Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2022-04-23 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 708 |
Wystartowało : | 610 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 602 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Kobiety | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.4km | Bacówka na Obidzy 24.3km | Schronisko pod Durbaszką 35.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BORKOWSKI Andrzej | 1639 | ORZESZE | M50 | 00:00:04 | 02:10:14 | 03:49:55 | 06:01:39 | |||
2 | SUCHANEK Radosław | 1450 | KŁOBUCK | M50 | 00:00:05 | 02:05:34 | 03:24:00 | 05:12:40 | |||
3 | BRZOZA Adam | 1538 | biegamzaparatem.pl | ZAKOPANE | M50 | 00:00:05 | 01:43:25 | 02:43:05 | 04:06:22 | ||
4 | OLESIAK Arkadiusz | 1830 | BIEGAM NA TARCHOMINIE / PKO BP | WARSZAWA | M50 | 00:00:06 | 02:24:20 | 04:01:24 | 06:03:27 | ||
5 | KRAWCZYK Wojciech | 1855 | Biegam na Tarchominie/Ultra Pasterze | WARSZAWA | M50 | 00:00:06 | 02:09:47 | 03:41:47 | 05:53:25 | ||
6 | WŁOCH Sławomir | 1504 | KROSNO | M50 | 00:00:07 | 01:57:00 | 03:06:47 | 04:43:06 | |||
7 | PAPRZYCKI Romuald | 1735 | Norbullo Team biega naturalnie | WARSZAWA | M50 | 00:00:08 | 02:09:22 | 03:29:15 | 05:17:39 | ||
8 | MAŚLANY Mariusz | 1487 | Elektrometal Energetyka | WARSZAWA | M50 | 00:00:09 | 02:02:31 | 03:20:17 | 05:05:20 | ||
9 | TOMKIEWICZ Przemysław | 1353 | WARSZAWA | M50 | 00:00:09 | 02:12:33 | 03:41:38 | 05:46:19 | |||
10 | COLAUTTI Enrico | 1373 | Bad Organizer Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:10 | 02:21:05 | 03:50:52 | 06:08:26 | ||
11 | MYŚLIWIEC Przemysław | 1852 | ZIMNA WODA | M50 | 00:00:13 | 02:00:27 | 03:16:14 | 04:54:58 | |||
12 | KUNZ Tomasz | 1433 | KRAKÓW | M50 | 00:00:14 | 02:00:02 | 03:10:43 | 04:49:05 | |||
13 | KILIAN Mariusz | 1745 | Mountkiller | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:17 | 02:22:42 | 04:03:12 | 06:35:43 | ||
14 | RADECKI Wojciech | 1664 | Niepołomice Biegają | SUŁKÓW | M50 | 00:00:18 | 02:09:36 | 03:25:21 | 05:07:22 | ||
15 | OLCZYK Andrzej | 1313 | . | PRZEDBÓRZ | M50 | 00:00:19 | 02:22:21 | 03:54:29 | 05:59:41 | ||
16 | CHMIELEWSKI Dariusz | 1253 | DLA MARTY | MUROWANA GOŚLINA | M50 | 00:00:20 | 01:53:57 | 03:00:02 | 04:33:05 | ||
17 | SZOSTAK Robert | 1589 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | M50 | 00:00:20 | 02:08:42 | 03:32:13 | 05:28:27 | ||
18 | KOŁEK Szymon | 1718 | NOWY SĄCZ | M50 | 00:00:24 | 01:55:24 | 03:04:34 | 04:34:45 | |||
19 | TARNOWSKI Marek | 1824 | CityZen Athletics | ZAKOPANE | M50 | 00:00:25 | 02:49:10 | 04:50:13 | 07:19:31 | ||
20 | BUGAŁA Robert | 1493 | SOLID HOUSE | LUBLIN | M50 | 00:00:26 | 02:17:42 | 03:50:35 | 05:56:05 | ||
21 | LASOTA Arkadiusz | 1257 | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:29 | 02:15:47 | 03:45:14 | 05:48:02 | |||
22 | KARWACKI Grzegorz | 1329 | 1972 | WAŁBRZYCH | M50 | 00:00:29 | 02:04:09 | 03:19:44 | 05:04:34 | ||
23 | ZBOROWSKI Kazimierz | 1473 | Vege Runners | KRYNICA-ZDRÓJ | M50 | 00:00:30 | 02:22:10 | 03:53:07 | 05:47:44 | ||
24 | BŁOŃSKI Piotr | 1421 | Polish Wings | SMOLEC | M50 | 00:00:31 | 02:25:47 | 04:04:03 | 06:22:13 | ||
25 | PUDEŁKO Dariusz | 1886 | Opel Activ Team | GLIWICE | M50 | 00:00:33 | 02:15:08 | 03:48:33 | 06:04:30 | ||
26 | MILARSKI Andrzej | 1385 | Skawina Biega | SKAWINA | M50 | 00:00:35 | 02:23:43 | 03:56:31 | 06:06:22 | ||
27 | MIĄSKO Wojciech | 1232 | 12tri.pl | WARSZAWA | M50 | 00:00:36 | 02:14:46 | 03:33:18 | 05:30:25 | ||
28 | KOBIERSKI Radosław | 2113 | HALINÓW | M50 | 00:00:39 | 02:37:34 | 04:29:40 | 07:14:27 | |||
29 | TUREK Paweł | 1419 | Princes | NOWA IWICZNA | M50 | 00:00:47 | 02:42:58 | 04:32:10 | 06:56:54 | ||
30 | TATUŚKO Tomasz | 1508 | KRAKÓW | M50 | 00:00:49 | 02:36:33 | 04:18:14 | 06:40:02 | |||
31 | SZMYTKOWSKI Krzysztof | 1282 | Mia san Mia | LEGIONOWO | M50 | 00:00:50 | 02:16:10 | 03:46:33 | 05:59:28 | ||
32 | RUTKOWSKI Janusz | 1564 | Leszno Team | LESZNO | M50 | 00:00:50 | 02:46:10 | 04:37:35 | 07:21:41 | ||
33 | DĄBROWSKI Michał | 1559 | Cinclus | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M50 | 00:00:52 | 01:47:34 | 02:57:26 | 04:27:10 | ||
34 | SKRZYPEK Robert | 1553 | BIEGNIJ Z PROSERVICE | PIASECZNO | M50 | 00:00:54 | 02:31:12 | 04:22:14 | 07:03:22 | ||
35 | GARBACZ Marek | 1447 | Leśne Dziady | OŁAWA | M50 | 00:00:57 | 02:26:14 | 04:10:43 | 06:33:22 | ||
36 | KARASEK Mariusz | 1310 | LUBLIN | M50 | 00:00:58 | 02:24:14 | 04:01:25 | 06:33:50 | |||
37 | STRZELECKI Krzysztof | 1555 | WROCŁAW | M50 | 00:00:58 | 02:26:13 | 04:10:44 | 06:33:22 | |||
38 | STRADOMSKI Roman | 1551 | Tri Mama | GDAŃSK | M50 | 00:00:59 | 02:23:13 | 03:53:22 | 05:55:30 | ||
39 | STASZEWSKI Piotr | 1844 | POTASZE | M50 | 00:01:00 | 02:16:28 | 03:40:47 | 05:36:52 | |||
Przekroczony limit czasu: 09:00:00 | |||||||||||
40 | WISNIEWSKI Paweł | 1522 | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA | ŁOMIANKI | M50 | 00:01:01 | 03:02:38 | 05:15:32 | 08:42:33 | ||
41 | MATUSZEWSKI Dariusz | 1291 | Biegiem do Garów | ŁOMIANKI | M50 | 00:01:02 | 03:01:59 | 05:16:59 | 08:42:33 | ||
42 | BĘBEN Robert | 1317 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50 | 00:01:02 | 02:12:03 | 03:47:23 | 05:40:15 | ||
43 | HOŁUJ Andrzej | 1657 | KRAKÓW | M50 | 00:01:03 | 02:20:19 | 04:03:04 | 06:24:47 | |||
44 | OSTROWSKI Artur | 1361 | SKS | WARSZAWA | M50 | 00:01:03 | 02:32:07 | 04:40:41 | |||
45 | BIENIAS Piotr | 1877 | WARSZAWA | M50 | 00:01:04 | 02:24:20 | 03:58:23 | 06:07:50 | |||
46 | TOKARZEWSKI Dariusz | 1586 | OTWOCK | M50 | 00:01:06 | 02:49:03 | 04:37:31 | 07:15:15 | |||
47 | JUDA Jarosław | 1306 | TORUŃ | M50 | 00:01:45 | 02:50:40 | 04:37:39 | 07:08:34 |
Znaleziono 47 wynik(ów)