WROCŁAW - FINAŁ AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA - NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2017-09-23
Miejsce:
Wrocław
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
102
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
80
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 355OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:00:0300:14:4500:29:5300:44:5801:00:04.6001:00:08.40 6:0010,0
2PIETRZYK Jarosław 362VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 200:00:0300:15:2100:31:1200:47:1101:02:54.7501:02:58.55+00:02:506:179,5
3SIWAK Piotr 374KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-591M 300:00:0500:15:5200:32:1000:48:2501:04:21.3001:04:27.25+00:04:166:269,3
4BOGACKI Sławek 311ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-492M 400:00:0400:15:4400:32:1200:48:2701:04:39.6001:04:44.00+00:04:356:289,3
5BARCZYK Bogdan 306ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA.KALINOWSKI TEAMCZĘSTOCHOWAM50-592M 500:00:0600:15:5300:32:1100:48:4701:05:02.2501:05:09.20+00:04:576:309,2
6CHAMIELEC Bogusław 312A EMERYT BIEGALUBINM50-593M 600:00:0700:15:5900:32:2500:48:5701:05:03.7501:05:11.40+00:04:596:309,2
7ŚWISŁOCKI Bogdan 387FACE NORDIC WALIKNG TEAMMIKOSZEWOM50-594M 700:00:0800:15:5500:32:1800:48:5301:05:07.9001:05:16.30+00:05:036:309,2
8SPYCHAŁA Lesław 207WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-595M 800:00:0600:16:0200:32:2500:48:5101:05:21.4501:05:28.40+00:05:166:329,2
9KOLARSKA Agnieszka 335VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 100:06:4500:16:2700:33:1200:49:5801:06:39.2001:13:24.95+00:06:346:399,0
10SMUL Andrzej 378MARSZ PO ZDROWIE POZNANTARNOWO PODGÓRNEM60-691M 900:00:0600:16:0000:32:3600:49:4601:07:14.5501:07:21.50+00:07:096:438,9
11JĘDRASIK Renata 393KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 200:06:5100:16:2700:33:1300:50:1001:07:24.8501:14:15.90+00:07:206:448,9
12ROSADZIŃSKI Sławomir 372LESZNO :)LESZNOM40-493M 1000:00:0400:16:2100:33:2700:50:3801:07:44.9001:07:49.25+00:07:406:468,9
13ADAMSKI Robert 302WAŁBRZYCHM40-494M 1100:00:0600:17:0800:34:4100:52:1901:09:24.5501:09:30.90+00:09:196:568,6
14CZEKAJŁO Franciszek 317REMIDREZDENKOM60-692M 1200:00:0800:16:4300:34:0500:51:4801:09:32.9501:09:41.15+00:09:286:578,6
15SPYCHAŁA Marzena 379WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 300:06:4600:17:1300:34:4800:52:2401:10:07.8001:16:54.65+00:10:037:008,6
16STĘPIEŃ Lucyna 381KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 400:06:5400:17:2000:35:0100:52:5101:10:11.5001:17:06.30+00:10:067:018,5
17SKRYCKA Katarzyna 377LUBINK30-392K 500:06:4500:17:2500:34:5100:52:4301:10:17.8501:17:03.70+00:10:137:018,5
18DUSIEL Ewa 320VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-592K 600:06:5100:17:1100:34:5300:52:5001:11:08.3001:17:59.45+00:11:037:068,4
19WIKTORSKA Małgorzata 392TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWK30-393K 700:06:4600:17:1200:34:5700:52:5801:11:18.7501:18:05.60+00:11:147:078,4
20BAJ Stanisław 305ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM50-596M 1300:00:0900:17:5100:36:0500:54:0601:12:01.3001:12:10.40+00:11:567:128,3
21ŻYDACZEWSKI Ryszard 401NIEZRZESZONYLUBINM50-597M 1400:00:0500:17:2300:35:4000:54:1401:12:05.7501:12:11.55+00:12:017:128,3
22ROGOS Henryk 370ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGLUBIĄŻM70+1M 1500:00:1100:18:1300:36:1600:54:2201:12:10.5501:12:22.20+00:12:057:138,3
23KWIATKOWSKA Stanisława 345GOSŁAWICEK50-593K 800:06:5000:18:0100:36:1600:54:1701:12:27.7001:19:18.25+00:12:237:148,3
24FRYDECKI Sławomir 385ŹRÓDŁAM50-598M 1600:00:0600:18:1000:37:0000:55:2501:12:32.7501:12:39.20+00:12:287:158,3
25PŁOCIENIAK Katarzyna 364ACTEAMWROCŁAWK30-394K 900:06:4600:17:5600:36:1900:54:2901:12:47.9501:19:34.10+00:12:437:168,2
26KRÓL Janusz 340CZĘSTOCHOWAM50-599M 1700:00:0600:17:2700:35:5400:54:3501:13:26.5001:13:32.85+00:13:217:208,2
27DĄBROWA Wojciech 318GOSŁAWICEM50-5910M 1800:00:0700:18:1900:36:5900:55:3601:13:54.7501:14:02.05+00:13:507:238,1
28URBAN Joanna 390AMATOROŁAWAK40-492K 1000:06:4700:18:0200:36:5600:56:0001:14:29.4001:21:17.10+00:14:247:278,1
29JUSZCZAK Romuald 330WROCŁAWM60-693M 1900:00:1000:18:3500:37:4100:56:1601:14:40.4001:14:51.35+00:14:357:288,0
30SURIAK Michał 383VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-291M 2000:00:0400:18:3900:37:4000:56:2101:14:47.6001:14:51.80+00:14:437:288,0
31ROSADZIŃSKA Natalia 371LESZNO :)LESZNOK18-291K 1100:06:4500:18:0500:36:4500:55:5001:14:51.8001:21:37.35+00:14:477:298,0
32KALICIŃSKA Monika 331WROCŁAWK18-292K 1200:06:4500:17:4400:36:4400:56:0801:15:17.9001:22:03.15+00:15:137:318,0
33KRZEMIŃSKI Rafał 342SANTANDER CONSUMER BANKKĄTY WROCŁAWSKIEM30-392M 2100:00:0300:18:0000:36:5800:56:1801:15:22.3001:15:25.75+00:15:177:328,0
34MOŻDŻEN Barbara 353NIEZRZESZONAGNIEZNOK50-594K 1300:06:5000:17:5000:36:3800:56:0001:15:28.2001:22:18.85+00:15:237:328,0
35POSTEK Danuta 365MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 1400:06:5100:18:4300:37:4700:56:5001:15:29.7001:22:21.35+00:15:257:337,9
36SURIAK Ewelina 384VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-293K 1500:06:4500:18:1900:37:2900:56:4901:16:02.1501:22:47.45+00:15:577:367,9
37THOMALLA Bogdan 389TOMCHEM OBRZABRZEM70+2M 2200:00:1300:18:2000:37:1700:56:2901:16:08.2001:16:21.35+00:16:037:367,9
38BAJ Danuta 304ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK50-596K 1600:06:5000:18:4700:37:5500:57:1001:16:49.5501:23:40.30+00:16:447:417,8
39CHMIELEWSKA Anna 314JEDLINA-ZDRÓJK30-395K 1700:06:4600:18:1500:37:3100:57:0101:16:59.3501:23:45.65+00:16:547:417,8
40BADECKI Ryszard 303NIEZRZESZONYNIESZCZYCEM50-5911M 2300:00:0800:17:5700:36:3300:56:2201:17:07.8001:17:16.30+00:17:037:427,8
41ZWOLIŃSKI Radomir 400WROCŁAWM50-5912M 2400:00:0600:18:5400:38:2300:57:4901:17:19.0501:17:26.00+00:17:147:447,8
42TERESIŃSKA Jolanta 388CZĘSTOCHOWAK40-493K 1800:06:4900:19:0600:38:4500:58:0501:17:36.8001:24:26.70+00:17:327:457,7
43JEZIERSKA Jolanta 328RIGHTWAYWROCŁAWK50-597K 1900:06:5000:18:1700:37:3700:57:3101:17:43.2501:24:33.35+00:17:387:467,7
44ADAMCZYK-GAJDA Dorota 301OLEŚNICAK50-598K 2000:06:5200:19:1800:38:5400:58:2201:17:44.9501:24:37.90+00:17:407:467,7
45SKAWIŃSKA Ewa 375RIGHTWAYWILKSZYNK40-494K 2100:06:4800:19:1000:38:4800:58:3001:17:48.1001:24:37.00+00:17:437:467,7
46HORACZEWSKA Krystyna 325ŚCINAWSKA GRUPA NWŚCINAWAK60-692K 2200:06:5400:19:2100:38:5800:58:5301:18:48.9501:25:43.05+00:18:447:527,6
47BARCZYK Jolanta 307ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-599K 2300:06:5100:19:3700:39:4400:59:3301:18:55.4001:25:46.90+00:18:507:537,6
48OSADCZUK Andrzej 359OLEŚNICAM40-495M 2500:00:0400:19:3600:39:2200:59:2701:19:10.7001:19:15.60+00:19:067:557,6
49KOPROWSKI Tomasz 338NORDIKIOŁAWAM40-496M 2600:00:0500:19:0400:38:4200:59:0301:19:15.0001:19:20.15+00:19:107:557,6
50KIDAWA Danuta 332SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-495K 2400:06:4700:19:2100:39:0600:59:0301:19:15.8001:26:03.05+00:19:117:557,6
51ZAWADZKA Maria 399KS METRACO POLKOWICELUBINK60-693K 2500:06:5200:19:4800:40:0500:59:4201:19:18.0001:26:10.75+00:19:137:557,6
52GIBKI Łukasz 324SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-393M 2700:00:0400:18:4800:38:4200:59:0801:19:32.2501:19:36.60+00:19:277:577,5
53NAPORA Dorota 354RIGHTWAYWROCŁAWK40-496K 2600:06:4900:20:4200:40:5201:00:2801:19:37.3001:26:26.65+00:19:327:577,5
54NOWAK Beata 356SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-497K 2700:06:4800:19:1800:38:5700:59:0001:19:44.1001:26:32.55+00:19:397:587,5
55KOŁACIŃSKA Arleta 336OLEŚNICAK50-5910K 2800:06:5200:19:1800:38:5700:59:0601:19:52.2001:26:44.80+00:19:477:597,5
56WÓJCIK Barbara 397KRZCZONÓWK50-5911K 2900:06:5200:19:1600:39:1600:59:4401:19:58.9501:26:51.10+00:19:547:597,5
57KIEŁBIK Marek 334SKRZYDLATAWROCŁAWM60-694M 2800:00:0900:19:3800:39:3300:59:4801:20:04.7001:20:14.55+00:20:008:007,5
58DĘBSKA Beata 319WYSOKAWYSOKAK40-498K 3000:06:4800:19:5300:39:5100:59:5801:20:21.7001:27:10.30+00:20:178:027,5
59CZAKIERT Marek 316VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-497M 2900:00:0500:19:2900:39:4001:00:2801:21:15.4501:21:20.65+00:21:108:077,4
60LULEK Lucyna 347ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK60-694K 3100:06:5400:19:3600:39:4801:00:2601:21:24.5001:28:18.60+00:21:198:087,4
61CIASTOCH Eliza 315WROCŁAWK30-396K 3200:06:4700:19:5500:40:2201:00:5701:21:50.9001:28:38.35+00:21:468:117,3
62GĄTEK Gerard 323CALYPSO FITNESS GALERIA JURAJSKA CZESTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+3M 3000:00:1100:20:0100:40:4701:01:3201:22:26.4501:22:38.00+00:22:218:147,3
63KRAWCZYK Dariusz 339WROCŁAWM60-695M 3100:00:0900:20:2400:41:0401:01:4801:22:35.6501:22:45.35+00:22:318:157,3
64MĘDRAK Alicja 351WROCŁAWK60-695K 3300:06:5300:20:3900:41:4901:02:2101:23:15.0001:30:08.65+00:23:108:197,2
65HRABIA Józef 326VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-696M 3200:00:0900:20:3600:41:3101:02:3701:23:17.1501:23:26.70+00:23:128:197,2
66ŻAKIEWICZ Marta 402UNIWERSYTET MEDYCYNYWROCŁAWK40-499K 3400:06:4900:20:4000:41:4901:03:0601:24:29.7501:31:19.45+00:24:258:277,1
67OSUMEK Anna 360RIGHTWAYWROCŁAWK30-397K 3500:06:4600:20:3400:41:4001:03:0501:24:43.6501:31:30.60+00:24:398:287,1
68WALKOWIAK Piotrek 391SIECHNICEM40-498M 3300:00:0500:21:3900:43:0301:04:4601:25:05.5501:25:10.75+00:25:008:307,1
69KOTOVITCH Marina 321WROCŁAWK50-5912K 3600:06:5100:21:5400:43:3601:04:3801:25:12.7501:32:04.20+00:25:088:317,0
70BELA Beata 310WROCŁAWK40-4910K 3700:06:5000:21:5400:43:3701:04:4001:25:28.2501:32:18.75+00:25:238:327,0
71JASTRZĄBEK Katarzyna 327OBORNIKIK30-398K 3800:06:4600:21:2900:43:0301:04:4901:26:25.0001:33:11.55+00:26:208:386,9
72RAGANOWICZ Krzesimir 368WROCŁAWM70+4M 3400:00:1200:21:1800:43:0301:04:5301:26:25.1501:26:37.15+00:26:208:386,9
73MALCEWICZ Marcin 350RIGHT WAYWROCŁAWM50-5913M 3500:00:0800:20:4800:42:3401:04:5301:27:08.8001:27:17.35+00:27:048:426,9
74MOSOŃ Marek 352NIEZRZESZONYWROCŁAWM60-697M 3600:00:1000:21:5400:44:1101:06:1101:27:21.6001:27:32.05+00:27:178:446,9
75PAŁASZ Jadwiga 366WROCŁAWK50-5913K 3900:06:5300:21:3900:43:1801:05:3601:27:40.8001:34:34.00+00:27:368:466,8
76JAZ Bogusław 363WROCŁAWK50-5914K 4000:06:5300:22:0300:44:0701:06:2801:28:11.6501:35:05.15+00:28:078:496,8
77GAWROŃSKA Natalia 322WROCŁAWK18-294K 4100:06:4400:21:4700:44:0801:06:2101:28:17.3001:35:02.20+00:28:128:496,8
78JĘDRASZCZYK Michał 329WROCŁAWM30-394M 3700:00:0500:22:5900:44:5801:06:5201:28:38.1001:28:43.25+00:28:338:516,8
79NOWAK Janina 358WROCŁAWK40-4911K 4200:06:4800:22:1400:44:4901:07:3801:31:12.7001:38:01.30+00:31:089:076,6
80NOWAK Agata 357WROCŁAWK30-399K 4300:06:4700:22:1500:44:4801:07:3901:31:13.2001:38:00.95+00:31:089:076,6
81WNUK Joanna 394WYSOKAWYSOKAK30-3910K 4400:06:4500:21:4400:45:1001:09:09+1247:21:3186:020,0
Niesklasyfikowani
DQRATUŚ Bogusław 367GÓRAM50-59DQ00:16:53 DQ00:35:30 DQ00:54:08 DQ DQ DQ--
Znaleziono 82 wynik(ów)