XXXI BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM
Organizator : Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"
Data : 2017-03-12
Miejsce : Kołobrzeg
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 960
Wystartowało : 877
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 876
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Generalna
Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBike5_All
6km
Bike10_All
10km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KUBISZ Mateusz 392KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM208M 2500:00:0400:22:0400:38:0700:56:42.1000:56:46.10 3:4615,9
2ŻMUDA Tomasz 887CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG/SARBIAM407M 3300:00:0400:22:1500:38:1600:57:17.2500:57:22.15+00:00:353:4915,7
3DĄBROWSKI Robert 135JW 2117ZIELENIEWOM3511M 4300:00:0600:22:5100:39:2900:58:18.5000:58:25.15+00:01:363:5315,4
4PIECYK Robert 915BT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM408M 4800:00:0500:22:2800:39:2000:59:04.2000:59:09.30+00:02:223:5615,2
5BIEDRZYCKI Adam 42CW FANZA KOŁOBRZEGSTARY BOREKM3011M 5600:00:0500:22:2700:39:1901:00:01.9501:00:07.55+00:03:194:0015,0
6PISKORZ Szymon 574KP PSP GRYFICERYMAŃM3012M 5900:00:0700:23:2400:40:4101:00:08.9501:00:16.65+00:03:264:0015,0
7BIEDRZYCKI Krzysztof 43KOŁOBRZEGM456M 6800:00:0500:23:3600:40:4601:00:53.8501:00:59.55+00:04:114:0314,8
8BEMOWICZ Tomasz 40KB WYGANKOŁOBRZEGM458M 7100:00:0600:23:3300:40:4301:01:02.5001:01:08.65+00:04:204:0414,7
9STACHOWIAK Adrian 708KOŁOBRZEGM3014M 7200:00:0900:23:2600:40:5401:01:04.2001:01:13.25+00:04:224:0414,7
10ZATORSKI Zbigniew 867X---O---XGRZYBOWOM3518M 7400:00:2200:23:2000:40:5801:01:13.3501:01:36.05+00:04:314:0414,7
11BAJGERT Robert 21VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4510M 7700:00:1900:23:3800:41:0101:01:20.3001:01:40.00+00:04:384:0514,7
12LUBIŃSKI Paweł 440KORALEN TEAMKOŁOBRZEGM4019M 7800:00:0300:22:5100:40:3401:01:25.4501:01:29.35+00:04:434:0514,7
13KIERZNOWSKI Andrzej 327KB WYGANKOŁOBRZEGM554M 10200:00:1200:23:5700:42:0101:02:51.7001:03:03.75+00:06:094:1114,3
14KIMASZEWSKI Kornel 908KOŁOBRZEGM161M 10700:00:1400:23:1800:40:4701:03:19.5501:03:34.00+00:06:374:1314,2
15UZNAŃSKI Wojciech 794GMINA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM2015M 10800:00:0300:23:3500:42:0501:03:20.2501:03:23.90+00:06:384:1314,2
16UZNAŃSKI Ryszard 793KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4513M 11600:00:0600:23:3600:42:1501:03:48.5501:03:54.95+00:07:064:1514,1
17KROCZYŃSKI Sławomir 379KOŁOBRZEGM556M 12100:00:0600:24:0300:42:2801:04:03.1501:04:10.10+00:07:214:1614,0
18KUCZERA Przemysław 397HURPAGUNS TRIATHLON TEAMKOŁOBRZEGM3528M 12400:00:2300:25:0500:43:2901:04:21.7001:04:45.25+00:07:394:1714,0
19SOBCZYK Łukasz 686KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4032M 13000:00:0600:23:5500:42:3501:04:39.9501:04:45.95+00:07:574:1813,9
20ZAWADZKI Damian 870KB WYGANZIELENIEWOM3531M 13200:00:1200:24:4900:43:2501:04:44.8001:04:57.60+00:08:024:1913,9
21CZEKIERDA Bartosz 123GMINA DYGOWOŁYKOWOM2016M 14200:00:2700:24:2800:43:2501:05:18.1501:05:46.05+00:08:364:2113,8
22KAZIMIERSKI Piotr 319KOŁOBRZEGM3020M 14400:00:2400:25:1400:44:1201:05:19.4001:05:44.20+00:08:374:2113,8
23GRYCZKA Andrzej 221KB WYGANBUDZISTOWOM508M 14700:00:1500:24:4500:43:4301:05:28.5501:05:43.95+00:08:464:2113,7
24FRYDRYCH Wojciech 181KB WYGANGRZYBOWOM2018M 16200:00:2000:24:4600:44:0001:06:04.3001:06:24.45+00:09:224:2413,6
24WYSZKOWSKI Marcin 859KB WYGANKOŁOBRZEGM4042M 16300:00:1900:24:4700:44:0201:06:04.6001:06:24.45+00:09:224:2413,6
26SZCZYGIELSKI Radosław 738KOŁOBRZEGM3024M 18000:00:1800:26:0500:45:3501:07:04.3501:07:23.05+00:10:224:2813,4
27KARCZ Artur 310KOŁOBRZEGM3542M 18100:00:1100:27:2600:47:1001:07:04.6501:07:16.25+00:10:224:2813,4
28BARTOSZUK Adam 30BT KołobrzegKOŁOBRZEGM4045M 18400:00:0500:25:1000:45:0501:07:14.0501:07:19.95+00:10:314:2813,4
29FILAROWSKI Stefan 177GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4529M 18700:00:2600:26:1600:45:2101:07:17.7001:07:44.40+00:10:354:2913,4
30KSZCZANOWICZ Jacek 389KOŁOBRZEGM4047M 19100:00:4300:26:0400:45:2401:07:33.2001:08:16.60+00:10:514:3013,3
31AUGUSTYNIAK Grzegorz 18KB WYGANKOŁOBRZEGM4049M 19800:00:2700:25:5500:45:4301:07:48.1501:08:15.25+00:11:064:3113,3
32NOWICKI Michał 512KB WYGANKOŁOBRZEGM3027M 20900:00:1300:24:4900:44:5201:08:08.0001:08:21.45+00:11:254:3213,2
33TWARÓG Eugeniusz 785TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM4054M 22100:00:5200:26:5100:46:4101:08:39.2501:09:31.55+00:11:574:3413,1
34DUDA Andrzej 157KOŁOBRZEGM5010M 22200:00:1200:25:1900:45:2301:08:41.1501:08:53.90+00:11:594:3413,1
35KRUKOWSKI Adam 383DRZONOWOM3033M 22800:00:1900:26:0300:46:3901:08:53.2001:09:12.55+00:12:114:3513,1
36HNITECKI Marek 250KOŁOBRZEGM4538M 23400:00:3000:26:3900:46:3201:09:15.8001:09:46.55+00:12:334:3713,0
37BUCZKOWSKI Jacek 768BREMKOŁOBRZEGM4058M 24000:00:0900:26:0100:46:4301:09:24.3001:09:33.80+00:12:424:3713,0
38TROCKI Robert 777KOŁOBRZEGM4060M 24500:00:3100:26:3700:46:3701:09:29.0501:10:01.00+00:12:464:3812,9
39DUDEK Mateusz 159KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM2021M 25200:00:1900:26:0900:46:2401:09:47.2001:10:06.40+00:13:054:3912,9
40KISIEL Mariusz 330MIECHĘCINOM3037M 26400:00:3900:26:5400:47:2101:10:39.4501:11:18.50+00:13:574:4212,7
41AKIER Adrian 9KOŁOBRZEGM2025M 28600:00:3100:26:3400:47:3501:11:30.9501:12:02.15+00:14:484:4612,6
42RAMA Janusz 609KOŁOBRZEGM4071M 29100:00:3600:26:3100:47:1301:11:38.3501:12:14.90+00:14:564:4612,6
43WALERIAŃCZYK Roman 798GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM4545M 29600:00:3300:27:1200:48:0601:11:46.4001:12:19.80+00:15:044:4712,5
44UKRAIŃSKI Sławomir 789KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4546M 30100:00:1000:26:5800:48:1001:11:54.4501:12:04.55+00:15:124:4712,5
45KAŹMIERCZAK Robert 894NIEKANINM4547M 30300:00:2800:27:1000:48:3001:11:55.8001:12:23.80+00:15:134:4712,5
46TRZECIAK Dariusz 781KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4548M 31500:00:4100:28:0800:49:1301:12:17.1001:12:58.35+00:15:354:4912,5
47HOC Dariusz 252KOŁOBRZEGM4074M 31800:00:1200:26:5100:48:2101:12:24.3001:12:36.95+00:15:424:4912,4
48SIKORSKI Adam 898SIKORROWOKOŁOBRZEGM3045M 32300:00:1300:27:3000:48:4601:12:33.9501:12:47.85+00:15:514:5012,4
49MALINOWSKI Zbigniew 462KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6012M 32400:00:3700:26:2000:47:3801:12:34.1001:13:12.00+00:15:524:5012,4
50WYGANOWSKI Andrzej 856KB WYGANKOŁOBRZEGM705M 32500:00:1200:27:3000:48:4701:12:35.4501:12:47.70+00:15:534:5012,4
51CIBORSKI Sławomir 916KOŁOBRZEGM4075M 32700:00:2100:27:2200:48:3901:12:43.3001:13:04.45+00:16:014:5012,4
52RONIJ Łukasz 631ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3570M 32900:00:1600:27:1500:48:4701:12:51.7001:13:08.55+00:16:094:5112,4
53PRZYCHÓDZKO Roman 598KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4550M 33100:00:2400:26:3100:47:1501:12:54.2501:13:18.50+00:16:124:5112,3
54WOŹNIAK Piotr 848KOŁOBRZEGM5519M 33800:00:3800:27:1600:48:1901:13:09.1001:13:47.35+00:16:274:5212,3
55ŁĄTKOWSKI Patryk 893AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM167M 34900:00:2100:26:3800:48:1901:13:37.7001:13:58.90+00:16:554:5412,2
56DAŚKO Marek 131KOŁOBRZEGM5520M 35400:00:2300:28:0300:49:3201:13:48.5501:14:11.80+00:17:064:5512,2
57SATRO Piotr 663KP PSP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM3574M 36100:00:3600:27:2900:49:3701:14:03.3501:14:40.05+00:17:214:5612,2
58JAKUBOWSKI Mieczysław 270KOŁOBRZEG BIEGAZIELENIEWOM4086M 36200:00:3200:28:4000:50:4301:14:04.2501:14:36.90+00:17:224:5612,2
59CZEPUKOJĆ Wojciech 124USTRONIE MORSKIEM2027M 36500:00:4500:28:1200:49:4601:14:07.9501:14:53.35+00:17:254:5612,1
60MIECZKOWSKI Michał 913KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5523M 36700:00:2500:27:5500:49:3901:14:10.0001:14:35.45+00:17:274:5612,1
61ORZEŁ Jacek 530DYGOWOM4555M 37100:00:3600:27:3000:49:0101:14:21.0501:14:57.85+00:17:384:5712,1
62CHRZANOWSKI Bartłomiej 103ZIELENIEWOM3050M 37400:00:4100:28:0100:49:5401:14:29.9501:15:11.00+00:17:474:5812,1
63KUKIEŁKA Wojciech 400OBROTYM3576M 38000:00:4200:28:3900:50:1301:14:40.2001:15:23.00+00:17:584:5812,1
64RAŚ Ryszard Marek 612EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM656M 38400:00:0500:26:5800:48:5301:14:46.3001:14:51.60+00:18:044:5912,0
65CHRZANOWSKI Mariusz 102KOŁOBRZEGM5024M 38600:00:2600:26:4900:48:5301:14:47.6501:15:14.20+00:18:054:5912,0
66TEKIEL Marcin 771OSP DYGOWODYGOWOM3579M 39100:00:3600:27:2900:49:3701:14:54.9001:15:31.80+00:18:124:5912,0
67BANAŚ Adam 24KOŁOBRZEGM3580M 39600:00:1100:27:2700:49:2901:15:09.6501:15:21.45+00:18:275:0012,0
68KISIEL Rafał 331LEBIEGA BIEGAKOŁOBRZEGM2029M 40300:00:3900:27:4500:49:5501:15:30.0501:16:09.10+00:18:475:0211,9
69ZIOMKO Rafał 876KOŁOBRZEGM4560M 40900:00:2900:27:5500:50:0501:15:33.6001:16:02.70+00:18:515:0211,9
70CZYŻEWSKI Piotr 128TKKF KOSZALINMĄCZNIKM5029M 41800:00:0500:27:4800:50:0801:16:10.8001:16:16.60+00:19:285:0411,8
71KALINOWSKI Krzysztof 306KOŁOBRZEGM5530M 42000:00:2800:28:3000:50:5001:16:12.7501:16:41.25+00:19:305:0411,8
72PENDRAK Piotr 561XXKOŁOBRZEGM6017M 43300:00:4800:29:4600:52:4001:17:15.2001:18:03.70+00:20:335:0911,7
73OKOŃ Stanisław 518KB WYGANKOŁOBRZEGM5030M 43500:00:3500:28:3300:50:4401:17:16.4001:17:52.10+00:20:345:0911,6
74BIELAK Wojciech 44USTRONIE MORSKIEM169M 43600:00:2500:28:2800:51:1501:17:17.9001:17:43.85+00:20:355:0911,6
75BEDNARCZYK Piotr 36ZIELENIEWOM4564M 44500:00:4800:29:3200:52:4701:17:56.0001:18:44.10+00:21:135:1111,5
76TORCZ Karol 776SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM3585M 44800:00:2300:27:5700:50:1801:18:09.8001:18:33.70+00:21:275:1211,5
77KACZYŃSKI Mirosław 303KOŁOBRZEGM3065M 45800:00:1800:30:4000:55:1401:19:03.3501:19:21.40+00:22:215:1611,4
78OPALIŃSKI Stanisław 527KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM6021M 46000:00:0700:26:5100:49:3501:19:12.1501:19:19.55+00:22:305:1611,4
79KIEŁKOWSKI Przemysław 326KOŁOBRZEGM3591M 47200:00:4800:30:0000:53:5801:19:42.2501:20:30.90+00:23:005:1811,3
80ZIENCINA Marcin 874KOŁOBRZEGM3593M 47600:00:4000:29:1800:53:0201:19:48.7501:20:29.70+00:23:065:1911,3
81KURAS Piotr 408SARBIAM6510M 47700:00:1800:28:0700:51:5601:19:48.9501:20:07.60+00:23:065:1911,3
82JANUS Grzegorz 277RAMS TRAINING HOUSE/ RONIN GOLD TEAMKOŁOBRZEGM3066M 48000:00:4200:29:0900:53:2401:19:50.7501:20:32.75+00:23:085:1911,3
83SAK Piotr 660KOŁOBRZEGM40111M 48100:00:2600:30:0200:53:4801:19:57.2001:20:24.10+00:23:155:1911,3
84AKIER Tomasz 10NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM40113M 48500:00:2900:28:0600:52:0901:20:09.9501:20:39.65+00:23:275:2011,2
85BIELEC Tomasz 45USTRONIE MORSKIEM2034M 48700:00:5100:29:4400:53:3201:20:14.8501:21:06.15+00:23:325:2111,2
86ŻYWOT Norbert 890KOŁOBRZEGM40114M 49100:00:5700:29:3600:53:1401:20:26.7001:21:23.80+00:23:445:2111,2
87HRYCAJ Tomasz 257KOŁOBRZEGM3070M 49300:00:3600:30:0200:53:5501:20:49.2001:21:25.25+00:24:075:2311,1
88BOROWIEC Mariusz 63KOŁOBRZEGM4568M 50000:01:0200:31:0900:55:0101:21:03.8501:22:06.15+00:24:215:2411,1
89BUCH Jacek 74NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM5038M 50300:00:3700:29:3500:53:3601:21:15.5501:21:53.15+00:24:335:2511,1
90JASIŃSKI Jarosław 285KOŁOBRZEGM40118M 50900:00:5900:30:1400:54:1601:21:36.3001:22:36.00+00:24:545:2611,0
91JOŃCZYK Tadeusz 290DLA IRKAKOŁOBRZEGM4570M 51500:00:3500:29:4800:54:4101:22:15.0501:22:51.00+00:25:325:2910,9
92KAZIMIERSKI Marek 917GRZYBOWOM3071M 51600:00:4400:29:4200:53:5001:22:15.5001:23:00.30+00:25:335:2910,9
93WILKOSZ Tomasz 822HAIRBOXKOŁOBRZEGM4572M 52100:00:3500:31:5600:55:5701:22:27.7501:23:03.05+00:25:455:2910,9
94MACIĄŻEK Jarosław 450KOŁOBRZEGM3596M 53500:00:5000:31:4400:56:4901:23:36.2501:24:26.35+00:26:545:3410,8
95MAJEWSKI Borys 459KOŁOBRZEGM3597M 53700:00:4900:32:1100:57:0601:23:44.7501:24:34.20+00:27:025:3510,7
96ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 441ROUTE 11KOŁOBRZEGM6026M 54000:00:4700:32:1200:57:0401:23:48.8501:24:36.60+00:27:065:3510,7
97DOMAŃSKI Adam 150KOŁOBRZEGM40128M 55300:00:5500:32:0100:57:3601:24:47.9001:25:43.30+00:28:055:3910,6
98BUDZICH Marcin 77KOŁOBRZEGM3077M 56300:00:5100:32:2800:58:0401:25:39.4501:26:31.05+00:28:575:4210,5
99WOLANT Adam 842KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEKKOŁOBRZEGM35102M 56700:00:5300:32:1200:58:2301:26:04.9001:26:57.95+00:29:225:4410,5
100KACZMAREK Zenon 298KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM6515M 57100:00:3300:31:3700:57:2201:27:03.5001:27:36.70+00:30:215:4810,3
101MAŁETKA Piotr 902TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM40133M 57700:00:4000:31:5300:57:5601:27:35.8001:28:16.15+00:30:535:5010,3
102HRYNIEWICZ Andrzej 259GRZYBOWOM5542M 58000:00:5200:32:4400:59:1701:28:00.1001:28:52.15+00:31:185:5210,2
103BĘDZIAK Jerzy 938KOŁOBRZEGM5543M 58500:00:1000:30:5600:58:0001:29:12.9001:29:23.40+00:32:305:5610,1
104WOŹNIAK Jacek 127KOŁOBRZEGM40134M 58700:00:0600:32:1000:59:2101:29:41.6001:29:47.80+00:32:595:5810,0
105PRZYCHÓDZKO Sebastian 841KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEKKOŁOBRZEGM35108M 59600:00:3200:32:5301:00:3601:30:26.2001:30:58.20+00:33:446:0110,0
106STYCZYŃSKI Rafał 722KOŁOBRZEGM35109M 59800:00:1000:32:2300:59:4901:30:35.5001:30:45.95+00:33:536:029,9
107JAWORSKI Szymon 287KOŁOBRZEGM3078M 59900:00:0900:32:2400:59:5101:30:36.0001:30:45.95+00:33:536:029,9
108PAVLIUTKIN Aleksandr 553KOŁOBRZEGM40138M 60000:00:3300:32:4701:00:3901:30:50.2501:31:23.95+00:34:086:039,9
109JANKOWSKI Remigiusz 274KOŁOBRZEGM35112M 61600:00:5900:32:2501:00:4001:32:39.4001:33:39.30+00:35:576:109,7
110BRYNDZA Piotr 66KOŁOBRZEGM40145M 61900:00:4900:32:3101:02:0101:33:08.7001:33:58.00+00:36:266:129,7
111RZESZOTARSKI Jacek 907KOŁOBRZEGM40146M 62000:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5001:34:24.75+00:36:446:139,6
112DEPTA Paweł 141KOŁOBRZEGM40147M 62100:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5501:34:24.75+00:36:446:139,6
113SZCZYGIELSKI Michał 739KOŁOBRZEGM3082M 62400:00:4300:34:3101:03:0701:34:02.2001:34:46.00+00:37:206:169,6
114ŻABCZAK Jakub 883POZNANIANKAKOŁOBRZEGM40148M 62800:00:5100:35:1301:03:5601:34:43.8501:35:34.90+00:38:016:189,5
115KOLIKOW Antoni 959KOŁOBRZEGM1610M 63100:00:1400:35:3901:04:0501:35:13.6501:35:28.25+00:38:316:209,5
116WOŹNIAK Stanisław 849KOŁOBRZEGM6520M 63600:00:4400:33:4401:03:1601:36:59.6001:37:44.30+00:40:176:289,3
117KOLASA Tomasz 343KOŁOBRZEGM4584M 63700:00:4300:33:4601:03:1701:37:00.6001:37:44.50+00:40:186:289,3
118LEŚNIEWSKI Dominik 900RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM3085M 64000:00:4300:34:2001:04:1801:37:48.7501:38:31.85+00:41:066:319,2
119ZAKRZEWSKI Tadeusz 863DARGOCICEM6035M 64800:00:0400:33:2901:04:5801:41:52.2501:41:56.65+00:45:106:478,8
120SCHMIDT Dariusz 664KOŁOBRZEGM5051M 65300:01:0100:35:3601:06:5101:43:41.5501:44:43.30+00:46:596:548,7
121KRYSA Krystian 386KOŁOBRZEGM1611M 65600:00:5200:36:2001:09:1501:46:43.3001:47:35.40+00:50:017:068,4
122KRYSA Krzysztof 385KOŁOBRZEGM4586M 65700:00:5200:36:2001:09:1501:46:43.5001:47:36.20+00:50:017:068,4
Znaleziono 122 wynik(ów)