XIII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 15 KM
XIII Koszaliński Bieg Górski
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2022-04-30
Miejsce : Koszalin
Dystans : 15.9 km
Zgłoszonych : 77
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/Mlap1
5.3km
lap2
10.6km
Czas
netto
15.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WICENBACH Arkadiusz 137KINGA W DRODZEPRUSZCZ GDAŃSKIM30-391M 100:23:1100:47:4201:13:21.65 4:3613,0
2WALCZAK Paweł 132KOSZALINM30-392M 200:23:3000:47:2001:14:11.15+00:00:494:3912,9
3HUBERT Łukasz 47TKKF KOSZALINKOSZALINM40-491M 300:23:4400:49:1301:15:10.40+00:01:484:4312,7
4WOJTALIK Łukasz 144POŁCZYN ZDRÓJM30-393M 400:24:4000:50:4801:17:08.45+00:03:464:5112,4
5KASZTELAN Ula 53TKKF KOSZALINKOSZALINK30-391K 100:26:3000:53:0801:20:50.10+00:07:285:0511,8
6WOJNIUSZ Adrian 143FEIFER TEAMDARŁOWOM40-492M 500:26:2500:53:1701:21:08.70+00:07:475:0611,8
7ZWOLIŃSKI Jan 146TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 600:26:2300:53:4101:21:14.85+00:07:535:0611,7
8OSTROWSKI Marcin 92PZU SPORT TEAMWARSZAWAM30-394M 700:26:4200:54:4601:22:44.75+00:09:235:1211,5
9STERNIK Tomasz 116BIAŁOGARDM40-493M 800:26:3100:54:3501:23:29.40+00:10:075:1511,4
10PICK Tomasz 99BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINM50-592M 900:27:5300:56:3601:24:08.15+00:10:465:1711,3
11GAWEŁ Marcin 29KOSZALINM18-291M 1000:26:4800:54:5801:24:38.60+00:11:165:1911,3
12SMAGOWSKI Wojtek 112OSP RĄBINORĄBINOM40-494M 1100:27:4300:57:0801:24:53.50+00:11:315:2011,2
13BIEDRZYCKI Krzysztof 5KOŁOBRZEGM50-593M 1200:27:2000:56:0101:25:46.15+00:12:245:2311,1
14SZYMAŃSKI Piotr 128POŁCZYN ZDRÓJM30-395M 1300:28:2100:57:2801:26:47.15+00:13:255:2711,0
15MAZUR Emiliusz 82GROOTDARŁOWOM40-495M 1400:28:1100:57:4201:27:44.60+00:14:225:3110,9
16RAKOWSKI Łukasz 104ZADYSZKA BARWICEBARWICEM30-396M 1500:28:0500:57:4801:27:51.40+00:14:295:3110,9
17IWANIEC Dariusz 48TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-496M 1600:28:4200:58:4001:27:59.40+00:14:375:3210,8
18KIEŁCZYŃSKI Dawid 57TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM30-397M 1700:28:3400:58:4001:28:11.95+00:14:505:3210,8
19HONKOWICZ Marcin 45SWINOUJSCIEM18-292M 1800:28:5200:59:2301:28:56.65+00:15:355:3510,7
20KRUKOWSKI Adam 64DRZONOWOM30-398M 1900:28:5400:58:4101:29:11.70+00:15:505:3610,7
21PAKULSKI Marcin 95KOSZALINM40-497M 2000:29:1300:59:0701:29:20.80+00:15:595:3710,7
22WILKOWSKI Krzysztof 139FOR-REST-RUNKOSZALINM40-498M 2100:29:0900:59:2201:29:23.05+00:16:015:3710,7
23KWAPISZ Alicja 67TUPTAŃAKOKOSZALINK18-291K 200:28:2300:58:5601:29:41.55+00:16:195:3810,6
24LEŚNIOWSKI-PARFIANOWICZ Grzegorz 70LEŚNE WILCZE JEDNOROŻCEZŁOCIENIECM30-399M 2200:27:5100:58:3301:30:05.05+00:16:435:3910,6
25MARCINKOWSKI Zbigniew 78KARLINOBIEGAJ!KARLINOM50-594M 2300:28:3900:59:0501:30:26.60+00:17:045:4110,5
26STWORA Robert 117DEL ZUW KOSZALINKOSZALINM30-3910M 2400:30:5601:01:4601:31:50.45+00:18:285:4610,4
27URBAŃSKI Tomasz 131BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDM50-595M 2500:31:1901:01:4801:31:58.30+00:18:365:4710,4
28CHUDY Henryk 113SŁAWSKOM60-691M 2600:29:5801:01:1501:32:23.35+00:19:015:4810,3
29SPOLSKA Weronika 114SOBASTEAMŚWIESZYNOK18-292K 300:28:4401:00:0101:33:05.90+00:19:445:5110,2
30DZIADEK Krzysztof 24TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3911M 2700:29:1501:01:2001:33:08.90+00:19:475:5110,2
31OLEARCZYK Arkadiusz 89BOBOLICEM50-596M 2800:29:1201:00:4001:33:16.25+00:19:545:5110,2
32CIESIELSKI Marcin 15KOSZALINM30-3912M 2900:29:5901:01:0101:33:58.65+00:20:375:5410,2
33DRESZLER Wiesław 21SKOWARCZM50-597M 3000:30:1001:02:0701:34:01.90+00:20:405:5410,1
34SZUBERT Marcin 126KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM40-499M 3100:30:5001:02:1801:34:22.75+00:21:015:5610,1
35TYLMAN Piotr 130RUNDORFINACZAPLINEKM40-4910M 3200:29:2601:01:1201:34:30.00+00:21:085:5610,1
36SEROWSKI Łukasz 109BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-3913M 3300:29:5501:01:3701:34:35.20+00:21:135:5610,1
37KROCZYŃSKI Sławomir 103BIEGOLASKOŁOBRZEGM60-692M 3400:30:5101:02:5701:34:53.10+00:21:315:5810,1
38SZAFRAŃSKI Grzegorz 122MLUKS TRZEBIATÓWMIROSŁAWICEM40-4911M 3500:30:2901:02:3001:36:16.75+00:22:556:039,9
39GAŁAN Leszek 26ZŁOCIENIECM50-598M 3600:30:5301:03:3701:36:43.55+00:23:216:049,9
40SCHWARZ Ludwik 108KOSZALINM50-599M 3700:32:3901:05:1201:38:12.20+00:24:506:109,7
41SKOWYRSKI Janusz 110TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-693M 3800:32:1801:05:5201:39:40.85+00:26:196:169,6
42ZAWISKA Bartłomiej 145KOSZALINM30-3914M 3900:31:5801:05:5901:39:43.15+00:26:216:169,6
43KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 59SZCZECINEKM40-4912M 4000:33:4901:07:2201:39:45.00+00:26:236:169,6
44LEONIAK Łucja 69TSUNAMI SZCZECINEKSZCZECINEKK40-491K 400:33:3001:07:3601:40:47.75+00:27:266:209,5
45WIDAK Mateusz 138KOSZALINM30-3915M 4100:32:0201:06:1201:41:25.45+00:28:036:229,4
46KUBIAK Karolina 147WEJHEROWOK40-492K 500:32:5401:07:1401:41:55.05+00:28:336:249,4
47MARCINKOWSKI Jacek 79SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWOESZYNOM50-5910M 4200:31:3201:06:2701:42:01.40+00:28:396:249,4
48HAJDUK Maciej 40NIEBKO TERRORSZCZECINM40-4913M 4300:31:4501:05:5901:42:03.40+00:28:416:259,3
49GIEDROWICZ Aleksandra 30KOSZALINK30-392K 600:32:3901:07:1701:42:47.25+00:29:256:279,3
50KATA Marcin 55DZIKIE ŻÓŁWIENOWE BIELICEM30-3916M 4400:31:4201:06:1201:43:11.80+00:29:506:299,2
51ADASZYNSKI Wieslaw 1BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-5911M 4500:32:3401:08:1901:45:50.35+00:32:286:399,0
52KOWALCZYK Piotr 60FOR-REST-RUNKOSZALINM30-3917M 4600:33:2501:09:0901:45:57.50+00:32:356:399,0
53DRULIK-HOŁUB Marta 22KOSZALINK40-493K 700:33:3901:09:1701:46:05.35+00:32:436:409,0
54SZUBERT Agnieszka 127KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK40-494K 800:35:0101:11:0001:46:55.05+00:33:336:438,9
55GRABOWSKA-LESISZ Aneta 34COLD WOMANKOSZALINK40-495K 900:33:5701:10:4501:48:02.50+00:34:406:478,8
56RETERSKI Damian 105KOSZALINM18-293M 4700:32:3401:08:3101:50:14.35+00:36:526:558,7
57DIDŁUCH Jacek 19KARLINOBIEGAJPOBŁOCIE WIELKIEM40-4914M 4800:34:0201:12:2601:51:15.70+00:37:546:598,6
58GARNCAREK Paweł 28ŚWIESZYNOM40-4915M 4900:35:5301:13:3601:51:57.55+00:38:357:028,5
59GUDANIEC Radek 38TRIATHLON TKKF KOSZALINKRETOMINOM50-5912M 5000:35:2901:14:1701:52:25.45+00:39:037:048,5
60OKOŁOTOWICZ Sebastian 88SŁUPSKM30-3918M 5100:31:3201:08:2201:53:26.80+00:40:057:088,4
61MAJEWSKA Dorota 75BIEGOLASREDLINOK50-591K 1000:37:0901:16:4301:57:52.45+00:44:307:248,1
62SUCHODOLSKA Aleksandra 119DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK30-393K 1100:38:2701:18:4101:59:05.90+00:45:447:298,0
63ROMANOWICZ Monika 106DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-394K 1200:37:4201:18:4901:59:46.10+00:46:247:318,0
64SZCZUBLEWSKI Martin 123KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM18-294M 5200:34:3201:17:0302:00:14.95+00:46:537:337,9
65BORUC Barbara 12KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK50-592K 1300:38:4601:19:2302:00:40.90+00:47:197:357,9
66JUSZCZAK Krzysztof 50KOSZALINM60-694M 5300:38:2801:19:2902:02:58.10+00:49:367:447,8
67SAWICKA - WERS Urszula 107KOŁOBRZEG DRZONOWOK30-395K 1400:39:1901:20:3302:04:19.35+00:50:577:497,7
68HONKOWICZ Magdalena 46SWINOUJSCIEK18-293K 1500:38:3401:20:5602:06:04.80+00:52:437:557,6
69MACKOJĆ Agnieszka 74GRYFICEK50-593K 1600:39:5501:23:0902:08:49.30+00:55:278:067,4
Znaleziono 69 wynik(ów)