XI OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2022-04-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 42
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.6km | 21.1km | 31.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafeta Kobieca | MIX60+ | Sztafeta Męska | Sztafeta Mieszana
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzaj sztafetyŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2
10.6km
Laps_4
21.1km
Laps_6
31.7km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CYRUS Bogdan
MARCZAK Tomasz
ROMANOWSKI Daniel
STILLER Karol
1BOB - KAMTEAMSTRZEBIŃSztafeta Męska1M 1M101:11:1302:17:2703:23:4104:28:44.26 6:229,4
2SZYMSKA Małgorzata
WOJTOWICZ Tomasz
WILUSZ Erwina
NIEPOKÓJ Radosław
20LUKI TEAM POLSKA 3SIEDLCESztafeta Mieszana1K 1MIX101:14:1302:22:1103:31:3704:36:44.71+00:08:006:339,1
3DELĄG Jakub
MARCZAK Krzysztof
OSIŃSKI Michał
WOŁOSZKA Artur
4LUKI TEAM POLSKA 2SIEDLCESztafeta Męska2M 2M101:10:3902:23:2203:33:3504:38:55.50+00:10:116:369,1
4FRĘCKOWIAK Roman
CHOJNACKI Paweł
NAKONIECZNY Grzegorz
BRZOZOWSKI Piotr
8EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECI ISZCZECINSztafeta Męska3M 3M01:11:2702:24:3003:37:0304:48:29.26+00:19:456:508,8
5MOTYL Anna
WÓJCIK Barbara
KRAWĘTEK Agnieszka
KRAJEWSKA Hanna
35LUKI TEAM POLSKA 1SIEDLCESztafeta Kobieca1K 2K01:16:0702:36:1103:50:2105:00:52.18+00:32:077:078,4
6KOWACZ Agata
POLAK Łukasz
HOCZEK Aneta
BIBKO Martin
17CZARNE KONIEWAŁBRZYCH I OKOLICESztafeta Mieszana2K 3MIX01:17:1902:31:5803:49:1405:01:08.38+00:32:247:088,4
7CHYRA Janusz
KUŁAKOWSKA Halina
WOJTAL Marta
WIŚNIEWSKI Sławomir
19PÓŁNOC - POŁUDNIE 2022OLKUSZSztafeta Mieszana3M 4MIX01:13:0602:32:3403:49:1905:02:49.36+00:34:057:108,4
8JĘDRASIAK Renata
JUREK Adam
SIWIAK Piotr
KURCZABA Agnieszka
21KGHM METRACO POLKOWICELUBINSztafeta Mieszana4K 4MIX201:20:0102:32:5203:48:0205:03:35.81+00:34:517:118,3
9KARPIENIA Ewa
ABRAMOWICZ Małgorzata
OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
KĘDZIERSKA Karolina
38EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IISZCZECINSztafeta Kobieca2K 5K101:15:3402:32:5503:49:0405:04:34.92+00:35:507:138,3
10LUDWICZAK Dariusz
ŚWIERCZ Ewa
PALIWODA Katarzyna
MAŚLANKA Jacek
24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM IIISZCZECINSztafeta Mieszana5M 5MIX101:12:5902:30:2503:57:0005:08:31.74+00:39:477:188,2
11REJMAK Marek
NIETUPSKI Dariusz
NIETUPSKI Krzysztof
STRYCZYŃSKI Piotr
5WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta Męska4M 6M01:22:1902:41:0004:02:4605:17:50.50+00:49:067:318,0
12MAZURCZAK Jakub
REJOWSKI Maurycy
REJOWSKI Krzysztof
SZEWCZAK Wojciech
7NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Męska5M 7M201:24:0702:44:1404:03:3005:19:21.64+00:50:377:347,9
13GUDZIO Maciej
WALCZAK Grzegorz
WALCZAK Paweł
KROMSKI Paweł
3NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 2KIEKRZSztafeta Męska6M 8M201:15:2202:42:1304:03:2405:23:02.59+00:54:187:397,8
14NOWACZYK Tomasz
TOMCZAK Jarosław
MADAJ Robert
STACHOWIAK Tomasz
6STĘSZEW TEAMSTĘSZEWSztafeta Męska7M 9M101:28:1502:46:4204:07:5505:23:05.86+00:54:217:397,8
15BOGACKI Sławek
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
CIESIELSKA Renata
CIESIELSKI Jan
12TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana6M 10MIX01:13:3202:40:2704:06:5605:23:38.19+00:54:537:407,8
16REJOWSKA Agnieszka
PREKURAT Marzanna
GUTOWSKA Magda
SOBICZEWSKA Ewa
37NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Kobieca3K 6K101:18:5902:42:3604:04:2405:26:51.79+00:58:077:447,7
17LEBIODA Alicja
WERBOWICZ Piotr
ŁUCZKO Joanna
STASIAK Przemysław
10SPEED SKI_1SZCZECINSztafeta Mieszana7K 7MIX101:27:1202:43:2804:05:5605:28:04.38+00:59:207:467,7
18MADER-WNĘK Ewa
KURZAWSKA Jolanta
HELWICH Stefan
GRYGOROWICZ Bogdan
43KGHM METRACO POLKOWICELUBINMIX60+1K 8MIX60+101:29:2602:51:3704:04:4505:29:20.87+01:00:367:487,7
19OLSZEWSKI Ryszard
KOŁPAK Irena
LEWANDOWSKA Jadwiga
KOŁPAK Jan
41LKS ZANTYR ISZTUMMIX60+2M 11MIX60+201:21:2902:53:3904:17:1905:38:38.75+01:09:548:017,5
20CZEKRYSZEW Andrzej
SZEPCZYŃSKI Kamil
PRACKI Zbigniew
JÓŹWIAK Łukasz
2SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Męska8M 12M101:23:4002:46:1704:15:2405:42:37.04+01:13:528:077,4
21ADAMCZYK Aleksandra
ŚMIGIEL Magdalena
ŚRODA Katarzyna
DĄBROWSKA Romualda
36SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKASztafeta Kobieca4K 9K101:25:1302:53:4404:19:1305:42:52.85+01:14:088:077,4
22KACPRZAK Sławek
WOŹNA Halina
JASNOS Tomasz
TRZECIAK Edyta
15LZS JUSTYNÓW IIIJUSTYNÓWSztafeta Mieszana8M 13MIX01:09:5102:48:4604:24:2205:43:27.04+01:14:428:087,4
23PIETRZAK Dorota
SZEREJKO Grażyna
EWERTOWSKA Ewa
NOWAK Agata
32NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 1KIEKRZSztafeta Kobieca5K 10K01:26:0402:56:3904:21:1205:43:29.25+01:14:448:087,4
24SAKOWICZ Dorota
MROWIEC Piotr
RODAK Anna
SAKOWICZ Marcin
14LZS JUSTYNÓW IIJUSTYNÓWSztafeta Mieszana9K 11MIX01:24:0202:54:3004:24:4205:45:06.18+01:16:218:107,3
25CEMPA Wojciech
SKRZYPIK Renata
WOŹNIAK Hanna
ŁĘCKI Jan
18WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta Mieszana10K 12MIX01:26:4202:53:4104:20:0905:45:55.77+01:17:118:117,3
26MISIAK Maciej
SZULC Helena
KRZYWOŃ Paweł
WALUKIEWICZ Magdalena
9SPEED SKI_2SZCZECINSztafeta Mieszana11M 14MIX01:25:3302:55:2804:17:1605:46:29.53+01:17:458:127,3
27IDZIKOWSKA-MARKOWSKA Marzena
TRZONEK-NITA Monika
ANIMUCKA Zofia
KLUCZAK Marzena
31FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKINGPABIANICESztafeta Kobieca6K 13K01:25:1902:53:4204:19:0805:47:08.43+01:18:248:137,3
28KRUSZYNIAK Katarzyna
FRANKIEWICZ Ewa
GENDERKA Katarzyna
GOLUS Agnieszka
30FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Kobieca7K 14K01:25:5802:57:0404:25:1705:49:30.22+01:20:458:167,2
29RUDAWSKI Maciej
KRUGIOŁKA Renata
KRUGIOŁKA Marzena
GRZEGORZ Krugiołka
16AKTYWNIE W PNIEWACH/MARSZ PO ZDROWIEPNIEWYSztafeta Mieszana12M 15MIX01:22:5503:10:2504:34:1705:51:10.00+01:22:258:197,2
30LANGMESSER Regina
DMITRZAK Agnieszka
DMITRZAK Bożena
MALINOWSKA Monika
33LKS ZANTYR IIISZTUMSztafeta Kobieca8K 15K01:28:4803:00:1004:29:4105:51:29.68+01:22:458:197,2
31MATULEWICZ Dorota
NIESPOREK Ewa
BACHANEK Katarzyna
SÓJKA Agnieszka
27TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Kobieca9K 16K01:28:5002:59:4704:31:0505:53:21.77+01:24:378:227,2
32GOWOREK Krzysztof
SZEWCZAK Iwona
SZEWCZAK Jacek
MAZURCZAK Grażyna
22NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Mieszana13M 16MIX01:23:1702:54:0004:33:2806:01:01.13+01:32:168:337,0
33KASZUBOWSKA Luiza
SZCZEPKOWSKA Beata
TARNOGRODZKA-OŻÓG Beata
ŻYGENDA Anna
34WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta Kobieca10K 17K01:24:5103:03:2704:34:0306:01:28.04+01:32:438:337,0
34BONKOWSKA Barbara
SZEPCZYŃSKA Joanna
PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia
PIEŃKOWSKA Urszula
29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca11K 18K01:32:4903:04:5204:32:5906:01:57.93+01:33:138:347,0
35MĘŻEŃSKA Małgorzata
WESNER Harald
DANOWSKA Alicja
ŁUKASIK Michał
45TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana14M 17MIX01:39:1503:11:1004:46:0806:05:41.74+01:36:578:396,9
36SKONIECZNA Wioleta
WRZESIŃSKA Katarzyna
KOT Patrycja
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
26ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKINGŁÓDŹSztafeta Kobieca12K 19K101:25:0402:56:0504:38:1206:08:44.20+01:39:598:446,9
37OWCZAREK H
ZAWISŁA Stanisław
CHOLEWKA Jolanta
TOMCZYK Edward
44MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃMIX60+3K 20MIX60+01:49:0303:14:2404:47:3406:10:24.41+01:41:408:466,8
38DEJDA Piotr
POLKOWSKA Katarzyna
POLKOWSKA Andrzej
ZACHARCZUK Zofia
23KLUB SPORTOWY NOWISIEDLCESztafeta Mieszana15M 18MIX01:38:5103:14:0104:48:5606:18:06.96+01:49:228:576,7
39STRZECHOWSKI Ryszard
BĄGARD Grażyna
LUBAŃSKI Tomasz
LUBAŃSKA Leokadia
39SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMIX60+4M 19MIX60+101:33:1803:13:5904:49:2706:23:31.36+01:54:479:056,6
40MANDZIUK Anna
MANDZIUK Magdalena
MANDZIUK Teresa
WYSOCKA Magdalena
25TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta Kobieca13K 21K101:22:1003:21:3304:45:3506:25:45.11+01:57:009:086,6
Niesklasyfikowani
DQJACH - SZAKIEL Emilia
WRÓBEL Anna
RAJCZYK Wiola
WOLSKA Joanna
28LZS JUSTYNÓW IJUSTYNÓWK1101:38:31 DQ03:10:37 DQ04:37:05 DQ06:04:20.96 DQ0:006,9
DQMALINOWSKA Grażyna
TRYBA Zdzisław
POKOJSKA Maria
LEWANDOWSKI Roman
42LKS ZANTYR IISZTUMMIX60+MIX60+4101:43:05 DQ03:09:51 DQ04:52:21 DQ06:16:52.44 DQ0:006,7
Znaleziono 42 wynik(ów)