WODA BYDGOSKA - 2800M

Wydarzenie:
Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2017-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2.8 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
56
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
56
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas startuWoda
2.5km
Czas
netto
2.8km
Czas
brutto
2.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1URBANIAK Jan 64KS Warta PoznańPOZNAŃM201M 1tak00:00:0000:33:4500:37:25.7000:37:25.70 13:214,5
2KUBKOWSKI Bartłomiej 30MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNM202M 2tak00:00:0000:33:4700:37:29.9000:37:29.90+00:00:0413:234,5
3ZACHOSZCZ Joanna 67AZS uwm OlsztynOLSZTYNK201K 1tak00:00:0000:33:4700:37:33.7000:37:33.70+00:00:0813:244,5
4BAKUNIAK Hanna 3Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZK202K 2tak00:00:0000:39:2000:43:34.7000:43:34.70+00:06:0915:333,9
5PARADOWSKA Kinga 46MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK161K 3tak00:00:0000:40:3400:44:40.1000:44:40.10+00:07:1415:573,8
6PIELOWSKA Monika 48OLSZTYNK203K 4tak00:00:0000:40:3800:45:05.8000:45:05.80+00:07:4016:063,7
7MUSZYŃSKI Jakub 42Muks Piętnastka BydgoszczWĄGROWIECM161M 300:00:0000:40:4800:45:31.0000:45:31.00+00:08:0516:153,7
8MONCZAK Grzegorz 41One Man TeamPOZNAŃ - DASZEWICEM401M 400:00:0000:44:2900:48:59.9000:48:59.90+00:11:3417:293,4
9RUDZIŃSKI Maciej 53UKS AURUS URSYNÓWTORUŃM203M 500:00:0000:44:5900:49:55.3500:49:55.35+00:12:2917:493,4
10SPYCHALSKI Tomasz 58Wozkimotocyklowe.plRYNARZEWOM301M 6tak00:00:0000:49:2700:54:03.2000:54:03.20+00:16:3719:183,1
11MALICKI Łukasz 37Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM302M 7tak00:00:0000:49:3000:54:23.1500:54:23.15+00:16:5719:253,1
12DEMBIŃSKI Marek 14Wójtowicz TRI TeamPOZNAŃM402M 8tak00:00:0000:49:3900:54:27.8000:54:27.80+00:17:0219:263,1
13NOWICKI Mateusz 43BYDGOSZCZM204M 9tak00:00:0000:49:3300:54:31.0500:54:31.05+00:17:0519:283,1
14PLUTA Gniewomir 50UKS TRS SUSZBYDGOSZCZM303M 10tak00:00:0000:54:1900:59:22.3000:59:22.30+00:21:5621:122,8
15KALINOWSKI Krzysztof 23DREAM TRI TEAMGDAŃSKM403M 11tak00:00:0000:54:2400:59:25.5500:59:25.55+00:21:5921:132,8
16KUNDE Tomasz 32Bydgoszcz Triathlon TeamLIPNIKIM205M 12tak00:00:0000:54:4901:00:10.7501:00:10.75+00:22:4521:292,8
17BANACH Jan 4Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM206M 13tak00:00:0000:55:0801:00:10.8501:00:10.85+00:22:4521:292,8
18CIEPŁOWSKI Robert 13BYDOSZCZM404M 14tak00:00:0000:55:2401:00:27.7001:00:27.70+00:23:0221:352,8
19BOGUSZ Waldemar 7TCZEWM501M 15tak00:00:0000:57:0201:02:34.3501:02:34.35+00:25:0822:202,7
20LUBAS Maciej 36BYDGOSZCZM304M 16tak00:00:0000:57:3101:02:42.8001:02:42.80+00:25:1722:232,7
21ZIELIŃSKI Nicolas 69OLIMPIASPORT.PL / TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM207M 17tak00:00:0000:57:2601:02:59.2001:02:59.20+00:25:3322:292,7
22WYPYCH Marcin 66JEZIORKIM405M 18tak00:00:0000:57:3001:03:17.8501:03:17.85+00:25:5222:362,7
23WIĘCKOWSKI Dariusz 65AMS TriathlonBYDGOSZCZM305M 19tak00:00:0000:56:5401:03:42.0501:03:42.05+00:26:1622:452,6
24SOKOŁOWSKA Hanna 57Kuźnia TriathlonuBYDGOSZCZK501K 5tak00:00:0000:58:4301:04:20.2501:04:20.25+00:26:5422:582,6
25BACZYŃSKI Łukasz 2ORCHOWOM306M 20tak00:00:0000:59:0801:04:22.9001:04:22.90+00:26:5722:592,6
26KOLWICZ Damian 26BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM307M 21tak00:00:0000:59:1601:05:14.0501:05:14.05+00:27:4823:172,6
27KWAPISZ Przemysław 34TSUNAMI TRISOPOTM406M 22tak00:00:0000:59:2401:05:18.3501:05:18.35+00:27:5223:192,6
28ZAJĄC Maciej 68Dream Tri TeamGDAŃSKM308M 23tak00:00:0001:00:5501:06:27.7501:06:27.75+00:29:0223:432,5
29PILC Maciej 49Dres i LaczkiPOZNAŃM309M 2400:00:0001:01:1901:07:15.4501:07:15.45+00:29:4924:012,5
30DOMERACKI Rafał 16Stowarzyszenie 'Korony Oceanów'INOWROCŁAWM3010M 2500:00:0001:03:2401:09:42.8001:09:42.80+00:32:1724:532,4
31SOBAŃSKI Jarosław 56Kraulista.plZIELONA GORAM3011M 2600:00:0001:04:1201:09:51.9501:09:51.95+00:32:2624:562,4
32KLIMEK Paweł 24BYDGOSZCZM208M 2700:00:0001:04:3001:10:30.0501:10:30.05+00:33:0425:102,4
33OLDENBURG Tim 45POZNANM3012M 28wetsuit00:00:0001:05:1001:11:30.8501:11:30.85+00:34:0525:322,3
34PASCHKE Roman 47ShipCupGDYNIAM3013M 29tak00:00:0001:06:3301:12:23.2001:12:23.20+00:34:5725:512,3
35MŁYNARCZYK Filip 39EZAGDAŃSKM407M 30tak00:00:0001:07:2501:14:03.6001:14:03.60+00:36:3726:262,3
36CEBULARZ Marcin 12Triathlon Team WrześniaWRZEŚNIAM408M 31tak00:00:0001:08:4901:14:40.5001:14:40.50+00:37:1426:402,3
37BUBACZ Arkadiusz 9ADOPRZYŁĘKIM409M 32tak00:00:0001:08:4101:14:49.5501:14:49.55+00:37:2326:432,2
38GRALIK Jedrzej 20Bydgoskie Okonie Pro- LifeBYDGOSZCZM209M 33tak00:00:0001:09:1901:14:57.9001:14:57.90+00:37:3226:462,2
39KUNDE Adam 33Bydgoszcz Triathlon TeamLINIKIM502M 34tak00:00:0001:08:4401:15:08.1001:15:08.10+00:37:4226:502,2
40KOCZOROWSKA Klaudia 25Bona Fide FizjoterapiaGDAŃSKK301K 600:00:0001:09:5501:16:01.4001:16:01.40+00:38:3527:082,2
41MOLENDA Tomasz 40BYDGOSZCZM3014M 35tak00:00:0001:10:0601:16:21.2001:16:21.20+00:38:5527:162,2
42MALICKI Filip 38NIEMCZM162M 36tak00:00:0001:09:4801:16:21.5001:16:21.50+00:38:5527:162,2
43DINULET Calin 15BYDGOSZCZM3015M 3700:00:0001:10:2701:16:37.1001:16:37.10+00:39:1127:212,2
44JANAS Bartek 22Kiritsu TeamTORUŃM3016M 38tak00:00:0001:10:4001:16:43.0501:16:43.05+00:39:1727:232,2
45BYRTEK Grzegorz 11CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4010M 39tak00:00:0001:11:1901:17:37.8501:17:37.85+00:40:1227:432,2
46RYMER Jakub 54Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM3017M 40tak00:00:0001:10:5901:17:54.6501:17:54.65+00:40:2827:492,2
47ZIELIŃSKI Maciej 70BYDGOSZCZM3018M 41tak00:00:0001:11:0901:18:15.9001:18:15.90+00:40:5027:562,1
48KONIAIEV Volodymyr 27Run BydgoszczKREMENCHUKM3019M 42tak00:00:0001:19:14.0001:19:14.00+00:41:4828:172,1
49PORADA Marek 51Wójtowicz TRI TeamPOZNAŃM503M 43tak00:00:0001:13:3001:19:45.4501:19:45.45+00:42:1928:282,1
50KRYSIAK Kuba 28TriWawaWARSZAWAM2010M 44tak00:00:0001:12:5401:19:54.0501:19:54.05+00:42:2828:322,1
51OGRODNIK Bogusław 44Polish Ogrodnik TeamWROCŁAWM504M 4500:00:0001:17:0301:23:22.9501:23:22.95+00:45:5729:462,0
52PREUSS Daniel 52Atos BydgoszczBYDGOSZCZM4011M 46tak00:00:0001:15:5701:23:35.2001:23:35.20+00:46:0929:512,0
53BOŁTUĆ Małgorzata 8Polish Ogrodnik TeamWROCŁAWK302K 700:00:0001:17:4001:25:06.6501:25:06.65+00:47:4030:232,0
54HEROLD Jakub 98BYDGOSZCZM3020M 47tak00:00:0001:18:0701:25:45.1001:25:45.10+00:48:1930:372,0
55DZEDZEJ Bartłomiej 17Astoria BYdgoszczBYDGOSZCZM3021M 4800:00:0001:23:0001:29:51.6001:29:51.60+00:52:2532:051,9
56BUBACZ Leszek. 10O,SiR SOLEC KUJAWSKIBYDGOSZCZM601M 4900:00:0001:30:2101:36:21.1001:36:21.10+00:58:5534:241,7
Znaleziono 56 wynik(ów)