Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2022-10-02 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 326 |
Wystartowało : | 285 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 285 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AGACIAK Elzbieta | 1 | RZĘCZKOWO | K40 | 00:00:00 | |||
2 | KLAWIKOWSKA Julita | 101 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
3 | KOHUTEK Violetta | 106 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
4 | KONNAK-BĄK Marta | 108 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
5 | KOWALCZYK Magdalena | 111 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
6 | KOWALSKA Angelika | 113 | TRISPACE TREK | PRZYŁĘKI | K40 | 00:00:00 | ||
7 | KRASKA Maria | 116 | 8K-PBOT | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | K20 | Tak | 00:00:00 | |
8 | KRZYŻYKOWSKA Dominika | 122 | TORUŃ | K19 | 00:00:00 | |||
9 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 127 | IZBICA | K30 | 00:00:00 | |||
10 | LUZAK Magdalena | 135 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
11 | LUZAK Jadwiga | 137 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | |||
12 | BIELICKA Marta | 14 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
13 | ŁUCZAK Anna | 140 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
14 | MAJCHRZAK Katarzyna | 142 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
15 | MANDOSIK Bernadeta | 150 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | K60 | 00:00:00 | ||
16 | MARUT Izabela | 152 | KUJAWSKO POMORSKIE | K30 | 00:00:00 | |||
17 | MIKOŁAJCZYK Danuta | 160 | UNISŁAW | K50 | 00:00:00 | |||
18 | MISUN Mariola | 161 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | ZIELONKA | K60 | 00:00:00 | ||
19 | MORGUT Iza | 166 | OSTROMECKO | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
20 | BŁAŻEJAK Krzysia | 17 | WTLENIE | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
21 | MOSUR-GALICKA Angelina | 170 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | KOBYLARNIA | K50 | 00:00:00 | ||
22 | NOWAKOWSKA Marta | 177 | DEAF GARMIN_CUBE | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
23 | OLSZEWSKA Ewa | 180 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | K40 | 00:00:00 | ||
24 | PIONTEK Elżbieta | 195 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | |||
25 | PISKORSKA Marta | 196 | SOLEC KUJAWSKI | K40 | 00:00:00 | |||
26 | POPOWSKA Barbara | 199 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | ||
27 | POTRZEBOWSKA Agata | 200 | DEAF I #B3K, ŁĄCZA NAS PASJE | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
28 | PRIETZ Monika | 204 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
29 | RADKIEWICZ Beata | 211 | TEAMOCHAL | LIPNIKI | K40 | 00:00:00 | ||
30 | ROGOZIŃSKA Karolina | 217 | RUNMORS | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
31 | RUCHLEWICZ Natalia | 219 | SZTUM | K20 | 00:00:00 | |||
32 | RUMIANOWSKA Anna | 220 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
33 | SERWIŃSKA Paulina | 223 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
34 | SKONIECZNA Marlena | 230 | BIEGIEM PO MARZENIA | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
35 | BOROWICZ Anna | 23 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
36 | SMARZ Joanna | 232 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
37 | SMAŻYK Ewelina | 233 | W TLENIE | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
38 | SPYCHALSKA Kinga | 235 | SOLEC KUJAWSKI | K30 | 00:00:00 | |||
39 | STASZKIEWICZ Lucyna | 236 | STASHKY TEAM | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | ||
40 | STEJUK Aleksandra | 238 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
41 | SULKOWSKA Jadwiga | 240 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | |||
42 | SZAJDA Magdalena | 244 | PRZYŁĘKI | K40 | 00:00:00 | |||
43 | SZTEJKA Jolanta | 251 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
44 | ŚLIWIŃSKA Malwina | 255 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
45 | ŚPICA Dorota | 261 | RECEPTA NA ZDROWIE | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | ||
46 | TOCZKIEWICZ Kaja | 265 | TEAMOCHAL | BRZOZA | K19 | 00:00:00 | ||
47 | WAKUŁA-KUNZ Wanda | 271 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |||
48 | WASILEWSKA Agata | 273 | AMS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
49 | WIEWIÓRA Agata | 276 | ŻNIN | K40 | 00:00:00 | |||
50 | WITUCKA Joanna | 281 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
51 | WOJTYSZYN Barbara | 283 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
52 | WOŹNIACKA Beata | 284 | SOLEC KUJAWSKI | K50 | 00:00:00 | |||
53 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 285 | WTLENIE | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
54 | WRÓBLEWSKA Joanna | 286 | UNISŁAW | K50 | 00:00:00 | |||
55 | WUJEK Magdalena | 287 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
56 | ZAWADZKA Małgorzata | 292 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
57 | ZIELIŃSKA Justyna | 293 | KOLOROWE GACIE | SOLEC KUJAWSKI | K40 | 00:00:00 | ||
58 | ZIELIŃSKA Barbara | 294 | SHUGO | CHEŁMŻA | K40 | 00:00:00 | ||
59 | ZMUDA Aleksandra | 299 | GZIN DOLNY | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
60 | ŻYMANT-SŁODKA Magdalena | 306 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
61 | WICHTOWSKA Ewa | 307 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
62 | CABAJ Agata | 34 | ZAMOŚĆ | K20 | 00:00:00 | |||
63 | ĆWIKLIŃSKA Anna | 40 | ASSECO ACTIVE TEAM / AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
64 | DAWGUL Hanna | 42 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
65 | DEJNECKA Ewa | 336 | KLAUDIUSZ WALENDZIAK | TORUŃ | K30 | 00:00:00 | ||
66 | DUDA Anna | 47 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
67 | DUDEK-GALANT Anna | 48 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
68 | DZIEDZIC Agnieszka | 50 | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | |||
69 | FAJFER Martyna | 51 | OTOWICE | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
70 | FILARECKA Joanna | 52 | ZABIEGANE SMOKI | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
71 | FRĄCKOWIAK Agata | 55 | KOTLOWSKIRUNTEAM | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K20 | 00:00:00 | ||
72 | GADOMSKA Maria | 57 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K70 | 00:00:00 | ||
73 | GANDZIAROWSKA Anna | 58 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
74 | GOŁATA Julia | 67 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | |
75 | GOŁATA Agnieszka | 68 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | |
76 | GRABARSKA Magdalena | 69 | TORUŃ | K30 | 00:00:00 | |||
77 | GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia | 70 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
78 | GROCHOWSKA Daria | 74 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | ||
79 | HALAREWICZ Joanna | 81 | GZIN | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
80 | JAKUBOWSKA Sabina | 86 | ŁUBIANKA | K30 | 00:00:00 | |||
81 | JAROCKA Beata | 88 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
82 | KAIS Karolina | 92 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
83 | KARCZMARCZYK Dorota | 98 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
84 | MAKOWSKA Danuta | 311 | ABiC Jabłonowo | JABŁONOWO POM. | K40 | 00:00:00 | ||
85 | POLIWODZIŃSKA Agnieszka | 313 | Wisła Fordon | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
86 | KUK Sylwia | 320 | OSTROMECKO | K40 | 00:00:00 | |||
87 | OCHAL Olga | 321 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
88 | PIOTROWSKA Katarzyna | 325 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
89 | KACZOR-DRABIK Joanna | 327 | GZIN | K40 | 00:00:00 | |||
90 | WARCZAK Alicja | 316 | Zawisza / Team Ochal | BYDGOSZCZ | K19 | 00:00:00 | ||
91 | BEAUVALE Monika | 11 | RCR | ROZGARTY | K40 | 00:00:00 | ||
92 | KWIATKOWSKA Małgorzata | 128 | RUNMORS | ZŁAWIEŚ WIELKA | K40 | 00:00:00 | ||
93 | MOLENDA Justyna | 164 | ZABIEGANE SMOKI | VYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
94 | MALICKA-ZACNIEWSKA Agata | 28 | TORUŃ | K30 | 00:00:00 |
Znaleziono 94 wynik(ów)