XXXI BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM
Organizator : Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"
Data : 2017-03-12
Miejsce : Kołobrzeg
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 960
Wystartowało : 877
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 876
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Generalna
Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBike5_All
6km
Bike10_All
10km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1POBŁOCKI Piotr 583UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKM501M 500:00:0300:19:5800:33:5200:50:19.1500:50:22.55 3:2117,9
2KOPCEWICZ Robert 350ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM502M 3800:00:0300:22:0600:38:3000:58:04.9000:58:08.50+00:07:453:5215,5
3ANTONOWICZ Wojciech 14SZCZECINM503M 5200:00:1100:23:1300:40:0900:59:22.1500:59:33.75+00:09:033:5715,2
4KOWALSKI Cezary 367PARKRUN SZCZECINSZCZECINM504M 8300:00:0700:23:3000:41:1901:01:43.6001:01:51.00+00:11:244:0614,6
5KOŚCIELNIAK Robert 360TKKF KOSZALINKOSZALINM505M 9700:00:0900:24:0900:42:1101:02:36.6001:02:46.50+00:12:174:1014,4
6SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 736RUNGRYFGRYFICEM506M 11200:00:0500:24:1300:42:3501:03:33.3001:03:39.20+00:13:144:1414,2
7MICHALSKI Janusz 484ŚWINOUJŚCIEM507M 11300:00:1600:24:5500:43:0301:03:35.6501:03:52.55+00:13:164:1414,2
8GRYCZKA Andrzej 221KB WYGANBUDZISTOWOM508M 14700:00:1500:24:4500:43:4301:05:28.5501:05:43.95+00:15:094:2113,7
9MORGIEWICZ Piotr 492RUNGRYF GRYFICEZAGÓRCZEM509M 18200:00:2900:26:1000:45:0201:07:04.8501:07:34.45+00:16:454:2813,4
10DUDA Andrzej 157KOŁOBRZEGM5010M 22200:00:1200:25:1900:45:2301:08:41.1501:08:53.90+00:18:224:3413,1
11SOWISZ Cezary 703SOWISZ TEAMSZCZECINM5011M 22600:00:2900:26:1600:46:0701:08:48.2001:09:17.20+00:18:294:3513,1
12BUCA Jakub 73SZCZECINM5012M 23300:00:2900:26:2900:46:0701:09:15.0501:09:44.70+00:18:554:3713,0
13DRZEWIECKI Arkadiusz 155PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5013M 24600:00:2900:26:2000:46:2601:09:32.0501:10:01.20+00:19:124:3812,9
14JAMROŻY Ryszard 272TRUCHT ŁOBEZIŃSKOM5014M 25400:00:3800:26:2600:46:4701:10:03.8501:10:42.10+00:19:444:4012,8
15NOWICKI Tomasz 513SZWLASTARGARDM5015M 26300:00:2300:27:1400:47:3301:10:38.6001:11:01.90+00:20:194:4212,7
16MATERKA Grzegorz 473KLB KAMIEŃ POMORSKIJARSZEWO M5016M 27200:00:3600:27:2000:47:4001:11:02.6001:11:38.85+00:20:434:4412,7
17KOSIOREK Darek 358PNIEWYM5017M 29000:00:1500:26:2300:47:3501:11:37.8001:11:53.10+00:21:184:4612,6
18STRUŚ Artur 720KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5018M 30000:00:1600:26:4400:48:0501:11:53.4501:12:09.80+00:21:344:4712,5
19GRYGORUK Cezary 222SZCZECINM5019M 33300:00:0800:26:5300:48:2601:12:57.0501:13:05.20+00:22:374:5112,3
20FURMAN Tomasz 182WARSZAWAM5020M 33400:00:4200:27:2500:48:2801:12:58.0001:13:40.10+00:22:384:5112,3
21GUDANIEC Radosław 230TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5021M 34700:00:2600:27:3200:49:0501:13:31.3001:13:57.40+00:23:124:5412,2
22GRZELAK Sebastian 226ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5022M 34800:00:1700:27:3500:49:2201:13:34.4501:13:51.90+00:23:154:5412,2
23ZAWADA Andrzej 868WYBRZEŻE OBJAZDAWODNICAM5023M 36900:01:0200:28:5400:50:4001:14:14.9501:15:17.25+00:23:554:5712,1
24CHRZANOWSKI Mariusz 102KOŁOBRZEGM5024M 38600:00:2600:26:4900:48:5301:14:47.6501:15:14.20+00:24:284:5912,0
25FILIPIAK Witold 926OBRZYCKOM5025M 38700:00:1500:27:4600:49:5401:14:47.6501:15:03.50+00:24:284:5912,0
26BIELENIS Dariusz 47BEZA TEAMŚWINOUJŚCIEM5026M 38800:00:5800:28:2300:50:0101:14:48.5001:15:46.80+00:24:294:5912,0
27KALUZYNSKI Piotr 307WRONKIM5027M 40600:00:3300:27:3800:49:3201:15:31.7501:16:04.80+00:25:125:0211,9
28MEISSNER Bogusław 476ŚWIDWINM5028M 40800:00:2700:27:5800:50:0701:15:33.5501:16:01.35+00:25:145:0211,9
29CZYŻEWSKI Piotr 128TKKF KOSZALINMĄCZNIKM5029M 41800:00:0500:27:4800:50:0801:16:10.8001:16:16.60+00:25:515:0411,8
30OKOŃ Stanisław 518KB WYGANKOŁOBRZEGM5030M 43500:00:3500:28:3300:50:4401:17:16.4001:17:52.10+00:26:575:0911,6
31PYTLARZ Waldemar 6034RUN TEAM PIŁAPIŁAM5031M 44600:00:5500:29:3500:52:2801:17:56.6501:18:52.05+00:27:375:1111,5
32WITKA Piotr 827ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM5032M 44700:00:2600:28:0400:51:4701:17:58.9001:18:25.00+00:27:395:1111,5
33GRANAT Jaroslaw 216GORZÓW WLKP.M5033M 45900:00:4800:29:4700:53:1101:19:07.4001:19:56.00+00:28:485:1611,4
34KRZEMIEŃ Ireneusz 388ŚWINOUJŚCIEM5034M 46400:00:5900:29:4800:53:5001:19:19.5501:20:19.15+00:29:005:1711,3
35NAPIERAŁA Bogumił 924Kora KoszalinKARLINOM5035M 48400:00:4100:29:2200:52:5301:20:09.0501:20:50.45+00:29:495:2011,2
36JABŁOŃSKI Mirosław 266PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5036M 49800:00:3500:30:0200:54:0301:21:00.8001:21:36.65+00:30:415:2411,1
37ŁUCZEJKO Sławomir 444TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5037M 50200:00:5400:29:3800:53:4501:21:11.5501:22:06.50+00:30:525:2411,1
38BUCH Jacek 74NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM5038M 50300:00:3700:29:3500:53:3601:21:15.5501:21:53.15+00:30:565:2511,1
39ŚWIERCZ Dariusz 764WAŁCZM5039M 50500:00:2200:28:4500:54:0101:21:28.1001:21:50.60+00:31:085:2511,0
40SZŁAPKA Dariusz 746ŚWINOUJŚCIEM5040M 50600:00:5600:29:3900:56:1101:21:29.4001:22:26.10+00:31:105:2611,0
41ARYS Krzysztof 17AMATORDZWONOWOM5041M 51200:00:5200:30:2500:54:4901:21:42.5001:22:34.65+00:31:235:2611,0
42WITKOWSKI Andrzej 829GORZÓW WLKP.M5042M 51400:00:4800:29:2300:54:1601:21:59.5501:22:47.65+00:31:405:2711,0
43HAŁAS Tomasz 237SŁAWNOM5043M 53100:00:5800:31:3500:56:3601:23:24.3501:24:23.10+00:33:055:3310,8
44GRABOWSKI Marek 212ZŁOTÓWM5044M 58200:00:2500:32:0000:59:0001:28:23.0001:28:48.65+00:38:035:5310,2
45KWOCZ Krzysztof 415RUNGRYFGRYFICEM5045M 58600:01:0300:32:1900:59:2701:29:33.0501:30:36.15+00:39:135:5810,1
46HANĆ Ryszard 238SZCZECINM5046M 59100:00:5500:34:0001:01:5801:30:00.7001:30:56.60+00:39:416:0010,0
47WAWRZYNIAK Przemysław 8053:33 TEAMSTĘSZEWM5047M 59300:00:2000:31:4000:58:3101:30:12.0001:30:32.10+00:39:526:0010,0
48FIRLIK Mirosław 180MIĘDZYWODZIEM5048M 59700:01:0200:33:1400:59:0501:30:29.4501:31:32.15+00:40:106:029,9
49GASIEWICZ Roman 191GOLICEM5049M 60700:00:5000:34:2601:01:5701:31:42.4501:32:33.05+00:41:236:069,8
50DMITRUK Andrzej 145WAŁCZM5050M 63200:00:2400:31:4901:00:3101:35:34.3501:35:58.50+00:45:156:229,4
51SCHMIDT Dariusz 664KOŁOBRZEGM5051M 65300:01:0100:35:3601:06:5101:43:41.5501:44:43.30+00:53:226:548,7
Znaleziono 51 wynik(ów)