WODA BYDGOSKA - 2800M
Woda Bydgoska 2019
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2019-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 2.8 km
Zgłoszonych : 89
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MP2
1.1km
Czas
netto
2.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PIELOWSKI Krzysztof 485Prywatny Folwark GrabysyOLSZTYNM201M 100:31:20.15 11:115,4
2KOZIEJKO Bartłomiej 460AZS UWM OlsztynOLSZTYNM161M 200:31:54.75+00:00:3411:235,3
3URBANIAK Jan 509MUKP Warszawianka Wodny Park WarszawaPOZNAŃM202M 300:32:33.90+00:01:1311:375,2
4BURSKA Justyna 431Prywatny Folwark GrabysyOLSZTYNK201K 100:33:33.85+00:02:1311:585,0
5PARADOWSKA Kinga 482MUKS 15 BydgoszczBYDGOSZCZK161K 200:34:03.45+00:02:4312:094,9
6MUSZYŃSKI Jakub 478Muks piętnastka bydgoszczWĄGROWIECM162M 400:34:24.00+00:03:0312:174,9
7GRZYBOWSKI Artur 448MKP SzczecinKOSZALINM163M 500:35:41.30+00:04:2112:444,7
8MIKOŁAJCZAK Błażej 473MUKS 15 BydgoszczBYDGOSZCZM164M 600:35:54.00+00:04:3312:494,7
9BAKUNIAK Hanna 425MKP SzczecinBYDGOSZCZK202K 300:36:33.65+00:05:1313:034,6
10GREGOROWICZ Paweł 446Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM401M 700:36:57.35+00:05:3713:114,5
11KONOPACKI Piotr 456Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM402M 800:37:04.10+00:05:4313:144,5
12TEKIELI Dominik 506GDANSKM403M 900:37:55.45+00:06:3513:324,4
13MONCZAK Grzegorz 476One Man TeamPOZNAŃ - DASZEWICEM404M 1000:38:09.40+00:06:4913:374,4
14GABIEC Mariusz 440Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM601M 1100:39:49.75+00:08:2914:134,2
15BIANKOWSKI Piotr 426BIANKOWSKITEAMRUMIAM405M 1200:40:01.25+00:08:4114:174,2
16GOGACZ Sebastian 443UKS Trójka PuławyPUŁAWYM406M 1300:40:27.70+00:09:0714:274,2
17PILC Maciej 486K.P. ŻAGLICA POZNAŃPOZNAŃM407M 1400:40:57.40+00:09:3714:374,1
18STASZKIEWICZ Radosław 499Grupa WodaBYDGOSZCZM501M 1500:41:19.00+00:09:5814:454,1
19SPYCHALSKI Tomasz 497GrupaWodaRYNARZEWOM301M 1600:41:29.95+00:10:0914:484,0
20MALICKI Łukasz 471Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM302M 1700:42:00.60+00:10:4015:004,0
21MOWINSKI Grzegorz 477Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM502M 1800:42:15.10+00:10:5415:054,0
22KALINOWSKI Krzysztof 451Dream Tri TeamGDAŃSKM408M 1900:42:42.90+00:11:2215:153,9
23GIEDRYŚ Alicja 442Szansa Start GdańskGDAŃSKK301K 400:43:25.95+00:12:0515:303,9
24CIEPŁOWSKI Robert 433Grupa WodaBYDGOSZCZM409M 2000:43:48.25+00:12:2815:383,8
25BOGUSZ Waldemar 427TCZEWM503M 2100:44:17.65+00:12:5715:493,8
26RYMER Jakub 493BYDGOSZCZM303M 2200:44:54.35+00:13:3416:023,7
27GRALIK Jedrzej 445Wpław dla DzieciakówBYDGOSZCZM203M 2300:45:16.90+00:13:5616:103,7
28STASZKIEWICZ Jakub 500Grupa WodaBYDGOSZCZM165M 2400:45:45.45+00:14:2516:203,7
29JAHNZ Karolina 450Kujavia3TeamSTARGARDK302K 500:45:51.55+00:14:3116:223,7
30GRIGALIS Michał 447Team KaraśWARSZAWAM304M 2500:45:57.20+00:14:3716:243,7
31LUBARSKI Marcin 4683mmRacingAcademyPOZNAŃM305M 2600:45:58.45+00:14:3816:253,7
32KOWALSKI Krzysztof 458BYDGOSZCZM4010M 2700:46:18.15+00:14:5816:323,6
33BACZYŃSKI Łukasz 424Grupa WodaBYDGOSZCZM306M 2800:46:31.40+00:15:1116:363,6
34SUDOŁ Piotr 502Pałuki Running TeamŻNINM307M 2900:46:31.95+00:15:1116:373,6
35PIEKARSKI Paweł 484BYDGOSZCZM204M 3000:46:37.85+00:15:1716:393,6
36KOCHANOWSKI Dariusz 453Tri LevelMARKIM4011M 3100:46:44.90+00:15:2416:413,6
37MILEWSKI Bogdan 475Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM504M 3200:46:50.65+00:15:3016:433,6
38MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 472Aquasfera Masters OlsztynOLSZTYNM4012M 3300:47:04.20+00:15:4416:483,6
39WYPYCH Marcin 511Grupa WodaJEZIORKIM4013M 3400:47:13.90+00:15:5316:523,6
40ZIELIŃSKI Nicolas 514OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM205M 3500:47:31.15+00:16:1116:583,5
41MIKUTEL Paweł 474DOLASZEWOM308M 3600:47:37.55+00:16:1717:003,5
42WIŚNIEWSKI Paweł 510BYDGOSZCZM309M 3700:48:06.25+00:16:4617:103,5
43KUNDE Adam 464LIPNIKIM505M 3800:48:38.00+00:17:1717:223,5
44KANIA Jakub 452GDAŃSKM3010M 3900:49:17.90+00:17:5717:363,4
45KUCIŃSKI Artur 462DOBRCZM4014M 4000:50:07.50+00:18:4717:533,4
46PAWLIK Mariusz 483Drużyna SzpikuGOSTYŃM3011M 4100:50:07.55+00:18:4717:533,4
47CZUPRYN Wojciech 434Warsaw Masters TeamWARSZAWAM602M 4200:50:43.65+00:19:2318:073,3
48KOZAR Karol 459Polish TriathletesBYDGOSZCZM3012M 4300:50:48.35+00:19:2818:083,3
49KUCHCZYŃSKI Michał 461SOPOTM4015M 4400:51:35.30+00:20:1518:253,3
50PORADA Marek 488Wójtowicz TRI TeamPOZNAŃM506M 4500:51:58.65+00:20:3818:333,2
51BORYS Ewa 428Team KaraśWARSZAWAK401K 600:52:32.05+00:21:1118:453,2
52TYBURSKI Błażej 507POZNAŃM3013M 4600:53:17.05+00:21:5619:013,2
53KOLWICZ Damian 455Wydra SquadGDAŃSKM3014M 4700:53:31.05+00:22:1019:063,1
54STACHOWSKI Michał 498UKS Czwórka NakłoNAKŁO NAD NOTECIĄM206M 4800:54:49.75+00:23:2919:353,1
55GOLOMBEK Piotr 444GRUDZIĄDZM507M 4900:55:58.90+00:24:3819:593,0
56LEWANDOWSKI Tomasz 467RCI BydgoszczBYDGOSZCZM3015M 5000:56:12.95+00:24:5220:043,0
57ZAJĄC Maciej 512Dream Tri TeamGDAŃSKM3016M 5100:57:46.25+00:26:2620:372,9
58ROSLANIEC Robert 490Warsaw Masters teamWARSZAWAM4016M 5200:58:06.50+00:26:4620:452,9
59ZIELIŃSKI Maciej 513BYDGOSZCZM3017M 5300:59:03.55+00:27:4321:052,8
60CHILEWSKI Arkadiusz 432CB163STRZELCE GÓRNEM4017M 5400:59:45.30+00:28:2521:202,8
61OSOWSKI Michał 480Florian Chojnice/ Pomerania Winter SwimmingCHOJNICEM207M 5500:59:56.95+00:28:3621:242,8
62PREUSS Daniel 489BYDGOSZCZM4018M 5601:00:57.25+00:29:3721:462,8
63STROMCZYŃSKI Wiesław 501Rekin BorównoBYDGOSZCZM603M 5701:02:15.60+00:30:5522:142,7
64NOWAK Paweł 479KCYNIAM508M 5801:02:18.15+00:30:5822:152,7
65KIMKIEWICZ Dariusz 607PRZYŁĘKIM4019M 5901:03:26.50+00:32:0622:392,6
66SZCZECIŃSKI Łukasz 504BYDGOSZCZM3018M 6001:04:23.20+00:33:0323:002,6
67KWAPISZ Przemysław 465Tsunami TRISOPOTM4020M 6101:05:09.05+00:33:4823:162,6
68SZCZECIŃSKI Maciej 505WARSZAWAM208M 6201:07:08.15+00:35:4823:582,5
69KOCIOŁEK Paweł 454WOŁÓWM209M 6301:32:13.80+01:00:5332:561,8
Znaleziono 69 wynik(ów)