XII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 15 KM
XII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-06-05
Miejsce : Koszalin
Dystans : 15.9 km
Zgłoszonych : 84
Wystartowało : 84
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 83
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/Mlap1
5.3km
lap2
10.6km
Czas
netto
15.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PYSHNIAK Konstantin 60TKKF-KOSZALINCHARKÓWM18-291M 100:20:4900:43:3501:07:16.20 4:1314,2
2SZYMAŃSKI Paweł 70FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM30-391M 200:23:0500:47:3301:12:26.55+00:05:104:3313,2
3KĘPKA Adrian 25WIEKOWOM18-292M 300:23:2100:49:0701:14:49.85+00:07:334:4212,8
4ZWOLIŃSKI Jan 81TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 400:25:4000:53:0801:21:09.35+00:13:535:0611,8
5KOŁACZEK Hubert 28AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-293M 500:25:5200:54:0701:22:21.60+00:15:055:1011,6
6HERMAN Arkadiusz 18SŁUPSKM40-491M 600:25:4500:54:0901:22:30.20+00:15:145:1111,6
7DUDA Grzegorz 141BEST BEASTBUKÓWKAM40-492M 700:25:0900:53:3101:23:42.00+00:16:255:1511,4
8KURIATA Robert 36ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM50-592M 800:26:1300:54:2001:23:45.50+00:16:295:1611,4
9WOJTALIK Łukasz 16POŁCZYN-ZDRÓJM30-392M 900:25:2900:53:2601:23:53.15+00:16:365:1611,4
10TOKARSKI Szymon 71KOSZALINM40-493M 1000:26:4100:55:3101:24:06.20+00:16:505:1711,3
11SITOWSKI Marcin 64FC RYSIEKKOSZALINM18-294M 1100:25:4800:54:4701:24:23.40+00:17:075:1811,3
12ULIASZ Jerzy 72LKS ISKRA JASZKOWABYSTRZYCA KŁODZKAM50-593M 1200:26:5800:55:3501:24:30.65+00:17:145:1811,3
13WESOŁOWSKI Marcin 75SZCZECINM30-393M 1300:27:0200:56:0201:24:38.60+00:17:225:1911,3
14WALEŃSKI Michał 73TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-494M 1400:25:4000:54:1901:24:41.50+00:17:255:1911,3
15MAZUR Emiliusz 2DARŁOWOM40-495M 1500:26:4500:55:2601:24:58.80+00:17:425:2011,2
16JURJEWICZ Grzegorz 22SZCZECINEKM40-496M 1600:26:1300:56:1201:26:05.00+00:18:485:2411,1
17WOJCIECHOWSKI Jacek 78KOSZALINM40-497M 1700:26:4600:55:2901:26:23.25+00:19:075:2511,0
18PICK Tomasz 58BIEGOLAS ORZEŁ DRUŻYNA SZPIKU KOSZALINM50-594M 1800:26:1200:55:5301:26:27.65+00:19:115:2611,0
19ZATOŃ Olga 220BIEGAJ Z MAŃKIEM TEAMŚWIDWINK30-391K 100:30:0001:00:0001:30:01.00+00:22:445:3910,6
20MARCINIAK Michał 47POLANÓWM30-394M 1900:28:5900:59:1901:30:17.55+00:23:015:4010,6
21ZDĄBŁARZ Marcin 80CHRZANÓWM30-395M 2000:27:3300:58:1901:30:21.65+00:23:055:4010,6
22KIEŁCZYŃSKI Dawid 26TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM30-396M 2100:29:2201:00:4401:31:18.90+00:24:025:4410,4
23MARCINOWSKI Krzysztof 49RUN4FUNPLEWISKAM40-498M 2200:30:0601:01:1201:31:40.25+00:24:245:4510,4
24IWANIEC Dariusz 19TKKF/BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-499M 2300:28:5400:59:4201:31:40.80+00:24:245:4510,4
25MOSZYŃSKI Jacek 53TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 2400:29:1201:00:2301:31:57.70+00:24:415:4610,4
26KOWALCZYK Seweryn 30TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM18-295M 2500:30:0901:01:3301:33:00.65+00:25:445:5010,3
27BAJGERT Robert 44VOLTAIXKOŁOBRZEGM50-596M 2600:29:4401:01:4801:34:04.35+00:26:485:5410,1
28KUBIŚ Paweł 34SZCZECINEKM30-397M 2700:30:2301:02:2501:34:38.75+00:27:225:5710,1
29KROCZYŃSKI Sławomir 32KOŁOBRZEGM60-691M 2800:30:0501:02:1001:34:45.70+00:27:295:5710,1
30GAŁAN Leszek 103ZŁOCIENIECM50-597M 2900:30:4201:02:5501:35:04.65+00:27:485:5810,0
31MARCZAK Mariusz 160RUNPLANET Z-GÓRAZIELONA GÓRAM60-692M 3000:29:5801:02:2801:35:56.55+00:28:406:029,9
32LEWANDOWSKI Jacek 39TAPETY KOSZALIN MONIUSZKI 2STARY BOREKM40-4910M 3100:28:1601:02:5201:36:49.55+00:29:336:059,9
33MISZCZYK Jan 52KOSZALINM30-398M 3200:29:4801:03:1701:36:55.25+00:29:396:059,8
34CIOŁEK Przemysław 6BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDM30-399M 3300:28:4701:00:5501:37:01.50+00:29:456:069,8
35STWORA Robert 68KOSZALINM30-3910M 3400:28:5201:01:2601:37:19.00+00:30:026:079,8
36SKOWYRSKI Janusz 65TKKF/BIEGOLAS KOSZALINBIESIEKIERZM50-598M 3500:30:4701:03:4301:37:37.00+00:30:206:089,8
37SPOLSKA Weronika 67BIEGOLAS ORZEŁ DRUŻYNA SZPIKUŚWIESZYNOK18-291K 200:30:2601:03:5101:38:33.30+00:31:176:119,7
38CZERNIAK Gracjan 7KOSZALINM40-4911M 3600:31:2301:04:5901:39:01.15+00:31:446:139,6
39JANKOWSKI Piotr 20SZCZECINM40-4912M 3700:30:2601:03:2401:39:24.90+00:32:086:159,6
40PAŁASZEWSKA Karolina 57KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK30-392K 300:31:4101:05:4001:40:07.25+00:32:516:179,5
41FIŁONOWICZ Monika 13TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK40-491K 400:31:1701:05:5001:40:34.55+00:33:186:199,5
42GAWEŁ Zbigniew 14POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60-693M 3800:30:5001:05:4101:41:31.15+00:34:146:239,4
43DZIADEK Krzysztof 12TKKF/BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-3911M 3900:27:1400:57:3601:42:17.60+00:35:016:259,3
44LUPA-MARCINOWSKA Aneta 40RUN4FUNPLEWISKAK40-492K 500:32:0401:07:3701:42:22.95+00:35:066:269,3
45MICERSKI Tomasz 50BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM40-4913M 4000:31:0701:07:4101:43:21.30+00:36:056:309,2
46ALBERT Damian 1FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM30-3912M 4100:32:2901:08:2301:44:31.45+00:37:156:349,1
47MIŁOSZEWICZ Aleksandra 51FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK18-292K 600:34:1601:08:2901:44:53.25+00:37:376:359,1
48GIEDROWICZ Aleksandra 15KOSZALINK30-393K 700:32:5801:08:3701:45:19.00+00:38:026:379,1
49MARCINKOWSKI Jacek 48BIEGOLAS ORZEŁ DRUŻYNA SZPIKUŚWIESZYNOM40-4914M 4200:29:5601:05:4301:46:07.25+00:38:516:409,0
50OLEARCZYK Arkadiusz 55BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM40-4915M 4300:30:3001:07:1301:46:15.00+00:38:586:409,0
51KUBIK Krystian 33RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-296M 4400:32:4801:09:1601:46:57.15+00:39:406:438,9
52KNAPIK Piotr 27LKS ISKRA JASZKOWAWROCŁAWM40-4916M 4500:33:5901:10:2301:47:48.90+00:40:326:468,8
53WIDAK Mateusz 76KOSZALINM30-3913M 4600:33:5201:11:0201:48:08.95+00:40:526:488,8
54DYBIEC Michał 11KOSZALINM30-3914M 4700:31:1801:09:2701:48:12.60+00:40:566:488,8
55KUŁAKOWSKI Dawid 35TKKF/BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM40-4917M 4800:32:1301:12:0001:48:59.05+00:41:426:518,8
56DEKIERT Artur 9POZNAŃM50-599M 4900:31:5001:09:4101:49:00.15+00:41:436:518,8
57BUDZIŃSKI Paweł 5BIEGOLAS ORZEŁ DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-4918M 5000:32:4501:10:5601:50:11.00+00:42:546:558,7
58WĄSOWSKI Robert 74SPORTOWE BIELICENOWE BIELICEM18-297M 5100:35:0601:12:5101:51:04.05+00:43:476:598,6
59NOWAK Paweł 54BALTIC SEALSSŁUPSKM18-298M 5200:31:4201:08:4401:52:03.00+00:44:467:028,5
60KOWALCZYK Piotr 29FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-3915M 5300:34:0701:11:5801:52:18.85+00:45:027:038,5
61BOJANOWSKI Michał 4KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM40-4919M 5400:33:2701:11:3001:53:59.75+00:46:437:108,4
62MAŃSKI Tomasz 46BALTIC SEALSSŁUPSKM30-3916M 5500:33:1601:12:1201:54:47.10+00:47:307:138,3
63SEROWSKI Łukasz 62DRZEWIANYM30-3917M 5600:31:2801:09:4401:55:03.05+00:47:467:148,3
64KACZMARZ Katarzyna 24KOSZALINK30-394K 800:35:3701:14:3501:55:03.25+00:47:477:148,3
65MACIĄG Piotr 42KOSZALINM40-4920M 5700:35:2501:15:0701:56:06.65+00:48:507:188,2
66MACIĄŻEK Jarosław 43KOŁOBRZEGM40-4921M 5800:36:0601:14:4201:56:21.60+00:49:057:198,2
67BIERNACKI Harvey 3WARSZAWAM40-4922M 5900:34:0601:12:5901:56:53.50+00:49:377:218,2
68MACIĄG Paweł 41HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4923M 6000:35:2701:15:0501:57:07.75+00:49:517:218,1
69DIDŁUCH Jacek 10KOŁOBRZEG BIEGAPOBŁOCIE WIELKIE 2/1M40-4924M 6100:35:0201:15:4501:57:17.35+00:50:017:228,1
70PIECHOTA Robert 59KOSZALINM50-5910M 6200:34:4601:16:4101:58:31.65+00:51:157:278,0
71SOBOCIŃSKI Michał 66POZNAŃM40-4925M 6300:36:5601:17:5402:02:41.80+00:55:257:427,8
72STAŃCZYK Sławomir 85STARGARDM30-3918M 6400:37:0501:18:3802:04:18.40+00:57:027:497,7
73CZERNIEJ Przemysław 8KONIKOWOM30-3919M 6500:35:4701:18:5002:04:48.90+00:57:327:507,6
74MAJEWSKA Dorota 45TKKF/BIEGOLAS KOSZALINREDLINOK50-591K 900:38:1901:20:2802:06:04.00+00:58:477:557,6
75WALCZAK Ryszard 77ZIELONA GÓRAM70+1M 6600:37:5301:20:2902:06:11.20+00:58:557:567,6
76HAŁAJKO Magdalena 17TKKF KOSZALINKOSZALINK30-395K 1000:36:4401:21:1402:07:09.70+00:59:537:597,5
77JUSZCZAK Krzysztof 23KOSZALINM60-694M 6700:39:2201:22:2402:07:44.35+01:00:288:027,5
78SAWICKA - WERS Urszula 61KOŁOBRZEG DRZONOWOK30-396K 1100:40:5201:23:5402:08:18.10+01:01:018:047,4
79ZIELIŃSKA-CZERBANIAK Izabela 21SKÓRZEWOK40-493K 1200:41:4501:25:5402:12:17.25+01:05:018:197,2
80LAJTER Jerzy 384 RUN TEAM PIŁAPILAM70+2M 6800:49:0501:30:0402:14:31.95+01:07:158:277,1
81PAJOR Tomasz 56HOMOSAPIEKOSZALINM40-4926M 6900:39:3901:28:3702:17:50.75+01:10:348:406,9
82KROCZYŃSKA Kinga 31KOŁOBRZEGK40-494K 1300:42:3701:27:3502:17:53.10+01:10:368:406,9
83SIARKIEWICZ Jola 63BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK60-691K 1400:41:5001:31:1202:20:29.40+01:13:138:506,8
84KWIDZIŃSKI Michał 37BIAŁOGARDM30-3920M 7000:47:52+00:27:039:016,6
Znaleziono 84 wynik(ów)