X OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2023-04-15 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 79 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 4.22km | Lap_2 8.44km | Lap_3 12.66km | Lap_4 16.88km | Lap_5 21.1km | Lap_6 25.32km | Lap_7 29.54km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 1 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K40-44 | 00:25:34 | 00:51:28 | 01:17:34 | 01:43:57 | 02:10:50 | 02:37:59 | 03:05:55 | |||
2 | KŁOS Maciej | 29 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M40-44 | 00:28:15 | 00:56:30 | 01:24:10 | 01:52:13 | 02:20:30 | 02:48:26 | 03:16:39 | |||
3 | ROSAK Marcin | 50 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 00:28:13 | 00:56:30 | 01:24:12 | 01:52:14 | 02:20:31 | 02:48:27 | 03:16:40 | |||
4 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 77 | WATAHA ULTRA TEAM | SZCZEKOCINY | M45-49 | 00:28:16 | 00:56:34 | 01:24:14 | 01:52:16 | 02:20:33 | 02:48:30 | 03:16:43 | |||
5 | WILCZEK Krzysztof | 66 | WATAHA ULTRA TEAM | ZĘBOWICE | M50-54 | 00:28:19 | 00:56:36 | 01:24:17 | 01:52:17 | 02:20:34 | 02:48:45 | 03:17:32 | |||
6 | WETOSZKA Piotr | 69 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | M35-39 | 00:29:10 | 00:57:47 | 01:26:17 | 01:54:47 | 02:23:17 | 02:51:33 | 03:20:07 | |||
7 | PRZYSTARZ Grzegorz | 47 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 00:28:48 | 00:57:24 | 01:26:18 | 01:55:31 | 02:24:47 | 02:54:09 | 03:23:49 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 16 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:28:36 | 00:56:47 | 01:25:25 | 01:54:44 | 02:24:37 | 02:54:12 | 03:23:59 | |||
9 | HAŁAS Marcin | 22 | WATAHA ULTRA TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:30:42 | 01:02:32 | 01:32:57 | 02:01:59 | 02:31:11 | 02:59:48 | 03:29:03 | |||
10 | KUBISZYN Małgorzata | 37 | K.S VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K35-39 | 00:29:31 | 00:59:28 | 01:29:03 | 01:58:46 | 02:28:47 | 02:58:54 | 03:29:04 | |||
11 | KOŁODZIEJ Joanna | 32 | WATAHA ULTRA TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K55-59 | 1 | 00:29:31 | 00:59:28 | 01:29:07 | 01:58:56 | 02:29:15 | 02:59:58 | 03:30:40 | ||
12 | SOMMERFELD Dariusz | 56 | ZAKIJOWANIZĄBKI | ZĄBKI | M50-54 | 00:30:51 | 01:01:48 | 01:32:23 | 02:02:36 | 02:33:42 | 03:04:54 | 03:36:45 | |||
13 | DANIELSKI Waldemar | 13 | KS VICTORIA POTĘGOWO | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | 00:30:35 | 01:01:43 | 01:32:24 | 02:02:45 | 02:33:52 | 03:05:08 | 03:36:49 | |||
14 | SZCZUDLIK Małgorzata | 61 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:29:34 | 00:59:29 | 01:29:27 | 02:00:08 | 02:32:01 | 03:04:42 | 03:37:53 | |||
15 | KRAJEWSKA Hanna | 270 | PIŁA | K18-34 | 00:30:14 | 01:01:04 | 01:31:37 | 02:02:11 | 02:33:30 | 03:05:16 | 03:37:53 | ||||
16 | KABATA Jarosław | 28 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:31:17 | 01:02:16 | 01:32:41 | 02:03:26 | 02:34:37 | 03:06:10 | 03:38:01 | |||
17 | JASIUKIEWICZ Jacek | 26 | POZYTYWNI DOBRE MIAST0 | DOBRE MIASTO | M55-59 | 00:32:28 | 01:04:09 | 01:35:25 | 02:06:06 | 02:36:51 | 03:07:57 | 03:38:54 | |||
18 | MĄDRY Grzegorz | 42 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:30:49 | 01:01:21 | 01:32:04 | 02:03:03 | 02:34:35 | 03:06:41 | 03:39:26 | |||
19 | RAKOWIECKI Zbigniew | 48 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 00:30:57 | 01:01:56 | 01:32:44 | 02:03:41 | 02:35:10 | 03:07:18 | 03:39:46 | |||
20 | BEM Małgorzata | 4 | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | OLSZTYN | K50-54 | 00:31:09 | 01:02:16 | 01:33:10 | 02:04:04 | 02:35:30 | 03:07:24 | 03:40:13 | |||
21 | KNITTER Tomasz | 31 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | BRUSY | M18-34 | 00:31:31 | 01:02:45 | 01:33:29 | 02:04:10 | 02:35:38 | 03:07:47 | 03:40:43 | |||
22 | TKOCZ Adam | 63 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 00:31:36 | 01:02:33 | 01:32:45 | 02:03:34 | 02:34:38 | 03:06:56 | 03:40:43 | |||
23 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 35 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M60-64 | 00:30:55 | 01:01:52 | 01:32:49 | 02:04:08 | 02:35:45 | 03:08:10 | 03:41:14 | |||
24 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 20 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:31:38 | 01:02:43 | 01:33:36 | 02:04:42 | 02:36:43 | 03:09:10 | 03:42:16 | |||
25 | OLSZAŃSKI Karol | 45 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | KRAKÓW | M45-49 | 00:30:39 | 01:02:13 | 01:32:59 | 02:03:47 | 02:35:50 | 03:08:16 | 03:42:33 | |||
26 | KOWALSKI Marek | 34 | NORDIC SPORT 2021 | STRZEBIŃ | M55-59 | 00:31:37 | 01:02:41 | 01:33:42 | 02:05:05 | 02:37:15 | 03:09:49 | 03:42:42 | |||
27 | PRZYBYLSKI Chrystian | 46 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M65-69 | 00:30:47 | 01:01:42 | 01:32:35 | 02:04:20 | 02:36:40 | 03:09:37 | 03:42:47 | |||
28 | STEFANIAK Krzysztof | 60 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 00:30:45 | 01:01:06 | 01:31:45 | 02:03:06 | 02:35:38 | 03:09:02 | 03:43:37 | |||
29 | RÓŻAŃSKI Rafał | 51 | POLIPACK TEAM GWE | JUSZKOWO | M40-44 | 1 | 00:31:52 | 01:02:47 | 01:33:59 | 02:05:39 | 02:38:00 | 03:11:01 | 03:44:32 | ||
30 | SKWERES Adriana | 54 | PELPLIN | K35-39 | 00:31:18 | 01:02:44 | 01:34:01 | 02:06:24 | 02:39:52 | 03:14:06 | 03:48:25 | ||||
31 | JAKSINA Dariusz | 24 | MAZURSKI DZIK | RUCIANE-NIDA | M50-54 | 00:31:58 | 01:04:17 | 01:36:37 | 02:08:45 | 02:40:19 | 03:13:55 | 03:49:41 | |||
32 | LACHNIK Hubert | 38 | ARNSDORF | M70+ | 00:32:23 | 01:04:17 | 01:36:15 | 02:08:37 | 02:42:12 | 03:15:37 | 03:50:28 | ||||
33 | ZAWADZKI Krzysztof | 73 | NW CZLAPSKI TEAM | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:32:27 | 01:05:33 | 01:38:27 | 02:11:18 | 02:44:21 | 03:17:47 | 03:51:24 | |||
34 | CZMOCH Marian | 12 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70+ | 00:32:51 | 01:05:32 | 01:38:09 | 02:10:56 | 02:44:23 | 03:18:26 | 03:52:57 | |||
35 | GAWIN Andrzej | 18 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | KAWCZE | M35-39 | 00:33:00 | 01:05:26 | 01:37:55 | 02:10:46 | 02:44:15 | 03:17:35 | 03:53:33 | |||
36 | LAJTER Jerzy | 39 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:33:53 | 01:07:05 | 01:40:52 | 02:14:12 | 02:47:05 | 03:20:13 | 03:53:34 | |||
37 | ZDRZAŁEK Alicja | 74 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:30:51 | 01:02:23 | 01:34:22 | 02:08:24 | 02:43:11 | 03:18:24 | 03:54:11 | |||
38 | KRAWIEC Jacek | 36 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 00:32:53 | 01:05:43 | 01:38:31 | 02:11:38 | 02:45:26 | 03:20:14 | 03:56:36 | |||
39 | SŁOWIŃSKA Alicja | 55 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | K55-59 | 00:31:14 | 01:03:18 | 01:35:59 | 02:09:32 | 02:44:17 | 03:20:10 | 03:57:01 | |||
40 | ZAGAJA Janusz | 72 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 00:31:24 | 01:03:54 | 01:36:29 | 02:09:32 | 02:44:01 | 03:20:00 | 03:57:19 | |||
41 | KŁOSOWSKI Krzysztof | 30 | JAWORZNO | M45-49 | 00:32:37 | 01:04:58 | 01:37:28 | 02:10:20 | 02:45:02 | 03:21:23 | 03:59:01 | ||||
42 | SZCZYGIEŁ Adriana | 62 | BIELSKO-BIAŁA | K40-44 | 00:32:13 | 01:06:19 | 01:40:21 | 02:14:24 | 02:48:50 | 03:23:55 | 03:59:09 | ||||
43 | WÓJCIK Barbara | 70 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:33:19 | 01:07:05 | 01:41:30 | 02:15:55 | 02:50:28 | 03:25:42 | 04:01:13 | |||
44 | NACZK Leonard | 43 | POLIPACKGWE TEAM | LĘBORK | M45-49 | 00:33:01 | 01:06:35 | 01:40:58 | 02:15:22 | 02:50:06 | 03:25:45 | 04:01:16 | |||
45 | SPECHT Marek | 58 | RUMIA | M70+ | 1 | 00:33:19 | 01:06:56 | 01:40:42 | 02:14:54 | 02:49:42 | 03:25:59 | 04:02:55 | |||
46 | ŁOPACIUK Paweł | 40 | CISNĘ Z BUTA | GDAŃSK | M40-44 | 00:33:14 | 01:06:39 | 01:41:08 | 02:16:59 | 02:53:10 | 03:29:52 | 04:07:17 | |||
47 | OLEJNIK Marzena | 44 | SZCZECIN | K55-59 | 00:34:33 | 01:09:59 | 01:46:09 | 02:21:59 | 02:58:13 | 03:33:42 | 04:09:33 | ||||
48 | WYSOCKA Magdalena | 71 | NOWI SIEDLCE | SKÓRZEC | K50-54 | 00:33:03 | 01:07:26 | 01:41:48 | 02:17:46 | 02:54:39 | 03:32:39 | 04:10:52 | |||
49 | DOMAGALSKA Monika | 78 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | K35-39 | 00:35:08 | 01:10:46 | 01:46:58 | 02:22:47 | 02:59:04 | 03:34:50 | 04:11:12 | |||
50 | SKRZĄTEK Lucyna | 53 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:34:35 | 01:09:59 | 01:46:13 | 02:22:06 | 02:58:55 | 03:36:18 | 04:14:01 | |||
51 | BIELECKA Magdalena | 6 | NORDIC WALKING FRIENDS | WARSZAWA | K18-34 | 00:35:13 | 01:10:47 | 01:47:00 | 02:22:51 | 02:59:46 | 03:37:04 | 04:14:53 | |||
52 | BORKOWSKI Leszek | 8 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | GRABIANÓW | M55-59 | 00:34:33 | 01:09:33 | 01:45:25 | 02:22:07 | 02:59:00 | 03:37:01 | 04:15:11 | |||
53 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 75 | BŁĘKITNY POKÓJ | BYDGOSZCZ | K50-54 | 1 | 00:35:14 | 01:12:29 | 01:48:07 | 02:23:27 | 02:59:24 | 03:36:42 | 04:15:16 | ||
54 | GODEK Cezary | 19 | SZCZECIN | M35-39 | 1 | 00:32:41 | 01:06:48 | 01:40:01 | 02:15:35 | 02:53:13 | 03:33:55 | 04:17:50 | |||
55 | WIŚNIEWSKI Roman | 68 | RKS BACA RADZIECHOWY | TWARDORZECZKA | M65-69 | 00:34:21 | 01:10:02 | 01:46:33 | 02:23:51 | 03:02:38 | 03:42:32 | 04:23:22 | |||
56 | WILK Iwona | 67 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:36:20 | 01:13:49 | 01:51:04 | 02:28:20 | 03:05:25 | 03:45:39 | 04:26:30 | |||
57 | BERESKA Irena | 5 | NORDIC SPORT 2021 | NAKŁO ŚLĄSKIE | K35-39 | 00:36:37 | 01:14:07 | 01:51:22 | 02:28:34 | 03:05:44 | 03:45:57 | 04:26:48 | |||
58 | SORN Łukasz | 57 | WŁÓCZYKIJE | GDYNIA | M35-39 | 00:38:28 | 01:15:34 | 01:54:33 | 02:32:29 | 03:08:40 | 03:48:31 | 04:27:06 | |||
59 | SPECHT Grażyna | 59 | RUMIA | K65-69 | 00:37:42 | 01:15:01 | 01:51:41 | 02:29:29 | 03:08:37 | 03:48:03 | 04:27:52 | ||||
60 | CAŁKA Barbara | 9 | PRZECŁAW | K50-54 | 00:37:58 | 01:15:15 | 01:53:32 | 02:31:26 | 03:10:28 | 03:49:59 | 04:29:48 | ||||
61 | RUJNER Klara | 52 | BŁĘKITNY POKÓJ | BYDGOSZCZ | K50-54 | 00:38:56 | 01:18:38 | 02:02:56 | 02:43:14 | 03:25:17 | 04:09:01 | 04:51:50 | |||
62 | GÓRSKA Agnieszka | 21 | SZCZECIN | K45-49 | 00:37:16 | 01:16:16 | 01:56:03 | 02:37:00 | 03:20:46 | 04:05:26 | 04:51:53 | ||||
63 | TUR Leszek | 65 | KS 'ZAWISZA' BORZYTUCHOM | BORZYTUCHOM | M60-64 | 1 | 00:31:21 | 01:03:40 | 01:36:42 | 02:10:47 | 02:46:22 |
Znaleziono 63 wynik(ów)