WODA BYDGOSKA - 1600M
Woda Bydgoska 2019
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2019-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 1.6 km
Zgłoszonych : 172
Wystartowało : 147
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 144
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZCZEPAŃSKI Kacper 386MKS Astoria BydgoszczBYDGOSZCZM201M 12019-08-15 12:26:4000:16:49.65 10:315,7
2WOŹNIAK Hubert 411MUKS 'Piętnastka' BydgoszczBYDGOSZCZM161M 22019-08-15 12:26:3100:17:05.20+00:00:1510:405,6
3GROŃ Weronika 297BYDGOSZCZK161K 12019-08-15 12:26:3100:17:49.45+00:00:5911:085,4
4URBANIAK Sebastian 395Warta PoznańPOZNAŃM162M 32019-08-15 12:27:0100:17:55.55+00:01:0511:125,4
5MACNER Michał 343MKS Astoria BydgoszczBIELSKO-BIAŁAM202M 42019-08-15 12:27:0000:18:01.10+00:01:1111:155,3
6BAGROWSKI Karol 263TORUŃM203M 52019-08-15 12:26:4100:18:12.15+00:01:2211:225,3
7RUTKOWSKA Wiktoria 371TORUŃK201K 22019-08-15 12:27:1000:18:48.90+00:01:5911:455,1
8KRAWCZYK Paulina 328OLSZTYNK202K 32019-08-15 12:29:1000:19:44.50+00:02:5412:204,9
9WOLSKA Karolina 408MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK162K 42019-08-15 12:30:5000:20:07.85+00:03:1812:354,8
10SZUMSKI Kamil 390BYDGOSZCZM301M 62019-08-15 12:26:4000:21:19.55+00:04:2913:204,5
11MACHNIK Mikołaj 341MARKIM204M 72019-08-15 12:29:3100:22:17.20+00:05:2713:554,3
12MAJEWSKI Roman 344Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM401M 82019-08-15 12:27:4100:22:23.55+00:05:3313:594,3
13ŻYLEWICZ Mateusz 423Dream Tri TeamGDAŃSKM302M 92019-08-15 12:29:3000:22:40.40+00:05:5014:104,2
14BODZIOCH Andrzej 269Olimpiasport.plBYDGOSZCZM205M 102019-08-15 12:27:1100:22:48.65+00:05:5914:154,2
15FÓRMANIAK Piotr 289BYDGOSZCZM402M 112019-08-15 12:29:5000:22:59.45+00:06:0914:224,2
16FLISIKOWSKI Łukasz 288STAROGARD GDAŃSKIM303M 122019-08-15 12:27:4000:23:13.45+00:06:2314:314,1
17NIEMCZYK Tomasz 354UTP BydgoszczBYDGOSZCZM206M 132019-08-15 12:28:4100:23:21.40+00:06:3114:354,1
18HERMELIN Wojciech 303Kancelaria HMMBYDGOSZCZM403M 142019-08-15 12:27:3000:23:28.60+00:06:3814:404,1
19JAGODZIŃSKI Karol 306CHODZIEŻM207M 152019-08-15 12:32:0100:23:30.55+00:06:4014:414,1
20PARADOWSKI Krzysztof 602CANOE MASTERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM501M 162019-08-15 12:27:2100:23:33.20+00:06:4314:434,1
21PACHOLAK Grzegorz 358AZS UTP / POWER SWIMBYDGOSZCZM208M 172019-08-15 12:28:4000:23:49.70+00:07:0014:534,0
22GUMMER Andrzej 301Atos / 3GravityBYDGOSZCZM304M 182019-08-15 12:29:4100:23:50.70+00:07:0114:534,0
23LEWANDOWSKA Wiktoria 335GDAŃSKK203K 52019-08-15 12:27:0000:24:02.50+00:07:1215:014,0
24NIENARTOWICZ Bartosz 355Toruński Klub TriatlonowyTORUŃM404M 192019-08-15 12:27:3000:24:22.95+00:07:3315:143,9
25SOKOŁOWSKA Hanna 378Kuźnia TriathlonuBYDGOSZCZK501K 62019-08-15 12:28:2200:24:25.70+00:07:3615:153,9
26BYRTEK Grzegorz 276BYDGOSZCZM405M 202019-08-15 12:29:0000:24:47.60+00:07:5715:303,9
27JEZIORSKI Michał 308BYDGOSZCZM209M 212019-08-15 12:28:4000:24:53.40+00:08:0315:333,9
28MOLENDA Mirosław 350MASTERS LublinPUŁAWYM406M 222019-08-15 12:31:3100:24:54.35+00:08:0415:333,9
29MIKRUT Damian 166GRUDZIĄDZM2010M 232019-08-15 12:30:2400:24:55.00+00:08:0515:343,9
30SKIBIŃSKI Michał 376Dream Tri TeamGDAŃSKM2011M 242019-08-15 12:30:1100:24:59.00+00:08:0915:363,8
31MICHALSKI Michał 348BYDGOSZCZM305M 252019-08-15 12:31:2200:25:07.80+00:08:1815:413,8
32ALZAK Grzegorz 260Wopr RadomRADOMM407M 262019-08-15 12:29:1000:25:10.45+00:08:2015:443,8
33CIMACHOWSKI Jakub 281CimaTechSOLEC KUJAWSKIM306M 272019-08-15 12:28:0100:25:20.45+00:08:3015:503,8
34ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 422TriSpaceBYDGOSZCZK401K 72019-08-15 12:29:5100:25:26.90+00:08:3715:543,8
35HIPNAROWICZ Grzegorz 305BYDGOSZCZM408M 282019-08-15 12:29:1100:25:32.40+00:08:4215:573,8
36KAŁEK Artur 310Klinika triathlonuBYDGOSZCZM409M 292019-08-15 12:31:0000:25:32.75+00:08:4315:583,8
37WAWRZYNIAK Maciej 399NigdyZaStarzyNaHardcoreBYDGOSZCZM307M 302019-08-15 12:32:3100:25:50.05+00:09:0016:083,7
38PILIUKH Marharyta 34TriSpaceBYDGOSZCZK204K 82019-08-15 12:28:0100:26:00.15+00:09:1016:153,7
39CIESZYNSKI Jacek 279SZKOCJAM502M 312019-08-15 12:34:1100:26:00.95+00:09:1116:153,7
40CHARZYŃSKI Marcin 277MKP 'NARIE' 10.5MORĄGM503M 322019-08-15 12:30:4100:26:13.05+00:09:2316:233,7
41LIPKA Mariusz 336Canoe Masters bydgoszczBYDGOSZCZM504M 332019-08-15 12:27:2000:26:24.80+00:09:3516:303,6
42CZERESZKO Piotr 284Canoe Masters BydgoszczZIELONKAM163M 342019-08-15 12:27:2000:26:36.55+00:09:4616:383,6
43GRUBICH Robert 298BYDGOSZCZM505M 352019-08-15 12:29:5100:26:51.05+00:10:0116:463,6
44CIESZYŃSKI Wojciech 280TIETO ActiveGRYFINOM4010M 362019-08-15 12:29:4100:26:53.15+00:10:0316:483,6
45MAZERANT Maciej 347Balky WaterLODZM4011M 372019-08-15 12:30:4100:26:54.80+00:10:0516:493,6
46ZIELIŃSKI Adam 417CANOE MASTERS BYDGOSZCZNOWE SMOLNOM506M 382019-08-15 12:32:3100:26:55.00+00:10:0516:493,6
47STROIŃSKA Katarzyna 382SKS OBORNIKIOBORNIKIK163K 92019-08-15 12:30:4100:27:02.40+00:10:1216:533,6
48MUSZYŃSKI Robert 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM308M 392019-08-15 12:31:4100:27:05.65+00:10:1616:563,5
49KIEDROWSKI Cezary 315BYDGOSZCZM164M 402019-08-15 12:33:3000:27:22.05+00:10:3217:063,5
50TRZECIAKOWSKI Bartosz 394BYDGOSZCZM309M 412019-08-15 12:33:4100:27:26.90+00:10:3717:093,5
51BRZOZOWSKI Marcin 274BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3010M 422019-08-15 12:29:2000:27:28.35+00:10:3817:103,5
52BASIŃSKI Łukasz 266Olimpiasport.plBYDGOSZCZM2012M 432019-08-15 12:30:3100:27:48.70+00:10:5917:233,5
53SALDANA Cristian 374GDANSKM2013M 442019-08-15 12:32:4100:28:11.40+00:11:2117:363,4
54BISKUPSKA Rita 267kLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK205K 102019-08-15 12:31:1100:28:14.75+00:11:2517:383,4
55KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 318TRISPACEBYDGOSZCZM3011M 452019-08-15 12:28:3000:28:17.05+00:11:2717:403,4
56NAGÓRSKA Ela 353TriSpaceLOCHOWICEK402K 112019-08-15 12:28:3200:28:24.00+00:11:3417:453,4
57ŁATKA Marcin 338BYDGOSZCZM4012M 462019-08-15 12:29:4100:28:29.75+00:11:4017:483,4
58BRZEZIŃSKA Marta 273BYDGOSZCZK206K 122019-08-15 12:33:1100:28:32.65+00:11:4317:503,4
59SURWIŁO BOHDANOWICZ Jarosław 385olimpiasportBYDGOSZCZM601M 472019-08-15 12:28:1100:28:37.95+00:11:4817:533,4
60BANACH Marcin 2643GravityBYDGOSZCZM3012M 482019-08-15 12:27:1100:28:38.50+00:11:4817:533,4
61BRYNDAL Izabela 271Toruński Klub TriathlonowyTORUŃK403K 132019-08-15 12:26:5000:28:49.75+00:12:0018:013,3
62GRACZYKOWSKI Andrzej 296BYDGOSZCZM4013M 492019-08-15 12:31:2200:28:59.65+00:12:1018:063,3
63WOJCIECHOWSKA Emilia 402kujawsko-pomorskieBYDGOSZCZK404K 142019-08-15 12:33:0100:29:03.55+00:12:1318:093,3
64WOŹNIAKOWSKA Agata 412Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK301K 152019-08-15 12:32:0000:29:04.40+00:12:1418:103,3
65ŻMICH Tomasz 421BYDGOSZCZM4014M 502019-08-15 12:30:2100:29:04.55+00:12:1418:103,3
66ZAROSA Kamila 414BYDGOSZCZK405K 162019-08-15 12:32:1000:29:04.85+00:12:1518:103,3
67ZIELIŃSKI Przemysław 418CHOJNICEM4015M 512019-08-15 12:30:2200:29:08.00+00:12:1818:123,3
68SUCHOCKI Zbyszek 384BYDGOSZCZM3013M 522019-08-15 12:32:3000:29:19.15+00:12:2918:193,3
69SZLACHTA Mateusz 387BYDGOSZCZM4016M 532019-08-15 12:31:1100:29:23.60+00:12:3318:223,3
70WARCZAK Katarzyna 398TEAMOCHALBYDGOSZCZK302K 172019-08-15 12:28:1100:29:29.65+00:12:4018:263,3
71ŁANEK Dariusz 337WŁOCŁAWEKM507M 542019-08-15 12:28:5100:29:37.60+00:12:4718:313,2
72SZRAJDA Marcin 388Nina & Sara TeamBYDGOSZCZM3014M 552019-08-15 12:33:4100:29:38.85+00:12:4918:313,2
73KRASOŃ Bartosz 327TRIBA Bosir BarcinŻNINM3015M 562019-08-15 12:31:4100:29:42.60+00:12:5218:343,2
74PARCZEWSKA Marta 361WARSZAWAK406K 182019-08-15 12:33:4000:29:42.65+00:12:5318:343,2
75KNAPIK Karol 317OSIELSKOM2014M 572019-08-15 12:33:0000:29:57.35+00:13:0718:433,2
76ŁOJKO Natalia 470Team KaraśWARSZAWAK303K 192019-08-15 12:31:5000:30:07.50+00:13:1718:503,2
77WARCZAK Piotr 397TEAMOCHALBYDGOSZCZM4017M 582019-08-15 12:27:5100:30:12.10+00:13:2218:523,2
78MILKIEWICZ Anna 349Toruński Klub TriathlonowyTORUŃK407K 202019-08-15 12:26:5000:30:12.15+00:13:2218:523,2
79ZUPA Martyna 419SISU-OWB teamBYDGOSZCZK207K 212019-08-15 12:28:5100:30:19.30+00:13:2918:563,2
80WOJCIECHOWSKI Jarosław 405BYDGOSZCZM4018M 592019-08-15 12:33:0000:30:24.20+00:13:3419:003,2
81SZYMAŃSKI Mariusz 392MARKOSBIAŁE BŁOTAM4019M 602019-08-15 12:34:2300:30:26.40+00:13:3619:013,2
82RIVAT Emmanuel 368BIALE BLOTAM4020M 612019-08-15 12:32:5000:30:30.60+00:13:4019:043,1
83ŁAZ Kamil 339Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM3016M 622019-08-15 12:27:4000:30:35.90+00:13:4619:073,1
84KARNEY Patrick 311BYDGOSZCZM2015M 632019-08-15 12:33:3100:30:41.35+00:13:5119:103,1
85MALECKI Zbyszek 346OSIELSKOM4021M 642019-08-15 12:30:5100:30:47.85+00:13:5819:143,1
86BUCZKOWSKI Wojciech 275BYDGOSZCZM508M 652019-08-15 12:34:3700:30:50.35+00:14:0019:163,1
87TRZECIAKOWSKI Marcin 393GDAŃSKM3017M 662019-08-15 12:33:2100:30:59.95+00:14:1019:223,1
88KUTOWSKI Przemysław 332Niki LaudaPRUSZCZM4022M 672019-08-15 12:31:1100:31:09.60+00:14:1919:283,1
89PAKURA Piotr 359Dream Tri TeamGDAŃSKM4023M 682019-08-15 12:33:1100:31:20.50+00:14:3019:353,1
90GRZELCZAK Tomasz 300NiezrzeszonyLESZNOM3018M 692019-08-15 12:31:5100:31:23.95+00:14:3419:373,1
91WOLSKI Marek 409BYDGOSZCZM3019M 702019-08-15 12:29:0100:31:27.00+00:14:3719:393,1
92NIEREBIŃSKI Adam 357BYDGOSZCZM165M 712019-08-15 12:32:0000:31:27.80+00:14:3819:403,1
93RADZIEJEWSKI Tomasz 367Piecki TeamBYDGOSZCZM3020M 722019-08-15 12:27:5100:31:32.15+00:14:4219:423,0
94KEMPSKA-ZAWADA Anna 314WARSZAWAK304K 222019-08-15 12:33:5100:31:36.25+00:14:4619:453,0
95WOJCIECHOWSKA Alicja 403BYDGOSZCZK208K 232019-08-15 12:30:3100:31:44.75+00:14:5519:503,0
96RZEPKA Nina 373BYDGOSZCZK209K 242019-08-15 12:34:2400:31:45.60+00:14:5519:503,0
97STANKIEWICZ Katarzyna 379Biega ZiE!GDAŃSKK502K 252019-08-15 12:32:2100:31:56.00+00:15:0619:573,0
98NAGOW Michał 352MĘŻCZYZNAM4024M 732019-08-15 12:30:0100:31:57.75+00:15:0819:583,0
99WOJCIECHOWSKI Mateusz 406Ziemia BydgoskaBYDGOSZCZM3021M 742019-08-15 12:28:5000:31:58.90+00:15:0919:593,0
100KOLOSSA Tomasz 319www.kolossa.plBYDGOSZCZM4025M 752019-08-15 12:28:2100:32:01.55+00:15:1120:013,0
101KUCZAWSKI Mikołaj 330ZAMEK BIERZGLOWSKIM3022M 762019-08-15 12:33:3000:32:01.65+00:15:1220:013,0
102WLODARCZAK Tom 401BYDGOSZCZM4026M 772019-08-15 12:34:3500:32:07.85+00:15:1820:053,0
103STEPNIAK Jan 380Polskie Stowarzyszenie Sportu po TransplantacjiWRZEŚNIAM3023M 782019-08-15 12:32:1100:32:11.90+00:15:2220:073,0
104GIERSZEWSKA-KWAPISZ Anna 293Tsunami TRISOPOTK408K 262019-08-15 12:32:2000:32:26.30+00:15:3620:163,0
105KULIŃSKI Grzegorz 331BYDGOSZCZM2016M 792019-08-15 12:31:3100:32:28.35+00:15:3820:173,0
106STRYCZYŃSKI Marek 383TRISPACEBYDGOSZCZM3024M 802019-08-15 12:32:2100:32:31.80+00:15:4220:203,0
107WOJDOWSKA Magdalena 407MARKIK2010K 272019-08-15 12:29:3100:32:37.55+00:15:4720:232,9
108LUBOWIECKA Julia 469OSTROMECKOK164K 282019-08-15 12:32:4000:32:55.35+00:16:0520:352,9
109GAŁOWSKA Agnieszka 292InPowerWĄGROWIECK409K 292019-08-15 12:31:0100:33:13.80+00:16:2420:462,9
110KADEJ Anetta 309STANOWICEK4010K 302019-08-15 12:33:2100:33:17.50+00:16:2720:482,9
111KASPROWICZ Paweł 312GladiatorteamBYDGOSZCZM3025M 812019-08-15 12:33:2000:33:20.15+00:16:3020:502,9
112KONIECZNY Dawid 322BYDGOSZCZM2017M 822019-08-15 12:30:1100:33:25.05+00:16:3520:532,9
113LA Justyna 333Auasfera Olsztyn MastersOLSZTYNK305K 312019-08-15 12:32:1100:33:31.85+00:16:4220:572,9
114PAWLIKOWSKI Pawel 363KS Pidrina GdyniaGDAŃSKM4027M 832019-08-15 12:34:3500:33:36.65+00:16:4721:002,9
115CZAJKOWSKA Małgorzata 283Dziewczyny Na RoweryBYDGOSZCZK4011K 322019-08-15 12:32:5000:33:37.55+00:16:4721:012,9
116ŁYSAK Sebastian 340BYDGOSZCZM4028M 842019-08-15 12:30:0100:33:56.90+00:17:0721:132,8
117CHROSTOWSKI Marcin 278Warsaw Masters TeamWARSZAWAM3026M 852019-08-15 12:33:5100:34:10.30+00:17:2021:212,8
118BŁAJDA Edward 268SISUBYDGOSZCZM509M 862019-08-15 12:30:3100:34:12.10+00:17:2221:222,8
119JEZIORSKA Monika 307BYDGOSZCZK306K 332019-08-15 12:31:3100:34:24.05+00:17:3421:302,8
120ZYGLER Arkadiusz 420BYDGOSZCZM2018M 872019-08-15 12:32:5000:34:34.95+00:17:4521:362,8
121SZULAKOWSKI Tomasz 389KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM4029M 882019-08-15 12:26:5100:34:43.60+00:17:5321:412,8
122KUBIŃSKA Małgorzata 329OSIELSKOK503K 342019-08-15 12:28:3100:35:02.25+00:18:1221:532,7
123RUTKOWSKA Virginia 372ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK307K 352019-08-15 12:31:2100:35:10.20+00:18:2021:592,7
124GACKOWSKI Artur 290Od jutra nie pływamBYDGOSZCZM4030M 892019-08-15 12:34:2300:35:36.35+00:18:4622:152,7
125ZAJDLEWICZ Tomasz 413Bydgoskie MorsyPRZYŁĘKIM4031M 902019-08-15 12:27:3100:36:21.55+00:19:3122:432,6
126KRYZHANOWSKA Katarina 533KIJÓWK308K 362019-08-15 12:27:5200:36:22.05+00:19:3222:432,6
127ROLEWICZ Michał 369Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM2019M 912019-08-15 12:34:0200:36:25.75+00:19:3622:462,6
128KAZUBOWSKI Jacek 313TriDarKoBIAŁE BŁOTAM5010M 922019-08-15 12:31:0100:36:39.90+00:19:5022:552,6
129HERMANN Łukasz 302Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MinusSZAMOTUŁYM4032M 932019-08-15 12:31:5100:36:45.60+00:19:5522:582,6
130KOPYŁOWSKI Tomasz 323RACIĄŻEKM3027M 942019-08-15 12:33:5100:36:48.20+00:19:5823:002,6
131DOMERACKI Mateusz 287BYDGOSZCZM2020M 952019-08-15 12:34:0100:37:03.15+00:20:1323:102,6
132PAWLAK Sławomir 362BRZOZAM5011M 962019-08-15 12:34:1300:37:04.50+00:20:1423:102,6
133WOJCIECHOWSKA Maria 404BYDGOSZCZK4012K 372019-08-15 12:30:1200:37:48.75+00:20:5923:372,5
134MACIEJEWSKI Grzegorz 342BYDGOSZCZM5012M 972019-08-15 12:28:1100:37:51.25+00:21:0123:392,5
135PAKURA Karolina 360Dream Tri TeamGDAŃSKK4013K 382019-08-15 12:33:1000:38:09.50+00:21:1923:512,5
136KOTECKI Paweł 324BYDGOSZCZM2021M 982019-08-15 12:34:1500:39:54.60+00:23:0424:562,4
137KONIEC Piotr 321KUJAVIA3teamBYDGOSZCZM4033M 992019-08-15 12:29:0100:41:36.90+00:24:4726:002,3
138PIŃSKI Marek 487NOWE SMOLNOM3028M 1002019-08-15 12:32:4100:43:46.25+00:26:5627:212,2
139BRAC-WALCZYK Małgorzata 270Akademia Biegania GrudziądzDOLNA GRUPAK601K 392019-08-15 12:29:2100:44:05.55+00:27:1527:332,2
140MAJSON Kamila 345BYDGOSZCZK2011K 402019-08-15 12:29:2100:44:59.80+00:28:1028:072,1
141LESZCZYŃSKI Łukasz 334BYDGOSZCZM3029M 1012019-08-15 12:34:0200:57:02.30+00:40:1235:381,7
Niesklasyfikowani
DQWAMKA Mateusz 603SSP ORKA IławaBYDGOSZCZM162019-08-15 12:26:3000:17:46.85 DQ0:005,4
DQSIEŃSKI Jacek 375RUN BydgoszczNIEMCZM502019-08-15 12:28:0100:29:28.55 DQ0:003,3
DQGÓRNY Wojciech 295ŁOCHOWOM402019-08-15 12:28:2100:29:57.10 DQ0:003,2
RUDZIŃSKI Paweł 370BYDGOSZCZM402019-08-15 12:30:01 DNF--
GRZEGOREK GROTA Ewa 299SOLEC KUJAWSKIK402019-08-15 12:30:51 DNF--
GADZAŁA Jarosław 291PRUSZCZM402019-08-15 12:31:42 DNF--
Znaleziono 147 wynik(ów)