VII RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
Organizator : | Klub Biegacza ,,GOCH" Bytów |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 8.85 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 92 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAWRON Barbara | 182 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K-30 | |
2 | SZYMANOWSKA Anna | 243 | LĘBORSKIE KIJKI | LĘBORK | K-50 | |
3 | SZYMANOWSKI Eugeniusz | 244 | LĘBORSKIE KIJKI | LĘBORK | M-60 | |
4 | HAWRYLUK Beata | 185 | STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING 'ORŁY' WICKO | GARCZEGORZE | K-40 | |
5 | TUR Irena | 249 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BORZYTUCHOM | K-50 | |
6 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 246 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M-50 | |
7 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 248 | BYDGOSZCZ | M-60 | ||
8 | PRZERWA Adrian | 229 | LUBELSKIE MORSY | LUBLIN | M-18 | |
9 | NOWAK Maciej 'Rumcajs' | 221 | PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M-40 | |
10 | WÓJCIK Piotr | 256 | MORSIK WETERAN | GDYNIA | M-50 | |
11 | CHOLEWKA Jolanta | 171 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K-60 | |
12 | POSTEK Danuta | 227 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K-50 | |
13 | KRĘCKA Irena | 203 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BUDOWO | K-50 | |
14 | STRZELECKA Małgorzata | 239 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-40 | |
15 | NOWAK Bartłomiej | 219 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | |
16 | OSIEJA Elżbieta | 222 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K-50 | |
17 | LESZCZYSZYN Krystyna | 211 | SZCZECINEK | K-60 | ||
18 | OSIEJA Tomasz | 223 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M-50 | |
19 | KLUCZAK Marzena | 193 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K-40 | |
20 | WITKOWSKA Tatiana | 263 | BYTÓW | K-50 | ||
21 | KOŻYKOWSKA Aniela | 201 | RZEPNICA | K-50 | ||
22 | BADOWSKA-STEFAŃSKA Barbara | 164 | UDORPIE | K-60 | ||
23 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 240 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | |
24 | WOJTACHNIO Edyta | 255 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K-40 | |
25 | KOMAR Beata | 196 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K-40 | |
26 | KLUCZAK Sławomir | 194 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M-40 | |
27 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 260 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-40 | |
28 | MAŁKIEWICZ Jacek | 214 | SOLEC KUJAWSKI | M-50 | ||
29 | APPEL Jerzy | 162 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M-70+ | |
30 | LEWAŃCZYK Sylwia | 212 | METROŻERCY | STĘŻYCA | K-30 | |
31 | BORZYSKOWSKI Franciszek | 167 | BYTÓW | M-60 | ||
32 | WIADERSKA Grażyna | 250 | ELBLĄG | K-60 | ||
33 | GNYBA Ewelina | 183 | METROŻERCY | STĘŻYCA | K-30 | |
34 | TOMCZYK Edward | 247 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M-70+ | |
35 | DOLNA Ewelina | 18 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K-30 | |
36 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 217 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M-60 | |
37 | JASIŁEK Przemysław | 187 | RADAWNICA | M-40 | ||
38 | ANGIELCZYK Małgorzata | 161 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K-60 | |
39 | JASIŁEK Kama | 188 | RADAWNICA | K-30 | ||
40 | CIEMNA Julita | 174 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-30 | |
41 | STEFAŃSKI Andrzej | 236 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | M-50 | |
42 | KRYŚKIEWICZ Janina | 205 | ZŁOTÓW | K-50 | ||
43 | KONDEJ Sylwia | 198 | ORŁOWO | PŁUŻNICA | K-40 | |
44 | KARALUS Paulina | 190 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-30 | |
45 | MILACHOWSKA Agnieszka | 261 | NOWINY | K-30 | ||
46 | KUŚMIEREK Patryk | 209 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-18 | |
47 | STOPA Joanna | 237 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-18 | |
48 | BARCHANOWSKI Andrzej | 165 | SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL | SŁUPSK | M-40 | |
49 | NOWAK Beata | 220 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-40 | |
50 | MALKIEWICZ Małgorzata | 264 | ŻYJ AKTYWNIE | WIERSZYM | K-50 | |
51 | KOŁACZ Iwona | 195 | AC&AC | WYSZECINO | K-40 | |
52 | CEPIŃSKA Anna | 170 | POLSKA | GNIEWOWO | K-40 | |
53 | BUCZKOWSKI Jerzy | 169 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M-60 | |
54 | KREFFT Barbara | 202 | PARCHOWO | K-50 | ||
55 | BRACISZEWSKI Krzysztof | 168 | GĄSAWA | M-30 | ||
56 | CZECZOTT Anita | 175 | 'ORŁY WICKO' | GDAŃSK | K-50 | |
57 | JANISZEWSKA Teresa | 186 | BYTÓW | K-60 | ||
58 | STRZELECKA Antonina | 238 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-18 | |
59 | SIKORRA Iwona | 232 | AC&AC | WEJHEROWO | K-40 | |
60 | ZIELIŃSKA Jolanta | 259 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K-50 | |
61 | NITKA Wacław | 218 | OTOMIN | M-60 | ||
62 | KORONA-BRACISZEWSKA Beata | 199 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-18 | |
63 | OWCZAREK Henryka | 224 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K-70+ | |
64 | GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ Magdalena | 180 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-30 | |
65 | KLOSKA Kazimierz | 192 | BYTÓW | M-70+ | ||
66 | CIŻMOWSKA Barbara | 262 | KĘPICE | K-60 | ||
67 | KUBIAK Wojciech | 206 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M-50 | |
68 | ZELEWSKA Karolina | 258 | BYTÓW | K-18 | ||
69 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 216 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K-50 | |
70 | LIP Arkadiusz | 213 | RUMIA | M-50 | ||
71 | BACZYŃSKA Sabina | 163 | CHOSZCZNO | K-50 | ||
72 | KOWALCZUK Robert | 265 | ELITE TEAM | GDAŃSK | M-50 | |
73 | WOJCIEKIAN Stanisław | 252 | WATAHA | REDZIKOWO | M-60 | |
74 | KRÓL Joanna | 204 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-40 | |
75 | FISZER Justyna | 179 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-30 | |
76 | BIAŁK Roman | 166 | GDAŃSK | M-60 | ||
77 | KWAPISIEWICZ Joanna | 210 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-40 | |
78 | SIKORRA Janina | 233 | 'ORŁY WICKO' | LĘDZIECHOWO | K-70+ | |
79 | GRONALEWSKI Krzysztof | 184 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-30 | |
80 | WAKSZYŃSKI Bogdan | 266 | M-60 | |||
81 | KOMOROWSKA-FISZER Iwona | 197 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-30 | |
82 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 234 | BYDGOSZCZ | K-60 | ||
83 | ŚWISŁOCKA Ewa | 245 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-50 | |
84 | GAWRON Piotr | 181 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
85 | WOJEWSKA Alicja | 254 | KIELEŃSKA HUTA | K-18 | ||
86 | CZECZOTT-SZYMAŃSKA Aleksandra | 176 | 'ORŁY WICKO' | CHARBROWO | K-50 | |
87 | WOJEWSKA Natalia | 253 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | K-18 | |
88 | SAPA Dariusz | 230 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M-50 | |
89 | KUSIAK Włodzimierz | 208 | GDAŃSK | M-60 | ||
90 | WIADERSKI Wojciech | 251 | ELBLĄG | M-60 | ||
91 | SAPA Stefania | 231 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K-50 | |
92 | KULCZYCKI Jan | 207 | GDAŃSK | M-60 |
Znaleziono 92 wynik(ów)