Organizator : | Nadleśnictwo Okonek |
Data : | 2021-08-29 |
Miejsce : | Okonek |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 77 |
Wystartowało : | 72 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 72 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STANEK Jacek | 60 | PIŁA | M40-49 | ||
2 | PALICKI Marcin | 45 | WYSOKA | M18-29 | ||
3 | CUBER Wojciech | 70 | ZABIEGANI NOCĄ | ZŁOTÓW | M30-39 | |
4 | KOWALCZYK Seweryn | 25 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M18-29 | |
5 | TRĘBSKI Krzysztof | 65 | ZABIEGANI NOCĄ | OKONEK | M40-49 | |
6 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | 17 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M30-39 | ||
7 | LASAK Konrad | 29 | SZCZECINEK | M18-29 | ||
8 | HOFMAN Dariusz | 10 | KLUB TEAM TERMINATORUN | WAŁCZ | M30-39 | |
9 | PIETRUSZKA Mikołaj | 48 | TĘCZA RUN | KOSZALIN | M50-59 | |
10 | JABŁOŃSKI Andrzej | 11 | CZARNE | M50-59 | ||
11 | RYNDAK Mariusz | 53 | SZCZECINEK | M60+ | ||
12 | MAZUR Tomasz | 35 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | |
13 | JANKOWSKI Mariusz | 13 | SZCZECINEK | M40-49 | ||
14 | MIECZKOWSKI Marcin | 36 | NOBLINY | M40-49 | ||
15 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 30 | KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK | WYRZYSK | M18-29 | |
16 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 332 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | |
17 | RUDNIK Jerzy | 51 | FLORIAN | CHOJNICE | M60+ | |
18 | SZKOPEK Krzysztof | 62 | SZCZECINEK | M50-59 | ||
19 | KANNEBERG Maciej | 20 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M18-29 | |
20 | GROSKOP Grzegorz | 9 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M30-39 | ||
21 | MROZIK Daniel | 37 | GÓRZNA | M30-39 | ||
22 | ANDRYSZAK Wojciech | 3 | GDAŃSK | M40-49 | ||
23 | TYLMAN Piotr | 66 | CZAPLINEK | M30-39 | ||
24 | KRZYWICKI Krzysztof | 26 | OKONEK | M40-49 | ||
25 | MALICKI Grzegorz | 33 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M50-59 | |
26 | ADRYAN Adam | 338 | WATATIA | SŁUPSK | M40-49 | |
27 | DRACZYŃSKI Zygmunt | 184 | ŁOBEZ | M60+ | ||
28 | PILEWSKI Darek | 49 | JEDWABISTY | KOSZALIN | M30-39 | |
29 | ADAMOWICZ Maciej | 1 | KOSZALIN | M30-39 | ||
30 | MYSZKOWSKI Jan | 38 | WAŁCZ | M60+ | ||
31 | JAWORUCKI Krystian | 16 | JASTROWIE | M30-39 | ||
32 | SAWICKI Eligiusz | 55 | ZŁOTÓW | M50-59 | ||
33 | KUICH Piotr | 28 | LILL-SPORT | JÓZEFOWO | M50-59 | |
34 | SKIERA Kazimierz | 57 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | M60+ | |
35 | KOWALCZYK Piotr | 24 | FOR-REST-RUN | KOSZALIN | M30-39 | |
36 | BLAJCHERT Adam | 4 | PIŁA | M40-49 | ||
37 | NAKONIECZNY Arkadiusz | 40 | KAGRO KRZYSZTOF PANKOWSKI | PIŁA | M30-39 | |
38 | POCZĄTEK Michał | 50 | PIŁA | M60+ | ||
39 | PALIGA Antoni | 46 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M50-59 | |
40 | WEINSTOK Adam | 67 | PIŁA | M40-49 | ||
41 | PALIGA Mateusz | 47 | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M18-29 | |
42 | SZYMAŃSKI Piotr | 64 | ROSNOWO | M40-49 | ||
43 | KLUPŚ Janusz | 23 | POZYTYWNI Z PASJĄ | JASTROWIE | M40-49 | |
44 | MARCHEL Lukasz | 34 | ZIELONA DOLINA | PIŁA | M40-49 | |
45 | DEMCZAR Jacek | 6 | TRZCIANKA | M40-49 | ||
46 | JARUGA Artur | 14 | MASZKOWO | M40-49 | ||
47 | NIEMIRO Szymon | 42 | LULU | JASTROWIE | M30-39 |
Znaleziono 47 wynik(ów)