VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 332
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 293
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu19.5kmCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZYMCZAK Patryk 634Apteka GeminiGDAŃSKM11 000:00:0200:46:4501:13:1501:13:17 2:2624,6
2TECŁAW Radosław 564www.rowertour.comBYDGOSZCZM21 000:00:0100:46:5901:13:4801:13:49+00:00:332:2724,4
2ŁOWIGUS Adam 576www.rowertour.comBYDGOSZCZM41 000:00:0100:47:0001:13:4801:13:49+00:00:332:2724,4
4CZECHOWICZ Miłosz 610KKS Sportowiec PiłaPIŁAM22 000:00:0400:47:3601:14:2701:14:31+00:01:122:2824,2
5OSMAŃSKI Bartosz 572KM Bike Team ElblągELBLĄGM23 000:00:0400:49:2801:16:2501:16:29+00:03:102:3223,6
6JANCZARSKI Maks 383GDAŃSKM31 000:00:2100:49:3601:16:3501:16:56+00:03:202:3323,5
7OCHMAŃSKI Paweł 592BYDGOSZCZM32 000:00:1900:49:3801:16:3601:16:55+00:03:212:3323,5
8ŁOMNICKI Michał 602MTB KWIDZYN TEAMKWIDZYNM33 000:00:0500:49:5101:16:3701:16:42+00:03:222:3323,5
9ZARZYCKI Aleksander 633Apteka GeminiGDAŃSKM34 000:00:0200:49:1401:17:2901:17:31+00:04:142:3423,2
10HOFMAN Dariusz 595GOOGLE PRO ACTIVE TEAMWAŁCZM35 000:00:0300:50:2201:18:4401:18:47+00:05:292:3722,9
11OSTRASZEWSKI Zbigniew 469DIABLO - TEAMPOTULICEM51 000:00:0300:51:2501:18:5901:19:02+00:05:442:3722,8
12BIŃCZAK Arkadiusz 317Cyklo KwidzynKWIDZYNM36 000:00:1500:52:3501:21:0001:21:15+00:07:452:4222,2
13KUROWSKI Kamil 427HTBBYDGOSZCZM37 000:00:1100:51:5901:21:0801:21:19+00:07:532:4222,2
14CZARNOTA Waldemar 594CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM42 000:00:1300:52:4101:21:3001:21:43+00:08:152:4322,1
15BELT Kacper 609ŚWIECIEM12 000:00:0901:23:1501:23:24+00:10:002:4621,6
16SZYCH Paweł 597CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM38 000:00:1600:54:2501:23:3201:23:48+00:10:172:4721,5
17PIOTRZKIEWICZ Dariusz 478TTC JADE TORUŃLUBICZM43 000:00:0200:54:3701:23:4601:23:48+00:10:312:4721,5
18LICA Szymon 438Sisu OWBBYDGOSZCZM24 000:00:1000:53:4601:24:2701:24:37+00:11:122:4821,3
19MANIA Jacek 453RUMIAM39 000:00:0400:53:5301:24:3001:24:34+00:11:152:4921,3
20RZESZUTEK Zosia 629MLKS Baszta BytówBYTÓWK11 000:00:2200:54:4701:24:4101:25:03+00:11:262:4921,3
20SOWIŃSKI Remigiusz 563CYKLO KWIDZYNKWIDZYN (DANKOWO)M310 000:00:2200:55:1901:24:4101:25:03+00:11:262:4921,3
22SZYCH Dariusz 596CYKLO KWIDZYNRAKOWIECM44 000:00:2100:55:4901:25:2601:25:47+00:12:112:5021,1
23STYCZEŃ Roman 608KM Bike Team ElblągELBLĄGM45 000:00:1900:55:5601:25:3501:25:54+00:12:202:5121,0
24RUCZYŃSKI Arkadiusz 567BLACK HOLEELBLĄGM46 000:00:1200:55:2601:25:4501:25:57+00:12:302:5121,0
25WNUK Jarosław 593CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM47 000:00:0800:55:3101:25:4701:25:55+00:12:322:5121,0
26WIŚNIEWSKI Zbigniew 542Rowerowa BrzozaBRZOZAM48 000:00:2700:55:4501:25:4801:26:15+00:12:332:5121,0
27SEICHTER Adam 502ProCycling.plTORUŃM311 000:00:0800:55:2901:26:0301:26:11+00:12:482:5220,9
28DUDA Grzegorz 590KOZIEGŁOWYM49 000:00:4100:57:3701:26:3401:27:15+00:13:192:5320,8
29KRUCZKOWSKI Piotr 422Trek Krysport BydgoszczBYDGOSZCZM52 000:00:1800:55:5601:26:4401:27:02+00:13:292:5320,8
30PAPIERNIK Michał 603Tczewski Klub RowerowyTCZEWM312 000:00:1700:56:3801:27:1101:27:28+00:13:562:5420,6
31TENGOWSKI Jerzy 599CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM410 000:00:3700:57:2001:27:2801:28:05+00:14:132:5420,6
32MACIEJEWSKI Szymon 451BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM13 000:00:2700:57:3601:27:3501:28:02+00:14:202:5520,6
33WICZLINY Patryk 627V02 max MTB TeamGDAŃSKM25 000:00:0400:56:5201:27:3801:27:42+00:14:232:5520,5
34GAS Artur 612KAMELEONPIŁAM313 000:00:5600:56:3101:27:4301:28:39+00:14:282:5520,5
35BRUSKI Szymon 323DZIEMIANYM26 000:01:2100:58:1001:28:4501:30:06+00:15:302:5720,3
36RADKIEWICZ Bogusław 483LIPNIKIM411 000:00:4600:58:2401:28:4801:29:34+00:15:332:5720,3
37LEWANDOWSKI Adam 560ŁOCHOWOM412 000:00:0700:58:4701:29:5801:30:05+00:16:432:5920,0
38TECŁAW Czesław 523ROWEROWY KLUB GRYFBYDGOSZCZM53 000:00:5900:58:2301:30:1401:31:13+00:16:593:0019,9
39LEŚNIEWSKI Marek 588KOZIEGŁOWYM314 000:00:4300:59:2501:30:5601:31:39+00:17:413:0119,8
40KASZTELAN Jacek 632Apteka GeminiNOWY STAWM315 000:00:2701:00:2301:31:0701:31:34+00:17:523:0219,8
41GACKOWSKI Jarosław 357BYDGOSZCZM413 000:00:0700:59:4901:31:1201:31:19+00:17:573:0219,7
42SERGIEL Damian 503BYDGOSZCZM316 000:00:4701:00:1401:31:1601:32:03+00:18:013:0219,7
43CHOJNACKI Krzysztof 333BYDGOSZCZM414 000:00:2900:59:1301:31:2501:31:54+00:18:103:0219,7
44BRODA Dariusz 322BYDGOSZCZM415 000:01:2100:59:4901:31:4101:33:02+00:18:263:0319,6
45WOŹNIAK Aleksander 621BRZOZAM14 000:00:3700:59:0901:31:4301:32:20+00:18:283:0319,6
46BYKOWSKI Grzegorz 583BYDGOSZCZM317 000:00:0500:59:2701:31:4901:31:54+00:18:343:0319,6
47IGNASZAK Michał 377Świecki Klub KolarstwaŚWIECIEM15 000:00:0800:58:3401:32:1001:32:18+00:18:553:0419,5
48BILICKI Wojciech 314BYDGOSZCZM318 000:01:5201:00:2901:32:1801:34:10+00:19:033:0419,5
49WIŚNIEWSKI Mateusz 616Cykliści RypinOSTROWITEM16 000:00:2000:59:0101:32:2401:32:44+00:19:093:0419,5
50BOŁKA Szymon 319SZUBINM27 000:00:2000:59:5701:32:3001:32:50+00:19:153:0519,5
51KANIECKI Mikołaj 398Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM28 000:00:3800:59:5001:32:3301:33:11+00:19:183:0519,4
52NAMYSŁ Łukasz 587KOZIEGŁOWYM29 000:00:4101:00:5301:32:3601:33:17+00:19:213:0519,4
53ROGALSKI Radosław 486timeworkKORONOWOM319 000:01:5101:00:3101:32:4201:34:33+00:19:273:0519,4
54SEWERYN Waldemar 617KARSINM416 000:01:0001:01:1001:32:4301:33:43+00:19:283:0519,4
55KUPCZYK Tomasz 426BYDGOSZCZM320 000:00:0601:00:2301:32:4501:32:51+00:19:303:0519,4
56KIECA Andrzej 402Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM417 000:00:2700:59:0601:32:5001:33:17+00:19:353:0519,4
57JANUSZEWSKI Michał 386BYDGOSZCZM210 000:00:0801:00:0701:33:0601:33:14+00:19:513:0619,3
58BINKOWSKI Adrian 316timeworkGZINM321 000:01:5101:01:3401:33:3101:35:22+00:20:163:0719,2
59STACHOWIAK Bartosz 508ZAMOŚĆM211 000:00:2101:00:5201:33:4501:34:06+00:20:303:0719,2
60SPŁAWSKI Damian 507POZNAŃM322 000:00:1201:00:4401:33:5301:34:05+00:20:383:0719,2
61LUDZKOWSKI Dawid 444SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM212 000:01:1301:02:0901:33:5601:35:09+00:20:413:0719,2
62RATAJCZAK Jacek 623EAGLE FRIENDSJAROCINM54 000:00:1601:01:2501:33:5701:34:13+00:20:423:0719,2
62LEKTARSKI Krzysztof 430POZNAŃM55 000:00:0601:01:3201:33:5701:34:03+00:20:423:0719,2
64RUBACH Mariusz 491OSP BrzozaBRZOZAM213 000:00:3500:59:3701:34:0501:34:40+00:20:503:0819,1
65DUNAJEWSKI Marcin 584ŁOCHOWOM323 000:00:0701:00:5901:34:2101:34:28+00:21:063:0819,1
66KWAPISIEWICZ Marcelina 585EDFGDAŃSKK31 000:00:1001:02:2101:34:2601:34:36+00:21:113:0819,1
67WOŹNIAK Krzysztof 620BRZOZAM56 000:00:4401:00:1901:34:2901:35:13+00:21:143:0819,1
68ROMPALSKI Dariusz 489ŚWIECIEM418 000:00:2600:59:1001:34:3001:34:56+00:21:153:0919,0
69PYRZANOWSKI Przemek 606Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM214 000:00:1101:01:2801:34:3101:34:42+00:21:163:0919,0
70SZAJKOWSKI Tomasz 515Tczewski Klub RowerowyTCZEWM61 000:00:1101:01:4601:34:3801:34:49+00:21:233:0919,0
71MAZURKIEWICZ Marek 459BYDGOSZCZM324 000:01:2501:02:3301:34:5001:36:15+00:21:353:0919,0
72BURAS Karol 573CZARNKÓWM419 000:01:0601:02:2101:34:5301:35:59+00:21:383:0919,0
73KACZMAREK Roman 394BARCINM325 000:00:4201:02:0201:35:0001:35:42+00:21:453:1018,9
73WARDA Wiktor 533PRZYŁĘKI M17 000:00:4401:02:0701:35:0001:35:44+00:21:453:1018,9
75JARZĄBEK Bartłomiej 390MTB KarsinKARSINM326 000:01:0101:03:4401:35:1201:36:13+00:21:573:1018,9
76FLINIK Andrzej 351Butik FLOWBYDGOSZCZM327 000:01:4401:00:1001:35:1501:36:59+00:22:003:1018,9
77DEBA Bartłomiej 340NAKŁO NAD NOTECIĄM215 000:01:5601:02:4801:35:2301:37:19+00:22:083:1018,9
78PIOTRASZEWSKI Jerzy 476Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM57 000:00:1101:01:3601:35:3401:35:45+00:22:193:1118,8
79BETHKE Sławomir 310BYDGOSZCZM216 000:00:3201:01:4201:35:3501:36:07+00:22:203:1118,8
80FOJUTOWSKI Sławek 353BYDGOSZCZM328 000:00:3201:01:5901:35:4101:36:13+00:22:263:1118,8
80PACHCIAREK Rafał 471BIAŁE BŁOTAM329 000:01:1801:02:3101:35:4101:36:59+00:22:263:1118,8
82FOGT Maciej 352KRUSZYNM330 000:02:0701:02:4101:35:5001:37:57+00:22:353:1118,8
83GAJDA Ewa 358SWARZĘDZK41 000:00:1301:02:0601:35:5401:36:07+00:22:393:1118,8
84SZPERLAK Artur 568GORZEŃM420 000:00:0901:01:5701:35:5801:36:07+00:22:433:1118,8
85LOREK Marcin 441MTB KarsinKARSINM331 000:01:0001:03:3601:36:0301:37:03+00:22:483:1218,7
86KUNICKI Marek 425BYDGOSZCZM421 000:01:3401:03:2201:36:2801:38:02+00:23:133:1218,7
87TRZCIŃSKI Waldemar 526MTB KarsinKARSINM332 000:01:0601:03:1001:36:3701:37:43+00:23:223:1318,6
88SZCZERBA Maciej 519OPONEONIEMCZM422 000:00:2401:02:1501:36:4001:37:04+00:23:253:1318,6
88BILSKI Marcin 315OPONEO MotorsportBYDGOSZCZM333 000:00:2501:02:1801:36:4001:37:05+00:23:253:1318,6
90GRANOWSKI Paweł 368DIABLO - TEAMNAKŁO N. NOT.M423 000:00:2201:02:0501:36:4301:37:05+00:23:283:1318,6
91DĄBROWSKI Adam 339BYDGOSZCZM334 000:00:1101:02:3301:36:5901:37:10+00:23:443:1318,6
92BACZYŃSKI Marcin 619KARSINM335 000:01:1001:04:3601:37:0901:38:19+00:23:543:1418,5
93FIGAT Radosław 349BYDGOSZCZM336 000:01:2801:03:5801:37:1301:38:41+00:23:583:1418,5
94GRABOWSKI Kacper 367BARCINM217 000:00:3001:03:0101:37:2401:37:54+00:24:093:1418,5
95FETER Tomasz 601CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM337 000:00:4001:03:5701:37:5501:38:35+00:24:403:1518,4
96FRASZEK Mirosław 354BYDGOSZCZM218 000:00:3001:02:4801:37:5701:38:27+00:24:423:1518,4
96MADAJEWSKI Dariusz 562Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM219 000:00:1201:03:0001:37:5701:38:09+00:24:423:1518,4
98WĄS Sławomir 535AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM338 000:01:3101:05:1201:37:5801:39:29+00:24:433:1518,4
99KOZŁOWSKI Marek 415BRAKŻNINM424 000:01:3901:05:2301:38:0401:39:43+00:24:493:1618,4
100SZYMONIAK Michał 521brakBYDGOSZCZM339 000:00:4501:05:3001:38:0601:38:51+00:24:513:1618,3
101GOZIMIRSKI Andrzej 365Rowerowa brzozaBYDGOSZCZM62 000:00:0601:02:4601:38:1101:38:17+00:24:563:1618,3
102GAWŁOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM220 000:00:3901:03:1001:38:1201:38:51+00:24:573:1618,3
103KONKEL Bartosz 410BYDGOSZCZM221 000:02:3201:04:0201:38:1301:40:45+00:24:583:1618,3
104URBAŃSKI Marek 530BYDGOSZCZM222 000:01:3201:05:0801:38:2401:39:56+00:25:093:1618,3
105DULIŃSKI Jacek 348NIEMCZM425 000:00:3501:04:5701:38:3701:39:12+00:25:223:1718,3
106WOLNIEWICZ Mateusz 545SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM223 000:00:5001:05:0901:38:4301:39:33+00:25:283:1718,2
107WÓJCIK Janusz 577Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM426 000:00:5101:04:5401:38:5201:39:43+00:25:373:1718,2
108ŁUKASZEWSKI Mirosław 571BYDGOSZCZM58 000:00:3101:05:1101:38:5401:39:25+00:25:393:1718,2
109JATA Krzysztof 600CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM340 000:00:3901:03:5701:38:5901:39:38+00:25:443:1718,2
109GAPSKI Jarosław 359NIEMCZM427 000:00:3801:04:1701:38:5901:39:37+00:25:443:1718,2
111KĘSKRAWIEC Dariusz 401TRYSZCZYNM428 000:00:3701:04:2801:39:0301:39:40+00:25:483:1818,2
112CICHOWICZ Michał 334BYDGOSZCZM18 000:00:5401:04:5001:39:2201:40:16+00:26:073:1818,1
113POLITOWICZ Remigiusz 480BYDGOSZCZM341 000:00:4601:04:5301:39:3801:40:24+00:26:233:1918,1
114LOREK Marcin 442TORUNM429 000:00:2101:04:3701:39:5501:40:16+00:26:403:1918,0
115SALINSKI Michal 501KWIDZYNM342 000:00:2901:04:1001:39:5601:40:25+00:26:413:1918,0
116WIŚNIEWSKI Mikołaj 541ROWEROWA BRZOZABRZOZA - OLIMPINM19 000:00:1801:02:3601:40:0801:40:26+00:26:533:2018,0
117KRAUSE Piotr 418CYKLO KWIDZYNGRUDZIĄDZM343 000:00:1701:05:0701:40:1101:40:28+00:26:563:2018,0
118KUCZUR Szymon 598MROCZM344 000:00:5501:06:2301:40:1701:41:12+00:27:023:2017,9
119ORNOWSKI Marcin 615BYDGOSZCZM345 000:01:2701:06:3901:40:2501:41:52+00:27:103:2017,9
120JAGIELSKI Jacek 379ŚWIECIEM430 000:00:5101:05:0901:40:3301:41:24+00:27:183:2117,9
121MILLER Mariusz 460ŁOMŻAM346 000:01:2301:05:1901:40:4001:42:03+00:27:253:2117,9
122KOPACZ Radosław 411BYDGOSZCZM347 000:00:3201:06:1201:40:5601:41:28+00:27:413:2117,8
123HEINRICH Paweł 372BYDGOSZCZM348 000:00:4201:04:3301:40:5901:41:41+00:27:443:2117,8
124BRZOZOWSKI Aleksander 327BKTR GRYFBYDGOSZCZM59 000:00:5801:05:4001:41:0501:42:03+00:27:503:2217,8
125MANIKOWSKI Artur 454SULNOWOM349 000:00:3201:04:0901:41:1001:41:42+00:27:553:2217,8
126STRZAŁKA Krzysztof 511Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM350 000:00:1701:05:5401:41:1101:41:28+00:27:563:2217,8
127SZATTEN Dawid 517BYDGOSZCZM351 000:02:3101:05:2401:41:1501:43:46+00:28:003:2217,8
128RYSZEWSKI Witosław Piotr 498TORUŃM352 000:01:3201:07:5201:41:3001:43:02+00:28:153:2317,7
129JAŃCZAK Krzysztof 388FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM431 000:00:3501:06:1001:41:5501:42:30+00:28:403:2317,7
130PĘDZIŃSKI Norbert 589CZERWONAKM432 000:00:4701:06:1901:42:0801:42:55+00:28:533:2417,6
131PIOTRKOWSKI Tomasz 477CHEŁMŻAM353 000:01:1901:06:2601:42:1901:43:38+00:29:043:2417,6
132SZAFRAŃSKI Grzegorz 514BYDGOSZCZM354 000:01:5801:08:0701:42:2101:44:19+00:29:063:2417,6
133BASZYŃSKI Adam 307ZAMOŚĆM224 000:00:3001:06:0001:42:2201:42:52+00:29:073:2417,6
134MRÓWCZYŃSKI Sebastian 463BYDGOSZCZ M355 000:01:1401:07:1001:42:2901:43:43+00:29:143:2417,6
135ZAHORA Krzysztof 548BIAŁE BŁOTAM225 000:01:2201:06:3601:42:4701:44:09+00:29:323:2517,5
136KAWA Piotr 605ZŁOTÓWM510 000:00:3901:06:0301:42:5701:43:36+00:29:423:2517,5
137ŻBIKOWSKI Mateusz 558device.plBYDGOSZCZM226 000:01:1301:07:2001:43:0001:44:13+00:29:453:2617,5
138BORYS Eryk 611BYDGOSZCZM110 000:02:1401:07:2301:43:0301:45:17+00:29:483:2617,5
139KRÓL Rafał 421EBUDBYDGOSZCZM356 000:02:0701:08:5001:43:1001:45:17+00:29:553:2617,4
140TRZPIS Łukasz 527JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM357 000:06:0001:08:0501:43:2101:49:21+00:30:063:2617,4
141KOWALSKI Maciej 413BYDGOSZCZM358 000:00:3401:06:0401:43:4401:44:18+00:30:293:2717,4
142RADKIEWICZ Eugeniusz 484LIPNIKIM433 000:00:4801:07:0401:43:4501:44:33+00:30:303:2717,3
143JANOWSKI Krzysztof 384CB 163KRUSZYNM359 000:02:0401:08:2801:44:3401:46:38+00:31:193:2917,2
144DRYLL Marek 346BYDGOSZCZM360 000:00:4201:08:2401:44:3701:45:19+00:31:223:2917,2
144KRAWISZ Maciej 420RUN BDGBYDGOSZCZM361 000:02:0101:08:4701:44:3701:46:38+00:31:223:2917,2
146BRYNSKI Bartlomiej 324RADOMM511 000:01:0301:09:5301:44:3801:45:41+00:31:233:2917,2
147KANIA Bartosz 396ŻNINM111 000:00:2801:07:3101:44:4401:45:12+00:31:293:2917,2
148ARNDT Jakub 303BYDGOSZCZM362 000:00:4901:09:2701:44:5401:45:43+00:31:393:2917,2
149NOWICKI Sławomir 465BYDGOSZCZM363 000:01:2301:08:1401:45:0101:46:24+00:31:463:3017,1
150IWIŃSKI Patryk 378BYDGOSZCZM364 000:00:5601:08:3601:45:1001:46:06+00:31:553:3017,1
151FIEGEL Wojciech 618BYDGOSZCZM365 000:00:4101:08:1601:45:3201:46:13+00:32:173:3117,1
152BAGROWSKI Adam 305BYDGOSZCZM366 000:00:3601:08:0701:45:3301:46:09+00:32:183:3117,1
153IGNASZAK Kacper 376Świecki Klub KolarstwaŚWIECIE M112 000:00:1301:06:3701:45:4101:45:54+00:32:263:3117,0
154DĄBROWSKI Jarosław 625SZCZECINM367 000:00:5401:09:3801:45:4201:46:36+00:32:273:3117,0
155LUDZKOWSKI Krzysztof 445SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM227 000:01:2001:10:4501:45:5001:47:10+00:32:353:3117,0
156ZIÓŁKOWSKI Krystian 556BYDGOSZCZM368 000:00:5701:09:0701:46:0501:47:02+00:32:503:3217,0
157GRYKIER Szymon 369device.plBYDGOSZCZM228 000:01:1701:04:3301:46:0701:47:24+00:32:523:3217,0
158JAWORSKI Michał 628PRUSZCZM369 000:01:3401:09:5401:46:2201:47:56+00:33:073:3216,9
159CIERESZKO Paweł 335NAKŁO NAD NOTECIĄM370 000:01:0001:05:5501:46:3501:47:35+00:33:203:3316,9
160KUFEL Adrian 423ŚWIECIEM371 000:01:3101:08:5401:46:3601:48:07+00:33:213:3316,9
161HOLICZKO Mirosław 374JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM434 000:01:2201:08:0001:46:3801:48:00+00:33:233:3316,9
162DOLECKI Tomasz 344FunbikeTORUŃM435 000:00:2401:05:3901:46:4301:47:07+00:33:283:3316,9
162BRZOZOWSKA Justyna 325BYDGOSZCZK21 000:01:1201:09:4501:46:4301:47:55+00:33:283:3316,9
164KARASEK Cezary 399SKSTORUŃM436 000:01:0301:09:4701:46:4501:47:48+00:33:303:3316,9
165FRĄCKOWSKI Łukasz 355Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM229 000:01:4801:19:1501:47:2301:49:11+00:34:083:3416,8
166BRZOZOWSKI Radosław 329KLUBBEN PolskaBYDGOSZCZM230 000:01:3801:11:0601:47:2701:49:05+00:34:123:3416,8
167ZIELIŃSKI Adam 554BRZOZAM437 000:01:0701:09:2801:47:3001:48:37+00:34:153:3516,7
168SKONIECZKA Mateusz 506BYDGOSZCZM231 000:01:1901:10:0801:48:1701:49:36+00:35:023:3616,6
169ZIEMIANEK Magdalena 555BYDGOZCZK22 000:01:1501:09:1501:48:1801:49:33+00:35:033:3616,6
170RUJNER Marek 494BYDGOSZCZM512 000:00:3301:09:0801:48:5201:49:25+00:35:373:3716,5
171FRITZKOWSKI Bartosz 356device.plWYLATOWOM232 000:01:0901:11:1901:49:0001:50:09+00:35:453:3816,5
172KACZMARCZYK Hanna 393BYDGOSZCZK32 000:00:2301:08:3501:49:0501:49:28+00:35:503:3816,5
173LORENC Jacek 579ŁOCHOWOM438 000:00:0601:08:3601:49:1301:49:19+00:35:583:3816,5
174LEBIODA Tomasz 429BYDGOSZCZM372 000:00:3801:12:0001:49:3501:50:13+00:36:203:3916,4
175ZUBKOW Marcin 557BYDGOSZCZM439 000:00:1901:11:5501:49:5301:50:12+00:36:383:3916,4
176WEGRZYŃSKI Piotr 536AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM440 000:01:3101:09:4601:50:0401:51:35+00:36:493:4016,4
177RADKIEWICZ Wiktor 485LIPNIKIM113 000:00:4301:09:4501:50:2401:51:07+00:37:093:4016,3
178LUBISZEWSKI Bartosz 443Dzikie Korby ŁABISZYNM373 000:01:4401:09:0101:50:3201:52:16+00:37:173:4116,3
179RYDLEWSKI Marek 497RUN BydgoszczCIELEM441 000:01:4701:13:0501:50:3601:52:23+00:37:213:4116,3
180MISZEWSKI Michał 461Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM442 000:00:5301:11:0401:50:5401:51:47+00:37:393:4116,2
181WIDAWSKI Dariusz 538POTULICEM374 000:01:5201:12:2501:51:0101:52:53+00:37:463:4216,2
182WALECKI Michał 531JW 1515 BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM233 000:06:0001:12:0301:51:0801:57:08+00:37:533:4216,2
183ZUPA Katarzyna 488Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZK12 000:00:5001:12:5501:51:1701:52:07+00:38:023:4216,2
184KANIA Dariusz 397ŻNINM443 000:01:0501:10:1401:51:2501:52:30+00:38:103:4216,2
185CENKIER Julian 332BYDGOSZCZM375 000:01:5001:11:1001:51:2901:53:19+00:38:143:4216,1
186KIELMANN Marcin 403MROCZAM376 000:00:3101:12:4201:51:3901:52:10+00:38:243:4316,1
186JAKUBOWICZ Igor 382niezrzeszonyBYDGOSZCZM444 000:01:3301:13:1201:51:3901:53:12+00:38:243:4316,1
188BZDZION Adam 331BYDGOSZCZM445 000:01:0401:12:1401:51:5401:52:58+00:38:393:4316,1
189WIŚNICKI Patrycjusz 540BYDGOSZCZM377 000:01:3501:14:1201:52:1401:53:49+00:38:593:4416,0
190ZDROJEWSKI Marcin 552BYDGOSZCZM378 000:00:5201:13:0301:52:1501:53:07+00:39:003:4416,0
191TOMASZEK Marcin 524KRUSZYN KRAJEŃSKIM379 000:01:2401:12:2901:52:2601:53:50+00:39:113:4416,0
192WASILEWSKI Dariusz 534BYDGOSZCZM380 000:01:2101:12:1401:52:4501:54:06+00:39:303:4516,0
193ŁUCZAK Krzysztof 447INOWROCŁAWM446 000:01:4501:14:1201:53:0601:54:51+00:39:513:4615,9
194BUCHOLC Sławomir 330OSIELSKOM447 000:02:0901:14:4701:53:2301:55:32+00:40:083:4615,9
195KOZŁOWSKI Rafał 416BARCINM448 000:00:1401:08:3701:53:2901:53:43+00:40:143:4615,9
196PULCZYŃSKI Tomasz 482BYDGOSZCZM381 000:02:0001:14:0301:53:4301:55:43+00:40:283:4715,8
197MATUSZAK Ewelina 458BYDGOSZCZK23 000:01:0501:13:1901:53:4501:54:50+00:40:303:4715,8
198KUJAWA Kamil 424SICIENKOM382 000:01:5801:14:1301:54:0701:56:05+00:40:523:4815,8
199KAMIŃSKA Monika 395BYDGOSZCZK33 000:01:2501:13:2601:54:1501:55:40+00:41:003:4815,8
200DOBUCKA Katarzyna 343BYDGOSZCZK24 000:01:2701:13:5201:54:4001:56:07+00:41:253:4915,7
201UFIR Ireneusz 528BYDGOSZCZM383 000:01:4501:13:1901:54:5201:56:37+00:41:373:4915,7
202BEDNAREK Tomasz 308BYDGOSZCZM449 000:02:0001:14:0601:54:5601:56:56+00:41:413:4915,7
203PEDZIŃSKI Aleksander 475NAKŁO NAD NOTECIĄM513 000:00:2201:11:0501:55:0501:55:27+00:41:503:5015,6
204MAĆKOWIAK Magdalena 452BYDGOSZCZK25 000:00:3401:14:4501:55:3201:56:06+00:42:173:5115,6
205FISCHER Filip 350BIAŁE BŁOTAM384 000:01:1201:15:4101:55:3701:56:49+00:42:223:5115,6
206ŁUKASZEWICZ Dawid 448NOWA WIEŚ WIELKAM234 000:01:3601:07:0301:55:5101:57:27+00:42:363:5115,5
207LEWANDOWSKI Marcin 434BYDGOSZCZM385 000:01:1501:14:3401:55:5301:57:08+00:42:383:5115,5
208LEMKOWSKI Rafał 431Cyklo KwidzynKWIDZYNM386 000:00:3001:11:1601:56:2401:56:54+00:43:093:5215,5
209PAPIEROWSKI Damian 472ŚWIECIEM387 000:01:3401:16:0701:57:0401:58:38+00:43:493:5415,4
210LACH Henryk 428BKTR GRYFBYDGOSZCZM63 000:00:5201:16:2401:57:2001:58:12+00:44:053:5415,3
211JAGODZIŃSKI Grzegorz 380AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM388 000:01:3301:18:0901:57:3201:59:05+00:44:173:5515,3
212HEIDRICH Tadeusz 371KK Wda ŚwiecieŚWIECIEM64 000:01:1601:18:1201:58:5502:00:11+00:45:403:5715,1
213DOMKA Kasia 345BYDGOSZCZK34 000:01:2601:18:0301:59:0702:00:33+00:45:523:5815,1
214NORKUS Daniel 464device.plBYDGOSZCZM389 000:01:2001:15:2001:59:1402:00:34+00:45:593:5815,1
215RUGE Przemysław 493RYNARZEWOM390 000:00:5401:16:1501:59:3202:00:26+00:46:173:5915,1
216GORZECHOWSKI Przemek 364BYDGOSZCZM391 000:00:5801:16:0401:59:4402:00:42+00:46:293:5915,0
217SADURSKI Stanisław 499niezrzeszony TORUŃM514 000:01:4301:16:2501:59:5402:01:37+00:46:393:5915,0
218LEWANDOWSKI Wojciech 435GRUDZIĄDZM114 000:00:3301:16:4202:00:0002:00:33+00:46:454:0015,0
219WANIOREK Krzysztof 532WILCZEM450 000:01:2901:18:1602:00:0302:01:32+00:46:484:0015,0
220CZAJKOWSKI Grzegorz 337BYDGOSZCZM65 000:00:5901:16:3702:00:3902:01:38+00:47:244:0114,9
221GÓRA Beata 574CHEŁMNOK35 000:01:5901:17:2602:00:5002:02:49+00:47:354:0114,9
222GUST Maciej 370BYDGOSZCZM451 000:01:1101:15:4002:01:0602:02:17+00:47:514:0214,9
223MATCZAK Tomasz 457BYDGOSZCZM392 000:01:1801:19:4402:01:1102:02:29+00:47:564:0214,9
224SZCZEPANIK Waldemar 518BYDGOSZCZM452 000:01:0601:18:1302:01:1802:02:24+00:48:034:0214,8
225RYBAK Mariusz 495Benefit Centrum OdszkodowańBYDGOSZCZM453 000:00:1901:14:2302:02:0902:02:28+00:48:544:0414,7
226KĘSKRAWIEC Bartosz 400TRYSZCZYNM235 000:00:3601:17:5902:02:2902:03:05+00:49:144:0414,7
227ZAKROCKI Ronald 550BenefitKSO - OdszkodowaniaBYDGOSZCZM393 000:00:2601:13:5002:02:3702:03:03+00:49:224:0514,7
228BALCEREK Mateusz 306BYDGOSZCZM236 000:01:0201:20:0402:02:5302:03:55+00:49:384:0514,6
229MINIAT Łukasz 630TORUŃM237 000:00:5901:17:2902:02:5502:03:54+00:49:404:0514,6
230SZYMCZAK Krzysztof 520ŚWIECIEM394 000:01:3601:17:1102:03:0502:04:41+00:49:504:0614,6
231OSIŃSKI Adam 570BYDGOSZCZM454 000:01:0901:15:1402:03:3602:04:45+00:50:214:0714,6
232MARKLIK Grażyna 456BYDGOSZCZK42 000:01:5701:18:4202:04:2602:06:23+00:51:114:0814,5
233JASZAK Grzegorz 391WĄSOSZM455 000:02:0001:17:2702:04:3102:06:31+00:51:164:0914,5
234WITUSKI Marcin 580BYDGOSZCZM238 000:01:0701:21:3202:04:3702:05:44+00:51:224:0914,4
235SURY Leszek 512NAKŁO NAD NOTECIĄM515 000:02:1001:22:4602:04:4402:06:54+00:51:294:0914,4
236GACKOWSKI Patryk 591BYDGOSZCZM395 000:01:1101:19:0602:04:5102:06:02+00:51:364:0914,4
237WIDAWSKI Grzegorz 539POTULICEM66 000:01:5901:22:4402:04:5702:06:56+00:51:424:0914,4
238ROGUSZCZAK Maciej 487BYDGOSZCZM456 000:01:4801:23:0102:05:2802:07:16+00:52:134:1014,3
239ZAJĄKAŁA Adam 549CZARNOWOM396 000:01:4701:19:3302:05:4702:07:34+00:52:324:1114,3
240DZIĘCIEL Andrzej 607BYDGOSZCZM67 000:02:0101:16:4002:06:0002:08:01+00:52:454:1214,3
241MAJCHRZAK Anna 624BYDGOSZCZK26 000:01:5701:22:5802:06:0202:07:59+00:52:474:1214,3
242DEJRYNG Dariusz 342Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM516 000:01:1101:33:2902:06:1502:07:26+00:53:004:1214,3
243BRZOZOWSKI Piotr 328BRZOZAM239 000:01:2601:22:4802:06:5402:08:20+00:53:394:1314,2
244KRAUSE Tadeusz 419KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM68 000:01:5301:22:3202:07:0402:08:57+00:53:494:1414,2
245CYL Dawid 336RUN BydgoszczBYDGOSZCZM397 000:01:3101:23:4402:07:1402:08:45+00:53:594:1414,1
246SZABŁOWSKI Jerzy 513Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM69 000:00:0601:22:3702:07:2702:07:33+00:54:124:1414,1
247BERNDT Magdalena 309device.plBYDGOSZCZK27 000:01:0801:23:2102:08:1502:09:23+00:55:004:1614,0
248MARKOWSKA Joanna 604ZŁOTÓWK43 000:00:4401:23:0602:08:4502:09:29+00:55:304:1714,0
249WYKRZYKOWSKI Andrzej 547KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM610 000:01:5401:22:3102:08:4802:10:42+00:55:334:1714,0
250LIGMAN Katarzyna 439ŚWIECIEK44 000:01:4301:21:0702:09:1302:10:56+00:55:584:1813,9
251JEKEL Marcin 392BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM398 000:02:0701:25:3202:10:2102:12:28+00:57:064:2013,8
252LIGMAN Tomasz 440ŚWIECIEM457 000:01:4001:22:0002:10:4302:12:23+00:57:284:2113,8
253WOJCIECHOWSKI Wojciech 544device.plBYDGOSZCZM240 000:00:4601:23:5902:11:3302:12:19+00:58:184:2313,7
254LEŚNIEWSKI Mirosław 432BRZOZAM241 000:00:5501:25:1602:12:1102:13:06+00:58:564:2413,6
255ŁOBODA Michał 446BYDGOSZCZM399 000:01:0301:26:2602:12:2202:13:25+00:59:074:2413,6
256PACHCIAREK Karolina 470BIAŁE BŁOTAK28 000:01:1701:25:3002:12:4802:14:05+00:59:334:2513,6
257PISARCZYK Szymon 479ŚWIECIEM3100 000:01:3801:25:5402:13:4602:15:24+01:00:314:2713,5
258KLEIN-SZCZEPAŃSKA Karolina 405BYDGOSZCZK36 000:02:1301:30:3302:16:3402:18:47+01:03:194:3313,2
259LEWICKI Ernest 437Lion BrosBYDGOSZCZM3101 000:01:5501:29:5102:17:2602:19:21+01:04:114:3413,1
260LEWICKI Artur 436Lion BrosBYDGOSZCZM458 000:01:5301:29:5102:17:2702:19:20+01:04:124:3413,1
261MŁYŃSKA Alicja 462GDAŃSKK29 000:02:0601:31:1502:17:4402:19:50+01:04:294:3513,1
261GIZELA Michał 362KARTUZYM3102 000:02:0601:31:1602:17:4402:19:50+01:04:294:3513,1
263BRZOZOWSKA Małgorzata 326BKTR GRYFBYDGOSZCZK45 000:02:2101:30:4902:17:5602:20:17+01:04:414:3513,0
264TADYCH Piotr 522BYDGOSZCZM517 000:02:0801:26:1902:17:5902:20:07+01:04:444:3513,0
265SKONECZNA Ewelina 505Bike Rolbas Team MAKSYMILIANOWOK13 000:02:1101:29:0402:19:3002:21:41+01:06:154:3912,9
266DUDA Damian 347MROCZAM3103 000:00:2802:19:3802:20:06+01:06:234:3912,9
267AFELT Jarosław 301JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3104 000:03:0301:27:2102:21:4202:24:45+01:08:274:4312,7
268TREIDER Tomasz 525BYDGOSZCZM459 000:02:0201:32:2102:23:5702:25:59+01:10:424:4712,5
269KLUNEK Maciej 406BYDGOSZCZM3105 000:01:3801:33:0602:23:5802:25:36+01:10:434:4712,5
270URBANOWICZ Dariusz 529BIAŁE BŁOTAM518 000:01:4401:33:2102:27:1602:29:00+01:14:014:5412,2
271HARASIMOWICZ - PELICHOWSKA Alina 626BEJBOL TEAMPIŁAK37 000:00:4901:38:4502:27:4802:28:37+01:14:334:5512,2
272KNIOŁA Dorota 407GRUDZIĄDZK38 000:01:5701:36:5602:27:5902:29:56+01:14:444:5512,2
273ŻOŁĄDKIEWICZ Tomasz 559BRZOZAM242 000:00:5301:12:5102:28:3502:29:28+01:15:204:5712,1
274MARCINIAK Zdzisław 455BYDGOSZCZM611 000:01:2901:35:5602:29:5702:31:26+01:16:424:5912,0
275STELMACH Dariusz 510ST MTB CHEŁMŻACHEŁMŻAM460 000:01:1301:36:1302:32:2202:33:35+01:19:075:0411,8
276SZALA-PACIULEWICZ Ewelina 516BYDGOSZCZK46 000:02:2201:39:2602:34:5802:37:20+01:21:435:0911,6
277WĘGLIKOWSKA Barbara 537BYDGOSZCZK39 000:01:3501:41:0302:37:3502:39:10+01:24:205:1511,4
278LEWANDOWSKA Mariola 433GRUDZIĄDZK47 000:02:1601:47:0702:38:4402:41:00+01:25:295:1711,3
279TACZKOWSKI Marek 561SzkolmotBYDGOSZCZM519 000:00:5201:40:5602:38:4702:39:39+01:25:325:1711,3
280DEJRYNG Barbara 341Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEK48 000:01:0501:37:5002:40:2802:41:33+01:27:135:2011,2
281GRABOWSKI Piotr 575Rowerowa BrzozaCIELEM461 000:00:2801:43:1402:40:5002:41:18+01:27:355:2111,2
282IWICKI Rafał 582RESCUE BIKE MTBTORUŃM3106 000:01:4201:41:1602:41:0602:42:48+01:27:515:2211,2
282JANKOWSKI Michał 581RESCUE BIKE MTBPIECHCINM243 000:01:4201:41:1902:41:0602:42:48+01:27:515:2211,2
284KONECKI Robert 409device.plBYDGOSZCZM244 000:01:3701:43:2602:42:4002:44:17+01:29:255:2511,1
285AVDIEIEV Volodymyr 304BYDGOSZCZM462 000:01:2801:40:5202:50:2402:51:52+01:37:095:4010,6
286KIEŁTYKA Dorota 586BYDGOSZCZK310 000:02:1201:50:2602:51:0902:53:21+01:37:545:4210,5
287ANDRZEJEWSKI Adam 302BYDGOSZCZM3107 000:02:3001:10:2902:52:4502:55:15+01:39:305:4510,4
288STACHELEK Mateusz 622SOLEC KUJAWSKIM245 000:02:0501:58:4803:02:1803:04:23+01:49:036:049,9
289BETLEJEWSKI Sebastian 313BYDGOSZCZM3108 000:02:1301:57:4903:33:0203:35:15+02:19:477:068,4
290BETLEJEWSKA Beata 311BYDGOSZCZK311 000:02:1301:57:4903:33:0403:35:17+02:19:497:068,4
291STELMACH Anita 509ST MTB CHEŁMŻACHEŁMŻAK49 000:01:1502:14:3003:39:0503:40:20+02:25:507:188,2
292RÓŻYCKA Sylwia 490ALEKSANDROWOK312 000:02:1402:22:0503:49:3903:51:53+02:36:247:397,8
293BETLEJEWSKI Andrzej 312BYDGOSZCZM612 000:02:1802:22:0703:49:4103:51:59+02:36:267:397,8
294BRATKOWSKI Jacek 321BYDGOSZCZM463 000:00:2000:58:48+00:12:033:0019,9
295BOCHEŃSKI Łukasz 318BRZOZAM115 000:00:3501:04:04+00:17:193:1718,3
296ZIEGERT Karol 553GDYNIAM3109 000:00:4801:07:22+00:20:373:2717,4
297SIERADZKI Adam 504INOWROCŁAW M3110 000:01:4501:14:13+00:27:283:4815,8
298SAGANOWSKI Roman 500BYDGOSZCZM613 000:01:1502:48:24+02:01:398:386,9
299JAGODZIŃSKI Michał 381Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM3111 000:00:08   
300ŁUKOMSKI Filip 450BRAKŻNINM3112 000:01:40   
301ZAWIŚLAK Marcin 551BYDGOSZCZM3113 000:02:05   
302WYSMOLIŃSKI Konrad 569BYDGOSZCZM3114 001:56:54   
Znaleziono 302 wynik(ów)