Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2022-04-23 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 708 |
Wystartowało : | 610 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 602 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Kobiety | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.4km | Bacówka na Obidzy 24.3km | Schronisko pod Durbaszką 35.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NAGY Szilvia | 1870 | Ólomlábúak | TELKI | K40 | 00:00:00 | 02:02:58 | 03:16:17 | 04:48:32 | ||
2 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 1562 | Stajnia Balona | RZESZÓW | K40 | tak | 00:00:02 | 01:48:22 | 02:53:23 | 04:17:44 | |
3 | BOROWICZ Monika | 1220 | CKS Budowlani / Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K40 | tak | 00:00:05 | 01:48:52 | 03:00:18 | 04:33:23 | |
4 | MAGDA Katarzyna | 1461 | RZESZÓW | K40 | 00:00:06 | 01:55:35 | 03:04:38 | 04:41:17 | |||
5 | BYDOŃ Agnieszka | 1751 | #AdamCzerwińskiTeam | KOKOTÓW | K40 | 00:00:07 | 01:58:51 | 03:12:03 | 04:46:41 | ||
6 | ŁUCJANEK Justyna | 1326 | KAJA Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:07 | 02:13:04 | 03:32:28 | 05:16:59 | ||
7 | JAKUBISIAK Renata | 1752 | Biegam na Tarchominie | WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA) | K40 | 00:00:07 | 02:04:11 | 03:39:29 | 05:50:02 | ||
8 | SYNOWIEC-JUDA Agata | 1467 | JELENIA GÓRA | K40 | 00:00:08 | 02:42:36 | 04:26:41 | 06:45:53 | |||
9 | KACZMAREK Katarzyna | 1304 | #AdamCzerwinskiTeam | SUŁKÓW | K40 | 00:00:10 | 02:21:20 | 03:47:49 | 05:45:12 | ||
10 | DZIERŻAK Elżbieta | 1795 | www.treningfizjoterapia.pl | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K40 | 00:00:10 | 02:06:12 | 03:21:44 | 04:59:52 | ||
11 | KUŚ Gabriela | 1470 | KB MCKiS Jaworzno | JAWORZNO | K40 | 00:00:10 | 02:18:36 | 03:42:27 | 05:40:14 | ||
12 | DESSAUER Wioletta | 1372 | Stay Insane | LUBARTÓW | K40 | 00:00:11 | 01:43:40 | 02:43:25 | 04:03:19 | ||
13 | TOKARSKA Bożena | 1853 | #AdamCzerwińskiTeam | ZABAWA | K40 | 00:00:11 | 02:32:35 | 04:05:49 | 06:12:06 | ||
14 | BIEŃ Magdalena | 1896 | POZNAŃ | K40 | 00:00:11 | 02:08:57 | 03:30:37 | 05:24:51 | |||
15 | IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta | 1290 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | K40 | 00:00:12 | 02:17:38 | 03:57:32 | 06:30:58 | ||
16 | SZYMANEK Anna | 1496 | NAPRZÓD MŁOCINY | WARSZAWA | K40 | 00:00:12 | 02:15:17 | 03:53:47 | 05:47:46 | ||
17 | WIEDRO Małgorzata | 1861 | wkurw-team/Biegnę ,żeby Bartek mógł biegać | ZAGNAŃSK | K40 | 00:00:13 | 02:45:08 | 04:35:16 | 07:05:54 | ||
18 | BALCERZAK Krysia | 1324 | Droga Do Ultra / Szakale Bałut Łódź | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:14 | 02:31:23 | 04:16:26 | 06:43:23 | ||
19 | KADZIDŁOWSKA Aleksandra | 1368 | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:14 | 02:30:00 | 04:15:29 | 06:29:42 | |||
20 | WERENKOWICZ-WRONA Ilona | 1655 | LKB Rudnik | PAWŁÓW | K40 | 00:00:16 | 02:00:38 | 03:12:07 | 04:54:17 | ||
21 | SZCZODRZYŃSKA Kasia | 1266 | POZNAŃ | K40 | 00:00:19 | 02:29:52 | 04:11:00 | 06:23:21 | |||
22 | FRYŚ-RZEZAK Justyna | 1787 | Wybiegaj Siebie | WUELISZEW | K40 | 00:00:20 | 02:52:10 | 04:50:05 | 07:30:22 | ||
23 | JAGODZIŃSKA Paulina | 1409 | Zabiegani Mielec/Wkurw_Team | MIELEC | K40 | 00:00:21 | 02:42:31 | 04:36:59 | 07:05:54 | ||
24 | SZYDŁOWSKA - DOROSZ Patrycja | 1616 | Team ZabieganeDni | LIPOWO | K40 | 00:00:21 | 02:24:17 | 04:10:22 | 06:35:37 | ||
25 | ESZNER Agnieszka | 1717 | POZNAŃ | K40 | 00:00:21 | 01:56:38 | 03:08:33 | 04:42:59 | |||
26 | PASTUSZAK Ewa | 1512 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K40 | 00:00:22 | 02:23:45 | 04:16:02 | 06:57:19 | ||
27 | PASIEKA Agnieszka | 1732 | KROSNO | K40 | 00:00:23 | 02:23:58 | 03:56:38 | 05:58:25 | |||
28 | GRAU Joanna | 2134 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | K40 | 00:00:24 | 02:26:54 | 04:02:51 | 06:07:11 | ||
29 | WITUSIK Dorota | 1457 | JASŁO | K40 | 00:00:24 | 02:23:57 | 03:56:40 | 05:58:24 | |||
30 | DYLĄG Katarzyna | 1773 | GGB | BIECZ | K40 | 00:00:26 | 02:23:25 | 03:56:18 | 05:57:31 | ||
31 | ROŻYK Magdalena | 1823 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | K40 | 00:00:27 | 02:36:25 | 04:11:14 | 06:00:56 | ||
32 | HOLIK Iwona | 1557 | BIECZ | K40 | 00:00:27 | 02:23:21 | 03:56:13 | 05:57:11 | |||
33 | DUTKOWIAK Aleksandra | 1350 | Piątkowo na Biegowo | POZNAŃ | K40 | 00:00:31 | 02:28:59 | 04:12:03 | 06:18:04 | ||
34 | KĘDZIORA Aleksandra | 1449 | GT RAT | WROCŁAW | K40 | 00:00:32 | 02:28:35 | 04:00:37 | 06:00:21 | ||
35 | MRUGAŁA Monika | 1390 | Trail Is Our Way Team | WĘGRY K. OPOLA | K40 | 00:00:32 | 01:56:55 | 03:10:47 | 04:51:18 | ||
36 | NOWAK Katarzyna | 1697 | KB WARTKO | GOLINA | K40 | 00:00:33 | 02:32:02 | 04:27:09 | 06:57:59 | ||
37 | JÓZEFCZYK Justyna | 1445 | POZNAŃ | K40 | 00:00:34 | 02:28:56 | 04:12:14 | 06:18:06 | |||
38 | KOŁACZEK Sylwia | 1602 | WROCŁAW | K40 | 00:00:34 | 02:48:45 | 04:35:23 | 07:09:36 | |||
39 | JĘDRASZEK Alicja | 1585 | PABIANICE | K40 | 00:00:34 | 02:08:26 | 03:24:01 | 05:04:14 | |||
40 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 1315 | KRAKÓW | K40 | 00:00:35 | 02:33:12 | 04:08:13 | 06:22:54 | |||
41 | MADEJ Anna | 1401 | Vege Runners | KATOWICE | K40 | 00:00:35 | 02:08:50 | 03:27:10 | 05:15:09 | ||
42 | JEZIERSKA Karina | 1578 | 12tri.pl/Team ZabieganeDni | WARSZAWA | K40 | 00:00:35 | 02:58:22 | 04:53:17 | 07:20:10 | ||
43 | TURCZYŃSKA Monika | 1579 | 12tri.pl | WARSZAWA | K40 | 00:00:35 | 02:37:23 | 04:19:13 | 06:37:40 | ||
44 | KOWALSKA Katarzyna | 1612 | Polska | KRAKÓW | K40 | 00:00:36 | 01:59:14 | 03:10:30 | 04:46:03 | ||
45 | SZEPCZYŃSKA Anna | 1772 | Żary Ruuners Team | ŻARY | K40 | 00:00:37 | 02:06:05 | 03:26:30 | 05:15:03 | ||
46 | TOMANEK Renata | 1426 | STARACHOWICE | K40 | 00:00:37 | 02:46:49 | 04:33:17 | 06:50:21 | |||
47 | DRAB Monika | 1841 | RADOM | K40 | 00:00:38 | 02:34:13 | 04:16:24 | 06:48:43 | |||
48 | NAWROT Magdalena | 1422 | J U V E R U N | KRAKÓW | K40 | 00:00:38 | 02:48:05 | 04:27:19 | 06:50:14 | ||
49 | NAWROT Agnieszka | 1389 | Rozbiegany Sulejówek | SULEJÓWEK | K40 | 00:00:39 | 02:29:01 | 04:15:33 | 07:09:06 | ||
50 | PROKOPCZUK Anna | 1838 | RADZYŃ PODLASKI | K40 | 00:00:40 | 02:34:10 | 04:16:13 | 06:48:38 | |||
51 | CHODUN Agnieszka | 1345 | LUBLIN | K40 | 00:00:41 | 02:28:44 | 04:10:16 | 06:23:49 | |||
52 | JAKÓBCZYK Sylwia | 1386 | LUBLIN | K40 | 00:00:41 | 02:24:50 | 04:05:04 | 06:23:50 | |||
53 | ZABORSKA-KONKOLEWSKA Agnieszka | 1806 | Browar Fortuna | NIEZDROWICE | K40 | 00:00:41 | 02:14:31 | 03:47:21 | 05:51:40 | ||
54 | KOPEĆ Renata | 1505 | B | WARSZAWA | K40 | 00:00:42 | 02:19:28 | 03:40:36 | 05:26:07 | ||
55 | ŚWIĘTONIOWSKA Justyna | 1563 | Podium | RZESZÓW | K40 | 00:00:47 | 02:46:15 | 04:36:34 | 06:58:21 | ||
56 | CIOSEK Małgorzata | 1243 | WARSZAWA | K40 | 00:00:47 | 02:37:00 | 04:19:34 | 06:32:59 | |||
57 | HUBNER Ilona | 1274 | WARSZAWA | K40 | 00:00:47 | 02:42:07 | 04:33:17 | 06:50:47 | |||
58 | GRABARCZYK Ilona | 1365 | UKS Filipides Teresin | WARSZAWA | K40 | tak | 00:00:50 | 02:23:26 | 03:49:58 | 05:59:42 | |
59 | GRADKOWSKA Gosia | 1246 | BRWINÓW | K40 | 00:00:51 | 02:05:53 | 03:29:01 | 05:23:12 | |||
60 | KOWALCZYK Katarzyna | 1442 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:53 | 02:48:49 | 04:35:08 | 07:09:18 | ||
61 | SKOWRON Magdalena | 1560 | BALICE | K40 | 00:00:54 | 02:11:58 | 03:35:09 | 05:30:04 | |||
62 | WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata | 1606 | Active Jura | KROCZYCE | K40 | 00:00:54 | 02:43:39 | 04:39:04 | 06:59:35 | ||
63 | RAFA Joanna | 1756 | OPOLE | K40 | 00:00:55 | 02:25:58 | 04:01:04 | 06:06:34 | |||
64 | WRONA Anna | 1517 | Meta Nadarzyn | BRWINÓW | K40 | 00:00:55 | 02:34:31 | 04:18:45 | 06:40:19 | ||
Przekroczony limit czasu: 09:00:00 | |||||||||||
65 | MORACZEWSKA Aleksandra | 1526 | Łomiankowska Grupa Biegowa | ŁOMIANKI | K40 | 00:01:01 | 03:02:37 | 05:15:15 | 08:43:57 | ||
66 | ŁASKAWSKA Justyna | 1880 | WARSZAWA | K40 | 00:01:07 | 02:50:44 | 04:40:49 | 07:10:28 |
Znaleziono 66 wynik(ów)