VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DOMISZEWSKI Ignacy 2029GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM301M 22021-03-20 09:34:0000:46:02.15 4:3613,0
2JAKUBIK Marcin 2049MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEM302M 42021-03-20 09:37:5000:50:04.10+00:04:015:0012,0
3WETHACZ Dariusz 2174LOKOMOTIV MAJDANCISNAM303M 62021-03-20 09:40:1300:55:08.65+00:09:065:3010,9
4ZAWADZKI Marcin 2239SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM304M 72021-03-21 09:09:1900:57:30.30+00:11:285:4510,4
5BRENDZOWSKI Adam 2192SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMSOLINAM305M 82021-03-21 08:51:3200:57:37.20+00:11:355:4510,4
6KORZONEK Karol 2068SPRINT GORZYCEGORZYCEM306M 92021-03-20 09:30:0601:03:12.40+00:17:106:199,5
7WOLSKI Michał 2231WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMGDAŃSKM307M 102021-03-21 09:42:4201:05:33.25+00:19:316:339,2
8SZAREK Michał 2240RZESZÓWM308M 122021-03-21 09:16:5901:06:54.00+00:20:516:419,0
9SZYBA Sylwester 2050GDAŃSKM309M 132021-03-20 09:19:2401:07:42.10+00:21:396:468,9
10PEŁDIAK Mateusz 2116PAWKO RUNNER TEAMKROSNOM3010M 142021-03-20 09:06:0501:07:47.60+00:21:456:468,9
11BEŚKA Michał 2004SPRINT GORZYCEGORZYCEM3011M 202021-03-20 09:30:0301:09:41.75+00:23:396:588,6
12MALINOWSKI Marcin 2092PRZEWORSKM3012M 212021-03-20 08:50:1201:10:17.85+00:24:157:018,5
13UZDEJCZYK Kamil 2171SOLINA TEAMUSTRZYKI DOLNAM3013M 232021-03-20 09:57:3801:10:59.40+00:24:577:058,5
14ROKOSZ Łukasz 2132JAROSŁAWM3014M 292021-03-20 09:05:4601:13:27.20+00:27:257:208,2
15BICHAJŁO Maciek 2005MUNINAM3015M 302021-03-20 09:05:4601:13:28.30+00:27:267:208,2
16BOŻEK Sebastian 2013KATOWICEM3016M 322021-03-20 09:10:5301:14:07.45+00:28:057:248,1
17LEW Damian 2087KRACZKOWAM3017M 342021-03-20 09:49:1401:14:27.00+00:28:247:268,1
18BUCZAK Szymon 2254WARSZAWAM3018M 362021-03-20 09:30:1801:15:04.30+00:29:027:308,0
19ZIELINSKI Pawel 2185WARSZAWAM3019M 392021-03-20 09:38:0801:15:44.75+00:29:427:347,9
20STEBEL Marcin 2221FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3020M 402021-03-20 08:54:3601:15:50.35+00:29:487:357,9
21SZWED Tomasz 2245SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM3021M 442021-03-20 09:10:1901:16:49.85+00:30:477:407,8
22WERESIŃSKI Michał 2173STUBNOM3022M 482021-03-20 09:15:4001:20:14.95+00:34:128:017,5
23RYNIAK Jakub 2134TARNAWA DOLNAM3023M 492021-03-20 09:10:4901:20:16.55+00:34:148:017,5
24FIGIEL Michał 2198LUBLINM3024M 512021-03-21 09:14:0701:20:39.70+00:34:378:037,4
25PERZEWSKI Maciej 2118TORUŃM3025M 592021-03-20 09:33:1401:24:46.20+00:38:448:287,1
26STASZEWSKI Kamil 2152LESZCZYDÓŁ STARYM3026M 622021-03-20 09:34:3601:25:42.25+00:39:408:347,0
27KOTEWICZ Przemysław 2073RADOMNO BIEGARADOMNOM3027M 642021-03-20 09:13:4001:26:11.75+00:40:098:377,0
28DUCHNOWSKI Łukasz 2053RUN TYM TYGRYSY ORZYSZEŁKM3028M 652021-03-20 09:00:2201:26:24.80+00:40:228:386,9
29KOTARBA Mateusz 2241RZESZÓWM3029M 682021-03-20 09:18:2801:27:30.90+00:41:288:456,9
30WINIARSKI Marcin 2179GOGOŁÓWM3030M 702021-03-20 09:42:2301:28:28.60+00:42:268:506,8
31SOŁTYS Mateusz 2144LUBARTÓWM3031M 742021-03-20 09:49:5501:30:20.60+00:44:189:026,6
32MAZUR Piotr 2097ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIM3032M 752021-03-20 09:03:1101:31:44.35+00:45:429:106,5
33MILLER Tomasz 2102BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM3033M 782021-03-20 09:08:4401:35:51.75+00:49:499:356,3
34OSIADŁY Bartosz 2109RZESZÓWM3034M 832021-03-20 08:52:2401:37:07.90+00:51:059:426,2
35GÓRECKI Dariusz 2038USTRZYKI DOLNEM3035M 842021-03-21 09:16:4501:37:21.60+00:51:199:446,2
36NESTOROWICZ Maksymilian 2105MAXNESTOR TEAMRZEPEDŹM3036M 862021-03-20 09:08:2301:37:36.95+00:51:349:456,1
37PADO Michal 2110PIJAKI TEAMRZEPEDZM3037M 872021-03-20 09:08:1701:37:41.00+00:51:389:466,1
38ŚWISTAK Piotr 2227WARSZAWAM3038M 882021-03-21 09:25:2501:37:41.25+00:51:399:466,1
39RUDNICKI Piotr 2218WARSZAWAM3039M 902021-03-20 09:39:1501:39:14.55+00:53:129:556,0
40RADKIEWICZ Maciej 2216PRZEMYŚLM3040M 932021-03-21 08:40:2801:39:49.10+00:53:469:586,0
41BIESZCZAD Mateusz 2007ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAM3041M 1032021-03-20 09:06:0301:50:00.95+01:03:5811:005,5
42CHLEBIŃSKI Maciej 2019RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3042M 1062021-03-20 09:30:5801:55:45.50+01:09:4311:345,2
Znaleziono 42 wynik(ów)