Organizator : | Fundacja Kozica |
Data : | 2022-06-05 |
Miejsce : | Stańcowa |
Dystans : | 4,7 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 173 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K1 (18-35) | M1 (18-35) | K2 (36-49) | M2 (36-49) | K3 (50+) | M3 (50+)
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDCZAK Michał | 194 | BUFF/ THE NORTH FACE | RYTRO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
2 | TABOR Dominik | 183 | SYMFERIA - FIZJOTERAPIA OSTEOPATIA TRENING KRAKÓW | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
3 | BROJ Marcel | 190 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
4 | STOBIECKI Marcin | 165 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
5 | PARIS Nicola | 17 | LA RECASTELL | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
6 | KUNZ Marcin | 203 | LACHO TEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
7 | TUKA Michal | 158 | DLUGOSZ TEAM SCARPA | NIŽNÁ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
8 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 56 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
9 | ALBRECHT Krystian | 138 | KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA/GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
10 | MAGERČÁK Miloš | 121 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
11 | PACHUT Jerzy | 195 | MY ENDURANCE COACHING TEAM | SŁOPNICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
12 | ZACHARA Dawid | 159 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
13 | RENÒ Vittoriano | 192 | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
14 | KOZAK Tomasz | 129 | KOTÓRZ WIELKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
15 | ŻĄDŁO Władysław | 184 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
16 | CIERPIAŁEK Jakub | 133 | ADAM CZERWIŃSKI TEAM | WADOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
17 | WOŹNIAK Michał | 27 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
18 | KARPIEL Tomasz | 52 | RATUŁÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
19 | KACZOR Miłosz | 180 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
20 | ŠPRLAK Miloš | 104 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA 193 | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
21 | MRÓZ Piotrek | 114 | DĄBROWA GÓRNICZA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
22 | WRÓBEL Paweł | 105 | DOPOZYGUTEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
23 | KARDYL Krzysztof | 153 | LIPNICA WIELKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
24 | OLEJARNIK Łukasz | 110 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
25 | LOSKA Tomasz | 19 | ŁAZISKA GÓRNE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
26 | OROCZ Dawid | 188 | BIERUŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
27 | CIEŚLIK Mateusz | 101 | TEAM APK | BOGDANOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
28 | ZACHARA Kamil | 179 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
29 | TYBOŃ Maciej | 26 | OLKUSZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
30 | ŻUREK Dariusz | 106 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
31 | SAŁACIAK Jakub | 118 | PABIANICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
32 | SAŁACIAK Bartłomiej | 119 | DOBROŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
33 | SKAŁOŃ Robert | 161 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
34 | HNATIUK Mateusz | 164 | ŁODYGOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
35 | BUCZAK Wojciech | 160 | GLIWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
36 | MAJEWSKI Dominik | 103 | TEAM APK | TARNOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
37 | CZAJKOWSKI Stefan | 102 | TEAM APK | KOWANOWKO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
38 | KLIŚ Dawid | 144 | PSZCZYNA | M1 (18-35) | 00:00:00 |
Znaleziono 38 wynik(ów)