WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
69
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
60
Ukończyło:
0
Na trasie:
60
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 114037:11:13.012d 01:27:49369,20,0006:029,9
2KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP15055:38:32.013d 19:11:32303,9-65,29910:595,5
3PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie14034:04:53.010d 05:48:22260,0-109,1817:517,6
4ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M1M 2Wilcze Stado15030:54:33.013d 02:03:31184,6-184,61110:026,0
5SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M2M 3Wilcze Stado11014:40:35.09d 00:00:17183,7-185,4414:4712,5
6CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M1M 414028:17:34.012d 02:06:40157,6-211,56110:465,6
7MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+15025:42:21.012d 01:45:44148,4-220,74110:235,8
8PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 415017:21:52.013d 00:28:04142,3-226,9127:198,2
9PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M3M 513021:23:58.011d 00:46:18131,1-238,0619:476,1
10STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 514030:08:51.011d 01:12:07128,5-240,64814:044,3
11PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 6WKB Meta Lubliniec11012:39:19.07d 22:26:28119,7-249,5216:209,5
12POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K1K 611019:57:00.09d 02:22:00114,2-254,96110:285,7
13DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M2M 713012:17:15.010d 01:21:38112,1-257,1216:349,1
14WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 7Kobiety na 5+13035:16:42.011d 02:47:49108,1-261,05219:343,1
15BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 8Kobiety na 5+15019:44:28.011d 00:45:41108,1-261,07110:575,5
16PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K2K 914023:12:00.012d 09:33:32106,7-262,49413:024,6
17DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M4M 814013:02:19.011d 00:54:47104,6-264,5397:288,0
18BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K3K 108016:57:52.06d 03:11:40100,9-268,29810:055,9
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
19SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M2M 9Wilcze Stado11008:11:56.09d 00:55:2692,7-276,4835:1811,3
20ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 11Kobiety na 5+15016:37:03.013d 01:45:4886,6-282,60111:305,2
21WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K5K 1214009:55:38.012d 00:58:3886,1-283,1316:558,7
22FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K3K 1314017:41:59.011d 02:13:1184,1-285,09112:374,8
23MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 14Kobiety na 5+15017:06:00.011d 15:38:2482,3-286,88812:284,8
24PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 15Kobiety na 5+14018:14:24.012d 02:19:5482,3-286,93113:184,5
25PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 1613015:44:48.011d 01:25:2377,1-292,06112:154,9
26KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 1712013:15:45.010d 02:21:1273,7-295,47110:475,6
27OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 18Kobiety na 5+14012:08:57.08d 00:57:0072,7-296,49110:016,0
28ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 19Kobiety na 5+15011:17:16.012d 00:01:3572,2-296,9719:226,4
29MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M3M 1011013:47:32.08d 01:21:2171,2-297,98311:375,2
30BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K7K 20Kobiety na 5+12009:19:19.06d 02:29:0468,8-300,3428:077,4
31KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K8K 2113014:08:49.07d 01:33:1168,6-300,58112:224,8
32FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K1K 2211020:34:34.06d 10:31:0463,6-305,62219:253,1
33ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Wilcze Stado15014:20:19.012d 00:32:0060,6-308,54114:114,2
34ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 24Wilcze Stado14012:54:49.012d 00:55:4058,2-311,00113:194,5
35PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K6K 25Wilcze Stado7007:17:24.04d 00:58:3148,4-320,7359:016,6
36ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10K 268006:53:16.04d 01:15:0547,1-322,0618:466,8
37ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 27Wilcze Stado14010:57:21.012d 00:45:5545,6-323,55114:244,2
38HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 28Kobiety na 5+15008:04:46.09d 02:24:0337,7-331,48112:514,7
39SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M4M 116052:00:00.03d 14:00:0037,0-332,18184:190,7
40HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K11K 296004:00:46.04d 00:53:5935,9-333,2566:429,0
41CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 309005:36:04.07d 01:20:0030,6-338,58110:585,5
42KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K3K 312006:00:19.00d 02:12:4127,7-341,44412:594,6
43GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 32Kobiety na 5+9004:03:46.02d 00:42:1225,2-344,0319:416,2
44SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K14K 339002:31:36.04d 20:03:3621,9-347,2426:548,7
45SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M3M 123004:35:04.01d 01:42:0721,4-347,74112:494,7
46SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K6K 343004:35:04.01d 01:42:0721,4-347,74112:494,7
47GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K15K 353002:11:48.00d 02:11:4821,2-347,9916:139,6
48KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K16K 366003:48:24.03d 01:16:4420,6-348,56111:045,4
49HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K17K 373002:56:01.00d 02:56:0118,3-350,8519:366,2
50MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K4K 3813005:35:41.06d 00:47:5618,1-351,07118:323,2
51PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M2M 138001:27:25.05d 00:42:1314,9-354,2855:5210,2
52STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K7K 3913004:15:43.09d 02:10:2313,9-355,28118:233,3
53PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K5K 404003:33:14.01d 01:55:4411,0-358,13419:183,1
54DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M5M 143000:57:32.00d 00:57:329,1-360,1316:219,4
55WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 4114001:48:00.05d 01:07:008,2-360,94113:064,6
56SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K6K 426000:48:59.00d 00:48:598,1-361,1216:049,9
57MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M6M 1515000:56:14.00d 00:56:147,5-361,6737:298,0
58GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K19K 4313002:14:54.06d 04:38:367,2-362,00818:483,2
59TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 4415000:41:49.00d 00:41:494,3-364,9219:486,1
60KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K20K 4510000:45:05.00d 00:45:053,3-365,88113:394,4
Znaleziono 60 wynik(ów)