XXXIV BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2021-10-03
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 404
Wystartowało : 310
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 310
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZEZIŃSKI Błażej 35ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM301M 100:00:0000:22:18.2500:22:18.25 2:5820,2
2NODOVA Boniface 376M302M 200:00:0000:22:27.4500:22:27.45+00:00:092:5920,0
3OCHAL Pawel 221TEAMOCHALBYDGOSZCZM401M 300:00:0000:23:18.7500:23:18.75+00:01:003:0619,3
4RATAJCZYK Przemysław 249TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201M 400:00:0000:23:43.4000:23:43.40+00:01:253:0919,0
5KOTŁOWSKI Bartosz 144LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM202M 5Tak00:00:0000:24:22.7500:24:22.75+00:02:043:1418,5
6GRUSZKA Gracjan 96CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM203M 600:00:0000:25:10.0500:25:10.05+00:02:513:2117,9
7SKIBA Łukasz 276AZS POLITECHNIKA OPOLSKABYDGOSZCZM303M 700:00:0000:25:43.9000:25:43.90+00:03:253:2517,5
8PAWŁOWSKI Tomasz 231ZIELONKAM204M 800:00:0000:26:05.6000:26:05.60+00:03:473:2817,3
9GLUGLA Mariusz 76THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM402M 900:00:0000:26:17.0500:26:17.05+00:03:583:3017,1
10RETECKI Krzysztof 251LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTOOSTROMECKOM403M 10Tak00:00:0000:26:22.9000:26:22.90+00:04:043:3017,1
11JAŻDZIEWSKI Dawid 59ANGOWICEM205M 1100:00:0000:26:29.3500:26:29.35+00:04:113:3117,0
12ENTTIGER Paweł 124DBYDGOSZCZM304M 1200:00:0000:26:31.7500:26:31.75+00:04:133:3217,0
13ZIĘBA Adam 359TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM404M 1300:00:0000:26:44.1000:26:44.10+00:04:253:3316,8
14MRUK Tomasz 209CZARNE STOPYBYDGOSZCZM405M 1400:00:0000:27:02.0500:27:02.05+00:04:433:3616,6
15KAMIŃSKI Tomasz 126KS PERUNKOWALEWO POMORSKIEM305M 1500:00:0000:27:05.7000:27:05.70+00:04:473:3616,6
16BANDOCH Mariusz 13SOLEC KUJAWSKIM406M 1600:00:0000:27:11.7000:27:11.70+00:04:533:3716,6
17MAĆKOWSKI Maciej 190UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM306M 1700:00:0000:27:19.9500:27:19.95+00:05:013:3816,5
18SULKOWSKI Zdzisław 51DBYDGOSZCZM501M 1800:00:0000:27:25.1000:27:25.10+00:05:063:3916,4
19JURKIEWICZ Mariusz 120TEAMOCHALINOWROCŁAWM407M 1900:00:0000:27:29.2000:27:29.20+00:05:103:3916,4
20RYMER Jakub 266BYDGOSZCZM307M 2000:00:0000:27:33.9500:27:33.95+00:05:153:4016,3
21KUBANEK Łukasz 85DNIEMCZM308M 2100:00:0000:27:34.1500:27:34.15+00:05:153:4016,3
22TUCZYŃSKI Sylwester 334BYDGOSZCZM206M 2200:00:0000:27:41.6000:27:41.60+00:05:233:4116,3
23SZENK Marta 298BYDGOSZCZK401K 100:00:0000:27:52.3500:27:52.35+00:05:343:4216,1
24KŁOPOTEK Patryk 134WRB / UMBBYDGOSZCZM309M 2300:00:0000:28:10.1000:28:10.10+00:05:513:4516,0
25ŚLIWIŃSKI Łukasz 313LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM3010M 24Tak00:00:0000:28:16.3500:28:16.35+00:05:583:4615,9
26BEDRA Robert 21CZARNE STOPYBYDGOSZCZM408M 2500:00:0000:28:26.6000:28:26.60+00:06:083:4715,8
27MAIK Daria 191LUKS START NAKŁOMROCZAK201K 200:00:0000:28:31.4500:28:31.45+00:06:133:4815,8
28TESSA Karol 321BYDGOSZCZ FAN MARATONLISI OGONM409M 2600:00:0000:28:40.6000:28:40.60+00:06:223:4915,7
29STANIEC Tomasz 286BYDGOSZCZM4010M 2700:00:0000:28:44.4500:28:44.45+00:06:263:4915,7
30KALACZYŃSKI Miłosz 374KS POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM. KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZM207M 2800:00:0000:28:54.0500:28:54.05+00:06:353:5115,6
31KUNICKI Michał 383LKS Start NakłoŁOCHOWOM191M 2900:00:0000:29:14.3500:29:14.35+00:06:563:5315,4
32WŁODARSKI Przemysław 351POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM3011M 3000:00:0000:29:16.6500:29:16.65+00:06:583:5415,4
33PRĄDZYŃSKI Marcin 243AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM4011M 3100:00:0000:29:20.2000:29:20.20+00:07:013:5415,3
34SKRZECZEWSKI Bartosz 280BYDGOSZCZM3012M 3200:00:0000:29:23.8500:29:23.85+00:07:053:5515,3
34GOŁATA Wojciech 80AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4012M 32Tak00:00:0000:29:23.8500:29:23.85+00:07:053:5515,3
36KRAPIŃSKI Damian 48DM4013M 3400:00:0000:29:35.0000:29:35.00+00:07:163:5615,2
37DZIĘGIELEWSKI Paweł 63CZARNE BŁOTOM3013M 3500:00:0000:29:36.0500:29:36.05+00:07:173:5615,2
38DĄBROWSKI Paweł 51\INT X^2 DXTORUŃM208M 3600:00:0000:29:38.4500:29:38.45+00:07:203:5715,2
39SZCZEPANIAK Cezary 297BYDGOSZCZM4014M 3700:00:0000:29:46.8000:29:46.80+00:07:283:5815,1
40KOSZEWSKI Michał 143BYDGOSZCZM3014M 3800:00:0000:29:48.4500:29:48.45+00:07:303:5815,1
41HOPPE Tomasz 378BYDGOSZCZM4015M 3900:00:0000:29:56.4500:29:56.45+00:07:383:5915,0
42MELLER Wojciech 384STRZYŻAWAM502M 40Tak00:00:0000:30:00.4500:30:00.45+00:07:424:0015,0
43RACZYŃSKI Krzysztof 248BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM601M 4100:00:0000:30:07.9000:30:07.90+00:07:494:0014,9
44KWAŚNIEWSKI Waldemar 171MROCZAM503M 4200:00:0000:30:10.0500:30:10.05+00:07:514:0114,9
45ZDROJEWSKI Paweł 357START TEAM WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM4016M 4300:00:0000:30:20.9500:30:20.95+00:08:024:0214,8
46CHODKIEWICZ Tomasz 41DM4017M 4400:00:0000:30:23.8000:30:23.80+00:08:054:0314,8
47MALICKI Łukasz 194KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZZIELONKAM3015M 4500:00:0000:30:24.3500:30:24.35+00:08:064:0314,8
48SZALA Wojciech 370BYDGOSZCZM209M 4600:00:0000:30:31.6000:30:31.60+00:08:134:0414,7
49ŁUCZAK Paweł 187TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM504M 4700:00:0000:30:35.2500:30:35.25+00:08:174:0414,7
50STANKIWEICZ Jacek 368BYDGOSZCZM2010M 4800:00:0000:30:36.1000:30:36.10+00:08:174:0414,7
51GILL Daniel 74BYDGOSZCZM4018M 4900:00:0000:30:40.1500:30:40.15+00:08:214:0514,7
52SKARBEK Marek 275RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM505M 5000:00:0000:30:43.0000:30:43.00+00:08:244:0514,7
53RUCHLEWICZ Natalia 259SZTUMK202K 300:00:0000:30:48.7500:30:48.75+00:08:304:0614,6
54KUNICKA Weronika 186LKS Start NakłoŁOCHOWOK191K 400:00:0000:30:57.5000:30:57.50+00:08:394:0714,5
55ZAKURZEWSKI Tomasz 355TRISPECE/TREKBRZOZAM4019M 5100:00:0000:31:03.9500:31:03.95+00:08:454:0814,5
56CZAJKOWSKA Sylwia 46#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK402K 500:00:0000:31:05.0500:31:05.05+00:08:464:0814,5
57MACIEJEWSKI Wojciech 301OSTROMECKOM192M 52Tak00:00:0000:31:10.5500:31:10.55+00:08:524:0914,4
58KRZYŻYKOWSKA Dominika 379TORUŃK192K 600:00:0000:31:12.6500:31:12.65+00:08:544:0914,4
59WOLIŃSKI Andrzej 372WOLINM506M 5300:00:0000:31:15.3500:31:15.35+00:08:574:1014,4
60KUNZ Mieczysław 167AZS UMK TORUŃTORUŃM4020M 5400:00:0000:31:22.3000:31:22.30+00:09:044:1014,3
61ŁADNIAK Dariusz 183CZARNOWOM4021M 5500:00:0000:31:24.2000:31:24.20+00:09:054:1114,3
62PUCHACZ Marcin 247BYDGOSZCZM3016M 5600:00:0000:31:26.0500:31:26.05+00:09:074:1114,3
63SZOPIŃSKI Rafał 303BYDGOSZCZM4022M 5700:00:0000:31:46.0000:31:46.00+00:09:274:1414,2
64GRZENKOWITZ Dariusz 99CHEŁMNOM507M 5800:00:0000:31:53.4500:31:53.45+00:09:354:1514,1
65WOLIŃSKA Emilia 373WOLINK501K 700:00:0000:32:03.7500:32:03.75+00:09:454:1614,0
66KŁOSOWSKI Marcin 123DBYDGOSZCZM4023M 5900:00:0000:32:04.6500:32:04.65+00:09:464:1614,0
67MALISZEWSKI Łukasz 195MAKSYMILIANOWOMAKSYMILIANOWOM2011M 6000:00:0000:32:14.0000:32:14.00+00:09:554:1714,0
68ŚLIWIŃSKI Mariusz 314GRONOWOM4024M 6100:00:0000:32:15.1500:32:15.15+00:09:564:1814,0
69WUJEK Magdalena 353BYDGOSZCZK301K 800:00:0000:32:18.9000:32:18.90+00:10:004:1813,9
70MANDOSIK Michał 197TEAMOCHALTORUŃM3017M 6200:00:0000:32:19.1500:32:19.15+00:10:004:1813,9
71BOROWSKI Radosław 30MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM3018M 6300:00:0000:32:22.9500:32:22.95+00:10:044:1813,9
72GŻYL Mikołaj 104JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3019M 6400:00:0000:32:23.7500:32:23.75+00:10:054:1913,9
73JAGODZIŃSKA Magdalena 116BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK302K 900:00:0000:32:24.3500:32:24.35+00:10:064:1913,9
74BINKOWSKI Adrian 25CTSGZINM4025M 65Tak00:00:0000:32:37.5000:32:37.50+00:10:194:2013,8
75GWIAZDOWSKI Krzysztof 103BYDGOSZCZM4026M 6600:00:0000:32:41.0000:32:41.00+00:10:224:2113,8
76BUŚ Szymon 40LKS OSTROMECKOWARSZAWAM2012M 6700:00:0000:32:55.7000:32:55.70+00:10:374:2313,7
77PACZKOWSKI Mirosław 226BYDGOSZCZM508M 6800:00:0000:32:57.6500:32:57.65+00:10:394:2313,7
78DĘBICKA-ROMIEJ Patrycja 54-KRUSZYN KRAJEŃSKIK203K 1000:00:0000:32:58.1500:32:58.15+00:10:394:2313,7
79SKONIECZNY Marcin 278BIEGIEM PO MARZENIABYDGOSZCZM4027M 6900:00:0000:33:01.1000:33:01.10+00:10:424:2413,6
80JAROCKA Beata 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK403K 11Tak00:00:0000:33:01.7000:33:01.70+00:10:434:2413,6
81WIĘCKOWSKI Dariusz 343MKS SP 63BYDGOSZCZM4028M 7000:00:0000:33:09.0500:33:09.05+00:10:504:2513,6
82WADZIŃSKA Paulina 331TEAMOCHALBYDGOSZCZK303K 1200:00:0000:33:15.6000:33:15.60+00:10:574:2613,5
83SZEWS Marek 300AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKORONOWOM4029M 7100:00:0000:33:18.0500:33:18.05+00:10:594:2613,5
84BŁAŻEJCZYK Robert 26DSS ORLĘTASTĘŻYCAM4030M 7200:00:0000:33:19.3500:33:19.35+00:11:014:2613,5
85GRALIK Jędrzej 89BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2013M 7300:00:0000:33:21.6000:33:21.60+00:11:034:2613,5
86KOWALSKI Wiktor 147OSTROMECKOM193M 74Tak00:00:0000:33:25.2000:33:25.20+00:11:064:2713,5
87KREŃSKI Tomasz 151TEAMOCHALBYDGOSZCZM4031M 7500:00:0000:33:26.1000:33:26.10+00:11:074:2713,5
88KOCINIEWSKI Bartłomiej 135LKS JANOWOJANOWOM2014M 76Tak00:00:0000:33:34.3500:33:34.35+00:11:164:2813,4
89DĄBROWSKI Leszek 53START TEAM WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM4032M 7700:00:0000:33:37.2500:33:37.25+00:11:194:2813,4
90URBANSKI Andrzej 329OSTROMECKOM509M 78Tak00:00:0000:33:38.6500:33:38.65+00:11:204:2913,4
91KOWALCZYK Kamila 145CROSS FORDON/ SILNI PONAD MIARĘBYDGOSZCZK204K 1300:00:0000:33:44.7500:33:44.75+00:11:264:2913,3
92ZIMMERMANN Tomasz 360KM PSP GRUDZIĄDZSOSNÓWKAM4033M 7900:00:0000:33:48.2500:33:48.25+00:11:304:3013,3
93HALINIAK Jakub 110DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM194M 80Tak00:00:0000:34:03.4000:34:03.40+00:11:454:3213,2
94SZYMCZAK Julian 382OSTROMECKOM2015M 81Tak00:00:0000:34:10.5000:34:10.50+00:11:524:3313,2
95BAJOREK Piotr 11NIEZRZESZONYBRODNICAM602M 8200:00:0000:34:12.0500:34:12.05+00:11:534:3313,2
96SOWIŃSKI Marcin 285BYDGOSZCZM3020M 8300:00:0000:34:15.2000:34:15.20+00:11:564:3413,1
97STĘPSKI Marek 291BBLBYDGOSZCZM4034M 8400:00:0000:34:17.4500:34:17.45+00:11:594:3413,1
98KOPIEC Mateusz 142REPTOWOM2016M 85Tak00:00:0000:34:18.7500:34:18.75+00:12:004:3413,1
99KARNOWSKI Sebastian 128CZEMLEWOM3021M 86Tak00:00:0000:34:19.6000:34:19.60+00:12:014:3413,1
100BARSZCZ Tomasz 17BYDGOSZCZM3022M 8700:00:0000:34:20.2000:34:20.20+00:12:014:3413,1
101SALWA Justyna 269POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK304K 1400:00:0000:34:23.3500:34:23.35+00:12:054:3513,1
102POLIWODZIŃSKI Mateusz 239FKS WISŁA FORDONBYDGOSZCZM195M 8800:00:0000:34:31.8500:34:31.85+00:12:134:3613,0
103BIELEC Wojciech 23BYDGOSZCZM4035M 8900:00:0000:34:32.1500:34:32.15+00:12:134:3613,0
104KRASKA Maria 150WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK205K 15Tak00:00:0000:34:35.8000:34:35.80+00:12:174:3613,0
105LUZAK Magdalena 180BYDGOSZCZK305K 1600:00:0000:34:41.5000:34:41.50+00:12:234:3713,0
106GĄSIOROWSKI Robert 121DM5010M 9000:00:0000:34:50.1500:34:50.15+00:12:314:3812,9
107BOHDANOWICZ Patrycja 307CHEŁMNOK306K 1700:00:0000:34:51.4500:34:51.45+00:12:334:3812,9
108GROSKOP Michał 92BYDGOSZCZM3023M 9100:00:0000:34:56.1500:34:56.15+00:12:374:3912,9
109FRĄCKOWIAK Agata 67NAKŁO NAD NOTECIĄK206K 1800:00:0000:35:02.7500:35:02.75+00:12:444:4012,8
110MROTEK Marcin 208OSTROMECKOM3024M 92Tak00:00:0000:35:04.5500:35:04.55+00:12:464:4012,8
111BERNACKI Dominik 22CZARNOWOM4036M 9300:00:0000:35:12.8000:35:12.80+00:12:544:4112,8
112LEWANDOWSKI Władysław 174T G SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM603M 9400:00:0000:35:15.6500:35:15.65+00:12:574:4212,8
113NOWAKOWSKI Grzegorz 217DEAF GARMIN_GIANTBYDGOSZCZM3025M 9500:00:0000:35:18.0000:35:18.00+00:12:594:4212,7
114KRUSZYNA Robert 157DZIEMIONNAM4037M 9600:00:0000:35:20.1000:35:20.10+00:13:014:4212,7
115KAPUSTA Maciej 127BYDGOSZCZM4038M 9700:00:0000:35:20.3500:35:20.35+00:13:024:4212,7
116ROSZAK Zbigniew 255WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM3026M 9800:00:0000:35:28.5000:35:28.50+00:13:104:4312,7
117BRĄŻKIEWICZ Rafał 34BIKE FORDONBYDGOSZCZM4039M 9900:00:0000:35:30.7000:35:30.70+00:13:124:4412,7
118WASILEWSKA Agata 336AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK404K 1900:00:0000:35:32.4500:35:32.45+00:13:144:4412,7
119GREŃ Sebastian 90KSN ŁUCZNICZKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2017M 100Tak00:00:0000:35:33.6500:35:33.65+00:13:154:4412,7
120MISUN-NOWAK Katarzyna 206AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK405K 2000:00:0000:35:38.0000:35:38.00+00:13:194:4512,6
121OKOŃSKI Maciej 222TORUŃM4040M 10100:00:0000:35:50.4500:35:50.45+00:13:324:4612,6
122HASS Adam 112BYDGOSZCZM4041M 10200:00:0000:35:52.3500:35:52.35+00:13:344:4612,5
123REINHOLD Marcin 250A TY LOTOSZ?CHEŁMŻAM4042M 10300:00:0000:35:53.0500:35:53.05+00:13:344:4712,5
124ŚLÓSAREK Piotr 316STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃTORUŃM604M 10400:00:0000:35:54.5500:35:54.55+00:13:364:4712,5
125CHROMIŃSKI Fabian 43BYDGOSZCZM2018M 10500:00:0000:35:56.2000:35:56.20+00:13:374:4712,5
126LUZAK Mirosław 179TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM605M 10600:00:0000:35:56.3500:35:56.35+00:13:384:4712,5
127ROBACZEWSKI Artur 253ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4043M 10700:00:0000:35:56.5000:35:56.50+00:13:384:4712,5
128WESTFALEWSKI Tomasz 339LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM3027M 108Tak00:00:0000:35:57.2000:35:57.20+00:13:384:4712,5
129GRUBICH Arkadiusz 94NIEMCZM4044M 10900:00:0000:35:57.5000:35:57.50+00:13:394:4712,5
130ŚPICA Leszek 317BYDGOSZCZM5011M 11000:00:0000:36:02.4000:36:02.40+00:13:444:4812,5
131KOMISARCZYK Iwona 141INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK406K 2100:00:0000:36:04.6000:36:04.60+00:13:464:4812,5
132BAGROWSKI Marek 10UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5012M 111Tak00:00:0000:36:08.6500:36:08.65+00:13:504:4912,5
133ADAMIEC Marek 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM4045M 11200:00:0000:36:12.1000:36:12.10+00:13:534:4912,4
134WIECZOREK Jakub 72DBYDGOSZCZM2019M 11300:00:0000:36:15.5500:36:15.55+00:13:574:5012,4
135GRUBA Jacek 93TRISPACE/TREKBRZOZAM606M 11400:00:0000:36:17.7000:36:17.70+00:13:594:5012,4
136KRUSZYNA Renata 156DZIEMIONNAK307K 2200:00:0000:36:21.3000:36:21.30+00:14:034:5012,4
137RYGIEWICZ Wojciech 365WOLWARKM5013M 11500:00:0000:36:25.4500:36:25.45+00:14:074:5112,4
138KOCINIEWSKI Mateusz 137LKS JANOWODĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2020M 116Tak00:00:0000:36:29.5500:36:29.55+00:14:114:5112,3
139ŚRUTKOWSKI Sylwester 319SZTUMM3028M 11700:00:0000:36:31.5500:36:31.55+00:14:134:5212,3
140BUDZIAK Wiesław 37CHEŁMŻAM607M 11800:00:0000:36:32.8000:36:32.80+00:14:144:5212,3
141ANDRZEJEWSKI Ryszard 6BYDGOSZCZM701M 11900:00:0000:36:35.6500:36:35.65+00:14:174:5212,3
142KOWALCZYK Robert 122DOSTROMECKOM4046M 120Tak00:00:0000:36:38.5500:36:38.55+00:14:204:5312,3
143BRATEK Andrzej 33TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM608M 12100:00:0000:36:40.8500:36:40.85+00:14:224:5312,3
144POLIWODZIŃSKI Michał 238FKS WISŁA FORDONBYDGOSZCZM4047M 12200:00:0000:36:41.8500:36:41.85+00:14:234:5312,3
145URBAŃSKI Daniel 330BYDGOSZCZM4048M 12300:00:0000:36:42.5000:36:42.50+00:14:244:5312,3
146KOCINIEWSKI Jan 139LKS JANOWOJANOWO 67M196M 124Tak00:00:0000:36:44.6000:36:44.60+00:14:264:5312,3
147KOCINIEWSKI Wojciech 138LKS JANOWODĄBROWA CHEŁMIŃSKAM197M 125Tak00:00:0000:36:45.1000:36:45.10+00:14:264:5412,2
148SKUCIŃSKA Karolina 281POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNABYDGOSZCZK308K 2300:00:0000:36:51.7500:36:51.75+00:14:334:5412,2
149KRUPINSKI Tomasz 154BYDGOSZCZM5014M 12600:00:0000:36:52.3000:36:52.30+00:14:344:5412,2
150MELWIŃSKA Paulina 204RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK407K 2400:00:0000:36:56.9500:36:56.95+00:14:384:5512,2
151TKACZUK Jolanta 322CHRZĄSTOWOK502K 2500:00:0000:37:01.1500:37:01.15+00:14:424:5612,2
152STAWICKI Paweł 288OSTROMECKOOSTROMECKOM4049M 127Tak00:00:0000:37:01.4500:37:01.45+00:14:434:5612,2
153ŁUCZAK Anna 188TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZK408K 2600:00:0000:37:08.2000:37:08.20+00:14:494:5712,1
154GILEWSKI Błażej 73WĄBRZEŹNOM4050M 12800:00:0000:37:10.3500:37:10.35+00:14:524:5712,1
155SIKORSKI Jarek 272RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4051M 12900:00:0000:37:15.4500:37:15.45+00:14:574:5812,1
156STRYCHALSKI Tomasz 292BYDGOSZCZM3029M 13000:00:0000:37:18.5500:37:18.55+00:15:004:5812,1
157KAWALEC Marcin 131LKS OSTROMECKOREPTOWOM2021M 131Tak00:00:0000:37:18.6000:37:18.60+00:15:004:5812,1
158KASICA Michał 130BYDGOSZCZM3030M 13200:00:0000:37:18.8500:37:18.85+00:15:004:5812,1
159BIEŃKOWSKI Tomasz 24BYDGOSZCZM702M 13300:00:0000:37:21.5500:37:21.55+00:15:034:5812,0
160LEŚNIAK Adrian 302BYDGOSZCZM3031M 13400:00:0000:37:23.2500:37:23.25+00:15:054:5912,0
161ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 361JANIKOWOM5015M 13500:00:0000:37:26.1500:37:26.15+00:15:074:5912,0
162SOBOCIŃSKI Kamil 377DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3032M 136Tak00:00:0000:37:31.9500:37:31.95+00:15:135:0012,0
163BOROWICZ Ireneusz 28BYDGOSZCZM3033M 13700:00:0000:37:33.0000:37:33.00+00:15:145:0012,0
164BOROWICZ Anna 29BYDGOSZCZK309K 2700:00:0000:37:33.4000:37:33.40+00:15:155:0012,0
165TOMASZEWSKI Tomasz 328LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM3034M 138Tak00:00:0000:37:37.7000:37:37.70+00:15:195:0012,0
166BŁAŻEJCZYK Łukasz 271 BLOGOSTROMECKOM4052M 139Tak00:00:0000:37:49.2000:37:49.20+00:15:305:0211,9
167TRUDNOWSKI Janusz 323BYDGOSZCZM703M 14000:00:0000:37:59.5500:37:59.55+00:15:415:0311,8
168JANKOWSKI Dawid 117OSTROMECKOM4053M 141Tak00:00:0000:38:00.3500:38:00.35+00:15:425:0411,8
169GRABOWSKI Mikołaj 87BYDGOSZCZM3035M 14200:00:0000:38:02.9000:38:02.90+00:15:445:0411,8
170SOLARCZYK Filip 283TORUŃM2022M 14300:00:0000:38:24.8000:38:24.80+00:16:065:0711,7
171DUTKOWSKI Tomek 61LUBAWKAM3036M 14400:00:0000:38:28.7500:38:28.75+00:16:105:0711,7
172GOTOWICZ Kacper 84GOTOWI(CZ) NA WSZYSTKOBYDGOSZCZM2023M 14500:00:0000:38:32.8000:38:32.80+00:16:145:0811,7
173SIUDA Marek 273KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM4054M 14600:00:0000:38:33.3500:38:33.35+00:16:155:0811,7
174SZERWIŃSKI Mateusz 299BYDGOSZCZM2024M 14700:00:0000:38:33.5000:38:33.50+00:16:155:0811,7
175PRIETZ Bartosz 245BYDGOSZCZM4055M 14800:00:0000:38:35.6500:38:35.65+00:16:175:0811,7
176DZIEŻA Roma 62RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK503K 2800:00:0000:38:41.2000:38:41.20+00:16:225:0911,6
177ROBACZEWSKA Lidia 252ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK409K 2900:00:0000:38:41.3000:38:41.30+00:16:235:0911,6
178SOBOLEWSKA Aleksandra 282BYDGOSZCZK207K 3000:00:0000:38:48.7500:38:48.75+00:16:305:1011,6
179HALAREWICZ Artur 105GZINM4056M 149Tak00:00:0000:38:51.5000:38:51.50+00:16:335:1011,6
180WAKUŁA-KUNZ Wanda 332TORUŃK4010K 3100:00:0000:38:53.5500:38:53.55+00:16:355:1111,6
181ZIELIŃSKI Andrzej 81DTORUŃM4057M 15000:00:0000:38:55.7500:38:55.75+00:16:375:1111,6
182STARSZAK Paweł 287DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4058M 151Tak00:00:0000:38:59.4500:38:59.45+00:16:415:1111,5
183WĘGLARZ Łukasz 340BYDGOSZCZM3037M 15200:00:0000:39:00.7500:39:00.75+00:16:425:1211,5
184MUSZYŃSKI Adam 211BYDGOSZCZM3038M 15300:00:0000:39:00.9500:39:00.95+00:16:425:1211,5
185ŚLIWIŃSKI Piotr 312GZINM3039M 154Tak00:00:0000:39:01.5000:39:01.50+00:16:435:1211,5
186OWCZARZAK Michał 225SMAKOSZEBYDGOSZCZM4059M 15500:00:0000:39:06.8500:39:06.85+00:16:485:1211,5
187WIECZOREK Sonita 82DBŁAŻEJEWOK208K 3200:00:0000:39:08.2000:39:08.20+00:16:495:1311,5
188OSIECKI Grzegorz 223KISIELICEM704M 15600:00:0000:39:17.1500:39:17.15+00:16:585:1411,5
189TARGOWSKA Małgorzata 320AZS PBS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3010K 3300:00:0000:39:20.0000:39:20.00+00:17:015:1411,4
190NALEWALSKA Justyna 240BYDGOSZCZK3011K 3400:00:0000:39:21.3500:39:21.35+00:17:035:1411,4
191SZTUBECKI Jacek 306OSTROMECKOM4060M 157Tak00:00:0000:39:24.9000:39:24.90+00:17:065:1511,4
192JESKE Marek 119RUN BYDGOSZCZNIWYM5016M 15800:00:0000:39:28.7500:39:28.75+00:17:105:1511,4
193GOŁATA Agnieszka 78AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3012K 35Tak00:00:0000:39:28.8500:39:28.85+00:17:105:1511,4
194KRUCZKOWSKI Piotr 153KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5017M 15900:00:0000:39:33.5500:39:33.55+00:17:155:1611,4
195KLAWIKOWSKA Julita 132TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3013K 3600:00:0000:39:34.0500:39:34.05+00:17:155:1611,4
196ZAKURZEWSKI Arkadiusz 354BYDGOSZCZM5018M 16000:00:0000:39:36.2000:39:36.20+00:17:175:1611,4
197RUTKOWSKI Tomasz 265BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4061M 161Tak00:00:0000:39:40.6000:39:40.60+00:17:225:1711,3
198POTRZEBOWSKI Marek 242DEAFBYDGOSZCZM3040M 16200:00:0000:39:46.4000:39:46.40+00:17:285:1811,3
199GOŁCZYŃSKI Tomasz 81BYDGOSZCZM4062M 16300:00:0000:39:54.9500:39:54.95+00:17:365:1911,3
200GOŁATA Julia 79AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK193K 37Tak00:00:0000:39:57.3000:39:57.30+00:17:395:1911,3
201KRÓL Karol 152TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM4063M 16400:00:0000:40:01.4000:40:01.40+00:17:435:2011,2
202GURZYŃSKI Marcin 375KOSOWIZNAM2025M 16500:00:0000:40:05.6500:40:05.65+00:17:475:2011,2
203POTRZEBOWSKA Agata 241DEAFBYDGOSZCZK3014K 3800:00:0000:40:07.2500:40:07.25+00:17:495:2011,2
204BULIŃSKI Karol 39CZEMLEWOM198M 166Tak00:00:0000:40:08.4500:40:08.45+00:17:505:2111,2
205PRIETZ Monika 246BYDGOSZCZK3015K 3900:00:0000:40:08.5500:40:08.55+00:17:505:2111,2
206HALAREWICZ Joanna 106GZINK4011K 40Tak00:00:0000:40:10.8500:40:10.85+00:17:525:2111,2
207GURZYŃSKA Beata 102BYDGOSZCZK3016K 4100:00:0000:40:13.3500:40:13.35+00:17:555:2111,2
208PERLIK Grzegorz 232BYDGOSZCZM609M 16700:00:0000:40:15.1500:40:15.15+00:17:565:2211,2
209ŻBIKOWSKI Rafał 364POLKRYS TAEMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5019M 16800:00:0000:40:30.7500:40:30.75+00:18:125:2411,1
210URBANSKA Aneta 327OSTROMECKOK4012K 42Tak00:00:0000:40:35.2000:40:35.20+00:18:165:2411,1
211SZYDŁO Adam 310DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM199M 169Tak00:00:0000:40:38.5000:40:38.50+00:18:205:2511,1
212SZYDŁO Mariusz 309DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1910M 170Tak00:00:0000:40:38.7000:40:38.70+00:18:205:2511,1
213PANKANIN Agata 229DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK194K 43Tak00:00:0000:40:38.7500:40:38.75+00:18:205:2511,1
214KUTRA Paweł 67DBYDGOSZCZM4064M 17100:00:0000:40:41.7500:40:41.75+00:18:235:2511,1
215WITKOWSKA Mariola 349GÓRSKK4013K 4400:00:0000:40:45.1500:40:45.15+00:18:265:2611,0
216ZŁOTOWSKI Piotr 362RUN BYDGOSZCZNIWYM4065M 17200:00:0000:40:45.4000:40:45.40+00:18:275:2611,0
217KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 169IZBICAK3017K 4500:00:0000:40:49.7000:40:49.70+00:18:315:2611,0
218SYROCKI Michał 293IZBICAM3041M 17300:00:0000:40:50.0000:40:50.00+00:18:315:2611,0
219WILMA Paweł 345BYDGOSZCZM3042M 17400:00:0000:40:52.2000:40:52.20+00:18:335:2611,0
220GĘSICKA Marta 72BYDGOSZCZK3018K 4600:00:0000:40:52.5000:40:52.50+00:18:345:2611,0
221FILIPSKA Paulina 66BYDGOSZCZK3019K 4700:00:0000:40:54.4500:40:54.45+00:18:365:2711,0
222RUMINIECKA Agata 260BYDGOSZCZK209K 4800:00:0000:41:10.1500:41:10.15+00:18:515:2910,9
223FALKOWSKI Ireneusz 65BRAKBYDGOSZCZM6010M 17500:00:0000:41:17.9000:41:17.90+00:18:595:3010,9
224RÓŻAŃSKI Karol 257JR TEAMTORUŃM3043M 17600:00:0000:41:19.7000:41:19.70+00:19:015:3010,9
225BARCZYKOWSKI Jakub 16LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKAGIERKOWOM1911M 177Tak00:00:0000:41:26.0500:41:26.05+00:19:075:3110,9
226HAS Robert 111ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARŻUCZARŻEM5020M 178Tak00:00:0000:41:27.0500:41:27.05+00:19:085:3110,9
227SIUDZIŃSKA Anna 274BIEGAJ ZA MIASTEMTORUŃK4014K 4900:00:0000:41:30.2500:41:30.25+00:19:125:3210,8
228GROCHALA Michał 91BYDGOSZCZM3044M 17900:00:0000:41:32.3500:41:32.35+00:19:145:3210,8
229GOTOWICZ Mariusz 83GOTOWI(CZ) NA WSZYSTKOBYDGOSZCZM5021M 18000:00:0000:41:35.2500:41:35.25+00:19:175:3210,8
230POLIWKA Urszula 42DABROWA CHELMINSKAK4015K 50Tak00:00:0000:41:37.1500:41:37.15+00:19:185:3210,8
231SKONIECZNA Marlena 277BIEGIEM PO MARZENIABYDGOSZCZK4016K 5100:00:0000:41:44.1500:41:44.15+00:19:255:3310,8
232ZIELIŃSKI Radosław 358BYDGOSZCZM3045M 18100:00:0000:41:48.4500:41:48.45+00:19:305:3410,8
233KUNZ Marta 168ULO UMKTORUŃK195K 5200:00:0000:42:05.7000:42:05.70+00:19:475:3610,7
234RUTKOWSKA Paulina 263ŁĄŻYNK2010K 5300:00:0000:42:11.6000:42:11.60+00:19:535:3710,7
235RZEMEK Sławomir 267GZINM4066M 182Tak00:00:0000:42:11.6500:42:11.65+00:19:535:3710,7
236MATUSIAK Mateusz 202BYDGOSZCZM2026M 18300:00:0000:42:13.9500:42:13.95+00:19:555:3710,7
237PANKANIN Martyna 228DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK196K 54Tak00:00:0000:42:16.5500:42:16.55+00:19:585:3810,6
238PISKORSKA Marta 236SOLEC KUJAWSKIK4017K 5500:00:0000:42:17.2500:42:17.25+00:19:595:3810,6
239TRZPIS Monika 324RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3020K 5600:00:0000:42:27.7000:42:27.70+00:20:095:3910,6
240HOLDA Jerzy 113NIEZRZESZONYSTOLNOM705M 18400:00:0000:42:29.9500:42:29.95+00:20:115:3910,6
241SZABŁOWSKI Marek 295OSTROMECKOM4067M 185Tak00:00:0000:42:38.8500:42:38.85+00:20:205:4110,6
242SZABŁOWSKA Beata 294OSTROMECKOK4018K 57Tak00:00:0000:42:38.9500:42:38.95+00:20:205:4110,6
243DĘBSKI Jan 56SUCHARZEWO 6M6011M 18600:00:0000:42:41.1500:42:41.15+00:20:225:4110,5
244MAJEWSKA Barbara 192PIEŃK4019K 58Tak00:00:0000:43:09.4500:43:09.45+00:20:515:4510,4
245GRUDOWSKI Jarek 95BYDGOSZCZM4068M 18700:00:0000:43:09.5500:43:09.55+00:20:515:4510,4
246KRÓL Zbigniew 178BYDGOSZCZM4069M 18800:00:0000:43:15.8000:43:15.80+00:20:575:4610,4
247PIONTEK Elżbieta 235BYDGOSZCZK601K 5900:00:0000:43:18.4000:43:18.40+00:21:005:4610,4
248ROGOZIŃSKA Karolina 254BYDGOSZCZK3021K 6000:00:0000:43:30.8000:43:30.80+00:21:125:4810,3
249WILK Krzysztof 9BOLUMINEKM706M 189Tak00:00:0000:43:33.4500:43:33.45+00:21:155:4810,3
250MAŁECKA Izabela 196BYDGOSZCZK4020K 6100:00:0000:43:35.5500:43:35.55+00:21:175:4810,3
251KOCINIEWSKI Marcin 136LKS JANOWOCZARŻEM3046M 190Tak00:00:0000:43:43.7000:43:43.70+00:21:255:4910,3
252MARSZAL Dominika 200REPTOWOK2011K 62Tak00:00:0000:43:51.3000:43:51.30+00:21:335:5010,3
253GADOMSKA Maria 71RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK602K 6300:00:0000:44:13.6000:44:13.60+00:21:555:5310,2
254KRUSZEWSKI Tomasz 155TEKA2TORUŃM4070M 19100:00:0000:44:22.8000:44:22.80+00:22:045:5410,1
255WIEWIÓRA Agata 342ŻNINK4021K 6400:00:0000:44:30.1000:44:30.10+00:22:115:5610,1
256KWAŚNIEWSKA Aldona 170MROCZAK4022K 6500:00:0000:44:37.8500:44:37.85+00:22:195:5610,1
257ZMUDA Aleksandra 363GZIN DOLNYK4023K 66Tak00:00:0000:44:47.0000:44:47.00+00:22:285:5810,0
258JAKUBOWSKA Sabina 3ŁUBIANKAK3022K 6700:00:0000:44:55.6500:44:55.65+00:22:375:5910,0
259ŚPICA Dorota 318RECEPTA NA ZDROWIEBYDGOSZCZK504K 6800:00:0000:45:03.1500:45:03.15+00:22:446:0010,0
260LUZAK Jadzia 181BYDGOSZCZK603K 6900:00:0000:45:11.7000:45:11.70+00:22:536:0110,0
261BĄK Lukasz 18UNISŁAWM3047M 19200:00:0000:45:12.0500:45:12.05+00:22:536:0110,0
262WIŚNIEWSKA Lucyna 347TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK505K 7000:00:0000:45:14.8000:45:14.80+00:22:566:019,9
263PREUSS Daniel 244BYDGOSZCZM4071M 19300:00:0000:45:42.5500:45:42.55+00:23:246:059,8
264NOWICKI Marek 218BYDGOSZCZM4072M 19400:00:0000:45:43.3500:45:43.35+00:23:256:059,8
265SZYDŁO Sławomir 308DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4073M 195Tak00:00:0000:45:43.6500:45:43.65+00:23:256:059,8
266ZAWADZKA Małgorzata 356DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4024K 71Tak00:00:0000:45:43.8000:45:43.80+00:23:256:059,8
267KRZEMIŃSKA Jolanta 1608K-PBOTBYDGOSZCZK3023K 7200:00:0000:45:47.2500:45:47.25+00:23:296:069,8
268SZATKOWSKA Beata 296BYDGOSZCZK506K 7300:00:0000:45:49.3000:45:49.30+00:23:316:069,8
269KUK Bartłomiej 165OSTROMECKOOSTROMECKOM1912M 196Tak00:00:0000:46:00.4500:46:00.45+00:23:426:089,8
270SZORTYKA Iwona 304BRAKBYDGOSZCZK3024K 7400:00:0000:46:03.2500:46:03.25+00:23:456:089,8
271MUSZYŃSKA Izabela 210-BUKOWIECK507K 7500:00:0000:46:04.6500:46:04.65+00:23:466:089,8
272KRUSZYŃSKA Magdalena 158TORUŃK4025K 7600:00:0000:46:08.2500:46:08.25+00:23:506:099,8
273ŁUCZAK Monika 189BRĄCHNOWOK3025K 7700:00:0000:46:16.8000:46:16.80+00:23:586:109,7
274WILIŃSKA Ewelina 369CZARŻEK2012K 78Tak00:00:0000:46:18.3500:46:18.35+00:24:006:109,7
275ŚLIWIŃSKI Mariusz 315BMJ EQUIP MARIUSZ ŚLIWIŃSKIDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3048M 197Tak00:00:0000:46:18.7500:46:18.75+00:24:006:109,7
276KWIATKOWSKA Małgorzata 172RUNMORSZŁAWIEŚ WIELKAK4026K 7900:00:0000:46:25.8500:46:25.85+00:24:076:119,7
277LUTKOWSKA Katarzyna 177BYDGOSZCZK4027K 8000:00:0000:46:34.3500:46:34.35+00:24:166:129,7
278MORGUT Zenona 380OSTROMECKOK4028K 81Tak00:00:0000:46:42.6000:46:42.60+00:24:246:139,6
279DUDZIAK Michał 60BYDGOSZCZM3049M 19800:00:0000:46:50.1000:46:50.10+00:24:316:149,6
280GINTER Kacper 75JANOWOM2027M 199Tak00:00:0000:46:51.6500:46:51.65+00:24:336:149,6
281WIŚNIEWSKI Krzysztof 348TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM5022M 20000:00:0000:47:21.7500:47:21.75+00:25:036:189,5
282WILMA Patrycja 346BYDGOSZCZK3026K 8200:00:0000:47:22.9500:47:22.95+00:25:046:189,5
283SZULERECKI Marcin 367PAPOWO TORUSNKIEM3050M 20100:00:0000:47:35.0500:47:35.05+00:25:166:209,5
284NOWAKOWSKA Marta 216DEAF GARMIN_CUBEBYDGOSZCZK3027K 8300:00:0000:47:54.7000:47:54.70+00:25:366:239,4
285POLIWODZIŃSKA Agnieszka 237FKS WISŁA FORDONBYDGOSZCZK4029K 8400:00:0000:48:03.8000:48:03.80+00:25:456:249,4
286BRAHIM Laurent 32MONTROUGEM6012M 20200:00:0000:48:05.8500:48:05.85+00:25:476:249,4
287MOROSZCZAK Bogumił 207PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4074M 20300:00:0000:48:07.5500:48:07.55+00:25:496:249,4
288LENC Janusz 173TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6013M 20400:00:0000:48:07.8000:48:07.80+00:25:496:249,4
289WICHTOWSKA Ewa 341OSTROMECKOOSTROMECKOK3028K 85Tak00:00:0000:48:35.3000:48:35.30+00:26:176:289,3
290ŚLIWIŃSKA Malwina 311BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOK3029K 86Tak00:00:0000:48:39.6500:48:39.65+00:26:216:299,2
291MAKUCH Justna 193TORUŃK2013K 8700:00:0000:48:40.6500:48:40.65+00:26:226:299,2
292CIEŚLICKI Krzysztof 45SISU TEAMBYDGOSZCZM3051M 20500:00:0000:48:47.1000:48:47.10+00:26:286:309,2
293GOLA Grzegorz 77TG SOKÓŁ GNIEWKOWOMARKOWOM5023M 20600:00:0000:49:02.3500:49:02.35+00:26:446:329,2
294GOZDECKI Marcin 85BIAŁE BŁOTAM2028M 20700:00:0000:49:06.0500:49:06.05+00:26:476:329,2
295BEAUVALE Monika 20ROZGARTYK4030K 8800:00:0000:49:09.5500:49:09.55+00:26:516:339,2
296SKORA-TUPTANOWSKA Monika 279ŁOCHOWOK3030K 8900:00:0000:49:36.7500:49:36.75+00:27:186:369,1
297TUPTANOWSKI Jakub 326ŁOCHOWOM1913M 20800:00:0000:49:36.8000:49:36.80+00:27:186:369,1
298TUPTANOWSKI Przemysław 325ŁOCHOWOM4075M 20900:00:0000:49:37.2500:49:37.25+00:27:196:369,1
299KUK Sylwia 164OSTROMECKOOSTROMECKOK4031K 90Tak00:00:0000:49:47.0500:49:47.05+00:27:286:389,0
300SENSKA Magdalena 270BYDGOSZCZK4032K 9100:00:0000:50:01.2000:50:01.20+00:27:426:409,0
301MORGUT Karol 381OSTROMECKOM3052M 210Tak00:00:0000:50:22.9000:50:22.90+00:28:046:428,9
302HALINIAK Andrzej 109DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5024M 211Tak00:00:0000:50:24.2000:50:24.20+00:28:056:438,9
303PALUCH Mateusz 227TORUŃM2029M 21200:00:0000:50:34.9000:50:34.90+00:28:166:448,9
304KUKUŁA Aleksandra 166MORZEWIECK2014K 9200:00:0000:51:17.6500:51:17.65+00:28:596:508,8
305ŁADA Aleksandra 182TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK508K 9300:00:0000:53:14.5500:53:14.55+00:30:567:058,5
306BARCZYKOWSKA Marlena 15LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKAGIERKOWOK3031K 94Tak00:00:0000:53:15.9500:53:15.95+00:30:577:068,5
307ŁADNIAK Bernadeta 184RUNMORSDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3032K 95Tak00:00:0000:53:28.5000:53:28.50+00:31:107:078,4
308ANGIEL Władysław 7TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM801M 21300:00:0000:56:41.1000:56:41.10+00:34:227:337,9
309RUTKOWSKA Klaudia 262STRZYŻAWAK2015K 96Tak00:00:0000:57:53.8500:57:53.85+00:35:357:437,8
310KLIMEK Marcin 133SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3053M 21400:00:0000:57:54.3000:57:54.30+00:35:367:437,8
Znaleziono 310 wynik(ów)