Organizator : | Nadleśnictwo Okonek |
Data : | 2021-08-29 |
Miejsce : | Okonek |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 77 |
Wystartowało : | 72 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 72 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STANEK Jacek | 60 | PIŁA | M40-49 | ||
2 | PALICKI Marcin | 45 | WYSOKA | M18-29 | ||
3 | CUBER Wojciech | 70 | ZABIEGANI NOCĄ | ZŁOTÓW | M30-39 | |
4 | KOWALCZYK Seweryn | 25 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M18-29 | |
5 | TRĘBSKI Krzysztof | 65 | ZABIEGANI NOCĄ | OKONEK | M40-49 | |
6 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | 17 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M30-39 | ||
7 | LASAK Konrad | 29 | SZCZECINEK | M18-29 | ||
8 | HOFMAN Dariusz | 10 | KLUB TEAM TERMINATORUN | WAŁCZ | M30-39 | |
9 | PIETRUSZKA Mikołaj | 48 | TĘCZA RUN | KOSZALIN | M50-59 | |
10 | JABŁOŃSKI Andrzej | 11 | CZARNE | M50-59 | ||
11 | ZIELIŃSKA Anna | 75 | ZABIEGANI NOCĄ | ŁOBEZ | K40-49 | |
12 | RYNDAK Mariusz | 53 | SZCZECINEK | M60+ | ||
13 | MAZUR Tomasz | 35 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | |
14 | JANKOWSKI Mariusz | 13 | SZCZECINEK | M40-49 | ||
15 | MIECZKOWSKI Marcin | 36 | NOBLINY | M40-49 | ||
16 | ŁUC Bożena | 32 | ZABIEGANI NOCĄ | KREPSKO | K30-39 | |
17 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 30 | KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK | WYRZYSK | M18-29 | |
18 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 332 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | |
19 | NIEMCZEWSKA Angelika | 41 | LZS JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | K40-49 | |
20 | RUDNIK Jerzy | 51 | FLORIAN | CHOJNICE | M60+ | |
21 | SZKOPEK Krzysztof | 62 | SZCZECINEK | M50-59 | ||
22 | SKOCZYLAS Bożena | 58 | BIEGAM BO LUBIĘ | OKONEK | K40-49 | |
23 | KUCZYŃSKA Anna | 27 | BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ PIŁA | PIŁA | K40-49 | |
24 | KANNEBERG Maciej | 20 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M18-29 | |
25 | GROSKOP Grzegorz | 9 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M30-39 | ||
26 | MROZIK Daniel | 37 | GÓRZNA | M30-39 | ||
27 | ANDRYSZAK Wojciech | 3 | GDAŃSK | M40-49 | ||
28 | TYLMAN Piotr | 66 | CZAPLINEK | M30-39 | ||
29 | ADAMOWICZ Agnieszka | 2 | SOPOT | K50-59 | ||
30 | KRZYWICKI Krzysztof | 26 | OKONEK | M40-49 | ||
31 | MALICKI Grzegorz | 33 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M50-59 | |
32 | ADRYAN Adam | 338 | WATATIA | SŁUPSK | M40-49 | |
33 | ORZADA Anna | 337 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | |
34 | SERKOWSKA Magdalena | 56 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K18-29 | |
35 | DRACZYŃSKI Zygmunt | 184 | ŁOBEZ | M60+ | ||
36 | NOWAK Ania | 43 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K40-49 | |
37 | PILEWSKI Darek | 49 | JEDWABISTY | KOSZALIN | M30-39 | |
38 | ADAMOWICZ Maciej | 1 | KOSZALIN | M30-39 | ||
39 | MYSZKOWSKI Jan | 38 | WAŁCZ | M60+ | ||
40 | JAWORUCKI Krystian | 16 | JASTROWIE | M30-39 | ||
41 | SAWICKI Eligiusz | 55 | ZŁOTÓW | M50-59 | ||
42 | KUICH Piotr | 28 | LILL-SPORT | JÓZEFOWO | M50-59 | |
43 | ZAWADZKA Marzena | 74 | RUNNING 5 | PIŁA | K50-59 | |
44 | SKIERA Kazimierz | 57 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | M60+ | |
45 | KLUPŚ Monika | 22 | POZYTYWNI Z PASJĄ | JASTROWIE | K40-49 | |
46 | KOWALCZYK Piotr | 24 | FOR-REST-RUN | KOSZALIN | M30-39 | |
47 | BLAJCHERT Adam | 4 | PIŁA | M40-49 | ||
48 | NAKONIECZNY Arkadiusz | 40 | KAGRO KRZYSZTOF PANKOWSKI | PIŁA | M30-39 | |
49 | POCZĄTEK Michał | 50 | PIŁA | M60+ | ||
50 | KATZBAN Irena | 21 | PIŁA | K50-59 | ||
51 | PALIGA Antoni | 46 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M50-59 | |
52 | WEINSTOK Adam | 67 | PIŁA | M40-49 | ||
53 | PALIGA Mateusz | 47 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M18-29 | |
54 | SZYMAŃSKI Piotr | 64 | ROSNOWO | M40-49 | ||
55 | WYRWA-KRZYŻAŃSKA Joanna | 72 | PIŁA | K50-59 | ||
56 | KLUPŚ Janusz | 23 | POZYTYWNI Z PASJĄ | JASTROWIE | M40-49 | |
57 | NAKONIECZNA Anna | 39 | PIŁA | K30-39 | ||
58 | JEZIOR Mirosława | 230 | MORSY EUFORIA | PIŁA | K50-59 | |
59 | SZNABEL Alina | 63 | RUNNING 5 | PIŁA | K60+ | |
60 | SANOCKA Halina | 54 | 4RUNTEAM PIŁA | PIŁA | K60+ | |
61 | LULECZKA Karolina | 31 | LULU | JASTROWIE | K18-29 | |
62 | CIŻMOWSKA Barbara | 5 | MTS HAMER MIASTKO | KĘPICE | K60+ | |
63 | MARCHEL Lukasz | 34 | ZIELONA DOLINA | PIŁA | M40-49 | |
64 | DEMCZAR Jacek | 6 | TRZCIANKA | M40-49 | ||
65 | OSTROWSKA Małgorzata | 44 | PIŁA | K40-49 | ||
66 | DZIEMIANKO Ilona | 8 | KOŁACZ | K30-39 | ||
67 | TUŻMLAK Katarzyna | 92 | PIŁA | K50-59 | ||
68 | RABKA Monika | 12 | KOSZALIN | K40-49 | ||
69 | JARUGA Artur | 14 | MASZKOWO | M40-49 | ||
70 | NIEMIRO Szymon | 42 | LULU | JASTROWIE | M30-39 | |
71 | JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta | 15 | TRZCIANKA | K40-49 | ||
72 | SOKÓŁ Monika | 59 | SZCZECINEK | K30-39 |
Znaleziono 72 wynik(ów)