WODA BYDGOSKA - 650M

Wydarzenie:
Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2018-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
0.65 km
Zgłoszonych:
203
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
181
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas
netto
0.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GRABOWICZ Łukasz 139BYDGOSZCZM201M 1wystartuję w piance00:08:27.40 13:004.6
2DEMBSKI Patryk 126TEAM PATROLBYDGOSZCZM161M 2wystartuję w piance00:08:35.35+00:00:0713:124.5
3WINIATOWSKI Patryk 288MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM162M 3wystartuję bez pianki00:08:39.30+00:00:1113:184.5
4WOLSKA Karolina 295MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK161K 1wystartuję w piance00:08:40.20+00:00:1213:204.5
5HOLAK Marta 151MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK162K 2wystartuję bez pianki00:08:51.75+00:00:2413:384.4
6KUBIŃSKI Jakub 304BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM301M 400:08:51.95+00:00:2413:384.4
7GUS Julia 146MUKS '15' BYDGOSZCZBYDGOSZCZK163K 3wystartuję w piance00:08:53.00+00:00:2513:404.4
8STROIŃSKA Katarzyna 257SKS OBORNIKIOBORNIKI WLKPK164K 4wystartuję bez pianki00:08:58.45+00:00:3113:474.3
9GWIZDAL Michał 148TECHNIKA ZWYCIESTWABYDGOSZCZM302M 5wystartuję bez pianki00:09:05.70+00:00:3813:584.3
10TUROWIEC Adam 276UAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMPOZNAŃM401M 6wystartuję w piance00:09:33.00+00:01:0514:414.1
11KASTRAU Tomasz 157BYDGOSZCZM303M 7wystartuję w piance00:09:40.35+00:01:1214:534
12BLUGE Angelika 105KS POSNANIADĄBRÓWKA LEŚNAK165K 5wystartuję bez pianki00:09:45.40+00:01:1815:004
13DAHMS Adam 124MEDI TEAMBYDGOSZCZM402M 8wystartuję w piance00:09:56.25+00:01:2815:163.9
14BENDE Csaba 101-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYM202M 9wystartuję bez pianki00:09:59.65+00:01:3215:213.9
15WIECZOREK Miłosz 285GKS TARNOVIAPOZNAŃM163M 10wystartuję w piance00:09:59.70+00:01:3215:213.9
16WORONIECKA Dominika 296BYDGOSZCZK201K 6wystartuję bez pianki00:10:02.20+00:01:3415:263.9
17KRZEWIŃSKI Patryk 175AS BOXBYDGOSZCZM203M 11wystartuję bez pianki00:10:03.10+00:01:3515:273.9
18PILEWSKI Mikołaj 302ENEA BYDGOOSZCZ TRIATHLON BYDGOSZCZM204M 1200:10:11.10+00:01:4315:403.8
19TUCZYNSKI Maciej 275BYDGOSZCZM304M 13wystartuję w piance00:10:14.65+00:01:4715:443.8
20SZOT Mateusz 263DEEM SPORTWROCŁAWM205M 14wystartuję w piance00:10:19.90+00:01:5215:533.8
21DRELISZAK Błażej 130SOLEC KUJAWSKIM305M 15wystartuję w piance00:10:22.10+00:01:5415:563.8
22NOWICKI Jakub 211MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM164M 16wystartuję bez pianki00:10:24.20+00:01:5616:003.8
23NOWICKI Bartosz 210AQUA+BYDGOSZCZM306M 17wystartuję w piance00:10:35.05+00:02:0716:163.7
24PERTEK Izabela 223BYDGOSZCZK202K 7wystartuję bez pianki00:10:39.35+00:02:1116:233.7
25KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 278M206M 18wystartuję w piance00:10:40.00+00:02:1216:243.7
26CIĘŻKI Bartosz 119CC BYDGOSZCZBYDGOSZCZM207M 19wystartuję bez pianki00:10:58.85+00:02:3116:533.6
27TRZECIAKOWSKI Bartosz 274BYDGOSZCZM307M 20wystartuję w piance00:10:59.40+00:02:3216:553.5
28HIPNAROWICZ Grzegorz 150SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM308M 21wystartuję w piance00:11:03.25+00:02:3517:003.5
29KALEK Artur 155KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM403M 22wystartuję w piance00:11:06.20+00:02:3817:063.5
30PACHOLAK Grzegorz 300AZS UTPBYDGOSZCZM208M 23wystartuję bez pianki00:11:11.00+00:02:4317:123.5
31SKORECKI Aleksander 245BYDGOSZCZM209M 24wystartuję w piance00:11:12.20+00:02:4417:133.5
32CIURZYŃSKI Radek 120KONINM309M 25wystartuję w piance00:11:13.95+00:02:4617:163.5
33PIEKARSKI Marek 224RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404M 26wystartuję w piance00:11:17.10+00:02:4917:213.5
34WITKOWSKA Karolina 290BYDGOSZCZK166K 8wystartuję bez pianki00:11:17.35+00:02:4917:213.5
35ZBORAŁA Dawid 299SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2010M 27wystartuję w piance00:11:22.35+00:02:5417:293.4
36GUMOWSKI Kamil 145SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2011M 28wystartuję w piance00:11:23.60+00:02:5617:323.4
37KRZESZEWSKI Tomasz 174MUROWANIECM405M 29wystartuję w piance00:11:24.00+00:02:5617:323.4
38WOŹNIAK Bartłomiej 297PABIANICEM2012M 30wystartuję bez pianki00:11:39.90+00:03:1217:563.3
39STEJUK Aleksandra 256AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK401K 9wystartuję w piance00:11:42.55+00:03:1518:013.3
40MICHALAK Martyna 199BYDGOSZCZK167K 10wystartuję bez pianki00:11:43.40+00:03:1618:013.3
41TADZIK Wojciech 270TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM3010M 31wystartuję w piance00:11:55.20+00:03:2718:203.3
42POWALISZ Dariusz 228BYLE PRZED...TEAMBYDGOSZCZM406M 32wystartuję w piance00:11:55.25+00:03:2718:213.3
43OLSZEWSKI Damian 215BYDGOSZCZM2013M 33wystartuję bez pianki00:11:56.85+00:03:2918:233.3
44SZULIST Kazimierz 265CTSBYDGOSZCZM3011M 34wystartuję w piance00:11:57.25+00:03:2918:233.3
45PILIUKH Marharyta 226TRISPACEBYDGOSZCZK203K 11wystartuję bez pianki00:11:59.60+00:03:3218:263.3
46MUSZYŃSKI Robert 205TRIBA BOSIR BARCINBARCINM3012M 35wystartuję bez pianki00:12:01.50+00:03:3418:303.2
47PRZYGODA Michał 230NAKŁO NAD NOTECIĄM165M 36wystartuję bez pianki00:12:02.05+00:03:3418:303.2
48NOWOSIELSKI Radosław 213ŁOCHOWOM407M 37wystartuję w piance00:12:04.80+00:03:3718:353.2
49TYBURSKI Błażej 277SMP SWIMPOZNAŃM3013M 38wystartuję w piance00:12:04.95+00:03:3718:333.2
50OLSZEWSKI Adrian 216BYDGOSZCZM2014M 39wystartuję bez pianki00:12:07.40+00:03:4018:403.2
51GRUBICH Robert 144NEPTUNBYDGOSZCZM501M 40wystartuję w piance00:12:08.40+00:03:4118:413.2
52BUCZEK Robert 109ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3014M 41wystartuję w piance00:12:09.45+00:03:4218:433.2
53PREKOP Magdalena 229GRUPA WODABYDGOSZCZK501K 12wystartuję bez pianki00:12:11.00+00:03:4318:443.2
54RAK Agata 231GDAŃSKK301K 13wystartuję w piance00:12:14.60+00:03:4718:493.2
55KOWALSKI Marek 171NIEMCZM408M 42wystartuję w piance00:12:19.95+00:03:5218:583.2
56WENDA Dawid 282SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 43wystartuję w piance00:12:22.55+00:03:5519:033.1
57CIEŚLUK Piotr 118MARUDA IRON TEAM SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM409M 44wystartuję w piance00:12:27.25+00:03:5919:093.1
58OSTROMĘCKI Waldemar 217BYDGOSZCZM4010M 45wystartuję w piance00:12:27.50+00:04:0019:103.1
59FIEGEL Wojciech 133BYLE PRZED ... TEAMBYDGM4011M 46wystartuję w piance00:12:29.90+00:04:0219:133.1
60NOWICKI Adam 212PENTELBYDGOSZCZM4012M 47wystartuję w piance00:12:31.35+00:04:0319:163.1
61SIMINSKA Zuzanna 242BYDGOSZCZK204K 14wystartuję bez pianki00:12:41.65+00:04:1419:303.1
62CZYŻEWSKI Wojciech 123ZNIKAJĄCY PUNKTBYDGOSZCZM4013M 48wystartuję w piance00:12:41.95+00:04:1419:323.1
63WADZIŃSKA Paulina 279TRISPACEBYDGOSZCZK302K 15wystartuję w piance00:12:43.75+00:04:1619:333.1
64TRUCHEL Paweł 273GDYNIAM2016M 49wystartuję bez pianki00:12:53.30+00:04:2519:493
65BUCZKOWSKI Wojciech 110RUN PASJABYDGOSZCZM4014M 50wystartuję w piance00:12:58.20+00:04:3019:563
66NALEŻYTY Piotr 207KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3015M 51wystartuję w piance00:13:00.50+00:04:3320:003
67BOROWSKI Radosław 106MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2017M 52wystartuję w piance00:13:01.35+00:04:3320:013
68SŁAWATYCKI Józef 247BYDGOSZCZM166M 53wystartuję w piance00:13:01.90+00:04:3420:033
69CHEBANENKO Yevhen 116MI-MI TEAMBYDGOSZCZM3016M 54wystartuję bez pianki00:13:04.65+00:04:3720:063
70KUBIAK Sławomir 176BYDGOSZCZM4015M 55wystartuję w piance00:13:07.45+00:04:4020:123
71KOTWICA Aleksandra 168AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK205K 16wystartuję bez pianki00:13:10.30+00:04:4220:153
72ŁOŚ Dariusz 260ZAMOŚĆM601M 56wystartuję w piance00:13:17.35+00:04:4920:262.9
73ZAJDLEWICZ Tomasz 298FRISTOMPRZYŁĘKIM4016M 57wystartuję bez pianki00:13:21.20+00:04:5320:322.9
74STAJNIAK Michał 254SMASHING PĄPKINS / KS MAKOWARSZAWAM2018M 58wystartuję w piance00:13:22.25+00:04:5420:332.9
75SUDOŁ Jacek 259BYDGOSZCZM4017M 59wystartuję w piance00:13:24.35+00:04:5620:362.9
76SZATKOWSKI Marcin 261EMPIK SCHOOL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3017M 60wystartuję w piance00:13:24.65+00:04:5720:382.9
77WOJCIECHOWSKA Emilia 291BYDGOSZCZK402K 17wystartuję w piance00:13:25.05+00:04:5720:382.9
78PIELUSZCZAK Marek 225BYDGOSZCZM3018M 61wystartuję bez pianki00:13:29.45+00:05:0220:442.9
79GODZIK Kamil 137BR DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM4018M 62wystartuję bez pianki00:13:33.45+00:05:0620:502.9
80KWIATKOWSKI Jakub 180BYDGOSZCZM2019M 63wystartuję w piance00:13:34.90+00:05:0720:532.9
81KUJAWSKA Klaudia 178NIEMCZK168K 18wystartuję bez pianki00:13:37.45+00:05:1020:562.9
82KORDAŃSKA Kinga 163AZS UTPCIECHOCINEKK206K 19wystartuję bez pianki00:13:38.20+00:05:1020:582.9
83MACNER Dagmara 190BIELSKO-BIAŁAK207K 20wystartuję bez pianki00:13:38.20+00:05:1020:582.9
84WIECZOREK Maciek 286WILKI MORSKIEPOZNAŃM4019M 64wystartuję w piance00:13:39.35+00:05:1121:002.9
85KLIMKOWSKI Mateusz 159BYDGOSZCZM2020M 65wystartuję w piance00:13:45.30+00:05:1721:102.8
86KRUSIK Aleksandra 173ALBATROSYBYDGOSZCZK208K 21wystartuję bez pianki00:13:52.10+00:05:2421:202.8
87ŁYSAK Sebastian 1054BYDGOSZCZM4020M 66wystartuję w piance00:13:54.20+00:05:2621:232.8
88WIŚNIEWSKI Piotr 289BYDGOSZCZM2021M 67wystartuję w piance00:13:57.30+00:05:2921:292.8
89CZARNECKI Sławomir 122BYDGOSZCZM4021M 68wystartuję bez pianki00:13:58.65+00:05:3121:302.8
90JUREK Krzysztof 153NIEMCZM502M 69wystartuję bez pianki00:14:04.35+00:05:3621:382.8
91SOBIESZAK-SKURA Paulina 249BYDGOSZCZK403K 22wystartuję w piance00:14:05.20+00:05:3721:402.8
92GÓRECKI Łukasz 138BYDGOSKIE OKONIBYDGOSZCZM3019M 70wystartuję bez pianki00:14:06.80+00:05:3921:432.8
93ROŚ Sławek 234NOWA WIEŚ WIELKAM3020M 71wystartuję bez pianki00:14:09.40+00:05:4221:472.8
94FILARECKA Agnieszka 301TRISPACE AKTYWNA BYDGOSZCZ K303K 2300:14:10.15+00:05:4221:472.8
95ŚWIATOWY Krystian 269ŚLIMAKI BARCINBARCINM3021M 72wystartuję bez pianki00:14:11.05+00:05:4321:492.7
96POPENDA Lech 227PLYWAM BO LUBIESZCZEPANOWO SZKOLNA 2M602M 73wystartuję bez pianki00:14:17.85+00:05:5022:002.7
97RUTKOWSKI Tomasz 238BYDGOSZCZM4022M 74wystartuję w piance00:14:20.75+00:05:5322:042.7
98KLISZEWSKI Damian 160BYDGOSZCZM4023M 75wystartuję w piance00:14:21.80+00:05:5422:042.7
99DONARSKI Janusz 129BYDGOSZCZM503M 76wystartuję bez pianki00:14:24.75+00:05:5722:102.7
100KOTŁOWSKI Bartosz 167LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2022M 77wystartuję bez pianki00:14:28.60+00:06:0122:162.7
101FILIPCZAK Jarosław 134BYDGOSZCZM3022M 78wystartuję bez pianki00:14:28.65+00:06:0122:162.7
102MATUSZEWSKA Agnieszka 197BYDGOSZCZK304K 24wystartuję bez pianki00:14:31.40+00:06:0422:202.7
103PACHNIK Kaja 219ŻOŁĘDOWOK209K 25wystartuję w piance00:14:34.15+00:06:0622:262.7
104PACHNIK Paweł 218BYDGOSZCZM4024M 79wystartuję w piance00:14:34.25+00:06:0622:242.7
105SZUKAJ Karol 264KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM3023M 80wystartuję w piance00:14:38.50+00:06:1122:322.7
106BYRZYKOWSKI Wojciech 114BYDGOSZCZM4025M 81wystartuję bez pianki00:14:45.30+00:06:1722:412.6
107TRIEBWASSER Mirosław 272BYDGOSZCZM504M 82wystartuję w piance00:14:45.70+00:06:1822:412.6
108KRUCZKOWSKI Piotr 172FUIJ KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM505M 83wystartuję w piance00:14:48.50+00:06:2122:472.6
109GRALAK Krzysztof 140CHMIELNIKIM167M 84wystartuję bez pianki00:14:49.15+00:06:2122:492.6
110MAGDZIARZ Katarzyna 191KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK305K 26wystartuję w piance00:14:51.05+00:06:2322:502.6
111ŚCIBAK Wojciech 268JFTC SUBYDGOSZCZM3024M 85wystartuję w piance00:14:51.60+00:06:2422:522.6
112LUKASIEWICZ Krzysztof 187BYDGOSZCZM4026M 86wystartuję bez pianki00:14:52.20+00:06:2422:522.6
113WALCZAK Mariusz Marek 280PŁYWAM BO LUBIĘŻNINM506M 87wystartuję bez pianki00:14:54.20+00:06:2622:552.6
114RZYMSKI Wojciech 240TORUŃM3025M 88wystartuję w piance00:14:55.15+00:06:2722:562.6
115WOJCIECHOWSKI Jarosław 293BYDGOSZCZM4027M 89wystartuję bez pianki00:14:55.85+00:06:2822:582.6
116RUTKOWSKA Virginia 237ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK306K 27wystartuję w piance00:14:56.55+00:06:2923:002.6
117PAKURA Karolina 221DREAM TRI TEAMGDAŃSKK404K 28wystartuję w piance00:15:01.60+00:06:3423:072.6
118DONARSKI Maciej 128POZNAŃM2023M 90wystartuję bez pianki00:15:02.70+00:06:3523:092.6
119KOSZEWSKA Agata 165BYDGOSZCZK307K 29wystartuję bez pianki00:15:18.60+00:06:5123:322.5
120WEDEŁ Agnieszka 281BYDGOSZCZK308K 30wystartuję w piance00:15:23.65+00:06:5623:412.5
121STRÓŻYK Grażyna 258BYDGOSZCZK2010K 31wystartuję bez pianki00:15:25.75+00:06:5823:442.5
122CICHULSKA-QUAAS Izabela 117NA TRENINGU Z ŻYCIEMBYDGOSZCZK309K 32wystartuję bez pianki00:15:25.95+00:06:5823:442.5
123BIELICKI Waldemar 103GRANATBYDGOSZCZM3026M 91wystartuję bez pianki00:15:29.15+00:07:0123:492.5
124KY Adam 181BYTOMM3027M 92wystartuję bez pianki00:15:30.05+00:07:0223:502.5
125MACIEJEWSKI Grzegorz 189BYDGOSZCZM507M 93wystartuję bez pianki00:15:37.20+00:07:0924:012.5
126BUŁKA Rafał 113NIEMCZM4028M 94wystartuję w piance00:15:42.05+00:07:1424:092.5
127KAMIŃSKA Agnieszka 156SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK405K 33wystartuję w piance00:15:42.85+00:07:1524:102.5
128MARCINKOWSKI Maciej 195BYDGOSZCZM2024M 95wystartuję bez pianki00:15:50.25+00:07:2224:212.5
129KOWALSKA Karolina 170BYDGOSZCZK2011K 34wystartuję w piance00:15:59.00+00:07:3124:352.4
130WOJCIECHOWSKA Maria 292BYDGOSZCZK406K 35wystartuję bez pianki00:16:11.80+00:07:4424:532.4
131KACZMAREK Agnieszka 154BYDGOSZCZK407K 36wystartuję w piance00:16:25.40+00:07:5825:162.4
132SKOPOWSKI Krzysztof 244BYDGOSZCZM4029M 96wystartuję w piance00:16:31.65+00:08:0425:242.4
133WOJTANIA Patrycja 294ŁÓDŹK2012K 37wystartuję bez pianki00:16:38.80+00:08:1125:362.3
134BERES Marcin 102HARPAGAN RZESZOWBYDGOSZCZM3028M 97wystartuję bez pianki00:16:42.55+00:08:1525:412.3
135TOMASZEK Sebastian 271KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ / ATOSBYDGOSZCZM3029M 98wystartuję w piance00:16:42.60+00:08:1525:432.3
136LEWANDOWSKI Andrzej 18485-241 BYDGOSZCZM508M 99wystartuję bez pianki00:16:43.80+00:08:1625:442.3
137KOWAL Sebastian 169HARPAGAN RZESZÓWTRZEBOWNISKOM3030M 100wystartuję bez pianki00:16:45.00+00:08:1725:462.3
138LESZCZYŃSKI Łukasz 183BYDGOSZCZM3031M 101wystartuję bez pianki00:16:51.10+00:08:2325:552.3
139NALEWALSKA Justyna 206SERCE TYBETUBYDGOSZCZK2013K 38wystartuję bez pianki00:16:52.60+00:08:2525:582.3
140SPRYSZYŃSKI Michał 252TRIRODZINKABYDGOSZCZM3032M 102wystartuję bez pianki00:16:53.60+00:08:2625:582.3
141SPRYSZYŃSKA Magdalena 251TRIRODZINKABYDGOSZCZK3010K 39wystartuję bez pianki00:16:53.90+00:08:2626:002.3
142BORYS Mikołaj 107BYDGOSZCZM3033M 103wystartuję bez pianki00:16:54.15+00:08:2626:002.3
143SKIERA Kris 243KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM4030M 104wystartuję w piance00:16:54.65+00:08:2726:012.3
144LEWICKI Marcin 185BYDGOSZCZM3034M 105wystartuję bez pianki00:17:00.85+00:08:3326:102.3
145SZYMAŃSKA Alicja 266SOPOTK3011K 40wystartuję w piance00:17:12.50+00:08:4526:292.3
146PALMA Mirosław 222PODGÓRZ TORUŃTORUŃM509M 106wystartuję bez pianki00:17:15.05+00:08:4726:322.3
147NIEDBALSKI Grzegorz 208RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM603M 107wystartuję bez pianki00:17:19.90+00:08:5226:402.3
148RYMARKIEWICZ Małgorzata 239BYDGOSZCZK3012K 41wystartuję w piance00:17:23.70+00:08:5626:442.2
149GROCHAL Dariusz 142SOLEC KUJAWSKIM5010M 108wystartuję w piance00:17:33.95+00:09:0627:002.2
150STARZYŃSKI Paweł 255BRYGADA HOMO LUDENSKĘTRZYNM168M 109wystartuję bez pianki00:17:36.00+00:09:0827:042.2
151BIERYT Arkadiusz 104KLUB POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5011M 110wystartuję w piance00:17:42.55+00:09:1527:132.2
152KOTECKI Paweł 166BYDGOSZCZM2025M 111wystartuję bez pianki00:17:50.10+00:09:2227:262.2
153KUJAWA Mateusz 177BYDGOSZCZM3035M 112wystartuję w piance00:17:54.80+00:09:2727:332.2
154KWIATKOWSKI Tomasz 179KAWUESBYDGOSZCZM5012M 113wystartuję bez pianki00:17:55.95+00:09:2827:352.2
155KLUGIEWICZ Dorota 161BYDGOSZCZK408K 42wystartuję bez pianki00:18:06.65+00:09:3927:522.2
156WIELUŃSKA Dorota 287BYDGOSZCZK2014K 43wystartuję bez pianki00:18:10.30+00:09:4227:582.1
157MOŁDOCH Filip 204BYDGOSZCZM2026M 114wystartuję bez pianki00:18:13.15+00:09:4528:012.1
158PACZKOWSKI Mirosław 220CB 163BYDGOSZCZM4031M 115wystartuję w piance00:18:23.15+00:09:5528:182.1
159KLEPACZEWSKI Arkadiusz 158BYDGOSZCZM3036M 116wystartuję bez pianki00:18:28.00+00:10:0028:242.1
160MARCINIAK Andrzej 194POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM604M 117wystartuję w piance00:18:47.05+00:10:1928:532.1
161SADECKA Monika 241BYDGOSZCZK2015K 44wystartuję bez pianki00:18:52.15+00:10:2429:012.1
162DZIKOWSKI Arkadiusz 131BYDGOSZCZM4032M 118wystartuję bez pianki00:18:57.15+00:10:2929:092.1
163BRAC-WALCZYK Małgorzata 108AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK601K 45wystartuję bez pianki00:19:17.45+00:10:5029:402
164RAPCA Magdalena 233MANCHESTERK3013K 46wystartuję w piance00:19:30.65+00:11:0330:012
165MAZANOWSKA Ewa 198BYDGOSZCZK409K 47wystartuję bez pianki00:19:34.75+00:11:0730:072
166CEJKO Sławomir 115BYDGOSZCZM4033M 119wystartuję w piance00:20:11.55+00:11:4431:041.9
167SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 262PODGÓRZ TORUŃTORUŃK4010K 48wystartuję bez pianki00:20:18.50+00:11:5131:151.9
168KORDAS Jacek 164BYDGOSZCZM2027M 120wystartuję bez pianki00:20:34.40+00:12:0731:401.9
169MICHALSKI Łukasz 200BYDGOSZCZM3037M 121wystartuję bez pianki00:20:39.45+00:12:1231:471.9
170SMERLIŃSKI Robert 248BYDGOSZCZM4034M 122wystartuję bez pianki00:20:58.55+00:12:3132:151.9
171MIKOŁAJCZYK Kamil 202BYDGOSZCZM4035M 123wystartuję w piance00:24:55.20+00:16:2738:201.6
172STACHEWICZ Slawomir 253NIEMCZM4036M 124wystartuję bez pianki00:24:58.90+00:16:3138:261.6
173MIKOŁAJCZYK Adam 201DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM3038M 125wystartuję bez pianki   
DQMAGDZIARZ Jakub 192KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM30wystartuję w piance00:10:54.15 DQ--
DQFEDE-ZAJĄC Anita 132DREAM TRI TEAMGDAŃSKK30wystartuję w piance00:12:15.50 DQ--
DQKONIECZNY Marek 162WRC POLSKA.SWIATCZESCI.PLBYDGOSZCZM40wystartuję bez pianki00:12:42.60 DQ--
DQNURKIEWICZ Jarosław 214KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM40wystartuję w piance00:13:12.10 DQ--
DQSZYMAŃSKI Paweł 267BYDGOSZCZM30wystartuję bez pianki00:13:25.50 DQ--
DQLIPIŃSKI Mariusz 186BYDGOSZCZM50wystartuję bez pianki00:14:20.95 DQ--
DQJANUSZKIEWICZ Kornelia 152WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30wystartuję bez pianki00:15:28.10 DQ--
DQWEYNERT Jacek 283BYDGOSZCZM30wystartuję bez pianki00:17:07.85 DQ--
DQRAK-BURBLIS Katarzyna 232TORUŃK50wystartuję bez pianki00:18:22.35 DQ--
DQGROTA Artur 143SOLEC KUJAWSKIM40wystartuję bez pianki DQ--
Znaleziono 183 wynik(ów)