WROCŁAW - III FINAŁ AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA - BIEG - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2018-09-15
Miejsce:
Wrocław
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
65
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRUCIAK Krzysztof 553Lecymy DurśOŁAWAM30-391M 100:00:0200:09:0500:18:2500:27:5900:37:29.6000:37:32.45 3:4516,0
2KURIATA Robert 587ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM50-591M 200:00:0200:09:0900:18:3500:28:1100:37:42.9500:37:45.75+00:00:133:4615,9
3NOWAKOWSKI Marcin 546WROCŁAWM30-392M 300:00:0200:09:1600:19:0600:29:2900:39:30.2000:39:33.00+00:02:003:5715,2
4OLKIS Rafał 581PRZEBIEGA.PL WROCŁAWM30-393M 400:00:0400:09:1300:19:1100:29:3300:39:33.9500:39:38.30+00:02:043:5715,2
5PODWÓRNY Jan 552Trenujznami.plWROCŁAWM40-491M 500:00:0400:09:5000:19:4300:29:4200:39:53.4000:39:57.45+00:02:233:5915,0
6GÓRA Sylwster 576#ZABIEGANINOCAOKONEKM40-492M 600:00:0300:09:5600:20:0200:30:1200:40:14.0500:40:18.00+00:02:444:0114,9
7ŻUREK Tomasz 582WROCŁAWM30-394M 700:00:0400:09:2400:19:4300:30:1400:40:55.1000:40:59.20+00:03:254:0514,7
8JANKOWSKI Jerzy 531Średzcy BiegaczeŚRODA ŚLĄSKAM40-493M 800:00:0400:09:5000:20:1300:31:1500:42:01.5000:42:06.20+00:04:314:1214,3
9CZECHOWSKI Paweł 519WROCŁAWM30-395M 900:00:0400:09:5400:20:2900:31:3100:42:26.7000:42:31.10+00:04:574:1414,1
10PŁATEK Tomasz 551Wieluń BiegaDROBNICEM18-291M 1000:00:0400:09:5300:20:3500:31:5100:43:03.9000:43:08.15+00:05:344:1813,9
11NARÓG Paweł 545ŚLĘZAM30-396M 1100:00:0600:10:2000:21:0700:32:1800:43:10.1500:43:16.15+00:05:404:1913,9
12BRODA Dominik 513Positive VibrationWROCŁAWM30-397M 1200:00:0400:10:3800:21:4400:32:4300:43:28.1000:43:32.30+00:05:584:2013,8
13MORAŃSKI Wojciech 543Santander Consumer BankWROCŁAWM30-398M 1300:00:0400:10:3000:21:2800:32:4400:43:51.3500:43:55.40+00:06:214:2313,7
14CIESIELSKI Maciej 515CIESIU TEAMWROCŁAWM30-399M 1400:00:0600:10:3200:21:3900:32:5500:43:54.6500:44:00.80+00:06:254:2313,7
15SOBORAK Mariusz 559Aktywna Ekipa CalypsoCZĘSTOCHOWAM30-3910M 1500:00:0400:09:5500:20:5500:32:3400:44:07.1500:44:11.80+00:06:374:2413,6
16BASAŁYGO Maciek 510B FamilyWROCŁAWM40-494M 1600:00:0800:10:5200:22:0500:33:4200:44:49.5500:44:57.70+00:07:194:2813,4
17BYŚ Mateusz 514WROCŁAWM30-3911M 1700:00:0500:10:5600:22:1600:33:5300:45:09.9000:45:15.55+00:07:404:3113,3
18CZAJA Maciej 516miniclassic.plWROCŁAWM40-495M 1800:00:0500:10:4300:22:0000:33:3800:45:20.2000:45:26.15+00:07:504:3213,2
19MALUGA Bartosz 541maluga.plWROCŁAWM40-496M 1900:00:0700:11:3100:22:5200:34:1900:45:21.3000:45:29.00+00:07:514:3213,2
20CZAJA Małgorzata 517miniclassic.plWROCŁAWK40-491K 100:00:0500:10:5300:22:0900:33:5100:45:31.9000:45:37.30+00:08:024:3313,2
21HORAŁA Piotr 527Powers Team - Kawaii NekoWROCŁAWM30-3912M 2000:00:0500:11:0000:22:4300:34:2200:45:54.2500:45:59.70+00:08:244:3513,1
22LECHOWSKI Jan 538kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-691M 2100:00:1100:11:0900:22:3900:34:3100:46:24.5000:46:36.15+00:08:544:3812,9
23BIAZIK Aneta 511WROCŁAWK30-391K 200:00:0600:11:2200:22:5900:34:5600:46:52.5500:46:58.65+00:09:224:4112,8
24MINKOWSKI Kamil 542WROCŁAWM18-292M 2200:00:0600:11:1100:22:5700:35:3400:47:19.3500:47:25.50+00:09:494:4312,7
25SZYMAŃSKI Paweł 563BRZEG DOLNYM18-293M 2300:00:0400:11:5900:23:5700:35:5900:47:23.9000:47:28.60+00:09:544:4412,7
26ŚWIĄTEK Ewelina 565Spartanie DzieciomWROCŁAWK30-392K 300:00:0400:11:2900:23:3100:35:3800:47:43.5500:47:47.80+00:10:134:4612,6
27FABJAŃSKI Augustyn 524Aktywni KlecinaWROCŁAWM60-692M 2400:00:0700:11:2100:23:1600:35:2600:47:47.5000:47:54.60+00:10:174:4612,6
28CZYŻYKOWSKI Patryk 520WROCŁAWM18-294M 2500:00:0300:10:3100:22:3900:35:5700:48:06.6500:48:10.50+00:10:374:4812,5
29ŻUREK Magdalena 583WROCŁAWK30-393K 400:00:0300:11:4400:24:0300:36:1500:48:07.6000:48:11.30+00:10:384:4812,5
30JEDNACHOWSKI Artur 532DARZLUBIEM18-295M 2600:00:0400:11:3200:23:4300:36:0700:48:13.5000:48:18.20+00:10:434:4912,4
31BASAŁYGO Zuzanna 509WROCŁAWK18-291K 500:00:0300:11:4400:24:0200:36:2400:48:17.1000:48:20.80+00:10:474:4912,4
32BARCZYK Bogdan 588Viking CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM50-592M 2700:00:0700:11:3100:23:4200:36:2800:49:03.1000:49:10.70+00:11:334:5412,2
33DOBOSZ Łukasz 522DOBRZYKOWICEM30-3913M 2800:00:0600:11:3200:23:5300:36:3700:49:15.2000:49:21.45+00:11:454:5512,2
34BIK Stanisław 512Biegająca Kasta Miedziowego MiastaKSIĘGINICEM50-593M 2900:00:0700:11:4000:24:0300:36:4500:49:20.4500:49:27.45+00:11:504:5612,2
35KYJAK Błażej 584WROCŁAWM30-3914M 3000:00:1000:11:3400:23:4200:37:2800:50:06.9000:50:16.90+00:12:375:0012,0
36URBAŃSKI Maciej 566Biegam Bo LubięZDUŃSKA WOLAM18-296M 3100:00:0400:11:4100:24:1000:37:1700:50:08.6000:50:12.80+00:12:395:0012,0
37ANTOSZ Kasia 507WROCŁAWK30-394K 600:00:0500:11:3800:23:4500:37:3200:50:10.8500:50:16.00+00:12:415:0112,0
38ADAMSKA Joanna 501Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK40-492K 700:00:0600:11:5700:24:5000:38:0300:51:02.9500:51:09.20+00:13:335:0611,8
39ADAMSKI Robert 502Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-497M 3200:00:0600:11:5700:24:5000:38:0300:51:03.1500:51:09.40+00:13:335:0611,8
40JÓZEFIAK Dariusz 533SCBWROCŁAWM40-498M 3300:00:0900:12:2200:25:0600:38:1500:51:09.9500:51:19.65+00:13:405:0711,7
41KONASZCZUK Agnieszka 586:EGNICAK40-493K 800:00:0700:12:5000:26:2400:39:5300:52:43.8500:52:51.65+00:15:145:1611,4
42PIETRASZEK Piotr 549Radio WrocławWROCŁAWM40-499M 3400:00:0900:12:5300:26:2500:39:5000:52:52.7000:53:02.50+00:15:235:1711,3
43HUMENIUK Wojciech 528AmatorOŁAWAM30-3915M 3500:00:0500:12:5000:26:2400:40:0700:53:46.3500:53:52.10+00:16:165:2211,2
44DIUG-HUMENIUK Iwona 521AmatorOŁAWAK30-395K 900:00:0500:12:5100:26:2500:40:0800:53:48.0500:53:53.65+00:16:185:2211,2
45CZAJKOWSKI Stanisław 518kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-693M 3600:00:0900:12:5400:26:2400:40:1100:53:53.2000:54:03.00+00:16:235:2311,1
46ANTCZAK Jacek 506Pro-Run WrocławWROCŁAWM40-4910M 3700:00:0900:14:0400:27:5100:41:3500:54:24.7500:54:34.65+00:16:555:2611,0
47SZAŁAJKO Jerzy 562Duch GórWROCŁAWM50-594M 3800:00:0700:13:0500:26:5100:40:5200:54:30.6000:54:38.30+00:17:015:2711,0
48ŁUKASIEWICZ Grzegorz 539WROCŁAWM50-595M 3900:00:0900:13:4100:27:1800:41:0600:54:49.5500:54:58.65+00:17:195:2810,9
49RÓŻAŃSKA Małgorzata 554WROCŁAWK40-494K 1000:00:0700:13:0000:26:2700:40:3400:54:51.2000:54:58.80+00:17:215:2910,9
50MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 540Grupa Biegowa AnzelmWROCŁAWK30-396K 1100:00:0700:13:4200:27:5000:41:5900:55:59.3500:56:06.70+00:18:295:3510,7
51CZAKIERT Marek 571VIKING NTCZCZĘSTOCHOWAM50-596M 4000:00:0700:13:2400:27:5400:43:1600:58:21.0000:58:28.70+00:20:515:5010,3
52WANAT Wacław 567PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM70+1M 4100:00:0900:14:5100:30:0200:45:0901:00:09.2001:00:18.50+00:22:396:0010,0
53DWORZYŃSKA Karolina 523TOMASZÓW MAZOWIECKIK18-292K 1200:00:0400:14:0100:29:2800:45:2101:01:02.5001:01:07.05+00:23:326:069,8
54PAWLAK Katarzyna 547RADIO WROCŁAWWROCŁAWK40-495K 1300:00:0800:14:5900:30:3400:46:0601:01:24.5501:01:33.10+00:23:546:089,8
55SIATKOWSKI Sebastian 556Sandały JudaszaWROCŁAWM30-3916M 4200:00:0500:13:1600:28:4900:45:4801:01:43.1001:01:48.70+00:24:136:109,7
56WILCZYŃSKA Anna 569WROCŁAWK30-397K 1400:00:0600:14:4200:29:5400:45:5301:02:15.9001:02:22.15+00:24:466:139,6
57LESZKIEWICZ Iwona 575WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK40-496K 1500:00:0700:14:2200:30:0000:46:2801:03:00.2001:03:08.05+00:25:306:189,5
58WOJCIECHOWSKA Beata 574WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK30-398K 1600:00:0600:14:2400:30:0200:46:2901:03:01.5001:03:07.95+00:25:316:189,5
59SKUPIEŃ Anna 558Radio WrocławWROCŁAWK40-497K 1700:00:0900:15:1500:31:2100:47:4101:03:55.9001:04:05.10+00:26:266:239,4
60MIODYŃSKA Katarzyna 573WROCŁAW K 1800:00:0300:14:4000:31:2800:49:0801:06:22.5001:06:25.50+00:28:526:389,0
61JANIAK Artur 530WROCŁAWM30-3917M 4300:00:0700:15:5600:32:5200:50:3001:06:44.9501:06:52.50+00:29:156:409,0
62SZABAT Adrianna 561WROCŁAWK18-293K 1900:00:0400:14:5700:32:3700:50:3801:06:48.1501:06:52.70+00:29:186:409,0
63MIODYŃSKI Karol 572WROCŁAWM50-597M 4400:00:0800:15:4500:33:4800:52:4501:12:34.7501:12:43.10+00:35:057:158,3
64MOŻDŻEŃ Barbara 544nierzeszonaGNIEZNOK50-591K 2000:00:0700:15:4600:33:2100:52:3901:12:36.6001:12:43.95+00:35:077:158,3
65FILIPEK Agnieszka 525Klub BobikaWROCŁAWK30-399K 2100:00:0700:16:4500:35:2200:54:5601:13:45.2501:13:52.25+00:36:157:228,1
HYLLER Paulina 529WROCŁAWK18-29DNF00:16:25 DNF00:39:46 DNF DNF DNF DNF--
KRUPSKI Maksymilian 585WROCŁAWM40-49DNF00:14:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 67 wynik(ów)