
17 | WYSOCKA Dorota | 190 | GDAŃSK | K50-59 | ||
18 | JANIAK Dominika | 204 | GDYNIA | K30-39 | ||
19 | BŁASZKOWSKA Zofia | 217 | GDANSK | K16-17 | ||
20 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | GDAŃSK | K30-39 | ||
21 | KACZMAREK Magdalena | 59 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K40-49 | |
22 | STAJKOWSKA Helena | 149 | INOWROCŁAW | K16-17 | ||
23 | SZMAGLIK Lucyna | 161 | GDAŃSK | K30-39 | ||
24 | TALAGA Małgorzata | 172 | GDAŃSK | K30-39 | ||
25 | WYSOCKA Gabriela | 191 | GDAŃSK | K18-29 | ||
26 | NABAKOWSKA Barbara | 211 | GDANSK | K60-69 | ||
27 | JAKIMIUK Małgorzata | 54 | INOWROCŁAW | K40-49 | ||
28 | KREFT Ewa | 70 | DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | K40-49 | |
29 | PRZYBYSZ Monika | 128 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K30-39 | |
30 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 199 | GDYNIA | K40-49 | ||
31 | BARTSCH Aleksandra | 10 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K30-39 | |
32 | PISKULSKA Nikola | 117 | GDYNIA | K18-29 | ||
33 | KACZMARZ Agata | 216 | GDANSK | K18-29 | ||
34 | PIASECKA Agata | 113 | IRON TEAM | GDAŃSK | K18-29 | |
35 | TOMICKA Marta | 174 | GARDNA MAŁA | K30-39 | ||
36 | JASIONOWSKA Małgorzata | 57 | GDAŃSK | K30-39 | ||
37 | POBŁOCKA Lucyna | 119 | TCZEW | K40-49 | ||
38 | RZEPKA Katarzyna | 135 | GDAŃSK | K30-39 |
Znaleziono 38 wynik(ów)