WILCZYM TROPEM - 5 KM NW

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Świerczyna
Dystans:
5,5 NW km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
24
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POŁUBIAK Paweł 182SIECINOM30-391M 100:00:0100:34:53.1000:34:54.45 6:588,6
2MATUSZCZYK Sławomir 169MIROSŁAWIECM40-491M 200:00:0100:38:10.8000:38:11.90+00:03:177:387,9
3LENARTOWICZ Stanisław 168STARA LUBIANKAM50-591M 300:00:0100:39:12.3500:39:14.20+00:04:197:507,6
4WOJTCIAK Urszula 185CZAPLINEKK40-491K 100:00:0100:40:01.7500:40:02.95+00:05:088:007,5
5JURCZYSZCZYN Zyta 176CZPLINEKK40-492K 200:00:0100:40:13.9000:40:15.70+00:05:208:027,5
6KNITTER Monika 165POLANÓWK30-391K 300:00:0100:41:32.3500:41:34.30+00:06:398:187,2
7KABATTEK Sylwia 163JASTROWIEK30-392K 400:00:0200:43:12.3500:43:14.35+00:08:198:386,9
8MAZUR Milena 170SIEMCZYNOK16-291K 500:00:0300:43:37.7500:43:40.85+00:08:448:436,9
9ĆWIKLIŃSKA Anna 178NOWE LASKIK50-591K 600:00:0300:43:40.5500:43:43.75+00:08:478:446,9
10DUSZYNSKA Jolanta 158ŚWIERCZYNAK30-393K 700:00:0400:44:17.3500:44:21.35+00:09:248:516,8
11KOWALSKA Katarzyna 166STEPIEŃK30-394K 800:00:0400:44:36.1000:44:40.65+00:09:438:556,7
12PRENDECKI Kazimierz 173KŁĘBOWIECM70+1M 400:00:0200:44:46.1000:44:48.85+00:09:538:576,7
13RESZTA Waldemar 174WIERZCHOWOM50-592M 500:00:0100:46:24.1500:46:25.95+00:11:319:166,5
14DOŁZYCKA Joanna 180OSTROWICEK16-292K 900:00:0300:46:24.7500:46:27.85+00:11:319:166,5
15OBUCHOWICZ Mariola 171NOBLINYK30-395K 1000:00:0200:46:29.5500:46:31.95+00:11:369:176,5
16DZIUBCZYŃSKA Ewa 53WAŁCZK50-592K 1100:00:0200:47:32.4000:47:34.95+00:12:398:386,9
17CHWIAŁKOWSKA Halina 156POZNAŃK60-691K 1200:00:0300:48:22.3500:48:26.15+00:13:299:406,2
18TARNOWSKA Joanna 175SOŚNICAK40-493K 1300:00:0300:48:45.5000:48:49.15+00:13:529:456,2
19JACYK Justyna 161SOŚNICAK40-494K 1400:00:0200:48:46.6500:48:49.55+00:13:539:456,1
20JACYK Klaudia 162SOŚNICAK16-293K 1500:00:0300:48:46.9000:48:50.00+00:13:539:456,1
21CZEREŚNIAK Iwona 157SIEMCZYNOK50-593K 1600:00:0300:49:36.7000:49:40.15+00:14:439:556,0
22DUDKIEWICZ Krystyna 181K60-692K 1700:00:0100:51:21.2500:51:22.75+00:16:2810:165,8
23AMBRYSZEWSKA Agnieszka 155STEPIEŃK30-396K 1800:00:0400:53:14.0500:53:18.40+00:18:2010:385,6
24POŁUBIAK Sylwia 183SIECINOK30-397K 1900:00:0500:54:51.7000:54:57.05+00:19:5810:585,5
Znaleziono 24 wynik(ów)