XIII KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 5 KM
XIII Koszaliński Bieg Górski
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2022-04-30
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 73
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 68
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NEJMAN Jerzy 86KOSZALINM-Open1M 100:23:41.85 4:2813,4
2WALEŃSKI Michał 133TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open2M 200:23:54.45+00:00:124:3013,3
3ORZECHOWSKI Kamil 90TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open3M 300:24:11.15+00:00:294:3313,1
4PAWŁOWICZ Roland 967PRO SIÓDMIAK TEAMMĘŻCZYZNAM-Open4M 400:24:26.40+00:00:444:3613,0
5CZAPLIŃSKI Jacek 16KOSZALINM-Open5M 500:25:48.20+00:02:064:5212,3
6FEDORCZAK Łukasz 25KONIKOWOM-Open6M 600:25:50.40+00:02:084:5212,3
7SOSNOWSKI Tomasz 149TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open7M 700:26:02.35+00:02:204:5412,2
8CHUPTYŚ Adrian 14RUNDORFINACZAPLINEKM-Open8M 800:26:18.90+00:02:374:5712,1
9SLUPCZEWSKI Krzysztof 111SDROG KOSZALIN¸ WWW.KOPARKAKOSZALIN.PLSIANÓWM-Open9M 900:26:36.30+00:02:545:0112,0
10ŚWITLIŃŚKI Damian 129KOŁOBRZEGM-Open10M 1000:27:09.65+00:03:275:0711,7
11MOSZYŃSKI Jacek 84TKKF KOSZALINSIANÓWM-Open11M 1100:27:35.80+00:03:535:1211,5
12SUCHANOWSKI Zygmunt 118RESPECT LOTYŃLOTYŃM-Open12M 1200:27:54.40+00:04:125:1511,4
13DRELISZAK Mariusz 20KOSZALINM-Open13M 1300:28:16.30+00:04:345:2011,3
14KOZAR Krzysztof 61KOSZALINM-Open14M 1400:28:29.20+00:04:475:2211,2
15KASPEROWICZ Zdzisław 51PRO DYSTANS KASPEROWICZSŁUPSKM-Open15M 1500:28:40.60+00:04:585:2411,1
16CZERNIAK Gracjan 17KOSZALINM-Open16M 1600:29:14.30+00:05:325:3010,9
17BARUTOWICZ Grzegorz 4KOSZALINM-Open17M 1700:29:23.55+00:05:415:3210,8
18MICERSKI Tomasz 83TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open18M 1800:29:53.65+00:06:115:3810,6
19KASPRZYK Bogdan 52MŚCICEM-Open19M 1900:30:07.35+00:06:255:4010,6
20OBARA Żaneta 148NEKLAK-Open1K 100:30:11.80+00:06:295:4110,5
21WOJCIECHOWSKA Basia 141MRZEŻYNOK-Open2K 200:30:16.30+00:06:345:4210,5
22MAZURSKI Paweł 81GRYFICEM-Open20M 2000:30:17.55+00:06:355:4210,5
23MAZIEC Beata 80BIEGOLAS KOSZALIN/TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open3K 300:30:21.50+00:06:395:4310,5
24KASZUBOWSKA Martyna 54MIASTKOK-Open4K 400:30:59.80+00:07:175:5010,3
25KRZEWIŃSKA Małgorzata 65TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open5K 500:31:20.55+00:07:385:5410,1
26BŁĘDZKI Adam 7DIRTY SPARROWSLUBASZM-Open21M 2100:31:37.70+00:07:555:5710,1
27KOZŁOWICZ Krzysztof 150KOSZALINM-Open22M 2200:31:38.65+00:07:565:5810,1
28GRABAREK Ewelina 33WIERCISZEWOK-Open6K 600:31:54.05+00:08:126:0110,0
29JAROSZ Dariusz 49TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open23M 2300:31:54.60+00:08:126:0110,0
30BOGACKI Tomasz 10TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open24M 2400:32:09.00+00:08:276:039,9
31MACIĄG Piotr 71HOMOSAPIEKOSZALINM-Open25M 2500:32:15.45+00:08:336:059,9
32ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-Open26M 2600:32:41.80+00:08:596:109,7
33BODO Rafał 8ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-Open27M 2700:32:48.45+00:09:066:119,7
34GRUNWALD Karolina 35BOBOLICEK-Open7K 700:33:19.65+00:09:376:179,5
35KUBIAK Katarzyna 66GNIEZNOK-Open8K 800:33:21.75+00:09:396:179,5
36MACIĄG Paweł 72HOMOSAPIESTARE BIELICEM-Open28M 2800:33:24.85+00:09:436:189,5
37KRZEWIŃSKA Monika 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open9K 900:33:28.30+00:09:466:189,5
38BOREJKO Łukasz 11KOSZALINM-Open29M 2900:33:29.10+00:09:476:199,5
39PADUCH Piotr 93WOLNY WILKSZCZECINM-Open30M 3000:33:41.00+00:09:596:219,4
40LAMPKOWSKI Krzysztof 68ŚWIESZYNOM-Open31M 3100:34:26.95+00:10:456:299,2
41OSOBNIAK Ryszard 91KOSZALINM-Open32M 3200:34:53.10+00:11:116:349,1
42GLINKA Marcin 31ZADENKOSZALINM-Open33M 3300:35:00.90+00:11:196:369,1
43PAWŁOWSKA Urszula 97KOŁOBRZEGK-Open10K 1000:35:02.95+00:11:216:369,1
44PAJOR Tomasz 94HOMOSAPIEKOSZALINM-Open34M 3400:35:26.85+00:11:456:419,0
45PEŁKA Iwona 98KOSZALINK-Open11K 1100:35:30.20+00:11:486:419,0
46GUTOWSKI Marek 39KOSZALINM-Open35M 3500:36:16.65+00:12:346:508,8
47POLAK Mateusz 102WAŁCZM-Open36M 3600:36:35.75+00:12:536:548,7
48SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 121USTRONIE MORSKIEM-Open37M 3700:37:00.55+00:13:186:588,6
49GAŁAN Joanna 27ZŁOCIENIECK-Open12K 1200:37:00.65+00:13:186:588,6
50KOZŁOWIECKI Waldemar 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open38M 3800:37:02.00+00:13:206:598,6
51PŁATOSZ Magda 101KARLINOK-Open13K 1300:37:46.25+00:14:047:078,4
52PISKORZ-WILCZAK Iwona 100KONIKOWOK-Open14K 1400:37:48.65+00:14:067:078,4
53MACIEJEWSKI Maciej 73FPPKOSZALINM-Open39M 3900:37:59.30+00:14:177:108,4
54BŁĘDZKA Aleksandra 6GNIEZNOK-Open15K 1500:38:02.75+00:14:207:108,4
55SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 120USTRONIE MORSKIEK-Open16K 1600:38:03.05+00:14:217:108,4
56SADOWSKA Justyna 9KOSZALINK-Open17K 1700:38:05.70+00:14:237:118,4
57SZTECHMILER Krzysztof 125KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open40M 4000:38:06.40+00:14:247:118,3
58SIEJAK Piotr 37KOSZALINM-Open41M 4100:38:06.55+00:14:247:118,3
59SZTECHMILER Katarzyna 124KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open18K 1800:38:07.20+00:14:257:118,3
60HELLER Zdzisław 43KOSZALINM-Open42M 4200:39:50.75+00:16:087:308,0
61MAKSYLEWICZ Daniela 76ŁOBEZK-Open19K 1900:40:17.00+00:16:357:367,9
62WESOŁOWSKI Łukasz 135KOSZALINM-Open43M 4300:40:20.20+00:16:387:367,9
63MURAWSKA Martyna 85SŁAWNOK-Open20K 2000:41:34.85+00:17:537:507,7
64HEDDERGOTT Kasia 42JEDWABIŚCIKOSZALINK-Open21K 2100:47:10.95+00:23:298:536,7
65HOJDYCZ Justyna 44KOSZALINK-Open22K 2200:47:45.20+00:24:039:006,7
66GRYLEWICZ Tomasz 36BYDGOSZCZM-Open44M 4400:48:42.20+00:25:009:116,5
67BARUCIAK Piotr 3GRZEGORZÓWM-Open45M 4500:50:39.40+00:26:579:336,3
Niesklasyfikowani
WESOŁOWSKI Krzysztof 136KOSZALINM-Open DNF--
Znaleziono 68 wynik(ów)