WODA BYDGOSKA - 1600M

Wydarzenie:
Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2018-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
141
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
138
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas
netto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZCZEPAŃSKI Kacper 619MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM161M 1wystartuję w piance00:17:11.35 10:445.6
2RUTKOWSKA Wiktoria 596MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZTORUŃK161K 1wystartuję bez pianki00:18:19.95+00:01:0811:275.2
3MACNER Michał 572BIELSKO-BIAŁAM162M 2wystartuję w piance00:19:05.05+00:01:5311:555
4KRAWCZYK Paulina 562OLSZTYNK201K 2wystartuję bez pianki00:19:39.75+00:02:2812:174.9
5BAGROWSKI Karol 502TORUŃM201M 3wystartuję w piance00:20:02.50+00:02:5112:314.8
6TYLICKI Mateusz 629MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM163M 4wystartuję w piance00:21:14.30+00:04:0213:164.5
7KRASICKI Artur 561BYDGOSZCZM202M 5wystartuję bez pianki00:21:54.55+00:04:4313:414.4
8KOZŁOWSKA Anna 560ZS AGH KRAKÓWBYDGOSZCZK202K 3wystartuję w piance00:22:49.15+00:05:3714:154.2
9DZIEDZIC Katarzyna 1021WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK301K 4wystartuję w piance00:23:36.65+00:06:2514:454.1
10KWIATKOWSKI Filip 568BYDGOSZCZM164M 6wystartuję w piance00:24:02.50+00:06:5115:014
11SZUMSKI Kamil 623BYDGOSZCZM203M 7wystartuję bez pianki00:24:31.05+00:07:1915:193.9
12NIENARTOWICZ Bartek 582TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM401M 8wystartuję w piance00:24:31.90+00:07:2015:203.9
13GUMMER Andrzej 5333GRAVITYBYDGOSZCZM301M 9wystartuję bez pianki00:24:39.80+00:07:2815:243.9
14ŻYLEWICZ Mateusz 649DREAM TRI TEAMGDAŃSKM204M 1000:25:54.60+00:08:4316:113.7
15JAGODZIŃSKI Karol 541WODA TEAMCHODZIEŻM205M 11wystartuję bez pianki00:26:07.15+00:08:5516:193.7
16SOKOŁOWSKA Hanna 609KUŹNIA TRIATHLONUGORZEŃK501K 5wystartuję w piance00:26:10.55+00:08:5916:213.7
17SAWIEŁAJC Jakub 600KRYSPORTTEAMBYDGOSZCZM165M 12wystartuję w piance00:26:19.15+00:09:0716:263.6
18SKWIERCZ Andrzej 607OSIEM302M 13wystartuję w piance00:27:07.75+00:09:5616:563.5
19GOŚCINIAK Michał 5273GRAVITYBYDGOSZCZM303M 14wystartuję w piance00:27:37.00+00:10:2517:153.5
20BANACH Marcin 5033GRAVITYBYDGOSZCZM304M 15wystartuję w piance00:27:42.90+00:10:3117:193.5
21POLAŃSKI Tomasz 112B4SPORTNIEMCZM402M 16wystartuję w piance00:27:46.40+00:10:3517:213.5
22RUTKOWSKI Radosław 597MASTIFF WEARBYDGOSZCZM206M 17wystartuję bez pianki00:27:53.50+00:10:4217:263.4
23KOWALIKOWSKI Daniel 558CHOJNICEM207M 18wystartuję w piance00:28:05.95+00:10:5417:333.4
24HERMELIN Wojciech 538KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM305M 19wystartuję w piance00:28:20.85+00:11:0917:433.4
25JUSZCZYK Mirosław 546OSÓWIECM208M 20wystartuję w piance00:28:43.30+00:11:3117:563.3
26KANIA Szymon 548BYDGOSZCZM306M 21wystartuję w piance00:28:48.70+00:11:3718:003.3
27BRZEZIŃSKA Marta 507BYDGOSZCZK203K 6wystartuję w piance00:28:53.50+00:11:4218:033.3
28KLOMFAS Miron 553TRISPACEBYDGOSZCZM403M 22wystartuję w piance00:28:58.05+00:11:4618:063.3
29SZECÓWKA Marcin 620BYDGOSZCZM307M 23wystartuję bez pianki00:29:39.60+00:12:2818:313.2
30MILEWSKI Bogdan 578AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM404M 24wystartuję bez pianki00:29:39.90+00:12:2818:323.2
31SIEŃSKI Jacek 603RUN BYDGOSZCZNIEMCZM501M 25wystartuję w piance00:29:41.00+00:12:2918:333.2
32PRĄDZYŃSKI Marcin 589BYDGOSZCZM405M 26wystartuję w piance00:29:47.60+00:12:3618:373.2
33JEZIORSKI Michał 544BYDGOSZCZM209M 2700:29:56.85+00:12:4518:433.2
34KIEŁCZYŃSKI Andrzej 552BYDGOSZCZM308M 28wystartuję w piance00:30:07.95+00:12:5618:503.2
35BRZOZOWSKI Marcin 508BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM2010M 29wystartuję w piance00:30:10.80+00:12:5918:513.2
36OCHENDAL Maciej 584TRISPACEBYDGOSZCZM309M 30wystartuję w piance00:30:13.45+00:13:0218:533.2
37STACHOWSKI Michał 611UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2011M 31wystartuję w piance00:30:15.05+00:13:0318:543.2
38HAIZE Tomek 534ARRKBYDGOSZCZM406M 32wystartuję w piance00:30:19.15+00:13:0718:563.2
39FÓRMANIAK Piotr 523NOKIABYDGOSZCZM407M 33wystartuję w piance00:30:19.95+00:13:0818:573.2
40WDOWIAK Kamil 632KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZNIEMCZM2012M 34wystartuję w piance00:30:27.05+00:13:1519:013.2
41BASIŃSKI Łukasz 504OLIMPIASPORT.PLINOWROCŁAWM2013M 35wystartuję w piance00:30:33.65+00:13:2219:063.1
42SOSNOWSKI Mateusz 610TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM3010M 36wystartuję w piance00:31:19.95+00:14:0819:353.1
43WOŹNIAK Krzysztof 640ZAWISZABRZOZAM502M 37wystartuję w piance00:31:21.20+00:14:0919:353.1
44MEYER Maciej 575BYDGOSZCZM2014M 38wystartuję bez pianki00:31:23.35+00:14:1219:373.1
45ŻMICH Tomasz 646BYDGOSZCZM408M 39wystartuję w piance00:31:32.65+00:14:2119:423
46TOMASZEWSKI Jordan 627TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3011M 40wystartuję w piance00:31:32.70+00:14:2119:433
47GIL Waldemar 598BYDGOSZCZM2015M 41wystartuję bez pianki00:31:35.50+00:14:2419:443
48ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 647TRISPACEBYDGOSZCZK401K 7wystartuję w piance00:31:39.50+00:14:2819:463
49ŚLEFARSKI Jacek 624TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3012M 42wystartuję w piance00:31:42.15+00:14:3019:483
50FABROWSKI Dawid 648M3013M 43wystartuję w piance00:31:43.15+00:14:3119:493
51KAK Marcin 547BYDGOSZCZM3014M 44wystartuję w piance00:31:45.95+00:14:3419:513
52WOJCIECHOWSKA Alicja 636BYDGOSZCZK204K 8wystartuję bez pianki00:31:55.10+00:14:4319:563
53ZIELIŃSKI Adam 643GREEN'SNOWE SMOLNOM503M 45wystartuję w piance00:31:55.40+00:14:4419:563
54KIDA Maciej 551LUBACZÓWM3015M 46wystartuję bez pianki00:31:57.55+00:14:4619:583
55CZYZEWSKI Mateusz 650KUJAVIA3TEAM SOLEC KUJAWSKI M3016M 47wystartuję w piance00:32:07.80+00:14:5620:053
56GRACZYKOWSKI Andrzej 529NADTO SIĘ JADŁOBYDGOSZCZM409M 48wystartuję w piance00:32:22.75+00:15:1120:143
57ŁAZ Kamil 571RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3017M 49wystartuję w piance00:32:42.65+00:15:3120:262.9
58CHOJNACKI Piotr 512SZPETAL GÓRNYM504M 50wystartuję w piance00:33:04.20+00:15:5220:402.9
59CHRAPKOWSKI Marcel 513WŁOCŁAWEKM3018M 51wystartuję w piance00:33:11.75+00:16:0020:452.9
60WAWRZYNIAK Maciej 631NIGDYZASTARZYNAHARDCOREBYDGOSZCZM3019M 52wystartuję w piance00:33:13.60+00:16:0220:462.9
61PORZYCH Rafał 588RAFSON.TVNIEMCZM2016M 53wystartuję w piance00:33:29.15+00:16:1720:552.9
62BISKUPSKA Rita 506KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK205K 9wystartuję w piance00:33:40.50+00:16:2921:032.9
63KRZEMIŃSKI Bartosz 564RUN PASJABYDGOSZCZM3020M 54wystartuję w piance00:33:46.80+00:16:3521:062.8
64WOŹNIAKOWSKA Agata 641RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK302K 10wystartuję w piance00:34:00.35+00:16:4921:152.8
65KUTOWSKI Przemysław 566PRUSZCZM4010M 55wystartuję w piance00:34:02.55+00:16:5121:162.8
66JAŻDZIEWSKI Dawid 542CHOJNICEM2017M 56wystartuję w piance00:34:07.00+00:16:5521:192.8
67STELMACH Agata 613GDAŃSKK206K 11wystartuję w piance00:34:32.80+00:17:2121:352.8
68SZRAJDA Marcin 621BYDGOSZCZM3021M 57wystartuję w piance00:34:51.85+00:17:4021:472.8
69HERMANN Łukasz 537WIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSSZAMOTUŁYM4011M 58wystartuję bez pianki00:34:57.70+00:17:4621:502.7
70MOLENDA Mirosław 580PUŁAWYM4012M 59wystartuję bez pianki00:35:00.00+00:17:4821:522.7
71BYRTEK Grzegorz 510BYDGOSZCZM4013M 60wystartuję w piance00:35:08.35+00:17:5721:572.7
72RIVAT Emmanuel 593BIALE BLOTAM3022M 61wystartuję w piance00:35:24.25+00:18:1222:072.7
73GRUSZKA Agnieszka 531GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK303K 12wystartuję w piance00:35:25.10+00:18:1322:082.7
74SZCZECIŃSKI Łukasz 618BYDGOSZCZM3023M 62wystartuję bez pianki00:35:26.20+00:18:1422:082.7
75PRZYBYLSKI Adrian 592AMATORBYDGOSZCZM3024M 63wystartuję bez pianki00:35:26.25+00:18:1422:082.7
76ANTKOWIAK Bartosz 501TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3025M 64wystartuję w piance00:36:00.05+00:18:4822:302.7
77GACKOWSKI Krzysztof 524IRON&ONE TRENER PERSONALNYBYDGOSZCZM4014M 65wystartuję w piance00:36:00.10+00:18:4822:302.7
78MALECKI Zbyszek 573OSIELSKOM4015M 66wystartuję w piance00:36:12.00+00:19:0022:372.7
79LIBERA Dawid 569MAJAS TEAMBYDGOSZCZM3026M 67wystartuję w piance00:36:14.20+00:19:0222:382.6
80JEZIORSKA Monika 543BYDGOSZCZK304K 1300:36:31.20+00:19:1922:492.6
81NAGOW Michał 581BYDGOSZCZM4016M 68wystartuję w piance00:36:33.95+00:19:2222:512.6
82CIUPA Jarosław 515BYDGOSZCZM4017M 69wystartuję w piance00:36:39.65+00:19:2822:552.6
83GORGOL Tomasz 526LP500BYDGOSZCZM4018M 70wystartuję w piance00:36:40.45+00:19:2922:552.6
84SMEJA Marcin 608MAKSYMILIANOWOM4019M 71wystartuję w piance00:36:51.50+00:19:4023:022.6
85SKRZYPCZYK Andrzej 606ZAMOŚĆM4020M 72wystartuję w piance00:36:55.00+00:19:4323:042.6
86WOJDOWSKA Magdalena 637KORDECKIEGOTEAMMARKIK207K 14wystartuję w piance00:36:55.35+00:19:4423:052.6
87KOPYŁOWSKI Tomasz 555RACIĄŻEKM3027M 73wystartuję bez pianki00:36:58.05+00:19:4623:062.6
88PAKURA Piotr 586DREAM TRI TEAMGDAŃSKM4021M 74wystartuję w piance00:37:24.60+00:20:1323:232.6
89DUSZKA Łukasz 521BYDGOSZCZM3028M 75wystartuję w piance00:37:25.50+00:20:1423:232.6
90SZULAKOWSKI Tomasz 622KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM4022M 76wystartuję w piance00:37:30.80+00:20:1923:262.6
91BINDEK Łukasz 505KĘSOWOM3029M 77wystartuję bez pianki00:37:32.50+00:20:2123:272.6
92MOLENDA Patrycja 579KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK208K 15wystartuję w piance00:37:40.05+00:20:2823:322.5
93WĘGIELEWSKI Szymon 633BYDGOSZCZM3030M 78wystartuję w piance00:37:47.80+00:20:3623:372.5
94LUDWINIAK Bogdan 57050PLUSBYDGOSZCZM505M 79wystartuję w piance00:38:01.90+00:20:5023:462.5
95SENSKI Przemysław 602BYDGOSZCZM3031M 80wystartuję bez pianki00:38:05.55+00:20:5423:482.5
96STANKIEWICZ Katarzyna 612WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK402K 16wystartuję w piance00:38:19.30+00:21:0723:562.5
97ROLEWICZ Michał 594KLINIKA TRIATHLONUŚLIWICEM2018M 81wystartuję bez pianki00:38:20.30+00:21:0823:572.5
98SENSKA Karolina 601ANIELINYK209K 17wystartuję bez pianki00:38:23.55+00:21:1224:002.5
99DROZDALSKI Tomasz 519BYDGOSZCZM2019M 82wystartuję w piance00:38:29.20+00:21:1724:032.5
100WŁODARCZAK Tomasz 635BYDGOSZCZM4023M 83wystartuję w piance00:38:30.50+00:21:1924:032.5
101KOLMAJER Rafał 554BYDGOSZCZM3032M 84wystartuję w piance00:38:31.70+00:21:2024:052.5
102WAŁĘZA Hubert 630KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM3033M 85wystartuję w piance00:38:38.05+00:21:2624:082.5
103WOLSKI Marek 638BYDGOSZCZM3034M 86wystartuję w piance00:38:54.40+00:21:4324:182.5
104JABŁOŃSKI Marcin 540KRYSPORTTEAMBYDGOSZCZM4024M 87wystartuję w piance00:39:04.05+00:21:5224:252.5
105HETEL Beata 539BYDGOSZCZK305K 18wystartuję w piance00:39:17.20+00:22:0524:332.4
106NOWAK Paweł 583KEPNETKCYNIAM506M 88wystartuję w piance00:39:31.95+00:22:2024:422.4
107PIC Dawid 587OSIELSKOM2020M 89wystartuję bez pianki00:39:32.30+00:22:2024:422.4
108STĘPNIAK Jan 614WRZEŚNIAM3035M 90wystartuję w piance00:39:34.00+00:22:2224:432.4
109KĘDZIOR Mateusz 305ŻAGLICAPOZNAŃM4025M 9100:39:36.30+00:22:2424:452.4
110STRYCZYŃSKI Marek 615TRISPACEBYDGOSZCZM3036M 92wystartuję w piance00:39:40.20+00:22:2824:472.4
111PAWĘTA Marcin 634BYDGOSZCZM3037M 93wystartuję bez pianki00:39:43.40+00:22:3224:492.4
112TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra 628OLADENTAL/TRIDEABYDGOSZCZK403K 19wystartuję w piance00:39:52.85+00:22:4124:552.4
113GIERSZEWSKA-KWAPISZ Anna 525TSUNAMI-TRISOPOTK306K 20wystartuję w piance00:39:55.95+00:22:4424:572.4
114DOMERACKI Mateusz 518BYDGOSZCZM2021M 94wystartuję bez pianki00:39:57.40+00:22:4624:582.4
115GRĄZKA Ewa 530BYDGOSZCZK2010K 21wystartuję bez pianki00:40:13.90+00:23:0225:082.4
116GRZEGOREK GROTA Ewa 532SOLEC KUJAWSKIK307K 22wystartuję w piance00:40:17.25+00:23:0525:102.4
117WOŹNIAK Wojciech 639PABIANICEM507M 95wystartuję bez pianki00:40:17.50+00:23:0625:102.4
118KUROWSKI Kamil 5653GRAVITYBYDGOSZCZM3038M 96wystartuję bez pianki00:40:17.85+00:23:0625:112.4
119KORALEWSKI Dominik 556TORUŃM3039M 97wystartuję w piance00:40:18.30+00:23:0625:112.4
120SKRZYPCZAK Łukasz 605BYDGOSZCZM2022M 98wystartuję bez pianki00:40:24.45+00:23:1325:152.4
121RZEPKA Nina 599BYDGOSZCZK2011K 23wystartuję bez pianki00:40:24.65+00:23:1325:152.4
122DROŻDŻ Małgorzata 520KLONIKTEAMSADKIK308K 24wystartuję w piance00:40:42.10+00:23:3025:262.4
123PRZEWŁOCKI Jakub 590KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3040M 99wystartuję w piance00:41:56.50+00:24:4526:122.3
124CIEMNY Maciej 514ŚWIECIEM3041M 100wystartuję bez pianki00:41:58.65+00:24:4726:142.3
125MAZANY Marek 574BYDGOSZCZM508M 101wystartuję w piance00:42:48.70+00:25:3726:452.2
126CHMIELEWSKI Włodzimierz 511MASTERS - ASTORIABYDGOSZCZM601M 102wystartuję bez pianki00:43:43.05+00:26:3127:192.2
127KAZUBOWSKI Jacek 55050PLUSBIAŁE BŁOTAM509M 103wystartuję w piance00:45:13.05+00:28:0128:152.1
128HAMROL Paweł 535CHAMPIONMAN CZEMPINCZEMPIŃM4026M 104wystartuję w piance00:46:03.90+00:28:5228:472.1
129DZIEL Michał 522WIEWIÓRCZYNM2023M 105wystartuję w piance00:47:00.40+00:29:4929:232
130DOŁKOWSKI Grzegorz 517NIEMCZM602M 106wystartuję w piance00:49:08.70+00:31:5730:422
131PRZEWŁOCKI Sławomir 591KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM603M 107wystartuję w piance00:50:42.20+00:33:3031:411.9
132ORLIKOWSKI Wiesław 585TMT TORUŃTUCHOLAM604M 108wystartuję bez pianki00:51:01.30+00:33:4931:531.9
133KWIATKOWSKI Jacek 567JANUSZ PŁYWANIAŚWIECIEM3042M 109wystartuję bez pianki00:52:48.05+00:35:3633:001.8
134KANTORSKI Zbysław 549COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM5010M 110wystartuję w piance01:04:16.70+00:47:0540:101.5
DQMICHALSKI Wiktor 577OPTYK MICHALSCYBYDGOSZCZM30wystartuję w piance00:27:40.95 DQ--
DQTACIAK Dawid 626ATOSBYDGOSZCZM30wystartuję w piance00:36:08.40 DQ--
DQZAROSA Kamila 642BYDGOSZCZK30wystartuję w piance00:37:35.80 DQ--
DQSZATKIEWICZ Waldemar Adam 616BYDGOSZCZM60wystartuję bez pianki01:04:56.00 DQ--
DQMICHALAK Wojciech 576BYDGOSZCZM50wystartuję w piance DQ--
DQBUKOLT Marcin 509BYDGOSZCZM40wystartuję w piance DQ--
ŚWIERCZYŃSKI Marcin 625ATHLETICOMED / TO TYLKO TRIATHLONOSIELSKOM30wystartuję w piance DNF--
Znaleziono 141 wynik(ów)