WODA BYDGOSKA - 650M
Woda Bydgoska 2018
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2018-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 0.65 km
Zgłoszonych : 203
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 181
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas
netto
0.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GRABOWICZ Łukasz 139BYDGOSZCZM201M 1wystartuję w piance00:08:27.40 13:004,6
2DEMBSKI Patryk 126Team PatrolBYDGOSZCZM161M 2wystartuję w piance00:08:35.35+00:00:0713:124,5
3WINIATOWSKI Patryk 288MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM162M 3wystartuję bez pianki00:08:39.30+00:00:1113:184,5
4WOLSKA Karolina 295MUKS 15 BydgoszczBYDGOSZCZK161K 1wystartuję w piance00:08:40.20+00:00:1213:204,5
5HOLAK Marta 151MUKS Piętnastka BydgoszczBYDGOSZCZK162K 2wystartuję bez pianki00:08:51.75+00:00:2413:384,4
6KUBIŃSKI Jakub 304Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM301M 400:08:51.95+00:00:2413:384,4
7GUS Julia 146MUKS '15' BydgoszczBYDGOSZCZK163K 3wystartuję w piance00:08:53.00+00:00:2513:404,4
8STROIŃSKA Katarzyna 257SKS OBORNIKIOBORNIKI WLKPK164K 4wystartuję bez pianki00:08:58.45+00:00:3113:474,3
9GWIZDAL Michał 148Technika ZwyciestwaBYDGOSZCZM302M 5wystartuję bez pianki00:09:05.70+00:00:3813:584,3
10TUROWIEC Adam 276UAM Triathlon Poznań | Appetiteforsports.comPOZNAŃM401M 6wystartuję w piance00:09:33.00+00:01:0514:414,1
11KASTRAU Tomasz 157BYDGOSZCZM303M 7wystartuję w piance00:09:40.35+00:01:1214:534,0
12BLUGE Angelika 105KS PosnaniaDĄBRÓWKA LEŚNAK165K 5wystartuję bez pianki00:09:45.40+00:01:1815:004,0
13DAHMS Adam 124MEDI TEAMBYDGOSZCZM402M 8wystartuję w piance00:09:56.25+00:01:2815:163,9
14BENDE Csaba 101-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYM202M 9wystartuję bez pianki00:09:59.65+00:01:3215:213,9
15WIECZOREK Miłosz 285GKS TarnoviaPOZNAŃM163M 10wystartuję w piance00:09:59.70+00:01:3215:213,9
16WORONIECKA Dominika 296BYDGOSZCZK201K 6wystartuję bez pianki00:10:02.20+00:01:3415:263,9
17KRZEWIŃSKI Patryk 175AS BOXBYDGOSZCZM203M 11wystartuję bez pianki00:10:03.10+00:01:3515:273,9
18PILEWSKI Mikołaj 302Enea Bydgooszcz Triathlon BYDGOSZCZM204M 1200:10:11.10+00:01:4315:403,8
19TUCZYNSKI Maciej 275BYDGOSZCZM304M 13wystartuję w piance00:10:14.65+00:01:4715:443,8
20SZOT Mateusz 263Deem SportWROCŁAWM205M 14wystartuję w piance00:10:19.90+00:01:5215:533,8
21DRELISZAK Błażej 130SOLEC KUJAWSKIM305M 15wystartuję w piance00:10:22.10+00:01:5415:563,8
22NOWICKI Jakub 211MKS Astoria BydgoszczBYDGOSZCZM164M 16wystartuję bez pianki00:10:24.20+00:01:5616:003,8
23NOWICKI Bartosz 210aqua+BYDGOSZCZM306M 17wystartuję w piance00:10:35.05+00:02:0716:163,7
24PERTEK Izabela 223BYDGOSZCZK202K 7wystartuję bez pianki00:10:39.35+00:02:1116:233,7
25KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 278M206M 18wystartuję w piance00:10:40.00+00:02:1216:243,7
26CIĘŻKI Bartosz 119Cc BydgoszczBYDGOSZCZM207M 19wystartuję bez pianki00:10:58.85+00:02:3116:533,6
27TRZECIAKOWSKI Bartosz 274BYDGOSZCZM307M 20wystartuję w piance00:10:59.40+00:02:3216:553,5
28HIPNAROWICZ Grzegorz 150SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM308M 21wystartuję w piance00:11:03.25+00:02:3517:003,5
29KALEK Artur 155Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM403M 22wystartuję w piance00:11:06.20+00:02:3817:063,5
30PACHOLAK Grzegorz 300AZS UTPBYDGOSZCZM208M 23wystartuję bez pianki00:11:11.00+00:02:4317:123,5
31SKORECKI Aleksander 245BYDGOSZCZM209M 24wystartuję w piance00:11:12.20+00:02:4417:133,5
32CIURZYŃSKI Radek 120KONINM309M 25wystartuję w piance00:11:13.95+00:02:4617:163,5
33PIEKARSKI Marek 224Restauracja KING FU BydgoszczBYDGOSZCZM404M 26wystartuję w piance00:11:17.10+00:02:4917:213,5
34WITKOWSKA Karolina 290BYDGOSZCZK166K 8wystartuję bez pianki00:11:17.35+00:02:4917:213,5
35ZBORAŁA Dawid 299Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2010M 27wystartuję w piance00:11:22.35+00:02:5417:293,4
36GUMOWSKI Kamil 145Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2011M 28wystartuję w piance00:11:23.60+00:02:5617:323,4
37KRZESZEWSKI Tomasz 174MUROWANIECM405M 29wystartuję w piance00:11:24.00+00:02:5617:323,4
38WOŹNIAK Bartłomiej 297PABIANICEM2012M 30wystartuję bez pianki00:11:39.90+00:03:1217:563,3
39STEJUK Aleksandra 256AMS TriathlonBYDGOSZCZK401K 9wystartuję w piance00:11:42.55+00:03:1518:013,3
40MICHALAK Martyna 199BYDGOSZCZK167K 10wystartuję bez pianki00:11:43.40+00:03:1618:013,3
41TADZIK Wojciech 270TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM3010M 31wystartuję w piance00:11:55.20+00:03:2718:203,3
42POWALISZ Dariusz 228Byle przed...TeamBYDGOSZCZM406M 32wystartuję w piance00:11:55.25+00:03:2718:213,3
43OLSZEWSKI Damian 215BYDGOSZCZM2013M 33wystartuję bez pianki00:11:56.85+00:03:2918:233,3
44SZULIST Kazimierz 265CTSBYDGOSZCZM3011M 34wystartuję w piance00:11:57.25+00:03:2918:233,3
45PILIUKH Marharyta 226TRISPACEBYDGOSZCZK203K 11wystartuję bez pianki00:11:59.60+00:03:3218:263,3
46MUSZYŃSKI Robert 205Triba Bosir BarcinBARCINM3012M 35wystartuję bez pianki00:12:01.50+00:03:3418:303,2
47PRZYGODA Michał 230NAKŁO NAD NOTECIĄM165M 36wystartuję bez pianki00:12:02.05+00:03:3418:303,2
48NOWOSIELSKI Radosław 213ŁOCHOWOM407M 37wystartuję w piance00:12:04.80+00:03:3718:353,2
49TYBURSKI Błażej 277SMP SwimPOZNAŃM3013M 38wystartuję w piance00:12:04.95+00:03:3718:333,2
50OLSZEWSKI Adrian 216BYDGOSZCZM2014M 39wystartuję bez pianki00:12:07.40+00:03:4018:403,2
51GRUBICH Robert 144NeptunBYDGOSZCZM501M 40wystartuję w piance00:12:08.40+00:03:4118:413,2
52BUCZEK Robert 109Astoria BydgoszczBYDGOSZCZM3014M 41wystartuję w piance00:12:09.45+00:03:4218:433,2
53PREKOP Magdalena 229Grupa WodaBYDGOSZCZK501K 12wystartuję bez pianki00:12:11.00+00:03:4318:443,2
54RAK Agata 231GDAŃSKK301K 13wystartuję w piance00:12:14.60+00:03:4718:493,2
55KOWALSKI Marek 171NIEMCZM408M 42wystartuję w piance00:12:19.95+00:03:5218:583,2
56WENDA Dawid 282Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM2015M 43wystartuję w piance00:12:22.55+00:03:5519:033,1
57CIEŚLUK Piotr 118Maruda Iron Team Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIM409M 44wystartuję w piance00:12:27.25+00:03:5919:093,1
58OSTROMĘCKI Waldemar 217BYDGOSZCZM4010M 45wystartuję w piance00:12:27.50+00:04:0019:103,1
59FIEGEL Wojciech 133Byle przed ... TEAMBYDGM4011M 46wystartuję w piance00:12:29.90+00:04:0219:133,1
60NOWICKI Adam 212PENTELBYDGOSZCZM4012M 47wystartuję w piance00:12:31.35+00:04:0319:163,1
61SIMINSKA Zuzanna 242BYDGOSZCZK204K 14wystartuję bez pianki00:12:41.65+00:04:1419:303,1
62CZYŻEWSKI Wojciech 123ZNIKAJĄCY PUNKTBYDGOSZCZM4013M 48wystartuję w piance00:12:41.95+00:04:1419:323,1
63WADZIŃSKA Paulina 279TriSpaceBYDGOSZCZK302K 15wystartuję w piance00:12:43.75+00:04:1619:333,1
64TRUCHEL Paweł 273GDYNIAM2016M 49wystartuję bez pianki00:12:53.30+00:04:2519:493,0
65BUCZKOWSKI Wojciech 110RUN PASJABYDGOSZCZM4014M 50wystartuję w piance00:12:58.20+00:04:3019:563,0
66NALEŻYTY Piotr 207Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM3015M 51wystartuję w piance00:13:00.50+00:04:3320:003,0
67BOROWSKI Radosław 106MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2017M 52wystartuję w piance00:13:01.35+00:04:3320:013,0
68SŁAWATYCKI Józef 247BYDGOSZCZM166M 53wystartuję w piance00:13:01.90+00:04:3420:033,0
69CHEBANENKO Yevhen 116Mi-Mi teamBYDGOSZCZM3016M 54wystartuję bez pianki00:13:04.65+00:04:3720:063,0
70KUBIAK Sławomir 176BYDGOSZCZM4015M 55wystartuję w piance00:13:07.45+00:04:4020:123,0
71KOTWICA Aleksandra 168AZS UTP BydgoszczBYDGOSZCZK205K 16wystartuję bez pianki00:13:10.30+00:04:4220:153,0
72ŁOŚ Dariusz 260ZAMOŚĆM601M 56wystartuję w piance00:13:17.35+00:04:4920:262,9
73ZAJDLEWICZ Tomasz 298FristomPRZYŁĘKIM4016M 57wystartuję bez pianki00:13:21.20+00:04:5320:322,9
74STAJNIAK Michał 254Smashing Pąpkins / KS MakoWARSZAWAM2018M 58wystartuję w piance00:13:22.25+00:04:5420:332,9
75SUDOŁ Jacek 259BYDGOSZCZM4017M 59wystartuję w piance00:13:24.35+00:04:5620:362,9
76SZATKOWSKI Marcin 261empik school BydgoszczBYDGOSZCZM3017M 60wystartuję w piance00:13:24.65+00:04:5720:382,9
77WOJCIECHOWSKA Emilia 291BYDGOSZCZK402K 17wystartuję w piance00:13:25.05+00:04:5720:382,9
78PIELUSZCZAK Marek 225BYDGOSZCZM3018M 61wystartuję bez pianki00:13:29.45+00:05:0220:442,9
79GODZIK Kamil 137BR Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM4018M 62wystartuję bez pianki00:13:33.45+00:05:0620:502,9
80KWIATKOWSKI Jakub 180BYDGOSZCZM2019M 63wystartuję w piance00:13:34.90+00:05:0720:532,9
81KUJAWSKA Klaudia 178NIEMCZK168K 18wystartuję bez pianki00:13:37.45+00:05:1020:562,9
82KORDAŃSKA Kinga 163AZS UTPCIECHOCINEKK206K 19wystartuję bez pianki00:13:38.20+00:05:1020:582,9
82MACNER Dagmara 190BIELSKO-BIAŁAK207K 20wystartuję bez pianki00:13:38.20+00:05:1020:582,9
84WIECZOREK Maciek 286Wilki MorskiePOZNAŃM4019M 64wystartuję w piance00:13:39.35+00:05:1121:002,9
85KLIMKOWSKI Mateusz 159BYDGOSZCZM2020M 65wystartuję w piance00:13:45.30+00:05:1721:102,8
86KRUSIK Aleksandra 173AlbatrosyBYDGOSZCZK208K 21wystartuję bez pianki00:13:52.10+00:05:2421:202,8
87ŁYSAK Sebastian 1054BYDGOSZCZM4020M 66wystartuję w piance00:13:54.20+00:05:2621:232,8
88WIŚNIEWSKI Piotr 289BYDGOSZCZM2021M 67wystartuję w piance00:13:57.30+00:05:2921:292,8
89CZARNECKI Sławomir 122BYDGOSZCZM4021M 68wystartuję bez pianki00:13:58.65+00:05:3121:302,8
90JUREK Krzysztof 153NIEMCZM502M 69wystartuję bez pianki00:14:04.35+00:05:3621:382,8
91SOBIESZAK-SKURA Paulina 249BYDGOSZCZK403K 22wystartuję w piance00:14:05.20+00:05:3721:402,8
92GÓRECKI Łukasz 138Bydgoskie okoniBYDGOSZCZM3019M 70wystartuję bez pianki00:14:06.80+00:05:3921:432,8
93ROŚ Sławek 234NOWA WIEŚ WIELKAM3020M 71wystartuję bez pianki00:14:09.40+00:05:4221:472,8
94FILARECKA Agnieszka 301TriSpace Aktywna Bydgoszcz K303K 2300:14:10.15+00:05:4221:472,8
95ŚWIATOWY Krystian 269Ślimaki BarcinBARCINM3021M 72wystartuję bez pianki00:14:11.05+00:05:4321:492,7
96POPENDA Lech 227PLYWAM BO LUBIESZCZEPANOWO SZKOLNA 2M602M 73wystartuję bez pianki00:14:17.85+00:05:5022:002,7
97RUTKOWSKI Tomasz 238BYDGOSZCZM4022M 74wystartuję w piance00:14:20.75+00:05:5322:042,7
98KLISZEWSKI Damian 160BYDGOSZCZM4023M 75wystartuję w piance00:14:21.80+00:05:5422:042,7
99DONARSKI Janusz 129BYDGOSZCZM503M 76wystartuję bez pianki00:14:24.75+00:05:5722:102,7
100KOTŁOWSKI Bartosz 167LKS OstromeckoOSTROMECKOM2022M 77wystartuję bez pianki00:14:28.60+00:06:0122:162,7
101FILIPCZAK Jarosław 134BYDGOSZCZM3022M 78wystartuję bez pianki00:14:28.65+00:06:0122:162,7
102MATUSZEWSKA Agnieszka 197BYDGOSZCZK304K 24wystartuję bez pianki00:14:31.40+00:06:0422:202,7
103PACHNIK Kaja 219ŻOŁĘDOWOK209K 25wystartuję w piance00:14:34.15+00:06:0622:262,7
104PACHNIK Paweł 218BYDGOSZCZM4024M 79wystartuję w piance00:14:34.25+00:06:0622:242,7
105SZUKAJ Karol 264Kanałowa TeamBYDGOSZCZM3023M 80wystartuję w piance00:14:38.50+00:06:1122:322,7
106BYRZYKOWSKI Wojciech 114BYDGOSZCZM4025M 81wystartuję bez pianki00:14:45.30+00:06:1722:412,6
107TRIEBWASSER Mirosław 272BYDGOSZCZM504M 82wystartuję w piance00:14:45.70+00:06:1822:412,6
108KRUCZKOWSKI Piotr 172Fuij Krysport TeamBYDGOSZCZM505M 83wystartuję w piance00:14:48.50+00:06:2122:472,6
109GRALAK Krzysztof 140CHMIELNIKIM167M 84wystartuję bez pianki00:14:49.15+00:06:2122:492,6
110MAGDZIARZ Katarzyna 191Kancelaria HMMBYDGOSZCZK305K 26wystartuję w piance00:14:51.05+00:06:2322:502,6
111ŚCIBAK Wojciech 268JFTC SUBYDGOSZCZM3024M 85wystartuję w piance00:14:51.60+00:06:2422:522,6
112LUKASIEWICZ Krzysztof 187BYDGOSZCZM4026M 86wystartuję bez pianki00:14:52.20+00:06:2422:522,6
113WALCZAK Mariusz Marek 280pływam bo lubięŻNINM506M 87wystartuję bez pianki00:14:54.20+00:06:2622:552,6
114RZYMSKI Wojciech 240TORUŃM3025M 88wystartuję w piance00:14:55.15+00:06:2722:562,6
115WOJCIECHOWSKI Jarosław 293BYDGOSZCZM4027M 89wystartuję bez pianki00:14:55.85+00:06:2822:582,6
116RUTKOWSKA Virginia 237Atos/Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZK306K 27wystartuję w piance00:14:56.55+00:06:2923:002,6
117PAKURA Karolina 221DREAM TRI TEAMGDAŃSKK404K 28wystartuję w piance00:15:01.60+00:06:3423:072,6
118DONARSKI Maciej 128POZNAŃM2023M 90wystartuję bez pianki00:15:02.70+00:06:3523:092,6
119KOSZEWSKA Agata 165BYDGOSZCZK307K 29wystartuję bez pianki00:15:18.60+00:06:5123:322,5
120WEDEŁ Agnieszka 281BYDGOSZCZK308K 30wystartuję w piance00:15:23.65+00:06:5623:412,5
121STRÓŻYK Grażyna 258BYDGOSZCZK2010K 31wystartuję bez pianki00:15:25.75+00:06:5823:442,5
122CICHULSKA-QUAAS Izabela 117Na treningu z życiemBYDGOSZCZK309K 32wystartuję bez pianki00:15:25.95+00:06:5823:442,5
123BIELICKI Waldemar 103GranatBYDGOSZCZM3026M 91wystartuję bez pianki00:15:29.15+00:07:0123:492,5
124KY Adam 181BYTOMM3027M 92wystartuję bez pianki00:15:30.05+00:07:0223:502,5
125MACIEJEWSKI Grzegorz 189BYDGOSZCZM507M 93wystartuję bez pianki00:15:37.20+00:07:0924:012,5
126BUŁKA Rafał 113NIEMCZM4028M 94wystartuję w piance00:15:42.05+00:07:1424:092,5
127KAMIŃSKA Agnieszka 156San Escobar Triathlon TeamBYDGOSZCZK405K 33wystartuję w piance00:15:42.85+00:07:1524:102,5
128MARCINKOWSKI Maciej 195BYDGOSZCZM2024M 95wystartuję bez pianki00:15:50.25+00:07:2224:212,5
129KOWALSKA Karolina 170BYDGOSZCZK2011K 34wystartuję w piance00:15:59.00+00:07:3124:352,4
130WOJCIECHOWSKA Maria 292BYDGOSZCZK406K 35wystartuję bez pianki00:16:11.80+00:07:4424:532,4
131KACZMAREK Agnieszka 154BYDGOSZCZK407K 36wystartuję w piance00:16:25.40+00:07:5825:162,4
132SKOPOWSKI Krzysztof 244BYDGOSZCZM4029M 96wystartuję w piance00:16:31.65+00:08:0425:242,4
133WOJTANIA Patrycja 294ŁÓDŹK2012K 37wystartuję bez pianki00:16:38.80+00:08:1125:362,3
134BERES Marcin 102Harpagan RzeszowBYDGOSZCZM3028M 97wystartuję bez pianki00:16:42.55+00:08:1525:412,3
135TOMASZEK Sebastian 271Klinika Triathlonu Bydgoszcz / AtosBYDGOSZCZM3029M 98wystartuję w piance00:16:42.60+00:08:1525:432,3
136LEWANDOWSKI Andrzej 18485-241 BYDGOSZCZM508M 99wystartuję bez pianki00:16:43.80+00:08:1625:442,3
137KOWAL Sebastian 169Harpagan RzeszówTRZEBOWNISKOM3030M 100wystartuję bez pianki00:16:45.00+00:08:1725:462,3
138LESZCZYŃSKI Łukasz 183BYDGOSZCZM3031M 101wystartuję bez pianki00:16:51.10+00:08:2325:552,3
139NALEWALSKA Justyna 206Serce TybetuBYDGOSZCZK2013K 38wystartuję bez pianki00:16:52.60+00:08:2525:582,3
140SPRYSZYŃSKI Michał 252TRIrodzinkaBYDGOSZCZM3032M 102wystartuję bez pianki00:16:53.60+00:08:2625:582,3
141SPRYSZYŃSKA Magdalena 251TRIrodzinkaBYDGOSZCZK3010K 39wystartuję bez pianki00:16:53.90+00:08:2626:002,3
142BORYS Mikołaj 107BYDGOSZCZM3033M 103wystartuję bez pianki00:16:54.15+00:08:2626:002,3
143SKIERA Kris 243Klinika triathlonuBYDGOSZCZM4030M 104wystartuję w piance00:16:54.65+00:08:2726:012,3
144LEWICKI Marcin 185BYDGOSZCZM3034M 105wystartuję bez pianki00:17:00.85+00:08:3326:102,3
145SZYMAŃSKA Alicja 266SOPOTK3011K 40wystartuję w piance00:17:12.50+00:08:4526:292,3
146PALMA Mirosław 222Podgórz ToruńTORUŃM509M 106wystartuję bez pianki00:17:15.05+00:08:4726:322,3
147NIEDBALSKI Grzegorz 208RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM603M 107wystartuję bez pianki00:17:19.90+00:08:5226:402,3
148RYMARKIEWICZ Małgorzata 239BYDGOSZCZK3012K 41wystartuję w piance00:17:23.70+00:08:5626:442,2
149GROCHAL Dariusz 142SOLEC KUJAWSKIM5010M 108wystartuję w piance00:17:33.95+00:09:0627:002,2
150STARZYŃSKI Paweł 255Brygada Homo LudensKĘTRZYNM168M 109wystartuję bez pianki00:17:36.00+00:09:0827:042,2
151BIERYT Arkadiusz 104KLUB POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5011M 110wystartuję w piance00:17:42.55+00:09:1527:132,2
152KOTECKI Paweł 166BYDGOSZCZM2025M 111wystartuję bez pianki00:17:50.10+00:09:2227:262,2
153KUJAWA Mateusz 177BYDGOSZCZM3035M 112wystartuję w piance00:17:54.80+00:09:2727:332,2
154KWIATKOWSKI Tomasz 179KaWueSBYDGOSZCZM5012M 113wystartuję bez pianki00:17:55.95+00:09:2827:352,2
155KLUGIEWICZ Dorota 161BYDGOSZCZK408K 42wystartuję bez pianki00:18:06.65+00:09:3927:522,2
156WIELUŃSKA Dorota 287BYDGOSZCZK2014K 43wystartuję bez pianki00:18:10.30+00:09:4227:582,1
157MOŁDOCH Filip 204BYDGOSZCZM2026M 114wystartuję bez pianki00:18:13.15+00:09:4528:012,1
158PACZKOWSKI Mirosław 220CB 163BYDGOSZCZM4031M 115wystartuję w piance00:18:23.15+00:09:5528:182,1
159KLEPACZEWSKI Arkadiusz 158BYDGOSZCZM3036M 116wystartuję bez pianki00:18:28.00+00:10:0028:242,1
160MARCINIAK Andrzej 194Polskie Stowarzyszenie Sportu po TransplantacjiBYDGOSZCZM604M 117wystartuję w piance00:18:47.05+00:10:1928:532,1
161SADECKA Monika 241BYDGOSZCZK2015K 44wystartuję bez pianki00:18:52.15+00:10:2429:012,1
162DZIKOWSKI Arkadiusz 131BYDGOSZCZM4032M 118wystartuję bez pianki00:18:57.15+00:10:2929:092,1
163BRAC-WALCZYK Małgorzata 108Akademia Biegania GrudziądzDOLNA GRUPAK601K 45wystartuję bez pianki00:19:17.45+00:10:5029:402,0
164RAPCA Magdalena 233MANCHESTERK3013K 46wystartuję w piance00:19:30.65+00:11:0330:012,0
165MAZANOWSKA Ewa 198BYDGOSZCZK409K 47wystartuję bez pianki00:19:34.75+00:11:0730:072,0
166CEJKO Sławomir 115BYDGOSZCZM4033M 119wystartuję w piance00:20:11.55+00:11:4431:041,9
167SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 262Podgórz ToruńTORUŃK4010K 48wystartuję bez pianki00:20:18.50+00:11:5131:151,9
168KORDAS Jacek 164BYDGOSZCZM2027M 120wystartuję bez pianki00:20:34.40+00:12:0731:401,9
169MICHALSKI Łukasz 200BYDGOSZCZM3037M 121wystartuję bez pianki00:20:39.45+00:12:1231:471,9
170SMERLIŃSKI Robert 248BYDGOSZCZM4034M 122wystartuję bez pianki00:20:58.55+00:12:3132:151,9
171MIKOŁAJCZYK Kamil 202BYDGOSZCZM4035M 123wystartuję w piance00:24:55.20+00:16:2738:201,6
172STACHEWICZ Slawomir 253NIEMCZM4036M 124wystartuję bez pianki00:24:58.90+00:16:3138:261,6
173MIKOŁAJCZYK Adam 201Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM3038M 125wystartuję bez pianki   
Niesklasyfikowani
DQMAGDZIARZ Jakub 192Kancelaria HMMBYDGOSZCZM30wystartuję w piance00:10:54.15 DQ--
DQFEDE-ZAJĄC Anita 132Dream Tri TeamGDAŃSKK30wystartuję w piance00:12:15.50 DQ--
DQKONIECZNY Marek 162WRC Polska.swiatczesci.plBYDGOSZCZM40wystartuję bez pianki00:12:42.60 DQ--
DQNURKIEWICZ Jarosław 214Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM40wystartuję w piance00:13:12.10 DQ--
DQSZYMAŃSKI Paweł 267BYDGOSZCZM30wystartuję bez pianki00:13:25.50 DQ--
DQLIPIŃSKI Mariusz 186BYDGOSZCZM50wystartuję bez pianki00:14:20.95 DQ--
DQJANUSZKIEWICZ Kornelia 152WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30wystartuję bez pianki00:15:28.10 DQ--
DQWEYNERT Jacek 283BYDGOSZCZM30wystartuję bez pianki00:17:07.85 DQ--
DQRAK-BURBLIS Katarzyna 232TORUŃK50wystartuję bez pianki00:18:22.35 DQ--
DQGROTA Artur 143SOLEC KUJAWSKIM40wystartuję bez pianki DQ--
Znaleziono 183 wynik(ów)