WODA BYDGOSKA - 650M
Woda Bydgoska 2019
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2019-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 0.65 km
Zgłoszonych : 221
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 189
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
0.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WINIATOWSKI Patryk 248MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201M 12019-08-15 11:34:0100:08:14.60 12:404,7
2DEMBSKI Patryk 80TEAM PATROLBYDGOSZCZM202M 22019-08-15 11:33:5100:08:14.75+00:00:0012:404,7
3DOBRINDT Mikołaj 286MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM161M 32019-08-15 11:34:4100:08:20.45+00:00:0512:494,7
4WIECIŃSKI Andrzej 243MTKP Delfin ToruńCZARNE BŁOTOM162M 42019-08-15 11:34:4100:08:28.15+00:00:1313:014,6
5HOLAK Marta 110Muks 15 BydgoszczBYDGOSZCZK161K 12019-08-15 11:34:0100:08:39.85+00:00:2513:204,5
6GUS Julia 104MUKS '15' BydgoszczBYDGOSZCZK201K 22019-08-15 11:34:0100:08:40.25+00:00:2513:204,5
7WIECZOREK Miłosz 245UAM Triathlon PoznańPOZNAŃM163M 52019-08-15 11:35:1000:08:42.85+00:00:2813:244,5
8KRASICKI Artur 139DELFIN INOWROCŁAWBYDGOSZCZM203M 62019-08-15 11:34:2100:08:44.95+00:00:3013:274,5
9SAWIEŁAJC Jakub 200FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM204M 72019-08-15 11:36:0000:08:56.50+00:00:4113:464,4
10MARJAŃSKA Agata 160BYDGOSZCZK162K 32019-08-15 11:34:5100:09:02.40+00:00:4713:534,3
11TUROWIEC Adam 234UAM Triathlon Poznań / Appetiteforsports.comBYDGOSZCZM401M 82019-08-15 11:34:1100:09:28.50+00:01:1314:334,1
12PERL Michał 183UKS Delfin LegionowoCHOTOMÓWM205M 92019-08-15 11:37:3000:09:33.30+00:01:1814:434,1
13SĄCZYŃSKA Emilia 201Warsaw Masters TeamGDAŃSKK202K 42019-08-15 11:34:2100:09:36.10+00:01:2114:464,1
14DRELISZAK Błażej 85SOLEC KUJAWSKIM301M 102019-08-15 11:36:5100:09:39.00+00:01:2414:504,0
15ROZMIAREK Łukasz 192GORZÓW WIELKOPOLSKIM206M 112019-08-15 11:34:1000:09:53.60+00:01:3915:133,9
16BLUGE Angelika 61KS posnaniaDĄBRÓWKA LEŚNAK203K 52019-08-15 11:36:1000:10:01.30+00:01:4615:263,9
17SZOT Mateusz 225DeemSportWROCŁAWM207M 122019-08-15 11:40:2100:10:05.20+00:01:5015:303,9
18BISTRON Alan 60Team KaraśPŁOŃSKM302M 132019-08-15 11:43:2100:10:09.95+00:01:5515:383,8
19WITKOWSKA Karolina 250ZSE-ABYDGOSZCZK163K 62019-08-15 11:34:5000:10:14.35+00:01:5915:443,8
20NOWICKI Bartosz 173aqua+BYDGOSZCZM303M 142019-08-15 11:35:0000:10:19.35+00:02:0415:533,8
21POWALISZ Dariusz 187TriSpaceBYDGOSZCZM402M 152019-08-15 11:35:3100:10:20.45+00:02:0515:533,8
22OLBIŃSKA Daria 175BYDGOSZCZK204K 72019-08-15 11:34:2100:10:26.90+00:02:1216:043,7
23PRUSSAK Remigiusz 189Wodny Świat Remigiusz PrussakMOGILNOM208M 162019-08-15 11:38:5100:10:27.85+00:02:1316:063,7
24GRACZYKOWSKI Maciej 102BYDGOSZCZM164M 172019-08-15 11:38:4100:10:28.15+00:02:1316:063,7
25STEMPOROWSKI Paweł 216Klub Pływacki Delfin InowrocławINOWROCŁAWM165M 182019-08-15 11:40:0100:10:33.10+00:02:1816:133,7
26JACKOWSKA Weronika 112BYDGOSZCZK164K 82019-08-15 11:34:5000:10:34.30+00:02:1916:163,7
27OLCZYK Justyna 176-BYTOMK301K 92019-08-15 11:39:3000:10:42.50+00:02:2716:293,6
28SOKOŁOWSKI Tomasz 212Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM304M 192019-08-15 11:37:5100:10:47.80+00:02:3316:363,6
29MAGDZIARZ Jakub 159BYDGOSZCZM305M 202019-08-15 11:35:2100:10:53.60+00:02:3916:463,6
30RUTKOWSKI Radosław 195Ice’n’rollBYDGOSZCZM209M 212019-08-15 11:36:5100:11:00.35+00:02:4516:563,5
31CUPA Wojciech 531BYDGOSZCZM403M 222019-08-15 11:35:2100:11:08.95+00:02:5417:093,5
32TUCZYŃSKI Maciej 233BYDGOSZCZM306M 232019-08-15 11:35:4100:11:13.40+00:02:5817:153,5
33FALKOWSKI Wojciech 92RUN BDGBYDGOSZCZM501M 242019-08-15 11:35:2100:11:14.00+00:02:5917:163,5
34STUKAN Łukasz 220MORAGM307M 252019-08-15 11:35:5100:11:14.30+00:02:5917:163,5
35ZBORAŁA Dawid 259BYDGOSZCZM2010M 262019-08-15 11:36:1100:11:15.20+00:03:0017:183,5
36WAŁĘZA Hubert 236Kanałowa TriTeamBYDGOSZCZM308M 272019-08-15 11:40:2100:11:21.80+00:03:0717:293,4
37CIURZYŃSKI Radosław 73Triton KoninKONINM309M 282019-08-15 11:35:1100:11:23.70+00:03:0917:303,4
38KOWALSKA Angelika 137TrispacePRZYŁĘKIK302K 102019-08-15 11:35:3000:11:28.50+00:03:1317:403,4
39LEWANDOWSKI Marcin 153GDAŃSKM3010M 292019-08-15 11:37:2000:11:38.20+00:03:2317:553,3
40BAJGOT-SŁOMSKA Katarzyna 54MAKSYMILIANOWOK303K 112019-08-15 11:39:3100:11:45.50+00:03:3018:063,3
41FIEGEL Wojciech 94TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM404M 302019-08-15 11:35:3100:11:47.65+00:03:3318:093,3
42PIC Dawid 184Zawsze na 100%OSIELSKOM2011M 312019-08-15 11:37:3100:11:47.95+00:03:3318:093,3
43FRĄCKOWSKI Łukasz 95BYDGOSZCZM2012M 322019-08-15 11:44:2200:11:48.60+00:03:3418:093,3
44WIECZOREK Łukasz 246Run4Fun www.bytpak.plBYDGOSZCZM3011M 332019-08-15 11:37:1100:11:49.40+00:03:3418:123,3
45CZYŻEWSKI Wojciech 78BydgoszczBYDGOSZCZM405M 342019-08-15 11:35:5200:11:49.75+00:03:3518:103,3
46KONIECZNY Marek 132WRC PolskaBYDGOSZCZM406M 352019-08-15 11:34:3200:11:51.70+00:03:3718:133,3
47KANIA Szymon 121BYDGOSZCZM3012M 362019-08-15 11:37:3100:11:52.15+00:03:3718:153,3
48TUBAJA Albert 232Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM407M 372019-08-15 11:35:4100:11:53.00+00:03:3818:163,3
49WÓJCIK Tomasz 256MW AQUABYDGOSZCZM3013M 382019-08-15 11:38:1100:11:57.00+00:03:4218:233,3
50CZAPIEWSKA Tina 74BYDGOSZCZK205K 122019-08-15 11:44:3200:12:04.10+00:03:4918:333,2
51KAJAK Wojciech 119BYDGOSZCZM502M 392019-08-15 11:40:1200:12:10.35+00:03:5518:433,2
52WOJTCZAK Adam 253CASTORAMABYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM3014M 402019-08-15 11:37:2100:12:13.85+00:03:5918:473,2
53LASKOWSKI Hubert 151Wodny ŚwiatMOGILNOM166M 412019-08-15 11:38:5100:12:15.35+00:04:0018:503,2
54SZULIST Kazimierz 226CTSBYDGOSZCZM3015M 422019-08-15 11:34:1100:12:21.65+00:04:0719:003,2
55KLIMKOWSKI Mateusz 127Decathlon Triathlon TeamBYDGOSZCZM2013M 432019-08-15 11:41:2100:12:22.00+00:04:0719:013,2
56SKUBISZEWSKI Damian 207Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM3016M 442019-08-15 11:42:1100:12:22.25+00:04:0719:013,2
57FEDE-ZAJĄC Anita 93Dream Tri TeamGDAŃSKK304K 132019-08-15 11:41:5100:12:22.40+00:04:0719:013,2
58KUROWSKI Kamil 1483GravityBYDGOSZCZM3017M 452019-08-15 11:41:4100:12:22.75+00:04:0819:033,1
59JAGÓDKA Dariusz 113ZIELONKAM3018M 462019-08-15 11:39:5100:12:23.15+00:04:0819:033,1
60STEJUK Aleksandra 215AMS TriathlonBYDGOSZCZK401K 142019-08-15 11:38:0100:12:23.60+00:04:0919:043,1
61JANUSZEWSKA Sylwia 114OSIELSKOK402K 152019-08-15 11:36:2100:12:24.60+00:04:1019:063,1
62KRZYZANOWSKI Marek 142TrimarWROCŁAWM503M 472019-08-15 11:41:2200:12:27.00+00:04:1219:093,1
63NITKA Dominika 171BYDGOSZCZK206K 162019-08-15 11:37:4000:12:29.20+00:04:1419:123,1
64GACKOWSKI Krzysztof 97BYDGOSZCZM408M 482019-08-15 11:39:4200:12:29.80+00:04:1519:133,1
65SZAFKOWSKI Jakub 223BYDGOSZCZM167M 492019-08-15 11:38:4100:12:36.05+00:04:2119:233,1
66BUCZEK Robert 66BYDGOSZCZM3019M 502019-08-15 11:40:2100:12:36.55+00:04:2119:243,1
67PODGÓRSKI Grzegorz 185Morąski Klub Pływacki Narie 10,5MORĄGM409M 512019-08-15 11:43:2100:12:39.15+00:04:2419:293,1
68GWIAZDOWSKI Krzysztof 105BYDGOSZCZM4010M 522019-08-15 11:37:1100:12:44.55+00:04:2919:363,1
68STĘPNIAK Krzysztof 217BYDGOSZCZM4011M 532019-08-15 11:39:4100:12:44.55+00:04:2919:363,1
70WÓJCIK Monika 255MW AQUABYDGOSZCZK305K 172019-08-15 11:38:0100:12:44.95+00:04:3019:363,1
71KUBIAK Sławomir 144BYDGOSZCZM504M 542019-08-15 11:41:3100:12:46.45+00:04:3119:383,1
72JUREK Krzysztof 116NIEMCZM505M 552019-08-15 11:36:5100:12:46.50+00:04:3119:383,1
73KWIATOŃ Michał 149BYDGOSZCZM2014M 562019-08-15 11:43:0200:12:48.00+00:04:3319:413,0
74KRUSIK Aleksandra 141BYDGOSZCZK207K 182019-08-15 11:42:5200:12:49.20+00:04:3419:433,0
75WIECZOREK Maciek 244Wilki MorskiePOZNAŃM4012M 572019-08-15 11:36:2100:12:51.35+00:04:3619:473,0
76SŁOMSKI Marcin 208MAKSYMILIANOWOM3020M 582019-08-15 11:39:4100:12:53.35+00:04:3819:503,0
77KWIATKOWSKI Łukasz 536ROGOWOM3021M 592019-08-15 11:40:4200:12:56.00+00:04:4119:533,0
78DASZKIEWICZ Przemysław 79CF PolnaTORUŃM3022M 602019-08-15 11:38:5000:13:00.05+00:04:4520:013,0
79HILLER-SZALA Oskar 109BYDGOSZCZM168M 612019-08-15 11:38:4100:13:01.30+00:04:4620:013,0
80DRZEWIECKI Rafał 86Run4Fun www.bytpak.plNIEMCZM4013M 622019-08-15 11:37:0100:13:03.65+00:04:4920:063,0
81SPRYSZYŃSKI Michał 213TRIrodzinka.plBYDGOSZCZM3023M 632019-08-15 11:41:4200:13:04.35+00:04:4920:073,0
82RYBCZYŃSKI Łukasz 196BARCINM2015M 642019-08-15 11:41:1300:13:07.40+00:04:5220:103,0
83BOROWSKI Radosław 63MLKS Krajna SępólnoBYDGOSZCZM3024M 652019-08-15 11:40:4100:13:09.25+00:04:5420:153,0
84WENDA Dawid 241Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM2016M 662019-08-15 11:37:2000:13:11.45+00:04:5620:183,0
85SUDOŁ Jacek 222BYDGOSZCZM4014M 672019-08-15 11:38:0100:13:12.25+00:04:5720:183,0
86DOŁHUN Adam 82RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3025M 682019-08-15 11:35:4000:13:15.10+00:05:0020:242,9
87GZYL Mikolaj 107janusze triathlonu 'exodus' teamBYDGOSZCZM3026M 692019-08-15 11:38:1100:13:16.40+00:05:0120:242,9
88KOTWICA Aleksandra 135BYDGOSZCZK208K 192019-08-15 11:42:4100:13:17.10+00:05:0220:262,9
89KUBALEWSKI Krzysztof 143BYDGOSZCZM2017M 702019-08-15 11:44:1200:13:17.15+00:05:0220:262,9
90POPENDA Lech 186Plywam bo lubieSZCZEPANOWOM601M 712019-08-15 11:40:5200:13:17.65+00:05:0320:272,9
91NURKIEWICZ Jarosław 174Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM4015M 722019-08-15 11:42:2100:13:17.70+00:05:0320:262,9
92DJOUAMA Anes 81GDYNIAM3027M 732019-08-15 11:40:1200:13:18.25+00:05:0320:272,9
93WROBEL Mikolaj 257BYDGOSZCZM3028M 742019-08-15 11:41:3100:13:18.50+00:05:0320:292,9
94GODZIK Kamil 100Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM4016M 752019-08-15 11:35:5100:13:21.15+00:05:0620:322,9
95ŁUKASIEWICZ Krzysztof 155MAJABYDGOSZCZM4017M 762019-08-15 11:34:3100:13:22.75+00:05:0820:352,9
96BUGALSKI Wojciech 67ARRKBYDGOSZCZM4018M 772019-08-15 11:37:5100:13:23.05+00:05:0820:352,9
97ROŚ Sławek 191Selekcja NaturalnaNOWA WIEŚ WIELKAM3029M 782019-08-15 11:42:1100:13:26.05+00:05:1120:402,9
98BINDEK Łukasz 59KĘSOWOM3030M 792019-08-15 11:37:0100:13:29.95+00:05:1520:462,9
99GRYGOREWICZ Michał 103BYTKOWICEM3031M 802019-08-15 11:41:3100:13:31.55+00:05:1620:492,9
100KULEWICZ-SOBOCIŃSKA Natalia 147WROCŁAWK209K 202019-08-15 11:43:3200:13:32.60+00:05:1820:502,9
101DZIEL Michał 91Pod prądROGOWOM2018M 812019-08-15 11:40:4100:13:35.90+00:05:2120:552,9
102DULIŃSKA Dorota 87TriSpaceNIEMCZK403K 212019-08-15 11:39:0100:13:36.95+00:05:2220:562,9
103DULIŃSKI Jacek 88NIEMCZM4019M 822019-08-15 11:39:0100:13:37.30+00:05:2220:562,9
104RUTKOWSKI Tomasz 194BYDGOSZCZM4020M 832019-08-15 11:38:3200:13:37.95+00:05:2320:582,9
105SZCZEPANEK Aleksandra 42BYDGOSZCZK2010K 222019-08-15 11:44:3200:13:38.25+00:05:2320:582,9
106MACKOWSKI Andrzej 156BYDGOSZCZM602M 842019-08-15 11:36:1100:13:39.55+00:05:2421:012,9
107PACZKOWSKI Mirosław 178CB163BYDGOSZCZM4021M 852019-08-15 11:40:5200:13:42.25+00:05:2721:042,8
108GÓRECKI Łukasz 101Bydgoskie okonieBYDGOSZCZM3032M 862019-08-15 11:43:5200:13:42.45+00:05:2721:062,8
109KADEJ Adam 118STANOWICEM4022M 872019-08-15 11:36:4100:13:42.75+00:05:2821:062,8
110MICHALSKI Marcin 165ŁOCHOWICEM4023M 882019-08-15 11:39:2100:13:43.00+00:05:2821:062,8
111KOWALSKI Marek 138Rekiny OsielskoNIEMCZM4024M 892019-08-15 11:36:0100:13:43.10+00:05:2821:062,8
112KABLUKA Valeria 117BYDGOSZCZK2011K 232019-08-15 11:39:3100:13:45.20+00:05:3021:092,8
113WĘGIELEWSKI Szymon 242BYDGOSZCZM3033M 902019-08-15 11:43:1200:13:49.25+00:05:3421:152,8
114MORDAKA Maciej 168BYDGOSZCZM3034M 912019-08-15 11:44:0200:13:49.50+00:05:3421:152,8
115DYBOWSKI Dominik 89PUABYDGOSZCZM2019M 922019-08-15 11:43:4300:13:50.15+00:05:3521:162,8
116WNUK Roman 252BYDGOSZCZM3035M 932019-08-15 11:38:1200:13:56.10+00:05:4121:262,8
117KANTORSKI Zbysław 122Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM506M 942019-08-15 11:44:1300:13:57.90+00:05:4321:292,8
118CIESIELSKA Iwona 72LISI OGONK501K 242019-08-15 11:35:1000:13:58.20+00:05:4321:302,8
119KAMIŃSKA Agnieszka 120San Escobar Triathlon TeamBYDGOSZCZK404K 252019-08-15 11:40:3100:13:58.45+00:05:4321:302,8
120KARCZEWSKI Filip 123BYDGOSZCZM3036M 952019-08-15 11:40:0100:13:59.15+00:05:4421:302,8
121RYMARKIEWICZ Małgorzata 197Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK306K 262019-08-15 11:39:1100:14:00.05+00:05:4521:322,8
122ŚWIATOWY Krystian 229Ślimaki BarcinBARCINM3037M 962019-08-15 11:40:5100:14:00.25+00:05:4521:332,8
123WIŚNIEWSKI Piotr 249BYDGOSZCZM3038M 972019-08-15 11:43:4200:14:04.30+00:05:4921:382,8
124CZARNECKI Sławomir 76BYDGOSZCZM4025M 982019-08-15 11:42:0200:14:05.25+00:05:5021:402,8
125CZAPIEWSKI Krzysztof 75WARSZAWAM3039M 992019-08-15 11:42:0100:14:05.50+00:05:5021:402,8
126GINTER Michał 99BYDGOSZCZM3040M 1002019-08-15 11:43:3300:14:05.75+00:05:5121:412,8
127JANKOWSKI Jarosław 37BYDGOSZCZM507M 1012019-08-15 11:35:0100:14:07.00+00:05:5221:432,8
128WALCZAK Mariusz Marek 235Pływam bo lubięŻNINM508M 1022019-08-15 11:41:0300:14:10.25+00:05:5521:472,8
129ŁOŚ Dariusz 154ZAMOŚĆM603M 1032019-08-15 11:37:5200:14:12.40+00:05:5721:502,7
130SOBIESZAK-SKURA Paulina 211BYDGOSZCZK405K 272019-08-15 11:40:3100:14:13.85+00:05:5921:532,7
131STOPPA Sławomir 218STAROGARD GDAŃSKIM3041M 1042019-08-15 11:38:2200:14:20.10+00:06:0522:032,7
132GĘDEK Krzysztof 98BYDGOSZCZM3042M 1052019-08-15 11:37:4100:14:21.55+00:06:0622:042,7
133WEDEŁ Agnieszka 240BYDGOSZCZK307K 282019-08-15 11:42:5100:14:22.10+00:06:0722:062,7
134HUZARSKI Kamil 111TORUŃM2020M 1062019-08-15 11:43:0200:14:22.15+00:06:0722:062,7
135DZIEKAN Wojciech 90Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM4026M 1072019-08-15 11:39:2100:14:22.25+00:06:0722:072,7
136PAWEŁKIEWICZ Mateusz 180GDANSKM2021M 1082019-08-15 11:37:1000:14:22.50+00:06:0722:072,7
137RZYMSKI Wojciech 198TORUŃM3043M 1092019-08-15 11:43:1200:14:26.60+00:06:1222:132,7
138CYRANKOWSKI Paweł 282BYDGOSZCZM169M 1102019-08-15 11:43:0100:14:28.40+00:06:1322:152,7
139SADKIEWICZ Jacek 14BYDGOSZCZM509M 1112019-08-15 11:35:0100:14:29.65+00:06:1522:182,7
140TRIEBWASSER Mirosław 231BYDGOSZCZM5010M 1122019-08-15 11:40:1100:14:29.80+00:06:1522:182,7
141CICHULSKA-QUAAS Izabela 71BYDGOSZCZK406K 292019-08-15 11:36:3000:14:31.15+00:06:1622:212,7
142SKIBA Karol 205BYDGOSZCZM3044M 1132019-08-15 11:38:2100:14:36.45+00:06:2122:292,7
143ŚCIBAK Wojciech 228JFTC SUBYDGOSZCZM3045M 1142019-08-15 11:43:2200:14:40.20+00:06:2522:332,7
144KLISZEWSKA Katarzyna 129BYDGOSZCZK2012K 302019-08-15 11:42:4100:14:45.60+00:06:3122:432,6
145SENSKI Przemysław 202BYDGOSZCZM3046M 1152019-08-15 11:36:0100:14:49.65+00:06:3522:492,6
146NOWAK Adrian 172BYDGOSZCZM3047M 1162019-08-15 11:44:2300:14:53.20+00:06:3822:532,6
147BORUTA Gracja 64BYDGOSZCZK2013K 312019-08-15 11:34:3100:14:54.00+00:06:3922:552,6
148KOWAL Sebastian 136Harpagan RzeszówTRZEBOWNISKOM3048M 1172019-08-15 11:41:0200:15:01.10+00:06:4623:062,6
149KLISZEWSKI Damian 130BYDGOSZCZM4027M 1182019-08-15 11:42:5200:15:06.20+00:06:5123:132,6
150PALMA Mirosław 179Podgórz ToruńTORUŃM604M 1192019-08-15 11:40:0000:15:08.10+00:06:5323:182,6
151BIELICKI Waldemar 57BYDGOSZCZM3049M 1202019-08-15 11:36:2100:15:09.35+00:06:5423:182,6
152BYRZYKOWSKI Wojciech 69BYDGOSZCZM4028M 1212019-08-15 11:38:3100:15:15.95+00:07:0123:292,6
153BOROWIECKI Maciej 62BYDGOSZCZM5011M 1222019-08-15 11:41:4200:15:19.65+00:07:0523:352,5
154WOŹNIAK Radek 254Bozita PolskaBYDGOSZCZM3050M 1232019-08-15 11:42:3100:15:22.05+00:07:0723:382,5
155WRÓBEL Adrian 258BARCINM2022M 1242019-08-15 11:41:1300:15:28.80+00:07:1423:492,5
156MAZANY Marek 162BYDGOSZCZM5012M 1252019-08-15 11:39:5100:15:29.30+00:07:1423:492,5
157SZYMAŃSKI Bartłomiej 227BYDGOSZCZM2023M 1262019-08-15 11:44:0200:15:31.75+00:07:1723:532,5
158WITUCKA-KRYGIER Malwina 251voip24sklep.pl sportBYDGOSZCZK308K 322019-08-15 11:42:3200:15:35.00+00:07:2023:582,5
159KLINIEWSKI Piotr 128Brzoza BiegaBYDGOSZCZM5013M 1272019-08-15 11:36:4100:15:36.75+00:07:2224:002,5
160JUNKA Małgorzata 115BYDGOSZCZK407K 332019-08-15 11:39:5100:15:51.80+00:07:3724:242,5
161BERES Marcin 56Harpagan RzeszówBYDGOSZCZM3051M 1282019-08-15 11:41:1100:15:58.85+00:07:4424:352,4
162ARENT Piotr 53BYDGOSZCZM2024M 1292019-08-15 11:41:5200:16:03.00+00:07:4824:412,4
163SZATKIEWICZ Adam 224BYDGOSZCZM605M 1302019-08-15 11:38:3200:16:05.20+00:07:5024:442,4
164KONWIŃSKI Daniel 133Selekcja NaturalnaSZUBINM3052M 1312019-08-15 11:42:2100:16:06.45+00:07:5124:472,4
165RUCIŃSKI Rafał 193Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM3053M 1322019-08-15 11:42:1200:16:13.05+00:07:5824:562,4
166LANGOWSKI Robert 150Nowoczesna BydgoszczBYDGOSZCZM4029M 1332019-08-15 11:44:1200:16:15.60+00:08:0125:012,4
167PAWĘTA Marcin 181BYDGOSZCZM3054M 1342019-08-15 11:43:3200:16:25.65+00:08:1125:162,4
168PAŻĄTKA LIPIŃSKA Marlena 182BYDGOSZCZK309K 342019-08-15 11:39:1100:16:26.50+00:08:1125:162,4
169NALEWALSKA Justyna 169Serce Tybetu/ wkurw_teamBYDGOSZCZK3010K 352019-08-15 11:43:5200:16:27.15+00:08:1225:182,4
170DOŁKOWSKI Grzegorz 83NIEMCZM606M 1352019-08-15 11:34:4100:16:29.45+00:08:1425:212,4
171SKOPOWSKI Krzysztof 206BYDGOSZCZM4030M 1362019-08-15 11:44:2200:16:39.45+00:08:2425:382,3
172MAĆKIEWICZ Mariusz 158BYDGOSZCZM3055M 1372019-08-15 11:39:0100:16:46.05+00:08:3125:472,3
173MOŁDOCH Filip 167BYDGOSZCZM2025M 1382019-08-15 11:38:2200:17:10.70+00:08:5626:242,3
174KLUGIEWICZ Dorota 131BYDGOSZCZK408K 362019-08-15 11:37:4100:17:30.65+00:09:1626:562,2
175DOMŻALSKI Kamil 84BYDGOSZCZM3056M 1392019-08-15 11:41:2100:17:54.20+00:09:3927:322,2
176BIERYT Arkadiusz 58POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5014M 1402019-08-15 11:39:1100:17:58.95+00:09:4427:402,2
177KORDAS Jacek 134BYDGOSZCZM3057M 1412019-08-15 11:42:0100:18:40.55+00:10:2528:442,1
178MICHALSKI Łukasz 164BYDGOSZCZM3058M 1422019-08-15 11:39:2100:18:40.80+00:10:2628:442,1
179BURACZEWSKI Roman 68BYDGOSZCZM5015M 1432019-08-15 11:43:4300:18:49.95+00:10:3528:582,1
180BŁAŻEJEWSKA Agnieszka 535BYDGOSZCZK3011K 372019-08-15 11:43:5200:19:22.05+00:11:0729:472,0
181SALA Maciej 199Harpagan RzeszówSTOBIERNAM2026M 1442019-08-15 11:41:0200:19:40.95+00:11:2630:162,0
182KAZUBOWSKA Małgorzata 125BIAŁE BŁOTAK502K 382019-08-15 11:36:4100:19:50.25+00:11:3530:302,0
183KAYA Kaya 124ŚWIECIEK3012K 392019-08-15 11:40:3200:20:23.05+00:12:0831:211,9
184SMERLIŃSKI Robert 209BYDGOSZCZM4031M 1452019-08-15 11:43:1200:21:02.90+00:12:4832:231,9
185CZYŻEWSKI Piotr 77MELTICA TEAMBRZOZAM3059M 1462019-08-15 11:44:0200:21:19.60+00:13:0532:491,8
186NIEWIADOMSKA Anna 170ŁOCHOWOK2014K 402019-08-15 11:36:3000:21:52.80+00:13:3833:401,8
187FRITZKOWSKA Joanna 96ICF BydgoszczBYDGOSZCZK409K 412019-08-15 11:37:0200:23:22.85+00:15:0835:581,7
Niesklasyfikowani
DNCKORZENIOWSKI Paweł 527-M302019-08-15 11:33:5100:07:18.650:005,3
DNCCIEŚLAK Marcin 528-M202019-08-15 11:33:5100:07:24.750:005,3
ROMAN Kinga 190BYDGOSZCZK302019-08-15 11:36:30 DNF--
FRANKOWSKA Anna 608K302019-08-15 11:35:04 DNF--
ARENT Marzena 52BYDGOSZCZK502019-08-15 11:41:52 DNF--
LEWANDOWSKI Rafał 609M402019-08-15 11:34:00 DNF--
Znaleziono 193 wynik(ów)