XV BIEG SYLWESTROWY
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 232
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubDrużyna 1Drużyna 2Czas startuSplit
4.9km
Split
9.4km
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1NARTOWSKI Kamil 11TORUŃM-301M 1  00:00:0100:16:2100:33:2100:33:30.4000:33:32.00 3:3117,0
2ORCHOLSKI Witold 277TORUŃ  1T.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:15:4700:33:1800:33:31.7500:33:33.40+00:00:013:3117,0
3PAWŁOWSKI Tomasz 109OLSZTYNM-201M 2  00:00:0100:16:4900:34:0400:34:15.4000:34:16.80+00:00:443:3616,6
4POLANSKI Tomasz 173BYDGOSZCZM-401M 3The RychtersEliud Kipchoge Team  00:00:0100:17:1100:35:0100:35:15.3000:35:16.60+00:01:443:4216,2
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 100TRZEMESZNOM-402M 4  00:00:0200:17:4300:35:4700:35:59.2500:36:01.25+00:02:293:4715,8
6TUCZYŃSKI Sylwester Leon 134BYDGOSZCZM-202M 5Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:0200:17:4200:36:1100:36:25.3000:36:27.55+00:02:553:5015,7
7SAWIEŁAJC Jakub 66BYDGOSZCZM-203M 6TM Iron TeamTM Iron Team00:00:0200:17:5600:36:3100:36:42.5500:36:45.05+00:03:133:5115,5
8KOWALCZYK Marek 270BYDGOSZCZM-403M 7Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:18:1700:36:3300:36:46.5500:36:48.80+00:03:163:5215,5
9RODZEWICZ Piotr 120ŁEKNOM-404M 8  00:00:0100:18:1700:36:5300:37:05.8500:37:07.45+00:03:353:5415,4
10DONARSKI Franciszek 276BIAŁE BŁOTAM-11M 9N-Bike Academy Niemcz  00:00:0300:18:2700:37:1100:37:24.0500:37:27.65+00:03:553:5615,2
11MAĆKOWSKI Maciej 145BYDGOSZCZM-302M 10UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL  00:00:0200:18:2800:37:4000:37:53.8500:37:56.40+00:04:243:5915,0
12LUTOWSKI Wojciech 129BYDGOSZCZM-303M 11  00:00:0000:18:4300:37:5100:38:05.2500:38:05.25+00:04:334:0015,0
13TELEJKO Łukasz 2KOBYLARNIAM-204M 12RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ  00:00:0400:19:0600:37:5300:38:06.9000:38:11.25+00:04:394:0015,0
14SOBIERALSKI Rafał 153BRZOZA BYDGOSKAM-405M 13  00:00:0300:18:3300:37:5900:38:14.5000:38:17.60+00:04:454:0114,9
15GOŁATA Wojciech 233DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-406M 14Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0300:19:0200:38:3900:38:49.2500:38:52.50+00:05:204:0514,7
16MENDEL Patryk 22BYDGOSZCZM-205M 15TM Iron TeamTM Iron Team00:00:0300:19:0900:38:3800:38:51.7000:38:54.95+00:05:224:0514,7
17CHRZĄSZCZ Bartosz 7PAKOŚĆM-206M 16  00:00:0200:18:4600:38:5100:39:05.3500:39:08.05+00:05:364:0614,6
18POZNAŃSKI Szymon 190BYDGOSZCZM-304M 17FORDON BIEGACZE  00:00:0800:19:0800:38:4900:39:03.4000:39:12.20+00:05:404:0614,6
19SKRZECZEWSKI Bartosz 140BYDGOSZCZM-305M 18  00:00:0000:19:1600:39:2200:39:36.9500:39:36.95+00:06:044:1014,4
20KRZYWDZIŃSKI Dominik 183SZUBINM-12M 19UKB Szubin  00:00:0800:19:2500:39:2200:39:37.9000:39:46.40+00:06:144:1014,4
21KUBIAK Tomasz 222INOWROCŁAWM-407M 20TG SOKÓŁ GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0000:19:3900:39:3400:39:47.6500:39:47.65+00:06:154:1114,3
22MAGDZIARZ Jakub 87PRZYŁĘKIM-408M 21Kancelaria HMM  00:00:0400:19:2700:39:3300:39:48.2000:39:52.55+00:06:204:1114,3
23MROTEK Anna 186SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-201K 1Angoal Tłumaczenia  00:00:0300:19:2800:39:4700:40:02.0500:40:05.25+00:06:334:1214,2
24KARCZMARCZYK Mateusz 171BYDGOSZCZM-306M 22  00:00:0300:19:2500:39:5300:40:08.6500:40:12.40+00:06:404:1314,2
25REPCZYŃSKI Tomek 17BYDGOSZCZM-307M 23TRISPACE/TREK  00:00:0000:20:0100:40:1800:40:30.5000:40:30.50+00:06:584:1514,1
26DĄBROWSKI Paweł 147TORUŃM-207M 24atlasbiegow.pl  00:00:0300:19:5200:40:1500:40:28.3500:40:31.75+00:06:594:1514,1
27JASTRZĘBSKI Krzysztof 77TORUŃM-409M 25  00:00:0700:20:2400:40:1200:40:25.2000:40:32.90+00:07:004:1514,1
28KWAŚNIEWSKI Waldemar 151MROCZAM-501M 26  00:00:0400:19:2700:40:2500:40:39.9500:40:44.00+00:07:124:1614,0
29MACIŃSKI Waldemar 46BYDGOSZCZM-308M 27  00:00:0500:19:4300:40:3100:40:44.1500:40:50.00+00:07:184:1714,0
30KUBANEK Łukasz 37NIEMCZM-309M 28TEAMOCHAL  00:00:0600:20:3400:40:3100:40:44.3500:40:50.95+00:07:184:1714,0
31SAWICKI Marcin 115BYDGOSZCZM-3010M 29  00:00:0000:20:0500:40:3900:40:52.9500:40:52.95+00:07:204:1813,9
32SZLINGER Jakub 144TURM-3011M 30  00:00:0400:19:5600:40:4100:40:54.9500:40:59.30+00:07:274:1813,9
33RACZYŃSKI Krzysztof 76BYDGOSZCZM-601M 31Biegający Filozof Team  00:00:0300:20:1600:41:1500:41:31.0500:41:34.60+00:08:024:2213,7
34LEWANDOWSKI Tomasz 65BYDGOSZCZM-4010M 32  00:00:1000:20:3100:41:1200:41:25.9000:41:36.75+00:08:044:2113,8
35WŁODARSKI Przemysław 166BYDGOSZCZM-3012M 33Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA  00:00:0700:20:3200:41:3400:41:50.2500:41:58.15+00:08:264:2413,6
36KWAPIŃSKI Damian 40BYDGOSZCZM-4011M 34TEAMOCHAL  00:00:0700:20:3400:41:3400:41:50.5500:41:58.25+00:08:264:2413,6
37STARZYŃSKI Piotr 27BYDGOSZCZM-4012M 35  00:00:0500:20:2300:41:4500:41:57.2500:42:02.25+00:08:304:2413,6
38KALACZYŃSKI Miłosz 23BYDGOSZCZM-208M 36Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:0200:19:4500:41:5000:42:03.2000:42:06.15+00:08:344:2513,6
39CZUK Marek 106TORUŃM-602M 37  00:00:0200:20:3800:41:5100:42:05.8500:42:08.65+00:08:364:2513,5
40KRYSKE Mariusz 70BIAŁE BŁOTAM-3013M 38Spójnia Białe BłotaSpójnia Białe Błota  00:00:0300:20:3600:42:0600:42:19.8000:42:23.30+00:08:514:2713,5
41SZYSZKA Radosław 209BYDGOSZCZM-3014M 39  00:00:0400:20:3900:42:1200:42:28.4000:42:32.55+00:09:004:2813,4
42WIĘCKOWSKI Dariusz 104BYDGOSZCZM-4013M 40Akademia Mistrzów SportuAMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2200:21:1800:42:0500:42:20.6500:42:43.40+00:09:114:2713,5
43KUNZ Mieczysław 148TORUŃM-4014M 41AZS UMK Toruń  00:00:0500:20:5500:42:2600:42:40.3500:42:45.35+00:09:134:2913,4
44CISZEK Łukasz 122ŚWIECIEM-4015M 42  00:00:1400:21:0800:42:4800:43:06.1000:43:20.85+00:09:484:3213,2
45GABARKIEWICZ Łukasz 187LIPKAM-3015M 43Angoal Tłumaczenia  00:00:0300:21:4600:43:4900:44:04.1500:44:07.75+00:10:354:3812,9
46NAMIEŚNIK Krzysztof 71INOWROCŁAWM-4016M 44QszysieQeN  00:00:1200:21:3800:43:4700:44:04.1500:44:16.90+00:10:444:3812,9
47KOSZOWSKI Rafał 255TRYSZCZYNM-502M 45TriTryszczynTeam  00:00:2100:21:4100:43:4200:43:56.3500:44:17.65+00:10:454:3713,0
48MARTYNOWICZ Michał 249BRZOZAM-4017M 46TRISPACE/TREK  00:00:0300:21:0400:44:0500:44:21.3000:44:24.55+00:10:524:4012,9
49MROTEK Michał 227KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4018M 47Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0600:21:4800:44:0800:44:21.2500:44:27.40+00:10:554:4012,9
50ANDRZEJEWSKI Paweł 130NOWA WIEŚ WIELKAM-4019M 48  00:00:1500:22:2200:43:5900:44:11.5000:44:27.45+00:10:554:3912,9
51GILL Daniel 21BYDGOSZCZM-4020M 49LKS Ostromecko  00:00:0900:22:2600:44:0600:44:21.6000:44:30.80+00:10:584:4012,9
52BUZALSKI Robert 58BYDGOSZCZM-4021M 50Orange Polska  00:00:0400:20:4700:44:1800:44:37.0500:44:41.10+00:11:094:4112,8
53DROCIAK Michał 208BYDGOSZCZM-4022M 51Ogr Osowa Góra Runner  00:00:0700:22:1600:44:2500:44:41.9500:44:49.65+00:11:174:4212,8
54WIŚNIEWSKI Maciej 8886-100 ŚWIECIEM-4023M 52  00:00:1400:21:4600:44:2200:44:37.2500:44:52.10+00:11:204:4112,8
55JARNOT Oskar 133TORUŃM-3016M 53TMT  00:00:1300:21:2700:44:2600:44:42.1500:44:55.55+00:11:234:4212,8
56RYMARKIEWICZ Małgorzata 18BYDGOSZCZK-301K 2KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ  00:00:0700:22:1400:45:0800:45:23.8000:45:31.70+00:11:594:4612,6
57ZIÓŁKOWSKI Włodek 48BYDGOSZCZM-3017M 54nie zrzeszonyFORDON BIEGACZE  00:00:0600:22:2500:45:0700:45:25.4500:45:31.95+00:11:594:4612,6
58KŁOSOWSKI Marcin 42BYDGOSZCZM-4024M 55Grupa Bankietowa Specjal  00:00:0700:22:2400:45:0700:45:25.0500:45:32.15+00:12:004:4612,6
59BARSZCZEWSKI Sebastian 141BYDGOSZCZM-4025M 56  00:00:0600:21:3800:45:2000:45:34.7000:45:41.05+00:12:094:4712,5
60MUSS Aleksander 237BYDGOSZCZM-4026M 57ACE OF SPADES  00:00:0500:20:3200:45:2800:45:45.3500:45:50.75+00:12:184:4812,5
61GRALIK Jędrzej 132BYDGOSZCZM-209M 58Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:1000:22:2900:45:2700:45:41.7000:45:52.60+00:12:204:4812,5
62SZULC Jacek 251BYDGOSZCZM-2010M 59  00:00:0000:21:5900:45:3700:45:53.2000:45:53.20+00:12:214:4912,4
63STACHOWICZ Wiesław 271BYDGOSZCZM-4027M 60Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:24:2700:45:4400:46:00.9500:46:03.50+00:12:314:5012,4
64WINIARSKI Grzegorz 113ŚWIECIEM-4028M 61The Runners Świecie  00:00:1200:22:5800:45:5100:46:09.4000:46:22.00+00:12:504:5112,4
65ANDRZEJEWSKA Sylwia 39BYDGOSZCZK-302K 3  00:00:0400:22:2200:46:0600:46:21.8000:46:26.50+00:12:544:5212,3
66BARCZAK Piotr 162BIAŁE BŁOTAM-503M 62Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:22:4500:46:0800:46:26.4500:46:31.70+00:12:594:5312,3
67DRZEWIECKI Rafał 231NIEMCZM-4029M 63Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0800:22:3800:46:0800:46:24.7000:46:32.75+00:13:004:5312,3
68SPYCHALSKA Monika 103JEZIORA WIELKIEK-202K 4Tims Sport  00:00:0500:22:3700:46:1400:46:28.6000:46:34.05+00:13:024:5312,3
69RENC Patryk 192BYDGOSZCZM-3018M 64Serce Tybetu  00:00:0000:22:2100:46:2400:46:40.9000:46:40.90+00:13:084:5412,2
70MORITZ Rafał 235BARCINM-4030M 65# Ślimaki Barcin  00:00:0000:23:3700:46:3300:46:49.7500:46:49.75+00:13:174:5512,2
71DADZIŃSKI Robert 292M-504M 6600:00:2600:23:1400:46:1100:46:25.5500:46:52.05+00:13:204:5312,3
72DERING Hanna 176OSIELSKOK-401K 5Bydgoskie ŻółwieBydgoskie Żółwie  00:00:0500:22:4400:46:3100:46:47.1500:46:52.70+00:13:204:5512,2
73MONDRY Waldemar 188BYDGOSZCZM-505M 67  00:00:1200:23:1700:46:3100:46:44.0500:46:56.20+00:13:244:5512,2
74MICHALEWSKI Bartosz 193BYDGODZCZM-4031M 68LUCKY LUCK  00:00:1100:23:2000:46:3100:46:48.6500:46:59.90+00:13:274:5512,2
75BYRTEK Marcin 159BYDGOSZCZM-4032M 69  00:00:0700:22:2100:46:3500:46:58.0000:47:05.10+00:13:334:5612,1
76KOWALCZYK Kamila 257BYDGOSZCZK-203K 6  00:00:0800:23:0200:46:4100:46:58.3000:47:06.35+00:13:344:5612,1
77KAZUBOWSKI Jacek 35BIAŁE BŁOTAM-506M 70TriDarKo  00:00:0000:23:3300:46:5200:47:09.9500:47:09.95+00:13:374:5712,1
78CZARNECKI Piotr 286M-4033M 71Brzoza Biega00:00:0900:22:2300:46:4800:47:02.2500:47:11.55+00:13:394:5712,1
79PAŚ Michał 74WYMYSŁOWOM-4034M 72Charty Szelejewo  00:00:1000:23:3900:46:4500:47:00.8500:47:11.75+00:13:394:5612,1
80JAGODZIŃSKA Magdalena 62BYDGOSZCZK-303K 7Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:1100:23:0100:46:4800:47:06.1000:47:17.45+00:13:454:5712,1
81KRUSZYNA Adam 194BYDGOSZCZM-507M 73  00:00:0400:22:5600:47:0500:47:18.6500:47:22.65+00:13:504:5812,1
82SZYDŁOWSKI Arkadiusz 102JEZIORA WIELKIEM-4035M 74Tims Sport  00:00:0500:22:5400:47:0600:47:22.6500:47:28.60+00:13:564:5912,0
83WIŚNIEWSKI Mikołaj 285M-2011M 75Brzoza Biega00:00:1000:22:4900:47:0600:47:21.2000:47:31.35+00:13:594:5912,0
84STĘPIEŃ Tomasz 67JARUŻYNM-4036M 76Brzoza Brzoza  00:00:0800:22:3700:47:1100:47:29.2000:47:38.15+00:14:064:5912,0
85RÓŻYCKI Waldemar 253BYDGOSZCZM-4037M 77  00:00:2100:22:5800:47:0600:47:23.3500:47:45.15+00:14:134:5912,0
86GLIWKA Artur 111INOWROCŁAWM-4038M 781 BLWL  00:00:1200:21:4800:47:1800:47:36.5500:47:48.55+00:14:165:0012,0
87PILARSKI Radosław 184BRZOZAM-4039M 79Brzoza Biega  00:00:0500:22:4900:47:2600:47:44.4500:47:50.00+00:14:185:0111,9
88MAŁKOWSKI Iwo 268BYDGOSZCZM-3019M 80  00:00:0100:23:2600:47:3400:47:51.8000:47:53.70+00:14:215:0211,9
89MIAZGA Adam 217BRZOZAM-3020M 81  00:00:0800:22:4100:47:2700:47:45.6500:47:53.95+00:14:215:0111,9
90MICHNA Bartosz 128POZNAŃM-3021M 82  00:00:0200:23:2600:47:4000:47:58.2000:48:00.55+00:14:285:0211,9
91PIECZKA Marcin 36BYSŁAWM-3022M 83Antidotum  00:00:0100:23:2600:47:4200:47:59.6000:48:00.70+00:14:285:0311,9
92REPKA Marek 139BYDGOSZCZM-4040M 84Lupus TeamLupus Team  00:00:0700:23:1800:47:3900:47:55.2500:48:02.70+00:14:305:0211,9
93GACKOWSKI Krzysztof 196BYDGOSZCZM-4041M 85  00:00:0700:23:2400:47:3900:47:55.8000:48:02.90+00:14:305:0211,9
94KRUSZYNA Robert 205DZIEMIONNAM-4042M 86  00:00:1600:23:3800:47:3300:47:48.3500:48:05.25+00:14:335:0111,9
95GROTA Artur 116SOLEC KUJAWSKIM-4043M 87  00:00:0800:23:0300:48:0800:48:25.3000:48:34.20+00:15:025:0511,8
96URBANSKA Ewa 242ŁOCHOWOK-402K 8TM Iron TeamTM Iron Team  00:00:0600:23:0300:48:2100:48:36.9000:48:43.45+00:15:115:0611,7
97LEWANDOWSKI Rafal 12187-100M-4044M 88SPC  00:00:1300:23:2000:48:1500:48:31.2000:48:45.00+00:15:135:0611,7
98WIDŹGOWSKI Przemysław 232BYDGOSZCZM-4045M 89  00:00:1200:24:0700:48:1800:48:32.2500:48:45.15+00:15:135:0611,7
99ŚWIĘCICKI Andrzej 64BYDGOSZCZM-4046M 90  00:00:1400:24:1200:48:2300:48:40.1500:48:54.30+00:15:225:0711,7
100PODKÓWKA Zbigniew 49BYDGOSZCZM-603M 91Podgórz Toruń  00:00:0600:23:3200:48:3200:48:48.4500:48:55.40+00:15:235:0811,7
101MROTEK Katarzyna 226KRUSZYN KRAJEŃSKIK-403K 9Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0800:24:0200:48:3200:48:48.3500:48:56.35+00:15:245:0811,7
102MAZERSKI Jarosław 260TORUŃM-3023M 92  00:00:0800:23:4700:48:3900:48:57.0500:49:05.55+00:15:335:0911,6
103REPKA Anna 138BYDGOSZCZK-404K 10Lupus TeamLupus Team  00:00:0800:23:5000:48:5500:49:08.7500:49:16.95+00:15:445:1011,6
104ROHDE Piotr 91BYDGOSZCZM-13M 93Brzoza Biega  00:00:0400:23:3300:49:0200:49:17.6500:49:22.60+00:15:505:1111,6
105STEMPNIAK Krzysztof 112INOWROCŁAWM-508M 94  00:00:0900:24:1000:49:0100:49:19.6500:49:29.20+00:15:575:1111,6
106OLSZEWSKI Rafał 200GNIEWKOWOM-4047M 95TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0600:24:2400:49:3500:49:50.4000:49:56.95+00:16:245:1411,4
107SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 180BYDGOSZCZM-4048M 96Bydgoskie ŻółwieBydgoskie Żółwie  00:00:1400:24:1200:49:2700:49:44.8500:49:58.95+00:16:265:1411,5
108GÓRSKI Marian 127SOLEC KUJAWSKIM-604M 97  00:00:0400:24:2800:49:4200:49:57.5000:50:01.60+00:16:295:1511,4
109GRYCZKA Piotr 38BRZOZAM-509M 98  00:00:0900:24:1300:49:3900:49:53.7000:50:03.45+00:16:315:1511,4
110UGOREK Mirek 204BYDGOSZCZM-4049M 99  00:00:0900:24:4400:49:3800:49:53.7000:50:03.55+00:16:315:1511,4
111WIŚNIEWSKI Jakub 107BRZOZAM-2012M 100  00:00:1300:24:1500:49:3800:49:57.7500:50:10.95+00:16:385:1511,4
112WIŚNIEWSKI Leszek 108BRZOZAM-5010M 101  00:00:1300:24:1400:49:3800:49:57.2000:50:11.05+00:16:395:1511,4
113CZYŻEWSKA Justyna 43BRZOZAK-304K 11  00:00:1000:24:1900:49:4600:50:04.4000:50:14.55+00:16:425:1611,4
114MAŚLIŃSKI Mirosław 210SZUBINM-5011M 102  00:00:0800:24:2800:49:5900:50:16.5000:50:24.65+00:16:525:1711,3
115WINKLEWSKI Krzysztof 72SOLEC KUJAWSKIM-4050M 103  00:00:0600:24:0900:50:1000:50:24.4000:50:31.20+00:16:595:1811,3
116FULARA Nadia 55BYDGOSZCZK-305K 12  00:00:1300:25:2000:50:0300:50:20.9500:50:34.15+00:17:025:1711,3
117ZAPARUCHA Mikołaj 288BYDGOSZCZM-4051M 10400:00:1500:24:4300:50:0700:50:23.2500:50:38.40+00:17:065:1811,3
118STRZAŁKA Robert 284BYDGOSZCZM-3024M 105MUKS Piętnastka  00:00:2400:25:0800:50:1500:50:34.7000:50:59.00+00:17:275:1911,3
119TOCZKIEWICZ Kaja 110BRZOZAK-11K 13  00:00:1100:25:1700:50:4000:50:57.2000:51:08.45+00:17:365:2111,2
120KOZIOŁ Łukasz 240BYDGOSZCZM-3025M 106  00:00:2000:24:3500:50:3200:50:48.5500:51:09.40+00:17:375:2011,2
121SKUCIŃSKA Karolina 167BYDGOSZCZK-306K 14Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA  00:00:1100:25:2100:50:3900:50:58.0000:51:09.45+00:17:375:2111,2
122JAGODZIŃSKI Mateusz 60BYDGOSZCZM-3026M 107Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:1100:25:2100:50:4000:50:59.2500:51:10.70+00:17:385:2211,2
123PODLASZEWSKI Jacek 215TORUŃM-5012M 108SPC  00:00:1400:24:5300:50:4100:50:57.2000:51:11.45+00:17:395:2111,2
124KWIATKOWSKI Piotr 30BYDGOSZCZM-3027M 109  00:00:0900:24:5900:50:4700:51:04.2500:51:13.85+00:17:415:2211,2
125PAWŁOWSKI Radosław 114ZIELONKAM-5013M 110  00:00:2600:25:2200:50:3300:50:49.0500:51:15.40+00:17:435:2011,2
126KRZYŻANOWSKI Robert 165ZAMOŚĆM-5014M 111  00:00:1300:24:1400:51:1400:51:33.1000:51:46.45+00:18:145:2511,1
127CHOLEWCZYNSKI Damian 236ŁABISZYNM-3028M 112  00:00:1400:25:0400:51:1700:51:37.7500:51:52.05+00:18:205:2611,0
128BRATEK Andrzej 44BYDGOSZCZM-605M 113TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0900:25:0300:51:2800:51:42.8500:51:52.15+00:18:205:2611,0
129GRUDA Mirosław 63OSIELSKOM-606M 114  00:00:0600:25:1000:51:3000:51:46.3000:51:52.35+00:18:205:2611,0
130NURKIEWICZ Jarosław 94BYDGOSZCZM-5015M 115Kung fu Pandy 3  00:00:1000:25:0600:51:4200:51:59.5000:52:10.10+00:18:385:2811,0
131TOMCZAK Zbigniew 73GNIEZNOM-607M 116Altom Gniezno  00:00:1800:25:4500:51:3900:51:57.7000:52:16.25+00:18:445:2811,0
132MROZIK Andrzej 234BYDGOSZCZM-4052M 117  00:00:2700:25:4200:51:3400:51:51.9500:52:19.25+00:18:475:2711,0
133PIWEK Adrian 281INOWROCŁAWM-2013M 118Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2300:24:5300:51:4500:52:01.4000:52:24.55+00:18:525:2811,0
134ĆWIK Łukasz 259BYDGOSZCZM-4053M 119  00:00:0800:25:0700:52:1100:52:28.9000:52:37.35+00:19:055:3110,9
135GOLINOWSKI Dariusz 198KOBYLARNIAM-4054M 120  00:00:1800:25:4800:52:1800:52:38.9500:52:57.80+00:19:255:3210,8
136CIESIELSKA Agnieszka 264NAKŁO NAD NOTECIĄK-405K 15Rebel Cross Sport  00:00:1200:26:0400:52:5000:53:08.7000:53:21.15+00:19:495:3510,7
137OSZUBSKI Kazimierz 254BYDGOSZCZM-4055M 121  00:00:1300:26:1400:52:5700:53:14.0000:53:27.20+00:19:555:3610,7
138ANDRZEJEWSKI Ryszard 32BYDGOSZCZM-701M 122Żółtokrólewscy  00:00:0600:25:3700:53:0300:53:21.2000:53:27.25+00:19:555:3610,7
139KLOSKOWSKI Adam 93BYDGOSZCZM-3029M 123JW1515 Bydgoszcz  00:00:0900:26:1500:53:0300:53:21.0000:53:30.05+00:19:585:3610,7
140BRAŃKA Mateusz 279KATOWICEM-2014M 124  00:00:1800:26:2700:52:5800:53:14.2000:53:32.30+00:20:005:3610,7
141CHROBAK Tomasz 291M-4056M 12500:00:1800:26:3000:52:5800:53:14.7500:53:33.45+00:20:015:3610,7
142KOZAK Krzysztof 98BIAŁE BŁOTAM-3030M 126Niezżeszony  00:00:1200:26:0100:53:1000:53:27.0500:53:39.05+00:20:075:3710,7
143WIŚNIEWSKI Zbigniew 4OLIMPINM-5016M 127Brzoza Biega  00:00:0200:24:1400:53:2300:53:43.3000:53:45.30+00:20:135:3910,6
144SCHMIDT Marcin 52BIAŁE BŁOTAM-4057M 128  00:00:1000:26:0100:53:1600:53:35.0000:53:45.75+00:20:135:3810,6
145KRÓL Karol 250BYDGOSZCZM-4058M 129TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0900:26:0400:53:2500:53:41.5000:53:51.10+00:20:195:3910,6
146DOMAN Janusz 25BRZOZAM-608M 130UKS Szabla Brzoza  00:00:0300:26:0500:53:4700:54:05.5000:54:09.20+00:20:375:4110,5
147GROBELNA Monika 61KOBYLARNIAK-307K 16  00:00:0500:26:3400:53:5000:54:04.7500:54:10.30+00:20:385:4110,5
148SZARMACH Stanisław 123GRÓDEKM-609M 131Diabelskie Pioruny  00:00:0700:26:3100:53:5300:54:08.7000:54:16.10+00:20:445:4110,5
149LICA Krzysztof 155BYDGOSZCZM-5017M 132SISU-OWB rowertour.com  00:00:1700:25:1100:54:0800:54:29.0000:54:46.30+00:21:145:4410,5
150JURSKI Robert 31BYDGOSZCZM-4059M 133  00:00:1000:25:5200:54:1600:54:37.3000:54:47.50+00:21:155:4410,4
151TKACZUK Jolanta 118CHRZĄSTOWOK-501K 17TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0000:26:1800:54:2800:54:48.6000:54:48.60+00:21:165:4610,4
152WASIELEWSKA Anetta 230BYDGOSZCZK-406K 18  00:00:1200:26:3500:54:2800:54:46.7000:54:59.45+00:21:275:4510,4
153PASZKIET Witold 90BYDGOSZCZM-6010M 134TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1400:26:4600:54:2900:54:50.4000:55:04.40+00:21:325:4610,4
154ZUPA Wojciech 157BYDGOSZCZM-5018M 135SISU-OWB rowertour.comSISU-OWB rowertour.com  00:00:1600:26:3000:54:4500:55:00.3500:55:16.60+00:21:445:4710,4
155AUGUSTYNOWICZ Andrzej 262BYDGOSZCZM-4060M 136  00:00:1100:27:0100:54:5000:55:09.1000:55:20.55+00:21:485:4810,3
156AUGUSTYNOWICZ Aurelia 263BYDGOSZCZK-407K 19  00:00:1100:27:0300:54:5100:55:11.2500:55:22.65+00:21:505:4810,3
157STANKOWSKA Justyna 137TRZEMESZNOK-408K 20Kijkowe Trzemeszno  00:00:1900:26:5500:54:5800:55:18.5500:55:37.95+00:22:055:4910,3
158RATAJ Maciej 8ŁOCHOWOM-4061M 137  00:00:1400:25:3700:55:0600:55:26.0000:55:40.55+00:22:085:5010,3
159TOCZKIEWICZ Piotr 68BRZOZAM-4062M 138  00:00:1600:27:2700:55:0600:55:24.3500:55:41.30+00:22:095:4910,3
160OLSZEWSKA Ewa 201GNIEWKOWOK-409K 21TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0700:27:2100:55:2800:55:45.9000:55:53.00+00:22:215:5210,2
161RÓŻYCZKA Joanna 83BYDGOSZCZK-308K 22  00:00:1600:28:0800:55:2600:55:44.0000:56:00.25+00:22:285:5210,2
162KALACZYŃSKI Grzegorz 34BYDGOSZCZM-5019M 139  00:00:1900:28:0400:55:2300:55:41.0500:56:01.00+00:22:295:5110,2
163BASIŃSKI Paweł 178BYDGOSZCZM-4063M 140  00:00:2400:27:2000:55:2300:55:42.6500:56:07.35+00:22:355:5110,2
164KONIEC Krzysztof 24WIĘCBORKM-5020M 141KrissbiegaKrissbiega  00:00:1200:27:0900:55:5000:56:09.3500:56:21.85+00:22:495:5410,2
165BAKOWSKI Dawid 79BYDGOSZCZM-3031M 142  00:00:1500:27:5600:56:2300:56:42.8500:56:58.10+00:23:265:5810,1
166MAŁKIŃSKI Józef 84BYDGOSZCZM-6011M 143  00:00:1600:27:5700:56:2200:56:44.9500:57:01.85+00:23:295:5810,0
167MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 80BYDGOSZCZK-309K 23  00:00:1400:27:5800:56:2600:56:47.2000:57:02.15+00:23:305:5810,0
168BRACICHOWICZ Bogumiła 92ŚWIECIEK-502K 24  00:00:1200:28:0800:56:3800:56:58.8500:57:11.00+00:23:395:5910,0
169BRYWCZYŃSKA Justyna 50BYDGOSZCZK-4010K 25#slimakibarcin / Rodos Team  00:00:0800:27:5500:56:5200:57:10.3000:57:18.80+00:23:466:0110,0
170WIŚNIEWSKI Janusz 214TORUŃM-5021M 144  00:00:2100:27:1000:56:4000:56:57.8000:57:19.70+00:23:475:5910,0
171RUDOL Sebastian 261PRĄDOCINM-4064M 145Rudolki  00:00:1200:29:1400:57:0900:57:27.9000:57:40.05+00:24:086:029,9
172ZAMIATOWSKA Kinga 54BYDGOSZCZK-4011K 26Bella Line¸ Nartorolki.pl  00:00:1200:29:1400:57:1100:57:27.2500:57:40.20+00:24:086:029,9
172NALEWALSKA Justyna 191BYDGOSZCZK-3010K 26  00:00:1000:27:2200:57:1100:57:29.8500:57:40.20+00:24:086:039,9
174RUDOL Magdalena 211PRĄDOCINK-4012K 28Rudolki  00:00:1200:29:1300:57:0800:57:27.3500:57:40.25+00:24:086:029,9
175KRYSZTOFIAK Robert 152BRZOZAM-4065M 146  00:00:1600:27:5200:57:1300:57:31.3000:57:47.75+00:24:156:039,9
176ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 199JANIKOWOM-5022M 147  00:00:0600:27:5100:57:3200:57:49.6500:57:56.30+00:24:246:059,9
177BADOWSKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-5023M 148KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ  00:00:0700:29:1500:57:1300:57:53.3000:58:00.70+00:24:286:059,8
178WAKUŁA-KUNZ Wanda 149TORUŃK-4013K 29  00:00:0500:28:0000:57:4300:58:00.2000:58:05.60+00:24:336:069,8
179BUDNY Ewa 267BYDGOSZCZK-12K 30  00:00:1700:27:4900:57:3400:57:50.1000:58:07.75+00:24:356:059,9
180BUDNY Joanna 241BYDGOSZCZK-3011K 31  00:00:1700:27:4800:57:3400:57:50.4000:58:08.10+00:24:366:059,9
181GIZA Ewa 243WĄGROWIECK-3012K 32  00:00:1100:27:5700:57:4300:58:00.4500:58:12.15+00:24:406:069,8
182MALATYNSKA Barbara 174PRZYŁĘKIK-4014K 33  00:00:1500:29:0600:58:0100:58:20.2000:58:36.15+00:25:046:089,8
183FABROWSKI Dawid 12BYDGOSZCZM-4066M 149TriTata/OCHALteam  00:00:2500:28:1300:58:0200:58:19.6000:58:45.50+00:25:136:089,8
184NOWACZYK Zygmunt 105TRZEMESZNOM-5024M 150BOLT Trzemeszno  00:00:1900:27:2400:58:0500:58:27.3500:58:46.65+00:25:146:099,8
185KOLMAJER Rafał 245BYDGOSZCZM-4067M 151TEAMOCHALTEAMOCHAL  00:00:1400:27:4200:58:1700:58:36.3500:58:51.30+00:25:196:109,7
186BICZKOWSKA Magdalena 265BYDGOSZCZK-4015K 34  00:00:1500:27:4100:58:1500:58:35.8500:58:51.40+00:25:196:109,7
187BARWIKOWSKA Bogusia 6SOLEC KUJAWSKIK-4016K 35  00:00:2100:29:0000:58:1400:58:31.6500:58:52.65+00:25:206:099,7
188SPYCHALSKA Kinga 96SOLEC KUJAWSKIK-3013K 36  00:00:2100:28:5900:58:1300:58:31.1500:58:52.70+00:25:206:099,7
189NOWAKOWSKI Czeslaw 221WARSZAWAM-702M 152Ducla Academy Warszawa  00:00:1700:28:2500:58:1900:58:37.3500:58:54.85+00:25:226:109,7
190PÓŁGĘSEK Rafał 14SOLEC KUJAWSKIM-4068M 153  00:00:2200:28:5100:58:2300:58:45.7000:59:08.25+00:25:366:119,7
191DĘBSKI Jan 223SUCHARZEWO 6M-6012M 154Sołtys  00:00:1700:28:4900:58:3800:59:03.7500:59:21.55+00:25:496:129,7
192STRABEL Piotr 156BYDGOSZCZM-6013M 155  00:00:1300:29:2200:59:0400:59:23.1500:59:37.05+00:26:056:159,6
193LUDWINIAK Bogdan 86BYDGOSZCZM-5025M 156  00:00:1400:29:0400:59:1900:59:39.0500:59:53.80+00:26:216:169,6
194BŁAŻEK-KOJRO Kasia 81BIAŁE BŁOTAK-3014K 37  00:00:1600:29:5200:59:4501:00:03.2001:00:19.25+00:26:476:199,5
195LEWANDOWSKA Sylwia 8285-870 BYDGOSZCZK-4017K 38  00:00:1500:29:5100:59:4801:00:06.6001:00:22.55+00:26:506:199,5
196PORAZINSKA Viktoria 246BYDGOSZCZK-4018K 39  00:00:1800:29:2401:00:3201:00:53.3501:01:12.05+00:27:406:249,4
197GROBELNA Angelika 266NIEMCZK-4019K 40  00:00:1800:29:2501:00:3201:00:54.0001:01:12.10+00:27:406:249,4
198BUTOWSKI Michał 258BYDGOSZCZM-4069M 157  00:00:1800:29:2501:00:3201:00:54.2501:01:12.35+00:27:406:249,4
199BARTOSZYŃSKI Marcin 219TORUŃM-4070M 158RAW-studio reklamy  00:00:2200:31:2701:00:3301:00:53.7501:01:16.45+00:27:446:249,4
200OLSZEWSKA Beata 29INOWROCŁAWK-3015K 41  00:00:2300:30:0001:00:3601:00:57.9001:01:21.80+00:27:496:249,4
200JULLY Arkadiusz 146BRZOZAM-4071M 159  00:00:2000:29:2501:00:3801:01:01.2001:01:21.80+00:27:496:259,3
202FERENS Paweł 89INOWROCŁAWM-4072M 160Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2500:30:0001:00:3601:00:59.0501:01:24.10+00:27:526:259,3
203NADRAJKOWSKA Joanna 3INOWROCŁAWK-3016K 42Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2400:30:0201:00:4401:01:06.8001:01:31.30+00:27:596:259,3
204FURYK Karol 1PAKOŚĆM-3032M 161Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2400:30:0301:00:4501:01:07.2501:01:31.60+00:27:596:269,3
205SZCZĘSNY Arkadiusz 85BYDGOSZCZM-4073M 162Dynamo Skarpa  00:00:1700:29:3001:01:0101:01:23.4501:01:40.65+00:28:086:279,3
206KWAŚNIEWSKA Aldona 150MROCZAK-4020K 43  00:00:0400:29:3701:01:2401:01:42.6501:01:47.50+00:28:156:299,2
207NALIŃSKA Ania 125BRZOZAK-204K 44AA  00:00:1300:29:2801:01:2401:01:47.4501:02:01.15+00:28:296:309,2
208PIONTEK Elżbieta 95BYDGOSZCZK-601K 45  00:00:1500:30:4301:02:0201:02:24.0001:02:39.05+00:29:076:349,1
209KALINOWSKA Patrycja 216SOLEC KUJAWSKIK-3017K 46  00:00:2100:30:0201:02:2401:02:44.1001:03:05.25+00:29:336:369,1
210NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 212BORÓWNOK-4021K 47ChołeKłóliki  00:00:2000:30:0201:02:2401:02:45.1001:03:05.45+00:29:336:369,1
211SKRZĄTEK Anna 19PRZYŁĘKIK-4022K 48  00:00:1200:30:3301:02:3801:03:07.3501:03:19.80+00:29:476:389,0
212POBIEDZIŃSKA Marta 16BYDGOSZCZK-205K 49Polonia Bydgoszcz SLA  00:00:1500:31:3401:05:3801:05:58.3501:06:14.15+00:32:426:568,6
213WYKRZYKOWSKI Andrzej 185CHEŁMNOM-6014M 163  00:00:2000:30:4201:05:3901:06:03.6001:06:23.60+00:32:516:578,6
214LENC Janusz 13BYDGOSZCZM-6015M 164TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1600:32:2001:06:5601:07:18.2501:07:34.85+00:34:027:058,5
215ZAGOŻDŻON Wioleta 2886-050 SOLECKUJAWSKIK-3018K 50Soleccy biegacze  00:00:0000:31:4601:08:0201:08:21.8501:08:21.85+00:34:497:118,3
216ZIELIŃSKA Justyna 15SOLEC KUJAWSKIK-4023K 51  00:00:2300:31:2301:07:4001:08:00.1501:08:23.75+00:34:517:098,4
217KOZŁOWSKA Karolina 26BYDGOSZCZK-4024K 52IX Liceum ogólnokształcące w Bydgoszczy  00:00:2500:31:2801:08:0401:08:25.8001:08:51.65+00:35:197:128,3
218PISKORSKA Marta 5SOLEC KUJAWSKIK-4025K 53  00:00:2100:31:2401:08:1001:08:31.1001:08:52.10+00:35:207:128,3
219GUŹDZIOŁ Jarek 10SOLEC KUJAWSKIM-4074M 165TBKM WILK Solec Kujawski  00:00:2500:31:2801:08:0401:08:26.5001:08:52.15+00:35:207:128,3
220ORZECHOWSKA Kasia 101SOLEC KUJAWSKIK-3019K 54  00:00:2600:31:1801:08:0401:08:26.0501:08:52.40+00:35:207:128,3
221AUGUSTYNOWICZ Katarzyna 158BYDGOSZCZK-4026K 55TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1800:32:5001:09:5601:10:18.3001:10:36.45+00:37:047:248,1
222MAZUREK Dorota 143BYDGOSZCZK-3020K 56  00:00:0800:33:4601:11:2701:11:48.2001:11:56.85+00:38:247:337,9
223WARSZAWSKI Przemysław 142BYDGOSZCZM-3033M 166  00:00:0800:33:4601:11:2701:11:48.8501:11:57.15+00:38:257:337,9
224RADZIEJEWSKA Grażyna 269BYDGOSZCZK-503K 57  00:00:0500:33:4801:12:1001:12:33.8001:12:39.25+00:39:077:387,9
225KAPELIŃSKI Stanisław 51BYDGOSZCZM-5026M 167RODOS TeamRODOS Team  00:00:0000:34:2601:12:2801:12:51.7001:12:51.70+00:39:197:407,8
226WIESE Grzegorz 131KORONOWOM-6016M 168TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1400:34:4001:12:3601:12:53.4501:13:07.90+00:39:357:407,8
227JURECKA Ewa 119JABŁONOWO POMORSKIEK-504K 58  00:00:1700:34:3601:15:2301:15:49.3001:16:06.50+00:42:347:587,5
228PILECKI Gustaw 189BYDGOSZCZM-703M 169Brzoza Biega/Rowerowa Brzoza  00:00:1500:37:2801:17:4401:18:13.6001:18:28.75+00:44:568:147,3
229GOLA Grzegorz 117MARKOWOM-5027M 170TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:1900:40:3401:24:3801:25:04.7501:25:24.40+00:51:528:576,7
230KOŁODYŃSKA Aleksandra 213CZARNOWOK-3021K 59  00:00:2100:41:2301:25:0501:25:29.4001:25:50.45+00:52:188:596,7
231ANGIEL Władysław 41BYDGOSZCZM-704M 171TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0200:41:5601:27:0001:27:33.9501:27:36.45+00:54:049:126,5
Niesklasyfikowani
DNCGRABOWSKA Lucyna 247CIELEK-50Brzoza Biega00:00:0000:34:0700:38:46.2000:38:46.200:0014,7
Znaleziono 232 wynik(ów)