XII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 5 KM
XII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-06-05
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 65
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZKOŁUDA Miłosz 151BIEGOLAS KOSZALINPOLANÓWM-Open1M 100:21:32.70 4:0314,8
2GAWEŁ Marcin 97KOSZALINM-Open2M 200:25:50.10+00:04:174:5212,3
3KOZIEŁ Paweł 115RĄBINOM-Open3M 300:25:50.55+00:04:174:5212,3
4CHUPTYŚ Adrian 89RUNDORFINACZAPLINEKM-Open4M 400:26:35.55+00:05:025:0012,0
5SZNYTER Sabina 152BIEGOLAS KOSZALINPOLANÓWK-Open1K 100:26:54.50+00:05:215:0411,8
6JANKOWIAK Marcin 104POZNAŃM-Open5M 500:27:02.00+00:05:295:0611,8
7OSTROWSKI Marcin 133PZU Sport TeamWARSZAWAM-Open6M 600:27:18.80+00:05:465:0911,6
8HISZCZYŃSKA Aleksandra 101CSSP KoszalinKOSZALINK-Open2K 200:27:44.10+00:06:115:1311,5
9PASIEKA Agnieszka 136UKL 'Feniks' ŚwidwinŚWIDWINK-Open3K 300:27:59.45+00:06:265:1611,4
10SAWIŃSKI Jacek 144KOSZALINM-Open7M 700:28:04.45+00:06:315:1711,3
11SZYMAŃSKI Piotr 154POŁCZYN ZDRÓJM-Open8M 800:28:16.60+00:06:435:2011,3
12BARUTOWICZ Grzegorz 84KOSZALINM-Open9M 900:28:31.80+00:06:595:2211,2
13MAZUR Tomasz 127I LO SzczecinekSZCZECINEKM-Open10M 1000:28:45.40+00:07:125:2511,1
14BRONECKI Adrian 87Fundacja zaSTOPujSIANÓWM-Open11M 1100:28:53.20+00:07:205:2611,0
15KASPEROWICZ Zdzisław 107Pro DYSTANS KasperowiczSŁUPSKM-Open12M 1200:29:04.30+00:07:315:2910,9
16KRACZKOWSKI Przemysław 118KOSZALINM-Open13M 1300:29:37.35+00:08:045:3510,7
17DZIEMIŃSKI Kamil 95Monar Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM-Open14M 1400:30:10.40+00:08:375:4110,5
18MELON Jacek 128Pozytywni z PasjąJASTROWIEM-Open15M 1500:30:16.65+00:08:435:4210,5
19SUCHANOWSKI Zygmunt 149LOTYŃM-Open16M 1600:30:29.75+00:08:575:4510,4
20SARAPUK Gabriela 143TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open4K 400:30:41.30+00:09:085:4710,4
21THOMAS Daniel 155Precon PolskaJASTROWIEM-Open17M 1700:30:54.70+00:09:225:4910,3
22MAZIEC Beata 125BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK-Open5K 500:31:01.90+00:09:295:5110,3
23KRZEWIŃSKA Małgorzata 119TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open6K 600:31:24.85+00:09:525:5510,1
24SIKORSKI Łukasz 146Monar Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM-Open18M 1800:31:32.30+00:09:595:5610,1
25SZCZYPEK Arkadiusz 150Fundacja zaSTOPujSIANÓWM-Open19M 1900:31:44.30+00:10:115:5910,0
26MITUNIEWICZ Adrian 129BIEGOLASKOSZALINM-Open20M 2000:32:03.95+00:10:316:029,9
27FURMANIUK Artur 96WatahaCIESZYNM-Open21M 2100:32:07.45+00:10:346:039,9
28PRZYBYŁOWICZ Małgorzata 139SZCZECINEKK-Open7K 700:32:37.10+00:11:046:099,7
29DRULIK-HOŁUB Marta 94KOSZALINK-Open8K 800:32:45.70+00:11:136:109,7
30MAZUR Mirosław 126KOSZALINM-Open22M 2200:33:06.60+00:11:336:149,6
31BOGACKI Tomasz 86TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open23M 2300:33:33.90+00:12:016:199,5
32PIOTROWSKI Marek 122KOSZALINM-Open24M 2400:33:45.45+00:12:126:229,4
33KOZŁOWIECKI Waldemar 117TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open25M 2500:33:52.85+00:12:206:239,4
34DEJNAK Mariola 93GRYFICEK-Open9K 900:34:07.40+00:12:346:269,3
35KOLIGAT Anna 111KOSZALINK-Open10K 1000:34:14.70+00:12:426:279,3
36OSOBNIAK Ryszard 132KOSZALINM-Open26M 2600:35:22.10+00:13:496:409,0
37CZAPLINSKI Piotr 90Fundacja zaSTOPujSIANÓWM-Open27M 2700:36:01.15+00:14:286:478,8
38JAWORSKA Marta 106KOSZALINK-Open11K 1100:36:23.05+00:14:506:518,7
39KILJAN Sylwia 109KOSZALINK-Open12K 1200:36:27.55+00:14:546:528,7
40PEŁKA Iwona 137KOSZALINK-Open13K 1300:36:35.65+00:15:026:548,7
41KORDECKI Maciej 112KOSZALINM-Open28M 2800:36:48.60+00:15:156:568,6
42ROGALA Jacek 140Fundacja zaSTOPujSIANÓWM-Open29M 2900:36:54.80+00:15:226:578,6
43SŁOMSKA Dorota 147KOSZALINK-Open14K 1400:37:21.60+00:15:487:028,5
44GREMBLEWSKI Dariusz 98Monar Kamień RymańskiWARZYMICEM-Open30M 3000:37:25.20+00:15:527:038,5
45GUTOWSKI Marek 99KOSZALINM-Open31M 3100:37:25.40+00:15:527:038,5
46GAŁAN Joanna 92ZŁOCIENIECK-Open15K 1500:37:31.85+00:15:597:048,5
47MACIEJEWSKI Maciej 121FPPKOSZALINM-Open32M 3200:38:21.10+00:16:487:148,3
48ORDA Marcin 131Monar Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM-Open33M 3300:38:31.50+00:16:587:168,3
49JANKOWSKA Weronika 105Monar Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIK-Open16K 1600:38:56.20+00:17:237:208,2
50MARSCHAŁKOWSKA Dorota 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open17K 1700:40:18.00+00:18:457:367,9
51BRZEZIŃSKI Łukasz 88#BiałogardbiegaBIAŁOGARDM-Open34M 3400:40:26.90+00:18:547:377,9
52SADOWSKA Justyna 142MANOWOK-Open18K 1800:40:48.45+00:19:157:417,8
53WESOŁOWSKI Łukasz 158KoszalinKOSZALINM-Open35M 3500:40:48.70+00:19:167:417,8
54PADUCH Piotr 134SZCZECINM-Open36M 3600:40:51.45+00:19:187:427,8
55SZTECHMILER Katarzyna 153Husaria SzczecinekSZCZECINEKK-Open19K 1900:41:17.30+00:19:447:477,7
56SZEWCZYK Paulina 79HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open20K 2000:41:17.50+00:19:447:477,7
57KOBUS MAŁANECZ Agnieszka 110KOSZALINK-Open21K 2100:41:36.05+00:20:037:507,6
58WALESIEWICZ Julia 156KOSZALINK-Open22K 2200:42:12.55+00:20:397:577,5
59DEJNAK Dagamara 190SIANÓWK-Open23K 2300:43:07.45+00:21:348:087,4
60HARASYM Daniel 100FUNDACJA zaSTOPujSIANÓWM-Open37M 3700:43:40.35+00:22:078:147,3
61PODGÓRSKA Agata 138Klub Sportowy Husaria SzczecinekSZCZECINEKK-Open24K 2400:44:01.85+00:22:298:187,2
62HOJDYCZ Justyna 102KOSZALINK-Open25K 2500:45:34.85+00:24:028:357,0
63KOZŁOWIECKA Małgorzata 116KOSZALINK-Open26K 2600:46:32.70+00:25:008:466,8
64PAŁASZ Karolina 135Fundacja zaSTOPujSIANÓWK-Open27K 2700:48:33.85+00:27:019:096,5
65WALKOWIAK Dariusz 157KROKOWOM-Open38M 3800:57:24.60+00:35:5110:495,5
66SZMYT Marcin 69SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open39M 39+00:16:237:098,4
67ANTKOWIAK Sebastian 83DB - ActiveKOSZALINM-Open40M 40   
68KULIŃSKI Krzysztof 120Fundacja zaSTOPujSIANÓWM-Open41M 41   
Znaleziono 68 wynik(ów)