WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-04-27
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 128
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 52
Ukończyło : 65
Na trasie : 52
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 1WATAHA - Łączy nas Bieganie16071:34:15.015d 05:48:22500,00,0008:357,0
2GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 117052:20:40.016d 01:27:49500,00,0006:169,6
3KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K1K 222103:59:03.021d 02:12:41500,00,00012:284,8
4KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 3Liga AHP25079:44:13.024d 19:11:32500,00,0009:346,3
5SANDACH Stefan 83MOTYWATORNIA TEAM/ZIELONA LAGUNA TEAMGDYNIAWeteran Starszy - M1M 226064:51:36.025d 01:12:12500,00,0007:467,7
6HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K2K 429065:55:19.028d 02:56:01500,00,0007:547,6
7SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M1M 3Wilcze Stado30042:54:35.029d 01:00:17500,00,0005:0811,7
8PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+32102:09:00.031d 03:02:02500,00,00012:154,9
9BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K1K 634084:39:59.032d 20:18:39500,00,00010:095,9
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M2M 4Wilcze Stado38080:39:46.037d 02:03:31500,00,0009:406,2
11MURAWSKI Przemysław 116WARSZAWAWeteran Młodszy - M3M 540076:39:55.039d 07:27:22500,00,0009:116,5
12SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M2M 646578:00:00.045d 14:00:00500,00,00069:210,9
13CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M2M 747093:33:35.046d 02:06:40500,00,00011:135,3
14SZKATUŁA Henryk 68FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISLAW ŚL.Weteran Starszy - M3M 8WATAHA - Łączy nas Bieganie49071:12:29.048d 02:26:24500,00,0008:327,0
15MAZUR Katarzyna 105BRAKZABŁOCIESenior Starszy - K2K 752047:16:57.051d 01:11:39500,00,0005:4010,6
16PACHUT Krzysztof 87NOCETTA RUNNERSRZYMMasters - M3M 952054:43:30.051d 01:47:18500,00,0006:349,1
17MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 8Kobiety na 5+54078:12:13.053d 01:45:44500,00,0009:236,4
18ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 9Kobiety na 5+56097:23:45.055d 01:45:48500,00,00011:415,1
19POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 1057100:09:00.056d 02:22:00500,00,00012:015,0
20STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 1157115:26:03.056d 08:07:41500,00,00013:514,3
21MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M4M 1057065:31:59.056d 14:10:18500,00,0007:517,6
22MOMOT Ewa 109KWILCZSenior Starszy - K3K 1258101:47:02.057d 00:45:55500,00,00012:124,9
23PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M4M 1160089:04:17.059d 00:46:18500,00,00010:415,6
24ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - K1K 13Dystansówki60098:23:13.059d 00:47:00500,00,00011:485,1
25ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 1460091:42:23.059d 01:15:05500,00,00011:005,5
26SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M5M 12Wilcze Stado61046:25:15.060d 00:55:26500,00,0005:3410,8
27PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 1563060:33:42.061d 14:47:10500,00,0007:168,3
28KUŚNIERZ Ewelina Dąbrowska 82MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K8K 1663068:53:24.062d 00:23:33500,00,0008:167,3
29PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 1763106:07:04.062d 01:25:23500,00,00012:444,7
30SOLECKI Marek 108WSCHOWAWeteran Młodszy - M5M 1364056:38:27.063d 00:52:07500,00,0006:478,8
31SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K9K 18Dystansówki64069:28:47.063d 02:07:00500,00,0008:207,2
32DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M6M 1465060:23:17.064d 00:54:47500,00,0007:148,3
33KUSZ Monika 110BIERAWAMasters - K10K 19Kobiety na 5+67086:33:49.066d 01:07:22500,00,00010:235,8
34KONOPKA Jarosław 89JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - M7M 1568077:41:38.067d 04:25:57500,00,0009:196,4
35SIEPRAWSKI Ryszard 72LEGNICAMasters - M6M 16Lwy z Legnicy69082:36:26.068d 01:09:30500,00,0009:546,1
36PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 20Kobiety na 5+71129:09:02.070d 02:19:54500,00,00015:293,9
37BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K11K 21Kobiety na 5+73079:42:46.072d 02:29:04500,00,0009:336,3
38SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K4K 2274124:25:03.073d 01:42:07500,00,00014:554,0
39SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M4M 1774123:25:03.073d 01:42:07500,00,00014:484,1
40MANKIEWICZ Michalina 62I-KARPOZNAŃMasters - K12K 23Liga AHP75096:42:42.074d 00:48:04500,00,00011:365,2
41TOPÓR Anna 98KRAKÓWSenior Starszy - K4K 2477087:37:40.076d 01:17:27500,00,00010:305,7
42KRAS Gabriela 85USTROŃMasters - K13K 2583101:38:02.082d 00:32:48500,00,00012:114,9
43ZAJĄCZKOWSKA Emilia 95JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K5K 2683105:17:03.082d 01:34:58500,00,00012:384,7
44PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 18WKB Meta Lubliniec86058:55:01.084d 11:54:19500,00,0007:048,5
45KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K14K 2787110:57:02.086d 01:33:11500,00,00013:184,5
46PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K3K 28Wilcze Stado88068:37:00.087d 00:58:31500,00,0008:147,3
47STRZELCZYK Grzegorz 75LWY Z LEGNICYLEGNICAWeteran Młodszy - M8M 19Lwy z Legnicy89100:22:04.088d 01:42:24500,00,00012:025,0
48KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 2989091:41:13.088d 02:21:12500,00,00011:005,5
49OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 30Kobiety na 5+90098:36:56.089d 00:57:00500,00,00011:505,1
50HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K6K 31Kobiety na 5+90118:20:05.089d 02:24:03500,00,00014:124,2
51MATOGA Marek 102SIEPRAWSenior Satrszy - M2M 2094070:12:10.092d 10:48:18500,00,0008:257,1
52OLECH Bogusław 76NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran Starszy - M5M 21101441:10:04.0100d 07:01:39500,00,00052:561,1
53MATOGA Urszula 97SIEPRAWSenior Starszy - K7K 32102106:10:00.0101d 02:06:48500,00,00012:444,7
54GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 33Kobiety na 5+109095:20:01.0108d 00:42:12500,00,00011:265,2
55DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M6M 22109054:34:26.0108d 01:21:38500,00,0006:329,2
56WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 34Kobiety na 5+111181:52:03.0110d 02:47:49500,00,00021:492,7
57CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 35115087:22:52.0114d 01:20:00500,00,00010:295,7
58NIEDZIOŁKO Bożena 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 36Kobiety na 5+118056:33:45.0117d 00:39:33500,00,0006:478,8
59PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K6K 37119137:59:01.0118d 05:44:50500,00,00016:333,6
60NALEWAJKA Wioleta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K7K 38Kobiety na 5+120063:10:04.0119d 01:38:13500,00,0007:347,9
61PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K8K 39120141:22:04.0119d 01:55:44500,00,00016:573,5
62BASISTA Kasia 81FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K18K 40Forma Wodzisław Śląski125077:50:09.0124d 01:06:29500,00,0009:206,4
63STAŚKIEWICZ Beata 91JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K19K 41131093:45:56.0130d 00:51:53500,00,00011:155,3
64WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K20K 42138068:25:36.0137d 00:58:38500,00,0008:127,3
65ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K6K 43Kobiety na 5+139087:33:22.0138d 00:01:35500,00,00010:305,7
66RAPUCHA Katarzyna 117ŻORYSenior Starszy - K9K 4472095:59:16.070d 01:05:35493,6-6,40011:405,1
67RAPUCHA Adam 118ŻORYSenior Satrszy - M3M 2372096:02:53.069d 01:06:27486,0-13,99011:515,1
68GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K21K 45164053:36:15.0161d 02:11:48471,3-28,7106:498,8
69PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M4M 24169044:15:34.0161d 00:42:13456,4-43,5855:4910,3
70BUJOK Ania 79GOLESZÓWMasters - K22K 46Liga AHP151064:35:44.0107d 19:14:50448,3-51,6988:386,9
71KREKORA Paulina 61KĘDZIERZYN-KOŹLESenior - K3K 47Liga AHP160049:42:13.0155d 00:34:35447,3-52,6616:399,0
72MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K4K 48Kobiety na 5+176090:49:05.0109d 07:34:26430,9-69,05512:384,7
73PRZYBYLAK Wanda 96ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTOWWeteran Starszy - K7K 49115055:17:03.0112d 01:57:54426,1-73,9397:477,7
74WILK Dariusz 122MARKIWeteran Młodszy - M9M 2543060:45:56.037d 01:45:09425,7-74,2808:337,0
75JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K5K 50162096:38:14.0159d 00:09:22424,2-75,79013:404,4
76SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K10K 51167043:56:33.0152d 00:48:59413,3-86,7006:229,4
77BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K8K 52Kobiety na 5+176071:59:12.0172d 00:45:41411,8-88,22010:295,7
78KARWAT Hanna 111SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran Młodszy - K9K 53SieChodzi85100:40:03.082d 01:20:23405,7-94,26014:534,0
79GORZELAK Joanna 119JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K23K 54Kobiety na 5+69078:52:30.077d 02:36:01405,3-94,66011:405,1
80GOLISZ Joanna 86USTROŃMasters - K24K 55145073:23:05.0131d 00:25:32353,3-146,74412:274,8
81MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M7M 26172075:04:26.065d 11:47:14347,3-152,71312:584,6
82FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K10K 56175081:36:19.0155d 02:13:11342,8-157,18014:164,2
83TYMAN Anna 121JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K8K 5744107:38:00.041d 00:27:01337,5-162,49019:083,1
84CZYŻ Katarzyna 92JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K11K 58131059:35:07.0116d 02:47:16331,0-168,98010:485,6
85WYSOCKA Katarzyna 114TULISZÓWMasters - K25K 5977062:02:30.067d 01:11:23315,8-184,17011:475,1
86HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K26K 60167033:04:09.0156d 17:16:19301,7-198,3216:349,1
87MAZUR Ireneusz 100JASŁOSenior Satrszy - M5M 27110021:55:32.0107d 00:42:30263,1-236,9505:0012,0
88DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M8M 28164030:27:12.0147d 00:57:32249,5-250,5497:198,2
89KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K27K 61167031:46:25.0124d 01:16:44212,0-288,0408:596,7
90RAGAN Małgorzata 93JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K12K 62131049:34:39.0118d 01:20:54198,1-301,89215:004,0
91GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 63162038:37:08.0158d 03:24:53190,0-310,03012:114,9
92ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 64Wilcze Stado176041:51:19.069d 00:32:00188,5-311,55013:194,5
93SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K30K 65170022:07:40.0113d 08:00:03179,4-320,6247:248,1
94GŁODZIK Tomasz 94CHORZELÓWSenior Satrszy - M6M 29127018:55:47.0122d 03:52:18179,3-320,7416:209,5
95GAJ Monika 99DAR-BUD TEAMKIETRZSenior Starszy - K13K 66113030:56:13.0111d 00:57:24178,4-321,60810:245,8
96NERKOWSKA Wiesława 90MIŃSK MAZOWIEKIWeteran Starszy - K9K 67136037:18:32.056d 01:33:48174,5-325,54012:494,7
97LEWANDOWSKI Maciej 115LUBINWeteran Starszy - M7M 3073020:42:16.065d 00:34:25160,6-339,4407:447,8
98KORDAS Magda 103JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K14K 68106021:08:50.095d 01:37:29152,5-347,4928:197,2
99SOJKA Zbyszek 77PSZCZYNAWeteran Starszy - M8M 31154029:15:25.077d 01:09:30149,5-350,54211:445,1
100ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 69Wilcze Stado175029:59:01.067d 00:55:40141,6-358,44012:424,7
101KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K31K 70171032:24:32.042d 00:45:05135,0-365,01014:244,2
102MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K15K 71174040:58:37.054d 00:47:56128,0-372,01019:123,1
103WOLNY Ania 126CIESZYNSenior Starszy - K16K 7223019:47:13.020d 00:58:03121,8-378,1999:446,2
104GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K32K 73174030:06:20.090d 22:20:01115,4-384,56115:383,8
105FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K17K 74172030:58:39.060d 08:15:34112,2-387,84416:343,6
106BUK Kasia 123WROCŁAWSenior Starszy - K18K 7524027:32:51.019d 01:44:23112,0-388,00014:454,1
107STOMPEL Karolina 101CHORZÓWSenior - K6K 76113019:51:54.017d 00:43:43103,8-396,23011:295,2
108ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 77Wilcze Stado175022:34:01.064d 00:45:55102,9-397,07013:094,6
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
109SKOCZEK Agnieszka 125CIESZYNMasters - K33K 7822021:48:03.013d 01:55:4885,0-415,01115:233,9
110KUBICZEK Marta 127TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior Starszy - K19K 7910015:05:26.06d 02:41:1760,5-439,52014:584,0
111MATUSZAK Reynald 80LIBERCOURTWeteran Młodszy - M10M 32143006:00:03.093d 01:04:0653,3-446,7106:458,9
112STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K11K 80174019:11:24.0114d 02:10:2352,6-447,42021:532,7
113REKOWSKI Radosław 84KOŚCIERZYNASenior Satrszy - M7M 33108004:44:33.090d 17:20:1044,9-455,1426:209,5
114PIWOŃSKA Ada 120INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEPODBUCZEMasters - K34K 8147002:10:16.03d 00:34:2415,9-484,1008:117,3
115BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K12K 82162003:05:56.00d 03:05:5615,0-485,02312:244,8
116WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K35K 83175001:48:00.05d 01:07:008,2-491,76013:064,6
117TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K20K 84176000:41:49.00d 00:41:494,3-495,7409:486,1
Znaleziono 117 wynik(ów)