X OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie
Organizator : Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2021-05-29
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 45
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.6km | 21.1km | 31.7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzaj sztafetyŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2
10.6km
Laps_4
21.1km
Laps_6
31.7km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CYRUS Bogdan
ROMANOWSKI Daniel
STĘPAK Daniel
STILLER Karol
6BOB-KAMTEAMSTRZEBIŃSztafeta Męska1M 1M301:09:2302:14:5403:19:5804:23:34.23 6:149,6
2KŁOS Maciej
DOŁĘGOWSKI Marek
GRODZKI Ireneusz
GAJEWSKI Eugeniusz
3DREAM TEAM 3GORZÓW WLKP./KOŁCZEWO/SOBIESZEWOSztafeta Męska2M 2M101:04:5502:12:3803:23:1704:30:35.68+00:07:016:249,4
3KACPRZAK Sławomir
KRAJEWSKA Hanna
SZYMSKA Małgorzata
WOJTOWICZ Tomasz
12NORDIC WALKING POLAND 2SZCZECINSztafeta Mieszana1 1MIX01:06:5502:16:2203:28:2904:35:10.43+00:11:366:319,2
4PARZYBUT Artur
PARZYBUT Jan
WOŹNICA Rafał
KLONOWSKI Adrian
4POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYSztafeta Męska3M 3M01:11:0402:18:5503:29:1704:39:56.79+00:16:226:389,0
5KRÓLIKOWSKA Krystyna
SPYCHAŁA Lesław
SPYCHAŁA Marzena
KUŹMICZ Adam
16POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOSztafeta Mieszana2 2MIX01:11:0502:25:2803:38:3004:43:39.39+00:20:056:438,9
6ŁUKASZEWICZ Joanna
BOCZAR Beata
SZCZEPANIUK Marek
PUSZKIEL Leszek
45GREEN TEAMZIELONA GÓRASztafeta Mieszana3 3MIX01:16:2302:30:3603:39:3404:49:48.17+00:26:136:528,7
7FRĄCKOWIAK Roman
CZERNIEJEWSKA Karolina
KĘDZIERSKA Marta
CHOJNACKI Paweł
21EKSPEDYCJA NORDIC TEAM 2SZCZECINSztafeta Mieszana4 4MIX01:08:5702:26:3003:47:0004:58:28.91+00:34:547:048,5
8KOLMETZ Katarzyna
NACZK Wiktoria
NACZK Leonard
MARCZYŃSKI Adam
20POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOSztafeta Mieszana5 5MIX01:16:0602:30:5503:42:4604:58:55.82+00:35:217:058,5
9WOŁK Beata
WÓJCIK Barbara
TUZIMEK Agata
WILUSZ Erwina
37NORDIC WALKING POLAND 3SZCZECINSztafeta Kobieca1K 1K101:17:0602:33:2703:50:5705:00:44.93+00:37:107:078,4
10OKRZESIK - FRĄCKOWIAK Izabela
LICAU Agnieszka
PALIWODA Kasia
LUDWICZAK Andżelika
41EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 1SZCZECINSztafeta Kobieca2K 2K01:15:2802:34:1903:50:0305:05:48.64+00:42:147:148,3
11KORPAL Cezary
WIECZOROWSKA Dagmara
POKŁADOWSKA Joanna
KOPCZEWSKI Dariusz
7WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINSztafeta Mieszana6 6MIX01:24:5302:42:4603:59:4905:12:52.27+00:49:187:248,1
12MARZEC Marcin
KOZŁOWSKA Karolina
BIEGAŃSKI Jakub
PRZYBYŁEK Maria
17NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana7 7MIX01:21:5402:40:2304:00:2305:15:56.43+00:52:227:298,0
13WITCZUK Łukasz
KOPROWSKA Justyna
AKSMAN Ewa
KUDER Kamil
15NWPL/RADOMSKOSZCZECINSztafeta Mieszana8 8MIX01:12:0502:38:1404:00:5805:19:33.02+00:55:587:347,9
14KOCHMAN Krzysztof
GRZEBIELUCH Elżbieta
SIECZKA Elżbieta
SADOWSKI Tomasz
9HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECSztafeta Mieszana9 9MIX01:17:5002:44:0704:06:5405:21:49.65+00:58:157:377,9
15LEBIODA Alicja
WERBOWICZ Piotr
ŁUCZKA Joanna
STASIAK Przemysław
8SPEED SKISZCZECINSztafeta Mieszana10 10MIX01:25:5302:43:2904:04:1505:22:26.22+00:58:517:387,9
16ŁUKASIK Michał
SZYMAŃSKA Anna
ŻBIKOWSKA Małgorzata
SZYMAŃSKI Michał
19TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana11 11MIX01:19:1702:43:1804:09:3405:25:10.71+01:01:367:427,8
17PIETRZAK Dorota
LEGOCKA Kinga
KUBICKI Paweł
KROMSKI Paweł
18NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana12 12MIX01:21:4402:44:3604:00:1905:27:55.73+01:04:217:467,7
18WALCZAK Grzegorz
MARTA Rogowska
HADACZEK Karolina
NAWROT Michał
13NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana13 13MIX101:20:1202:44:3304:12:0705:27:58.87+01:04:247:467,7
19MATYJA Anna
RATAJCZAK Katarzyna
KURDAS Łukasz
DUKAT Radosław
14#ŚREMCHODZIŚREMSztafeta Mieszana14 14MIX01:22:5402:49:4104:08:4905:28:33.30+01:04:597:477,7
20DAROSZEWSKA Krystyna
KRIGER Roman
SZYMAŃSKA Leokadia
SZYMAŃSKI Stefan
43SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Mieszana 60+1 1560+01:19:5602:40:2304:10:5805:29:04.41+01:05:307:477,7
21GAZDA Dorota
WARCHALSKA Teresa
HRYNDIO Jerzy
OCYSEK Zygmunt
44STADION ŚLĄSKIKATOWICESztafeta Mieszana 60+2 1660+01:30:5102:52:2404:12:1805:33:06.44+01:09:327:537,6
22PIĄTEK Dariusz
MARCZYŃSKA Marta
WENDT Jarosław
WAWRZ Anna
38POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOSztafeta Mieszana15 17MIX01:19:1202:51:4404:15:0405:36:47.58+01:13:137:587,5
23NIKLAUS Danuta
JANCZEWSKI Robert
KUCZYŃSKA Anna
MARCHWICKI Przemysław
42NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana 60+3 1860+101:27:1302:52:1904:17:0405:37:54.54+01:14:208:007,5
24ADAMCZYK Aleksandra
DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna
ĆWIL Joanna
DĄBROWSKA Romualda
28SKRĘPOWANEKREPA SŁUPSKASztafeta Kobieca3K 3K101:24:2102:54:0304:21:2705:41:23.51+01:17:498:057,4
25KĘDZIERSKA Edyta
GONIA Katarzyna
GONIA Katarzyna
WIŚNIEWSKI Sławomir
10EKG TEAM 1GDAŃSKSztafeta Mieszana16 19MIX01:22:4702:59:0104:30:3105:45:17.38+01:21:438:107,3
26KACZMAREK Zofia
WITCZAK Aleksandra
ZIÓŁKOWSKA Aleksandra
NOWAK Aleksandra
29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 1WŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca4K 4K01:25:0602:49:0704:19:0605:46:48.16+01:23:138:137,3
27ROSOŁEK Elżbieta
TORENC Małgorzata
TURBAK Ewa
MRULA Ewa
33EKG TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRASztafeta Kobieca5K 5K01:20:3503:04:1904:24:0305:52:48.99+01:29:148:217,2
28JÓŹWIAK Łukasz
PRACKI Zbigniew
STRZECHOWSKI Zbigniew
LUBAŃSKI Tomasz
5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Męska4M 4M01:26:4302:52:4204:23:3105:55:34.43+01:32:008:257,1
29MISIURA Justyna
LEŚNIAK Monika
MACIEJAK Aleksandra
DYMKOWSKA Beata
36EKG TEAM 3GDAŃSKSztafeta Kobieca6K 6K01:28:2603:02:2704:28:3505:58:49.62+01:35:158:307,1
30ZABOROWSKA Danuta
SZKOPIŃSKA Marta
SZEPCZYŃSKA Marta
PALIŃSKA Aneta
32SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 4WŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca7K 7K01:28:4402:56:2104:25:1205:59:10.44+01:35:368:307,0
31ANGIELCZYK Małgorzata
OWCZAREK Henryka
KRUSZKA Henryka
OWCZAREK Aleksandra
23MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃSztafeta Kobieca8K 8K01:24:3103:05:1304:33:0606:03:26.61+01:39:528:367,0
32MARCINIAK Hanna
CHABROS Agnieszka
PIEKARSKA Agnieszka
STARCZEWSKA Beata
30SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 2WŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca9K 9K01:28:4202:56:2404:28:4306:03:33.45+01:39:598:367,0
33BANASIK Katarzyna
JUREK Jurek
IGNASIAK Anna
SERÓWKA Lidia
40DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁASztafeta Kobieca10K 10K01:44:2903:14:0904:44:3406:06:31.89+01:42:578:416,9
34KORPAL Grażyna
FORMALEWICZ Katarzyna
GABRIEL Wioletta
WOLOSZCZUK Katarzyna
34WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINSztafeta Kobieca11K 11K01:32:1103:09:0504:42:3606:10:45.65+01:47:118:476,8
35KASZUBA Adriana
KARCZEWSKA Edyta
LATOS Małgorzata
TKACZYK Marzena
25WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINSztafeta Kobieca12K 12K101:22:2303:03:1804:35:0206:13:39.82+01:50:058:516,8
36SZARAWARSKA Małgorzata
NOWAK-DRESLER Magdalena
WIŚNIEWSKA Iwona
PAWLAK Sebastian
35EKG TEAM 2GDAŃSKSztafeta Mieszana17 20MIX01:43:0603:17:0804:55:2206:15:45.07+01:52:108:546,7
37GREGORCZYK Małgorzata
DANOWSKA Alicja
OBERLAN-STEFAŃSKA Alicja
MĘŻEŃSKA Małgorzata
39TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Kobieca13K 13K01:40:0603:16:2104:48:4706:24:35.54+02:01:019:066,6
38CHABERSKA Elżbieta
NADOLSKA Anna
PRACKA Anna
NIEWIADOMSKA Zofia
31SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 3WŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca14K 14K01:29:1603:12:2104:52:2206:30:12.00+02:06:379:146,5
Niesklasyfikowani
DQWOŁOSZKA Artur
KRAWĘTEK Agnieszka
JACHIMOWICZ Agnieszka
JACHIMOWICZ Amadeusz
11NORDIC WALKING POLAND 1SZCZECINSztafeta MieszanaMIX101:09:03 DQ01:51:40 DQ03:03:07 DQ04:11:57.71 DQ0:0010,0
DQBRZOZOWSKI Piotr
HELWICH Stefan
NAKONIECZNY Grzegorz
SZAMOTULSKI Henryk
2EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 3SZCZECINM101:09:32 DQ02:17:53 DQ03:26:53 DQ04:32:30.76 DQ0:009,3
DQMARCZAK Tomasz
RAJEWSKI Sebastian
ROMANOWICZ Piotr
WITUCKI Jacek
1KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM101:07:40 DQ02:15:25 DQ03:23:31 DQ DQ  
Znaleziono 41 wynik(ów)