VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 43KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
43 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
339
Wystartowało:
278
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
278
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FLOREK Sebastian 323PRZEHYBA TRAILGABOŃM301M 32021-03-21 07:12:1503:31:14.40 4:4812,5
2DZIURZYŃSKI Paweł 322SZCZAWNICAM302M 122021-03-21 07:01:4903:59:20.25+00:28:055:2611,0
3OLSZEWSKI Piotr 192BIENIEWICEM303M 132021-03-20 07:51:0504:00:26.40+00:29:125:2711,0
4SPYRKA Piotr 362KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM304M 142021-03-21 07:06:3704:00:31.95+00:29:175:2711,0
5GĄCIARZ Mateusz 60GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM305M 162021-03-20 07:02:4904:05:23.00+00:34:085:3410,8
6WĘGLIŃSKI Mikołaj 294JAROCINM306M 192021-03-20 07:51:1404:10:05.30+00:38:505:4110,6
7WINIARSKI Krystian 298WSDRZESZÓWM307M 262021-03-20 07:23:1604:25:05.00+00:53:506:0110,0
8BOJAŃSKI Zbigniew 17GB GĘSIORZE ZAGÓRÓWWRZEŚNIAM308M 302021-03-20 07:02:3704:29:34.90+00:58:206:079,8
9KURCEWICZ Paweł 142WROCŁAWM309M 312021-03-20 07:09:3204:30:09.60+00:58:556:089,8
10TROJNAR Damian 285KS JANUSZEŁAŃCUTM3010M 342021-03-20 07:09:3404:32:05.55+01:00:516:119,7
11PELA Dariusz 206TORUNM3011M 382021-03-20 07:44:1304:33:14.35+01:01:596:129,7
12RADYK Jakub 390PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3012M 392021-03-21 07:01:3304:33:49.40+01:02:356:139,6
13JACHIMOWSKI Jarosław 95POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3013M 402021-03-20 07:03:1304:33:53.30+01:02:386:139,6
14KAMIŃSKI Marek 111POZNAŃM3014M 442021-03-20 07:09:3304:35:26.85+01:04:126:159,6
15BRZOZOWSKI Karol 23ORT ŁOMIANKIŁOMIANKI DOLNEM3015M 452021-03-20 07:07:1504:35:29.00+01:04:146:159,6
16DOMAGAŁA Krzysztof 38PSARUS 87' WRZEŚNIAWRZESNIAM3016M 482021-03-20 07:02:4204:40:00.00+01:08:456:219,4
17STRUK Jacek 262BIAŁOBRZEGIM3017M 492021-03-20 07:07:5604:41:14.65+01:10:006:239,4
18GONCZAR Szymon 69RYBNIKM3018M 502021-03-20 07:03:2404:41:50.45+01:10:366:249,4
19KAPICA Marek 333KROSCIENKO 30AM3019M 512021-03-20 07:02:4304:42:02.25+01:10:476:249,4
20CEREMUGA Marcin 27SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM3020M 522021-03-20 07:20:0904:42:10.10+01:10:556:249,4
21STACHURSKI Paweł 53ŁAŃCUTM3021M 542021-03-21 07:05:0204:42:38.00+01:11:236:259,3
22GOLEŚ Grzegorz 325RUN GIEDLAROWALEŻAJSKM3022M 602021-03-21 07:01:3604:49:16.25+01:18:016:349,1
23WAŃKOWICZ Adrian 288BRZEG DOLNYM3023M 612021-03-20 07:03:3204:50:28.40+01:19:146:369,1
24BEDNARCZYK Gerard 7KRAKÓWM3024M 722021-03-20 07:52:3304:57:02.70+01:25:486:458,9
25WARAS Wojciech 367KATOWICEM3025M 772021-03-21 07:09:3504:59:07.85+01:27:536:478,8
26POTERA Maciej 221FRYTKÓWŁAŃCUTM3026M 792021-03-20 07:18:5805:00:53.15+01:29:386:508,8
27ŚCIBOR Adrian 277PRZYSIETNICAM3027M 812021-03-20 07:17:0905:02:47.15+01:31:326:528,7
28DRÓŻDŻ Tomasz 41CZEWARUNTIMMIEDŹNOM3028M 822021-03-20 07:02:3805:03:27.00+01:32:126:538,7
29POPOWICZ Bartłomiej 217KS START PUŁAWSKICHYNÓWM3029M 932021-03-20 07:17:5505:07:24.20+01:36:096:598,6
30GURGUL Mateusz 88AROMAT NÓGKRAKÓWM3030M 942021-03-20 07:02:1405:07:26.95+01:36:126:598,6
31SIĄKAŁA Krystian 360WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM3031M 1082021-03-21 07:02:4305:16:24.35+01:45:097:118,3
32KOSZAŁKA Marcin 126KRAKÓWM3032M 1112021-03-20 07:02:3205:17:25.70+01:46:117:128,3
33TADEJA Jakub 280ALCOSTRIKETORUŃM3033M 1182021-03-20 07:47:5905:22:01.20+01:50:467:198,2
34WALAC Jacek 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3034M 1202021-03-21 07:03:3405:22:59.95+01:51:457:208,2
35WÓJCICKI Kamil 301EX TEAMLISIECICEM3035M 1222021-03-20 07:03:0305:23:28.80+01:52:147:218,2
36CICHOCKI Dawid 30NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3036M 1232021-03-20 07:06:1905:23:52.30+01:52:377:218,2
37MALETA Marcin 161LPP TEAMMIECHÓWM3037M 1252021-03-20 07:09:0105:25:22.15+01:54:077:238,1
38CZUBA Michał 35LIGOTA ZAMECKAM3038M 1332021-03-20 07:01:5305:29:05.05+01:57:507:288,0
39MILEWSKI Andrzej 176MKB DREPTAK/GRUPA CZWORGO (4GO)/#BIEGANIENIEOPIERDALANIE/#TEAMKALDUN/SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM3039M 1352021-03-20 07:15:3105:30:11.95+01:58:577:308,0
40OSZYWA Damian 197DAMCZI RUNKIELCEM3040M 1462021-03-20 07:29:1305:39:17.40+02:08:037:427,8
41LIBRONT Jakub 150KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM3041M 1492021-03-20 07:08:5005:40:37.25+02:09:227:447,8
42CZERNECKI Jacek 34CARBON SILESIA SPORTKATOWICEM3042M 1522021-03-20 07:02:2105:42:01.65+02:10:477:467,7
43GAJOWNIK Adam 52MIŃSK MAZOWIECKIM3043M 1652021-03-20 07:05:2605:52:53.80+02:21:398:017,5
44JASIOROWSKI Michał 99PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWAM3044M 1682021-03-20 07:03:1905:53:49.70+02:22:358:027,5
45MARKOWSKI Krystian 395SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM3045M 1732021-03-20 07:41:0305:59:49.45+02:28:358:107,3
46BARANOWSKI Łukasz 4BIAŁACZÓWM3046M 1772021-03-20 07:02:5206:04:02.85+02:32:488:167,3
47MESJASZ Marek 171AUTOREKINLUBINM3047M 1782021-03-20 07:02:1806:05:56.35+02:34:418:197,2
48ŚWIETLIK Paweł 278ŁBISKAM3048M 1822021-03-20 07:41:1906:15:07.65+02:43:538:317,0
49BLICHARZ Artur 13OŁPINYM3049M 1972021-03-20 07:40:5406:40:09.35+03:08:549:056,6
50PRUSACZYK Michał 223JÓZEFOSŁAWM3050M 1992021-03-20 07:34:2806:40:35.50+03:09:219:066,6
51RAKOWSKI Mateusz 231JAWORZEM3051M 2062021-03-20 07:27:4306:59:55.00+03:28:409:326,3
52POŁEĆ Ireneusz 355LUBLINM3052M 2072021-03-20 07:04:4907:03:49.25+03:32:349:376,2
53STYLIŃSKI Norbert 264DRUŻYNA Z BESKIDNIKAWETLINAM3053M 2122021-03-20 07:08:3407:12:19.05+03:41:049:496,1
54HAŁAS Marcin 326NORDUMCZECHOWICE-DZIEDZICEM3054M 2152021-03-21 07:04:1107:19:59.65+03:48:459:596,0
55MAZUR Mateusz 168ORANGE POLSKABATORZM3055M 2162021-03-20 07:55:0907:20:01.30+03:48:4610:006,0
Znaleziono 55 wynik(ów)