WODA BYDGOSKA - SZTAFETA 4X200M

Wydarzenie:
Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2.8 km
Zgłoszonych:
13
Wystartowało:
13
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
13
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Czas
netto
km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZCZEPAŃSKI Kacper
MACNER Michał
WOŹNIAK Hubert
MUSZYŃSKI Jakub
516LONG DISTANCE TEAMBYDGOSZCZOpen1M 1 00:09:15.10 11:335.2
2WINIATOWSKI Patryk
DOBRINDT Mikołaj
WIECIŃSKI Andrzej
MIKOŁAJCZAK Błażej
521ŻÓŁWIE SKRT SKRTBYDGOSZCZOpen2M 2 00:09:21.60+00:00:0611:415.1
3KONOPACKI Piotr
BURSKA Justyna
GREGOROWICZ Paweł
PIELOWSKI Krzystof
524Aquasfera Olsztyn 1OLSZTYNOpen3M 3 00:09:35.95+00:00:2011:585
4BANACH Jan
JEZIORSKI Michał
SADOWSKI Adrian
KRASICKI Artur
515Klinika TriathlonuBYDGOSZCZOpen4M 4 00:09:56.60+00:00:4112:254.8
5STASZKIEWICZ Kuba
STASZKIEWICZ Radosław
GUMMER Andrzej
SPYCHALSKI Tomasz
526Grupa WodaBYDGOSZCZOpen5M 5 00:10:45.35+00:01:3013:264.5
6ŻYLEWICZ Mateusz
KALINOWSKI Krzysztof
ZAJĄC Maciej
SKIBIŃSKI Michał
518Dream Tri TeamGDAŃSKOpen6M 6 00:11:17.25+00:02:0214:064.3
7MÓWIŃSKI Grzegorz
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam
MILEWSKI Bogdan
GABIEC Mariusz
523Aquasfera 2 OlsztynOLSZTYNOpen7M 7 00:11:45.50+00:02:3014:414.1
8OSTROMĘCKI Waldemar
MOLENDA Tomasz
WÓJCIK Tomasz
ORDYNOWSKI Michał
520Fire teamBYDGOSZCZOpen8M 8 00:12:29.05+00:03:1315:363.8
9ZIELIŃSKI Adam
CZERESZKO Piotr
PARADOWSKI Krzysztof
LIPKA Mariusz
517Canoe Masters BydgoszczBYDGOSZCZOpen9M 9 00:12:46.10+00:03:3115:573.8
10ŁOJKO Natalia
ŁOPIŃSKI Radosław
BORYS Ewa
GRIGALIS Michał
525Team KaraśWARSZAWAOpen10M 10 00:13:21.55+00:04:0616:413.6
11OLECHNOWICZ Tomasz
KLUGIEWICZ Dorota
STĘPNIAK Krzysztof
KASPROWICZ Paweł
529SMBBYDGOSZCZOpen11M 11 00:16:00.30+00:06:4520:003
12RESZKO Piotr
DEMBIŃSKI Tomasz
GŁADYKOWSKI Mariusz
KOŁODZIEJ Kamil
522IzotopyBYDGOSZCZOpen12M 12 00:18:17.60+00:09:0222:512.6
DQBAKUNIAK Hanna
PARADOWSKA Kinga
PERL Michał
URBANIAK Jan
519🍩Słodkie Pączusie🍩BYDGOSZCZOpen 00:09:38.00 DQ0:005
Znaleziono 13 wynik(ów)