WILCZYM TROPEM - 5,5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Świerczyna
Dystans:
5,5 km
Zgłoszonych:
69
Wystartowało:
56
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5.5km
Czas
brutto
5.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHWIAŁKOWSKI Cyprian 8MACHLINYM16-291M 100:00:0100:21:56.9000:21:58.55 3:5915,0
2LUBCZYŃSKI Marek 31ŁOBEZM40-491M 200:00:0100:22:01.6000:22:03.05+00:00:044:0015,0
3WRÓBEL Paweł 66ZŁOCIENIECM30-391M 300:00:0100:22:04.7500:22:06.40+00:00:074:0014,9
4CIASTOŃ Tomasz 9CZAPLINEKM30-392M 400:00:0100:22:09.1000:22:10.45+00:00:124:0114,9
5KATRYCZ Miłosz 23ŚWIERCZYNAM16-292M 500:00:0200:22:12.1000:22:14.55+00:00:154:0214,9
6BURDA Robert 6KOSZALINM40-492M 600:00:0200:22:22.0000:22:24.20+00:00:254:0414,8
7WACYK Mariusz 65M40-493M 700:00:0100:23:34.1000:23:35.45+00:01:374:1714,0
8MARIAN Ostrowski 64ZŁOCIENIECM60-691M 800:00:0300:23:34.8500:23:38.65+00:01:374:1714,0
9NOWAK Jakub 35ŚWIERCZYNAM16-293M 900:00:0400:25:03.6500:25:07.70+00:03:064:3313,2
10WIŚNIEWSKA Magdalena 56DRAWSKO POMK30-391K 100:00:0100:25:59.4500:26:01.25+00:04:024:4312,7
11DZIURDZ Joanna 14DRAWSKO POMK30-392K 200:00:0200:27:34.4500:27:36.55+00:05:375:0012,0
12PRALICZ Joanna 41STRĄCZNOK30-393K 300:00:0300:27:53.3500:27:56.45+00:05:565:0411,8
13ZAKIELARZ Anna 60SYPNIEWOK30-394K 400:00:0300:29:15.5500:29:19.35+00:07:185:1911,3
14LASKOWSKA Klaudia 30ŚWIERCZYNAK16-291K 500:00:0300:29:17.1500:29:20.75+00:07:205:1911,3
15BANY Mirela 3DRAWSKO POMORSKIEK30-395K 600:00:0300:29:45.7000:29:49.10+00:07:485:2411,1
16KUŚMIDER Katarzyna 29CZAPLINEKK30-396K 700:00:0300:30:29.9500:30:33.85+00:08:335:3210,8
17ZALESKA Elżbieta 61PAPOWO 6 BK40-491K 800:00:0300:30:40.2500:30:43.90+00:08:435:3410,8
18RABCZUK Anna 44STRĄCZNOK30-397K 900:00:0300:30:41.3000:30:44.30+00:08:445:3410,8
19BUTKIEWICZ Paweł 7CZAPLINEKM30-393M 1000:00:0500:25:45.4500:25:51.00+00:03:484:4112,8
20DZIURDZ Jacek 15DRAWSKO POMORSKIEM40-494M 1100:00:0600:25:51.1500:25:57.50+00:03:544:4212,8
21GRODZIŃSKI Grzegorz 19ŚWIERCZYNAM16-294M 1200:00:0100:25:58.3500:26:00.20+00:04:014:4312,7
22SZŁAPAK Dawid 51WIERZCHOWOM16-295M 1300:00:0500:26:00.0500:26:05.35+00:04:034:4312,7
23ZAKIELARZ Jan 57SYPNIEWKOM60-692M 1400:00:0400:26:16.8500:26:20.95+00:04:194:4612,6
24THOMAS Daniel 54JASTROWIEM30-394M 1500:00:0300:26:26.7500:26:30.25+00:04:294:4812,5
25BARSZCZ Emilia 4MIROSŁAWIECM30-395M 1600:00:0700:26:28.7500:26:36.70+00:04:314:4812,5
26AUGUSTYNIAK Przemysław 1OTRZEPM16-296M 1700:00:0400:26:53.8500:26:58.65+00:04:564:5312,3
27KRZEWICKI Mieszko 27ŚWIERCZYNAM16-297M 1800:00:0200:27:32.6500:27:35.35+00:05:355:0012,0
28WYSOCKI Kamil 63M30-396M 1900:00:0200:28:17.4500:28:20.20+00:06:205:0811,7
29AUGUSTYNIAK Dariusz 2WIERZHOWOM40-495M 2000:00:0700:28:30.0000:28:37.15+00:06:335:1011,6
30NOWAK Antoni 37ŚWIERCZYNAM16-298M 2100:00:0200:28:43.6000:28:46.05+00:06:465:1311,5
31CHRZANOWSKI Arkadiusz 70SOŚNICAM40-496M 2200:00:0500:29:01.0500:29:06.95+00:07:045:1611,4
32PRĘTKI Robert 43ŚWIERCZYNAM40-497M 2300:00:0500:29:14.9000:29:20.50+00:07:185:1911,3
33WAŚNIEWSKI Arek 55BARWICEM50-591M 2400:00:0400:29:19.4500:29:23.55+00:07:225:1911,3
34GEMBIAK Tomasz 18ŚWIERCZYNAM30-397M 2500:00:0400:29:49.0000:29:53.35+00:07:525:2511,1
35BILL Łukasz 5BORNE SULINOWOM30-398M 2600:00:0400:31:08.8500:31:13.35+00:09:115:3910,6
36MĘCINA Violetta 32WAŁCZK40-492K 1000:00:0300:31:17.6000:31:20.60+00:09:205:4110,5
37JUSZCZAK Karolina 22CZAPLINEKK30-398K 1100:00:0400:31:45.4000:31:49.80+00:09:485:4610,4
38ZAKIELARZ Piotr 59JASTROWIEM30-399M 2700:00:0700:31:58.2000:32:05.80+00:10:015:4810,3
39PASTERNAK Alina 39WAŁCZK30-399K 1200:00:0400:31:59.1000:32:04.05+00:10:025:4910,3
40DOPIERAŁA Tomek 12PŁAWNOM30-3910M 2800:00:0500:32:19.4000:32:24.50+00:10:225:5210,2
41DOPIERAŁA Cezary 13SOŚNICAM40-498M 2900:00:0400:32:19.7000:32:24.50+00:10:225:5210,2
42PRENDECKA Sylwia 42KŁĘBOWIECK30-3910K 1300:00:0600:32:22.0000:32:28.75+00:10:255:5310,2
43KOŁOTUSZA Małgorzata 25TRZCIANKAK40-493K 1400:00:0500:32:51.2500:32:57.00+00:10:545:5810,0
44SZTORC Justyna 52ŚWIERCZYNAK16-292K 1500:00:0400:32:56.4000:33:00.95+00:10:595:5910,0
45ZAKIELARZ Adriana 58JASTROWIEK30-3911K 1600:00:0800:33:07.6500:33:16.25+00:11:106:0110,0
46SUCHOŃSKA Joanna 50OSIEK DRAWSKIK40-494K 1700:00:0600:33:46.9500:33:53.25+00:11:506:089,8
47JĘDRZEJCZYK Władysław 21ZŁOCIENIECM40-499M 3000:00:0700:34:05.5000:34:12.55+00:12:086:119,7
48DEPTUŁA-BILL Bożena 11BORNE SULINOWOK30-3912K 1800:00:0400:34:20.0000:34:24.70+00:12:236:149,6
49KARPOWICZ Waldemar 62M40-4910M 3100:00:0700:34:40.8500:34:48.50+00:12:436:189,5
50ĆWIKLIŃSKI Waldemar 10NOWE LASKIM50-592M 3200:00:0800:36:17.5000:36:26.25+00:14:206:369,1
51REPECKA Krystyna 45ŚWIERCZYNAK50-591K 1900:00:0300:37:33.1500:37:36.45+00:15:366:498,8
52PLICHTA Monika 40WAŁCZK30-3913K 2000:00:0300:38:04.3500:38:08.25+00:16:076:558,7
53DĘBIEC Julia 67ZŁOCIENIECK16-293K 2100:00:0600:40:36.2000:40:42.55+00:18:397:228,1
54LOSEKOOT Marta 68ZŁOCIENIECK16-294K 2200:00:0600:40:36.3000:40:42.40+00:18:397:228,1
55CHRZANOWSKA Eliza 69SOŚNICAK16-295K 2300:00:0600:42:45.1500:42:51.25+00:20:487:467,7
MIKITYSZYN Grzegorz 33ŚWIERCZYNAM40-49DNF DNF DNF--
Znaleziono 56 wynik(ów)