WODA BYDGOSKA - 2800M

Wydarzenie:
Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2018-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2.8 km
Zgłoszonych:
99
Wystartowało:
85
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
82
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPianka1.1kmCzas
netto
2.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAWLACZYK Patryk 1098UKS 190 ŁÓDŹŁÓDŹM161M 1wystartuję bez pianki00:32:27.85 11:355.2
2STĘPNIAK Kacper 111TRI TEAM RUMIABYDGOSZCZM201M 2wystartuję w piance00:32:44.80+00:00:1611:415.1
3URBANIAK Jan 1085KS WARTA POZNAŃPOZNAŃM202M 3wystartuję w piance00:33:12.15+00:00:4411:515.1
4MUSZYŃSKI Jakub 1061MUKS 15 BYDGOSZCZWĄGROWIECM162M 4wystartuję w piance00:33:18.60+00:00:5011:535
5BURSKA Justyna 1010PRYWATNY FOLWARK GRABYSYOLSZTYNK201K 1wystartuję w piance00:33:46.55+00:01:1812:035
6PARADOWSKA Kinga 1063MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK161K 2wystartuję w piance00:11:0100:35:30.10+00:03:0212:404.7
7MONCZAK Grzegorz 1060ONE MAN TEAMPOZNAŃ - DASZEWICEM401M 5wystartuję bez pianki00:10:5600:36:49.40+00:04:2113:084.6
8BAKUNIAK Hanna 1003MKP SZCZECINBYDGOSZCZK202K 3wystartuję w piance00:37:04.65+00:04:3613:144.5
9PIECHOTA Karolina UKS 190 ŁÓDŹPABIANICEK162K 4wystartuję bez pianki00:37:54.45+00:05:2613:324.4
10GABIEC Mariusz 1022AQUSFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM601M 6wystartuję bez pianki00:38:14.65+00:05:4613:394.4
11GREGOROWICZ Paweł 1025AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402M 7wystartuję bez pianki00:11:2000:38:39.10+00:06:1113:484.3
12KONOPACKI Piotr 1037AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM403M 8wystartuję bez pianki00:42:50.10+00:10:2215:173.9
13BEDNAREK Aleksandra 1005UKS SP 149 ŁÓDŹŁÓDŹK203K 5wystartuję bez pianki00:42:50.25+00:10:2215:173.9
14CAŁKA Mateusz 1011LUBLINLUBLINM203M 9wystartuję bez pianki00:15:2100:42:59.85+00:10:3215:213.9
15KOSIEDOWSKI Wojtek 1040BRACTWO PŁYWACKIE BGKPOZNAŃM301M 10wystartuję w piance00:12:1900:43:01.10+00:10:3315:213.9
16TEKIELI Dominik 1084GDYNIAM404M 11wystartuję bez pianki00:43:27.15+00:10:5915:313.9
17KALINOWSKI Krzysztof 1031DREAM TRI TEAMGDAŃSKM405M 12wystartuję w piance00:12:3800:43:43.40+00:11:1515:363.8
18MALICKI Łukasz 1057KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 13wystartuję w piance00:11:5200:44:22.55+00:11:5415:513.8
19KORGUL Łukasz 1039LUBLINM204M 14wystartuję bez pianki00:11:5500:45:10.55+00:12:4216:083.7
20KIERES Michał 1036AQUASFERA MASTERS OLSZTYNJAROTYM303M 15wystartuję bez pianki00:12:3300:45:28.20+00:13:0016:143.7
21PILC Maciej 1068DRES I LACZKIPOZNAŃM304M 16wystartuję w piance00:45:38.55+00:13:1016:173.7
22STASZKIEWICZ Radosław 1077CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM501M 17wystartuję w piance00:12:1400:45:45.40+00:13:1716:203.7
23SPYCHALSKI Tomasz 1075GRUPA WODA WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOM305M 18wystartuję w piance00:12:1500:46:11.00+00:13:4316:293.6
24SUDOŁ Piotr 1080ŻNINM306M 19wystartuję w piance00:13:1900:46:16.40+00:13:4816:313.6
25BOGUSZ Waldemar 1007TCZEWM502M 20wystartuję w piance00:12:3700:46:33.00+00:14:0516:373.6
26BANACH Jan 1004KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM205M 21wystartuję w piance00:13:1100:47:21.30+00:14:5316:553.5
27KARPIK Bartosz 1034N/AŁÓDŹM206M 22wystartuję w piance00:13:2800:47:21.35+00:14:5316:543.5
28CIEPŁOWSKI Robert 1016GRUPA WODABYDGOSZCZM406M 23wystartuję w piance00:12:1100:47:43.65+00:15:1517:023.5
29GRALIK Jedrzej 1024BYDGOSKIE OKONIE PRO- LIFEBYDGOSZCZM207M 24wystartuję w piance00:47:57.20+00:15:2917:073.5
30LISIECKI Paweł 1053PZU SPORT TEAMKACZORYM307M 25wystartuję w piance00:12:4000:48:02.40+00:15:3417:093.5
31KOWALSKI Krzysztof 1041TRENUJ Z NAJLEPSZYMIBYDGOSZCZM407M 26wystartuję w piance00:48:02.60+00:15:3417:093.5
32STASZKIEWICZ Jakub 1078GRUPA WODABYDGOSZCZM163M 27wystartuję bez pianki00:13:2400:48:44.75+00:16:1617:243.4
33MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 1058AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM408M 28wystartuję bez pianki00:49:16.75+00:16:4817:363.4
34CHMIELEWICZ Paweł 1013BYDGOSZCZM308M 29wystartuję w piance00:49:17.30+00:16:4917:363.4
35KUNDE Tomasz 1047BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM208M 30wystartuję w piance00:13:3800:49:38.15+00:17:1017:433.4
36KUCHCZYŃSKI Michał 1045SOPOTM409M 31wystartuję w piance00:10:4000:50:09.35+00:17:4117:543.3
37WYPYCH Marcin 1091JEZIORKIM4010M 32wystartuję w piance00:08:5400:50:13.15+00:17:4517:563.3
38WOŹNIAK-JODKO Magdalena 1089AMS BYDGOSZCZ / WOZNIAKJODKO.COMBYDGOSZCZK401K 6wystartuję w piance00:13:4900:50:15.40+00:17:4717:573.3
39KUCIŃSKI Artur 1046DOBRCZM4011M 33wystartuję w piance00:14:1300:50:21.40+00:17:5317:593.3
40ZAJĄC Maciej 1092DREAM TRI TEAMGDAŃSKM309M 34wystartuję w piance00:13:5200:50:29.90+00:18:0218:013.3
41DOMERACKI Rafał 1019RAFAŁ DOMERACKI OCEAN'S 7INOWROCŁAWM3010M 35wystartuję bez pianki00:50:46.10+00:18:1818:083.3
42BIANKOWSKI Piotr 1006PIOTRBIANKOWSKIWINTERSWIMMINGRUMIAM4012M 36wystartuję bez pianki00:50:56.30+00:18:2818:113.3
43SZAŁA Ewa 1081STEEF WROCŁAWKOZIEGLOWYK501K 7wystartuję bez pianki00:14:1500:51:32.50+00:19:0418:243.3
44RYMER Jakub 1073KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3011M 37wystartuję w piance00:52:12.30+00:19:4418:383.2
45KANIK Tomasz 1033BYDGOSZCZM3012M 38wystartuję w piance00:14:0700:52:18.65+00:19:5018:413.2
46ZIELIŃSKI Nicolas 1094OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM209M 39wystartuję w piance00:13:4600:52:36.15+00:20:0818:473.2
47KUNDE Adam 1048BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM503M 40wystartuję w piance00:14:0000:52:55.65+00:20:2718:543.2
48GOLOMBEK Piotr 1023GRUDZIĄDZM504M 41wystartuję w piance00:53:19.30+00:20:5119:023.2
49KADZIDŁOWSKI Karol 1030KOWALEWO POMORSKIEM3013M 42wystartuję w piance00:53:41.60+00:21:1319:103.1
50PIEKARSKI Paweł 1065BYDGOSZCZM2010M 43wystartuję w piance00:13:0100:54:29.60+00:22:0119:273.1
51KWAPISZ Przemysław 1049TSUNAMI TRISOPOTM4013M 44wystartuję w piance00:14:0600:55:10.80+00:22:4219:423
52SZYPER Magdalena 1082BYDGOSZCZK301K 8wystartuję w piance00:55:13.80+00:22:4519:433
53PILCH Artur 1069BYDGOSZCZM3014M 45wystartuję w piance00:14:1500:55:45.90+00:23:1819:543
54LEWANDOWSKI Tomasz 1052RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3015M 46wystartuję w piance00:56:25.00+00:23:5720:083
55CEBULARZ Marcin 1012WRZEŚNIAM4014M 47wystartuję w piance00:13:5400:56:40.85+00:24:1320:143
56BUBACZ Arkadiusz 1008ADOPRZYŁĘKIM4015M 48wystartuję w piance00:15:1500:57:06.90+00:24:3920:232.9
57WEDEL Maciej 1088BYDGOSZCZM3016M 49wystartuję bez pianki00:14:2700:57:31.65+00:25:0320:322.9
58TAFELSKI Marcin 1083NIWYM4016M 50wystartuję w piance00:15:3500:57:46.90+00:25:1920:382.9
59KRZEMINSKI Lukasz 1043BYDGOSZCZM3017M 51wystartuję bez pianki00:14:2600:57:49.05+00:25:2120:382.9
60ALZAK Grzegorz 1001RADOMM4017M 52wystartuję bez pianki00:14:1100:59:04.10+00:26:3621:052.8
61KANCLERZEWSKI Stanisław 1032ŁOCHOWOM4018M 53wystartuję w piance00:15:0300:59:20.95+00:26:5321:112.8
62MŁYNARCZYK Filip 1059EZAGDAŃSKM4019M 54wystartuję w piance01:00:05.95+00:27:3821:272.8
63ŁUCZAK Paweł 1056TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4020M 55wystartuję w piance01:00:06.10+00:27:3821:272.8
64RAUCHFLEISZ Andrzej 1070CZOPKI KOLCZASTEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4021M 56wystartuję bez pianki00:16:0601:00:27.65+00:27:5921:352.8
65ZIELIŃSKI Maciej 1095BYDGOSZCZM3018M 57wystartuję w piance01:00:57.20+00:28:2921:462.8
66SENGER Robert 1074TRIZARZA TEAMWARSZAWAM3019M 58wystartuję w piance01:01:49.95+00:29:2222:052.7
67ROTMAŃSKI Piotr 1072AIR INNOVATIONSBYDGOSZCZM3020M 59wystartuję w piance00:15:4901:01:56.85+00:29:2922:072.7
68SKRZYPEK Stefan 1099STEEF WROCŁAWWROCŁAWM602M 60wystartuję bez pianki01:02:21.15+00:29:5322:162.7
69GRZYWIŃSKI Wojtek 1026TORUŃM3021M 61wystartuję w piance00:14:3101:02:57.00+00:30:2922:282.7
70CUPA Wojciech 1017BYDGOSZCZM4022M 62wystartuję w piance00:15:1001:04:11.40+00:31:4322:552.6
71WAWRZYNIAK Michał 1087SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMSOLEC KUJAWSKIM3022M 63wystartuję w piance00:14:2201:04:46.60+00:32:1823:072.6
72HEROLD Jakub 1027FC SZWEDEROWOBYDGOSZCZM3023M 64wystartuję bez pianki00:15:0401:06:17.05+00:33:4923:402.5
73ROSLANIEC Robert 1071WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAM4023M 65wystartuję w piance00:15:2701:06:27.10+00:33:5923:432.5
74ZIĘTARSKI Krystian 1096ELGISZEWOM3024M 66wystartuję w piance00:16:2401:07:38.90+00:35:1124:092.5
75CHMIELEWICZ Jacek 1014BYDGOSZCZM4024M 67wystartuję w piance01:08:21.05+00:35:5324:242.5
76BUBACZ Leszek. 1009OSIR SOLEC KUJAWSKIBYDGOSZCZM603M 68wystartuję bez pianki01:10:04.75+00:37:3625:012.4
77KEMNITZ Marcin 10353GRAVITYBYDGOSZCZM3025M 69wystartuję bez pianki01:10:45.30+00:38:1725:162.4
78ŁASKAWIEC Katarzyna 1055MICHAŁ GAWOR ZDROWIE I SPORTKRAKÓWK204K 9wystartuję w piance00:16:4001:17:50.10+00:45:2227:472.2
79CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 1018KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZK302K 10wystartuję w piance00:18:5801:37:29.50+01:05:0134:491.7
DQPIELOWSKI Krzysztof 1066PRYWATNY FOLWARK GRABYSYOLSZTYNM20wystartuję w piance00:09:16 DQ00:30:21.75 DQ--
DQLASKOWSKI Atanazy 1050NIEZRZESZONYPOZNAŃM20wystartuję bez pianki DQ01:01:46.95 DQ--
DQSANDACH Arkadiusz 1097GDYNIAM40wystartuję w piance DQ01:07:51.65 DQ--
DQSTRZELECKI Adam 1079WETERANI WTWWŁOCŁAWEKM40wystartuję bez pianki00:16:34 DQ DQ--
DQKOPCZYŃSKI Waldemar 1038PUSZCZYKOWOM60wystartuję w piance00:18:40 DQ DQ--
WRIGHT Robert 1090I. PLAVECKÝ KLUB OTUŽILCŮ PRAHAPRAGA, CZM30wystartuję bez pianki00:18:09 DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)