VIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2021-05-29
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 124
Wystartowało : 102
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-SM | M-SM | K18-34 | M18-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap_4
21.1km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CZERSKI Krzysztof 2Klub Sportowy Ultra Team ŁódźŁÓDŹM40-441M 102:21:5504:42:37.44 6:419,0
2ROSAK Marcin 1t r e n u j e n o r d i c w a l k i n g . p lZIELONA GÓRAM40-442M 202:21:5404:46:20.37+00:03:426:478,8
3CZŁONKOWSKI Krzysztof 4OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM45-491M 302:21:5604:47:02.35+00:04:246:488,8
4MACKIEWICZ Dariusz 5Aktywny KodeńKODEŃM45-492M 402:21:5604:49:45.80+00:07:086:528,7
5WOJCIECHOWSKA Elżbieta 3PakośćPAKOŚĆK35-391K 102:19:3004:50:29.03+00:07:516:538,7
6WILCZEK Krzysztof 8Cidry LotajomZĘBOWICEM45-493M 5202:22:0104:53:20.37+00:10:426:578,6
7MIELECKA Agnieszka 6KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-541K 202:24:1404:56:45.06+00:14:077:018,5
8KARPIŃSKI Sebastian 26Las Kabacki / PolnordWARSZAWAM40-443M 6102:24:1004:56:53.25+00:14:157:028,5
9NIEDBAŁ Adam 38SiewierzSIEWIERZM45-494M 702:27:1204:58:09.62+00:15:327:038,5
10POŁUBIAK Paweł 22SIECINOM35-391M 802:22:5504:59:53.75+00:17:167:068,4
11BORKOWSKI Dariusz 47NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-541M 902:31:2105:00:58.14+00:18:207:078,4
12PRZYSTARZ Grzegorz 46OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-542M 1002:24:1005:01:28.51+00:18:517:088,4
13SŁUPIANEK Paweł 28Katowicki Nordic WalkingKATOWICEM40-444M 1102:22:2905:05:04.79+00:22:277:138,3
14KOŁODZIEJ Joanna 9MALONOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK50-542K 3102:28:3505:07:20.85+00:24:437:178,2
15WETOSZKA Piotr 7TKKF Krzna Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM35-392M 12102:29:0905:07:32.57+00:24:557:178,2
16DANIELSKI Waldemar 54runnerski.plSOKOŁÓW PODLASKIM55-591M 1302:31:2305:09:59.17+00:27:217:208,2
17WIŚNIEWSKI Maciej 35WiśniaTeamMALBORKM45-495M 1402:32:3505:11:39.34+00:29:017:238,1
18HAŁAS Marcin 19CZECHOWICE-DZIEDZICEM35-393M 1502:25:3405:13:55.74+00:31:187:268,1
19MICHALSKI Andrzej 73PŁOMIEŃ ZMIENNICASANOKM60-641M 1602:31:1805:14:18.31+00:31:407:268,1
20HRYCIUK Waldemar 68TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-642M 1702:33:1705:15:41.46+00:33:047:288,0
21ŚWIDEREK Marcin 27NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-445M 1802:25:3305:15:44.76+00:33:077:288,0
22LASKOWSKI Mirosław 42LKS MilanówKOMARÓWKA PODLASKAM50-543M 1902:32:1005:16:11.65+00:33:347:298,0
23MUCHA Marcin 29Łączą nas pasje BydgoszczPAWŁÓWEKM40-446M 2002:39:5605:16:19.67+00:33:427:298,0
24MARCZAK Krzysztof 71NWPL/NW BełchatówBEŁCHATÓWM60-643M 2102:32:1105:17:16.47+00:34:397:318,0
25RADECKI Artur 63Chodzący BiałystokBIAŁYSTOKM55-592M 2202:31:0005:17:37.32+00:34:597:318,0
26LENZ Andrzej 59muszkieterowieGNIEZNOM55-593M 2302:33:3905:18:46.99+00:36:097:337,9
27LIPIŃSKI Karol 25Pogodni Nordikowcy SzczecinSZCZECINM40-447M 2402:33:0505:19:13.90+00:36:367:337,9
28SKIERA Kris 34łącza nas pasjeBYDGOSZCZM45-496M 2502:39:3005:20:46.51+00:38:097:367,9
29SZCZUDLIK Małgorzata 10Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK40-441K 402:33:5805:22:44.80+00:40:077:387,8
30MĄDRY Grzegorz 67Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOM60-644M 26102:32:4605:25:11.04+00:42:337:427,8
31GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 51ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM55-594M 2702:36:1005:25:30.15+00:42:527:427,8
32KOWALSKI Marek 62STRZEBIŃM55-595M 2802:40:0205:26:27.96+00:43:507:447,8
33FRĄCKOWIAK Krzysztof 45SIEDLCESIEDLCEM50-544M 2902:36:3505:28:06.11+00:45:287:467,7
34SZYMAŃSKI Jacek 43Pozytywni biegaczeSKÓRKAM50-545M 3002:36:5505:28:25.70+00:45:487:467,7
35RAKOWIECKI Zbigniew 65Face Nordic Walking TeamGDAŃSKM55-596M 31102:36:0405:29:29.76+00:46:527:487,7
36WOJTKOWSKI Piotr 20KOBYŁKAM35-394M 3202:37:3805:30:40.49+00:48:037:507,7
37KNITTER Tomasz 14Błekitni NW DziemianyDZIEMIANYM18-341M 3302:33:1305:31:14.53+00:48:377:517,6
38WOJCIECHOWSKI Paweł 33Bezmiar PuławyPUŁAWYM45-497M 3402:41:1005:32:46.98+00:50:097:537,6
39MAŚLANKA Iwona 11Marsz Po ZdrowieŚMIGIELK50-543K 502:39:5605:33:04.31+00:50:267:537,6
40ZAWADZKA-ROZDOBA Monika 109Avangdarda PuławyPUŁAWYK45-491K 602:42:0305:35:41.27+00:53:037:577,5
41JÓŹWIAK Marianna 12SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 702:39:5905:35:51.10+00:53:137:577,5
42KRAWCZYK Jakub 23IWONICZM35-395M 35102:42:3905:37:00.73+00:54:237:597,5
43CZMOCH Marian 82PUKS ŁosiceŁOSICEM70+1M 36102:52:2105:39:49.07+00:57:118:037,5
44SKWERES Adriana 92PELPLINK35-392K 8102:46:3205:40:40.32+00:58:028:047,4
45KOSECKI Marek 52NWPLPABIANICEM55-597M 3702:43:4805:41:44.44+00:59:068:057,4
46TOMCZAK Jarosław 50STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM50-546M 3802:40:5505:45:03.24+01:02:258:107,3
47LAJTER Jerzy 804 Run Team PiłaPIŁAM70+2M 3902:53:0705:45:50.23+01:03:128:117,3
48LASOTA Karolina 90JUSTYNÓWK18-341K 902:46:3105:47:19.12+01:04:418:137,3
49SZCZEPAŃSKI Leszek 18Lubawa Kocha BiegaćTUSZEWOM35-396M 40102:52:3805:47:36.40+01:04:588:147,3
50JANUR Wiesława 98Czerwonackie KijankiPOZNAŃK40-442K 1002:47:1805:49:00.76+01:06:238:167,3
51WINCZEWSKI Piotr 17Azymut PabianicePABIANICEM55-598M 4102:43:5005:49:46.09+01:07:088:177,2
52NOWACZYK Tomasz 24Marsz Po ZdrowieGNIEZNOM40-448M 4202:46:0905:50:11.85+01:07:348:177,2
53DZIUBCZYK Paulina 101Forma Na Piątkę NWPABIANICEK40-443K 1102:49:0605:50:23.60+01:07:468:187,2
54MADAJ Robert 49STĘSZEW TEAMWITOBELM50-547M 43102:45:3305:51:00.72+01:08:238:197,2
55BORKOWSKI Leszek 64NoWi Siedlce - NW WschódGRABIANÓWM55-599M 4402:51:5805:52:57.19+01:10:198:217,2
56LASOTA Dorota 115JUSTYNÓWK50-544K 1202:48:0805:53:06.43+01:10:288:227,2
57WESOŁOWSKI Wojciech 78MuszkieterowieGNIEZNOM65-691M 4502:49:5305:53:17.62+01:10:408:227,2
58WIETRZYCKI Andrzej 70Fabryka Nordica TrzciankaTRZCIANKAM60-645M 4602:48:0205:53:25.62+01:10:488:227,2
59PIECHOWSKA Ewa 110Forma na Piątkę NWŁASKK45-493K 1302:51:1105:56:10.63+01:13:338:267,1
60STEFANIAK Krzysztof 76Katowicki Nordic WalkingSOSNOWIECM65-692M 4702:50:0405:56:55.76+01:14:188:277,1
61CIEŚLUK Marcin 40Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM45-498M 4802:49:4405:58:02.91+01:15:258:297,1
62FRANKIEWICZ Mirosław 41FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM45-499M 49102:50:3605:59:56.29+01:17:188:317,0
63KĘPA Andrzej 79KOSZALINM70+3M 50102:51:0106:00:42.97+01:18:058:327,0
64TOMCZYK Edward 83Marsz pńo Zdrowie PoznaPOZNAŃM70+4M 5102:46:2106:02:10.15+01:19:328:347,0
65KACZMAREK Jarek 56SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM55-5910M 5202:58:0706:03:10.45+01:20:338:367,0
66KRAJEWSKI Wojciech 31PIŁAM45-4910M 5302:54:2206:05:57.27+01:23:198:406,9
67MARCHEWKA Andrzej 6913. Śląska Brygada OT KatowicePRECZÓWM60-646M 54102:52:1906:06:45.30+01:24:078:416,9
68PODKOCKI Piotr 44Katowicki Nordic WalkingCHORZÓWM50-548M 5502:49:2306:10:18.81+01:27:418:466,8
69ŁOPIŃSKI Aleksy 85daj radość niepełnosprawnymPIŁAM70+5M 56103:02:0006:11:48.04+01:29:108:486,8
70RUDAWSKI Maciej 16Marsz Po ZdrowieTRZCIELM35-397M 5702:54:2406:12:00.78+01:29:238:486,8
71STEFANIAK Emilia 119Harpagan Sosnowiec NWSOSNOWIECK60-641K 1402:59:2706:13:00.41+01:30:228:506,8
72BUCZKOWSKA Wiesława 123GDYNIAK65-691K 1502:58:0706:13:11.50+01:30:348:506,8
73MACHOLC Piotr 74żółwikDĄBROWA GÓRNICZAM65-693M 5803:02:0906:15:26.03+01:32:488:536,7
74PALUCH Pawel 61Avocado Wellness ClubWARSZAWAM55-5911M 5902:52:0406:16:27.33+01:33:498:556,7
75SADURSKA - WIERAK Barbara 93Avangarda PuławyPUŁAWYK35-393K 1602:55:1606:18:17.08+01:35:398:576,7
76JURCZYSZYN Zyta 105Czapelki z CzaplinkaCZAPLINEKK45-494K 17102:56:1806:18:28.52+01:35:518:586,7
77KLAWCZYŃSKI Marcin 15Aktywnie w PniewachPNIEWYM18-342M 6002:53:3106:18:40.35+01:36:028:586,7
78MICHALAK Arkadiusz 55BLACHOWNIAM55-5912M 6102:58:2706:18:59.89+01:36:228:586,7
79ADAMUS Marian 84Silesia Nordic TeamBYTOM-GARDNAWIELKAM70+6M 6202:55:0506:20:24.98+01:37:479:006,7
80ŚWIERCZYŃSKI Marcin 87NWPL/NW BełchatówBEŁCHATÓWM70+7M 63102:57:5706:22:42.84+01:40:059:046,6
81RUDNIK Janina 102SŁUPSKK40-444K 1802:58:1806:23:16.94+01:40:399:046,6
82POSTEK Danuta 117Marsz Po ZdrowiePOZNAŃK55-591K 1903:04:0306:26:54.81+01:44:179:106,5
83BERSZTOLC Agnieszka 118NoWi SiedlceSUTNOK55-592K 2003:11:0106:31:22.59+01:48:459:166,5
84WŁODARCZYK Małgorzata 114PRECZÓWK50-545K 21103:11:2506:39:19.28+01:56:419:276,3
85CHOLEWKA Jolanta 121Marsz po Zdrowie PoznańPOZNAŃK65-692K 2203:10:2806:43:41.63+02:01:049:346,3
86STANKOWSKA Marzena 104Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK45-495K 2303:06:3706:44:58.77+02:02:219:356,3
87ELLGOTH Damian 48KATOWICEM50-549M 6403:03:2606:46:00.20+02:03:229:376,2
88RACZYŃSKA Aleksandra 124STADION ŚŁĄSKICHORZÓWK70+1K 2403:17:0706:57:45.54+02:15:089:546,1
89LIPECKA Magdalena 111PAUL TEAMMALBORKK45-496K 2503:10:2406:57:59.43+02:15:219:546,1
90GAJGER Aneta 116Morświny GdyniaGDAŃSKK50-546K 26103:18:2406:59:00.98+02:16:239:556,0
91TREPPNER Jan 81wolny człowiekGDYNIAM70+8M 65103:27:2606:59:30.21+02:16:529:566,0
92GUTOWSKI Paweł 39PAUL TEAMMALBORKM45-4911M 6603:16:0807:03:43.23+02:21:0510:026,0
93GĘBSKA Elżbieta 120Harpagan Sosnowiec NWBĘDZINK60-642K 2703:28:2807:27:58.47+02:45:2110:365,7
Niesklasyfikowani
ŻACZEK Wladysław 60ANDRESPOL AKTYWNIEANDRESPOLM55-59102:31:59 DNF DNF--
WARUSZEWSKI Karol 32Biegający TczewTCZEWM45-4902:40:55 DNF DNF--
KRAWIEC Jacek 58ELBLĄGM55-59102:49:50 DNF DNF--
KORYCKA Mariola 91Forma Na Piątkę NWZGIERZK35-3902:51:30 DNF DNF--
KRUGIOŁKA Renata 94Aktywnie w PniewachPNIEWYK35-3903:18:10 DNF DNF--
OLECH Marcin 36GDAŃSKM45-4902:59:04 DNF DNF--
TOŁAJ Andrzej 66Katowicki Nordic WalkingSOSNOWIECM60-6402:51:53 DNF DNF--
ROGOCZ Karolina 97Morświny GdyniaGDYNIAK40-44103:18:29 DNF DNF--
ŚCIBUT Ania 103PABIANICEK40-44 DNF DNF--
Znaleziono 102 wynik(ów)